Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWE W NOWYM WYDANIU


Pinio

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 047
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.04.2010
  • Status:  Offline

Postanowiłem zabrać się za pisanie swojego "diary". Wybrałem, że będę prowadził WWE. Oczywiście nie jestem na takim poziome jak inni użytkownicy ale na pewno będę się bardzo starał aby coś z tego było. Walki div będą rzadko, bardzo rzadko. Postanowiłem, że czas gry zacznie się w styczniu 2010. Co każdy poniedziałek i piątek będę dodawał gale RAW i SmackDown tylko, że np. będzie gala z 4 stycznia.

--------------------------------------

 

02.01.2010r. - Tradycyjnie wstałem o 7:00 i rozpocząłem dzień od dobrego śniadania. Umyłem się i przygotowałem do wyjścia gdy... nagle zadzwonił do mnie mój dobry znajomy - Vince McMahon. Rozmawialiśmy krótko ale umówiliśmy się na spotkanie. Anulowałem swoje wszystkie plany na dzisiejszy dzień. Punkt 15:00 zjawiłem się w lokalnej restauracji w LA. Vince już czekał... Przywitałem się z nim i od razu przeszliśmy do konkretów. Vince zaproponował mi posadę! Miałem zarządzać WWE! Od razu bez namysłu przyjąłem tą propozycję. Miałem zacząć już na drugi dzień, co jeszcze bardziej mi się spodobało. Zakończyliśmy rozmowę i się rozeszliśmy. Dopiero po powrocie do domu zrozumiałem jakie czeka mnie wyzwanie. Powiedziałem sobie, że muszę dać sobie radę. To moja pasja więc dam radę! Zadowolony zjadłem kolację oglądając WrestleManię VII i poszedłem spać.

 

03.01.2010r. - 6:00 wstaję i szykuję się do nowej pracy. Szybko się wyrobiłem i już 7:30 wyjeżdżałem z garażu moim czerwonym Audi. W siedzibie byłem o 8:00. Zapoznałem się z pracownikami i przy okazji "zwiedzania" budynku natknąłem się na drzwi a na nich wisiała tabliczka z napisem "Boss" a pod spodem "Pinio". W zamku były klucze więc wszedłem i zasiadłem za biurkiem. W momencie gdy usiadłem rozpocząłem pracę. Więc pomyślałem co by tutaj zmienić? Na pierwszy ogień poszło NXT. Zrezygnowałem z tego szajsu podobnie jak z WWE Superstars, które osiągało słabe ratingi i telewizja była nie zadowolona z tego programu. Następnie wszedłem na stronę poświęconą profesjonalnemu wrestlingowi i zobaczyłem informację o tym, że Jeff Hardy nie chce przejść do TNA. Chwyciłem za telefon i do niego zadzwoniłem z propozycją czy nie chciałby wrócić do WWE. Jeff powiedział, że czekał na tą propozycję od dawna. Udało się! Sprowadziłem Hardy'ego do WWE! Dopisałem go do rosteru SmackDown... Gdy wiadomość obiegła świat otrzymałem informację od kilku zawodników(min. Matt Hardy, Chris Jericho), że są zadowoleni z zatrudnienia Jeff’a.

Jutro RAW więc trzeba o tym pomyśleć bardziej. Ale najpierw czeka mnie jeszcze sporo pracy. Siedząc w wygodnym krześle do głowy przyszła mi jedna myśl… „Skoro nie ma ECW to po co jest w tej federacji ECW Championship?” Już nie ma! Kolejny pas, który mi nie pasował to Women’s Championship. „Jest za mało div, które mogą być mistrzyniami i dwa pasy to za dużo.” Spojrzałem na zegarek i była już 15:15, pora obiadowa. Zszedłem na dół i zjadłem coś dziwnego, lecz dobrego. Wróciłem do biura i postanowiłem zwolnić parę osób i zlikwidować FCW.

Lista zwolnionych osób, wraz z likwidacją FCW:

 

AJ Lee, Asana, Alberto Bandera, Alex Rilet, Asher Knight, Barri Griffiths, Bo Rotundo, Byron Santon, Courtney Taylor, Curt Hawkins, Derrick Bateman, Domino, Donny Marlow, Duke Rotundo, Eli Cottonwood, G-Rilla, Incognito, Jackson Andrews, Jillian Beyor, Jimmy Uson, Joe Dering, Joe Henning, Johnny Curtis, Johnny Prime, Jules Uso, Kaval, Liviana, Mike Altieri, Naomi Night, Orlando Colon, Penelope Carwin, Percy Watson, Rachel Lynn, Randy Myers, Rey Leppan, Richie Steamboat, Saron Snuka, Tiger Raj Singh, Tyler Reks, Vance Archer, Wes Brisco

 

W związki z likwidacją NXT z federacją musieli pożegnać się też:

 

