Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Cyber Sunday 2008 [Spoilers]


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 336
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline

hardy boyz, w divach ludzie sms-ują na swoją faworytkę i trzy najlepsze obejrzymy w

strojach halloween ;)

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • thejehmes

    8

  • miszcz_94

    7

  • RR

    7

  • -Raven-

    5

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  753
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.07.2008
  • Status:  Offline

WWE Championship- jak słusznie wspomnieliście powinnysmy zobaczyc Triple threat match , mysle że raczej Kozlov jobbnie by potem z Jeffem kontynuowac feud

 

World Heavyweight Championship- Jericho raczej pasa nie straci , myśle że to zbyt szybko było , ale widowisko mam nadzieje że będzie dobre . Fajnie byłoby też zobaczyć Stona Colda nawet jeśli miałby pełnić role sędziego .

 

Undertaker vs Big Show- licze na mały rewanżyk Undertakera w meczu Last standing man oraz jakieś hardcorowe akcje

 

Tag Team Match- Tu raczej możemy sie spodziewać matchu Punk / Kingston vs Rhodes /Dibiase , ale gdyby wstawili Noble'a to też bym się nie obraził bo to całkiem niezły wrestler ktory z pewnością zasługuje na udział w PPV. Gdyby Rhodes i Dibiase starcili pasy skakałbym z radości , bo mam odruch wymiotny jak na ich patrzę i nic na to poradze .

 

ECW Championship- chciałbym zobaczyć w akcji Evana Bourne ( o pasie nie mówie bo to zbyt mało prawdopodobne ) ale chyba wieksze szanse ma Finlay na udział w tym pojedynku .

 

Reszta walk mnie nie interesuje.

" I am born to kill, judge and condemn

I am born to win, slay and maim 'em

I am born to live, fight for glory

I am born to die ... "

1083557911497eeae0dfa61.jpg


  • Posty:  395
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.06.2008
  • Status:  Offline

Mam pytanie

co to za stypulacja - No Holds Barred i na czym polega??

15733752564c2c578fdaea8.jpg


  • Posty:  1 936
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.05.2005
  • Status:  Offline

W tej stypulacji wszystko jest dozwolone, nie ma dyskwalifikacji. Często wykorzysywane są schodki na ring, krzesła i tego typu przedmioty.

  • Posty:  171
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.05.2008
  • Status:  Offline

WWE Champion : Myślę że będzie walka HHH vs Hardy bo Triple H musi obronić tytuł a Kozlov nie może narazie przerwać swojego streaku.

 

WHC: Stone Cold

 

IC: Dla Santino nadaje się Goldust

 

Taker vs Show : Chciałbym LMS

 

Tag Team : Walka w której wezmą udział Kofi i CM Punk


  • Posty:  3 336
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline

Potwierdzono nową walkę na Cyber Sunday

 

United States Championship:

http://www.wwe.com/content/media/images/3883682/8389184

 

Fani wybierają oponenta dla Sheltona Benjamina:

- R-Truth

- MVP

- Festus

 

SMS-owanie rozpocznie się 15 min przed rozpoczęciem gali.

 

Oponenci całkiem nieźli szczególnie ten ostatni :D Moze Festus zdobedzie pierwszy pas indywidualny w WWE? Jednak najwieksze szanse ma tu R-Truth i jesli go wybiorą to przewiduję tu jednak wygrana Gold Standarta.


  • Posty:  1 202
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.03.2008
  • Status:  Offline

Ja bym chciał żeby pas wrócił do MVP. Jakoś ostatnio go polubiłem. Ale najprawdopodobniejsza opcja to R-Truth.

10136801454e08b07ab2e86.jpg


  • Posty:  1 470
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.07.2008
  • Status:  Offline

Gold Standard vs...R-Truth, nie ma innej opcji. US championship ponownie dla MVP? Nie, ten pan stoi w miejscu, to widać. Festus jako mistrz? Tak tak tak tak!!! Świetny w ringu,ale jak już kiedyś napisałem, nie da się wypromować kolesia z gimmickiem Niedorozwoja na mistrza. No chyba że robimy sobie nadal jaja z IC championship lub tak jak kiedyś żartem było Hardcore championship. RAtunkiem dla FEstusa jest koniec teamu z Jesse'ym, jakiś heelturn.....sam nie wiem. Żal mi jego pozycji, chyba bardziej niż CM Punka (o czym w innym temacie:) )

Roots Rock Reggae

Odpowiedz mi kim jestem!?!

