Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Wyniki - NOAH, DDT, HUSTLE


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 551
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.12.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

HUSTLE "HUSTLE TOUR 2009 ~2.22 IN CHIBA~", 22.02.2009 (Samurai! TV)

Makuhari Messe International Exhibition Center

2,522 Fans - Super No Vacancy

 

1. TAJIRI & KUSHIDA pokonali Minoru Fujita & Ray Ohara (7:20)

2. (^o^)/ Chie pokonała KG (4:13) po Torture Crab Hold.

3. Genichiro Tenryu, Alan Kuroki & RG pokonali Tiger Jeet Singh, Monster HG & Fake HG (14:09) po backslidzie Kurokiego na Fake HG

4. Natto Man & Kikkoman pokonali Commander An Jo & Private Shoji (4:09)

5. "Monster K" Toshiaki Kawada pokonał Shiro Koshinake (14:26) po PK.

6. Cowboy Lance Cade pokonał Bono-kuna (4:58) po Diving Texas.

 

NOAH "THE SECOND NAVIGATION 2009", 22.02.2009

Zepp Nagoya

1,100 Fans

 

1. Masao Inoue pokonał Mitsuo Momota (7:40) po Cradle Cutback.

2. Yoshinobu Kanemaru & Kotaro Suzuki pokonali Ippei Ota & Ricky Steamboat Jr. (11:32) po Vertical Drop Brainbuster, przez Kanemaru na Steamboat'cie

3. Buchanan, Doug Williams & Roderick Strong pokonali Akira Taue, Takuma Sano & Masashi Aoyagi (15:37) po Strong Holdzie na Aoyagim

4. KENTA & Taiji Ishimori pokonali Naomichi Marufuji & Akihiko Ito (13:43) po Go 2 Sleep na Ito

5. Takeshi Morishima & Takashi Sugiura pokonali Jun Akiyama & Atsushi Aoki (13:07) po Ankle Lock, Sugiury na Aokim

6. Akitoshi Saito & Shuhei Taniguchi pokonali Kensuke Sasaki & Takashi Okita (12:33) po German Suplex Hold, Taniguchiego na Okita'cie

7. Mitsuharu Misawa, Yoshinari Ogawa & Ricky Marvin pokonali Takeshi Rikio, Mohammed Yone & Genba Hirayanagi (15:10) po Horizontal Cradle Marvina na Hirayanagim.

8. Katsuhiko Nakajima pokonał Davey Richardsa (13:13) po German Suplex Hold.

9. Go Shiozaki pokonał Bison Smitha (21:35) po Horizontal Cradle.

 

DDT "INTO THE FIGHT 2009", 22.02.2009 (Samurai! TV)

Tokyo Korakuen Hall

1,378 Fans - No Vacancy

 

1. Sasaki & Gabbana pokonali Keisuke Santamaria (9:13) po Italy-Style DDT.

2. Handicap Captain´s Fall Match: Danshoku Dino © pokonał Michael Nakazawa & Kayako Nakazawa © (8:49) po Double Wrist Armlock na Kayako.

3. Jun Kasai (Apache) pokonał MIKAMI (10:24) po Reverse Tiger Driver .

4. KO-D Openweight Title Contendership, 3 Way Match: Hikaru Sato pokonał Yasu Urano & Tanomusaku Toba (10:13) po Heel Hold na Urano.

5. UWA Trios Title - Italy vs. France: Francis Togo, PIZA Michinoku (K-DOJO) & Antonio Honda © pokonali Louie Takanashi 14th, Minoru Polnareff & Jacques de Atsushinu (14:40) (1sza obrona).

6. KO-D Openweight Title Sanshiro Takagi © pokonał Kota Ibushi (24:44) po Avalanche-Style Sit-Down Sunflower Bomb (4ta obrona)

---------------------------------

@ HUSTLE

Nie mogę się doczekać, aż puro.se wypuści jakieś HUSTLE, bo widzę, że wyniki całkiem fajne. Lance Cade pokonuje Chana, Kawada walczy z Koshinaką - to mogło być fajne. Ciekawią mnie też losy HG i Fake HG.

@ NOAH

Inoue pokonał przeciwnika i inaczej być nie mogło. Trzeba dostać srogiego pusha, żeby jobbnać w 15 minut Kobashiemu co nie ? :)

Nakajima pokonał Richardsa - to mogła być świetna walka. 2 świetnych, stiffowych zawodników na zielonym ringu. Szkoda, że nie ma nic napisane czy to była walka o pas, ale wnioskuje, że nie, bo trochę wcześnie jak na pierwsżą obronę.

