Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Najlepszy Wrestler RAW - Wstępne założenia / Propozycje


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  100
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.11.2004
  • Status:  Offline

Już od jakiegoś czasu chodzi mi po glowie zorganizowanie takiego czegoś i mam nadzieje że pozwolicie mi zrealizować swoje marzenia :) Mało się ostatnio dzieje na forum dlatego tez postanowiłem ogłosić głosowanie na najlepszego wrestlera grupy RAW. Nie będzie to zwykłe podanie najlepszego wrestlera i koniec. Głosowanie odbedzie się na podobne zasadzie jak kiedyś wybór najlepszego Tag Teamu z tym że wrestlerów będzie troche więcej a co za tym idzie rund.

 

Teraz kilka założeń.

1. Chciałbym aby brali udział wszyscy wrestlerzy z rosteru RAW. Jednak tu jest troche problem gdyż nie wiem czy na tej stronie http://www.wwe.com/superstars/raw/ podani są wszyscy wrestlerzy, czy kogoś brakuje czy ktoś jest a już nie powinno go być. Dlatego prośba do was o ewentualne poprawki albo link do pełnego rosteru. Np. nie wiem czy Viscera jest w WWE bo czytałem że podobno podpisali z nim kontrakt a nie ma go w na stronie. Edit: Już widze że niema tych dwóch arabaów co ostatnio doszło a już walczą przynajmniej w HouseShowach.

 

Oto lista na dzień dzisiejszy:

 

1. Batista

2. Chris Benoit

3. Chris Jericho

4. Christian

5. Edge

6. Eric Bischoff

7. Eugene ©

8. Garrison Cade

9. Gene Snitsky

10. Jonathan Coachman

11. Kane

12. Mark Henry

13. Matt Hardy

14. Maven

15. Randy Orton

16. Rhyno

17. Ric Flair

18. Rob Conway

19. Rosey

20. Shawn Michaels

21. Shelton Benjamin ©

22. Steven Richards

23. Sylvain Grenier

24. Tajiri

25. The Hurricane

26. Triple H ©

27. Tyson Tomko

28. Val Venis

29. Viscera

30. William Regal ©

31. Muhammad Hussan

32. Khosrow Daivari

 

 

 

2.1 Jako że wrestlerów jest w granicach 32 proponuje podzielić ich na 8 grup po 4 zawodników (ewentualnie zrobić niektóre grupy po 3 lub 5 wrestlerów). Coś na kształt piłkarskiej Ligi Mistrzów.

2.2 Zawodnicy rozstawieni czyli aktualni posiadacze pasa © nie mogą być w tej samej grupie. Odbywa się losowanie grup.

2.3 Z każdej grupy awansuje po dwóch najlepszych wrestlerów.

2.4 Mecze grupowe trwają 3 kolejki, każdy z każdym

2.5 Za zwycięstwo przyznawane są 3 ptk, za remis 1 ptk, za porażke 0 ptk. W przypadku takiej samej liczby punktów liczą się m ałe punkty.

2.6 Dwóch najlepszych wrestlerów z każdej grupy awansuje do 1/8 finału gdzie gdzie następuje losowanie i przykładowo zwycięzca grupy A nie może trafić na zwyciężce innej grupy a jedynie na wrestlera z drugiego miejsca. Od ćwierćfinałów nie ma to już żadnego znaczenia.

2.7 Nastepnie odbywają się półfinały, finał i mecz o 3 miejsce lub 4-osobowa grupa finałowa i zasada każdy z każdym. To zależy od Was i w stosownym momencie przeprowadze głosowanie co do formy finałów.

2.8 Od 1/8 finału w przypadku remisu decyduje to kto ostatnio prowadził w pojedynku tzn jesli mecz zakączył się wynikiem 10:10 wygrywa ten wrestler który prowadził przed oddaniem ostatniego głosu.

 

3.1 Głosowanie trwa równy tydzień albo do momentu uzykania 20 głosów (tą kwestie możemy jeszcze przedyskutować).

3.2 Głosować można tylko raz i wyłącznie za pomocą postów pod oficjalnym tematem.

3.3 Jako organizator zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu w trakcie rozgrywek (aczkolwiek nie przypuszczam żeby było to konieczne).

 

 

4.1 Jeśli głosowanie bedzie cieszyć się dużym zainteresowaniem to można będzie zorganizować kolejne edycje tym razem z SD! i TNA

4.2 Jeśli macie jakieś propozycje to piszcie szczególnie jesli chodzi o tych brakujących wrestlerów.

4.3 Sorka za taki długi wstęp ale to dlatego żeby później nie było żaqdnych nieporozumień. :D

Edytowane przez Ziutek

144004719641ae563a63fbe.jpg

  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Ziutek

    3

  • RazorR

    2

  • sixter

    1

  • Romo

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 862
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

zobaczymy co z tego wyjdzie :>

14412508044c725aa0e19e.gif


  • Posty:  1 066
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

fajnie <- nabicie posta + aprobata = korzysc dla dwojga.
szpaler drzewek wydaje się kłaniać w powitalnym geście

205322999744c9c3acda6ae.jpg


  • Posty:  852
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.03.2004
  • Status:  Offline

jakie nabijanie postow, he ?

niech sie chlopak wykazuje

...

