Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

W oczekiwaniu na walkę (Stefan Diesel)


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  423
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.12.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

*Znana nam dobrze melina, na kanapie siedzą i grają na pleju w Tekksa Rafik i Blondyn. Bury czeka na swoją kolej przy joy’u, Łysy siedzi przy stole i przegląda jakieś papiery. Stefan naparza w worek.*

-No nie! Ja, jako Twój agent muszę wreszcie przywołać się do prostej. *Rzecze, sfrustrowany Łysy, podnosząc się znad papierów.* Skoro już bawisz się w te walki, to musisz wykorzystać chwilę. Cała sterta zaproszeń do różnych debilnych programów czeka. Leziesz tam, posiedzisz i kasujesz flotę! Tyle!

-Mam to gdzieś. Nie jestem jednym z wymalowanych pajaców, którzy robią tylko show. Liczy się walka! *Odpowiedział Diesel* Nie będę robił z siebie błazna!

-Błazna, nie błazna! Nie wysyłam Cię do „Gwiezdnego cyrku”! Wybrałem te oferty gdzie najlepiej płacą. Pójdziesz i zgarniesz chajs.

-Ta! Szykuj kasę na Tekksa VI! No gdzie Julią się pchasz? To ja wezmę Pandę! *włączył się Rafik, irytujący się niekonwencjonalną grą Blondyna.*

 

……………………………………………….

 

*Wtorek, godzina 22: 50, TVN, program Kuba Wojewódzki.*

-A teraz zapraszam mojego kolejnego gościa, jest on jednym z zawodników nowopowstałej federacji Haj Woltadż Restling, Stefan Diesel!

*Do prowadzącego wychodzi Stefan, widocznie nie jest szczęśliwy z powodu występowaniu w tym talk-show’le. Za kamerzystami stoją Łysy i reszta, starając się dodać otuchy przyjacielowi.*

-No nie krępuj się tak, rozgość się, siadaj, siadaj. Pierwsze pytanie mam odnośnie tego sportu. Większość zawodników lata po ringu tylko w majtach, spocone męskie ciała w uściskach. Wygląda jeszcze, że zawodnikom się to podoba. Co o tym powiesz. *Sprytnie zaatakował Wojewódzki.*

-Gówno. Każdy sądzi według siebie. Zauważ, że wielu zawodników ma bardzo prawicowe poglądy.

-Oj, widzę, że bardzo to delikatny dla Ciebie Stefciu to temat, mogę Cię nazywać Stefciu?

-Nie.

-Aby przybliżyć naszym widzom sylwetkę naszego gościa, mam tu specjalne wideo przygotowane.

*Rozpoczyna się wideo, entrance theme Stefana, wejście na ring. Następnie fragmenty walk: Husar aplikujący Dieslowi Polish Export; C Webb robiący Elbow Drop, Belly-2-belly Suple oraz C-Webb Bombpoza ring (Under Pressure I), Crossface założony przez Destroyera, po którym Stefan tapuje (Under Pressure III) .*

-Uuuuuu, coś Ci nie idzie. Zawsze możesz wysłać ten film do „Śmiechu Warte”, na 100% coś wygrasz. Osobiście nie mogę się doczekać kolejnej gali, by zobaczyć kto teraz spierze Ci skórę.

*Na takie obelgi Diesel wstał z kanapy*

-Nie będę dłużej się, kurwa męczył z tym błaznem. Panowie, idziemy stąd. *Rzekł w stroną swych towarzyszy, po czym ruszyłby zejść ze sceny. Wojewódzki widząc to, czym prędzej wstał i chwycił Stefana za ramię. Superkick! Ni stąd, ni zowąd Stefan wyprowadził są akcję kończącą One Way! Potężne kopnięcie, wprost w kość policzkową Wojewódzkiego, odebrało mu przytomność. Stefan wraz z towarzyszami, czym prędzej ulotnili się ze studia.*

………………………………………………………………

 

*Włocławek, jeden z ogródków piwnych. Kumple siedzą przy zimnym „Kasztelanie”.*

-No, kurwa, po tej akcji to resztę wywiadów masz ze łba. A można było zrobić tyle pieniędzy! *Przeżywał ostatnie zdarzenie Łysy.*

-Co ty marudzisz, koleś sam się o to prosił! Ale to było piękne, tu nic, spokojnie, a tu nagle ŁUP! i gość ma gwiazdy w oczach! Jakbyś to powtórzył na ringu, to było by coś wreszcie. *Ekscytował się Rafik* A właśnie, jak tam Twoja następna walka. Orientowałeś się coś?