Daniel Bryan, David Otunga, Darren Young, Wade Barret, Michael Tarver, Skip Sheffield, Heath Slater, Justin Gabriel

 

Wysłałem wszystkim wiadomości o zwolnieniu ich z federacji i życzyłem powodzenia. Dostałem też kilka wiadomości, w których ważniejsi zawodnicy wyrażali swój żal w związku ze zwolnieniem wyżej wymienionych. Na szczęście nie było to nic poważnego…

Dalsze porządki odnośnie zawodników postanowiłem przeprowadzić w dniach wtorek-czwartek. Wiem, że opuści WWE jeszcze sporo zawodników…

Porządek PPV był identyczny z jedną małą zmianą. Money in the Bank nadal będzie się odbywał na WrestleMani a PPV zwane właśnie tak zostało zastąpione galą – Red Alert.

Aktualna sytuacja przedstawia się tak…

 

ROSTER RAW

http://www.wwe.com/content/media/images/Headers/14284812

ZAWODNICY

Batista

Big Show

Christian

Cody Rhodes

CM Punk

Drew McIntyre

Evan Bourne

Jeff Hardy

John Cena

JTG

Kofi Kingston

Mark Henry

Matt Hardy

R-Truth

Rey Mysterio

Sin Cara

Shad

Shawn Michaels

Triple H

 

 

KOMENTATORZY I INNE OSOBISTOŚCI

Jerry Lawler - komentator

Michael Cole - komentator

Josh Mattews - spiker

Maryse - przeprowadza wywiady

 

STAJNIE I TAG TEAM’Y

Cryme Tyme: Shad & JTG

Hardy Boys: Jeff Hardy & Matt Hardy

Rey Mysterio & Sin Cara

AirBoom: Evan Bourne & Kofi Kingston

 

 

 

ROSTER SMACKDOWN

http://www.wwe.com/content/media/images/Headers/13309096

ZAWODNICY

Carlito

Dolph Ziggler

Ezekiel Jackson

Heath Slater

Jay Uso

Jimmy Uso

John Morrison

Justin Gabriel

Kane

Kaval

MVP

Primo

Randy Orton

Sheamus

Shelton Benjamin

Ted DiBiase

The Great Khali

The Miz

Undertaker

Wade Barrett

 

KOMENTATORZY I INNE OSOBISTOŚCI

Jim Ross – komentator

Gene Okerlund - komentator

Todd Grisham – spiker

Tiffany - przeprowadza wywiady

 

STAJNIE I TAG TEAM’Y

The Colons: Primo & Carlito

Heath Slater & Justin Gabriel

The Usos: Jimmy Uso & Jay Uso

Randy Orton & Ted DiBiase

 

 

MISTRZOWIE

http://a.imageshack.us/img195/6810/wwechampionship.jpg

-WWE CHAMPIONSHIP-

Aktualny posiadacz: Triple H

Roster: RAW

Poprzedni posiadacz: CM Punk

 

http://a.imageshack.us/img801/1483/wweworldheavyweightcham.jpg

-WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP-

Aktualny posiadacz: Sheamus

Roster: SmackDown

Poprzedni posiadacz: CM Punk

 

http://img199.imageshack.us/img199/1310/wweworldtagteam.jpg

-TAG TEAM CHAMPIONSHIP-

Aktualni posiadacze: Hardy Boys[Jeff Hardy & Matt Hardy]

Roster: RAW

Poprzedni posiadacze: Nexus[Mason Ryan & David Otunga]

 

http://a.imageshack.us/img130/5404/wweintercontinentalcham.jpg

-INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP-

Aktualny posiadacz: John Morrison

Roster: SmackDown!

Poprzedni posiadacz: Michael Tarver

 

http://a.imageshack.us/img716/1157/wweunitedstateschampion.jpg

-UNITED STATES CHAMPIONSHIP-

Aktualny posiadacz: Rey Mysterio

Roster: RAW

Poprzedni posiadacz: Michael Tarver

 

http://img171.imageshack.us/img171/5971/wwehj.jpg

-HARDCORE CHAMPIONSHIP-

Aktualny posiadacz: Mark Henry

Roster: RAW

Poprzedni posiadacz: Husky Harris

 

 

 

SPIS GAL PPV:

31.01.2010 - ROYAL RUMBLE √

21.02.2010 - ELIMINATION CHAMBER √

28.03.2010 - WRESTLEMANIA XXVI √

25.04.2010 - EXTREME RULES √

23.05.2010 - OVER THE LIMIT √

20.06.2010 - FATAL 4 WAY √

18.07.2010 - MONEY IN THE BANK √

15.08.2010 - SUMMERSLAM√

12.09.2010 - NIGHT OF CHAMPIONS√

03.10.2010 - HELL IN A CELL√

24.10.2010 - BRAGGING RIGHTS√

21.11.2010 - SURVIVOR SERIES√

19.12.2010 - TLC: TABLES, LADDERS & CHAIRS√

 

1.Royal Rumble-Tradycyjnie walki o dwa najważniejsze pasy w federacji lecz w Maint Evencie 30-man Battle Royal o miano pretendenta do dowolnego tytuły w federacji na WrestleMani.