  • Posty:  100
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.11.2004
  • Status:  Offline

Dobra lepiej piszcie co z tymi wrestlerami. Zostawiać tych co są ?

A tak swoją droga to The Rock jeszcze walczy ?

144004719641ae563a63fbe.jpg


  • Posty:  1 977
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.11.2003
  • Status:  Offline

Tak walczy pewnie na planie filmowym z producentem i swoją kwote jaka ma wpłynąć na konto :???: .

  • Posty:  100
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.11.2004
  • Status:  Offline

Czyli odpada tak ?

144004719641ae563a63fbe.jpg


  • Posty:  3 862
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

to Ty przeprowadzaszwic zrob wedlug wlasnego planu.

14412508044c725aa0e19e.gif

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  85
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.12.2004
  • Status:  Offline

Jak by co t ja wchodze w to od kopa :grin:,
  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  245
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.01.2005
  • Status:  Offline

Dziel ich jakoś, a ja jestem za Randy Ortonem.

20003137424285fb9541ec1.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • IIL
      Prawdziwym hitem ostatniego wydarzenia AAA x WWE Worlds Collide był Mr. Iguana. Przyznam, że nie był mi wcześniej znany, ale fakt faktem, gościu przyciąga do siebie od razu swoim unikalnym comedy stylem... Bije od niego taki vibe jak od Orange Cassidy'ego (ale oczywiście na niego nie poszedł hejt fanbojów fedu nochala) Oglądał ktoś Worlds Collide? Sądząc po urywkach jakie widziałem wypadło to interesująco i jak dla mnie ciekawiej od Money in the Bank. Taka rozgrzewka przed nadchodzącymi coraz większymi krokami mocnymi galami AEW/CMLL w Arena Mexico.  
    • Attitude
      Nazwa gali: Marigold 1st Anniversary Series ~ Burning Desire - Dzień 3 Data: 05.06.2025 Federacja: Dream Star Fighting Marigold Typ: Online Stream Lokalizacja: Tokyo, Japan Arena: Shinjuku FACE Publiczność: 412 Format: Live Platforma: Wrestle Universe Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Kobiecy Pro Wrestling - dyskusje
    • Attitude
      Nazwa gali: NJPW NZ Dojo Lion's Den Data: 07.06.2025 Federacja: NJPW New Zealand Dojo Typ: Event Lokalizacja: Auckland, New Zealand Karta: Wyniki: Powiązane tematy: New Japan Pro Wrestling - dyskusja ogólna
    • DarthVader
      Raczej nie zmienią planów na Cenę i jego emerytalną trasę, ale WHC od Uso mógłby zgarnąć 
    • Kowalski
      Women's MitB  5 minut walki i amerykańce już domagają się stołów ... ehh Jakaś ta walka taka... nie wiem, czegoś tu brakowało. Brakowało jakichś fajnych spotów, jedynie ten Devill Kiss na drabinie powiedzmy orginalny. Mami miała dwie króciutkie ofensywy a spodziewałem się że będzie tu dominować siłowo i porzuca trochę rywalkami. Zdecydowanie na plus zwyciężczyni, podoba mi się jej postać po turnie (ciekawsza niż kiedykolwiek) Domino vs kolejny typ w masce co umie skakać  Nie rozumiem po co to.  Lyra vs Lynch Znowu fajnie ringowo. W głowie sobie ułożyłem że wraca tu Bayley skopać Becky a to by oznaczało koniec tego  feudu. Na szczęście się myliłem. Na szczęście dla Lyry, bo mam obawy że po tym może przepaść. Men's money in the bank  Cena w main evencie, to pewnie coś szykują. Sklad trochę bida jak tak patrzeć po kątem zwycięscy. Knight i Rollins (dla fabuły) a reszta raczej bez szans.  I hate you! Solo vs Fatu - czekam, liczę że będzie dobra TV Gdzie Punk? Gdzie Sami? Tak płakali żeby Seth wygrał i nawet się nie pokazali - bzdura. Z jednej strony pasuje ta walizka Rolkowi (główna zła siła plus porządna obstawa) i będzie kontent a z drugiej po cholere mu ona. Dostałby walkę o pas ot tak a nawet jak nie to z taką obstawą wywalczył by ją. Szkoda w chuj LA, było kilka okazji wrzucić go w główny obrazek a tak szanse maleją z każdym miesiącem. Walka gali zdecydowanie, tylko ten zwycięzca na minus Tag Team match  Na odnotowanie zasługuje tylko końcówka. Powrót roku! Z uśmiechem na ustach kończę ten event (niewiele mi trzeba, wystarczy Ron Cena), a finish poprzedniej walki jak i ta tego nie zapowiadały. Cody pinuje Jaśka to może dostanie rewanż bez konieczności wygrywania KotR Chad Gable - MVP soboty  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...