173694779448d910b615175.jpg


  • Posty:  373
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.07.2008
  • Status:  Offline

WWE: TTM zwyciezca Kozlov poniewaz jest to jedyny prawdziwie walczacy wrestler ost wygra HHH jesli to bedzie walka z hardym

WHC: 100% SCSA poprostu to jest powrot Stone Colda i bedzie sedziowal jak na WXX

IC: Napewno to nie bedzie HTM poniewaz jest kontuzjowany mysle ze bedzie to Rody lub Goldust i Santino speka i pomoze mu Beth bo pasa raczej nie straci

Taker vs Big: LMS chcialbym zeby wygral Taker ale kto wie co sie wydazy

TT: CM i Kofi nowi mistrzowie zapewne

ECW: Hardy vs Bourne wygra Matt

USC: Shelton zmierzy sie z R-Truth i zapewne wygra bo R-Truth nie jest tak dobry jak Shelton

10064128234e286220b890c.jpg


  • Posty:  102
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.08.2006
  • Status:  Offline

I juz zaglosowanem.

 

Taker vs Big Show na I quit match

SB vs MVP (lubie tego kolesia)

 

Zastanawiam sie tylko czym ma sie roznic Knockout match od LMS. Przeciez w obu chodzi o to, by jeden drugiego znokaultowal....


  • Posty:  373
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.07.2008
  • Status:  Offline

Big Show na ost smacku pokazal jak to bedzie wygladac i czym bedzie sie roznic:>

ja tez glosowalem,wczoraj na R-Trutha i LMS

10064128234e286220b890c.jpg


  • Posty:  3 336
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline

Ja tez sie przyznam głosowałem i zagłosowałem tak samo jak og1719 ;) Last Man Standing wygląda tu najlepiej z tych stypulacji a na PPV chciałbym zobaczyć R-Trutha ;)

  • Posty:  1 936
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.05.2005
  • Status:  Offline

Mówiąc o walce Big Show vs Taker weźcie pod uwagę, że obojętnie, w jakiej stypulacji odbędzie się walka, to jej finisz będzie jeden. Czy to Knockout Match, czy I Quit czy LMS - ktoś zostanie pewnie znokautowany , wiec wg mnie stypulacja nie ma tutaj większego znaczenia.

A czym się różni Knockout od LMS? Chyba tylko szybszym liczeniem w pierwszym przypadku. Bo innej różnicy nie widzę.


  • Posty:  37
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.02.2008
  • Status:  Offline

WWE Championship:

Uważam że Triple Threat Match bedzie najodpowiedniejszy. Kozlovowi markuje juz od jego pierwszych wygranych nad jobberami :) A perspektywa dlugiego feudu z HHH czy Hardym bardzo mnie cieszy. Tak czy siak: wygrana HHH.

 

World Heavyweight Championship:

Tylko i wylacznie Orton. Austin kompletnie mnie kreci, w zeszlym roku byla tragedia. Ja chce widziec stronniczosc sedziego w tej walce. Jak w ogole to mialoby wygladac ze Cold sprzedaje stunnera Jericho albo Batiscie? Przeciez to nie jest wiarygodne nawet dla dzieci, ze niby Stefek siedzi sobie w domciu przed tv i sledzi WWE? Nie nie nie ! Orton najlepsza opcja!

 

Undertaker vs Big Show

Wydaje mi sie ze to calkiem ciekawy feud. Big Show jest kreowany na jeszcze wiekszego niz jest w rzeczywistosci :twisted: Haha KO na Takerze? No prosze, nigdy bym nie pomyslal. Chcialbym zobaczyc I Quit Match bo uwazam ze Ci wrestlerzy zrobili by calkiem dobry show w tego rodzaju gimmick matchu. Undertaker to moj idol, markuje mu do dziś ale chcialbym zeby przegral i dopiero za trzecim razem "zniszczyl" Big Showa

 

