Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWE: Conspiracy Era


Petros

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  46
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.06.2015
  • Status:  Offline

wwe-logo-from-wwe-com.jpg

 

ROSTER:

 

 

Zawodnicy singlowi:

  1. AJ Styles
  2. Alberto del Rio
  3. Antonio Cesaro
  4. Bad News Barrett
  5. Baron Corbin
  6. Brock Lesnar
  7. CM Punk
  8. Cody Rhodes
  9. Curtis Axel
  10. Dean Ambrose
  11. Dolph Ziggler
  12. Heath Slater
  13. John Cena
  14. Mark Henry
  15. R-Truth
  16. Randy Orton
  17. Roman Reigns
  18. Rusev
  19. Ryback
  20. Seth Rollins
  21. Sheamus
  22. Tye Dillinger
  23. Tyson Kidd
  24. The Undertaker

Drużyny:

  1. American Alpha (Jason Jordan & Chad Gable)
  2. New World Order (JBL & Kevin Owens & Bobby Roode)
  3. Prime Time Players (Titus O'Neil & Darren Young)
  4. Team 3D (Bully Ray & Devon)
  5. The New Day (Big E Langston, Kofi Kingston, Xavier Woods)
  6. The Woolievers (Zack Ryder & Bo Dallas)
  7. The Wyatt Family (Bray Wyatt, Kane, Erick Rowan, Luke Harper, Braun Strowman)

 

 

 

PASY MISTRZOWSKIE:

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/6135/wwe-world-heavyweight-championship-2.jpg

WWE World Heavyweight Championship

Posiadacz: JBL

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/5464/wwetagteamtitle.jpg

WWE Tag Team Championship

Posiadacz: The Woolievers

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/5462/US_Title_2_cut_by_Danger_Liam.jpg

WWE United States Championship

Posiadacz: Baron Corbin

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/5463/intercontinental-championship.png

WWE Intercontinental Championship

Posiadacz: Dean Ambrose

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/5470/MITB_Briefcase_cut_by_Danger_Liam.jpg

Money in the Bank briefcase

Posiadacz:

 

 

 

GALE PPV:

 

  1. Royal Rumble
  2. Elimination Chamber
  3. WrestleMania
  4. Extreme Rules
  5. Payback
  6. Money in the Bank
  7. Battleground
  8. SummerSlam
  9. Night of Champions
  10. Hell in a Cell
  11. Survivor Series
  12. TLC: Tables, Ladders and Chairs

 

 

 

KILKA INFORMACJI:

 

  • RAW będą zwykle takiej samej długości(a na pewno nie krótszej), czyli pięć walk na galę + segmenty.
  • PPV odbywają się co cztery tygodniówki.
  • Na ten moment nie planuję wprowadzania div do rosteru, gdyż nie czuję się jeszcze na tyle kompetentny w kwestii prowadzenia walk mężczyzn, a co dopiero kobiet :) Ale to z pewnością będę chciał kiedyś divy wdrożyć.

 

 

 

______________________________________________________________________________________________________

 

http://www.pwmania.com/wp-content/uploads/2015/01/wwe-raw-logo.jpg

WWE Raw #1

Cztery tygodnie do Royal Rumble

Michael Cole: Miło mi powitać wszystkich na kolejnym Monday Night Raw! Dzisiaj zaczniemy nieco inaczej, gdyż dzień po TLC, Vince McMahon ma do przekazania ważną wiadomość dla całego WWE Universe.

 

Ku uciesze publiczności, rozbrzmiewa "No Chance in Hell". WWE Chairman zmierza do ringu swoim Power Walkiem. Wygląda na zadowolonego. Wchodzi do ringu i bierze mikrofon.

 

Vince McMahon: Miło powitać mi wszystkich na kolejnym Monday Night Raw! Jak już wiecie, mam dla wszystkich Was bardzo ważne ogłoszenie. Wczoraj byliśmy świadkami historycznych momentów na TLC PPV. To nie na tym wydarzeniu jednak skupiałem się wczoraj najbardziej. Otóż, odbyłem wczoraj rozmowę z samym sobą, sporządziłem pewien rachunek sumienia. Jestem już stary. To chyba nie ulega wątpliwości. Za stary przede wszystkim na prowadzenie tak dużego, tak wspaniałego "projektu" jakim jest WWE. Nie wszystko zrobiłem idealnie w swojej karierze na stanowisku Chairmana. Opuszczam jednak naszą ukochaną federację w dobrym stanie, nie uciekam z tonącego okrętu. No, ale dobrze, do rzeczy. Chciałem zaprezentować wam...

 

"Behold the King, the King of Kings" i publiczność reaguje całkiem sporym heatem. HHH i Stephanie wyglądają na niezwykle szczęśliwych, ironicznie tauntują z publicznością, wchodzą do ringu, i biorą mikrofony.

 

Stephanie McMahon: Cóż mogę powiedzieć? Tato, jestem Ci naprawdę wdzięczna, za wszystko co zrobiłeś dla tej federacji. Zawsze służyłeś dobrą radą, pomocą, szczególnie w ostatnich latach, kiedy to my powoli przejmowaliśmy pałeczkę. Także uważam, że to dobry moment, żebyś po prostu odpoczął od tego wszystkiego. Postaramy się zapewnić WWE Universe najlepszy wrestling na świecie. Bardzo Ci dziękujemy!

 

Vince McMahon: Dziękuję Ci córciu za słowa otuchy i wdzięczności. Przez ostatnie lata faktycznie sprawowaliście dużą władzę w WWE, uczyliście się, jak działa ten biznes. Analizowałem to wszystko wczoraj i doszedłem jednak do wniosku, że wy nie macie prawa przejąć po mnie "pałeczki". Nowym Chairmanem powinien być ktoś, kto zawsze spełniał moje polecenia, kto pracował dla dobra ogółu i wreszcie ktoś, kto jest powszechnie lubiany. Wszystkie te punkty wykluczają The Authority.

 

Stephanie McMahon: Tato, ale...

 

Triple H: Ty skurwysynie! Obiecałeś nam władzę w tej pieprzonej federacji. Jesteś cholernym oszustem!

 

Vince McMahon: Twoje słowa tylko potwierdzają to, o czym mówiłem. Nie nadajecie się do rządzenia, nie wiecie co jest best for business. Ochrona, proszę wyprowadzić tą dwójkę.

 

Wszyscy są w szoku. Dopiero po chwili do fanów dociera, co właśnie się stało. To koniec rządów The Authority, to koniec 'Reality Era'. Stephanie płacze, HHH grozi Vincowi - oboje są wręcz siłą wyprowadzani z budynku. Fani nucą "nananana, hey hey hey, goodbye!".

 

Vince McMahon: Dobrze, czas przejść do rzeczy. Przedstawiam Wam nowego WWE Chairmana - kogoś, kto zawsze stał po mojej stronie, kogoś, kto nigdy mi nie odmówił i nie powiedział 'nie'. Proszę państwa, przedstawiam Johna Cenę.

 

WHAT THE HELL?! John Cena nowym WWE Chairmanem? To nie może być...? A jednak! Ciężko usłyszeć "Time is now" w obliczu tego przeogromnego heatu - fani są wręcz wściekli! Oczekiwali kogoś bardziej w stylu Stone Colda, The Rocka, a tu John Cena?! Heat jest ogromny, a Cena pojawia się w końcu na rampie w garniturze i z uśmiechem na ustach. Wchodzi do ringu, ściska dłoń Vince'a i zaczyna przemawiać.

 

John Cena: Jestem niezwykle wzruszony. Vince, jestem ci niezmiernie wdzięczny. Jest to najwyższa nagroda za moją ciężką pracę w obronie moich najważniejszych wartości: Hustle, Loyalty, Respect. Przez te wszystkie lata udowadniałem w ringu wszystkim moim fanom, ale i wrogom, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko. Nie wiem jak opisać, co czułem, kiedy wczoraj zadzwonił do mnie Vince z propozycją nie do odrzucenia. Zaczynałem już wypalać się w tym co robię, wrestling po tylu latach stawał się nudny. To wszystko spadło mi niczym z nieba. Obiecuję wszystkim fanom, że co tydzień będą świadkami show na najwyższym poziomie! Szanuję wszystkich moich przeciwników, ale proszę Was wszystkich chociaż o szansę. No cóż... mam nadzieję, że przynajmniej moje pierwsze zarządzenie przypadnie Wam do gustu. Otóż, wszystkie pasy zostają zwakowane i rozpisane zostaną na nie turnieje tudzież pojedyncze starcia. Lista przedstawia się następująco:

Turniej o WWE World Heavyweight Championship:

Alberto del Rio vs CM Punk

Seth Rollins vs Ryback

Brock Lesnar vs Roman Reigns

Dolph Ziggler vs AJ Styles

 

Turniej o WWE Tag Team Championship:

New Day vs Prime Time Players

Team 3D vs Zack Ryder & Bo Dallas

 

Triple Threat Match o WWE United States Championship:

Cody Rhodes vs Rusev vs R-Truth

 

Triple Threat Match o WWE Intercontinental Championship:

Curtis Axel vs Dean Ambrose vs Cesaro

 

John Cena: A pierwszą walką dzisiejszego wieczoru będzie ćwierćfinał turnieju o WWE World Heavyweight Championship, w którym Seth Rollins z zmierzy się z Rybackiem. Dziękuję za uwagę!

 

Vince i Cena opuszczają ring przy "Time is now", zbierając przy okazji ogromny heat.

 

Michael Cole: Niesamowita sytuacja! Mamy zmianę warty w WWE! King, JBL - co o tym sądzicie?

Jerry "The King" Lawler: Nie wiem co powiedzieć... nie spodziewałem się takiego obrotu spraw.

JBL: Vince zachował się niedojrzale, bardzo niedojrzale. Po co zmieniać system, który działał? Będę tęsknił za Authority.

 

______________________________________________________________________________________________________

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1005/seth_rollins_g4s_16.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2099/ryback_g4s_58.jpg

Match #1

Seth Rollins vs Ryback

Ćwierćfinał Turnieju o WWE World Heavyweight Championship

 

Skrót walki: Pojedynek wyrównany. Obaj zawodnicy poobijani, Seth wyraźnie sfrustrowany koniecznością udziału w tym turnieju, jako, że po TLC wymieniany był w gronie możliwych pretendentów do tytułu. Ryback swoimi tauntami tradycyjnie pobudza publiczność. Ryback podnosi Rollinsa, wymierza kilka punchy, następnie Irish Whip, Clothesline i oszołomiony Rollins powalony. Ryback sygnalizuje koniec pojedynku "Finish him!" i wynosi Setha do Shell Shocked. Rollins jednak kontruje, nabiera prędkości na linach, ale mamy Shoulder Block i Rollins ponownie powalony. Big Guy chantuje już w narożniku "Feed Me More", przygotowując się do Meat Hooku. Rollins w ostatniej chwili unika uderzenia i mamy błyskawiczny Pele Kick! Ryback wyraźnie zdezorientowany, Rollins nie traci czasu, wchodzi na narożnik i mamy Frog Splash! Cover! 1.. 2.. kickout. Sethowi pozostało już tylko jedno, niecierpliwie czeka aż Ryback się podniesie... Curb Stomp! Counter! Spinebuster! Ryback nakręca się... Meat Hook! Cover! 1.. 2.. kickout. Rollins nie daje za wygraną. Big Guy sygnalizuje jednak koniec tej walki. Wynosi raz jeszcze Setha pod Shell Shocked, a ten kolejny raz kontruje! Punch za punchem, Rollins w ofensywie, Irish Whip i Clotheslinem wyrzuca Rybacka z ringu. Były WWE WHC Champion opuszcza ring, i atakuje Rybacka. Rzuca nim w barierki! Rollins dokłada jeszcze kilka kicków i wchodzi do ringu. Sędzia odlicza. 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. Ryback powoli wstaje, 6.. 7.., 8... Big Guy oszołomiony, ale jakimś cudem doczołgał się do ringu przerywając count sędziego. Rollins nie jest zadowolony tym faktem, rzuca się na Rybacka, ale ten stara się walczyć jak równy z równym, mamy punch kontra punch, jeden za jeden, Rollins chce nabrać prędkości, odbija się od lin i nadziewa się na Shoulder Block ze strony Rybacka! Big Guy dokłada Meet Hook! "Finish him!" i przechodzi do Shell Shocked! Cover... what the hell? Nagle rozbrzmiewa

, a na rampie pojawia się Curtis Axel! Co on tu robi? Spokojnym krokiem zmierza do ringu, a Ryback zamiast szybko przypiąć Rollinsa, wstaje i przygląda się Axelowi. Sędzia także jest zdezorientowany obecnością Axela, na czym korzysta Rollins, który błyskawicznie wymierza Rybackowi Low Blow, odbija się od lin i wykonuje Curb Stomp! 1.. 2.. 3! Seth Rollins pokonuje Rybacka i awansuje do półfinału!

 

 

Zwycięzca przez pinfall: Seth Rollins

 

 

Po walce, uśmiechnięty Curtis Axel bierze do ręki krzesło, wchodzi do ringu i zaczyna atakować Rybacka! Uderzenie za uderzeniem, dopiero kilku sędziów jest w stanie odciągnąć Axela od swojego byłego tag team partnera! Axel dosłownie pluje jeszcze w twarz półprzytomnemu Rybackowi i opuszcza ring z nieznikającym uśmiechem na ustach. Co to miało znaczyć?!

 

______________________________________________________________________________________________________

 

 

Znajdujemy się w strefie wywiadów, gdzie gościem Renee Young jest nowy TagTeam - Bo Dallas & Zack Ryder!

 

Renee Young: Witajcie chłopaki! Chciałam...

 

Zack Ryder: Tak, Renee. Doskonale wiemy, o co chciałaś zapytać. Dlaczego, Zack? Dlaczego, Bo? Dlaczego stworzyliście TagTeam? Uważacie, że jesteście w stanie wygrać pasy TT? Bla, bla bla... Najważniejsze jest to, co jest w naszych sercach, w naszych umysłach. Dopiero niedawno, razem z Bo zauważyliśmy, że pasujemy do siebie idealnie. Czy zajdziemy daleko w turnieju o pas TT? A czy to ważne? Przecież...

 

Bo Dallas: All you have to do is WOOlieve!

 

Zack Ryder: BOO, BOO, BOO... you know it!

 

______________________________________________________________________________________________________

 

 

No cóż, już za moment zobaczymy, jak faktycznie poradzi sobie ten nowy TT. Przenosimy się do ringu, gdzie zaraz pierwszy półfinał Turnieju o Pas TT! Team 3D zmierzy się z Zackiem Ryderem i Bo Dallasem!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/585/Dudley_Boyz_2_cut_by_Danger_Liam.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/627/Zack_Ryder_cut_by_Danger_Liam.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/2580/bo_dallas_g4s_6.jpg

Match #2

Team 3D vs Zack Ryder & Bo Dallas

Półfinał Turnieju o WWE Tag Team Championship

 

Skrót walki: W pojedynku dominują zdecydowanie przybysze z Dudleyville, jednak Ryder i Dallas także mają swoje przebłyski. Bully wykonuje na Ryderze swój charakterystyczny Bionic Elbow, następnie Irish Whip i Big Boot! Tag z Devonem i mamy Wasssup?! Pin! 1.. 2.. kickout. Ryder nie daje za wygraną. Próbuje zmienić się z Dallasem, ale Devon nie daje mu takiej okazji. Irish Whip w narożnik i wymierza kilka punchy, potem w przeciwny narożnik i powtarza punche. Devon próbuje nabrać prędkości, odbija się od lin z Clotheslinem w zamyśle... świetny unik Rydera! Devon odbija się od lin i kolejny unik... Rough Ryder! Rough Ryder! Co za kontra! Cover! 1.. 2.. kickout! Jakim cudem Devon odkopał po tej akcji?! Zack nie traci czasu, Irish Whip do narożnika i tag z Bo. Nieco inny niż zwykle taunt "Boo! Boo! Boo!" i Broski Boot! Teraz Bo Dallas... czy to?! Tak! Bo-Dog! Nieprawdopodobne! Cover! 1.. 2.. 3! Bully nie zdążył już z pomocą swojemu bratu! Ryder i Dallas zawalczą w finale turnieju o pas TT!

 

 

Zwycięzcy przez pinfall: Zack Ryder & Bo Dallas

 

 

Bo i Zack są nieziemsko wręcz szczęśliwi, tauntują z publiką, niesamowity debiut tego nowego tag teamu! Bo łapie mikrofon.

 

Bo Dallas: To piękny dzień! Nasz dzień! Zack Ryder i Bo Dallas, Woolievers, triumfują! Pamiętajcie, all you have to do is WOOlieve!

 

______________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

http://www.pwmania.com/wp-content/uploads/2015/01/royal-rumble-logo.jpg

 

Już za cztery tygodnie!

 

 

______________________________________________________________________________________________________

 

 

Przenosimy się już do ringu, gdzie Bad News Barrett ma wszystkim coś ważnego do przekazania...

 

Bad News Barrett: Drogie WWE Universe! Dzisiaj byliśmy świadkami zmiany warty w WWE! Vince'a McMahona zastąpił John Cena! Wiem, że wszyscy jesteście tym faktem wniebowzięci! Ciężko jednak z Wami polemizować. John Cena to zmiana na lepsze. Era PG zamieni się zapewne w PGXL, a gdy krew pojawi się w walkach, to na arenie będzie gasnąć światło! Niestety... I'm afraid I've got some bad news... John Cena może faktycznie zrobi coś pożytecznego, a nie będzie wydawał jedynie żałosnych decyzji jak ten stary piernik Vincent. Jeszcze jedno, jeszcze jedno. Strzeż się WWE Universe, bo...

 

Nareszcie ktoś chce zakończyć tę farsę! Mr. Money in the Bank Sheamus powraca z dawnym theme songiem

i fryzurą... brak więc tradycyjnego "you look stupid!", a zamiast tego mamy całkiem spory cheer. Sheamus zmierza w stronę ringu, bierze po drodze mikrofon i wyraźnie zdenerwowany zaczyna mówić.

 

Sheamus: Zamknij już mordę, proszę Cię. Jesteś ostatnią osobą, która ma prawo wypowiadać się nt. władz tej federacji. Przypomnij mi, ile razy byłeś WWE Championem? Zero? No tak... w związku z tym, chętnie pokażę Ci, ile chlebka musisz jeszcze zjeść. Ja, ty, tu i teraz.

 

Barrett jest wściekły na Irlandczyka, pokazuje mu jedynie swój słynny łokieć, sygnalizując, jak skończy się ta walka.

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2097/3932_Bad_News_Barrett.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1439/2586_Sheamus.jpg

Match #3

Bad News Barrett vs Sheamus

Normal Match

 

Skrót walki: W trakcie walki zdecydowanie dominuje Sheamus, nie dając praktycznie w ogóle pola do popisu dla BNB. Interesujący jest fakt, że jeden z komentatorów, JBL, cały czas wyzywa, hejtuje Sheamusa, mówi, że stał się on słaby, że ktoś taki nie może posiadać walizki Money in the Bank. Celtic Warrior nie zwraca jednak na to uwagi i konsekwentnie punktuje Anglika. Sheamus w narożniku atakuje Barretta punchami, kickami. Wykonuje Irish Whip do przeciwnego narożnika i powtarza punche. Nie widać drogi ucieczki dla Barretta. Wyraźnie zmęczony BNB obrywa tym razem Backbreakerem! Jeden, drugi, trzeci backbreaker! Sheamus wchodzi na narożnik i mamy Battering Ram! Irlandczyk daje sygnał do Brogue Kicka! Ale co robi JBL?! "Big Texan" odchodzi od stołu komentatorskiego i zmierza w stronę ringu cały czas wykrzykując coś w stronę Sheamusa! Celtic Warrior już nie wytrzymuje i sprzedaje Brogue Kick JBL'owi! Bull Hammer! Bull Hammer out of nowhere! JBL odwrócił uwagę Sheamusa, a w tym czasie Barrett wymierzył Irlandczykowi swój niezawodny finisher! 1.. 2.. 3! BNB przy sporej pomocy z zewnątrz wygrywa ten pojedynek!

 

 

Zwycięzca przez pinfall: Bad News Barrett

 

 

JBL i Sheamus leżą poobijani, ale to Celtic Warrior podnosi się pierwszy i rzuca się z pięściami na JBL'a, ale błyskawicznie interweniują sędziowie, którzy nie dopuszczają do większego brawla. Sheamus wraca na zaplecze, a JBL nie zasiada już przy stole komentatorskim tego wieczoru.

 

Michael Cole: Huh, drodzy państwo, huh... niezły temperament drzemie w tym JBLu... Gdzie go powiało, King?

Jerry "The King" Lawler: Nie wiem, ale resztę tego RAW musimy dokończyć chyba sami...

 

______________________________________________________________________________________________________

 

 

Tymczasem z Renee Young jest już Dean Ambrose!

 

Renee Young: Witaj Dean!

 

Dean Ambrose: Do rzeczy.

 

Renee Young: Dean, już na następnym RAW zmierzysz się w Triple Threat Matchu o WWE Intercontinental Championship z Curtisem Axelem i Cesaro. Jesteś uwielbiany przez publiczność, ale na ten moment, niestety, nie przekłada się to na ilość zdobywanych przez Ciebie tytułów mistrzowskich. Brak szczęścia?

 

Dean Ambrose: Renee, mam Ci powiedzieć, co o tym myślę? Wkurwia mnie już to całe WWE. Haruję tu jak wół, cholernie. Pracuję ciężko na swój sukces i wciąż nie doczekałem się pasa. Cały czas coś lub ktoś mnie ubiega. Przegram, bo sędzia nie widział, bo Authority pomogło, bo tak... mam wielką nadzieję, że zmiany na wyższym szczeblu wyjdą mi na dobre, bo najwyższy czas na przełamanie się. Za tydzień, na RAW, Dean Ambrose zostanie waszym nowym Mistrzem Interkontynentalnym. A teraz wybacz, mam walkę.

 

______________________________________________________________________________________________________

 

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2844/dean_ambrose_g4s_20.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/24/mark_henry_g4s_12.jpg

Match #4

Dean Ambrose vs Mark Henry

Normal Match

 

Opis walki: Ambrose wygląda na niezwykle skoncentrowanego, skupionego tylko na tej jednej walce. Gdy tylko Henry pojawia się w ringu, Ambrose od razu rzuca się na niego, atakuje punchami, kickami, szybko sprowadzając World's Strongest Mana do parteru. Ambrose nie poprzestaje i mamy błyskawiczny Corner Forearm Smash dla Henry'ego. Dean rzuca wręcz Henrym na środek ringu. Były WWE World Heavyweight Champion ledwo wstaje, ale już przyjmuje Diving Elbow Drop od Ambrose'a! Do tego Dirty Deeds! Cover! 1.. 2.. 3! Ambrose pokonuje Marka Henry'ego w rekordowym wręcz czasie!

 

 

Zwycięzca przez pinfall: Dean Ambrose

 

 

Dean nic nie oddającym, wciąż skoncentrowanym wzrokiem patrzy się na półprzytomnego Henry'ego i bez jakiejkolwiek mimiki, gestykulacji, opuszcza ring.

 

______________________________________________________________________________________________________

 

Na zapleczu widzimy rozmowę nowego WWE Chairmana - Johna Ceny z Cesaro.

 

Cesaro: Widziałeś jak on się zachowywał? Mówię Ci, z Deanem jest coś nie tak. Od kiedy zostałeś Chairmanem, nie da się z nim normalnie pogadać. Byłem dzisiaj w jego szatni, aby życzyć mu powodzenia w dzisiejszej walce, to kazał mi dosłownie wyp***dalać. Pogadasz z nim chociaż, John?

 

John Cena: Tylko o czym, Ces, tylko o czym? Nie martw się, po prostu jest w transie, czuje, że to jego szansa, żeby zdobyć długo wyczekiwane złoto, jest skoncentrowany. Tobie też to zalecam. Powodzenia w walce za tydzień! Tymczasem lecę, zaraz Main Event.

 

______________________________________________________________________________________________________

 

 

A przed nami już tylko walka wieczoru tego RAW, którą zapowie nowy WWE Chairman we własnej osobie - John Cena! Słyszymy już jego entrance "Time is now", któremu tradycyjnie towarzyszy nieodzowna dawka heatu. Cena bierze mikrofon i zaczyna przemawiać wzniosłym głosem.

 

John Cena: Drogie WWE Universe! Nadszedł wielki moment dzisiejszego, pierwszego za moich "rządów" Monday Night Raw! Przed wami Main Event, który będzie za razem ćwierćfinałem Turnieju o WWE World Heavyweight Championship. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni!

 

Zaczyna grać

, na rampie pojawia się Ricardo Rodriguez, a z drogiego Mercedesa wysiada meksykański arystokrata - już wiemy co się święci. Tak, to Alberto Del Rio, przywitany sporym cheerem, wchodzi do ringu i czeka na swojego rywala.

 

John Cena: Alberto, twoim rywalem będzie ktoś, z kim nie zawsze miałem po drodze, ktoś, kogo naprawdę mocno zachęcałem do powrotu. Cóż mogę więcej dodać. Przed Wami prawdziwy "Best in the World"!

 

CM Punk zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami powraca do WWE ku wielkiej uciesze publiczności."Cult of Personality" rozlega się na hali, a fani cheerują. Punk tradycyjnie wypowiada "It's clobberin' time!" i zmierza w stronę ringu.

