Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWE NETWORK


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  366
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.07.2004
  • Status:  Offline

Witam. Mam kilka pytań odnośnie tego kanału.

1. Czy po tym pierwszym miesiącu który jest bezpłatny mogę zrezygnować, czy muszę zapłacić za drugi?

2. W jaki sposób się tam rezygnuje? Po prostu nie zapłacę za kolejny miesiąc i wystarczy?

3. Co tam tak w ogóle można znajść. Czy są tam takie TV SHOW jak np. WWF Superstars czy WCW Worldwide albo WCW Saturday NIght?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Psychol

    3

  • krzysztof

    2

  • maly619

    2

  • Michcio

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 386
  • Reputacja:   30
  • Dołączył:  25.04.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

1. Jeśli nic się w tej kwestii nie zmieniło, to zabierają Ci z konta odpowiednik 9,99$, a następnie zwracają je na konto przypisane do karty po 14 dniach (nie polecam Paypala, bo wtedy wychodzi 12,29$). Trochę zboczyłem z treści pytania: można zrezygnować nawet w czasie trwania subskrypcji. Data pobrania następnej opłaty zamieni się w datę wygaśnięcia dostępu do usługi.

 

2. Wystarczy wejść w swój profil na stronie WWE Network i wybrać Billing Information. Tam można zrezygnować z dalszej subskrypcji, a opłacony/darmowy miesiąc (jak napisałem w nr. 1) pozostanie aktywny do określonej daty.

 

3. Sądząc po Twoim pytaniu, interesują Cię stare gale WWF i WCW. Jeśli chodzi o gale które pytasz, to nie wypatrzyłem ich ale ze starych gal są: RAW z Attitude Ery (okres 1997-1999), pierwsze 200 kilka odcinków RAW (późniejsze chyba będą jeszcze dodawane). W sekcji "Vault" dodatkowo masz WCW Monday Nitro (1995-1998), ECW Hardcore TV (1993-1997), WCW Clash of Champions (1988-1997), WWF Tuesday Night Titans (1984-1985), WCCW (1982-1983 i 1985), WWF Prime Time Wrestling (1986-1987), WWF Old School (gale z lat 1975-1997 głównie z Madison Square Garden), WWF Saturday Night's Main Event (1985-1992). Poa tym oczywiście oryginale serie WWE, seria Monday Night Wars, Countdown no i gale PPV WWE, WCW oraz ECW (z tego co widziałem, to wszystkie jakie wyemitowano).

Edytowane przez Michcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  366
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.07.2004
  • Status:  Offline

Wielkie dzięki za pomoc. Chyba zaryzykuję i założę tam konto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

  • Posty:  1
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.03.2018
  • Status:  Offline

Michcio, jesteś może ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

  • Posty:  258
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  15.02.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Cześć, podepnę się pod temat:

Otóż odłożyłem WWE na jakieś 3-4 lata i chciałbym je nadrobić i teraz pytanie do posiadaczy WWE Network czy gale RAW/Smackdown i powiedzmy reszte tygodniówek tych mniej ważnych mogę z tego okresu uświadczyć?

 

Omijałem jak ognia forum/portali by tylko sobie nie spoilerować czy to RR czy Wrestlemanii którejkolwiek.

 

Nie sądzę by linki sprzed tylu lat działały w "Media Zone" ale jeszcze zerknę.

 

A pytanie moje jest stąd bo z tego co wyczytałem w wiki to:

Powtórki Raw i SmackDown, które zostały wyemitowane przynajmniej 30 dni od czasu pierwszej transmisji (które są dalej transmitowane ekskluzywnie w telewizji)[50].

Dodatkowy content z biblioteki WWE, która zawiera ponad 100 000 godzin programów, z której codziennie dodawane są kolejne programy[52].

 

Ale nie do końca rozumiem te stwierdzenie. Chcę potwierdzenia czy są tam dostepne te wszystkie gale. Chociaż najważniejsze PPV i RAW/SMACKDOWN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Tak, PPV są na pewno. Tygodniówki też powinny być, choć sam nigdy ich nie oglądałem gdy subowałem Networka.

 

Jeśli nie miałeś jeszcze WWe Network, to najprościej będzie wyhaczyć ich darmowe 30 dni i sobie przez ten czas wszystko sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  258
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  15.02.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

maly619, dzięki za szybką odpowiedź! Teraz trochę mi wstyd :D

 

Twój post mnie skłonił do tego by zajrzeć na stronę WWE Network i co dziwne okazało się, że mam tam konto, chociaż nie byłem subskrybentem, więc może uda mi się wyhaczyć ten bezpłatny miesiąc bo w tej chwili on jest dostępny.