Reszte walk przewijam. Ewentualnie finish walki Kane i 619

If you down with me, say HELL YEAH

If you like what you see say HELL YEAH

If you came to get busy say HELL YEAH

If you down with 'Stone Cold' say HELL YEAH

1908827817489de724c55b2.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • GGGGG9707
      Na drabinie też...   Gala słaba dla mnie, ciężko się WWE ostatnio ogląda patrząc co się dzieje i biorąc pod uwagę ich decyzje. W skrócie : 1) MITB kobiet : świetna walka, bardzo mi się podobała ale nie przepadam za Naomi także nie jestem tylko zadowolony z wyniku (chciałem każdego oprócz Naomi i Ripley) ale walka była bardzo dobra 2) Dom : nie potrzebna walka, dobrze że Dom obronił 3) Lyra : Nie chcę Becky z pasem bo robi się z niej druga Charlotte i nie mogę się do niej przekonać od czasu powrotu. Walka piękna ale jak pisałem wcześniej dla mnie to było Backlash 2.0, pewnie będzie rewanż który też będzie świetny ringowo ale przydałoby się jakieś 2 out of a 3 falls czy coś 4) MITB : poza śmieszkowaniem (nie lubię jak się z ważnej walki parodie robi bo to zabija całą wiarygodność) na początku, czy Solo przez całą walkę czy Penta i Almas na drabinie (co mi się bardzo nie podobało bo to psuło walkę) to walka była bardzo fajna aż do końcówki... Jak weszła ekipa Rollinsa to już wiedziałem że zdemolują wszystkich i Rollins wygra (chyba że Punk i Zayn przyjdą) i zdziwiłem się że tak nie było. Brawo dla Fatu za zdemolowanie Solo, to było dobre. Za to to co dla mnie zabiło całą walkę i sprawiło że uważam ją za jedną z najgorszych MITB matchy to końcówka... Gable dostaje Spear od Breakker'a i leży prawie 10 min i już nie wstaje ??? Tak samo inni uczestnicy!!! Martwi po jednym finisherze ale ściema, przecież to nie ma żadnego sensu. Jedynie local hero się przebudził choć Americano przed nim oberwał. Myślałem że wszyscy wrócą do walki i jakoś sprytem Rollins wygra a nie tu każdy po 1 finisherze drużyny Rollinsa leży martwy do końca. Zwycięzca najgorszy z możliwych (razem z Andrade), nie lubię jak ME i byli mistrzowie zdobywają walizkę. Przecież Rollins równie dobrze może sobie KOTR wygrać i walczyć o pas na SummerSlam bądź tak po prostu TS dostać. Przecież on już zaczął feud z Jey'em (który mam wrażenie ma 5 feudów jednocześnie) 5) ME sobie darowałem. Po tym co widziałem wcześniej na tej gali + skład tej walki (Cody i Cena ok ale Jey nie na swoim miejscu a ten ostatni intruz w tej federacji) to wyłączyłem 
    • MattDevitto
      1. Syf z walizą (pozdro @ CzaQ )... 2. Naomi z walizą... 3. Becky z kolejnym pasem... HHH: PS: Oczywiście gali nie oglądałem, tylko wyniki, ale teraz widzę, że na walizce jest już nawet miejsce na sponsora
    • Attitude
      Nazwa gali: DDT A Love Letter from Me 2025 Data: 07.06.2025 Federacja: DDT Pro Wrestling Typ: Event Lokalizacja: Tokyo, Japan Arena: Shinagawa Prince Hotel Club eX Official video: Link Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • Kaczy316
      Money In The Bank czas zacząć! Jedynie 4 walki w karcie, ale wypowiadałem się już o całym show w predykcjach, więc zaczynamy!   