 

John Cena: Dobrze, Panowie. Ja was zostawiam i życzę powodzenia! Widzimy się za tydzień, WWE Universe!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2387/Alberto_Del_Rio_CutByJess08March2013.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/37/cm_punk_cut_by_lewis0214.png

Main Event

Alberto del Rio vs CM Punk

Ćwierćfinał Turnieju o WWE World Heavyweight Championship

 

Opis walki: Obaj zawodnicy bardzo pewni siebie, wymieniają się bezustannie spojrzeniami. Wiedzą, że to ich szansa, żeby wrócić na szczyt. W końcu zaczęli, od razu przeszli do zwarcia, w którym przeważa Del Rio. Rzuca Punkiem w narożnik i paroma kickami sprowadza go do parteru. Podnosi go i wykonuje Irish Whip do przeciwnego narożnika, kolejny Irish Whip - Punk wygląda na mocno oszołomionego. Arystokrata zmienia w końcu taktykę, wnosi Punka na narożnik, Step-up Enzuigiri, ale Best in the World w ostatniej chwili robi unik i Alberto boleśnie upada. Punk schodzi z narożnika, odbija się od lin, Shoulder Block, znowu nabiera prędkości na linach i kolejny Shoulder Block! Pin 1.. kickout. Punk tym razem przechodzi do Elbow Strikes i bombarduje łokciami Arystokratę. Chicago Made postanawia znowu nabrać prędkości na linach, ale nadziewa się na Shoulder Block ze strony Del Rio! Tym razem to Alberto odbija się od lin, ale Punk robi unik i kontruje neckbreakerem! Pin 1.. 2.. kickout. The Voice of the Voiceless wchodzi na narożnik i mamy Diving Crossbody! Cover! 1.. 2.. kickout. Del Rio się nie poddaje. Punk ma już dość tego pojedynku, sygnalizuje GTS. Wynosi Arystokratę na barki, temu jednak udaje się z nich zejść i mamy Enzuiguri! Co za kontra! Punk oszołomiony, Del Rio chce zakończyć tą wojnę Superkickiem... ale unik! Punk odbija się od lin i Shoulder Block! I kolejny! Dokłada DDT! Best in the World wchodzi na trzecią linę i mamy Diving Elbow Drop! Cover! 1.. 2.. kickout! Punk nie przejmuje się tym za bardzo, mamy ponownie sygnalizację GTS, Chicago Made wynosi Meksykanina... ale w ringu pojawia się Ricardo Rodriguez! Osobisty ring announcer Del Rio błaga Punka, klęka przed nim, prosi go, żeby nie kończył tej walki! Punk zostawia Del Rio i traktuje Rodrigueza Superkickiem! W tym czasie Alberto stara się zyskać na odwróceniu uwagi rywala, Enzuiguri, ale Punk robi unik i wynosi Meksykanina! GTS! Go to Sleep! Cover! 1.. 2.. 3! CM Punk zwycięża i awansuje do półfinału, w którym zmierzy się z Sethem Rollinsem! Cóż za walka!

 

 

Zwycięzca przez pinfall: CM Punk

 

 

CM Punk celebruje zwycięstwo, tauntuje z publiką, przybija piątki i wskazuje palcem na wystawiony przy ringu pas mistrzowski, sygnalizując, że to on będzie jego następnym posiadaczem. Takim widokiem kończymy dzisiejsze RAW!

Edytowane przez Petros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Petros

    24

  • Giero

    9

  • Austin

    2

  • xYoohas

    2

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

John Cena Chairmanem? No to ostro pojechałeś fantasy bookingiem :D Poza tym oraz wygranej Rydera i Bo z Dudley'ami zbyt dużo nie mogę powiedzieć o pierwszej gali, bo skupiła się na turniejach. Lekko musisz poprawić jakoś segmentów no i czekam na rozkwit feudów. Powodzenia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  46
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.06.2015
  • Status:  Offline

http://www.pwmania.com/wp-content/uploads/2015/01/wwe-raw-logo.jpg

WWE Raw #2

Trzy tygodnie do Royal Rumble

Tydzień temu byliśmy świadkami wielkiej zmiany w WWE - na emeryturę odszedł dotychczasowy Chairman Vince McMahon, którego nieoczekiwanie zastąpił John Cena. Czy publiczność wreszcie przyjmie cheerem prezesa? Kto zdobędzie Intercontinental Championship? Zapraszamy na Monday Night Raw!

 

-----

 

Tradycyjne fajerwerki na start RAW, a po nich słychać już jedynie fanów cheerujących dla Paula Heymana i Brocka Lesnara, którzy otwierają show, udając się do ringu przy

. Bardzo pewny siebie Heyman bierze mikrofon do ręki.

 

Paul Heyman: Ladies and Gentlemen! My name is Paul Heyman... and I'm the advocate of "The Beast Incarnate", "The Conqueror", "The One in 21-1" - Brock Lesnar! Brock Lesnar, postrach wszystkich osób w tym locker roomie stanie dzisiaj do kolejnej w swojej życiu walki, w której zmierzy się z Romanem Reignsem. Brock Lesnar nie musi już jednak niczego udowadniać, Brock Lesnar jest jedynym człowiekiem w historii, który był posiadaczem pasów WWE, UFC oraz NCAA! Brock Lesnar zakończył streak Undertakera na Wrestlemanii XXX! Wiecie, kto próbował, ale nie zdołał tego dokonać? Diesel, Kane, Ric Flair, Triple H, Randy Orton, Mark Henry, Shawn Michaels, Edge, czy nawet CM Punk! - oni wszyscy zawiedli. To Brock Lesnar sprezentował Waszemu Chairmanowi, Johnowi Cenie największy łomot w jego karierze i pozbawił go WWE World Heavyweight Championship. Ileż osiągnięć, dokonań tego niesamowitego atlety mógłbym jeszcze Wam wymienić? Mam jednak ważniejszą informację do przekazania. Informację dla całego WWE. Wiecie, co irytuje mnie, a co istotniejsze, Brocka Lesnara? Otóż, irytuje nas całe to nowe WWE pod rządami Johna Ceny, który, jak już wspominałem, został wręcz ośmieszony przez mojego klienta na SummerSlam w 2014 roku. Dlaczego taka ofiara, dlaczego ten słynny "niszczyciel karier" przejął pałeczkę po Vince'u? A przede wszystkim, dlaczego wpadł na idiotyczny pomysł kreowania nowego mistrza wagi ciężkiej poprzez turniej? I tak wszyscy wiemy, że Brock Lesnar zwycięży w tym turnieju, ponownie udowadniając swoją wyższość nad konkurencją. Czy nie łatwiej byłoby więc automatycznie wręczyć mojemu klientowi pas mistrzowski? Czy John Cena nie powinien liczyć się ze zdrowiem swoich zawodników, a przede wszystkim Romana Reignsa? Czy już nie pamięta on, jak Brock na Wrestlemanii XXXI wysłał go wprost do Suplex City? Czy Szanowny Pan Chairman nie będzie nawet skłonny pojawić się w tym ringu, obawiając się zapewne mojego klienta?

 

Heyman i Lesnar czekają na Cenę, wpatrując się w titantron i wyśmiewając go bezustannie. Zamiast muzyki Chairmana, słyszymy jednak

, a do ringu, od strony widowni, zmierza dzisiejszy rywal Lesnara w ćwierćfinale turnieju o WWE WHC - Roman Reigns.

 

Roman Reigns: Lesnar, Lesnar, Lesnar... widzę, że twój adwokacik potrafi wspominać jedynie wzloty, jednak o upadkach zapomina. Ciekawe, o czym będziesz mówił za tydzień, Heyman, kiedy jedyne, o czym Ci wszyscy fani będą pamiętać, będzie to, jak bardzo skopałem dzisiaj dupsko Lesnarowi. And you can believe...

 

Reigns nie zdążył dokończyć, a Lesnar już zaatakował go z zaskoczenia. Suplex, drugi Suplex, Bestia dokłada także trzeciego. Wściekły Brock wynosi jeszcze Reignsa i mamy F5!

 

Paul Heyman: Tak, tak, co mówiłeś, Roman? "Skopiesz dupsko" mojemu klientowi? Cóż, życzę Ci powodzenia, ale radzę z góry załatwić sobie Ambulans. And you can believe THAT.

 

Dumni, bardzo pewni siebie Lesnar i Heyman opuszczają ring przy mieszanej reakcji ze strony fanów, uśmiechając się.

 

 

-----

 

 

Rozbrzmiewa

, a to zwiastuje nam pierwszą walkę tego wieczoru! Ziggler zbiera umiarkowany heat, zmiana wizerunku na heelowy niezbyt spodobała się fanom.

 

Po chwili słyszymy

AJ Stylesa i publiczność automatycznie reaguje cheerem. Po swoim tradycyjnym entrance, Styles tauntuje z publiką i wchodzi do ringu.

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1159/ziggler_wh3d1.png vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/107/AJ_Styles_3_cut_by_Danger_Liam.jpg

Match #1

Dolph Ziggler vs AJ Styles

Ćwierćfinał Turnieju o WWE World Heavyweight Championship

 

Skrót walki: Pojedynek jak dotąd wyrównany, obaj zawodnicy wymieniają się akcjami. Chwilowo to Ziggler ma przewagę nad Stylesem. Wykonuje Irish Whip w narożnik, a potem Stinger Splash i zasypuje AJ'a punchami i kickami. Dokłada do tego Neckbreaker i zaczyna prześmiewczo tauntować z publiką. Wchodzi na narożnik, Dropkick... co za kontra! Styles kontruje swoim własnym Dropkickiem! Ziggler oszołomiony wstaje, chce wymierzyć puncha, ale The Phenomenal One blokuje i to on wymierza puncha! Ziggler podnosi się, ale Styles nabiera prędkości na linach i mamy Clothesline, który wyrzuca Dolpha z ringu, a poza nim obaj zawodnicy kontynuują walkę pod dyktando Stylesa, który najpierw rzuca swoim rywalem w stół komentatorski, a następnie w barierki! AJ wchodzi z powrotem do ringu z nadzieją na zwycięstwo przez countout. Sędzia rozpoczyna liczenie Zigglera. 1.. 2.. 3.. 4.. Dolph już chyba nie do końca wie, gdzie się znajduje. Jest on znany jednak ze swojej waleczności i pojawia się w ringu zaraz przed '5'. Lone Wolf nie jest z tego zbyt zadowolony. Rzuca się furiacko na Show Offa, atakując go licznymi punchami, a potem wykonuje German Suplex. Totalna dominacja AJ Stylesa w tym pojedynku. Styles wchodzi na narożnik, Missile Dropkick, ale w ostatniej chwili unik ze strony Zigglera, AJ odbija się od lin... i nadziewa się na Superkick! Cover! 1.. 2.. kickout! Sytuacja w jednej chwili odwróciła się o 180 stopni! Dolph korzysta ze swojego momentum, wchodzi na trzecią linę i tym razem trafia Dropkick! Ziggler podnosi Stylesa i mamy Sitout Facebuster! Pin! 1.. 2.. kickout. Show Off w dalszym ciągu w natarciu. Elbow drop, jeden, drugi, trzeci i na koniec Jumping elbow drop! Ziggler nabiera prędkości na linach, próba Clotheslinu, ale unik ze strony AJ'a! Dolph zatrzymuje się, chce zaskoczyć rywala Superkickiem, ale Styles robi unik i wykonuje Pele Kick! Obaj zawodnicy są niezwykle zmęczeni, leżą na macie, ale w końcu wstają i wymieniają się punchami. Zarysowuje się przewaga Phenomenal One'a, który w końcu decyduje się nabrać prędkości na linach i mamy Shoulder Block! I drugi! Styles nie czeka i mamy Back Head Enzuigiri! AJ przechodzi do Calf Killera na środku ringu! Ziggler nie ma gdzie uciekać, liny są za daleko! Po chwili walki z bólem, Show Off ostatecznie odklepuje!

 

 

Zwycięzca przez submission: AJ Styles

 

 

Styles nie okazuje wielkich emocji, przybija piątki niektórym fanom i kieruje się na zaplecze.

 

 

-----

 

 

Znajdujemy się w strefie wywiadów, gdzie gościem Renee Young jest The Big Guy - Ryback!

 

Renee Young: Witaj, Ryback! Tydzień temu, na RAW walczyłeś z Sethem Rollinsem w ramach turnieju o WWE WHC. Miałeś Setha na widelcu, ale twoje szanse pogrzebało nagłe pojawienie się na rampie Curtisa Axela. Co się stało? Wyjaśniliście to sobie?

 

Ryback: Nie, Renee. Nic sobie nie wyjaśniliśmy. Próbowałem dodzwonić się do tego skurwysyna, ale nie odbiera. Nie było go także w domu. Nie wiem, co mu odbiło, ale postaram się to wyjaśnić.

 

Renee Young: Jeszcze jakiś czas temu wspólnie walczyliście pod szyldem Tag Teamu "RybAxel" - macie jakieś niezakończone konflikty z tamtego okresu?

 

Ryback: Nie, i w tym właśnie leży problem. Nie wiem o co może chodzić i to jest zresztą nieważne. To co zrobił wczoraj Axel, przekracza wszelkie normy. Nie dość, że doprowadził on do mojej porażki z Rollinsem, to jeszcze zaatakował mnie po walce! Dorwę go prędzej, czy później, w końcu ma dziś walkę.

 

Renee Young: I to nie byle jaką! W Main Evencie dzisiejszego RAW, zmierzy się on z Deanem Ambrosem i Cesaro o IC Championship!

 

Ryback: Wiesz co Renee? Powiem Ci, co sądzę o szansach Axela w tej walce. Od zawsze Curtis był w moim cieniu, a teraz chce walczyć o pas z dwoma czołowymi zapaśnikami tej federacji? Dla mnie to nierealne, ale życzę mu powodzenia. Mam tylko nadzieję, że...

 

I nagle ni stąd, ni zowąd pojawia się Curtis Axel, który, tak jak w zeszłym tygodniu, atakuje Rybacka krzesłem! The Big Guy obrywa naprawdę mocno, a Axel dokłada jeszcze Axehole! Curtis wyrywa mikrofon Renee i zaczyna mówić.

 

Curtis Axel: Bolało? Mam nadzieję, pieprzony sterydziarzu. Feed me More! Feed me More!

 

Axel oddala się ironicznie chantując "Feed me More!", natomiast Rybackiem zajmują się lekarze... nie wygląda to dobrze.

 

 

-----

 

 

Tymczasem w ringu jest już Mr. Money in the Bank Sheamus, aby skomentować wydarzenia z zeszłego tygodnia.

 

Sheamus: Jak pewnie widzicie, nie jestem w zbyt dobrym nastroju. Tydzień temu stoczyłem walkę z Bad News Barrettem, w której przeważałem. BNB nie miał nic do powiedzenia, udowodniłem mu, że jedyne co potrafi, to gadać. Udowodniłem... no nie do końca. Mimo, iż wykonałem tego wieczoru Brogue Kicka, to nie na Barrecie, aczkolwiek na JBLu, który z niejasnych mi do końca powodów pojawił się w ringu, aby odwrócić moją uwagę... skutecznie, nie powiem. Cały ten Barrett zrobił jedną rzecz, którą potrafi jako tako poza gadaniem - Bull Hammer, po którym już się nie podniosłem. Zdarza się. Bardziej ciekawi mnie jednak co ma do powiedzenia JBL, co mu takiego zrobiłem? Wyglądam inaczej? Tak. Zachowuję się inaczej? Tak. Co ma jednak do tego moja walizka Money in the Bank, którą uczciwie wygrałem? Zapraszam Cię do ringu, JBL, gdziekolwiek jesteś, bo nie miałeś już chyba odwagi komentować dzisiaj tej gali.

 

Zamiast JBLa, na rampie przy grającym "Rebel Son" pojawia się "pogromca" Sheamusa z zeszłego tygodnia - Bad News Barrett i pewnym krokiem zmierza do ringu.

 

Bad News Barrett: Sheamus, Sheamus... ty mój brytyjski koleżko. Tydzień temu dałeś popis swoich umiejętności w pojedynku ze mną - w niektórych momentach nawet przeważałeś, ale I'm afraid I've got some bad news! To ja, Bad News Barrett, wyszedłem z tej walki zwycięsko i w chwale! Powiem Ci więcej, wojowniczku, mogę zrobić to ponownie tu i teraz!

 

BNB śmieje się w twarz Sheamusowi, który jest wyraźnie zażenowany obrotem sprawy. Uśmiecha się ironicznie, a potem rzuca na zaskoczonego Barretta! Brawl trwa całkiem długo, przenosi się w końcu poza ring, gdzie toczy się całkiem wyrównanie, aż BNB wykonuje Low Blow na Irlandczyku, sięga po krzesło i już chce zacząć okładać Sheamusa, kiedy na arenie rozbrzmiewa muzyka WWE Chairmana Johna Ceny! Prezes wychodzi na rampę i zaczyna mówić.

 

John Cena: Spokojnie, Panowie, spokojnie. Swój spór rozwiążecie w odpowiedni sposób i zamiast lać się krzesłami, zmierzycie się za moment w pojedynku. Kończcie więc ten cyrk i zapraszam do ringu!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2097/3932_Bad_News_Barrett.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1439/2586_Sheamus.jpg

Match #2

Bad News Barrett vs Sheamus

Normal Match

 

Skrót walki: Podobnie jak tydzień temu, Sheamus ma całkowitą kontrolę nad walką. Barrett nie ma praktycznie żadnych przebłysków, nie mówiąc o przewadze. Mr Money in the Bank bombarduje BNB kickami w narożniku, wykonuje Irish Whip, a następnie Stinger Splash. Irlandczyk podnosi Barretta, i zaczyna serię uderzeń w klatkę piersiową - Beats of the Bodhrán. Oszołomiony Anglik nie ma nic do powiedzenia, powoli wstaje, ale błyskawicznie nadziewa się na Battering Ram ze strony Celtic Warriora. Sheamusowi zostało już tylko jedno - Mr Money in the Bank sygnalizuje swoją akcję kończącą, ale BNB robi unik i kontruje Spinebusterem! To może być moment zwrotny w tej walce dla Barretta! Nie traci czasu, rzuca Sheamusem w liny z Big Bootem w zamiarze, ale nadziewa się na Brogue Kick! Kapitalna kontra ze strony Irlandczyka! Nakręcony Sheamus wpatruje się w titantron, wykrzykując coś w stronę JBLa. Celtycki Wojownik odwraca się w końcu, aby przypiąć Barretta, ale przyjmuje Clothesline from Hell od JBLa! Skąd on się tu wziął? Sędzia oczywiście ogłasza koniec walki i zwycięstwo Sheamusa przez DQ, ale walka w ringu się nie kończy...

 

 

Zwycięzca przez DQ: Sheamus

 

 

JBL śmieje się z półprzytomnego Sheamusa, podnosi go, Irlandczyk ledwo trzyma się na nogach, a Big Texan odbija się od lin i wymierza drugi Clothesline from Hell, a potem wyciąga z kieszeni kastet i chce wykonać kolejny Clothesline! To może być tragiczne w skutkach dla Sheamusa. JBL odbija się już od lin, ale akcja zostaje przerwana przez muzykę Johna Ceny, który wyraźnie zdenerwowany z mikrofonem w ręku, biegnie w stronę ringu i zatrzymuje się zaraz przed nim.

 

John Cena: Co ty robisz, JBL?! Odbiło Ci? Jeśli wykonasz tą akcję raz jeszcze, zostaną wyciągnięte wobec Ciebie konsekwencje.

 

JBL uśmiecha się, a następnie odbija od lin i wbrew ostrzeżeniom Ceny, wykonuje Clothesline from Hell z użyciem kastetu! To może zwiastować przerwę od wrestlingu dla Sheamusa...

 

John Cena: Totalnie Cię pojebało, JBL? Nie wiem, czy jesteś zdrowy na umyśle, zresztą, mam to gdzieś. Wypad z tego ringu, z tej areny. Jesteś zawieszony do odwołania!

 

Cena i służby medyczne podbiegają natychmiastowo do nieprzytomnego Sheamusa, a JBL z nieznikającym uśmiechem na twarzy opuszcza ring.

 

 

-----

 

 

http://www.pwmania.com/wp-content/uploads/2015/01/royal-rumble-logo.jpg

 

Już za trzy tygodnie!

 

 

-----

 

 

Wracamy na ring, gdzie za moment odbędzie się trzecia już walka tego wieczoru.

 

Słychać

co zwiastuje pojedynek z udziałem Cody'ego Rhodesa! Cody, który na ostatnim RAW przed Royal Rumble zmierzy się z Rusevem i R-Truthem w walce o US Title, wchodzi do ringu przy cheerze publiczności.

 

Czas na jego rywala! Przy

, do ringu zmierza Tyson Kidd, także przywitany cheerem fanów. Obaj zawodnicy podają sobie dłonie na znak szacunku i zaczynamy!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/56/Cody_Rhodes_CutOut_Jess-x_2.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1427/Tyson_Kidd_3_cut_by_Danger_Liam.jpg

Match #3

Cody Rhodes vs Tyson Kidd

Normal Match

 

Opis walki: Walka zaczyna się w zwarciu, próba sił obu zawodników, z której zwycięsko wychodzi jednak Rhodes. Irish Whip w narożnik, Cody podbiega i kolejny Irish Whip. Brat Goldusta dokłada jeszcze kilka kicków i walka wydaje się być pod jego całkowitą kontrolą. Rhodes wchodzi na narożnik, Crossbody, ale Kidd w ostatnim momencie robi unik i Cody ląduje na macie. Chwilowy zastój, obaj zawodnicy leżą poobijani. W końcu wstają i wymieniają się nawzajem punchami. Cody zdobywa przewagę, ale nagle znikąd Tyson wykonuje Roundhouse Kick! Pin! 1.. 2.. kickout. Kidd nie traci czasu i przechodzi do Single leg Boston craba! Rhodes zwija się z bólu, liny są dosyć daleko... czy odklepie? Po chwili udaje mu się jednak doczołgać do lin i były TT partner Cesaro jest zmuszony przerwać submission. Kidd będzie chciał powoli kończyć ten pojedynek! Wynosi Cody'ego pod Brainbuster, ale ten kontruje na Cross Rhodes! Błyskawiczne Cross Rhodes! Cover! 1.. 2.. 3! Cody zgarnia wygraną!

 

 

Zwycięzca przez pinfall: Cody Rhodes

 

 

Cody cieszy się z wygranej, a po chwili pomaga wstać Tysonowi, dziękuje mu za pojedynek i opuszcza ring przy swojej muzyce.

 

 

-----

 

A na zapleczu, Renee Young rozmawia z Cesaro!

 

Renee Young: Witaj Cesaro! W Main Evencie dzisiejszego RAW zmierzysz się w Triple Threat Matchu z Curtisem Axelem oraz Deanem Ambrosem, a stawką tego pojedynku będzie Intercontinental Championship! Jakie odczucia przed walką? Jesteś przez wielu stawiany w roli faworyta.

 

Cesaro: No cóż, Renee. Wszyscy liczą na jak najlepsze widowisko i postaram się WWE Universe takie zafundować. Czy jestem faworytem? Miło mi, że są takie opinie, ale nie czuję się specjalnie faworyzowany w tym pojedynku. Tym bardziej, że Dean jest ostatnio w świetnej formie, co widzieliśmy zresztą tydzień temu, kiedy praktycznie zesquashował Marka Henry'ego.

 

Nagle obok Cesaro pojawił się wspomniany Dean Ambrose, wpatrując się z uśmiechem w The Swiss Supermana.

 

Cesaro: O wilku mowa! Powodzenia Dean!

 

Dean wciąż stał nieruchomo, wpatrując się w Szwajcara, aż w końcu po prostu poszedł, jakby nigdy nic. Segment kończy się widokiem zdziwionych Renee i Cesaro.

 

 

-----

 

 

Tymczasem jesteśmy już w ringu, gdzie czas na walkę dwóch prawdziwych twardzieli!

 

Rozbrzmiewa

i słychać mieszaną reakcję publiczności. Brock Lesnar, wspólnie ze swoim adwokatem, Paulem Heymanem, zmierza do ringu skoncetrowany i skupiony.

 

Po chwili słyszymy już

, a od strony widowni w stronę ringu zmierza Roman Reigns - zmotywowany do pojedynku tym bardziej, iż otrzymał dzisiaj F5 od Lesnara.

 

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/163/brock_lesnar_unconquerable_2015_84.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2596/roman_reigns_1_unconquerable_nov15.jpg

Match #4

Brock Lesnar vs Roman Reigns

Ćwierćfinał Turnieju o WWE World Heavyweight Championship

 

Skrót walki: Minęło już kilka minut walki, w której brakuje wyraźnego prowadzącego. Lesnar stara się zdobyć przewagę Suplexami, ale Reignsowi skutecznie udaje się odpierać ataki Bestii. Ponownie mamy klincz, który wygrywa Paul Heyman Guy, rzucając praktycznie Reignsem w narożnik. Teraz mamy kilka kicków i Beast Incarnate podnosi Romana i wymierza mu kicki w brzuch. Czas na przejażdżkę do Suplex City! Jeden German Suplex, drugi German i Lesnar dokłada jeszcze trzeci! The Powerhouse nie wie już chyba gdzie się znajduje. Bestia wynosi Reignsa na barki... F5... skontrowane przez Romana, który odbija się od lin i mamy Superman Punch! Nie zrobił on wielkiego wrażenia na Brocku, który tylko lekko się zachwiał, ale dał trochę czasu byłemu członkowi The Shield na dojście do siebie. Po chwilowym przestoju, Reigns odbija się od lin i mamy drugi Superman Punch! Lesnar już klęczy, Roman ponownie nabiera prędkości na linach i mamy kick w klatkę piersiową! Cover! 1.. kickout. Niesamowicie wytrzymały jest Lesnar... Reigns nie traci czasu, raz jeszcze wykorzystuje liny i mamy Clothesline dla "One in 21-1", który wyrzuca go z ringu. Walka toczy się już poza czterema narożnikami, Roman wykorzystuje stół komentatorski, czy barierki, aby jeszcze bardziej osłabić Brocka. Sędzia w międzyczasie rozpoczął wyliczanie, które doszło do '5', kiedy Reigns wrócił do ringu. Dawno nie widzieliśmy Lesnara tak osłabionego. Wtacza się do ringu dopiero przy '8', a Roman szykuje już Spear! Biegnie... kontra! Kontra! Bestia wynosi Reignsa na barki! F5! F5! Co za zwrot akcji! Pin! 1.. 2.. kickout! What? The Powerhouse odkopuje po F5! Wściekły jest Paul Heyman Guy, który nie zamierza oszczędzać rywala, wynosi go raz jeszcze i mamy drugie F5! To powinno już załatwić sprawę! 1.. 2.. 3! Lesnar pokonuje Reignsa i w półfinale Turnieju o WWE World Heavyweight Championship zawalczy z AJ Stylesem!

