Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Cyber Sunday 2008 [Spoilers]


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 336
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline

No nie wiem Gotix, jakos na RAW konfrontacja Regala z Noblem jakos przechodzi fanom koło... nosa zeby przydko sie nie wyrazic :P
  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • thejehmes

    8

  • miszcz_94

    7

  • RR

    7

  • -Raven-

    5

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 242
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.03.2007
  • Status:  Offline

Bo na RAW fani nie potrafią docenić Noble'a(były mistrz ROH) ani Regala(jeden z najlepszych techników i trener wielu gwiazd sceny niezależnej) bo nie mają złotego łańcucha i nie machają łapą nad powalonym przeciwnikiem :P

A Mickie? Najładniejsza i najlepsza diva a WWE :D :D

Independent > Entertainment

15502940234d45cf586db3e.jpg


  • Posty:  10 279
  • Reputacja:   293
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Myślę, że raczej bankowo będziemy mieli triple threat HHH vs. Hardy vs. Kozlov (dla mnie - najciekawsza opcja) i sądzę, że tu WWE raczej skantuje fanów, bo z głosowania, to marki Jeffa bankowo by mu "wygłosowały" rematch o pas za No Mercy. Myślę, że Vince będzie jednak chciał zobaczyć jak "Rusek" się sprawdzi w bardziej prestiżowej walce, z bardziej wymagającymi rywalami, skoro jest dla niego podobno szykowany push na main eventera. Nie zmienia to jednak faktu, że HHH zachowa pas i najprawdopodobniej Hardy znowu będzie jobbował (myślę, że Vince na razie nawet w triple threat'cie nie zajobbuje Kozlova).

 

Walka Kane'a z Rey'em będzie znowu gówniana, bez względu na stypulację bo ci zawodnicy nie podchodzą sobie stylami i kiepsko współpracują w ringu. WWE będzie chciała zatuszować te niedociągnięcia jakimś gimmick match'em, ale wątpię, czy im się to zbytnio uda. Najciekawiej stosunkowo wyszedłby chyba No Hold Barred. Co do zwycięzcy, to szanse są trochę bardziej wyrównane niż na No Mercy gdzie stawką była maska Rey'a, ale pewnie Mysterio weźmie teraz odwet na Kane'nie i go pojedzie (chociaż kasy bym na to mimo wszystko nie postawił).

 

Santino vs. któryś z dziadków (pewnie Honky Tonk Man, WWE robi wsio by tak właśnie fani zagłosowali) to będzie jeden wielki żart. Komedia z tego będzie może i niezła, ale widowisko żadne. Tak czy siak Santino wygra najpewniej kantem a sama walka będzie do przewinięcia.

 

Taker vs. Show... O ile znowu nie będą montować pure strikerskiego pojedynku:))) to może być nienajgorzej. Tak jak sugerował Miszcz_94 - bardzo prawdopodobny jest Last Man Standing i szansa, by to Taker tym razem zapodał KO Show'owi, ale byłoby to kiepskie rozwiązanie dla widowiska, bo mielibyśmy powtórkę stylu walki z No Mercy. Wg mnie fajnie mógłby wyjść jakiś No DQ Match, bo o Buried Alive to bankowo można zapomnieć (tego typu walka jest z reguły pozostawiana pod zakończenia konkretnych feudów). Tym razem to Taker będzie górą.

 

Batista vs. Jericho - jeżeli WWE nie skantuje to sędzią będzie Austin (marki nadal za nim szaleją), czyli podobnie jak w walce Batisty i Takera - Steve pojawi się, wzbudzi euforię fanów, klepnie 3 razy w matę i pa pa (ewentualnie jakiś Stunner bez znaczenia - czyt. bez wkręcania w feud - po walce). Mam więc nadzieję, że Vince skantuje głosujących i jako sędziego wyznaczy Ortona, który aktywnie namiesza w pojedynku po czym rozpocznie feud z którymś z tej dwójki (ja chętnie zobaczyłbym jakiś angle Orton vs. Batista). Kandydatura HBK'a raczej odpada, bo jego feud z Y2J'em to już chyba historia. Sądzę, że Jericho zachowa pas (zbyt krótko się nim jeszcze cieszy) a Animal znowu pójdzie i się popłacze u Vince'a:)))

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg


  • Posty:  1 274
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.10.2007
  • Status:  Offline