 

I jako zalogowana osoba mogłem sprawdzić dostępność tych gali. W zasadzie są lata od 93. Więc jakby jeszcze kogoś nurtowało te pytanie co mnie - gale są dostepne.

 

PS. Miło widzieć, że forum dalej żyje i ma się dobrze ;)

Edytowane przez Psychol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

PS. Miło widzieć, że forum dalej żyje i ma się dobrze ;)

 

Z tym to tak średnio bym powiedział :D

Większość rzeczy przeniosła się na grupę na FB: Wrestling Polska do której zapraszam ;)

 

https://www.facebook.com/groups/1336313846401893/?ref=bookmarks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  258
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  15.02.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Jestem w niej od samego początku ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • Kaczy316
      Lecimy z Raw i kolejnymi walkami turniejowymi, oj ale dzisiaj też siądą te walki Gunther vs Kofi i Ilja vs Jey oj tak.   Ooooo zaczynamy od Drew to będzie ciekawie, nasłuchamy się jaka CM Punk to gnida. No mówił o Punku o fanach Punka, o Jeyu i jak przeszedł do Priesta to przerwał mu tak dokładnie Priest xd, bardzo dobry segment i teraz zauważyłem jaka historia kryła się za Damianem i Cash Inem na Drew, przecież faktycznie McIntyre przeszkadzał mu kilka razy, a jak Drew stał się Champem to Damian się zemścił, dobry long term booking, Priest pokazał się jak prawdziwy Champion i powiedział że da Shota dla Drew i koniec sega, ale naprawdę bardzo dobry i coś wnoszący.   Pierwsza walka Iyo vs Shayna o finał drabinki Raw, może być ciekawy pojedynek, Baszler jeszcze przed gongiem atakuję Sky. Bardzo dobry pojedynek, aż panie mnie zaskoczyły, ale przyjemnie się to oglądało ponad 7 minut czasu TV i razem chyba z 10-11 minut walki, nie wiem kiedy się zaczęła, bo było to podczas reklam xd, ale bardzo dobry pojedynek, Sky przechodzi dalej i na razie Raw fajnie się ogląda.    Dom dalej spoufala się z Carlito, a sam Carlito chcę chyba mieć za przyjaciół JD. Gigachad dalej jebie i ciśnie swoich sojuszników, a my zobaczymy dzisiaj Sami vs Otis i Akira vs Bronson w sumie żadna z tych walk mnie nie jara.   Oooo ładna zapowiedź starej Ring Announcerki Welcome Lillian Garcia i zapowie ona kolejną walkę, którą jest Gunther vs Kofi, ciekawi mnie to starcie. No tak, atak jeszcze przed walką ale na Gunthera ciekawie. 10,5 minuty czasu TV plus reklama i to tylko jedna w tak długiej walce to z 13-14 minut panowie dostali, a doliczmy jeszcze 1,5 minuty brawlu przed walką, kurde ładny czas około 15 minut razem wyszło, panowie wyglądali jakby chcieli się pozabijać, emocję były, kurde super walka, mega mi się podobała i Gunther przechodzi do finału drabinki Raw.   Kofi feudzik z Karrionem pewnie będzie miał xD ta zaczepka na backu nie była bez powodu.   Bronson vs Akira, ale nudy, ta walka nie powinna trwać dłużej niż 3 minuty jeśli Bronson ma być wiarygodnym pretendentem do tytułu Interkontynentalnego. No i dobrze trwała lekko powyżej minuty, więc dobry czas.   Dostaniemy dzisiaj jeszcze Fatal 4 Way o pretendentów do pasów World Tag Team, AoP vs NCR vs JD i Balor vs Creed Brothers, zapowiada się zacny pojedynek.   Zoey vs Lyra, chyba wiadomo za kim jestem oczywiście że Lyra powinna to przejebać....ale tak się nie stanie cóż......może chociaż walka odda. No prawie 6 minut walki w TV i jedna reklama to tak 8-9 minut panie dostały, dobry czas, walka raczej taka zwyczajna, nic wyjątkowego dla mnie, można skipnąć, wynik.....oczywiście że nie taki jak chciałem, kto by przypuszczał.   