 

 

Zwycięzca przez pinfall: Brock Lesnar

 

 

Lesnar, siedzi na macie i śmieje się z Reignsa. Heyman wchodzi do ringu i podnosi rękę swojego klienta. Obaj opuszczają ring, ale po chwili Brock wraca i wymierza jeszcze jedno F5 dla Romana! Dopiero wtedy definitywnie opuszcza ring, a Paul wygląda na dumnego ze swojego podopiecznego

 

 

-----

 

 

Po chwili przerwy nastał czas na Main Event, w którym będziemy mieli przyjemność zobaczyć Triple Threat Match o WWE Intercontinental Championship!

 

Jako pierwszy na arenie pojawia się Curtis Axel, a fani niezbyt dobrze reagują na

- przypomnijmy, że Axel zaatakował dzisiaj Rybacka w trakcie jego wywiadu na backstage'u. Curtis ironicznie śmiejąc się i tauntując, wchodzi do ringu.

 

Jednym z jego rywali będzie The Lunatic Fringe, Dean Ambrose, który ostatnimi czasy wygląda na dużo bardziej zdeterminowanego w dążeniu do celu, jakim są dla niego wyróżnienia, tytuły mistrzowskie.

nie wzbudziło w fanach cheeru takiego jak zwykle. Ambrose, bez oglądania się na widzów, wchodzi do ringu i czeka na trzeciego, ostatniego rywala, którym jest...

 

Cesaro, który swoim nowym-starym

rozgrzewa publiczość do czerwoności! Fani go kochają, z wzajemnością! The Swiss Superman przybija piątki, tauntuje z WWE Universe i szybkim krokiem zmierza do ringu!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2272/axel_by_cs.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2844/dean_ambrose_g4s_20.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/955/Cesaro_cut_by_Danger_Liam_2.jpg

Main Event

Curtis Axel vs Dean Ambrose vs Cesaro

Triple Threat Match o WWE Intercontinental Championship

 

Opis walki: Zawodnicy wymieniają się spojrzeniami, sędzia rozpoczyna walkę i natychmiast Cesaro, wspólnie z Ambrosem, rzucają się na Axela! Sprowadzają go do parteru i w narożniku atakują kickami. Następnie mamy podwójny Irish Whip i Dean dokłada Corner Forearm Smash! Następnie zostawia pole do popisu dla Cesaro, który rzuca Axelem w liny, wymierza potężny Clothesline, a później przechodzi do Cesaro Swingu! 1.. 2.. liczenie kończy się na dziesięciu, The Swiss Superman zostawia totalnie oszołomionego Curtisa, który otrzymuje jeszcze Clothesline od Deana i zostaje wyrzucony poza ring, w którym zostali już na ten moment tylko The Lunatic Fringe i Cesaro. Obaj stoją, wpatrują się w siebie nawzajem aż przechodzą ostatecznie do klinczu, z którego zwycięsko wychodzi Ambrose, przewracając Szwajcara na deski. Ten szybko wstaje, ale nadziewa się na Clothesline! Cover! 1.. zdecydowany kickout. Lunatyk nie czeka, wchodzi na trzecią linę, Crossbody i trafia! Pin! 1.. 2.. kickout. Dean chce kończyć tą walkę, Dirty Deeds, ale Cesaro w porę kontruje, odbija się od lin, to samo robi Ambrose i mamy kolizję! Obaj zawodnicy leżą na deskach, a w tym czasie w ringu pojawia się Axel, łapie Cesaro i wykonuje Backbreaker, a następnie błyskawiczny Perfect-Plex! Cover! 1.. 2.. Dean przerywa liczenie! Było blisko! Curtis nie wierzy, że nie udało mu się wygrać tej walki już teraz. Po chwili jednak wstaje, podnosi Szwajcara i wyrzuca go z ringu. Następnie chce zająć się Ambrosem, odbija się od lin, Clothesline wyrzucający Lunatyka z ringu, ale ten wykonuje Lunatic Lariat i atakuje zaskoczonego Curtisa Clotheslinem, a następnie wchodzi na trzecią linę, Diving Elbow Drop i trafia! Dokłada jeszcze Dirty Deeds! To może być ten moment! 1.. 2.. i tym razem Cesaro przerywa pin. Półprzytomny Curtis roluje się poza ring, a wściekły Ambrose atakuje Szwajcara dziesiątkami kicków, podnosi go, Dirty Deeds, ale kontra ze strony Cesaro, który odbija się od lin i Ambrose inkasuje Clothesline, z którego The Swiss Superman przechodzi do Crossface'a! Daleko do lin... po chwili jednak Dean dochodzi do nich, ale ten submission sporo go kosztował. Cesaro wykonuje jeszcze dwa German Suplexy i przechodzi do Cesaro Swingu! Tym razem count kończy się na czterech, gdyż akcję przerywa Axel, wyrzucając Szwajcara z ringu! Następnie łapie Ambrose'a i mamy Perfect Plex! Pin! 1.. ale what the hell? Nagle na arenę przyjeżdża Ambulans, Axel przygląda się i ostatecznie wstaje, a z karetki wychodzi The Big Guy Ryback, który wściekły zmierza do ringu! W międzyczasie Dean odwraca Curtisa, wymierza kick w brzuch i mamy Dirty Deeds! Dirty Deeds! Cover! 1.. 2.. ale przerywa Cesaro, który wyrzuca Lunatyka z ringu, a następnie dokłada Axelowi The Neutralizer! Cover! 1.. 2.. 3! Tak! Cesaro ku wielkiej uciesze publiczności zdobywa Intercontinental Championship!

 

 

Zwycięzca przez pinfall i nowy Intercontinental Champion: Cesaro

 

 

Szwajcar momentalnie zmierza w stronę fanów, rzuca się w tłum i cieszy się razem z nimi. Tymczasem Ambrose, wyraźnie rozczarowany, siedzi przy barierkach poza ringiem, a po chwili opuszcza arenę. W ringu to jednak nie koniec akcji! Do półprzytomnego Axela podchodzi Ryback, który odbija go od lin i wykonuje Spinebuster! "Finish him" i wiemy, co za moment się wydarzy. Shell Shocked! RAW kończymy widokiem Rybacka skandującego razem z fanami "Feed me More"! Widzimy się za tydzień!

Edytowane przez Petros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  46
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.06.2015
  • Status:  Offline

NEWSY #1

 

:arrow: Na najbliższym RAW mamy poznać pierwsze walki, które odbędą się na Royal Rumble.

 

:arrow: Aktualne drabinki turniejów o tytuły mistrzowskie prezentują się następująco:

 

Turniej o WWE World Heavyweight Championship:

CM Punk vs Seth Rollins

AJ Styles vs Brock Lesnar

 

Turniej o WWE Tag Team Championship:

New Day vs Prime Time Players

 

Zack Ryder & Bo Dallas vs New Day / Prime Time Players

 

:arrow: Na najbliższym RAW odbędzie się jeden z półfinałów Turnieju o WWE World Heavyweight Championship, a także półfinał Turnieju o WWE Tag Team Championship pomiędzy New Day, a Prime Time Players.

 

:arrow: Sheamus, po ataku JBLa na RAW, doznał urazu, który wykluczy go z akcji na niecałe dwa tygodnie. The Celtic Warrior pojawi się na ostatnim RAW przed Royal Rumble. JBL został zawieszony przez WWE Chairmana - Johna Cenę - do odwołania.

 

:arrow: Zgodnie z przeciekami dochodzącymi wprost z Creative Teamu, na Royal Rumble ma nastąpić wiele powrotów, a także rozpocząć ma się duży push jednego z obecnych mid-carderów lub nawet jobberów.

 

:arrow: Swój udział w RR matchu potwierdzili już m. in.: Roman Reigns, Alberto del Rio oraz Dolph Ziggler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  46
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.06.2015
  • Status:  Offline

http://www.pwmania.com/wp-content/uploads/2015/01/wwe-raw-logo.jpg

WWE Raw #3

Dwa tygodnie do Royal Rumble

 

Tydzień temu byliśmy świadkami pierwszej walki o pas mistrzowski w historii Conspiracy Era! Antonio Cesaro zdobył Intercontinental Championship, pokonując Curtisa Axela i Deana Ambrose'a w Triple Threat Matchu. Swoje trzy grosze wtrącił także Ryback, który po walce zaatakował syna Mr. Perfecta. Jak Cesaro odniesie się do swojej wygranej? Co na to Curtis Axel? Zapraszamy na Monday Night RAW!

 

 

-----

 

Tradycyjny wystrzał fajerwerków, a chwilę potem dosłownie wystrzeliwuje

, a na rampie pojawia się nowy Intercontinental Champion Antonio Cesaro! Publiczność wręcz eksploduje, na co nie narzeka The Swiss Superman, tauntując z fanami i żywo kierując się w stronę ringu.

 

Antonio Cesaro: Dziękuję, dziękuję. W zeszłym tygodniu nastała dla mnie wiekopomna chwila - ponownie sięgnąłem po tytuł mistrzowski WWE. Dokonałem tego, pokonując dwie twarde sztuki - Curtisa Axela i Deana Ambrose'a. Rywalizowanie w tak ważnej walce z takimi zawodnikami to sama przyjemność. Curt, Dean - jestem Wam niezwykle wdzięczny. W moich podziękowaniach, nie mogę także zapomnieć o sobie. Przez wiele lat trenowałem, zdobywałem tytuły, ale ta wygrana ma dla mnie szczególny wymiar. Całe te zmiany, nowe kierownictwo, przejęcie sterów przez Johna Cenę... Huh, widzę, że niezbyt przepadacie za nowym prezesem? No nic, może się do niego przekonacie. Wracając, to zwycięstwo otwiera dla mnie całkowicie nową erę, nową drogę - Antonio Cesaro pokonał przeciwności i jeszcze nie raz w swojej karierze je pokona! Na końcu, chciałem podziękować grupie, notabene całkiem sporej, ludzi, dzięki którym to wszystko miało w ogóle prawo mieć miejsce. Są to oczywiście moi fani - wy, zgromadzeni na tej arenie, ale także wy, wszyscy przed telewizorami. Wam także dziękuję. Jeszcze tylko wzmianka o moich najbliższych planach, między innymi na Royal Rumble. Otóż...

 

Myśl Szwajcara zostaje jednak przerwana przez

, a na rampie pojawia się wściekły Dean Ambrose, który z niepokojącym wyrazem twarzy zmierza do ringu i nie oglądając się na nic, wyciąga spod ringu krzesło, wchodzi z nim do kwadratowego pierścienia i zaczyna grozić Cesaro.

 

Antonio Cesaro: Dean, co ty robisz? Spokojnie, Dean. Odłóż to krzesło. Pogadamy na spokojnie. Rozumiem, że jesteś zawiedziony swoją porażką tydzień temu, ale to nie powód, aby bezmyślnie mnie atakować. Jesteśmy kumplami, pamiętasz?

 

Ambrose nagle zaczyna się uśmiechać, śmiać. Po chwili bezczynnego patrzenia na Szwajcara, The Lunatic Fringe wyciąga z kieszeni paralizator i powoli podchodzi do Cesaro, który momentalnie, przerażony łapie za mikrofon.

 

Antonio Cesaro: DEAN?! Odłóż to w tej chwili! Czego ty ode mnie oczekujesz? Mam oddać ci mój tytuł? Mam ci się podłożyć? Przeprosić za wygraną? Powiesz w końcu co chcesz, czy będzie tu stał z tym pieprzonym paralizatorem?

 

Dean powoli wychodzi z ringu i zmierza w stronę stanowiska komentatorskiego. Podchodzi do Lilian Garcii, a ta wyraźnie przestraszona oddaje swój mikrofon Lunatykowi, który wraca pomiędzy cztery narożniki.

 

Dean Ambrose: Chcę. Mój. Pieprzony. Rewanż. Tu i teraz. W jaki sposób mam cię przekonać? Krzesełko czy prądzik?

 

I w tym momencie Ambrose podnosi krzesło i rzuca się na Antonio, który w ostatniej chwili robi unik i ucieka spod topora.

 

Antonio Cesaro: Dobrze, Dean, dobrze! Dostaniesz swój rematch dziś, na RAW! Zmierzymy się...

 

Tym razem Szwajcarowi przerywa

, a na rampie pojawia się trzeci uczestnik zeszłotygodniowego Triple Threat Matchu o IC Championship - Curtis Axel.

 

Curtis Axel: Rewanż? Rewanż o Intercontinental Championship beze mnie? Macie chyba coś nie po kolei w główkach. Ty, szwajcarska ofermo, jak i ty, niewyważony lunatyku, w zeszłym tygodniu poczulibyście smak porażki, gdyby nie jeden człowiek. Tym człowiekiem jest oczywiście ten pieprzony sterydziarz - Ryback, czy tam Rybak - co to za różnica. Ten koleś i tak jest kupą waty cukrowej, czy cholera wie czego - nie wiem, co ten idiota wpiernicza. Wracając - jedyną osobą, której należy się jakikolwiek rematch jestem ja.

 

Sytuacja pomiędzy całą trójką jest bardzo napięta, wszyscy stoją w ringu, wpatrując się w siebie. Crowd chantuje: "We want action!". Po chwili Dean Ambrose rzuca się na Axela z krzesłem! Okłada go, a Cesaro próbuje rozdzielić obu panów - bezskutecznie. Taki obrazek widzimy jeszcze przez chwilę, aż na arenie, przy tradycyjnym heacie fanów, rozbrzmiewa Time is now i na rampie widzimy wyraźnie zdenerwowanego WWE Chairmana - Johna Cenę.

 

John Cena: Spokojnie, panowie! Spokojnie! Rozwiążemy tą sytuację pokojowo, bez zbędnej walki! Antonio, na początku chciałbym serdecznie pogratulować Ci zwycięstwa - dla mnie także to wyjątkowy moment, gdyż była to pierwsza walka o taką stawkę za moich "rządów". A w kwestii rewanżu. Dean - rozumiem, co przechodzisz. Żądasz walki, żądasz tytułów. Jesteś niezwykle zdesperowany. Proszę Cię jednak - uspokój się. Przechodząc do meritum - w dzisiejszym Main Evencie Antonio Cesaro zmierzy się z Deanem Ambrosem. Jeśli ten drugi zwycięży, na Royal Rumble zawalczy o Intercontinental Championship. Pasuje?

 

Cesaro oferuje uścisk dłoni Ambrose'owi, a ten wpatruje się w Szwajcara, a następnie zaczyna się śmiać i zadowolony opuszcza ring.

 

Curtis Axel: Pasuje? Pytasz, czy pasuje, Cena? A co ze mną? Rozumiem, że najlepszego najłatwiej się pozbyć, ale mi także należy się walka!

 

John Cena: Oczywiście, że tak, dlatego zawalczysz dzisiaj w pojedynku! Niestety, bądź stety, nie będzie to walka o IC Title - masz chyba nieco większy orzech do zgryzienia. Powodzenia!

 

Axel wykrzykuje coś w stronę kierującego się na zaplecze Ceny, ale po chwili sytuacja staje się dużo mniej kolorowa dla byłego Paul Heyman Guya. Słyszymy "Feed me", a na arenie pojawia się The Big Guy Ryback, który biegnie w stronę przerażonego Axela, a ten czym prędzej ucieka na trybuny i znika w gąszczu tłumu. Ryback wchodzi do ringu i razem z fanami chantuje "Feed me More".

 

 

-----

 

 

Po krótkiej przerwie, zapraszamy na dzisiejszy opener, w którym New Day i Prime Time Players zmierzą się w półfinale Turnieju o WWE Tag Team Championship. Na zwycięzców czekają już The Woolievers, którzy pokonali Team 3D.

 

Tradycyjnie Big E rozpoczyna entrance: "Don't you dare be sour! Clap for your soon to be three time champs and feel the power!" Potem słyszymy już

, a na rampie pojawia się New Day. Fani chantują "New Day Sucks", a ND wchodzi do ringu przy akompaniamencie puzonu Xaviera Woodsa.

 

Big E chce zacząć mówić, ale momentalnie przerywa mu Making Moves, a to zwiastuje pojawienie się Prime Time Players, którzy po wykonaniu swojego firmowego tańca, kierują się w stronę ringu.

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/5864/new_day_g4s_2.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/3673/Primetime_Players_1_cut_by_Danger_Liam.jpg

Match #1

New Day vs Prime Time Players

Półfinał Turnieju o WWE Tag Team Championship

 

Skrót walki: Póki co przeważają Prime Time Players, ale New Day za każdym razem uciekają spod topora, często stosując brudne zagrywki. W ringu Titus i Kofi. Big Deal wykonuje Irish Whip do narożnika, a następnie Body Avalanche. Tag. Titus przytrzymuje Kofiego, a Darren wykonuje Diving Elbow Drop! Cover! 1.. 2.. kickout. Mr. No Days Off nie traci czasu, odbija się od lin i mamy Leg Drop! Pin! 1.. 2.. kickout. Zmiana z Titusem, który wchodzi z przytupem i wykonuje Pounce! Jeszcze jeden cover! 1.. 2.. ale tym razem Big E ratuje swojego Tag Team partnera, przerywając pin. Sędzia upomina Langstona, a w międzyczasie Woods uderza puzonem Younga! Kofi wykorzystuje sytuację - Trouble in Paradise! Tag z Langstonem, Kingston wchodzi na narożnik i mamy Midnight Hour! Cover! 1.. 2.. 3! New Day zawalczy na Royal Rumble z The Woolievers o Tag Team Championship!

 

 

Zwycięzcy przez pinfall: New Day

 

 

Po walce do ringu wchodzi Xavier Woods i New Day tradycyjnie celebruje swoje zwycięstwo słowami "New Day Rocks!".

 

 

-----

 

 

Tymczasem na zapleczu, Renee Young rozmawia z Curtisem Axelem!

 

Renee Young: Witaj Curtis. John Cena zadecydował, że na dzisiejszym RAW staniesz oko w oko z Rybackiem. Opinia na gorąco?

 

Curtis Axel: Opinia? Ty chcesz jakiejś opinii? Dobrze, niech będzie. Johnuś wpadł na kolejny, świetny pomysł, aby w jednym pojedynku zestawić mnie, syna wielkiego Mr. Perfecta, byłego Paul Heyman Guy'a - Curtisa Axela i tego cholernego sterydziarza. Ciekawe układy wprowadza tu pan Chairman. Logicznym jest, że chciał pozbawić mnie praw do walki o IC Title - doskonale wie, że zmiażdżyłbym konkurencję. Jedyne co dzisiaj zrobię, to po prostu udowodnię Rybaczkowi, że nie ma prawa się ze mną równać. Narka, Renee.

 

 

-----

 

 

A przed nami starcie z udziałem jednego z uczestników Triple Threat Matchu o WWE United States Championship, który odbędzie się na następnym RAW!

 

Na arenie rozbrzmiewa

Ruseva, który pojawia się na arenie w towarzystwie Lany. Publiczność nie darzy go zbyt wielką sympatią. The Bulgarian Brute pewny siebie zmierza do ringu, chce udowodnić na co go stać przed walką o USA Title.

 

Cóż... rywal Bułgara nie powinien stanowić dla niego wielkich problemów... Przy

, na rampie pojawia się Heath Slater - zobaczymy, jak powiedzie mu się w tym pojedynku.

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/3133/7961_Rusev_cut_by_Crank.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2101/3049_Heath_Slater.jpg

Match #2

Rusev vs Heath Slater

Normal Match

 

Opis walki: Mamy gong, Slater nie traci czasu, odbija się od lin, ale nadziewa się na potężny kick w korpus ze strony Ruseva. Bułgar dokłada do tego kilka kicków w plecy leżącego Slatera, mamy The Accolade i Heath błyskwicznie odklepuje. Cóż za pasjonujący bój...

 

 

Zwycięzca przez submission: Rusev

 

 

Rusev nie przerywa jednak akcji i pomimo interwencji kilku sędziów, wciąż trzyma submission aż ostatecznie Slater traci przytomność. Rusev wstaje, podnosi Heatha i wyrzuca go z ringu ponad trzecią liną. Następnie mamy obrazek Lany trzymającej rękę Ruseva w górze, który bezustannie krzyczy coś w swoim ojczystym języku.

 

 

-----

 

Udało się nam nawiązać video-rozmowę z Sheamusem, który aktualnie odpoczywa w domu po brutalnym ataku JBLa na zeszłotygodniowym RAW.

 

Michael Cole: Witaj Sheamus! Jak się masz?

 

Sheamus: Całkiem dobrze, dzięki Michael. Będę w pełni sił na następne RAW.

 

Michael Cole: To świetna wiadomość dla WWE Universe! Jakie są więc twoje plany na najbliższą przyszłość, na Royal Rumble?

 

Sheamus: Royal Rumble? Jeszcze nie jestem pewny, czy wezmę udział w tym wielkim wydarzeniu. Jestem jednak przekonany, że chcę stoczyć walkę już za tydzień, na RAW! Już dziś zapowiadam Open Challenge - zmierzę się z dowolnym śmiałkiem i udowodnię swoją klasę.

 

Michael Cole: Nie obawiasz się kolejnego ataku JBLa? Jak już sam doświadczyłeś, potrafi być groźny...

 

Sheamus: Bać? Ja, Celtic Warrior mam się kogoś bać? JBL jest ostatnią osobą, której mógłbym się obawiać. Koleś zdecydowanie ma ze mną jakiś problem i do tego boi się go załatwić po męsku, w ringu. Jeśli jednak tylko go dopadnę, skopię mu dupsko, tak bardzo, że może przestawię mu mózg z powrotem na odpowiednie miejsce. FAUGH A BALLAGH!

 

 

-----

 

 

Tymczasem przenosimy się już na ring, gdzie czeka nas kolejna walka tego wieczoru.

 

Rozbrzmiewa

, a na rampie pojawia się Curtis Axel. Syn Mr. Perfecta nie wygląda na zadowolonego, kłóci się z fanami i wchodzi do ringu.

 

Po chwili słyszymy już tylko "Feed me" i cheer fanów. Na arenie, przy Meat on the Table, pojawia się The Big Guy Ryback, który chce wyrównać ostatecznie swoje porachunki z Axelem.

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2272/axel_by_cs.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2099/ryback_g4s_58.jpg

Match #3

Curtis Axel vs Ryback

Normal Match

 

Opis walki: Obaj zawodnicy stoją na przeciw siebie i wymieniają się spojrzeniami. Po dłuższej chwili stagnacji, Curtis dosłownie spluwa w twarz Rybackowi, a następnie się z niego śmieje. The Big Guy zażenowany i wściekły ociera twarz, a następnie rzuca się na Axela, ale ten jednak w porę ucieka z ringu i pokazuje rywalowi, że musi się jeszcze trochę namęczyć. Ryback opuszcza kwadratowy pierścień, a Curtis wskakuje z powrotem do niego. Taką sytuację mamy jeszcze przez chwilę, aż do momentu, w którym Big Hungry postanowia nie grać według zasad jego byłego TT partnera i po prostu poczekać na niego w ringu, z myślą o możliwej porażce Axela przez Countout. Sędzia dolicza do dziewięciu i The Axe Man wraca do ringu. Zaczynamy właściwą walkę. Mamy zwarcie, z którego zwycięsko wychodzi Ryback i rzuca rywalem w narożnik, a następnie wyładowuje na nim swoją agresję dziesiątkami punchy. Po chwili słyszymy już chanty "Feed me More", które zwiastują Meet Hook, ale Axelowi udaje się zrobić unik i mamy Dropkick w odpowiedzi! Curtis kupił sobie tą akcją chwilę na zebranie sił. The Axe Man dokłada Rolling Neck Snap, mamy pin! 1.. 2.. kickout. Ryback nie daje za wygraną. Axel nadal w ofensywie. Irish Whip, a następnie zasypuje The Big Guy'a kickami, po czym tauntuje z publiką, pokazując, kto tu rządzi. Po chwili z powrotem podchodzi do Rybacka, ale nadziewa się na łokieć! I drugi! I trzeci! Big Hungry nie czeka, odbija się od lin i mamy Shoulder Block! Cover! 1.. 2.. kickout. Po chwili The Big Guy rozpoczyna serię German Suplexów! Jest jeden, a po chwili dokłada drugi! Czy tym razem Meet Hook trafi do celu? Tak! Ryback nie czeka, nie traci momentum, wynosi Axela na barki... ale Curtisowi udaje się z nich zejść i The Axe Man błyskawicznie roluje się z ringu, aby złapać oddech. Niezbyt interesuje to Rybacka, który podąża za rywalem i przy najbliższej okazji wymierza mu Clothesline, a następnie rzuca w stalowe schodki! The Big Guy wraca do ringu, a sędzia rozpoczyna count i dolicza do siedmiu, kiedy to Axel wraca do kwadratowego pierścienia. Staje w narożniku, do którego biegnie już Ryback, aby wykonać splash, ale Curtis robi unik i Big Hungry nadziewa się na narożnik, a następnie inkasuje jeszcze Dropkicka! Oszołomiony Ryback. The Axe Man nie czeka i wykonuje Diving Crossbody! Cover! 1... 2... kickout. Curtis raz jeszcze wspina się na narożnik, ale The Big Guy prędko wstaje, łapie Axela i wynosi go na barki... ponownie jednak kontra ze strony syna Mr. Perfecta, który próbuje złapać oddech w narożniku. Tymczasem zanosi się na kolejny Meet Hook, ale what the hell? Axel w ostatniej chwili zasłonił się sędzią i to właśnie on zainkasował tą akcję! Obaj zawodnicy stoją nieruchomo, nie wiedzą właściwie co się wydarzyło. Po chwili sędzia dochodzi do siebie i orzeka dyskwalifikację Rybacka za atak na sędziego!

 

 

Zwycięzca przez DQ: Curtis Axel

 

 

Zaszokowany Ryback najpierw podchodzi do sędziego, starając się wytłumaczyć tą sytuację, ale widząc brak szans na zmianę rezultatu, rzuca się wściekły na Axela, który kolejny już raz ucieka z ringu i biegnie w stronę backstage'u, łapiąc po drodze mikrofon.

 

Curtis Axel: Widzicie?! Mówiłem, że Rybak to tylko kupa pieprzonych sterydów, nie nadająca się do niczego. Pokonałem go w uczciwej walce i udowodniłem, że jestem najlepszy! Perfekcyjny!