Go pokonał Bisona Smitha - dla tej walki, mogło puro.se wrzucić tą galę. Było to zapewne 21 minut, świetnego, strong style wrestlingu.

14078636424fdfa1a4c8062.jpg

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Euz

    1

  • Rzeznik

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  374
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.04.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

No no, fajnie że ktoś wrzuca wyniki z Japonii ;) Sporym plusem jest to, że nie trzeba będzie poza Attitude szukać wyników gal, które nie były nagrywane/których nie wydano/których nikt nie wrzucił.

Lance Cade w HUSTLE? Tego to się nie spodziewałem. Jestem bardzo ciekaw jak cowboy daje sobie radę, jednak po oglądnięciu tego zaledwie 5 minutowego meczu prawdopodobnie bym sobie opinii nie wyrobił. Co do reszty wyników z tego show to warty obejrzenia wydaje mi się tylko mecz Kawady.

NOAH - z chęcią oglądnąłbym/oglądnę całą galę. Szczególnie interesuje mnie pojawienie się młodego Steamboata oraz dwa mecze u szczytu karty. Co prawda nie znam zbyt dobrze Bison Smitha, ale za to znam możliwości Shiozakiego. Zaciekawiły mnie także walki 3 i 4 - ta pierwsza z powodu teamu gaijinów, druga - wiadomo, KENTA i Marufuji poniżej trzech * nie spadają :)))

Z DDT chciałbym oglądnąć Main Event - efektowny styl Ibushiego nie pozwala odciągnąć oczu od ekranu. Jestem niemalże pewien że młody Kota za kilka lat będzie jedną z ważniejszych postaci Puroresu.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • MattDevitto
      Nawet bez tego nie uwierzyłbym w ten ruch, bo nie ma sensu dla samego AJa. Styles nie po to zdecydował się kończyć by ponownie musiał być w ciągłych rozjazdach. Pieniądze ma, lata swoje też i może spokojnie powiedzieć pas. Zresztą z wieloma zawodnikami AEW walczył na różnych etapach swojej kariery.
    • Grok
      Reżyseria debiutanckiego filmu fabularnego i lot w kosmos to niektóre z jego osobistych marzeń Darby'ego Allina. W wrestlingu chce jednak przede wszystkim pomóc podnieść prestiż AEW na należny jej poziom. Allin był gościem najnowszego odcinka podcastu Insight with Chris Van Vliet, gdzie zdradził, co jeszcze jest na jego liście po planowanej wspinaczce na Mount Everest w 2025 roku. Obecnie jego największym marzeniem jest przekształcenie własnego scenariusza w pełnometrażowy film. Allin uważ
    • Grok
      W tym tygodniu AEW złożyła wniosek o rejestrację znaku towarowego dla nazwy tag teamu, który najwyraźniej planuje wprowadzić. Promocja złożyła wniosek o znak towarowy dla terminu „Paid in Full” 23 lutego. W sekcji opisującej towary i usługi we wniosku bezpośrednio wskazano, że znak ma obejmować występy tag teamu zawodników: AEW nie ujawniła, kto wejdzie w skład tego tag teamu. Nie wiadomo, czy będzie to ekipa z męskiej, czy damskiej dywizji tag teamów, ani czy ich występy będą głównie w AE
    • Grok
      Dla naszych subskrybentów dostępny jest już raport Bryana Alvareza z WWE Raw z poniedziałku, 23 lutego — odcinka tuż przed Elimination Chamber, które odbędzie się w ten weekend. W programie zobaczyliśmy dwa ostatnie qualifying matche do Chamber, promo CM Punka w ringu, starcie Je’Von Evansa z Kofim Kingstonem oraz ceremonię emerytury i appreciation night dla AJ Stylesa, zakończoną zaskakującym zwrotem akcji. Kliknij tutaj, aby przeczytać (wymagana subskrypcja) WWE News Zespół F4W Subs
    • Grok
      Dzięki zarobkom z AEW Darby Allin pomógł swoim rodzicom przejść na emeryturę i zachęca ich do życia pełnią życia. Allin w najnowszym odcinku programu Insight with Chris Van Vliet wyjaśnił, że rzeczy materialne nic dla niego nie znaczą. Najważniejsze jest dla niego pomaganie rodzinie w czerpaniu maksimum z życia. Niedawno zabrał ojca na Super Bowl i obóz motywacyjny, a matka odwiedziła bazę pod Mount Everest, gdy Allin wspinał się na górę w 2025 roku. Allin nie chce, by rodzice wspominali swoje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...