 

W tapingu Smackdown`u Big Show wyszedł i zapowiedział stypulację walki Big Show vs. Undertaker a są to stypulacje:

Last Man Standing

Konckouts Match

I Quit Match

Ja osobiście twierdze że będzie to Last Man Standing i wygra Big Show po czym na Survivor Series dojdzie do jakiegoś fajnego meczu który wygra Undertaker a na Armageddon będzie Buried Alive który wygra ??? Zobaczymy :)

 

Spoiler dotyczy tapingu smackdownu kto chce niech wchodzi kto nie chce to nie zapraszam ;]


  • Posty:  10 279
  • Reputacja:   293
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Taker pewnie zostanie wrzucony w "Knockouts Match" (swoją drogą ciekawa stypulacja... Czyżby zwycięzca, w nagrodę dostawał romantyczny wieczór z jedną z przedstawicielek kobiecej dywizji TNA?:>>>), bo marki będą chciały by Grabarz miał możliwość zreflektowania się za No Mercy i posłania Show'a na dechy. Jakakolwiek by ta stypulacja nie była, to i tak DeadMan wygrywa tu raczej bankowo.

 

Co do ECW Championship, to najciekawsza opcja to oczywiście wybór Sydel'a, chociaż nie wiem czy Bourne jest już na tyle popularny by pokonać w głosowaniu np. Finlay'a, którego obecnie kochają wszystkie dzieciaki. Jeżeli nie będzie wałka ze strony Vince'a, to walka na głosy rozegra się właśnie pomiędzy Evan'em i Fit'em, z lekkim wskazaniem na Finlay'a (który z dzieciaków nie chciałby zobaczyć jakie to numery Matt'owi może wyciąć Horny?:). Ktokolwiek by jednak nie został wybrany, to Hardy i tak zostanie z pasem. Liczę. że Vinnie jednak skantuje podczas głosowania i obsadzi w tej walce Sydel'a (walka wtedy może być ekstra-klasa, choć Matt ostatnio jakoś mnie nie zachwyca), chociażby po to, by przetestować go w ważniejszych pojedynkach (skoro widzimy jakiś zalążek pushu dla tego wrestlera na RAW).

 

Divas Halloween Costume Contest... Ta pozycja ogólnie gówno mnie obchodzi, ale jeżeli miałbym już kogoś wybrać to chciałbym zobaczyć tu jakies stosunkowo nowe twarze (ciała?:) a nie jak zawsze Marię, Candice, McCool czy Mickie.

 

Pick a tag team... Tu bankowo będzie Priceless vs. Kawowy Kingston & Punk, chociażby dla tego, że marki w dupie będą miały 2 pozostałe, możliwe do wyboru walki (feud na linii Pricless/Kingston & CM jest dość mocno promowany w WWE). Pojedynek prezentuje się też stosunkowo najciekawiej z tych możliwych do wyboru, ale młodziaki raczej nie stracą pasów, tak więc zbyt wielkich emocji nie zaznamy.

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg


  • Posty:  959
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.03.2008
  • Status:  Offline

mam pytanko kiedy zostaną podane wyniki "glosowania" ???

"The Lone Wolf"

 

III miejsce - Typer WWE 2011

III miejsce - Typer WWE 2015

164733627454c4fd317ad52.jpg


  • Posty:  1 470
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.07.2008
  • Status:  Offline

cyber Sunday jest niby fajne, bo do ostatniego momentu nie wiadomo, kto wyskoczy, jaki będzie pojedynek, jest mały moment zaskoczenia. A z drugiej strony jest to totalna manipulacja markami, bo czym są ich głosy (tylko nabijaniem konta federacji).

Pomimo tego cosik trzeba powytypować:) Będzie:

Triple Threat Match o WWE title, gdzie wygra HHH, ale jestem całkowicie ciekawy postawy Kozlova, który będzie chyba musiał jakoś zjobbować, a do tej pory głową mur przebijał:D

NAstępnie Orton założy koszulkę w zebrę gdyz trzeba jakoś wkręcić powracającego main eventera w jakiś istotny feud. Moim marzeniem jest oczywiście usłyszenie tłuczonego szkła i wyjście w roli sędziego najtrwardszego skurczybyka w branży, lecz powątpiewam w to.