 

Niezwykle szczęśliwy Axel stoi na rampie i celebruje swoje zwycięstwo. Ryback natomiast siedzi w narożniku ringu i próbuje dojść do siebie. Po chwili jednak tą stagnację przerywa Time is now, a przede wszystkim uśmiechnięty John Cena, który pojawia się na rampie przy tradycyjnym heacie publiki.

 

John Cena: Gratulacje, Curt. Wygrałeś walkę z Rybackiem i to w jakim stylu! Zastanawiałem się przez chwilę nad odpowiednią nagrodą, jaką mógłbyś otrzymać i wpadłem na genialny pomysł! Mikołaj przyniósł Ci dziś rewanżową walkę z Rybackiem, która odbędzie się na Royal Rumble! Ah, i żebyś wygrał w jeszcze lepszym stylu, będzie to No DQ Match!

 

Wow! Axel vs Ryback w No DQ Matchu na Royal Rumble! Curtis nie może w to uwierzyć, podchodzi do Ceny, zaczyna go szarpać, ale Chairman sprzedaje mu puncha i wraca na zaplecze. Ryback natomiast tradycyjnie chantuje z fanami "Feed me More".

 

 

-----

 

 

 

http://www.pwmania.com/wp-content/uploads/2015/01/royal-rumble-logo.jpg

 

Już za dwa tygodnie!

 

 

 

-----

 

 

Wracamy po reklamach! Za moment odbędzie się pierwsze starcie półfinałowe Turnieju o WWE World Heavyweight Championship!

 

Jako pierwszy na rampie pojawia się CM Punk, którego Cult of Personality rozgrzewa publiczność do czerwoności! Fani go kochają, z wzajemnością! Punk tauntuje z publiką, wypowiada tradycyjnie "It's clobberin' time!" i wchodzi do ringu.

 

Przy The Second Coming na arenie pojawia się dzisiejszy rywal Punka - Seth Rollins! Przypomnijmy, że The Architect awansował do półfinałów w kontrowersyjnych okolicznościach, wymierzając Low Blow zdezorientowanemu przez nagłe pojawienie się Curtisa Axela przy ringu, Rybackowi. Seth zmierza do ringu, nie oglądając się na fanów.

 

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/37/cm_punk_cut_by_lewis0214.png vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1005/seth_rollins_g4s_16.jpg

Match #4

CM Punk vs Seth Rollins

Półfinał Turnieju o WWE World Heavyweight Championship

 

Opis walki: Obaj zawodnicy chodzą dookoła ringu, szukają luki w defensywie rywala. Ostatecznie przechodzą do zwarcia, w którym przeważa Punk, przepychając Rollinsa do narożnika, gdzie atakuje go łokciami, a następnie wykręca rękę. Sethowi udaje się wydostać, po czym wykonuje on kick w brzuch i ma chwilę na opracowanie taktyki na najbliższe minuty. The Architect rozpędza się, Enzuiguri, ale Punk robi unik i Seth ląduje na deskach. Wstaje błyskawicznie, ale z podobną szybkością inkasuje Clothesline od rozpędzonego na linach byłego Paul Heyman Guy'a. Punk dokłada jeszcze DDT i mamy pierwszy cover! 1.. kickout. Chicago Made nie traci czasu, wchodzi na narożnik i trafia Diving Crossbody! Kolejny pin! 1.. 2.. kickout. Zniecierpliwiony Best in the World postanawia kończyć ten pojedynek - przygotowuje Rollinsa do GTS, ale ten kontruje kickiem w brzuch i dokłada Enzuiguri, a potem Avada Kedavra! Co za 'combo' ze strony Setha, który wchodzi na narożnik i mamy jeszcze Frog Splash! To może być koniec! 1.. 2.. kickout w ostatniej chwili. Punk nie wie gdzie jest, ale stara się walczyć. Podnosi się, ale tylko na to czeka Seth, który biegnie... Curb Stomp... ale unik w ostatniej chwili! Punk nabiera prędkości na linach i sprzedaje Clothesline Rollinsowi! Następnie podnosi go i mamy Pepsi Twist! Cover! 1.. 2.. kickout. Best in the World nie traci czasu, wynosi Rollinsa na barki... GTS! Go to Sleep! Pin! 1.. 2.. kickout?! Seth Rollins odkopał po GTS! Niewiarygodne! Punk się tym jednak nie przejmuje i przechodzi do Anaconda Vise! Submission zapięty! Wyczerpany Seth nie ma gdzie uciekać, liny są daleko! Po krótkiej chwili, The Architect odklepuje i to CM Punk zawalczy w walce o WWE World Heavyweight Championship na Royal Rumble!

 

 

Zwycięzca przez submission: CM Punk

 

 

CM Punk tauntuje z fanami, celebruje swoje zwycięstwo i po chwili wraca na backstage. Na Royal Rumble zmierzy się o WWE WHC z AJ Stylesem bądź Brockiem Lesnarem.

 

 

-----

 

Znajdujemy się w szatni, gdzie Cesaro przygotowuje się do walki.

 

Tyson Kidd: Cześć Ces, jak leci?

 

Antonio Cesaro: Okej, czemu pytasz?

 

Tyson Kidd: Sporo razem przeszliśmy jako Tag Team. Bardzo cię szanuję i życzę Ci jak najlepiej. Dlatego radzę Ci, uważaj dziś na Deana. Jest bardziej szalony, niezrównoważony i nieobliczalny niż kiedykolwiek. Obiecaj mi, że będziesz uważał.

 

Antonio Cesaro: Obiecuję, dzięki za troskę. Tymczasem wybacz, ale mam walkę.

 

 

-----

 

 

Przed nami Main Event dzisiejszego RAW! Wystrzeliwuje

, a arena drugi już raz dzisiaj dosłownie eksploduje cheerem! Na rampie pojawia się Intercontinental Champion Antonio Cesaro, który bezustannie tauntując z fanami zmierza do ringu.

 

Po chwili słyszymy już

, a przy mocno mieszanej reakcji pojawia się skoncentrowany Dean Ambrose, który, jak ostatnio ma w zwyczaju, nie zważa na nic z wyjątkiem kwadratowego pierścienia, do którego szybko się kieruje.

 

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/955/Cesaro_cut_by_Danger_Liam_2.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2844/dean_ambrose_g4s_20.jpg

Main Event

Antonio Cesaro vs Dean Ambrose

Normal Match

Jeśli Ambrose zwycięży, zawalczy o Intercontinental Championship na Royal Rumble

 

Opis walki: Cesaro na samym początku chce podać dłoń Ambrose'owi na znak szacunku. Ten, uśmiechnięty, zgadza się i panowie po chwili przechodzą do zwarcia i pozostają w nim przez całkiem długą chwilę. Raz przeważa jeden, raz drugi. W końcu jednak Cesaro zdobywa przewagę łokciami, wymierza Deanowi dwa European Uppercuty, a następnie dwa German Suplexy. Nakręca się Szwajcar, przygotowuje się do Cesaro Swingu... 1.. 2.. 3.. The Swiss Superman kończy dopiero na trzynastym! Były TT Champion chce szybko zakończyć ten pojedynek i pozbawić rywala szans na walkę o IC Title... The Neutralizer... ale kontruje Ambrose, odbija się od lin, Shoulder Block. Dean rzuca Szwajcarem w liny i mamy Lou Thesz Press, a następnie wiele punchy! Oszołomiony Cesaro, Ambrose wchodzi na trzecią linę, Diving Elbow Drop i trafia! Cover! 1.. 2.. kickout. Wściekły Lunatic Fringe wykonuje Irish Whip i zasypuje Antonio chaotycznymi punchami i kickami i mamy DDT! Pin! 1.. 2.. raz jeszcze kickout. Ambrose wchodzi na narożnik, czeka aż The Swiss Superman wstanie... Front Missile Dropkick... ale chybia! Cesaro dokłada jeszcze potężny Clothesline i mamy chwilę przerwy na zebranie sił przez obu zawodników. Pierwszy podnosi się Antonio, który ponownie zaczyna serię German Suplexów. Jeden, drugi, trzeci i przechodzi do Crossface'u! Submission! Ambrose jest daleko od lin, ale za wszelką cenę walczy! Po dłuższej chwili udaje mu się do nich doczołgać, ale ta akcja zabrała mu sporo sił. Nie narzeka na to Cesaro, który już wynosi Deana i mamy SwissBlade! Cover! 1.. 2.. kickout. Lunatyk nie daje za wygraną. Tymczasem Szwajcar zakłada kolejny submission - tym razem jest to Sharpshooter. To może być koniec marzeń Ambrose'a! Udaje mu się jednak ostatecznie dojść do lin. Nieco sfrustrowany już Cesaro dokłada European Uppercut i mamy cover! 1.. 2.. kickout. Chwila przerwy dla Szwajcara na zebranie myśli. Niezłomny jest w tym pojedynku Ambrose. Antonio postanawia użyć akcji wysokiego ryzyka. Wchodzi na narożnik... Diving Elbow Drop... ale Dean kontruje szybkim unikiem, Cesaro wstaje, kick ze strony Lunatyka i Dirty Deeds! Dirty Deeds! Co za zwrot akcji! Cover! 1.. 2.. kickout! Kickout! The Swiss Superman odkopał po Dirty Deeds! Wściekły jest Lunatic Fringe. Mamy Irish Whip do narożnika i Corner Forearm Smash! Do tego DDT! Cover! 1.. 2.. kickout! Ambrose nie traci czasu, odbija się od lin, ale nagle się przewraca! Chyba jakaś kontuzja dopadła Lunatyka! W ringu pojawiają się lekarze, aby sprawdzić stan Deana, po chwili także Cesaro podchodzi do swojego rywala. Ale co się dzieje?! Ambrose nagle wymierza kick w stronę Antonio i dokłada drugie już dziś Dirty Deeds! Błyskawiczny pin! 1.. 2.. 3! Dean Ambrose wygrywa i zawalczy na Royal Rumble o Intercontinental Championship!

 

 

Zwycięzca przez pinfall: Dean Ambrose

 

 

Ambrose oszukał Cesaro! Udawał uraz, aby zdezorientować przeciwnika! Nieprawdopodobna sytuacja! To jednak nie koniec akcji w ringu! Dean łapie Cesaro... to nie może być prawdziwe! Piledriver! Piledriver dla Cesaro! The Lunatic Fringe bierze jeszcze do ręki mikrofon.

 

Dean Ambrose: Jesteś NIKIM. Rozumiesz to? NIKIM. W dniu dzisiejszym rozpoczyna się droga Deana Ambrose'a na szczyt WWE, a ty jesteś ostatnią osobą, która może mi w tym przeszkodzić. Trzymaj się ciepło, pieprzony, szwajcarski cwaniaczku!

 

Ambrose stoi nad Cesaro, pokazując mu dwa środkowe palce i śmiejąc się niemiłosiernie. Takim widokiem kończymy dzisiejsze RAW, do zobaczenia za tydzień!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  46
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.06.2015
  • Status:  Offline

http://www.pwmania.com/wp-content/uploads/2015/01/wwe-raw-logo.jpg

WWE Raw #4

Tydzień do Royal Rumble

 

Tydzień temu byliśmy świadkami zwycięstwa Curtisa Axela nad Rybackiem, czy awansu CM Punka do finału Turnieju o WWE World Heavyweight Championship. Najbardziej szokującym wydarzeniem było jednak zwycięstwo Deana Ambrose'a z Antonio Cesaro, po ewidentnym oszustwie. To, co jednak stało się po walce wstrząsnęło całym WWE - The Lunatic Fringe wykonał Szwajcarowi Piledriver i zasygnalizował, że nic nie powstrzyma go w drodze na szczyt federacji, której pierwszym przystankiem jest walka o Intercontinental Championship na Royal Rumble. Jak wydarzenia z zeszłego tygodnia skomentuje Antonio Cesaro? Kto odważy się odpowiedzieć na Open Challenge Sheamusa? Kto będzie rywalem CM Punka w walce o WWE World Heavyweight Championship na Royal Rumble? Zapraszamy na Monday Night Raw!

 

 

-----

 

 

Wystrzeliwują fajerwerki, a po chwili rozbrzmiewa już

, a na rampie pojawia się Intercontinental Champion Antonio Cesaro! Fani reagują ogromnym cheerem, ale The Swiss Superman nie wygląda na zbyt zadowolonego i szybko zmierza do ringu.

 

 

Antonio Cesaro: Dzięki Wam, dzięki. Nie jestem jednak dzisiaj w najlepszym nastroju. Tydzień temu stoczyłem walkę z moim, jak sądziłem, dobrym kolegą, znajomym - Deanem Ambrosem. Pojedynek był wyrównany, obaj daliśmy z siebie wszystko. W pewnym momencie, Dean upadł na ziemię. Podszedłem, aby mu pomóc. Okazało się jednak, że on tylko udawał... oszukał mnie. Przypiął mnie. One, Two and Three. Nie mam z tym problemu - doskonale wiecie, że nie boję się wyzwań i także tym razem stanę do walki, aby bronić mojego pasa. Jednak to, w jaki sposób zachował się Dean, dyskwalifikuje go w moich oczach. Chce, aby uczynić z tego coś personalnego? Udało mu się. Piledriver? Środkowe palce? Zobaczymy, kto będzie górą na Royal Rumble. Do zoba...

 

I nagle słyszymy

, a z zaplecza wyłania się Dean Ambrose! Wściekły biegnie do ringu i zaczyna się brawl pomiędzy dwoma zawodnikami! Obaj okładają się na przemian, aż ostatecznie całą sytuację przerywa Time is Now, a konkretnie WWE Chairman John Cena, który przy tradycyjnym heacie pojawia się na rampie.

 

John Cena: Spokojnie, Panowie, spokojnie. Swoją walkę odbędziecie na Royal Rumble, a do tego czasu proszę się oszczędzać. Dean, to co zrobiłeś tydzień temu nie było fair i o ile rozumiem, jak bardzo chciałbyś zdobyć ten pas, o tyle wiem, że jesteś w stanie osiągnąć swój cel w pełni uczciwie. Zaś co do ciebie, Antonio. Chciałbym jedynie...

 

Johnowi przerywa jednak

, a do ringu uśmiechnięty i pewny siebie zmierza Curtis Axel, który, przypomnijmy, w zeszłym tygodniu pokonał Rybacka przez DQ w, delikatnie mówiąc, kontrowersyjnych okolicznościach.

 

Curtis Axel: Też mi problemy. Zamiast skupiać się na jakichś idiotycznych dramach, powinniście spojrzeć na syna legendarnego Mr Perfecta, na najbardziej perfekcyjnego zapaśnika w tej federacji - mówię, rzecz jasna, o sobie. Tydzień temu dałem niezły wycisk Rybackowi i to samo mam zamiar uczynić już w tą niedzielę na Royal Rumble w No DQ Matchu. Potrzebuję jednak jakiejś rozgrzewki. Masz dla mnie coś ciekawego, prezio?

 

John Cena: W sumie... tak. Mam coś co zadowoli Was wszystkich - walkę TagTeamową, w której razem z Deanem Ambrosem staniesz oko w oko z Antonio Cesaro i...

 

Słyszymy Feed me! i już wiadomo, co się szykuje! Na rampie pojawia się The Big Guy Ryback i wykonuje swój klasyczny entrance! Fani są zachwyceni!

 

John Cena: I tą właśnie walką rozpocznie się dzisiejsze show. Powodzenia!

 

Cena wraca na backstage z uśmiechem na ustach, a w zupełnie innym nastroju jest Axel, który czuje się wyrolowany przez Chairmana. Tymczasem Cesaro i Dean patrzą na siebie pogardliwie - są skoncentrowani.

 

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/955/Cesaro_cut_by_Danger_Liam_2.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/2099/ryback_g4s_58.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2844/dean_ambrose_g4s_20.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/2272/axel_by_cs.jpg

Match #1

Cesaro & Ryback vs Dean Ambrose & Curtis Axel

Tag Team Match

 

Opis walki: Jako pierwsi w ringu Axel i Ryback. Obaj chodzą w koło, szukając luki w defensywie rywala. Curtis dochodzi z powrotem do swojego narożnika i... zmienia się z Ambrosem. Ten nie czeka i rzuca się na Big Guy'a! Punch za punchem, co za wyładowanie agresji przez Deana. Irish Whip do narożnika, Corner Forearm Smash, a po chwili jeszcze Running Bulldog! Cover! 1.. kickout. The Lunatic Fringe jest wściekły, wchodzi na narożnik, Diving Elbow Drop... ale w ostatniej chwili Rybackowi udaje się zrobić unik i mamy zmianę z Cesaro! Czuć w powietrzu nieodzowną, negatywną chemię między tymi dwoma zawodnikami. Antonio wbiega, Clothesline dla Ambrose'a, który szybko wstaje, ale nadziewa się na kolejny Clothesline! Szwajcar korzysta z okazji i mamy German Suplex, a następnie Cesaro Swing, ale Curtis Axel w porę ratuje swojego Tag Team partnera, wymierzając Dropkicka The Swiss Supermanowi. The Axe Man tauntuje z publiką, pokazuje, kto tu jest najlepszy. Chwilę dekoncentracji wykorzystuje Ryback, który wymierza swojemu rywalowi Meat Hook, a następnie przechodzi do Shell Shocked... tak! Shell Shocked dla Axela, który momentalnie wypada z ringu, a walkę w nim kontynuuje para legalnych zawodników - Dean Ambrose i Antonio Cesaro. Dean nie ma z kim się zmienić, z czego korzysta Szwajcar, sprzedając Lunatykowi European Uppercut, potem Dropkick i przechodzi do Crossface! Nie ma kto pomóc Ambrose'owi! Axel wciąż jeszcze nie pozbierał się po Shell Shocked! Ryback zaczyna momentalnie skandować "Feed me More" z publiką, która jest pewna zwycięstwa ich ulubieńców. Dean próbuje czołgać się do lin i w końcu udaje mu się to, ale ta akcja kosztowała go sporo sił. The Big Guy czeka na zmianę, ale w tym czasie wstaje Axel, który zrzuca go z krawędzi ringu i wymierza Axehole! Nieświadomy niczego Cesaro, kieruje się w stronę swojego narożnika, nie zastaje tam nikogo! Zdziwiony całą sytuacją odwraca się, ale tam czeka już na niego Ambrose, który atakuje Szwajcara potężnym kickiem w brzuch i mamy Dirty Deeds! Cover! 1.. 2.. kickout! Kickout! Wściekły Dean rzuca się na Szwajcara, atakuje go licznymi punchami, następnie podnosi, rzuca w liny i wykonuje przepotężny Clothesline, po czym wymierza drugie już Dirty Deeds! Pozamiatane! Pin! 1.. 2.. 3!

 

 

Zwycięzcy przez pinfall: Dean Ambrose & Curtis Axel

 

Zadowolony Axel opuszcza ring śmiejąc się, natomiast Dean Ambrose z niepokojącym wyrazem twarzy także wychodzi z kwadratowego pierścienia, ale tylko po to, żeby wyciągnąć spod niego stół, na który wchodzi razem, targając ze sobą Cesaro, a następnie wynosi go... OMG... Piledriver! Piledriver na stół! Ambrose niczym zahipnotyzowany wstaje, bliźniaczo do zeszłego tygodnia pokazuje Antonio środkowe palce i opuszcza ring w doskonałym nastroju, a do Cesaro biegną już lekarze...

 

 

 

-----

 

 

W strefie wywiadów, gościem Renee Young jest uczestnik dzisiejszego Triple Threat Matchu o WWE United States Championship – Cody Rhodes.

 

Renee Young: Witaj Cody! Zmierzysz się dzisiaj w TTM o WWE United States Championship. Co sądzisz o Twoich rywalach i jak oceniasz swoje szanse?

 

Cody Rhodes: To z pewnością będzie ciężka przeprawa. Rusev, R-Truth - każdy z nich ma na swoim koncie osiągnięcia w WWE, aczkolwiek ja także nie stroniłem od takich w przeszłości i mój cel dzisiaj jest prosty: zwycięstwo. Jestem w lepszej formie niż kiedykolwiek i dzisiaj to udowodnię.

 

Renee Young: Cóż... mogę jedynie życzyć Ci powodzenia!

 

Cody Rhodes: Dzięki Renee.

 

 

-----

 

Przenosimy się już na ring, gdzie po tygodniowej nieobecności spowodowanej atakiem JBLa powraca Mr Money in the Bank Sheamus!

pobudza publikę, która jest wyraźnie zadowolona z powrotu Irlandczyka, który kieruje się do ringu z mikrofonem w ręku.

 

Sheamus: Dzięki Wam. Dwa tygodnie temu, w tym właśnie ringu walczyłem z Bad News Barretem. Po wykonaniu Brogue Kicka, byłem pewny zwycięstwa. Odwróciłem się na moment, a po chwili jedyne co widziałem to Clothesline from Hell wymierzony mi... no właśnie, mi! JBL, przykro mi, że nie masz jaj i potrafisz jedynie atakować zza pleców. Miłego zawieszenia. A tymczasem, czas na mój Open Challenge! Kto odważy się stanąć w jednym ringu z Celtic Warriorem? FAUGH A BALLAGH!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1439/2586_Sheamus.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1131/Vacant_Fighter_cut_by_Danger_Liam.jpg

Match #2

Sheamus vs ???

Normal Match

 

 

Arena oczekuje na pojawienie się rywala Sheamusa. Gasną światła, a po chwili wybrzmiewa The Truth Shall Set You Free... i tyle. R-Truth powraca w swoim heelowym gimmicku i zbiera niezbyt przychylną owację tłumu.

 

R-Truth: Co za niespodzianka! Szejmus, wróciłeś! Myślę, że każdy Little Jimmy jest bardzo szczęśliwy z twojego powrotu! Ja również!

 

Truth zmierza do ringu, Sheamus czeka skoncentrowany na rozpoczęcie pojedynku.

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1439/2586_Sheamus.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/135/rtruth1_wfmashupz.jpg

Match #2

Sheamus vs R-Truth

Normal Match

 

 

 

Opis walki: Zaczęli w zwarciu. Sheamus daje jednak pokaz swojej siły, przepycha Trutha do narożnika, gdzie wymierza mu kilka łokci. Następnie Irish Whip do narożnika, Splash... ale w ostatniej chwili unik Trutha i Irlandczyk nadziewa się na turnbuckle. Szybki cover. 1.. kickout. Z chwilowego oszołomienia Celtic Warriora korzysta były już King What's up i mamy Vertical Suplex Stunner! Pin! 1.. 2.. kickout. Truth nakręca się, wchodzi na trzecią linę, Leg Drop... ale błyskawiczny unik Sheamusa, obaj zawodnicy szybko wstają, ale Truth nadziewa się na potężny Clothesline! Nie marnuje czasu Irlandczyk i wykonuje Irish Curse! Cover! 1.. 2.. kickout! Nie przejmuje się tym jednak zbytnio Sheamus – stoi przy narożniku krzycząc "Brogue!", co zwiastuje tylko jedno – akcję kończącą Celtic Warriora. R-Truth wstaje, odwraca się w stronę Sheamusa i mamy... Clothesline from Hell! What the hell? JBL znikąd pojawia się w ringu i wymierza swojego finishera Irlandczykowi, który wygrywa to starcie przez DQ!

 

 

Zwycięzca przez DQ: Sheamus

 

 

Skąd on się tu wziął?! Przecież jest zawieszony! JBL śmiejąc się, odbija się od lin i wymierza drugi już Clothesline from Hell Sheamusowi! Sytuacja identyczna jak dwa tygodnie temu! Ale to nie koniec... JBL wyciąga kastet, już ma odbić się od lin, ale zatrzymuje się i bierze do ręki leżący w ringu mikrofon.

 

JBL: Cena, rusz swoje dupsko tutaj, albo tego twojego pachołka na kolejną rehabilitację.

 

Na reakcję nie trzeba długo czekać. Błyskawicznie słyszymy Time is Now, a na rampie pojawia się WWE Chairman John Cena.

 

John Cena: Rusz go, a zostaniesz zwolniony, tu i teraz!

 

JBL: Hah. Jeszcze się nie nauczyłeś, Cena, że nie interesują mnie Twoje groźby? Jestem zawieszony? Wszyscy widzą, jak jestem zawieszony. Wszedłem na arenę bez problemu, wystarczył mi bilecik za 100 dolców. Zrób, co ci każę, albo pożegnaj się z Rudym.

 

John Cena: Dobrze więc... czego ty niby chcesz?

 

JBL: Chcę walczyć o walizkę Money in the Bank, która jest w posiadaniu tego słabego, niedojrzałego osobnika.

 

John Cena: Żartujesz sobie? Walka o walizkę MitB? Nie ma mowy JBL – Sheamus zdobył ją uczciwie i zasłużenie – wymyśl coś lepszego.

 

JBL tylko zaśmiał się, odrzucił mikrofon, odbija się od lin...

 

John Cena: Dobrze! Dobrze! Tylko go zostaw! Masz tą walkę – na Royal Rumble zmierzysz się z Sheamusem o Money in the Bank Contract, ale pod jednym warunkiem – jeśli przegrasz, nigdy już nie zawalczysz w ringu. Pasuje?

 

JBL: W sumie... mógłbym olać tą twoją stypulację i znowu zagrozić temu śmieciowi najlepszą akcją kończącą w WWE, ale dam mu szansę na wykazanie się w ringu na Royal Rumble. Zgadzam się. Powodzonka, Rudy.

 

JBL opuszcza ring w świetnym nastroju i udaje się na trybuny – John Cena natomiast stoi na rampie, wpatrując się jedynie w Sheamusa.

 

 

-----

 

 

A tymczasem w strefie wywiadów gośćmi Renee Young są The Woolievers!

 

Renee Young: Witajcie! Wielkimi krokami zbliża się Royal Rumble, gdzie...

 

Bo Dallas: Renee, Renee, Renee... Ty wciąż nie nauczyłaś się, że nie należy żyć przyszłością? Najważniejsze jest tu i teraz. Tak – na Royal Rumble zmierzymy się z New Day o Tag Team Championship. Czy przejmujemy się tym? Oczywiście, że nie. Energia i siła witalna są po naszej stronie. Dzisiaj, na RAW, nasi rywale to Wyatt Familly. Czy przejmujemy się tym? Tak – masz rację. Oczywiście, że nie! All you have to do is..

