Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018?


Maxi4

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018?  

783 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018?

    • Shinsuke Nakamura
      150
    • Roman Reigns
      139
    • John Cena
      85
    • Dolph Ziggler
      111
    • Finn Balor
      90
    • Seth Rollins
      15
    • AJ Styles
      13
    • Brock Lesnar
      10
    • Braun Strowman
      40
    • Kevin Owens
      6
    • Sami Zayn
      5
    • Randy Orton
      22
    • Batista
      40
    • Triple H
      8
    • Ktoś inny
      49


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 152
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.09.2004
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Royal Rumble Match to jedna z najważniejszych walk w roku w WWE. Do gali pozostało jeszcze 14 dni i ciężko wskazać jednego faworyta. Im bliżej tego wydarzenia potencjalny zwycięzca będzie łatwiejszy do wskazania.

 

Kto jest obecnie waszym głównym faworytem do wygrania Royal Rumble Matchu i dlaczego? Jak ostatnie wydarzenia w programach WWE wpłynęły na wasze typy i jak potencjalnie mogą wpłynąć w ciągu najbliższych dwóch tygodni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Maxi4

    1

  • Pavlos

    1

  • Arkao

    1

  • ADAMEKKIC

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Dolph Ziggler. Najlepsza opcja z możliwych. Kariera powoli się kończy, ale paradoksalnie Show Off dopiero teraz może pokazać, że jest na serio wart największego lauru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  23
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.01.2018
  • Status:  Offline

Finn Balor, mało prawdopodobna opcja, ale mimo to chciałbym aby to wygrał. Rok temu miał być bombą na powrót, może w tym roku wygra przy pomocy Baldheads?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Chcę Dolpha, ale zagłosowałem jednak na Nakamurę który przewijał się jako kandydat do wygranej od bardzo dawna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 100
  • Reputacja:   375
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Rozbijmy to na części pierwsze :

 

- Shinsuke Nakamura - największy faworyt do wygrania wg wszystkich, ale czy na pewno? Wiadomo, że wygra ktoś ze Smackdown, a panie pewnie z RAW, ale wszyscy chcą go na winnera chyba tylko ze względu na "Dream match" ze Stylesem. Przeczuwam rywalizację z Ortonem.

- Roman Reigns - no chance in hell. Romuald wygra na EC title shota, na RR matchu może nawet się nie pojawi. Vince popełniłby kolejny błąd jakby miał znowu wygrać..

- John Cena - Duże szanse na wygraną, ale znowu odgrzewany kotlet. Jeśli ploty o Andrzeju są prawdziwe to Joshua nie wygra.

- Dolph Ziggler - mój osobisty faworyt. SD musi koniecznie wypromować nowego main eventera, bo u niebieskich ich mało. Jaki byłby sens powrotu Zygi jeśli mieliby mu znowu dawać pas US i tę samą nudną wypaloną postać? Od początku nowego storyline'u z pasem midcardowym mówię jedno - czeka nas repackage i złoto u Adolfa.

- Finn Balor - także duże szanse. Feudu Lesnar-Balor jeszcze nie było, w dodatku nie dostał dalej rewanżu o pas Uni po wakacie. Plany burzą od dawna zapowiadane walki Lesia z Romanem. Losy i spekulacje co do Balor Clubu nieznane. 3 na 3 z New Day?

- Seth Rollins - obecnie tag team champion i wiele wskazuje na to, że się to nie zmieni. Czeka na powrót Deana. Na WM jakiś średniej jakości feud o pasy tag team.

- AJ Styles - obecny mistrz i zostanie nim do WM. Bez sensu.

- Brock Lesnar - j.w.

- Braun Strowman - walka o pas Uni już zarezerwowana, wygra ktoś z SD. Na WM feud z HHH?

- Kevin Owens - prawdopodobnie walka z Samim. Bez sensu jest dawanie komuś shota jak przed chwilą się shot straciło.

- Sami Zayn - analogicznie jak wyżej.