Kane vs Mysterio będzie się odbywała.......na zasadzie.....yeyy, sam nie wiem, wyliczamy gdzie chcemy? Widzimy jakieś 619 wykonane w przedziwnym miejscu lub chokeslamma na coś totalnie twardego?

Santino byle z kim zrobi jakąś komedie..przewinę tę ,,walkę"

Oby mistrzem ECW został Bourne!! ( w co ja wierze :lol: )

oraz chciałbym pasy dla Punk Reggea Party :D (ze mnie to marzyciel)- gdyż tą rywalizacje powinniśmy ujrzeć. Niestety, beztalencia są promowane przez legendarnych tatusiów, przez co rywalizacja w tagteamach TOTALNIE NA TYM TRACI I KULEJE, aż mnie serce boli

Roots Rock Reggae

Odpowiedz mi kim jestem!?!

173694779448d910b615175.jpg


  • Posty:  1 242
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.03.2007
  • Status:  Offline

Triple Threat Match o WWE title gdzie wygra HHH, ale jestem całkowicie ciekawy postawy Kozlova, który będzie chyba musiał jakoś zjobbować, a do tej pory głową mur przebijał:D

 

Wątpie że to Kozlov jobbnie...Vince to ma chyba do niego większe plany i nie pozwoli mu polec na pierwszym PPV ;)

 

 

[Moim marzeniem jest oczywiście usłyszenie tłuczonego szkła i wyjście w roli sędziego najtrwardszego skurczybyka w branży, lecz powątpiewam w to.

 

Nie mogę zrozumieć co jest tak fajnego w tym że dawna gwiazda WWE wejdzie na ring klepnie pare razy w mate lub pierdyknie jakiegoś bezsensownego stunnera....Orton to zdecydowanie najciekawsze opcja.

Independent > Entertainment

15502940234d45cf586db3e.jpg


  • Posty:  395
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.06.2008
  • Status:  Offline

No i mamy Casket match :D Chyba najlepszy wybór :D Tu Wygra Undertaker !

15733752564c2c578fdaea8.jpg


  • Posty:  1 298
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.02.2006
  • Status:  Offline

Punk Reggea Party

 

Bez kitu TT CM Punka i Kofiego powinien się tak nazywać :D

http://www.lastfm.pl/user/OaklandRaider

n W o 4 4 4 4 life

........new world order

 

.

512981594483bee67eb9e5.jpg


  • Posty:  1 470
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.07.2008
  • Status:  Offline

Nie mogę zrozumieć co jest tak fajnego w tym że dawna gwiazda WWE wejdzie na ring klepnie pare razy w mate lub pierdyknie jakiegoś bezsensownego stunner

Chcąc Stone Colda kieruje sie sentymentem dla człowieka o wielkiej charyzmie, potrafiącego samym spojrzeniem, gestem podnieść ciśnienie w ringu.

Roots Rock Reggae

Odpowiedz mi kim jestem!?!

173694779448d910b615175.jpg


  • Posty:  442
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.06.2008
  • Status:  Offline

Lepiej jak by SCSA powrócił w jakimś pojedynku np. Z Y2J...

Kane vs Mysterio pewnie znów zwycięstwo 619 ;/ Kiedy w końcu Kane wplączą w jakiś fajny Feud?

WWE Title Triple Threat Match - mam nadzieję że w końcu HHH straci pas.

Divas Halloween Costume Contest- to będzie coś w stylu bra and panties match :razz: ?

Bender: "Go Bender go Bender go Bender!"

...::: "Bite my shiny metal ass!" :::...

...::: http://www.ddwwrestling.pl/ :::...

109617953449e4d49ae3d10.jpg


  • Posty:  340
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.01.2008
  • Status:  Offline

WWE Championship:Jeff Hardy vs Triple H © powiem tak jak kolega krzychu , że rusek nie przypadł do głowy amerykanom ale byłby ciekawy Triple Threat Match.Chciałbym aby wygral Jeff a on może wygrac!

 

World Heavyweight Championship:Chris Jericho © vs Batista.Wygra Jericho bo za krótko trzyma pas ale chciałbym aby wygral The Animal.Sędzią myśle że bedzie Otron powróci na PPV.

 

InterContinental Championship:Myśle , że to bedzie walka Marella © vs Pipper w ostatnich miesiącach nie byli zbyt dla siebie mili.Ale może być to tez Goldust.