 

Zack Ryder: WOO!

 

Bo Dallas: LIEVE!

 

 

-----

 

Wracamy już do ringu, gdzie zaraz rozpocznie się walka TagTeamowa! Rozbrzmiewa odmienione

, a na rampie pojawiają się, przywitani cheerem, The Woolievers – Zack Ryder i Bo Dallas. Idą do ringu, gdzie Zack poprawia swoją fryzurę.

 

Po chwili na arenie zapada mrok, a przy świetle telefonów komórkowych i akompaniamencie

pojawiają się Bray Wyatt i Braun Strowman, w asyście reszty The Wyatt Familly.

 

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/627/Zack_Ryder_cut_by_Danger_Liam.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/2580/bo_dallas_g4s_6.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2267/bray_wyatt_g4s_20.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/6435/braun_strowman_g4s.jpg

Match #3

The Woolievers vs Bray Wyatt & Braun Strowman

Tag Team Match

 

Opis walki: Pierwsi w ringu Strowman i Dallas, który stara się jak najdłużej unikać bezpośrednich konfrontacji z olbrzymem. W końcu jednak ten łapie Bo i potężnie rzuca nim w narożnik, a następnie wykonuje Body Avalanche... ale unik Dallasa, który wykorzystuje okazję i mamy Neckbreaker! Cover! 1.. kickout. The Inspirational Superstar musi zdecydowanie bardziej się postarać. Wchodzi na narożnik! Elbow drop... trafia! Pin! 1.. 2.. kickout. Słabnie Strowman! Dallas próbuje wykonać Bo-Dog, ale Braun kontruje, rzuca Bo w narożnik, który wciąż próbuje nacierać, ale mamy Big Boot ze strony The Black Sheep! Zmiana z Wyattem, który błyskawicznie rzuca Dallasem w liny i mamy Running Crossbody! Bezradny Ryder nie jest w stanie pomóc swojemu koledze. Bray zaczyna swój charakterystyczny Spider Walk, po chwili wstaje i dokłada jeszcze Drop Suplex! Cover! 1.. 2.. kickout. Nie poddaje się Bo. Wyatt szykuje się do zakończenia tego pojedynku – trzyma Dallasa, który nie jest świadom tego, co się dzieje. Sister Abigail... ale w ostatniej chwili do ringu wbiega Zack i przerywa akcję Dropkickiem! Nakręca się, odbija od lin, ale trafia na mur w postaci Brauna Strowmana, który wynosi go i mamy Yokosuka Cutter! Dallas będzie teraz toczył właściwie walkę handicapową – sporo czasu minie, zanim Ryder otrząśnie się po tej akcji. Wyatt i Dallas dochodzą do siebie i mamy zwarcie, które przerywa Bo, kickiem w brzuch. Mija chwila i mamy Neckbreaker! Cover! 1.. 2.. kickout. Nakręca się The Inspirational Superstar i rozpoczyna serię Knee Dropów! Jeden, drugi i mamy trzeci! Nie czeka! Przechodzi do Bo-Doga... tak! Bo-Dog! Cover! 1.. 2.. Strowman przerywa pin, rzuca Bo w liny i mamy potężny Shoulder Block, a następnie Yokosuka Cutter! The Black Sheep opuszcza ring, w którym po chwili dochodzi do siebie Bray Wyatt i wykonuje Sister Abigail na półprzytomnym Dallasie. Cover. 1.. 2.. 3.

 

 

Zwycięzcy przez pinfall: Bray Wyatt & Braun Strowman

 

 

W ringu pojawia się całe The Wyatt Family, a Braun Strowman dobija Dallasa Lifting Arm Triangle Chokiem. Poza ringiem wciąż leży obolały Zack Ryder, któremu Strowman także sprzedaje swój finisher, po czym Wyatt klęka nad byłym Internet Championem, krzycząc charakterystyczne "Follow the Buzzards".

 

 

-----

 

 

http://www.pwmania.com/wp-content/uploads/2015/01/royal-rumble-logo.jpg

 

Już za sześć dni!

 

 

-----

 

 

Jesteśmy z powrotem w ringu, gdzie czeka nas walka półfinałowa Turnieju o WWE World Heavyweight Championship! Rozbrzmiewa

, a na arenie pojawiają się Paul Heyman i Brock Lesnar, przywitani mieszaną reakcję. Obaj zmierzają do ringu, a po drodze Heyman bierze do ręki mikrofon.

 

Paul Heyman: Ladies and Gentlemen! My name is Paul Heyman... and I'm the advocate of "The Beast Incarnate", "The Conqueror", "The One in 21-1" – Brock Lesnar! Dzisiaj kolejne wyzwanie... wyzwanie? Nie, to raczej złe słowo. Dzisiaj kolejna przechadzka dla mojego klienta, Brocka Lesnara. Przechadzka, w trakcie której mój klient, Brock Lesnar, oprowadzi AJ Stylesa po Suplex City! Jedynym celem Brocka Lesnara jest zdobycie WWE World Heavyweight Championship. Brocka Lesnara nie interesuje, czy WWE Network kosztuje 9,99$, czy 19,99$, czy 29,99$! Brocka Lesnara nie interesuje, kto zagra w najnowszej, idiotycznej zresztą produkcji świątecznej WWE! Brocka Lesnara nie interesuje, kto został nowym IC Championem, USA Championem, TT Championem, ROH Championem, NJPW Championem, czy kimkolwiek innym! Brocka Lesnara nie interesuje, że John Cena został nowym Chairmanem. Wiecie, dlaczego nie interesuje to Brocka Lesnara? Nie interesuje go to, ponieważ doskonale wie, że cokolwiek by się działo, ktokolwiek stałby na jego drodze, to on i tak udowodni, że jest jedynym, prawdziwym mistrzem. Brock Lesnar przerwał streak Undertakera na Wrestlemanii XXX! Brock Lesnar był UFC Championem! Brock Lesnar pokonał wielokrotnie Dablju Dablju I Chairmana – Johna Cenę. Dlaczego więc Brock Lesnar miałby bać się kogoś takiego jak AJ Styles? Kim jest AJ Styles? Wygrał z Zigglerem? Wygrał z Bubbą Dudley'em na PPV jakiejś bliżej nieokreślonej federacji? Brock Lesnar zmiażdży, zgniecie, pokona AJ Stylesa dzisiaj, na RAW i to samo uczyni z CM Punkiem na Royal Rumble. Jakby to powiedziała ofiara Brocka Lesnara sprzed dwóch tygodni: Believe That!

 

Heyman odrzuca mikrofon, a po chwili słyszymy już

AJ Stylesa, na którą publiczność reaguje dość sporym cheerem. Styles wykonuje swój tradycyjny entrance i zmierza do ringu skoncentrowany na walce.

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/107/AJ_Styles_3_cut_by_Danger_Liam.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/163/brock_lesnar_unconquerable_2015_84.jpg

Match #4

AJ Styles vs Brock Lesnar

Półfinał Turnieju o WWE World Heavyweight Championship

 

Opis walki: Zaczęli w zwarciu, z którego zwycięsko wychodzi – zgodnie z przewidywaniami – Lesnar, atakując kolanem brzuch Stylesa, po czym nie czeka długo i zaczyna serię German Suplexów! Jeden, drugi, trz... nie ma trzeciego, gdyż The Phenomenal One kontruje Pele Kickiem! Cover! 1.. kickout. To zdecydowanie za mało, żeby pokonać Bestię. AJ próbuje wykonać Bloody Sunday, ale Lesnar nie daje się podnieść i ponownie już zdobywa sobie przewagę kolanami w brzuch, po czym wykonuje Scoop Powerslam i zapina Kimurę! Nieprawdopodobny ból przeżywa Styles, ale jest na tyle blisko lin, że jest w stanie się do nich doczołgać. Lesnar totalnie dominuje. Przechodzi do kolejnej serii Suplexów, po czym dokłada Backbreaker. Następnie wynosi Stylesa... F5... ale The Phenomenal One kontruje Tornado DDT! Co za kontra! AJ dokłada Bloody Sunday, a po chwili Styles Clash! Pachnie sensacją! Cover! 1.. 2.. kickout! Kickout! Niesamowicie wytrzymały jest Lesnar. Styles przechodzi do Calf Killera! Czy Lesnar odklepie?! Jakież byłoby to upokorzenie! Heyman rozpaczliwie zaczyna uderzać w ring, nawołując swojego klienta do wytrzymania. Po chwili Bestii udaje się doczołgać do lin. Styles sfrustrowany, nie wie co może jeszcze zrobić w tym pojedynku. Wchodzi na narożnik... czy to... tak! Shooting Star Press, ale Lesnar łapie AJ'a w powietrzu! Łapie go w powietrzu! F5! F5! Cover! 1.. 2.. 3! Nieprawdopodobny comeback!

 

 

Zwycięzca przez pinfall: Brock Lesnar

 

 

Paul Heyman wchodzi do ringu, klęka przed Lesnarem i oddaje mu pokłon. Jest zdumiony postawą swojego klienta, który po raz kolejny udowodnił, że jest czymś więcej niż człowiekiem. Brock śmieje się jedynie ze Stylesa i po chwili opuszcza ring wspólnie z Heymanem.

 

 

-----

 

 

A przed nami już Main Event dzisiejszego RAW, którym będzie Triple Threat Match o WWE United States Championship!

 

Pierwszy na rampie pojawia się Cody Rhodes – fani cheerem reagują na

. Brat Goldusta wygląda na pewnego siebie.

 

Następnie rozbrzmiewa

Ruseva, który pojawia się na arenie w towarzystwie Lany i nieodzownej flagi Bułgarii. The Bulgarian Brute zmierza do ringu, nie skupiając się na reakcji fanów, która nie należy do najlepszych.

 

Trzecim uczestnikiem tej walki jest oczywiście R-Truth, który swoim "theme songiem" The Truth Shall Set You Free rozpoczyna falę heatu wśród publiki.

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/56/Cody_Rhodes_CutOut_Jess-x_2.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/3133/7961_Rusev_cut_by_Crank.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/135/rtruth1_wfmashupz.jpg

Main Event

Cody Rhodes vs Rusev vs R-Truth

Triple Threat Match o WWE United States Championship

 

Opis walki: Po gongu, cała trójka patrzy na siebie, nie wykonuje gwałtownych ruchów, aż do momentu, w którym Rusev i Truth rzucają się na Rhodesa. Obaj zalewają Cody'ego mnóstwem kicków, aż Truth wyrzuca go z ringu Vertical Suplex Stunnerem. Po tym mamy chwilę przestoju, a następnie zwarcie, z którego zwycięsko wychodzi Rusev, wykonując prosty kick w brzuch, a później Irish Whip i Body Avalanche. Bułgar korzysta z przewagi i dokłada jeszcze Fallaway Slam. Cover! 1.. 2.. kickout. Rusev wstaje, ale momentalnie nadziewa się na Disaster Kick out of nowhere od Rhodesa! Pin! 1.. 2.. kickout. Cody nie zamierza czekać – wchodzi na narożnik i powala ledwo stojącego na nogach Ruseva Crossbody! Kolejny cover! 1.. 2.. przerywa R-Truth, ale jemu Rhodes także wręcza w prezencie świątecznym Disaster Kick, a następnie Cross Rhodes! Czyżby to był koniec? 1.. 2.. ale tym razem Rusev przerywa pin potężnym kickiem w plecy. Cody nabiera prędkości na linach – to samo czyni The Bulgarian Brute – mijają się, ale za drugim razem Rusev zaskakuje rywala Spinning Heel Kickiem! Kapitalna akcja! Mamy jeszcze dwa kicki w plecy, a następnie The Accolade! To może być koniec! Rhodes daleko od lin... ale ratuje go R-Truth, który przerywa submission. Rusev wściekły, odbija się od lin z zamiarem drugiego już dzisiaj Spinning Heel Kicka, ale to Truth zaskakuje go Jumping Corkscrew Kickiem, a po chwili wykonuje Little Jimmy! Cover! 1.. 2.. kickout! Jak Rusev po tym odkopał?! Wściekły Truth, odbija się od lin, ale wpada prosto w Rhodesa, który nie czeka długo i mamy Cross Rhodes! Cross Rhodes! Cover! 1.. 2.. 3! Cody Rhodes zwycięża!

 

 

Zwycięzca przez pinfall i nowy WWE United States Champion: Cody Rhodes

 

 

Cody jest niewiarygodnie szczęśliwy, podobnie zresztą jak fani, którzy "witają" nowego mistrza sporym cheerem. Rhodes odbiera swój pas, siada na rampie i próbuje zebrać myśli – i tym też obrazkiem kończymy dzisiejsze RAW! Zapraszamy na Royal Rumble!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  46
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.06.2015
  • Status:  Offline

NEWSY #2

 

 

http://www.pwmania.com/wp-content/uploads/2015/01/royal-rumble-logo.jpg

 

Poznaliśmy już ostateczną kartę Royal Rumble:

 

  1. JBL vs Sheamus – Jeśli JBL wygra, Sheamus przekaże mu walizkę Money in the Bank, jeśli Sheamus wygra, JBL już nigdy nie zawalczy w ringu.
     
  2. The Woolievers vs New Day – Tag Team Match for WWE Tag Team Championship
     
  3. Cody Rhodes vs ??? – Open Challenge for WWE United States Championship
     
  4. Ryback vs Curtis Axel – No DQ Match
     
  5. Antonio Cesaro vs Dean Ambrose – for WWE Intercontinental Championship
     
  6. 30-man Royal Rumble Match
     
  7. CM Punk vs Brock Lesnar – for WWE World Heavyweight Championship

 

 

 

:arrow: Według przecieków, na Royal Rumble ma ruszyć duży, maineventowy program.

 

:arrow: Bardzo prawdopodobne jest, że na Open Challenge US Championa odpowie niewystępująca lub powracająca do WWE osoba.

 

:arrow: Zdecydowałem o tym, że każda walka w moim diary będzie pełna, bez jakichś skrótów. Obawiałem się, że nie będę w stanie pisać walk na jakimś tam poziomie(najtrudniejsze są zawsze początki poszczególnych pojedynków), ale wydaję mi się, że nie jest źle. :smile:

 

:arrow: Chyba najważniejsze dla mnie. Czyta ktoś w ogóle to diary? Fajnie mi się piszę, ale tak sam do siebie...? :P Cieszyłbym się, jakby ktoś skomentował dotychczasowy rozwój feudów i przede wszystkim liczę na jakiegoś typerka z waszej strony w komentarzach!

 

:arrow: Postaram się, aby Royal Rumble pojawiło się do końca grudnia.

Edytowane przez Petros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Spokojnie, ludzie czytają, ale zazwyczaj jak komentują to gale PPV. Sam wiem, że nie ma co naciskać innych na komentarze, jak zechcą to zostawią opinię ;)

 

Widać u Ciebie inną wagę pasów midcardowych niż w rzeczywistości, skoro walka o U.S. Championship jest w main evencie RAW.

 

Karta na RR generalnie wygląda ciekawie, choć Bo i Zack w walce o pasy tag team? Mam nadzieję, że New Day wygra :P Ciekawi też powrót do ringu JBL'a, czy to jest chwilowe, czy masz jakieś większe plany na niego. No i ciekawi mnie jak rozpiszesz Royal Rumble Match, bo to zawsze daje możliwość do rozpisania nowych feudów aż do WMki ;)

 

Tak więc, weny, weny, weny i jeszcze raz weny życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  19
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.12.2015
  • Status:  Offline

JBL vs Sheamus – Jeśli JBL wygra, Sheamus przekaże mu walizkę Money in the Bank, jeśli Sheamus wygra, JBL już nigdy nie zawalczy w ringu.

Bardzo ciekawy pojedynek. Wizja JBL'a z walizką - jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić, ale w sumie to jest wrestlefiction więc.... Jednak postawię na Sszajbusa.

 

The Woolievers vs New Day – Tag Team Match for WWE Tag Team Championship

Świetna nazwa dla Tag Teamu Dallasa i Rydera :D New Day pewnie wygra.

 

Cody Rhodes vs ??? – Open Challenge for WWE United States Championship

No tutaj musi być jakiś solidny powrót. Nie wiem kto może wrócić, ale stawiam, że ta osoba wygra z Rhodsem.

 

Ryback vs Curtis Axel – No DQ Match

Raczej Ryback, zdziwię się jeśli będzie inaczej, chyba, że masz plany na tego drugiego.

 

Antonio Cesaro vs Dean Ambrose – for WWE Intercontinental Championship

Wyczuwam wygraną Cesaro i kontynuację feudu.

 

30-man Royal Rumble Match

W RR zawsze jest dużo możliwości. Może będzie jakiś powrót wielkiej gwiazdy ? Na to liczę i stawiam ,że ta gwiazda wygra.

 

CM Punk vs Brock Lesnar – for WWE World Heavyweight Championship

Nie mam pojęcia kto może wygrać. Szansę oceniam pół na pół, ale postawię na Lesnara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  119
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.08.2012
  • Status:  Offline

A no czytam sobie gale sporadycznie, bo zaglądam tu co jakiś czas zobaczyć co dzieje się w tym dziale. Ja tak generalnie zadam Tobie jedno pytanie, bo nie śledzę co, komu komentuje. Domagasz się komentarzy, ale czy sam komuś komentujesz gale? Jeśli tak, to ok - masz prawo być zbulwersowanym, aczkolwiek jeśli nie, nie możesz mieć ku temu żadnych pretensji, bo generalnie zasada "komentarz za komentarz" to najlepsza zasada, by dział sprawnie działał. Załóżmy jest 4 bookerów, to te 3 komentarze powinny być. Dobra, przejdźmy do sedna.

 

Dawno niczego nie komentowałem, więc wyszedłem z formy względem zostawienia komentarza "na poziomie".

 

Najpierw minus - brak SmackDown! Moim zdaniem to poważny błąd, bo prowadzenie samego RAW z biegiem czasu może być kłopotliwe, ponieważ duża ilość storyline'ów może powodować chaos już za kilka tygodniówek.

 

Teraz wolne to myślę, że Royal Rumble przeczytam, bo to chyba moja ulubiona gala w kalendarzu WWE i ciekawi mnie kto wygra RR Match (typów nie mam, ponieważ nie zagłębiałem się w Twoje diary)

 

Cieszy fakt, że Cesaro zaczyna galę i to jako IC Champ i to jeszcze przed galą zaczynającą RtWM, nieźle. Jedyne co mi się nie spodobało to brak mikrofonu dla Deana Ambrose'a, który od razu napieprza się z Cesaro. Zresztą, sam brawl nie był potrzebny.

 

Wywiad ograniczający się do jednego pytania to za mało. Podczas wywiadu nic kreatywnego się nie wymyśli, więc są one (w każdym diary) schematyczne, więc brakuje choćby pytania o plany na przyszłość. Nie wiem jaki był motyw walki o pas US, ale dawanie go przez RR PPV nie ma sensu, a jeszcze R-Truth toczy dwa pojedynki jednego dnia, nieźle :D

 

John Cena bardzo miękki się okazał, jednak walka JBL i Sheamusa może być ciekawa. Nie ma sensu kończyć przygody w ringu JBLa i sądzę, że on zgarnie walizkę, wykorzysta kontrakt i może na WMce będzie Triple Threat Match o złoto. Nie wyglądałoby to źle, ale czekam na Twoje rozwiązanie.

 

No, najlepszy speech na gali to wypowiedź Heymana, zdecydowanie. Gościa mógłbym słuchać godzinami, a zresztą czytać jego wypowiedzi też, jeśli są dobrze napisane. Ta, owszem, taka była. Plus dla Ciebie. Zwycięzca pojedynku raczej wiadomy.

 

Nie wiem jaka jest hierarchia u Ciebie we federacji, jednak najbardziej czekam na Royal Rumble Match i pojedynek JBLa oraz Sheamusa. W resztę story się nie zagłębiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  46
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.06.2015
  • Status:  Offline

Ja tak generalnie zadam Tobie jedno pytanie, bo nie śledzę co, komu komentuje. Domagasz się komentarzy, ale czy sam komuś komentujesz gale? Jeśli tak, to ok - masz prawo być zbulwersowanym[...]

 

Najpierw minus - brak SmackDown! Moim zdaniem to poważny błąd, bo prowadzenie samego RAW z biegiem czasu może być kłopotliwe, ponieważ duża ilość storyline'ów może powodować chaos już za kilka tygodniówek.

 

Po pierwsze, dzięki Tobie i Wam wszystkim za komentarze! To bardzo zmotywowało mnie do pisania tego RR jeszcze szybciej :)

 

Ja nie jestem, broń boże, zbulwersowany! Jestem nowy w dziale i niezbyt znam standardy tutaj panujące – więc myślałem, że nikt tu zbytnio nie zagląda, a fajnie jest poznać Waszą opinię, punkt widzenia na feudy, etc. Jeszcze raz dzięki za koma! Osobiście staram się komentować, bardzo interesuje mnie projekt EWM, a także UPW, gdzie czekam na pierwsze PPV :-)

 

Na SmackDown! zwyczajnie nie mam czasu. Nie chcę, aby droga do PPV trwała realowe dwa miesiące. Będę starał się bronić diary od chaosu – planuję wydłużenie RAW o 1/2 walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  46
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.06.2015
  • Status:  Offline

http://www.pwmania.com/wp-content/uploads/2015/01/royal-rumble-logo.jpg

Royal Rumble 2016: Part I

Amway Center in Orlando, Florida

 

Blisko cztery tygodnie minęły od historycznego momentu dla WWE – zmiany na stanowisku Chairmana. Odchodzącego na emeryturę Vince'a McMahona zastąpiło nie Authority, lecz John Cena. Od tego wielkiego wydarzenia zmieniło się wiele. Zwakowane zostały wszystkie pasy. Niewidoczni dotąd zawodnicy zaczęli wychodzić z cienia. Dzisiaj zobaczymy siedem walk, z których każda jest na swój sposób wyjątkowa. Zdecydowane smaczki to święto każdego fana wrestlingu: Royal Rumble Match, który wielokrotnie udowadniał, że jedna noc, jedna chwila może zmienić wszystko, a także ostatnia walka dzisiejszego wieczoru, czyli starcie o WWE World Heavyweight Championship pomiędzy Brockiem Lesnarem, a CM Punkiem. Kto odjedzie z Orlando w chwale? Kto poczuje gorzki smak porażki? Tego wszystkiego dowiecie się już dziś – zapraszamy na Royal Rumble!

 

 

-----

 

 

Komentatorzy na miejscach, fani na trybunach i przed telewizorami na całym świecie. Wystrzeliwują fajerwerki i już czas na Royal Rumble! Przed nami pierwsza walka dzisiejszego wieczoru!

 

Rozbrzmiewa

, a na titantronie widzimy białą limuzynę JBL'a na parkingu, która za moment jest już na rampie! Z samochodu wychodzi szofer, który następnie otwiera drzwi JBL'owi, a ten zostaje przywitany potężnym heatem przez publiczność. The Wrestling God, jak mawiał nazywać siebie sam zainteresowany, zmierza do ringu uśmiechnięty i bardzo pewny siebie.

 

Nie trzeba długo czekać, a na arenie słychać

i na rampie pojawia się Sheamus, przywitany gromkim cheerem. Mr Money in the Bank nie jest w najlepszym nastroju, ale nie ma zamiaru odpuszczać. Chce udowodnić fanom, JBL'owi, a przede wszystkim sobie, że nie jest byle wrestlerem, ale Celtic Warriorem! Trzymając mocno swoją walizkę, wchodzi do ringu.

 

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/19/JBL_6.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1439/2586_Sheamus.jpg

Match #1

JBL vs Sheamus

Normal Match

Jeśli JBL wygra, Sheamus przekaże mu walizkę Money in the Bank;

Jeśli Sheamus wygra, JBL już nigdy nie zawalczy w ringu.

 

Opis walki: JBL krzyczy coś do Sheamusa, ale ten nie zwraca na to uwagi. W pewnej chwili, Big Texan odwrócił się w stronę fanów i także z nimi wdał się w "polemikę". Chwilę nieuwagi chce wykorzystać Sheamus, odbija się od lin, Brogue Kick... ale w ostatnim możliwym momencie unik! To mogła być błyskawiczna walka. Ta lekcja nauczyła byłego komentatora, że należy być skupionym od początku do końca. Zaczyna się na dobre ten pojedynek, w zwarciu. Lepiej wychodzi na tym JBL, który wykonuje Irish Whip do narożnika, a następnie rozpoczyna serię punchy i chopów, po czym chce kolejny raz użyć Irish Whipa, ale Sheamus kontruje, wykręcając rękę byłego WWE Championa i dokładając Clothesline! Nie czeka Irlandczyk, podnosi JBL'a z zamiarem kontynuowania naporu, ale ten wykonuje Eye Poke, odzyskując kontrolę nad pojedynkiem, nic nie robiąc sobie z ostrzeżenia sędziego. The Wrestling God rzuca Sheamusem w liny i mamy Big Boot! Cover! 1.. 2.. kickout. Kontynuuje JBL, odbija się od lin i mamy Elbow w plecy. I kolejny! Póki co spora przewaga Big Texana w tym pojedynku, który widocznie chce go już zakończyć! Odbija się od lin, Clothesline from Hell... ale unik Sheamusa, a następnie kick w brzuch, po czym sprzedaje JBL'owi Irish Curse! Mr Money in the Bank nie daje za wygraną! Podnosi rywala i mamy Fallaway Slam! Cover! 1.. 2.. kickout. Nie daje za wygraną JBL – podobnie zresztą Sheamus, który już jest na narożniku, mamy Battering Ram, ale unik i Fallaway Slam ze strony byłego członka APA. Cover! 1.. 2.. kickout. Wydłuża się ten pojedynek, co z pewnością nie jest na rękę JBL'owi, który przechodzi do Bearhuga! Duży ból znosi The Celtic Warrior, który ostatecznie uwalnia się, atakując swojego rywala łokciem, a następnie odbija się od lin, Brogue Kick... ale JBL kontruje Big Bootem, po czym nie czeka długo, wynosi Sheamusa i mamy potężny JBL Bomb! To może być koniec! 1.. 2.. kickout! Mr Money in the Bank wciąż w grze. Big Texan zaczyna teraz serię Elbow Dropów, za wszelką cenę próbując osłabić przeciwnika. Cover. 1.. 2.. kickout. Działania JBL'a nie dają zamierzonego rezultatu. Mamy Irish Whip, a następnie Body Avalanche, po czym JBL sygnalizuje koniec tej walki! Stoi przy linach, krzyczy do Sheamusa, aby wstawał i kiedy tak się dzieje, odbija się od lin, Clothesline from Hell... unik! Obaj nabierają prędkości na linach, znowu się mijają, ale The Celtic Warrior za drugim razem wykonuje już Brogue Kick! Brogue Kick! Cover! 1.. 2.. kickout! Co za wytrzymałość, mającego już swoje lata JBL'a! Sfrustrowany Sheamus kieruje się do narożnika, gdzie sygnalizuje drugi Brogue Kick! "Brogue, Brogue, Brogue" – chantuje cała arena... z wyjątkiem JBL'a, który podnosi się, odwraca w stronę Irlandczyka, ten zaczyna biec, ale what the hell?! Na arenie zgasło światło, ciemność, nic nie widać! Awaria w takim momencie?! Po chwili oświetlenie wraca z powrotem, ale oglądamy zupełnie inny obrazek, gdyż JBL wymierza Sheamusowi Clothesline from Hell! Clothesline from Hell! Cover! 1.. 2.. 3!

