Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 862
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

mi sie niestety ta gra znudzila po 15 lvl :D

14412508044c725aa0e19e.gif

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • AiBqu

    10

  • Krzychu

    7

  • dedzior228

    4

  • Hrystek

    3

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  392
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.04.2008
  • Status:  Offline

Ale przynajmniej zagrałeś zobaczyłeś. I wybrałeś grać czy nie grać. :P
[you] wejdź i oceń moją galerię http://forum.attitude.pl/viewtopic.php?t=15169&start=15

72980324749511c3a2737d.gif

  • 1 miesiąc temu...

  • Posty:  344
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.04.2006
  • Status:  Offline

Jakies pol roku temu gralem w Metina, ninja bodajże 31 lvl, bylem daggerem (czy jak to się pisze). Ogólnie gra mi się znudzila ;)
GG: 2290774
  • 2 miesiące temu...

  • Posty:  422
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.03.2009
  • Status:  Offline

Monastyr lvl 53 ale już nie gram

14195629615519c4906401d.gif

  • 1 miesiąc temu...

  • Posty:  125
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.01.2009
  • Status:  Offline

Obsydian 30 lvl Ninja dagger Edytowane przez Mr.Hardcore

Jeśli masz coś do mnie : I've got 2 words for ya!!!

 

Życiem kieruje szczęście, nie mądrość. - Cyceron

 

Hey, [you] tell me how Your life is better than mine...

15962289644a34bbfe79a05.png


  • Posty:  34
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.04.2009
  • Status:  Offline

Arkantes 22 lvl Wojownik.

95898896349f2b7302741b.jpg


  • Posty:  340
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.01.2008
  • Status:  Offline

42 Woj (Body)

 

Twierdza

 

Eq: Smocza+8, żelazny helm+8, srebrna bransa+9, okrogla tarcza+7, buty +300 pz zlote +4, naszyjnik 5% krytyka, Rib+9 srednie 23%.

 

Ogólnie mozna powiedziec ze jestem Pro.

 

Wtej chwili stan konta to 5kk. :lol:

Because I'm Awesome!

 

"Żądasz mądrej odpowiedzi, musisz równie mądrze pytać"

 

[you] Zalookaj http://forum.attitude.pl/viewtopic.php?p=283487#283487

 

Sygna by Filipoo

7038755254e0e4aa33eb75.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Money in the Bank bardzo blisko, a mimo tego, że moja ukochana zawodniczka walczy o pas, a dodatkowo są dwie walki o walizkę co samo w sobie powinno być interesujące to u mnie brak większej chęci na oglądanie tego widowiska. Cztery walki w karcie gali Premium to jakiś mało śmieszny żart. Pierwsza gala WWE od jakiegoś czasu, której nie obejrzę na żywo, czy nawet na następny dzień. Nawet typować mi się zbytnio nie chce. Oby nie wymyślili czegoś tak głupiego jak walizka dla Ripley, czy Solo. Karta w obrazku: Tradycyjnie udanej gali dla oglądających.
    • MattDevitto
      07.06.2025 Inglewood, California, USA LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE KARTA: Six Man Tag Team Match Aero Star, Mr. Iguana & Octagon Jr. vs. LWO (Cruz Del Toro & Dragon Lee) & Lince Dorado Tag Team Match Chik Tormenta & Dalys vs. Lola Vice & Stephanie Vaquer WWE NXT North American Title Fatal Four Way Match Ethan Page (c) vs. Laredo Kid vs. Rey Fenix vs. Je'Von Evans Six Man Tag Team Match El Hijo del Dr. Wagner Jr., Pagano & Psycho Clown vs. Legado del Fantasma (Angel, Berto & Santos Escobar) AAA Mega Title Match El Hijo del Vikingo (c) vs. Chad Gable
    • KyRenLo
      Serial Yellowjackets sezon pierwszy. Odcinek drugi. Na koniec drugiego odcinka Młoda Misty znalazła coś bardzo istotnego i postanowiła to zniszczyć. Co znalazła Misty?  
    • PpW
      Oficjalny rozkład jazdy na jutrzejsze Ledwo Legalne 5 🔥🔥🔥 Czasówka typu klasyczna: Bramki Mińskiej 65 otwieramy o 19, Pre-Show meczu możecie spodziewać się koło 19:45 a główne show startuje około 20 🔥🍺 Widzimy się już jutro na najważniejszej i najbardziej hardkorowej gali w historii polskiego wrestlingu 👊 Przeczytaj na fanpage.
    • PTW
      JUTRO DZIEŃ WOLNY! :) Jutro, tj. w najbliższą sobotę zarządzamy wyjątkowo dzień wolny od treningów w Akademii Pro Wrestlingu PRIME TIME WRESTLING. Powodem są prace konserwacyjne nad ringami które ostatnimi czasy zbierają srogi łomot na treningach i galach, dodatkowy dzień regeneracji po niezwykle ostrej gali (wystarczy spojrzeć na mętny wzrok Emanuel El G Wrestling Page, widać, że niektórym się przyda... :)), oraz... coś bardzo fajnego nad czym pracujemy, a co ogłosimy oficjalnie wkrótce :) Na kolejne spotkanie zapraszamy już w niedzielę od godziny 10:00, żebyście nie zdążyli za bardzo zatęsknić :) /fot. Jacek Zawora Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...