- Randy Orton - wygrał rok temu. Noł. Często łączaony z Nakamurą. Widzę ich walkę.

- Batista - Jeśli powrót okaże się prawdą to coś może być na rzeczy mimo, że wygrał parę lat temu. Nie chciałbym.

- Triple H - ego by mu pozwoliło, ale jednak nie, bo ma zarezerwowany feud, a nawet możliwe 2 - Strowman lub Angle.

- Ktoś inny - jest jedna opcja, a mianowicie powracający Rey Mysterio, który zawitałby na SD. Ostatni Run z pasem na pożegnanie? Walka ze Stylesem byłaby miodna.

 

Mój głos leci jednak na Dolpha. Jak mam wizję to się jej trzymam :D

Edytowane przez CzaQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  44
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.11.2017
  • Status:  Offline

Zgadzam się z powyższymi zdaniami Panów. Ziggler dla WWE zrobił już bardzo wiele, w ubiegłym roku pokazał, że nadal jest ciekawym zawodnikiem. Jego promo i zrzeczenie się pasa również świetne, niespodziewane. Oczywiście mam nadzieję, że Show-Off powróci jako heel ( uwielbiałem Dolpha za czasów jego czarnego charakteru ). WWE powinno wreszcie dać wygrać coś prestiżowego zawodnikowi, który w ostatnich latach jest Up-Midarcderem. Choć pamiętajmy też, że Ziggler swoje dobre chwile ma już za sobą, ale większego smaczku dodaje na pewno też to, że Ziggler wygrał wszystkie tytuły w WWE oprócz tego najważniejszego, pasa WWE ( Universal nie liczę, bo moim zdaniem jest odpowiednikiem WHC ). Dolph wygrał już tak jak napisałem prawie wszystko: Tag Team Champion, IC champion, US champion, WHC champion, zwycięzca walizki Money in the Bank, WWE champion ??? , zwycięzca Royal Rumble Matchu???.

Osobiście postawiłem na Nakamurą, bo mimo wszystko stawiam, że WWE postawi na niego i utworzy wielki pojedynek: Styles vs Nakamura. Choć też możliwy jest heel turn Ortona i feud Vipera z byłym mistrzem NXT. Ten feud byłby dobry tylko i wyłącznie wtedy, gdyby Orton był starym, dobrym Randym. Coś takiego, jak jego feud z HHH (wiem, że nie najlepsze porównanie :P ). Gdzie Orton będzie rozwalał wszystko i wszystkich. Jego ostatni większy program z Wyattem był według mnie słaby, głównie przez głupie pomysły kreatywnych. Jak Orton wróci do swojego starego gimmicku, gdzie był podstępny i brutalny, to jak najbardziej na tak (chodzi mi oczywiście o jego feud z Nakamurą ).

Trochę się rozpisałem o Ortonie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  45
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  03.05.2014
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Mój głos poleciał na Dolph Ziggler, głownie przez sympatię dla tego zawodnika. Z jego zwycięstwem jest też związany fantasy booking, o którym ostatnio myślałem: Dolph wygrywa RR potem zdobywa na Wrestlemanii pas WWE Championship, który następnie na Smackdown po gali zostawia w ringu, ponieważ uznaje, że jest on tak samo bezwartościowy jak pas US ;) i podczas draftu przechodzi na RAW, żeby zacząć feud o pas Universal.

Tak wiem, ze to zbyt piękne żeby było prawdziwe ale tak czy inaczej mój głos leci na Zigglera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 432
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.04.2012
  • Status:  Offline

Dolph Ziggler - To byłaby duża niespodzianka, ale zaryzykuje zagłosowanie. Ta cała akcja z pasem. Zdobył tytuł, zwakował, by ruszyć po większy cel i pokazać, że po latach niedoceniania stać go na coś więcej i to zdziała. To może być naprawę dobre. Tak, chcę takiego wyniku. :D

 

Kilka słów o innych:

 

Shinsuke Nakamura - Japończyka już od dłuższego czasu wymienia się w roli faworyta. Wygrana na pewno mogłaby mu pomóc tylko czy chcielibyśmy takiego zwycięzcę i czy on sam byłby wiarygodny. Niestety od czasu debiutu praktycznie nic nie pokazał i wszystko wskazuje, że zadowoli się nudnym programem z Ortonem.