 

 

Zwycięzca przez pinfall i nowy Mr Money in the Bank: JBL

 

 

Nieprawdopodobna sytuacja! W jaki sposób zgasło światło? Czego nie mogliśmy zobaczyć przez te kilkanaście sekund ciemności? Zresztą, to nie jest już istotne. JBL jest nowym Mr Money in the Bank! Odebrał kontrakt, odebrał życiową szansę na powrót na szczyt WWE swojemu rywalowi, Sheamusowi! JBL, dumny z siebie, odbiera swoją walizkę od sędziego, który następnie podnosi jego rękę, a ten pogardliwie śmieje się z Celtic Warriora i opuszcza ring! Bardziej zaskakującego początku tej gali nie mogliśmy sobie chyba wymarzyć!

 

 

 

-----

 

http://www.wrestlingnewsworld.com/2012/wordpress/wp-content/uploads/2015/05/WWE_EC_logo.png

Już za cztery tygodnie!

 

 

-----

 

 

Słyszymy tradycyjny cytat Big E Langstona: "Don't you dare be sour! Clap for your soon to be three time champs and feel the power!", a zaraz po tym rozbrzmiewa

i New Day pojawia się na rampie.

 

Kofi Kingston: Nie mamy zamiaru tracić naszego cennego czasu na jakieś Orlando, Florida, prawda? Wygrywamy, bierzmy pasiki i uciekamy od tych, nagrzanych słońcem lamusów. Xavier, zapuszczaj bit.

 

Woods zaczyna grać na puzonie i zaczynają się chanty New Day Rocks/Sucks. Trwają aż do chwili, w której wybucha wręcz

, a na arenie pojawiają się Zack Ryder i Bo Dallas przywitani potężnym cheerem. Zmierzają do ringu, mijając New Day, w którym wchodzą na narożniki i tauntują z fanami.

 

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/627/Zack_Ryder_cut_by_Danger_Liam.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/2580/bo_dallas_g4s_6.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/5864/new_day_g4s_2.jpg

Match #2

The Woolievers vs New Day

Tag Team Match for the WWE Tag Team Championship

 

Opis walki: Pierwsi w ringu Zack Ryder i Big E Langston. Zaczynają od klinczu, w którym Ryder jest raczej z góry skazany na porażkę – tak też się dzieje i chwilę potem Zack jest już w narożniku po potężnym Irish Whipie w wykonaniu byłego Intercontinental Championa, który za moment dokłada jeszcze Body Avalanche. Woods zaczyna grać w rytm "New Day Rocks", na co reaguje Langston, chantując z resztą drużyny. Po chwili wraca do Rydera, rzuca nim w liny z zamiarem E-Traina, ale Ryder schyla się w porę, nabiera prędkości i Clothesline... ale nie ruszył on w ogóle Langstona, który stojąc nieruchomo, śmieje się z próby Zacka, co wykorzystuje sam zainteresowany, zmieniając się z Dallasem, który błyskawicznie odbija się od lin, biegnie w stronę Big E i Shoulder Block, który nie robi wrażenia na Mistrzu Five Countów. Nie traci jednak zapału Bo, ponowny Shoulder Block z podobnym skutkiem. Wchodzi więc na narożnik – Langston wciąż jedynie stoi i wpatruje się w swoich rywali. Flying Elbow... ale Big E przechwytuje go w powietrzu! Big Ending! To jest chyba koniec. Cover. 1.. 2.. ale Zack Ryder przerywa count, a następnie przerażony staje w swoim narożniku. Nie zamierza już więcej czekać Langston, biegnie do narożnika... ale nadziewa się na Corner Double High Knee ze strony Rydera, a po chwili jeszcze na Dropkick! Zack sygnalizuje nadchodzący Broski Boot, ale na ratunek swojemu koledze przychodzi Kofi Kingston, Trouble in Paradise... ale unik Rydera i błyskawiczny Dropkick! Po chwili mamy także zapowiadany Broski Boot dla Langstona! Wraca do siebie Dallas, zauważa swoją szansę. Biegnie do półprzytomnego Big E, podnosi go, Bo-Dog... tak! Bo-Dog! Cover! 1.. 2.. kickout! New Day wciąż w grze. Bo zmienia się z Ryderem, który wykonuje "Call me" Leg Drop, ale w ostatniej chwili unik wykonuje Langston, po czym błyskawicznie zmienia się z Kingstonem, a ten nabiera prędkości na linach i sprzedaje Zackowi mocny Leaping Clothesline. Kofi czeka aż Ryder się podniesie – dzieje się to po krótkiej chwili. Próba Trouble in Paradise... unik i były Internet Champion kontruje Dropkickiem, ale tym razem Kingston robi unik i wyprowadza celne Trouble in Paradise! Zmiana z Langstonem, który rozpędza się i potężnym punchem wyrzuca Bo Dallasa ze swojego narożnika. Szykuje się Midnight Hour. Kingston wchodzi na narożnik, a Big E trzyma Rydera. Woods zaczyna tańczyć ze szczęścia, grać na swoim puzonie, jednym słowem – człowiek-orkiestra. W pewnej chwili jednak potyka się i uderza w liny, przez co z narożnika spada Kofi Kingston i nieprzyjemnie upada! Korzysta na tym Dallas, który sprzedaje potężny Big Boot Xavierowi, a następnie wchodzi do ringu, gdzie z impetem biegnie w jego stronę Langston, Clothesline... ale Big E także nadziewa się na Big Boot! Na sam koniec Bo sprzedaje Rope-hung Whiplash Neckbreaker Kingstonowi! Wraca do siebie Ryder, czeka, aż Langston wstanie o własnych siłach. Cała arena chantuje: "Woo! Woo! Woo!" i mamy Rough Ryder! Rough Ryder! Cover! 1.. 2.. 3!

 

 

Zwycięzcy przez pinfall i nowi WWE Tag Team Champions: The Woolievers

 

 

Arena eksplodowała! The Woolievers nowymi mistrzami Tag Teamów! Skrajnie nieodpowiedzialnie zachował się Xavier Woods i New Day poniosło tego konsekwencje! Bo i Zack padają w objęciach fanów i celebrują swój życiowy sukces. Co za walka!

 

 

 

-----

 

 

Przenosimy się na backstage, gdzie gościem Renee Young jest Sheamus.

 

Renee Young: Witaj, Sheamus. Jest mi bardzo...

 

Sheamus: Tak, wiem. Jest ci bardzo przykro, że przegrałem, że zawiodłem. Zostałem po raz kolejny wyrolowany. Wyrolowany z mojej wielkiej szansy. Wiesz, czym był dla mnie ten kontrakt? Nie tylko uosobieniem WWE World Heavyweight Championship – ten kontrakt był dla mnie wszystkim. Szansą. Nadzieją. Nic szczególnego nie wydarzyło się, gdy zgasło światło. Nikt mnie nie zaatakował. Po prostu nie wiedziałem co się dzieje. Straciłem orientację. A już miałem wykonać Brogue Kick...

 

Renee Young: Jakie plany na przyszłość? Będziesz domagał się rewanżu?

 

Sheamus: Nie wiem, Renee, po prostu nie wiem. Dziwnie to brzmi z ust Celtic Warriora, ale jestem w dołku. Wracam do domu. Muszę to wszystko przemyśleć. Przepraszam moich fanów.

 

 

 

-----

 

 

A tymczasem wracamy już na ring, gdzie rozbrzmiewa już

, a na rampie pojawia się, przywitany cheerem United States Champion Cody Rhodes, który po drodze do kwadratowego pierścienia bierze do ręki mikrofon.

 

Cody Rhodes: Witajcie! Jak pewnie doskonale wiecie, po ostatnim RAW, na którym zdobyłem to cudeńko, ogłosiłem Open Challenge, w ramach którego każdy śmiałek, każdy wrestler z całego świata może zmierzyć się ze mną o WWE United States Championship. Jakby to rzekł John Cena... No tak, wybaczcie. Więc jakby to rzekł Cody Rhodes – zapraszam do ringu!

 

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/56/Cody_Rhodes_CutOut_Jess-x_2.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1131/Vacant_Fighter_cut_by_Danger_Liam.jpg

Match #3

Cody Rhodes © vs ???

Open Challenge

Normal Match for the WWE United States Championship

 

Fani cheerują, a na samej arenie nastał moment stagnacji. Słyszeliśmy różne chanty, w których publiczność wzywała wręcz swoich ulubieńców do pojawienia się w ringu: "Undertaker", "Roman Reigns", czy nawet "Christian" – to tylko niektóre z nich. Nagle na arenie zgasło światło. Po chwili na rampie pojawiły się cztery "otwory świetlne", prosto z reflektorów. Niektórzy z fanów już wiedzieli, co zaraz się wydarzy...

 

 

Na arenie rozbrzmiał Superhuman, a w świetle reflektorów pojawił się Baron Corbin, dotychczas występujący w NXT! Tłum oszalał, a The Lone Wolf zaczął kierować się w stronę ringu po wykonaniu swojego entrance'u bez okazywania jakichkolwiek emocji. Cody jest mocno zaskoczony swoim rywalem, ale stara się jak najbardziej skoncentrować na walce.

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/56/Cody_Rhodes_CutOut_Jess-x_2.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/3751/3333_Baron_Corbin.jpg

Match #3

Cody Rhodes © vs Baron Corbin

Open Challenge

Normal Match for the WWE United States Championship

 

 

Opis walki: Corbin nie pokazuje żadnych emocji – w przeciwieństwie do Rhodesa, który jest wyraźnie zdenerwowany całą sytuacją. Nie spodziewał się aż "takiego" rywala. The Lone Wolf podchodzi do Cody'ego, stoją w twarzą w twarz, co wyraźnie pokazuje przewagę fizyczną Corbina nad mistrzem. Speszony US Champion sprzedaje jednak punch w twarz Baronowi, a następnie rzuca nim w liny i wymierza Clothesline! Debiutant błyskawicznie wstaje, ale tym razem nadziewa się na Dropkick! Wściekły, nakręcony Rhodes krzyczy, domaga się szybkiego wstania swojego przeciwnika. Wchodzi na narożnik, Crossbody... ale unik Corbina. Chyba zbyt zapędził się Cody. Teraz The Lone Wolf chce pokazać na co go stać. Podnosi obolałego Rhodesa i wymierza mu potężny Irish Whip do narożnika, a następnie Body Avalanche. Dokłada do tego Snake Eyes, a potem Exploder Suplex! Co za pokaz siły debiutanta! US Champion jest bezsilny. Po chwili przestoju, Corbin podnosi Rhodesa, odbija się od lin, Running Big Boot... ale unik Cody'ego i błyskawiczny Disaster Kick! Cover! 1.. 2.. kickout. Baron wstaje, ale Champion już wchodzi na narożnik, może teraz się uda! Crossbody... trafia prosto w ledwie trzymającego się na nogach Corbina! Jeszcze jeden cover! 1.. 2.. raz jeszcze kickout. Rhodes coraz bardziej zdesperowany, tym razem próbuje Bulldoga... ale Corbin nie daje mu ruszyć. Trzyma go, a następnie wyrzuca za liny i sprzedaje Snake Eyes, a potem punch – Cody leży już poza ringiem. The Lone Wolf nie ma jednak zamiaru wychodzić poza kwadratowy pierścień i po prostu czeka na pojawienie się Rhodesa, który czyni to po krótkiej chwili. Corbin nie czeka długo i zaczyna atakować go mieszanką dziesiątek punchy, chopów i kicków, sprowadzając mistrza do parteru, po czym podnosi go, rzuca w liny i wykonuje Deep Six! Cover! 1.. 2.. kickout. Debiutant wstaje i wciąż z kamienną twarzą zastanawia się nad taktyką na najbliższe minuty. Decyduje się spróbować ponownie Running Big Boota – rzuca Rhodesem w liny, ale ten łapie się nich i wychodzi poza ring. Tym razem do Cody'ego dołącza także Corbin, wymierza punch, ale zostaje on zablokowany przez US Championa, którzy wymierza swój własny punch, a potem Dropkick, którym wbija Corbina w krawędź ringu! Nie czeka Rhodes. Wynosi swojego rywala i wymierza mu Alabama Slam – ponownie w krawędź ringu! Następnie wrzuca go z powrotem między liny i przypina! 1.. 2.. kickout. Cody nie ma pomysłu na dalsze akcje. Ustawia rywala przed linami, sam nabiera na nich prędkości... ale przechwytuje go w biegu Corbin! End of Days! Holy shit! Cover! 1.. 2.. 3!

 

 

Zwycięzca przez pinfall i nowy WWE United States Champion: Baron Corbin

 

 

Corbin zwycięża po kapitalnej kontrze! Ależ wytrzymały jest ten facet! Bez okazywania jakiegokolwiek zadowolenia, odbiera swój pas mistrzowski od sędziego, a następnie błyskawicznie opuszcza ring i arenę, z tytułem na ramieniu.

 

 

-----

 

 

20130208235107!WrestleMania.png

Już za osiem tygodni!

 

 

-----

 

 

Po krótkiej przerwie wracamy na ring, gdzie zaraz rozpocznie się bardzo personalna walka! Słyszymy Feed Me, a arena wybucha cheerem – na rampie pojawia się Ryback, który wykonuje swój klasyczny entrance – "It's feeding time!", po czym kieruje się w stronę ringu.

 

Nie trzeba długo czekać, a na arenie rozbrzmiewa

, co wiąże się oczywiście z pojawieniem Curtisa Axela, a to – z ogromnym heatem. Axel jednak nic sobie z tego nie robi, dumny i pewny siebie zmierza do ringu, w którym patrzy się prześmiewczo na Rybacka, a następnie wchodzi na narożnik, ironicznie witając się z fanami. Warto wspomnieć, że ostatni pojedynek tych dwóch panów na RAW zakończył się dosyć kontrowersyjnym zwycięstwem Axela przez DQ. Dzisiaj taki rezultat jest już niemożliwy – stypulacja to No DQ Match.

 

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2099/ryback_g4s_58.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2272/axel_by_cs.jpg

Match #4

Ryback vs Curtis Axel

No DQ Match

 

Opis walki: Obaj zawodnicy stoją naprzeciwko siebie, zastanawiając się nad swoją taktyką. Tą stagnację przerywa jednak Ryback, który z impetem rzuca się na swojego byłego tag team partnera i wbija go w narożnik, po czym wykonuje Irish Whip i Body Avalanche, a potem kolejny raz tą samą kombinację! Szybko uzyskał przewagę Ryback, który nie czeka i wspólnie z fanami chantuje "Feed me More", co może oznaczać tylko jedno: Meet Hook. Rozpędza się w stronę poobijanego Axela, ale ten w ostatniej chwili odsuwa się i popycha jeszcze rozpędzonego rywala w narożnik! Chwila oddechu dla Curtisa, który nie zamierza chyba bawić się tej nocy w techniczny wrestling. Opuszcza ring i wyciąga spod niego krzesełko, a po chwili już okłada nim plecy Rybacka. Raz, drugi, trzeci, czwarty, Axel wylewa całą swoją frustrację na bezbronnym Big Guy'u, aż ostatecznie odrzuca krzesło poza ring, krzycząc coś wściekle do rywala. Następnie staje w narożniku i zaczyna parodiować Rybacka, chantując "Feed me More", a po chwili wymierza mu jego własny Meet Hook! Cover! 1.. 2.. kickout. Nie czeka Curtis, korzysta ze swojego momentum – wynosi Rybacka na liny i wymierza mu Rope Hung Neckbreaker, po czym przypina! 1.. 2.. kickout. Dość ma już tego syn Mr Perfecta, ponownie wybiera się po akcesoria spod ringu. Wraca ze stołem, który rozstawia na środku ringu, rzuca Big Guy'em w liny, ale ten kontruje i wykonuje potężny Clothesline Axelowi! Następuje chwila stagnacji, Ryback próbuje zebrać siły. Wstaje. Rzuca Curtisem w liny i wymierza mu potężny Spinebuster na stół, a potem sygnalizuje zakończenie pojedynku – "Finish him!". The Big Guy wynosi Axela pod Shell Shocked, ale temu w ostatniej chwili udaje się uciec spod topora... dosłownie. The Axe Man ucieka w trybuny, próbując ukryć się przed Rybackiem w gąszczu tłumu. Nie udaje mu się to jednak, gdyż już po chwili zostaje dopadnięty, a walka zamienia się w istny brawl prowadzony dosłownie pomiędzy kibicami. Big Hungry używa wszystkiego, co wpadnie mu w ręce – koszów na śmieci, kabli, nagłośnienia. Ostatecznie zawodnicy wracają w okolice ringu, a konkretnie stołu komentatorskiego. Ryback rzuca Axelem w stalowe schodki, ale mamy reversal i to Big Guy ląduje na stali! Curtis ponownie sięga po swoje ulubione krzesełko i zaczyna nim atakować swojego rywala. Po serii uderzeń, czyści, hiszpański oczywiście, stół komentatorski, kładzie na nim Rybacka, a sam wchodzi na narożnik... i wykonuje Diving Elbow Drop na stół! Co za akcja! Obaj leżą wyczerpani, ale po chwili udaje się Axelowi wrzucić rywala do ringu i mamy cover! 1.. 2.. kickout! Nie może w to uwierzyć Curtis, który nie ma już sił nawet kłócić się z sędzią. Daje sobie dosłownie kilkanaście sekund na odpoczynek i po nich wybiera się po kolejny stół, który ustawia w ringu. Łapie Rybacka, podnosi go... ale Big Guy kontruje i wymierza potężny Clothesline, po czym sygnalizuje Shell Shocked! Wynosi Axela, ale temu ponownie udaje się zejść. Obaj zawodnicy stają twarzą w twarz. Ryback wygląda zdecydowanie bardziej groźnie – The Axe Man nie ma drogi ucieczki. Rozgląda się, a po chwili wymierza swojemu rywalowi Low Blow, a następnie Perfect-Plex na stół! Błyskawiczny cover! 1.. 2.. 3!

 

 

Zwycięzca przez pinfall: Curtis Axel

 

 

Curtis Axel pokonuje Rybacka! Cóż to było za widowisko! Szkoda, że zakończone tak niehonorową, można by rzec, tchórzowską akcją. Zwycięstwo to jednak zwycięstwo, z którego niemiłosiernie cieszy się wyczerpany Axel, każąc sędziemu wznieść jego rękę na gest zwycięstwa. The Axe Man puszcza jeszcze oczko w stronę półprzytomnego Rybacka, po czym opuszcza ring przy ogromnym heacie.

 

 

-----

 

 

Jesteśmy już na zapleczu, gdzie Renee Young zaczepiła Barona Corbina!

 

Renee Young: Witaj Baron! – WOW! – to jedyne, co mogę powiedzieć po Twojej walce, po Twoim debiucie w głównym rosterze! Jakie to było dla Ciebie przeżycie? Stresowałeś się? Jakie są Twoje plany na przyszłość?

 

Corbin popatrzył się jedynie na Renee, a po chwili założył swój pas na ramię i odszedł, delikatnie uśmiechając się.

 

 

 

-----

 

Czas na kolejną porcję wrażeń – przed nami walka o Intercontinental Championship! Wystrzeliwuje

, a cała arena reaguje zdecydowanie największym jak dotąd cheerem. Na rampie pojawia się Intercontinental Champion – Antonio Cesaro, który tauntuje razem z publiką i żywo zmierza do ringu.

 

Szczęście fanów nie trwa jednak długo, gdyż chwilę potem rozbrzmiewa

, a na arenie pojawia się znienawidzony przez publikę Dean Ambrose, którego niezbyt interesuje opinia ogółu. Zmierza do ringu, po drodze pokazując jednemu z fanów Cesaro środkowe palce.

 

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/955/Cesaro_cut_by_Danger_Liam_2.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2844/dean_ambrose_g4s_20.jpg

Match #5

Antonio Cesaro © vs Dean Ambrose

Normal Match for the WWE Intercontinental Championship

 

Opis walki: Obaj stoją, wpatrując się w siebie. Po chwili Ambrose rzuca się na Szwajcara, ale ten spodziewając się tego, robi unik i Dean wpada w narożnik, co wykorzystuje Cesaro, wykonując mocny Irish Whip, a następnie Dropkick, który dosłownie wbija Lunatyka w turnbuckle. Szykuje się do Splasha The Swiss Superman, rozpędza się... ale unik robi tym razem Ambrose, a następnie dokłada rywalowi swoją klasyczną kombinację Corner Running Forearm Smash & Bulldog. Nie czekając długo, wchodzi na narożnik, Front Missile Dropkick... i trafia! Cover! 1.. 2.. kickout. The Lunatic Fringe łapie Cesaro, rzuca nim w liny, a ten odbija się i wymierza Clothesline, a potem przechodzi do serii German Suplexów! Jeden, drugi, trzeci! Do tego dokłada jeszcze Fallaway Slam i mamy pierwszy cover Szwajcara! 1.. 2.. kickout. Nie przejmuje się tym zbytnio nakręcony Antonio i zaczyna Cesaro Swing. Cała arena liczy obroty, których suma wynosi ostatecznie aż 11! Oszołomiony Ambrose nie ma jednak ani chwili odpoczynku, gdyż Szwajcar błyskawicznie przechodzi do Crossface'u! Co za ból przeżywa Dean! Dawno już chyba nie widzieliśmy takiej agresji, takiego naporu, takiej mnogości akcji ze strony Intercontinental Championa! Wydaje się, że Ambrose za moment odklepie, ale Szwajcar sam przerywa submission i decyduje się jednak na dalszą walkę. Rzuca Lunatykiem w liny, aby potem wymierzyć mu potężny Clothesline! Chantuje, nakręca się Cesaro, ale w tym czasie jego rywal wykonuje Lunatic Lariat i powala The Swiss Supermana na deski! Obaj szybko wstają i zaczyna się oldschoolowy brawl, punch za punchem, kick za kickiem. Przewagę zdobywa Ambrose, wbijając Cesaro w narożnik swoimi kickami, a nastepnie wykonuje Snap DDT! Cover! 1.. 2.. kickout. Zapowiada się trochę latania! Dean wchodzi na trzecią linę i mamy Diving Elbow Drop! Lunatyk szybko podnosi Szwajcara, Dirty Deeds... ale blokuje The Swiss Superman, sprzedając jeszcze kicka, a następnie European uppercut rywalowi, po czym przechodzi do kolejnej już dziś serii German Suplexów, kończąc ją na dwóch i mamy błyskawiczny Chinlock! Kolejny submission, kolejny ból dla wyczerpanego już Ambrose'a. Udaje mu się ostatecznie wstać, wykręca rękę i sprzedaje mocny Clothesline Cesaro, a następnie dokłada Snap Elbow Drop. Cover. 1.. 2.. kickout. Wściekły zaczyna być Ambrose i rzuca się na Szwajcara! Okłada go punchami, ale Cesaro zaczyna także włączać się do brawlu! Cios za cios, jeden, drugi, trzeci! W końcu Szwajcar postanawia odbić się od lin i nabrać prędkości, ale wpada prosto w pułapkę Ambrose'a, który wymierza mu Dirty Deeds! Cover! 1.. 2.. 3!

 

 

Zwycięzca przez pinfall i nowy WWE Intercontinental Champion: Dean Ambrose

 

 

Dean Ambrose zwycięża! Cóż to był za bój i co najważniejsze – żaden z zawodników nie pokusił się o użycie ogólnie pojętych brudnych sztuczek. Ambrose, uśmiechając się szeroko, odbiera swój pas, a widownia nagradza go wyjątkowo brawami za ten świetny fight! Po chwili wstaje Cesaro i wyciąga do Deana rękę, aby pogratulować mu świetnej walki. Ten przyjmuje gest, ale nagle wymierza Szwajcarowi Low Blow, a następnie Piledriver! Co to miało być?! Ambrose rzuca się na The Swiss Supermana, wykrzykując coś w jego stronę i pokazując mu środkowe palce, po czym podnosi go i wyrzuca z ringu, a chwilę później wznosi swój pas mistrzowski i opuszcza kwadratowy pierścień.

Edytowane przez Petros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  46
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.06.2015
  • Status:  Offline

http://www.pwmania.com/wp-content/uploads/2015/01/royal-rumble-logo.jpg

Royal Rumble 2016: Part II

Amway Center in Orlando, Florida

 

 

 

-----

 

 

A przed nami jedna z ważniejszych, jeśli nie najważniejsza atrakcja tego wieczoru! Przed nami 30-man Royal Rumble Match! Zasady są proste: W ringu walkę zaczyna dwóch zawodników, nowi pojawiają się co 90 sekund. Eliminacja z pojedynku następuje, gdy wrestler zostanie przerzucony przez górną, trzecią linę i dwiema nogami dotknie podłogi poza ringiem. Zwycięzca tej walki zawalczy o WWE World Heavyweight Championship na Wrestlemanii XXXII!