1.Alexa Bliss vs Rhea Ripley vs Roxanne Perez vs Giulia vs Naomi vs Stephanie Vaquer, Women's Money In The Bank Ladder Match W sumie liczyłem na męski Ladder Match jako opener, ale ten jest jeszcze lepszy, niemniej jednak szansę na cash in w ME trochę spadają przez to, ale to walka, która moim zdaniem skradnie show to albo Becky vs Lyra, kobiety dzisiaj górą! Liczę na Perez! Świetna walka i wyszło lepiej niż chciałem nawet jeśli chodzi o zwyciężczynie oj tak Naomi to genialny i najlepszy dla mnie wybór był, myślałem, że pójdą bardziej w Perez albo Stephanie, a ostatecznie Naomi i genialnie, zasłużyła za ostatnie miesiące i jest genialnym heelem, bardzo dużo spotów, fajny Springboard Moonsault na drabinę od Perez, Devil's Kiss na drabinie od Stephanie wyglądało maśniutko, podwójne Code Red na drabinach genialne potem Sister Abigail DDT i Riptide od Ripley i Alexy, a drabina to botcher, ja bym zwolnił, nie chciała się złożyć przy akcji kiedy Ripley leżała w środku, a Giulia i Perez próbowały ją złożyć, żeby zaatakować Ripley, ogólnie fajna współpraca Giulii i Roxanne i fajnie wyglądała Ripley przykryta drabinami i to chyba był Pat z tekstem "UNDERTAKER GIVES UP FROM THE LADDERS!" Dobre dobre, mega dobra walka, świetna zwyciężczyni, a to może oznaczać jedno, Knight albo ma dzisiaj mega duże szansę albo Rollins wygrywa....czyli w sumie nic się nie zmieniło w kwestii męskiego ladder matchu xD, ale dobrze, że Naomi wygrała, mega mnie to ucieszyło, około 25-26 minut genialnego pojedynku.   2.Dominik Mysterio vs Octagon Jr., Intercontinental Championship Singles Match No ciekawi mnie jak wyjdzie ten pojedynek, Dom raczej tytułu nie straci, ale walka może być przyjemna.....serio? 5-6 minut? Mniej niż na tygodniówce? Ja wiem, że fajnie pokazać zawodników innej federacji i promowanie Meksyku i tak dalej, ale kurde dalibyście więcej czasu niż 5-6 minut i to na PLE, taki pojedynek to na tygodniówkę, a nie na Money In The Bank no i mamy minusa, ale dobrze, że Dom obronił, chociaż to było pewne, ale walka nie dość, że dodana na ostatnią chwilę to krótka, totalnie nic nie wniosła no ja bym już wolał dać te kilka minut innej walce.   3.Lyra Valkyria vs Becky Lynch, Women's Intercontinental Championship Singles Match If Lynch loses, she can no longer challenge for the title for as long as Valkyria is champion. If Valkyria loses, she will be forced to raise Lynch's hand and acknowledge Lynch as the better woman. Długa stypulacja, ale pasuję do tego pojedynku, nie wiem czy skradną show, bo kobiecy ladder match był świetny, ale nie wątpię w Becky i Lyrę, na pewno dadzą niesamowity pojedynek i liczę na Ciebie Lyra! Panie od początku się na siebie rzuciły oj czuć nienawiść! No i mamy to Becky jednak wygrała, pewnie żeby przedłużyć feud, szczególnie, że wygrała w podobny sposób co Lyra na Backlash, także na Evolution dostaniemy ostateczne starcie tej dwójki i bardzo dobrze, bo nie mam dość, ta walka była genialna i trylogia tutaj siedzi mocno, czy ja się cofnąłem do NXT 2k15? Tak się  czułem przy tej walce, świetny pojedynek tak samo dobry jak ten z Backlash, a może i lepszy, niesamowite około 16 minutowe starcie, mega dużo emocji, Panie odnalazły idealne tempo dla siebie nie za szybkie nie za wolne, oj niesamowity pojedynek czekam na ich ostateczne starcie, może jakiś Iron Woman Match? Pasowałaby ta stypka do tej rywalizacji, a po walce Lyra musiała zrobić dokładnie to czego oczekiwała od niej stypulacja ustalona wcześniej, a nawet więcej, bo jeszcze atak po walce i nie było to heelowe, a zrozumiałe, rywalizacja trwa a najlepsze! Nie wiem czy nie była to lepsza walka od openeru mimo wszystko, ciężko ocenić.   