Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Czy ktoś kupował w oficjalnym sklepie WWE?


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  9
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.09.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

To pytanie natury praktycznej: czy ktoś z was korzystał z internetowego sklepu WWE (www.wweshop.com) lub ich europejskiego odpowiednika (www.wweeuroshop.com)? Zastanawiam się nad zamówieniem koszulek/gadżetów, ale wcześniej chciałam wiedzieć jakie są wasze doświadczenia. Chodzi głównie o dodatkowe, nieprzewidziane opłaty za paczkę lub inne problemy.

_________________

I ain't the lady to mess with.

167231095646e060d006aad.jpg

Odnośnik do komentarza
https://forum.wrestling.pl/topic/10265-czy-kto%C5%9B-kupowa%C5%82-w-oficjalnym-sklepie-wwe/
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Przemk0

    1

  • Morwen

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  5 911
  • Reputacja:   25
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

To pytanie do ogółu więc przenoszę.

_________________

5030302694ac1c2a0d14d2.jpg

Odnośnik do komentarza
https://forum.wrestling.pl/topic/10265-czy-kto%C5%9B-kupowa%C5%82-w-oficjalnym-sklepie-wwe/#findComment-94396
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • Giero
      Za nami kolejny epizod WWE NXT, w drodze do specjalnych odcinków – Gold Rush. Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń z tego show. Na otwarcie od razu dostaliśmy sześciosobowy tag team match. Fatal Influence pokonały zespół złożony z mistrzyni kobiet NXT Tatum Paxley, Izzi Dame i Loli Vice. Jacy Jayne przypięła Izzi. Los Grande Americanos przybyli do budynku, a El Grande był zdziwiony, że nie dostał osobnej szatni. Próbował sobie zrobić miejsce, chwytając za rzeczy Josha Briggsa
    • MattDevitto
      Moim zdaniem jesteśmy na takim etapie, że nieważne kto będzie ostatnim przeciwnikiem Ceny to i tak będą narzekania, bo każdy ma jakiś swój typ
    • KyRenLo
      Widzę nieźle się tam bawią, wrzucając akurat w takim momencie taki filmik: Oczywiście szanse zerowe, ale pewnie ktoś się na to złapie. Zobaczymy, kto ostatecznie będzie tym ostatnim rywalem Ceny. Z czterech pierwszych zawodników ogłoszonych w turnieju (Rusev/Nakamura/Sheamus/Priest) ja nie wybrałbym do tej roli żadnego z nich.
    • KyRenLo
      Taka ciekawostka. Zwykle nie wrzucam takich rzeczy, ale wobec tak „imponującego” wyniku nie można przejść obojętnie:
    • MattDevitto
      @ IIL  dopiero co przytaczałeś ile to już w tym roku Tana ma walk, a on jeszcze bierze udział w WTL Zresztą składy na turniej są bardzo w porządku i czekam już na 20/11 - oby tylko zwycięzców wybrali lepszych niż w 2024.  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...