 

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/4610/438x246_royalrumble.jpg

Match #6

30-man Royal Rumble Match

Zwycięzca zawalczy o WWE World Heavyweight Championship na Wrestlemanii XXXII

 

Fani są podekscytowani. Liczą na pojawienie się ich idoli, ulubieńców w dzisiejszym RR Matchu. Nikt nawet nie próbuje typować potencjalnego zwycięzcy! Zaczynamy!

 

Rozbrzmiewa Demi-Gods i już wiemy, że pierwszym uczestnikiem jest AJ Styles, na którego obecność fani reagują cheerem! The Phenomenal One biegnie do ringu i jest już gotowy poznać swojego rywala, którym jest... Bad News Barrett! Fani niezbyt dobrze reagują na

, ale sam zainteresowany zdaje się niezbyt tym przejmować.

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/107/AJ_Styles_3_cut_by_Danger_Liam.jpg http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2097/3932_Bad_News_Barrett.jpg

#1 AJ Styles | #2 Bad News Barrett

 

Opis walki: Zaczynają w klinczu, z którego lepiej wychodzi Barrett, wykonując Irish Whip do narożnika, a następnie Splash, po czym rozpoczyna serię punchy wymierzonych w Stylesa. Chwila przerwy i już mamy Elbow Drop. Czyżby The Phenomenal One miałby pożegnać się z RR tak szybko? Łapie go BNB i próbuje wyrzucić z ringu, ale ten trzyma się lin i zaczyna atakować Barretta kickami, aż ostatecznie wymierza Pele Kick out of nowhere! Moment stagnacji i zbierania sił, po którym Styles podchodzi do BNB, łapie go i mamy Snap DDT, ale AJ nie ma już sił, aby wyrzucić swojego rywala z ringu. Może nie będzie to konieczne, gdyż zaraz w kwadratowym pierścieniu pojawi się następny zawodnik...

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/632/D-Von_Dudley_2_cut_by_Danger_Liam.jpg

#3 D-Von Dudley

 

Brat Bubby wkracza do ringu i z impetem rzuca się na Barretta, atakując go niezliczoną ilością punchy i chopów, a potem wymierza mu Flapjacka, a następnie Inverted DDT! Próbuje wyrzucić go nad trzecią liną, ale Barrett broni się, atakując D-Vona łokciem. To zagranie zdaje egzamin, tym bardziej, że do akcji wkracza AJ Styles i wymierza połówce Dudley Boyz Step-up Enzuiguri! Wszyscy trzej zawodnicy leżą w ringu zmęczeni, a tymczasem czas na zawodnika numer cztery!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/142/Bubba_Ray_Dudley_3_cut_by_Danger_Liam.jpg

#4 Bubba Ray Dudley

 

I w taki oto sposób mamy pełny skład Dudley Boyz w ringu! Bubba najpierw zajmuje się Stylesem i wbija go do narożnika potężnym Irish Whipem. Teraz czas na Barretta. Rzuca nim w liny i wymierza mu Big Boot, potem podnosi i dokłada jeszcze Bionic Elbow! Na narożniku jest już D-Von i wiemy, czego można się spodziewać – Whasssup? – po czym Bubba wyrzuca BNB z ringu i mamy pierwszą eliminację tego wieczoru! Teraz przybysze z Dudleyville zajmują się Stylesem. Ray biegnie do zajmowanego przez AJ'a narożnika, ale spotyka się z High Double Knee, co stopuje jego napór. Ale już na titantronie pojawia się zegar, co zwiastuje pojawienie się następnego zawodnika!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/24/mark_henry_g4s_12.jpg

#5 Mark Henry

 

Do grona uczestników dołącza World's Strongest Man, który błyskawicznie zajmuje się obolałym D-Vonem. Headbutt, jeden, drugi! Następnie wrzucenie wręcz brata Bubby w narożnik i Body Avalanche. Ray chce pomóc swojemu bratu, ale inkasuje mocny Big Boot, po czym Henry zapina Bearhuga! Bubba męczy się z bólem, ale na ratunek przychodzi mu AJ Styles, wymierzając WSM Dropkick, a następnie Bloody Sunday! Holy shit! Jak on go podniósł?! Mark jest straszliwie zamroczony, co wykorzystuje D-Von, wyrzucając go z ringu! Niedługo potem mamy odliczanie – czas na szóstego zawodnika!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/135/rtruth1_wfmashupz.jpg

#6 R-Truth

 

The Truth nie czeka i rzuca się na Stylesa, wymierza parę punchy, a następnie pcha go na liny i mamy Spinebuster! Szybko chce pozbyć się The Phenomenal One'a Truth, łapie AJ'a, chce wyrzucić go z ringu, ale mamy reversal i to największy przyjaciel Little Jimmy'ego zostaje wyeliminowany! W grze wciąż trzech zawodników: Styles, Bubba i D-Von, którzy decydują się poczekać z walką na pojawienie się siódmego uczestnika, którym jest...

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2596/roman_reigns_1_unconquerable_nov15.jpg

#7 Roman Reigns

 

The Powerhouse wkracza do akcji! Szybko biegnie do ringu i wymierza błyskawiczny Superman Punch Bubbie, po czym wyrzuca go nad trzecią liną! Nie zastanawiając się długo, na Reignsa rzucają się D-Von i Styles, ale Roman robu unik i w efekcie obaj zawodnicy zderzają się ze sobą nawzajem! Korzysta z tego były członek The Shield i eksmituje D-Vona z kwadratowego pierścienia, w którym zostało już tylko dwóch wrestlerów! Taki stan rzeczy nie trwa jednak długo, gdyż czas na kolejnego wrestlera, którym jest...

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1483/4261_Neville.jpg

#8 Neville

 

The Man That Gravity Forgot zmierza do ringu, gdzie atakuje Stylesa! Wymierza kilka punchy, po czym przechodzi do German Suplexów! Jeden, drugi i trzeci! To nie koniec naporu Neville'a. Czeka tylko, aż AJ wstanie i błyskawicznie wymierza mu Superkick! Nie zdąża jednak wyrzucić go z ringu, gdyż inkasuje Spear od przyczajonego dotychczas Reignsa! Roman łapie obu zawodników i równocześnie wyrzuca ich poza ring! Co za pokaz siły. The Powerhouse tauntuje przez chwilę z publiką, ale czas już na następnego wrestlera!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/21/kane_by_goldberg4spear.jpg

#9 Kane

 

Big Red Machine zmierza do ringu... ale what the hell? Nagle znikąd zaatakowała go The Wyatt Family! Wyatt, Strowman, Harper i Rowan wspólnie nacierają na Demona! Po serii ogromnej ilości punchy, Harper sprzedaje mu Discus Clothesline, a Strowman Lifting Arm Triangle Choke! Na koniec sam Bray Wyatt wykonuje na bezradnym Big Red Monsterze Sister Abigail... Cała arena buczy, a Kanem zajmują się już lekarze. Po chwili nastaje czas na dziesiątego zawodnika, którym jest...

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2267/bray_wyatt_g4s_20.jpg

#10 Bray Wyatt

 

Oczywiście Bray Wyatt. Dlaczego jego rodzina zaatakowała Kane'a?! Tego już chyba dzisiaj się nie dowiemy. Na Bray'a w ringu czeka Roman Reigns i obaj zawodnicy zaczynają brawl, z którego zwycięsko wychodzi Wyatt. Wykonuje Irish Whip do narożnika, po czym częstuje Romana Body Avalanche. Następnie rzuca nim w liny i mamy Running Crossbody! Bray zaczyna swój Spider Walk, po którym stara się wyrzucić Reignsa z ringu. Po bezskutecznych próbach, Wyatt wyjątkowo spokojny siada w ringu, w oczekiwaniu na następnego zawodnika, którym jest...

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/6435/braun_strowman_g4s.jpg

#11 Braun Strowman

 

No tak... to wiele wyjaśnia. The Black Sheep zmierza do ringu i jednym chopem zwala z nóg Reignsa... niedobrze to wygląda dla byłego członka The Shield. Wyatt w milczeniu siedzi w narożniku i obserwuje poczynania swojego brata. Strowman rzuca Romanem w liny i wymierza mu Big Boot, a następnie Chokeslam! Bray wstaje i każe Braunowi wyrzucić Reignsa z ringu, co ten stara się uczynić, ale The Powerhouse sprytnie trzyma się liny i uniemożliwia wyeliminowanie go. Zobaczymy, czy obraz sytuacji zmieni dwunasty zawodnik!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/602/Kevin_Nash_cut_by_Danger_Liam.jpg

#12 Kevin Nash

 

Wow! Big Daddy Cool w Royal Rumble Matchu! Momentalnie rzuca się na Strowmana! Zaczyna od Snake Eyes, co daje mu sporą przewagę, a następnie wykonuje Irish Whip do narożnika i rozpoczyna Corner Foot Choke, co przerywa dopiero Wyatt, traktując Nasha Clotheslinem. Do akcji włącza się jednak Reigns, który wymierza Spear Wyattowi i zostawia czyste pole do popisu dla Kevina, który wymierza Strowmanowi Chokeslam, a potem Jackknife Powerbomb i wyrzuca go z ringu! Roman podbiega do Nasha i obaj przybijają sobie piątki, po czym biorą się za Wyatta. Nie udaje im się jednak osiągnąć wiele, gdyż ich działania przerywa zegar! Czas na kolejnego wrestlera!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/3133/7961_Rusev_cut_by_Crank.jpg

#13 Rusev

 

Na arenie, w towarzystwie Lany pojawia się The Bulgarian Brute i jako swój cel obiera Nasha, wymierzając mu potężny kick w twarz, po czym wynosi go pod Fallaway Slam, ale jego zamiary niweczy Reigns, atakując Bułgara Superman Punchem! Chwilę dekoncentracji wykorzystuje jednak Wyatt, który błyskawicznie łapie Nasha i wymierza mu Sister Abigail, po czym wyrzuca go z ringu! W kiepskim położeniu jest Roman, który rozpaczliwie rzuca się na Bray'a, ale po chwili doskakuje do niego Rusev, wymierzając mu potężny Superkick! Bułgar chce już wyrzucić The Powerhouse'a, aczkolwiek postanawia poczekać na pojawienie się czternastego zawodnika, którym jest...

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/3755/Erick_Rowan_cut_by_Danger_Liam_2.jpg

#14 Erick Rowan

 

Fatalna wiadomość dla Reignsa. The White Sheep zmierza do ringu, gdzie wciąż głównym celem jest Roman, który ratuje się ostatkiem sił przed eliminacją. Pałeczkę przejmuje Rowan, podnosi The Powerhouse'a i chce wymierzyć mu potężny Fallaway Slam, ale ten kontruje i wymierza Erickowi Superman Punch, po czym błyskawicznie łapie go i wyrzuca nad trzecią liną! Kapitalnie! Szczęście Reignsa i widzów nie trwa jednak długo, gdyż ten moment wykorzystuje Wyatt i wykonuje byłemu członkowi The Shield Sister Abigail, a następnie eliminuje go z walki! Długo utrzymał się Reigns, ale ciężko było odeprzeć tak zmasowany atak. W ringu obecni na ten moment Rusev i Bray Wyatt, ale zaraz ulegnie to zmianie, gdyż czas na piętnastego zawodnika!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/66/3984_Booker_T.jpg

#15 Booker T

 

CAN YOU DIG IT? SUCKAAA! Booker T! Nakręcony WWE Hall of Hamer biegnie do ringu, gdzie atakuje Wyatta, rzuca nim w liny i wymierza potężny 110th Street Slam! Rusev próbuje pomóc liderowi rodzinki, ale nim także zajmuje się Booker i mamy Flapjack, a potem Scissors Kick! Po krótkiej chwili Bułgar jest już wyeliminowany! Wow! Zanosi się na... tak, Spinaroonie! Niesamowita kombinacja! Booker atakuje jeszcze Wyatta w narożniku, jednakże czas już na kolejnego zawodnika!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/3808/luke_harper_g4s_4.jpg

#16 Luke Harper

 

Ostatni członek Wyatt Family pojawia się w ringu i wspólnie z Wyattem zaczyna atakować Bookera. Harper rzuca nim w liny i sprzedaje mocnego European Uppercata, po czym The New Face of Fear wykonuje Drop Suplex, a następnie Irish Whip i Body Avalanche. Bezbronny jest Booker w obliczu tego naporu. Harper rozpędza się w stronę narożnika, ale WWE Hall of Famer robi unik i wbija Luke'a w turnbackle, po czym wymierza jeszcze Dropkick Wyattowi! Kapitalny comeback. Nagle zaczyna się odliczanie i czas na siedemnastego wrestlera!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1427/Tyson_Kidd_3_cut_by_Danger_Liam.jpg

#17 Tyson Kidd

 

Tyson Kidd pojawia się na arenie w towarzystwie Natalyi i błyskawicznie biegnie do ringu, gdzie jako cel obiera Harpera. Wymierza mu Enzuiguri, po czym Booker podnosi członka The Wyatt Family i mamy drugie Enzuiguri ze strony Kidda! Niezbyt podoba się to Wyattowi, który rusza na ratunek swojemu bratu, wymierzając Big Boot Tysonowi! Nie czeka Booker, próbuje zaatakować Bray'a Clotheslinem, ale ten robi unik i Drop Suplexem wyrzuca Hall of Famera z ringu! Tymczasem podnosi się obolały Kidd, na którego momentalnie biegnie Harper, ale Tyson robi unik i Luke wypada z kwadratowego pierścienia nad trzecią liną! Czas na kolejnego zawodnika...

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2101/3049_Heath_Slater.jpg

#18 Heath Slater

 

Jest nim pewny siebie Slater, człowiek-banda, który zmierza do ringu. Bez zbędnego oczekiwania wchodzi na trzecią linę, Missile Dropkick w stronę Kidda, ale Heath totalnie nie trafia! Na jego dezorientacji korzysta Tyson, wyrzucając Front Mana z ringu, w którym zostają już tylko Kidd i Wyatt. Obaj stoją, wpatrując się w siebie. Stagnację przerywa Tyson, który nabiera prędkości na linach, ale tylko na to czeka Bray, który kontruje tę próbę Running Crossbody, po czym wykonuje Irish Whip i Body Avalanche! Czas jednak na kolejnego wrestlera!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/65/mr_anderson_iw_burak_s_2.png

#19 Mr Anderson

 

Holy shit! Co za powrót! Asshole powraca na Royal Rumble! Przywitany sporym cheerem biegnie do ringu, gdzie zajmuje się Wyattem! Punch za punchem, Roundhouse Kick, Bray robi unik, ale Anderson błyskawicznie transformuje akcję w Enzuiguri! Chwila namysłu i mamy Facewash, a następnie Mic Check! Co za kombinacja! Ken wyrzuca Wyatta nad górną liną! Wyatt Family nie wygra już tego Royal Rumble! Kidd i Anderson stoją naprzeciw siebie, a po chwili podają sobie ręce na gest szacunku i zaczynają zwarcie, z którego zwycięsko wychodzi Asshole – wykonuje szybkie DDT, a potem Bucklebomb! Ken próbuje eksmitować Tysona z ringu, ale w międzyczasie zaczyna się odliczanie, co zwiastuje pojawienie się następnego zawodnika...

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/33/undertakercutbygameelite.jpg

#20 The Undertaker

 

Gong! To nieprawdopodobne! The Phenom powraca na Royal Rumble! Czy będzie w stanie zwyciężyć? Deadman po chwili pojawia się w ringu i zaczyna atakować Andersona – chop, punch, chop, punch – powtarza. Następnie podnosi obolałego Kena, rzuca nim w liny i wymierza Big Boot! Na pomoc Assholowi wyrusza Kidd – skacze z narożnika, ale w powietrzu przechwytuje go Undertaker i wymierza Chokeslam, który wyrzuca Tysona z ringu! Co za akcja! Deadman już chce zabierać się za Andersona, ale zaczyna się odliczanie, a numer dwudziesty pierwszy to...

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2270/Titus_ONeil_cut_by_Danger_Liam_2.jpg

#21 Titus O'Neil

 

Połowa Prime Time Players! Titus wkracza do ringu i wspólnie z Andersonem zaczynają atakować Undertakera. We dwóch rzucają nim w liny, ale Deadman wymierza im podwójny Clothesline! Co za pokaz siły! The Phenom łapie teraz Kena pod Chokeslam, ale w ostatniej chwili ratuje go O'Neil, który odbija się od lin i sprzedaje Big Boot Undertakerowi! Mamy moment zastoju w walce, wszyscy trzej zawodnicy czekają na rozwój wypadków. Pierwszy do walki rusza Titus. Wynosi Takera i mamy Fallaway Slam! Czyżby Grabarz miał zostać wyeliminowany tak szybko? The Big Deal stara się wypchnąć Deadmana z ringu, ale znikąd pojawia się Anderson, który wyrzuca ponad trzecią liną Titusa oraz Undertakera! W ringu pozostał już tylko on sam, ale niedługo się to zmieni – czas na następnego wrestlera!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2387/Alberto_Del_Rio_CutByJess08March2013.jpg

#22 Alberto del Rio

 

Z numerem dwadzieścia dwa pojawia się meksykański arystokrata! Del Rio rozpoczyna brawl z Andersonem, w którym nikt nie jest w stanie wypracować sobie przewagi. W końcu Alberto odpycha Asshole'a na liny i w międzyczasie przygotowuje Dropkicka, który trafia i wrzuca wręcz Kena do narożnika! Pewny siebie Del Rio biegnie w stronę Andersona, ale ten wita go Double High Knee i panowie wracają do punktu wyjścia – do brawlu. Trwa on aż do momentu, gdy rozpoczyna się kolejne odliczanie!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2102/Darren_Young_1_cut_by_Danger_Liam.jpg

#23 Darren Young

 

Mr No Days Off wkracza do gry! Niestety, jego Tag Team partner został wyeliminowany chwilę temu – nie doświadczymy kapitalnych akcji tej drużyny. Nie przejmuje się tym jednak Young i rusza na Del Rio – Irish Whip do narożnika, a potem Corner Clothesline i dokłada jeszcze Snap Suplex! Anderson wstaje i od siebie daje jeszcze Bucklebomb, po czym obaj próbują wyrzucić Meksykanina z ringu, ale ten umiejętnie trzyma się lin i nie daje się wyeliminować. W międzyczasie zaczęło się już odliczanie i czas na kolejnego zawodnika!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1108/jack_swagger_g4s_4.jpg

#24 Jack Swagger

 

Real American pojawia się z numerem dwudziestym czwartym! Nie zważając na nic, wykonuje German Suplex Andersonowi! Kolejny sprzedaje Del Rio, a ostatni połówce Prime Time Players! Ring wyczyszczony! Swagger zapina Patriot Lock Meksykaninowi, aby jeszcze bardziej go osłabić! Ten po chwili klepie w matę, ale jest to bez znaczenia i Jack kontynuuje submission jeszcze przez trochę czasu, po czym zabiera się za eliminację Arystokraty, ale przerywa mu kolejne odliczanie...

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/614/3940_Drew_McIntyre.jpg

#25 Drew McIntyre

 

The Chosen One powraca! W ringu zaczyna się istne piekło: zawodnicy nawzajem, chaotycznie się atakują. McIntyre rzuca Kenem w liny i wymierza Big Boot! Swagger zajmuje się tymczasem Youngiem – Irish Whip do narożnika, a następnie Swagger Bomb! Do akcji włącza się kuśtykający Del Rio i wyrzuca Darrena ponad trzecią liną! To chyba jednak było niezbyt przemyślane, gdyż nagle Real American rozpoczyna Patriot Lock na drugą nogę Meksykanina! Zanim udaje mu się wyrządzić większe szkody, submission przerywa McIntyre – łapie rękę Swaggera i wymierza mu Short-arm Clothesline! Duży chaos w ringu, który stopuje na chwilę zegar – czas na następnego zawodnika!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1159/ziggler_wh3d1.png

#26 Dolph Ziggler

 

Perfection pojawia się w ringu i momentalnie rzuca się na Andersona, wymierzając mu liczne punche w głowę, po czym wykonuje Snap Neckbreaker i zapina Sleeper Hold! Anderson może stracić przytomność! Na pomoc przychodzi mu jednak Swagger, który ma German Suplexa dla Zigglera! W międzyczasie Del Rio prowadzi oldschoolowy brawl z Drew – okładają się punchami, aż ostatecznie Arystokrata odpycha Szkota i wymierza mu Dropkick! Może ten chaos ogarnie następny wrestler, którym jest...

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/69/randy_orton_g4s_47.jpg

#27 Randy Orton

 

The Apex Predator! Orton biegnie do ringu i rozpoczyna istne szaleństwo! RKO dla Zigglera, RKO dla Del Rio, McIntyre rozpędza się i próbuje sprzedać mu Big Boota, ale Viper robi unik i kontruje RKO! Na koniec wymierza jeszcze RKO dla Swaggera, którego wspólnie z Andersonem eliminuje! Co za wejście! Ken łapie pierwszego, lepszego przeciwnika – w tym przypadku Zigglera – i wymierza mu Mic Check, po czym wyrzuca go z ringu, w którym zostało już tylko czterech zawodników! Tymczasem zegar już na titantronie, co zapowiada pojawienie się następnego wrestlera!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1005/seth_rollins_g4s_16.jpg

#28 Seth Rollins

 

The Architect! Seth wchodzi do ringu. Zaczyna od Irish Whipa dla Randy'ego, a następnie wymierza mu Corner Forearm Smash! Rollins ustawia Ortona na narożniku, ale zanim jest w stanie zrobić cokolwiek, Anderson atakuje go mocnym punchem w głowę, po czym rzuca nim w liny, ale Seth kontruje Running Crossbody! Po chwili przestoju, dopada wciąż oszołomionego Ortona, wynosi go na narożnik i sprzedaje mu Step-up Enzuiguri, które eliminuje go z walki! Wow! Po tej akcji Rollins zaczyna tauntować, co wykorzystuje McIntyre – łapie go, rzuca w liny i wymierza Big Boot, po czym sam wykrzykuje coś w stronę tłumu. Tym razem korzysta na tym przyczajony dotąd Del Rio i po prostu wyrzuca The Chosen One'a ponad trzecią liną! W ringu już tylko Alberto, Seth i Ken... ale zaraz ulegnie to zmianie, gdyż czas na przedostatniego zawodnika!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/44/4214_The_Miz.jpg

#29 The Miz

 

The Awesome One zmierza do kwadratowego pierścienia – to może być jego szansa, aby powrócić na szczyt WWE. Zaczyna od Irish Whipa dla Del Rio, po czym dokłada Awesome Clothesline, a następnie Flapjack i próbuje wyrzucić Alberto z ringu, ale ten po raz kolejny trzyma się lin. Miz stara się za wszelką cenę wyeliminować Meksykanina, atakując go punchami, łokciami, ale nagle znikąd zjawia się Rollins i wyrzuca obu rywali ponad trzecią liną! W ringu już tylko Rollins, Anderson i... trzydziesty, finałowy zawodnik, który pojawi się już za moment!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/129/Kurt_Angle_2_cut_by_Danger_Liam.jpg

#30 Kurt Angle

 

Oh my god! What the hell?! Wystrzeliwują fajerwerki i rozbrzmiewa Medal – to nie może być... ale jest! Jedyny złoty medalista olimpijski w historii WWE! The Olympic Hero – Kurt Angle powrócił! Nikt chyba nie został nigdy przywitany podobnie ogromnym cheerem! To naprawdę on! Rollins i Anderson stoją wbici w matę, a Angle biegnie czym prędzej do ringu i zaczynamy finałową, ostateczną walkę o zwycięstwo w Royal Rumble 2016! German Suplex dla Rollinsa, German Suplex dla Andersona. German Suplex dla Rollinsa, German dla Andersona! Ależ nakręcił się Kurt! Fani są wniebowzięci! Zaraz chyba rozsadzą tę halę! Angle ściąga górną część stroju i próbuje wymierzyć Angle Slam Rollinsowi, ale nagle znikąd pojawia się Anderson i eliminuje Setha z walki! Ken się cieszy, ale what the hell? The Architect wrócił do ringu! Sędzia nie zauważył eliminacji! Co to ma być?! Seth atakuje zaskoczonego Andersona i wyrzuca go ponad trzecią liną, co tym razem "oczywiście" zauważa sędzia! Rollins oszukał! Rollins powinien być wyeliminowany! Teraz to już jednak nie ma większego znaczenia, słuszne roszczenia Mr Andersona nie znajdują przychylności u sędziów! A więc mamy jeden na jeden! Rollins kontra Angle o zwycięstwo! Zwarcie, z którego lepiej wychodzi Kurt, wykonuje Irish Whip do narożnika Sethowi, a potem zaczyna serię German Suplexów! German za Germanem! Jaki niesamowity cheer zbiera The Olympic Hero! Po chwili wynosi Rollinsa... tak, to jest ten moment! Angle Slam! Angle Slam wyrzucający Setha z ringu! Co za potężny Angle Slam! Kurt Angle jedzie na Wrestlemanię XXXII!

 

 

Zwycięzca Royal Rumble 2016: Kurt Angle

 

 

Co za cheer! Co za moment! Kurt Angle powrócił i wygrał Royal Rumble! Zawalczy o WWE World Heavyweight Championship na Wrestlemanii XXXII! Wystrzeliwują fajerwerki! Angle tańczy wręcz w ringu, a po chwili biegnie do fanów i z nimi celebruje zwycięstwo! Nie odchodźcie jednak sprzed ekranów, gdyż przed nami jeszcze ostatnia walka dzisiejszego wieczoru!

 

-----

 

http://www.wrestlingnewsworld.com/2012/wordpress/wp-content/uploads/2015/05/WWE_EC_logo.png

Już za cztery tygodnie!

 

 

-----

 

Huh, co za emocje! Przed nami jednak jeszcze ostatnia walka – pojedynek o WWE World Heavyweight Championship!

 

Rozbrzmiewa

, a na arenie pojawia się Brock Lesnar wraz z Paulem Heymanem. Panowie nie zbierają pozytywnej reakcji, ale nie przejmują się tym i zmierzają do ringu.