Sami vs Otis no kolejny zapychacz, ale jakoś trzeba wypchać czas w oczekiwaniu na obronę tytułu w Arabii przez Samiego. Gable broni się bawić Otisowi i się wkurwia o to, dobrze się to ogląda, ale szkoda Otiska. Sami też rozprawił się z Otisem w jakieś mniej więcej 2 minuty, czy to jakiś Beat The Clock Challenge? W sumie mógłby być, nic ciekawego, ale po walce Gigachad jak zwykle Otisa zbeształ, a Sami zaatakował Gable'a, ale uciekł, Otis chciał mu pomóc, a Chad jeszcze spoliczkował swojego podopiecznego, ale smutno aż mi się zrobiło, Otis dostał też bardzo fajną reakcję od publiki, kurde ale smutne fest.   Hahahahaha o kurwa, ale to śmiesznie wyglądało jak McDonagh ostrzegał Strowmana, że to JD rządzi na Monday Night Raw xDDDDD. Typowy nieudacznik co dołączył do topowej grupy w szkole i myśli że jest kimś.   Becky vs Dakota, no może będzie dobrze, obydwie zawodniczki świetne w ringu mimo że od Lynch to rzygać się chcę już. Chyba z 10 minut walki dostaliśmy, bo około 7 minut czasu w TV i jedna reklama to z 9-10 minut wyszło, dobry czas, Becky wygrywa przez DQ no tego się nie spodziewałem, walka mimo wszystko dobra, Damage Control atakuje ją, a Lyra jej pomaga ehh, no tak, za mało jej mamy na Raw, nie dość że walka to jeszcze brawl, ale jakaś tam podbudowa jest pod finał drabinki Raw, dobrze że Liv na posterunku i jeszcze zaatakowała Becky, ten feud no taki sobie jest, ale i tak lepiej niż Rhea vs Becky.   Ten face to face Gunthera i Dragunova, nawet jeśli nie zawalczą w finale drabinki Raw w tym turnieju, to ich starcie na Bash In The Berlin byłoby mokrym snem oby spełnionym.   Lecimy z Fatal 4 Wayem o pretendentów do pasów World Tag Team, skład jest masny, więc walka też powinna być świetna. 7,5 minuty dość chaotycznej walki mam wrażenie, ale całkiem nieźle się to oglądało, panowie dali z siebie sporo oczywiście 7,5 minuty to czas TV, bo jeszcze reklama była to ponad 10 minut pewnie dobili, Balor i JD wygrali to dzięki Carlito, który coś tam pomógł i no mam nadzieję że u Kebabów dostaniemy to starcie, bo może być całkiem ciekawe.   Next Week: Sami Zayn vs Chad Gable, no Ci panowie to raczej nie zawiodą. Finał Drabinki Raw od strony kobiet oraz od strony mężczyzn, zapowiadają się dwie naprawdę bardzo dobre walki niezależnie czy przejdzie teraz Uso czy Dragunov, ale wiemy że każdy by wolał Dragunova i w sumie to tyle na przyszły tydzień, nie jest źle.   Carlito jako Heel wygląda już o wiele lepiej i ciekawiej niż jako Face.   MAIN EVENT JEY USO IS NOW IN YOUR CITYYYYYY!!! Ilja vs Uso, kurwa Ilja dopiero drugi tydzień jest na Raw, a już dostaje Main Event Raw, oby to oznaczało że widzą w nim topową gwiazdę, bo gość jest obecnie w topce najlepszych wrestlerów na świecie dla mnie i ma ewidentnie swój prime. 9,5 minuty walki w TV plus chyba tylko jedna reklama to z 12-13 minut panowie dostali, nie wiem czy walka przebiła Gunthera z Kofim czy Ilje z Ricochetem, ale też była bardzo dobra, tak czułem że Jey to będzie musiał wygrać, ale no cóż jest jak jest walka zdecydowanie do obejrzenia, zresztą kolejny świetny pojedynek na tym turnieju także turniej oddaje i to bardzo, za tydzień Jey vs Gunther, kolejny świetny pojedynek, może finał to jednak będzie Tonga vs Jey? Byłoby ciekawie.   Plusy: Segment otwierający Iyo vs Shayna Gunther vs Kofi Reed jakoś jest budowany Becky vs Dakota Fatal 4 Way o pretendentów do pasów World Tag Team Jey Uso vs Ilja Dragunov i Main Event dla Ilji <3   Neutral: Otis vs Sami   Minusy: Lyra przechodzi dalej w QOTR   Podsumowanie: Nie wiem co innego mam napisać jak to, że to był naprawdę bardzo dobry odcinek Raw, genialne walki w King Of The Ring i nawet jedna bardzo dobra walka w QOTR czyli Sky vs Shayna, no to Raw to głównie walkami było świetne, chociaż segment otwierający też bardzo dobry z Damianem i Drew, Fatal 4 Way bardzo dobry, kurde no nie mam nic do dodania, ja bawiłem się przednio.
    • KPWrestling