-Taa, walczę w teamie ze Scott’em Jameson’em. Nieźle mi się z nim współpracowało na Under Pressure II. Gość jest konkretny, nie odpuszcza. Z Woods’em i Destroyer’em miałem już okazję zmierzyć się w ringu i jestem na nich przygotowany. W walce drużynowej najważniejsza jest współpraca: agresja i siła Scotta, oraz moja szybkość i technika pozwolą nam odnieść zwycięstwo. Zobaczycie, dokopiemy im!

  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Lynx62

    5

  • mu

    4

  • nasjazz

    1

  • WolF1674304305

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  2 298
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.11.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Wygląda jeszcze, że zawodnikom się to podoba. Co o tym powiesz. *Sprytnie zaatakował Wojewódzki.*

-Gówno. Każdy sądzi według siebie. Zauważ, że wielu zawodników ma bardzo prawicowe poglądy.

 

Nie ma to jak błyskotliwa riposta :roll:

Szczerze mówiąc, nie jestem jakimś ekspertem, ale widać, że i tym razem za bardzo się nie przyłożyłeś... Zauważyłem, że coś za często pojawia się ostatnio motyw spuszczania wpierdol różnym dziwnym stworkom typu blokersi, Wojewódzki itp. itd. :P

Nie płakałem po CM Punku

18909757064dbdb1458cbe1.jpg


  • Posty:  91
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.12.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Yyy..To Wojewódzki zrobił ten SuperKick , tak ? :D :smile: :lol:

A co do RP ... Sądze tak samo jak kolega :]


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

NapadiPL, kto ci dał głos w ogóle? Czy ty przypadkiem bana tu nie masz? :twisted:

Yyy..To Wojewódzki zrobił ten SuperKick , tak ?

Czytaj ze zrozumieniem :P Jak już to dostał super kicka :P

 

Co do RP to ta rozmowa z Wojewódzkim wyszła niezbyt realnie, ale sam pomysł fajny. Plus za wyobraźnie, minus za wykonanie. Taka moja skromna ocena :) W każdym razie potencjał jest 8)

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  490
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.08.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ja też myślałem o Wojewódzkim :D trochę mnie uprzedziłeś shit ... muszę RP od nowa :D

Finally, The Rock has come back to WWE !

The Rock take sledgehammer, turn it sideways and stick it straight up your candy ass!

If ya smell lalalalaluuu... what The Rock is cookin'!

 

Smackdown Hardcore Champion

1696301955482c89eb93082.jpg


  • Posty:  804
  • Reputacja:   11
  • Dołączył:  21.09.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

u wojewódzkiego był już sandman . i też mu spuścił wpierdol , jak dla mnie : totalna abstrakcja .
czasami spotykasz na swojej drodze osobe , której nie należy wkurwiać . to ja .

291222956444952483a993.jpg


  • Posty:  423
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.12.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

W oryginale miał być to Tomasz Lis, ale jakoś w ostatniej chwili zmieniłem :D

Dziękuję za konstruktywną krytykę. Sesja nie pozwala dopracować.


  • Posty:  804
  • Reputacja:   11
  • Dołączył:  21.09.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

Sesja nie pozwala dopracować.

 

a co tu dopracować ? jeśli już niektórzy spotykają sie w erpozach z jakimiś pieprzonymi , prawdziwymi postaciami [ co imho jest chujowe ale to tylko ja . ] to zastanów sie , czy telewizja tvn puściła by coś takiego nie na żywo ? czy kuba zgodziłby sie w swoim własnym , autorskim zapewne programie dostać wpierdol i stracić przytomność ? i don fuckin think so . miej wybujaną fantazje dalej ale bez chujowej przesady . i nie chodzi mi tu tylko o Ciebie , już jakiś koleszka napisał , że miał taki sam plan . jeśli staramy sie być realistyczni to bądźmy realistyczni .

 

sandman był w świecie w 100% fantastycznym , a mimo to jego wizyta u kuby była dużo bardziej realna niż Twoja . chociaż obie mają takie samo , chujowe zakończenie , jak dla mnie totalnie nierealne .

czasami spotykasz na swojej drodze osobe , której nie należy wkurwiać . to ja .

291222956444952483a993.jpg


  • Posty:  1 696
  • Reputacja:   26
  • Dołączył:  13.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

jeśli staramy sie być realistyczni to bądźmy realistyczni

 

Jeśli miałoby to być bardziej realistyczne to Kuba musiałby zaprosić mistrza federacji albo chociaż kogoś ze szczytu.