 

Po chwili słyszymy już Cult of Personality, a na rampie staje CM Punk, przywitany gromkim cheerem! Wypowiada swoje klasyczne "It's Clobbering Time", po czym przybija sobie piątki z fanami i biegnie do ringu. Punk jest zdecydowanie underdogiem w tej walce, ale już niejednokrotnie pokazywał, że ta rola nie przeszkadza mu w wygrywaniu i zdobywaniu tytułów mistrzowskich.

 

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/163/brock_lesnar_unconquerable_2015_84.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/37/cm_punk_cut_by_lewis0214.png

Match #7

Brock Lesnar vs CM Punk

Normal Match for the WWE World Heavyweight Championship

 

Opis walki: Obaj stoją naprzeciw siebie. Stagnację przerywa Best in the World i rzuca się na Lesnara, ale ten kontruje i wbija Punka w narożnik, po czym powtarza to jeszcze kilka razy. Rozpoczyna się święto Brocka – seria German Suplexów, po której były Paul Heyman Guy ma już dość Suplex City. Nie zważa na to jednak Lesnar i mamy jeszcze Fallaway Slam. Cover! 1.. 2.. kickout. Nie zmienia taktyki Bestia, German Suplex, ale Punk ląduje na nogach i wymierza rywalowi Dropkick! Best in the World ma chwilę czasu na regenerację i rozpoczyna napór. Punk podnosi Lesnara, mówi prześmiewczo "Suplex City, Bitch!", po czym zaczyna swoją własną serię German Suplexów! Po trzecim mamy cover! 1.. 2.. kickout. Nie przejmuje się tym The Voice of the Voiceless i dokłada Welcome to Chicago, a następnie wchodzi na narożnik, Diving Elbow Drop... ale w powietrzu łapie go Bestia i wykonuje potężny Fallaway Slam, po czym ponownie witamy się ze Suplex City. Cover po czwartym. 1.. 2.. kickout. Lesnar zdaje sobie sprawę, że musi użyć więcej akcji ze swojego arsenału. Rzuca Punkiem w liny i wbija go w matę Spinebusterem! Następnie wynosi go i dokłada Scoop Powerslam! Cover! 1.. 2.. kickout! Zdenerwowany zaczyna być Brock, podnosi Punka i funduje mu Backbreaker, a w dalszej kolejności kolejny już dzisiaj Fallaway Slam! Bezradny Best in the World! Cover! 1.. 2.. kickout! Wściekły Lesnar, rzuca Punkiem w liny, Spinebuster... ale w ostatniej chwili Punk robi unik i wymierza Pele Kick Bestii! To może być ten moment! Wchodzi na narożnik, Diving Elbow Drop... trafia! Cover! 1.. 2.. kickout! Nie interesuje to jednak Punka, który zapina Anaconda Vise! Submission! Czy Lesnar odklepie?! Walczy z bólem The Conqueror, ale po chwili udaje mu się dojść do lin. To jednak nie koniec! Punk sygnalizuje Go to Sleep! Czeka aż Lesnar odwróci się, ale gdy się to dzieje, Bestia zaskakuje go Spinebusterem! Jak bardzo wytrzymały jest ten człowiek?! Wynosi Punka na barki! F5! F5! Po wszystkim! Cover! 1.. 2.. kickout! Kickout! Best in the World nie daje za wygraną! Nie wierzy w to Lesnar, ale Heyman stara się go uspokajać. Brock podchodzi z powrotem do rywala, łapie go, ale ten zaskakuje go szybkim pinem! 1.. 2.. kickout w ostatniej chwili! Ależ to była szansa dla Punka! The Conqueror nie wygląda jednak na zadowolonego i zaczyna okładać Chicago Made'a punchami rodem z UFC, a następnie wynosi go i mamy drugie F5! Cover for the title! 1.. 2.. kickout! Wow! Punk zostaje w grze po drugim F5! Wali się cała taktyka Lesnara, Heyman także zaniemówił. Ku wielkiej uciesze publiczności, Best in the World nie poddaje się! Brock chce jak najszybciej kończyć tą walkę. Wynosi Punka, ale ten kontruje... GTS! GTS! Go to Sleep! Ten wielki underdog być może właśnie znalazł się na szczycie WWE! Cover! 1.. 2.. kickout! OMG! Co to jest za fight! Heyman odetchnął z ulgą i zachęca Brocka do jak najszybszego wstania na nogi. Punk wykorzystał chyba wszystkie swoje siły na ten jeden moment – Lesnar jednak wciąż w grze. Po chwili obaj wstają i wymienają się punchami! Cios za cios! Mocniej jednak uderza Bestia, dzięki czemu wykonuje Irish Whip do narożnika, do którego potem chce wbić jeszcze Punka, ale ten robi unik i Lesnar uderza w turnbuckle! Korzysta na tym Best in the World i wymierza mu swoją kombinację High Knee + Bulldog, a następnie wchodzi na trzecią linę... Diving Elbow Drop, ale nie trafia! Szybko wstaje Brock, odbija się od lin, Splash, ale także nie trafia i Punk przechodzi do Anaconda Vise! To może być koniec! Lesnar krzyczy z bólu, Heyman zagrzewa go do walki i po chwili Bestia zaczyna okładać łokciem Chicago Made'a, który jest zmuszony przerwać akcję. Wstaje, nabiera prędkości na linach, ale nadziewa się na Spear! Spear! Brock nie ma sił nawet przypiąć Punka, ale po chwili udaje mu się to – Cover! 1.. 2.. kickout! Czy oni są nieśmiertelni?! Zrezygnowany jest Lesnar i mija sporo czasu zanim udaje mu się wstać. Wchodzi na narożnik i patrzy się na Heymana bardzo specyficznym wzrokiem. Czy to... tak! Shooting Star Press i trafia! OMG! Obaj leżą półprzytomni na środku ringu, fani są śmiertelnie podekscytowani. W końcu Lesnar przypina. 1.. 2.. kickout! Co musi zrobić Paul Heyman Guy, żeby wygrać ten pojedynek?! Dwa razy F5, Spear, Shooting Star Press – nic nie daje pożądanego rezultatu. Heyman pokazuje coś Brockowi, wskazuje mu narożnik i jakby nowa nadzieja wstąpiła w jego podopiecznego. Łapie Punka i powoli zmierza w stronę narożnika, na który wchodzi. Wynosi go na barki, po czym krzyczy "Here comes the pain!" i wykonuje Super F5! F5 z trzeciej liny! Cover! 1.. 2.. 3!

 

 

Zwycięzca przez pinfall i nowy WWE World Heavyweight Champion: Brock Lesnar

 

 

Turniej o WWE World Heavyweight Championship zakończony! Brock Lesnar nowym mistrzem! Jest nieziemsko wyczerpany, nie ma siły wstać. Pomaga mu dopiero Heyman, który unosi jego rękę na gest zwycięstwa. Fani oklaskują obu zawodników, dziękują im za świetne widowisko. WTF?! Nagle znikąd w ringu pojawia się dwóch mężczyzn! To... Kevin Owens i Bobby Roode! Atakują półprzytomnego, wyczerpanego Lesnara! Owens rzuca nim w liny i wymierza Pop-up Powerbomb, a następnie wynosi go Roode i wykonuje Roode Bomb! O co tu chodzi?! Heyman jest przerażony, nie wie co się dzieje! Nagle wystrzeliwuje jak z armaty

, a na rampie z walizką Money in the Bank pojawia się JBL! JBL z walizką! Spokojnym krokiem idzie w stronę ringu, podaje sędziemu walizkę i mamy cash-in! Cash-in!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/19/JBL_6.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/163/brock_lesnar_unconquerable_2015_84.jpg

Match #8

JBL vs Brock Lesnar ©

Cashing-in Money in the Bank contract

Normal Match for the WWE World Heavyweight Championship

 

Opis walki: Roode i Owens trzymają Heymana, aby przypadkiem nie spowodował DQ. JBL ustawia nieprzytomnego Lesnara na środku ringu, po czym odbija się od lin i wymierza mu Clothesline from Hell! Cover! 1.. 2.. 3! Nowy mistrz!

 

 

Zwycięzca przez pinfall i nowy WWE World Heavyweight Champion: JBL

 

 

Czy to znaczy, że to był jeden, wielki plan?! Przecież JBL dzisiaj wygrał tą walizkę w pojedynku z Sheamusem! I jeszcze ta 'awaria' oświetlenia! Póki co, są to jedynie pytania, ale jedno jest pewne: JBL jest WWE World Heavyweight Championem! Nowy mistrz przybija piątki z Roodem i Owensem, a Paul Heyman rozpacza nad nieprzytomnym Lesnarem, którym zajmują się już lekarze! Cała arena buczy niemiłosiernie! JBL bierze do ręki mikrofon, zobaczymy co ma nam do powiedzenia!

 

JBL: You can call this the New World Order of wrestling, brother!

 

Przecież to cytat prosto z Hulka Hogana! JBL po wypowiedzeniu tych słów, odrzucił mikrofon i zaczął się śmiać. Po chwili Roode i Owens podnieśli JBL'a, a ten wzniósł do góry swój pas, wciąż straszliwie się śmiejąc. Takim widokiem kończymy Royal Rumble! Do zobaczenia na RAW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

No dobrze, czas na skomentowanie Royal Rumble ;)

 

:arrow: Stypulacja walki JBL'a z Sheamusem niejako spoilerowała to co się wydarzy. Zastanawiało tylko w jaki sposób zakończysz ten pojedynek. Na myśl przychodziła od razu interwencja kogoś, ale nie zrobiłeś tego w typowy sposób, czyli atak i odwrócenie uwagi Sheamusa przez inną osobę, a postanowiłeś, że jeszcze bardziej będziesz trzymał czytelników w napięciu. Plus za to i ciekawe jak to się potoczy ;)

 

:arrow: Bo Dallas i Zack Ryder mistrzami tag team... nie wiem czemu także skłaniało mnie w typach w ich stronę. Może dlatego, że to Twój własny projekt i będziesz chciał przez jakiś czas ich wypromować?

 

:arrow: Debiut Corbina i od razu zgarnięcie pasa mistrzowskiego. To chyba pokazuje, że będziesz kierował jego postać w stronę "monster heela". Na Fastlane Cody pewnie zrealizuje swój rewanż, albo i wcześniej. Ciekawe jednak czy szykujesz jakiegoś większego rywala dla Barona na WMkę...

 

:arrow: Curtis wygrywa z Rybackiem, co można zaliczyć jako małą niespodziankę.

 

:arrow: Zdobycie tytułu i heel turn Deana? Czyżbyś kierował jego postać bliżej w stronę Stone Colda? :P

 

:arrow: No i w końcu ten najważniejszy, Royal Rumble Match. Dziwne, że u Ciebie jest niemal w środku karty. Początek spokojny, bez większych zaskoczeń wśród wejść. Przy Kanie zaczęło się coś dziać, bo zaatakowali go Wyacci, co zwiastuje feud. Obyś w to nie mieszał Undertakera tak jak w realnym WWE, albo przynajmniej jak już to inaczej to poprowadź... powroty Nasha i Bookera T jakoś mnie nie podgrzały, choć byłyby dość realne w prawdziwym WWE. Za to lekkie zaskoczenie pojawiło się przy Kurcie Angle'u, Mr. Andersonie i Drew McIntyrze. Zwłaszcza przy wygranej Angle'a. Jednym słowem rozpisując Royal Rumble Match nie poszedłeś w totalny fantasy booking.

 

:arrow: O ile podobał mi się początek gali i sposób rozpisania wygranej JBL'a, tak końcówka była trochę dla mnie z dupy, bo o ile się orientuję w Twoim diary to Owens i Roode nie kręcili się wcześniej przy nim. Cóż... na razie RR wskazuje na main event WM w postaci JBL vs Kurt Angle. Ciekawe czy tak będzie.

 

Reasumując galę oceniam 7/10. Było solidnie, choć nie urwało dupy zwłaszcza jeżeli chodzi o RRM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  46
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.06.2015
  • Status:  Offline

NEWSY #3

Uwaga na spoilery z Royal Rumble!

.

.

.

.

.

.

.

.

 

:arrow: Antonio Cesaro w wywiadzie przeprowadzonym po PPV, stwierdził, że nie wie co stało się Deanowi Ambrose'owi, ale ma nadzieję, że wkrótce ponownie będą przyjaciółmi.

 

:arrow: Brock Lesnar doznał storylinowej kontuzji i nie pojawi się na RAW, w przeciwieństwie do Paula Heymana, który zapowiedział oświadczenie ws. wydarzeń z Royal Rumble.

 

:arrow: Kurt Angle nie ukrywał wzruszenia po zwycięstwie w Royal Rumble Matchu – obiecał, że nie zawiedzie fanów i że zobaczymy go już na najbliższym RAW!

 

:arrow: Nowopowstała stajnia składająca się z JBL'a, Kevina Owensa i Bobby'ego Roode'a, zapowiedziała, że przedstawi wszystkim dokładnie nową, najważniejszą według nich siłę w WWE na najbliższym RAW.

 

 

@Gierobak: Co do Ambrose'a: on już dawno przeszedł heel turn, właściwie już na RAW #2 :-) Teraz jeszcze bardziej zaznaczył, jaką drogą chce podążać. No i najbliższą galą jest Elimination Chamber, a nie Fast Lane – lista PPV i ich kolejność jest rodem z 2014 r. Dzięki za komentarz!

Edytowane przez Petros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Najnowsze posty

    • Kaczy316
      Lecimy z Raw i kolejnymi walkami turniejowymi, oj ale dzisiaj też siądą te walki Gunther vs Kofi i Ilja vs Jey oj tak.   Ooooo zaczynamy od Drew to będzie ciekawie, nasłuchamy się jaka CM Punk to gnida. No mówił o Punku o fanach Punka, o Jeyu i jak przeszedł do Priesta to przerwał mu tak dokładnie Priest xd, bardzo dobry segment i teraz zauważyłem jaka historia kryła się za Damianem i Cash Inem na Drew, przecież faktycznie McIntyre przeszkadzał mu kilka razy, a jak Drew stał się Champem to Damian się zemścił, dobry long term booking, Priest pokazał się jak prawdziwy Champion i powiedział że da Shota dla Drew i koniec sega, ale naprawdę bardzo dobry i coś wnoszący.   Pierwsza walka Iyo vs Shayna o finał drabinki Raw, może być ciekawy pojedynek, Baszler jeszcze przed gongiem atakuję Sky. Bardzo dobry pojedynek, aż panie mnie zaskoczyły, ale przyjemnie się to oglądało ponad 7 minut czasu TV i razem chyba z 10-11 minut walki, nie wiem kiedy się zaczęła, bo było to podczas reklam xd, ale bardzo dobry pojedynek, Sky przechodzi dalej i na razie Raw fajnie się ogląda.    Dom dalej spoufala się z Carlito, a sam Carlito chcę chyba mieć za przyjaciół JD. Gigachad dalej jebie i ciśnie swoich sojuszników, a my zobaczymy dzisiaj Sami vs Otis i Akira vs Bronson w sumie żadna z tych walk mnie nie jara.   Oooo ładna zapowiedź starej Ring Announcerki Welcome Lillian Garcia i zapowie ona kolejną walkę, którą jest Gunther vs Kofi, ciekawi mnie to starcie. No tak, atak jeszcze przed walką ale na Gunthera ciekawie. 10,5 minuty czasu TV plus reklama i to tylko jedna w tak długiej walce to z 13-14 minut panowie dostali, a doliczmy jeszcze 1,5 minuty brawlu przed walką, kurde ładny czas około 15 minut razem wyszło, panowie wyglądali jakby chcieli się pozabijać, emocję były, kurde super walka, mega mi się podobała i Gunther przechodzi do finału drabinki Raw.   Kofi feudzik z Karrionem pewnie będzie miał xD ta zaczepka na backu nie była bez powodu.   Bronson vs Akira, ale nudy, ta walka nie powinna trwać dłużej niż 3 minuty jeśli Bronson ma być wiarygodnym pretendentem do tytułu Interkontynentalnego. No i dobrze trwała lekko powyżej minuty, więc dobry czas.   Dostaniemy dzisiaj jeszcze Fatal 4 Way o pretendentów do pasów World Tag Team, AoP vs NCR vs JD i Balor vs Creed Brothers, zapowiada się zacny pojedynek.   Zoey vs Lyra, chyba wiadomo za kim jestem oczywiście że Lyra powinna to przejebać....ale tak się nie stanie cóż......może chociaż walka odda. No prawie 6 minut walki w TV i jedna reklama to tak 8-9 minut panie dostały, dobry czas, walka raczej taka zwyczajna, nic wyjątkowego dla mnie, można skipnąć, wynik.....oczywiście że nie taki jak chciałem, kto by przypuszczał.   Sami vs Otis no kolejny zapychacz, ale jakoś trzeba wypchać czas w oczekiwaniu na obronę tytułu w Arabii przez Samiego. Gable broni się bawić Otisowi i się wkurwia o to, dobrze się to ogląda, ale szkoda Otiska. Sami też rozprawił się z Otisem w jakieś mniej więcej 2 minuty, czy to jakiś Beat The Clock Challenge? W sumie mógłby być, nic ciekawego, ale po walce Gigachad jak zwykle Otisa zbeształ, a Sami zaatakował Gable'a, ale uciekł, Otis chciał mu pomóc, a Chad jeszcze spoliczkował swojego podopiecznego, ale smutno aż mi się zrobiło, Otis dostał też bardzo fajną reakcję od publiki, kurde ale smutne fest.   Hahahahaha o kurwa, ale to śmiesznie wyglądało jak McDonagh ostrzegał Strowmana, że to JD rządzi na Monday Night Raw xDDDDD. Typowy nieudacznik co dołączył do topowej grupy w szkole i myśli że jest kimś.   Becky vs Dakota, no może będzie dobrze, obydwie zawodniczki świetne w ringu mimo że od Lynch to rzygać się chcę już. Chyba z 10 minut walki dostaliśmy, bo około 7 minut czasu w TV i jedna reklama to z 9-10 minut wyszło, dobry czas, Becky wygrywa przez DQ no tego się nie spodziewałem, walka mimo wszystko dobra, Damage Control atakuje ją, a Lyra jej pomaga ehh, no tak, za mało jej mamy na Raw, nie dość że walka to jeszcze brawl, ale jakaś tam podbudowa jest pod finał drabinki Raw, dobrze że Liv na posterunku i jeszcze zaatakowała Becky, ten feud no taki sobie jest, ale i tak lepiej niż Rhea vs Becky.   Ten face to face Gunthera i Dragunova, nawet jeśli nie zawalczą w finale drabinki Raw w tym turnieju, to ich starcie na Bash In The Berlin byłoby mokrym snem oby spełnionym.   Lecimy z Fatal 4 Wayem o pretendentów do pasów World Tag Team, skład jest masny, więc walka też powinna być świetna. 7,5 minuty dość chaotycznej walki mam wrażenie, ale całkiem nieźle się to oglądało, panowie dali z siebie sporo oczywiście 7,5 minuty to czas TV, bo jeszcze reklama była to ponad 10 minut pewnie dobili, Balor i JD wygrali to dzięki Carlito, który coś tam pomógł i no mam nadzieję że u Kebabów dostaniemy to starcie, bo może być całkiem ciekawe.   Next Week: Sami Zayn vs Chad Gable, no Ci panowie to raczej nie zawiodą. Finał Drabinki Raw od strony kobiet oraz od strony mężczyzn, zapowiadają się dwie naprawdę bardzo dobre walki niezależnie czy przejdzie teraz Uso czy Dragunov, ale wiemy że każdy by wolał Dragunova i w sumie to tyle na przyszły tydzień, nie jest źle.   Carlito jako Heel wygląda już o wiele lepiej i ciekawiej niż jako Face.   MAIN EVENT JEY USO IS NOW IN YOUR CITYYYYYY!!! Ilja vs Uso, kurwa Ilja dopiero drugi tydzień jest na Raw, a już dostaje Main Event Raw, oby to oznaczało że widzą w nim topową gwiazdę, bo gość jest obecnie w topce najlepszych wrestlerów na świecie dla mnie i ma ewidentnie swój prime. 9,5 minuty walki w TV plus chyba tylko jedna reklama to z 12-13 minut panowie dostali, nie wiem czy walka przebiła Gunthera z Kofim czy Ilje z Ricochetem, ale też była bardzo dobra, tak czułem że Jey to będzie musiał wygrać, ale no cóż jest jak jest walka zdecydowanie do obejrzenia, zresztą kolejny świetny pojedynek na tym turnieju także turniej oddaje i to bardzo, za tydzień Jey vs Gunther, kolejny świetny pojedynek, może finał to jednak będzie Tonga vs Jey? Byłoby ciekawie.   Plusy: Segment otwierający Iyo vs Shayna Gunther vs Kofi Reed jakoś jest budowany Becky vs Dakota Fatal 4 Way o pretendentów do pasów World Tag Team Jey Uso vs Ilja Dragunov i Main Event dla Ilji <3   Neutral: Otis vs Sami   Minusy: Lyra przechodzi dalej w QOTR   Podsumowanie: Nie wiem co innego mam napisać jak to, że to był naprawdę bardzo dobry odcinek Raw, genialne walki w King Of The Ring i nawet jedna bardzo dobra walka w QOTR czyli Sky vs Shayna, no to Raw to głównie walkami było świetne, chociaż segment otwierający też bardzo dobry z Damianem i Drew, Fatal 4 Way bardzo dobry, kurde no nie mam nic do dodania, ja bawiłem się przednio.
    • KPWrestling
      AFTERPARTY Tuż po zakończeniu gali KPW Arena 25 odbędzie się tradycyjne spotkanie fanów z zawodnikami, które potrwa około 15 minut. Potem nastąpi przerwa na sprzątanie hali. Na terenie obiektu mogą pozostać jedynie członkowie ekipy KPW oraz personel klubu. O godzinie 22 zapraszamy na afterparty połączone z imprezą Disco Harem / Impreza przebierana w klimacie lat 80&90. Osoby posiadające opaski KPW Arena 25 będą zwolnione z opłaty za wstęp. KPW Arena 25: Odkupienie już za 3 dni! 17 maja 2024 Klub Nowy Harem Gdynia Ostatnia pula biletów: https://kpw.kupbilecik.pl/ Przeczytaj na oficjalnym fanpage KPW.
    • Attitude
      Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych informacji z najnowszego odcinka Monday Night Raw. W tym tygodniu ponownie w dużej mierze skupiło się na turniejach King&Queen of the Ring, wyłaniając półfinalistów. Same show w tym tygodniu rozpoczął Drew McIntyre. Szkot oczywiście nie mógł nie wspomnieć o CM Punku i zaznaczył, że ma dwa priorytety - dopadnięcie Punka i odzyskanie World Heavyweight Championship. Przy okazji ponownie nazwał Damiana Priesta "mistrzem na papierze". Oczywiście lider Judgment Day zareagował na to. Stwierdził, że McIntyre może mówić co chce, ale faktem jest, iż to on pełnoprawnie posiada teraz pas mistrzowski. Priest zarzucił również McIntyre'owi, że jest sam sobie winny tego, co go spotkało m.in. na WrestleManii. Przypominając chociażby, jak wielokrotnie przeszkadzał mu w realizacji kontraktu Money in the Bank na Sethcie Rollinsie, gdy ten był mistrzem. Damian podsumował jednak, że nie będzie miał problemu ze zmierzeniem się z McIntyre'em jeden na jednego, gdy ten będzie zdrowy. Link do filmu Na otwarcie ringowej akcji IYO SKY pokonała Shaynę Baszler, a nieco później Lyra Valkyria rozprawiła się z Zoey Stark. Tym samym półfinałem z drabinki Raw będzie starcie SKY - Valkyria. Link do filmu Link do filmu Carlito zasugerował pomoc Judgment Day. Choć Damian Priest nie miał z tym problemu, to podkreślił jaki jest status grupy wobec Carlito. Ten odpowiedział, że liczy na zmianę zdania w przyszłości. Link do filmu Ten wieczór był pracowity najpierw dla Alpha Academy. Chad Gable ponownie ochrzanił i ostrzegł resztę grupy, po czym poinformował o wyznaczeniu im walk. W trakcie wieczoru Akira Tozawa szybko przegrał z Bronsonem Reedem, a Otis w końcu nie posłuchał Gable'a odnośnie jego zachowania i również przegrał z Samim Zaynem. Wściekły Chad spoliczkował Otisa. Link do filmu Link do filmu Link do filmu The Judgment Day (Finn Balor & JD McDonagh) pokonali AOP (Akam & Rezar), New Catch Republic (Pete Dunne & Tyler Bate) i The Creed Brothers (Brutus Creed & Julius Creed). Tym samym zostali pretendentami do pasów tag team. Link do filmu Walka Becky Lynch z Dakotą Kai zakończyła się DQ po zamieszaniu z udziałem Damage CTRL, Lyri Valkyrii i Liv Morgan. Link do filmu Półfinałem turnieju King of the Ring z ramienia Raw okazało się starcie Gunthera z Jeyem Uso. Gunther rozprawił się z Kofim Kingstonem w ćwierćfinałach, a Jey z Ilją Dragunovem. Na koniec doszło do konfrontacji Austriaka z Uso. Link do filmu Link do filmu Warto jeszcze odnotować, iż walkę Gunthera z Kingstonem częściowo zapowiadała Lillian Garcia, która publicznie pochwaliła Samanthę Irvin za jej pracę. Skrót Raw: Link do filmu Za tydzień: - Sami Zayn vs. Chad Gable - półfinał King of the Ring: Jey Uso vs. Gunther - półfinał Queen of the Ring: IYO SKY vs. Lyra Valkyria.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Pudło. Podpowiem, że zaczęło się to od opowieści Joeya dla Rossa, która miała mu pomóc zaliczyć bo miał przerwę bodajże 6 miesięcy. I właśnie tą historią Rachel uwiodła Rossa.
    • KPWrestling
      Jak co roku w wakacje zapraszamy Was na Wrestlingowy obóz letni KPW 2024 - 2 tygodnie wypełnione treningami i świetną zabawą. Najlepszy moment na rozpoczęcie swojej przygody z wrestlingiem! Pełna oferta: https://kpwrestling.pl/obozletni/ Przeczytaj na oficjalnym fanpage KPW.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...