 

Undertaker vs Big Show:Przypuszczam :lol: , że to bedzie I quit match i big show pojedzie do domu....A wygra Grabarz!!!!!

 

ECW Championship:Rywalem Matta © będzie Evan Bourne na 100% ale Matt wygra bo za mało cieszył sie tym pasem.

 

Divach nie pisze nawet nie wiem o co chodzi!!!

 

Tag Team Match: Kofi Kingston and Cm Punk vs Rhodes and Ted © taki będzie match i wygra Kofi and Punk i zostaną new TAG TEAM CHAMPIONS!!!

 

 

 

MYSLE ZE CYBER SUNDAY BEDZIE JEDNYM Z LEPSZYCH PPV!!! :P

:lol: :lol: :lol:

Because I'm Awesome!

 

"Żądasz mądrej odpowiedzi, musisz równie mądrze pytać"

 

[you] Zalookaj http://forum.attitude.pl/viewtopic.php?p=283487#283487

 

Sygna by Filipoo

7038755254e0e4aa33eb75.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • Psychol
      Jak Noami wchodziła na ring przez myśl przeszło mi to, że ona przecież tyle lat jest w WWE i nic konkretnego nie osiągneła. Walizka dla niej to chyba jakieś jej last dance, bo ponoć chcę zaciążyć i zająć się dzieckiem.  Seth był pewniakiem jeśli chodzi o Walizkę, spoiler był już na poprzednich tygodniówkach. Nie wiem, kto musiałby mu przeszkodzić by to było wiarygodne. Stowrzyli Bloodline 3.0 i jakoś muszą to poprowadzić by miało to odpowiedni Power. Głosy, że Seth i tak by prędzej czy później zdobył pas bez walizki są słuszne, ale show must go on...  Patrząc na skłąd samego MITB nie było tam nikogo, komu walizka by coś dała.  LA - robi tyle błędów, że mam wrażenie, że z niego zrezygnowano. Sam w tej chwili przewijam jego proma bo są nudne w tej chwili. A wcześniej się w jakimś stopniu jarałem. Trzeba zaznaczyć, że typ jest koło 40stki, więc coś jest na rzeczy. Penta - za króto jest w WWE by aż tak go wyróźnić.  Chad /Americano - Typowa komediowa postać.. Solo - program z Jacobem Ex Flairówny - kurdę sam nie wiem...    Nie mogę patrzeć na Becky po powrocie, ale trzeba przyznać, że jeszcze bardziej nie mogłem patrzeć na Val jako IC Champion bo była nijaka. Ale teraz Becky spełnia swoje zadanie i ładnie podpromowała swoją koleżankę. Run "Sethówny" nie potrwa długo co też jest spoko.  Fajny powrót Ron'a, jeżeli teraz na prawdę będzie grał kogoś poważnego to jestem za. Bo info o jego zwolnieniu było też dla mnie jakimś szokiem. Jeżeli to nie było zaplanowane wcześniej to wybrneli. Jeżeli zaplanowane, to dobrze się bawią z Markami.    Sama gala średnia. Szczerze, myślałem, że jest jakoś później... Przez ostatni czas jest jakiś natłok PPV wliczając te z NXT.   
    • Grins
      Oglądałem na żywo i tak nie mogłem spać więc odpaliłem i ogólnie gala średniak ale końcówka gali mi to wynagrodziła   R-Truth powraca Nie! Ron Cena Nie! Powraca Ron Killings!  Ale to miało pierdolnięcie chłop ma już 53 lata na karku a nadal wygląda jak młody bóg, w ringu tak samo młody bóg, no kurwa jak oni teraz w niego nie zainwestują i nie pozwolą mu na " Last Dance " to się chyba wkurwię, taki potencjał się marnował tyle lat już 2011 roku Vince mi ciśnienie podniósł jak z niego zrezygnował później była tylko jobberka a gość tylko się marnował i nawet jako jobber wpierdalał pół rosteru na śniadanie jeśli chodzi o rozrywkę... Nie no teraz niech kują żelazo póki gorące i wierze że sami fani to wymuszą bo chłop ma wsparcie fanów i to duże a zasłużył na push... Serio czy ktoś by pomyślał rok temu że R-Truth będzie jeszcze na takiej pozycji? Największą przeszkodą jest Cody bo tak można byłoby z organizować potężny program na SummerSlam z dojebanym Main Eventem, ale tak czy siak Ron Killings będzie tym co będzie dźwigał SmackDown teraz na plecach.    