 

Zresztą, nie zaprosiliby nikogo - jesteśmy zbyt niszowi :D


  • Posty:  456
  • Reputacja:   19
  • Dołączył:  23.03.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

Niszowość boli :P

Podpis.png

 


  • Posty:  423
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.12.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

jeśli staramy sie być realistyczni to bądźmy realistyczni .

 

A od kiedy to wrestling jest realistyczny? Skoro HVW "nie jest" fake'iem to nie widzę problemu w wyobrażeniu sobie sytuacji, w której Wojewódzki zaprasza zawodnika by się z niego ponabijać, a cała historia kończy się w wrestingowym stylu. HVW nie jest reżyserowane, to Wojewódzki też nie.

Tyle.


  • Posty:  804
  • Reputacja:   11
  • Dołączył:  21.09.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

HVW nie jest reżyserowane, to Wojewódzki też nie.

 

z tą różnicą , że hwv leci na żywo i jeśli spuścisz wpierdol prowadzącemu to poleci to w tv , wojewódzki nie idzie na żywo i jest bardziej reżyserowany niż myślisz . pozatym nie rozumiem , o czym jeszcze pieprzysz : dałbyś sobie w swoim autorskim programie spuścić wpierdol ? sam siebie u siebie ośmieszyć ? kurwa , troche samokrytyki .

czasami spotykasz na swojej drodze osobe , której nie należy wkurwiać . to ja .

291222956444952483a993.jpg


  • Posty:  423
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.12.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Wiem dokładnie o co chodzi, ale wrestling nie jest naprawdę. Federacja jest fantasy. Wiadomo, że realnie ta sytuacja nigdy by nie miała miejsca, ale jeśli się bawimy, udajemy, że wrestling nie jest fake, to mogę napisać nawet, że pojechałem do Watykanu i otrzymałem błogosławieństwo Papieża na walkę.

Tyle.


  • Posty:  804
  • Reputacja:   11
  • Dołączył:  21.09.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

pojechałem do Watykanu i otrzymałem błogosławieństwo Papieża na walkę.

 

papieżowi też wyjebałbyś superkicka ? :lol: :lol:

czasami spotykasz na swojej drodze osobe , której nie należy wkurwiać . to ja .

291222956444952483a993.jpg


  • Posty:  423
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.12.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie. Dlatego nie wystąpił w moim RP. :twisted:

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Jeffrey Nero
      Za bardzo nie dali jej szansy w TNA aby się pokazać, ale wizualnie była zawsze jak się pojawiała bardzo 
    • MattDevitto
      Zbytnio jej nie obserwuję po opuszczeniu przez nią Japonii, ale w Marigold była przeciętna.
    • Mr_Hardy
      Wcześniej był news o tym, że Leon Slater odejdzie po zakończeniu kontraktu. Ostatnio pojawił się news, że Myla Grace poprosiła o rozwiązanie kontraktu. Dzisiaj wpadł news, że także Steve Maclin zrobił to samo. Ciekawe kto kolejny odejdzie.
    • VictorV2
      Zaczynamy drogę do GAB ale jakoś bez większych fajerwerków. Całkiem solidne, choć wolniejsze NXT. Nie wiele jestem w stanie dodać. Spodziewam się że Kelani wygra na GAB, Lola dostanie callup a "Standout" dostanie szansę udowodnić że powinna dostać swój po SnD 2027.  Wśród Panów, wolałbym osobiście żeby Mason wygrał ale patrząc że to GAB, pierwsze PLE na CW, to chyba jednak Naraku Vs Tony jest większym matchem.  Sytuacja z DarkState też jest coraz ciekawsza, wciąż uważam że Shugars powi
    • Bastian
      Smackdown w Bolonii zaczął rozżalony, niepogodzony z wynikiem ostatniej bitwy Austriak. Brakowało tylko gadki o nożu w plecy...  Sądziłem, że to Jacy Jayne zgarnie awans do następnej rundy QOTR. Wygrana Raquel Rodriguez zaskakująca. Ale 4FW przyjemny. Za to prowadzenie Liv Morgan jako mistrzyni to jest kryminał. Statystka, nic więcej. Człowiek aż zatęsknił nad bardzo przeciętnym panowaniem Stephanie Vaquer. Jakiś czas temu Giulia zmieniła wizerunek, teraz mamy face turn. Zobaczymy, co
×
×
  • Dodaj nową pozycję...