      AFTERPARTY Tuż po zakończeniu gali KPW Arena 25 odbędzie się tradycyjne spotkanie fanów z zawodnikami, które potrwa około 15 minut. Potem nastąpi przerwa na sprzątanie hali. Na terenie obiektu mogą pozostać jedynie członkowie ekipy KPW oraz personel klubu. O godzinie 22 zapraszamy na afterparty połączone z imprezą Disco Harem / Impreza przebierana w klimacie lat 80&90. Osoby posiadające opaski KPW Arena 25 będą zwolnione z opłaty za wstęp. KPW Arena 25: Odkupienie już za 3 dni! 17 maja 2024 Klub Nowy Harem Gdynia Ostatnia pula biletów: https://kpw.kupbilecik.pl/ Przeczytaj na oficjalnym fanpage KPW.
    • Attitude
      Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych informacji z najnowszego odcinka Monday Night Raw. W tym tygodniu ponownie w dużej mierze skupiło się na turniejach King&Queen of the Ring, wyłaniając półfinalistów. Same show w tym tygodniu rozpoczął Drew McIntyre. Szkot oczywiście nie mógł nie wspomnieć o CM Punku i zaznaczył, że ma dwa priorytety - dopadnięcie Punka i odzyskanie World Heavyweight Championship. Przy okazji ponownie nazwał Damiana Priesta "mistrzem na papierze". Oczywiście lider Judgment Day zareagował na to. Stwierdził, że McIntyre może mówić co chce, ale faktem jest, iż to on pełnoprawnie posiada teraz pas mistrzowski. Priest zarzucił również McIntyre'owi, że jest sam sobie winny tego, co go spotkało m.in. na WrestleManii. Przypominając chociażby, jak wielokrotnie przeszkadzał mu w realizacji kontraktu Money in the Bank na Sethcie Rollinsie, gdy ten był mistrzem. Damian podsumował jednak, że nie będzie miał problemu ze zmierzeniem się z McIntyre'em jeden na jednego, gdy ten będzie zdrowy. Link do filmu Na otwarcie ringowej akcji IYO SKY pokonała Shaynę Baszler, a nieco później Lyra Valkyria rozprawiła się z Zoey Stark. Tym samym półfinałem z drabinki Raw będzie starcie SKY - Valkyria. Link do filmu Link do filmu Carlito zasugerował pomoc Judgment Day. Choć Damian Priest nie miał z tym problemu, to podkreślił jaki jest status grupy wobec Carlito. Ten odpowiedział, że liczy na zmianę zdania w przyszłości. Link do filmu Ten wieczór był pracowity najpierw dla Alpha Academy. Chad Gable ponownie ochrzanił i ostrzegł resztę grupy, po czym poinformował o wyznaczeniu im walk. W trakcie wieczoru Akira Tozawa szybko przegrał z Bronsonem Reedem, a Otis w końcu nie posłuchał Gable'a odnośnie jego zachowania i również przegrał z Samim Zaynem. Wściekły Chad spoliczkował Otisa. Link do filmu Link do filmu Link do filmu The Judgment Day (Finn Balor & JD McDonagh) pokonali AOP (Akam & Rezar), New Catch Republic (Pete Dunne & Tyler Bate) i The Creed Brothers (Brutus Creed & Julius Creed). Tym samym zostali pretendentami do pasów tag team. Link do filmu Walka Becky Lynch z Dakotą Kai zakończyła się DQ po zamieszaniu z udziałem Damage CTRL, Lyri Valkyrii i Liv Morgan. Link do filmu Półfinałem turnieju King of the Ring z ramienia Raw okazało się starcie Gunthera z Jeyem Uso. Gunther rozprawił się z Kofim Kingstonem w ćwierćfinałach, a Jey z Ilją Dragunovem. Na koniec doszło do konfrontacji Austriaka z Uso. Link do filmu Link do filmu Warto jeszcze odnotować, iż walkę Gunthera z Kingstonem częściowo zapowiadała Lillian Garcia, która publicznie pochwaliła Samanthę Irvin za jej pracę. Skrót Raw: Link do filmu Za tydzień: - Sami Zayn vs. Chad Gable - półfinał King of the Ring: Jey Uso vs. Gunther - półfinał Queen of the Ring: IYO SKY vs. Lyra Valkyria.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Pudło. Podpowiem, że zaczęło się to od opowieści Joeya dla Rossa, która miała mu pomóc zaliczyć bo miał przerwę bodajże 6 miesięcy. I właśnie tą historią Rachel uwiodła Rossa.
    • KPWrestling
      Jak co roku w wakacje zapraszamy Was na Wrestlingowy obóz letni KPW 2024 - 2 tygodnie wypełnione treningami i świetną zabawą. Najlepszy moment na rozpoczęcie swojej przygody z wrestlingiem! Pełna oferta: https://kpwrestling.pl/obozletni/ Przeczytaj na oficjalnym fanpage KPW.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...