4.Seth Rollins vs LA Knight vs Solo Sikoa vs Penta vs El Grande Americano vs Andrade, Men's Money In The Bank Ladder Match Kolejny pojedynek, walka może wyjść bardzo dobrze i pytanie jak ostatecznie zostanie to rozwiązane, kto wygra i czy zobaczymy dzisiaj cash in? We Will See LET'S GO KNIGHT! Piękny początek z osobami, które zaatakowały Rollinsa, bo na SD zostały zaatakowane przez niego samego i jego stajnie, ładne chanty "We Want Gable!" Też bym go chciał xD. Świetna około 33,5 minutowa walka ile tutaj było story tellingu ile przyjemnych akcji spotów i wrestlingu ogólnie, kurde kolejny Money In The Bank Ladder Match, który był naprawdę świetny do oglądania, Mexican Destroyer na drabinę to jest coś co zapamiętam na długo, odwrócenie się Jacoba od Solo w końcu, pojawili się Bron i Bronson, jedyne co to brakowało mi tutaj Romualda lub Punka, ale w zeszłym roku Punk też przeszkodził Drew dopiero podczas cash inu, więc zobaczymy jak to będzie w tym roku, walka oddała niesamowicie, na razie wszystkie walki poza tą o tytuł IC dodaną z niczego to są świetne i bardzo wyrównane poziomem, naprawdę ciężko ocenić najlepszą, a wygrana Rollinsa no cóż, jedyny sensowny zwycięzca tak naprawdę, ale to oznacza, że możemy zobaczyć cash in już dzisiaj bądź na Raw po walce Jeya z Guntherem, ale zobaczymy, ja się na razie dobrze bawię.   Turnieje KOTR i QOTR rozpoczną się na Raw, powróci Nikki Bella, Jey vs Gunther o WHC, może być dobrze.   5.Cody Rhodes & Jey Uso vs John Cena & Logan Paul, Tag Team Match No i w sumie dostajemy ME, jeśli nic kluczowego tu się nie wydarzy to uważam, że gale powinien zamykać męski ladder match, ale nie zdziwi mnie jeśli dostajemy to w ME tylko dlatego, bo Cena i Cody. Dobra Panowie się rozkręcili w okolicach 14 minuty, można oglądać xD. CO JEST XDDDDD 24 Minuty walki, której pierwsze 14 minut dla mnie do kosza, ale ostatnie 10 minut przyjemne, fajny chaos i na koniec powrót Trutha WTF xDDD Fajnie to wyszło naprawdę fajnie, spodziewałem się jakiegoś main eventera, a dostajemy R-Trutha xDDD Ale no nie powiem zaskoczyli mega i dobrze to wyszło oj dobrze i ostatecznie Rhodes i Jey to wygrywają no chociaż jeden typ mi dobrze wleciał xD, połowa walki do skipa trochę mniejsza połowa oglądalna, fajny spot z Truthem no ogólnie wyszło w porządku, myślałem, że będzie gorzej, ale brak cash inu niestety, szkoda, ale spodziewałem się, że mogą tego nie zrobić.   Match Of The Night: 4.Seth Rollins vs LA Knight vs Solo Sikoa vs Penta vs El Grande Americano vs Andrade, Men's Money In The Bank Ladder Match Plusy: Women's Money In The Bank Ladder Match i najlepsza możliwa zwyciężczyni na ten okres Lyra vs Becky II i kontynuacja rywalizacji! Men's Money In The Bank Ladder Match Main event i odwet Trutha na Cenie   Minusy: Walka o tytuł Interkontynentalny   Podsumowanie: Ogólnie gala pod względem walk naprawdę przyjemna, a chyba tego głównie oczekuję się od gal PLE prawda? Pod względem story też rozwiązania dla mnie były sensowne, powiem tak, każda walka, która była normalnie zapowiedziana to wyszła nawet powyżej moich oczekiwań, jedynie starcie o tytuł IC było po prostu totalnym zapychaczem co było czuć mocno, dodane na ostatnią chwilę, ale reszta gali no muszę przyznać ja jestem usatysfakcjonowany i czekam na to jak będzie to wszystko wyglądało z Sethem i Naomi, czy walizki zostaną szybko wykorzystane, czy Pan i Pani Money In The Bank jednak postanowią nas trzymać w niepewności? No ogólnie jest ciekawie mimo wszystko i Truth vs Cena na NoC pewnie o tytuł tym razem.
    • Attitude
      Nazwa gali: PpW Ledwo Legalne V Data: 07.06.2025 Federacja: PpW Ewenement Wrestling Typ: Event Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie, Polska Arena: Minska 65 Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
×
×
  • Dodaj nową pozycję...