Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

RazorNewz #248


RazorR

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 862
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Do Karty Victory Road która odbedie się 7 listopada zostala dodana walka Monty Brown vs. Abyss vs. Raven.

 

Bale będzie można obejrzec on-line. Koszt takiej „rozrywki” będzie wynosil 29.95 dolarow.

 

Kevin Nash i Scott Hall podpisali kontrakty z TNA. Nie będą pracowali jednak na pelny etat. Często będą puszczane proma Outsiders, i czasami będą oni walczyli na galach, jednak nie będą pojawiali się na kazdej gali.

 

póki co wbrew poglaska X-Pac nie zdecydowal się jeszcze na podpisanie kontraktu z TNA. X-Pac nie zgadza się na warunki proponowane przez federacje. Jeżeli dojdzie do porozumienia z TNA to będzie wmieszany jakos w storyline i dolaczy do Nasha i Halla.

 

Póki co nie wiadomo czy Diamond Dallas Page pojawi się na Victory Road, jednak jest wiadomo ze TNA jest bardzo zainteresowane sprowadzeniem DDP na grudniowa gale PPV – Turning Point. TNA już potwierdzilo oficjalnie ze ta gala odbedzie się 5 grudnia. Styczniowa gala PPV będzie nazywala się Final Resolution i odbedzie się 16 stycznia.

 

Main eventem gali Voctory Road będzie walka pomiedzy Jeffem Jarrettem a Jeffem Hardym. Stawka będzie TNA Heavyweight Title i będzie to ladder match.

 

Z powodu kontuzji ramienia Jerry Lynn nie pojawi się w federacji przez około 6 miesiecy.

 

Kid Kash ponownie zebral heat na zapleczu gali Impact!. Nie pojawil się na planowej gali bez zapowiedzi. Pierwotnie były plany na zrobienie walki Kid Kash i Dallas vs. Dusty Rhodes i Ron Killings jednak nie dojda one do skutku a sam Kid Kash nie będzie wogole obecny na gali.

 

Charlie Haas będzie pauzowal przez około miesiac czasu. Haas leczu kontuzje kolana. Przed uplywem tegoz miesiaca nie ma zadnych szans na pojawienie się w TV.

 

Na tapingu gali Smackdown był obecny Undertaker, który zaatakowal Johna Heidenreicha i Paula Heymana. Jednak był on przeznaczony tylko dla widowni zywej, ponieważ z gali TV fragment ten zostal wyciety.

14412508044c725aa0e19e.gif

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • RazorR

    1

  • RT

    1

  • Viruss

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  898
  • Reputacja:   11
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Attitude

Nie sądzę by obejrzenie PPV on-line kosztowała aż tyle. Te neicałe 30$ to jest cena wykupienia gali PPV w TV, oglądanie przez internet musi być tańsze. Pozdro.

  • Posty:  1 947
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Zgadzam sie z fh co do ceny, no walka Brown vs Abyss vs Raven zapowiada sie max niezle :-) , wracajac do DDP to hmm fajnie by bylo go zobaczyc juz na VR (juz to widze - interwencja DDP w meczu JJ vs JH i zwycistwo hmm kuna sam nie wiem :P )

Niektórzy mówią, że jestem leniwy, inni, że po prostu jestem sobą,

Niektórzy mówią, że jestem szalony i chyba zawsze taki będę.

10705701947791dc706fc5.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • HeymanGuy
      Miło widzieć znowu TMDK, lubiłem ten tag-team w NXT mimo iż był mocno generic, byli po prostu poprawni - ba, nadal są. Mają określony status w NJPW, widać że coś tam znaczą, jak ktoś wie coś więcej to niech się wypowie, bo nie zagłębiałem się aż tak mocno, ale w ROH/AEW muszą też coś zacząć znaczyć, a przegrana z RPG Vice to nie jest to. Walka spoko, ale jej wynik nie robił wielkiej różnicy, bo oba teamy są nijakie z tym, że RPG Vice należą do rodzinki DCF - i pewnie dlatego wygrali. Ta zmi
    • HeymanGuy
      Luna widzę u góry, że odeszła, tymczasem na Impact zaczyna coraz więcej znaczyć xdd nie wiem kiedy zaczęła coś znaczyć, pewnie od rozpadu TT z Threat. Jednak ta dywizja potrzebuje świeżej krwi i to nie w postaci wypełnień rosterowych z NXT w stylu Grace, czy Kelani. Przydałoby się zacząć poważniej traktować np. taką Stone. BDE chyba jeszcze nie wygrał singlowej walki w TNA i nic nie wskazywało na to, że w walce z Kazarianem się to zmieni. Czas Elayny w TNA nie jest jakiś świetny, ot co
    • HeymanGuy
      I teraz kiedy w zasadzie nie ma już po co grać, Detroit Chicken Wings się budzą, gdzie była drużyna miesiąc temu kiedy trzeba było utrzymać pewne miejsce w play-offach? Choć jak tak patrzę to jeszcze jakieś matematyczne szanse chyba są na te play-offy, musieliby wszystko od dechy do dechy wygrać, sport nie takie rzeczy widział, ale w takie cuda to ja nie wierzę. Potrzebują chyba sześciu zwycięstw z rzędu - powodzenia...
    • HeymanGuy
      LeBron wraca do składu Lakers i od razu rządzi i dzieli jeszcze z synem u boku  Bezzębnych Warriorsów ciąg dalszy, choć trochę zrozumiałe, wyszli na Lakersów bez Curry'ego, Horforda i Porzingisa, ewidentnie oszczędzają siły na play-offy, więc jakoś ta porażka mnie nie gryzie. Podziemski robił co mógł, zresztą jak zawsze, ale sam meczu nie wygra, to nie jest Steph. GSW skończą z pewnością sezon na tym 10 miejscu i w pierwszym meczu fazy play-off czeka ich spotkanie na wyjeździe z LA Clippers, lub
    • GGGGG9707
      Ja tam dalej daję sobie wyzwanie obejrzeć jak najwięcej meczów, wyzwanie nie możliwe ale katuję się oglądając WWE na dobre i na złe to i wytrzymam to (ach te Kongo - Uzbekistan o 1:30 w nocy 🤣)   Dokładnie, to przyznać trzeba że mecz był wyrównany a gdyby Barcelona miała wykończenie lub Atleti gorszego bramkarza to wynik mógł pójść w drugą stronę przed czerwoną.    Jego ktoś musi utemperować bo co z tego, że ma talent jak jego charakter go zniszczy i albo wyjdzie z tego d
×
×
  • Dodaj nową pozycję...