 

Roman Reigns - Na pewno mocny kandydat. Z tym, że wygrał już w 2015 r. I jestem pewien, że jako wielka gwiazda, którą WWE go w końcu uczyni wygra po raz drugi. Lecz raczej jeszcze nie teraz. Mamy potencjał na inne programy z nim związane i on sam za bardzo nie potrzebuje tej wygranej.

 

John Cena - Od dłuższego czasu występuje bardziej jako part - timer, więc mogą zaskoczyć. Jest to również moim zdaniem najlepszy kandydat ze stawki tych, co mają już dwie wygrane i mogą dogonić Austina. Jeżeli ma ktoś to zrobić to mając do wyboru jego, Batistę, Ortona i HHH zdecydowanie zagłosowałbym na Jasia. Niech ma, bo i zasługuje za te wszystkie lata jakie poświęcił. Jeśli faktycznie planują go zestawić z Takerem (sam chętnie chciałbym to zobaczyć) to wygrać nie musi.

 

Finn Bálor - Irlandczykowi mogłoby się przydać to zwycięstwo. Na pewno może być jednym z ostatnich na placu boju zwłaszcza, że łysole się z nim połączyli. Świeci mi trochę wizja Heelującego Club. Gallows i Anderson jeżeli wezmą udział to prawdopodobnie będą pomagać kumplowi. Może nawet pokuszą się starcie tej trójki z Rollinsem i Jordanem jeżeli wszyscy będą w ringu w tym samym momencie.

 

Seth Rollins - Bardziej mi się widzi jego udział w konflikcie stajni. Szkoda, że Ambrose nie wykuruje się na WM'kę, ale może dostaniemy jakiś fajny Triple Threat drużyn z Clubem i Bar.

 

AJ Styles - Jedna z mocniejszych kandydatur. Powiem, że nawet bym chciał jego wygranej. AJ jest utalentowany i czemu nie miałby wygrać i Rumble. Niekoniecznie, jednak w tym roku. Ma główny pas, program z Kanadyjczykami i jest najjaśniejszym punktem SmackDown!. Nie potrzebuje tego na razie.

 

Brock Lesnar - Bestia także obejdzie się smakiem. Poradzi sobie świetnie bez tego. Z resztą pewno i tak zostanie Championem do największej gali roku.

 

Braun Strowman - To mój kandydat nr. 2. Bardzo trudno było mi wybrać i wahałem się. Lesnar moim zdaniem obroni pas, a co za tym idzie Braun nie miałby przeszkód wziąć udział i zrobić totalny Sajgon, a nawet wygrać.

 

Kevin Owens - Podoba mi się scenariusz kłótni z Zaynem i ich walka na WM'ce. W takim wypadku KO nie wygra Rumble. Ani on ani Sami Zayn.

 

Randy Orton - Stara gwardia na koniec. Nie chcę żeby Orton dogonił Austina i to jeszcze wygrywając 2 razy pod rząd. Z resztą Randy już powoli się wypala jako czynny zawodnik.

 

Batista - Part - timera też nie chcę. Z resztą wygrał drugi raz przy poprzednim powrocie 4 lata temu. Znowu go wybuczą i się fochnie. :twisted:

 

Triple H - Wbrew pozorom jego ego mogłoby mu pozwolić sobie wyrównać rekord Steve'a. 2016 rok już należał do niego, a w tym bez wygranej w Rumble może się zjawić z powrotem na ekranach. HHH zawsze miał fajne scenariusze i nie musi wygrywać "kotła".

Edytowane przez Pavlos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...