Rollins z walizką... Na co mu to? Na co mu ta walizka? Przecież on bez walizki może przejąć pas, mija kolejny rok a walizka trafia tam gdzie nie powinna trafić, Triple H to chyba nie lubi zbytnio tej stypulacji i walizek bo później nie wie co z danym zawodnikiem ma zrobić, a było tutaj tyle potencjalnych zawodników których można było wypromować Solo, Knight, Penta, Andrade ale nie trzeba dać walizkę gościowi który już posiadał walizkę i dzięki niej się wypromował w 2015 roku... Za to u kobiet już to wygląda całkowicie inaczej, Naomi zasłużyła na walizkę i w jakiś sposób pomoże jej się to odbudować... Ogólnie jeśli chodzi o obie walki to uważam że walka kobiet w zeszłym roku była lepsza, walka mężczyzn w tym roku też była lepsza bo więcej ciekawszych spotów było   Co do Rollinsa jeszcze to się nie zdziwię jak w dupi walizkę przez Punka albo Romana i zaś walizka pójdzie się jebać chociaż mam nadzieje że tego nie zrobią, co do Romana to już pewne że wróci na SummerSlam w nowym gmmicku i za pewnie nie jako Trible Cheef zupełnie jako nowa postać, w nowym gmmicku w którym pozostanie już Baby Face'm do samego końca, rozdział The Bloodline przeszedł do historii na WM 41 czas na coś nowego.  Jacob Fatu robi rozpierduchę na Solo  W końcu! To chyba już oficjalny face turn Jacoba który zbiera mocny pop i ogólnie jest tak mocarnie pompowany że nawet nie pozwolili mu na konfrontacje z Bronem! Ogólnie taki mały news Limp Bizkit zrobił niby nowy theme song dla Brona! Jedynym zawodnikiem dla którego zrobili theme song był Undertaker! Serio muszą widzieć w nim ogromną przyszłość że już nawet tak przepotężny zespół zrobił mu theme song, niby ma zadebiutować już w tym tygodniu na RAW  Ale wracając Solo w nowej wersji jest przekozacki, w końcu idzie go oglądać, chłop czuje luz w obecnej postaci i nie pasuje mu postać takiego poważniaka i gbura bo teraz gdy zaczął być luzakiem czuć w końcu jakąś aurę od niego i oby tego nie zmienili, co do Jacoba poskłada Solo na SummerSlam lub przegra po jakieś interwencji i tutaj w miejsce Jacoba mógłby wlecieć w końcu Zilla Fatu z przepotężnym debiutem na SummerSlam.  Becky wygrywa pas IC, w sumie wolę takie coś niż miałaby się kręcić przy głównym tytule tutaj chociaż tytuł podpromuje i ogólnie Larya została porządnie podpromowana... Ale na SummerSlam niech dadzą wygrać Laryi żeby jeszcze bardziej ją przyboostować jako mocną mid-carderkę. 
    • Attitude
      Nazwa gali: RevPro Live In Southampton 36 Data: 08.06.2025 Federacja: Revolution Pro Wrestling Typ: Online Stream Lokalizacja: Southampton, Hampshire, England, UK Arena: The 1865 Format: Live Platforma: revproondemand.com Komentarz: Dave Bradshaw & Gideon Grey Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • Attitude
      Nazwa gali: AULL / CMLL Data: 07.06.2025 Federacja: Alianza Universal De Lucha Libre, Consejo Mundial De Lucha Libre Typ: Event Lokalizacja: Tlalnepantla, Estado de Mexico, Meksyk Arena: Arena Lopez Mateos Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Lucha Libre - dyskusje ogólne
    • MissApril
      Obie walizki moim zdaniem zmarnowane, lepiej byłoby dać je komuś bardziej świeżemu, niż w kółko wszystko ma się kręcić wokół tych samych twarzy. U pań prędzej walizkę dałbym Roxanne lub Stephanie, zaś u panów LA Knight'owi.  Becky z pasem może być, w końcu coś lepszego będzie się działo, bo Lyra była nijaka jako mistrzyni. Spoko opcja dla lepszego wypromowania tego tytułu.  Super końcówka z R-Truth  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...