2.Elimination Chamber - Tradycyjne walki i dwa Elimination Chamber Match’e o dwa najważniejsze pasy w federacji.

3.WrestleMania - Najważniejsza gala w roku!

4.Extreme Rules - Wszystkie walki na extremalnych zasadach.

5.Over the Limit - Zwykłe PPV

6.Fatal four Way - Tradycyjne walki i dwa Fatal four Way Match’e o dwa najważniejsze pasy w federacji.

7.Money in the Bank - Dwie osobne dla każdego brandu Ladder Match'e o walizkę Money in the Bank i walki o najważniejsze pasy w federacji.

8.SummerSlam - Największa impreza lata.

9.Night of Champions - Noc mistrzów=Wszystkie pasy na szali i nie ma non-tittle match’y!

10.Hell in a Cell – Większość walk w stypulacji Hell in a Cell.

11.Bragging Rights - Walki o główne pasy i reszta to SmackDown vs RAW.

12.Survivor Series - Charakterystyczne Elimination Tag Match’e rozwijające feudy i walki o dwa najważniejsze pasy w federacji.

13.TLC: Tables, Ladders & Chairs – Każda walka z udziałem stołów, drabin, krzeseł lub wszystkiego naraz!

 

http://iv.pl/images/25942402895215474297.jpg

WWE DRAFT - Odbywa się na Monday Night RAW. Walki międzybrandowe i zwycięzca zdobywa "draft pick" dla swojego rosteru.

 

 

„Na dzisiaj koniec” – postanowiłem. Zamknąłem biuro, pożegnałem się z asystentami, wyszedłem z budynku i wsiadłem do Audi, którym wróciłem do domu. W domu myślałem jakiś czas nad RAW, które na szczęście odbędzie się w Los Angeles oraz o Royal Rumble i przyszło mi coś do głowy…

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Poniedziałek, 4 kwiecień 2010 rok

 

Tradycyjnie wstałem punkt 7:00 i przygotowywałem się do wyjścia. Zjadłem dobre śniadanie i odświeżyłem się. 8:00 wyjeżdżałem z garażu moim samochodem. Pojechałem do Staples Center gdzie miało się odbyć pierwsze RAW w nowym roku. Gdy wszedłem do budynku nikogo nie zastałem ale gdy doszedłem do hali zobaczyłem jak ekipa przygotowuje salę na dzisiejszą gale. Następnie skierowałem się do swojego biura. Tam było już wszystko ładnie przygotowane i postanowiłem przygotować kartę na dzisiejsze RAW...

Zajęło mi to trochę czasu lecz miałem głęboką nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Zgłodniałem trochę więc zamówiłem sobie do biura pizzę, którą przywieźli mi gdzieś pół godziny po złożeniu zamówienia. Na szczęście była niczego sobie. W trakcie jedzenia do mojego gabinetu wszedł Triple H. Kazałem mu usiąść i poczęstować się. W końcu spytałem co go do mnie sprowadza. Jak się okazało chodziło mu o Royal Rumble. Zaproponował mi aby wygrał w ostatnią niedzielę stycznia. Powiedziałem mu, że byłby to dobry pomysł ale trochę się spóźnił. Szepnąłem mu na ucho jakie mam plany i zauważyłem na jego twarzy lekki uśmiech po czym wstał, uścisnął mi dłoń i wyszedł z gabinetu. Dochodziła już 17:00, coraz mniej czasu do RAW. Postanowiłem sprawdzić jak idą pracę na hali. Po drodze spotkałem kilku pracowników, z którymi zamieniłem kilka słów i tak się stało, że do hali doszedłem na 18:00. Tam już wszystko było prawie skończone. Za jakąś godzinę zaczną schodzić się ludzie... Prawie wszyscy zawodnicy byli już na miejscu. Zamieniłem z niektórymi parę zdań. Jedni proponowali najlepsze wg. nich rozwiązania. Zostało jeszcze trochę czasu, byłem lekko zdenerwowany. Wróciłem do biura i by się rozluźnić włączyłem ulubioną muzykę...

 

MONDAY NIGHT RAW

04.01.2010

 

RAW rozpoczął efektowny pokaz fajerwerek oraz komentatorzy: Jerry Lawler i Michael Cole. Panowie wymienili kilka zdań na temat nowego szefa WWE. Rozmowę przerwał im theme Batisty. Publiczność nie przywitała go zbyt miło ale Animal się tym nie przejmował.

 

-------------------------

 

BATISTA: Na TLC pokonałem John’a Cenę w męczącym Table Match’u. Od tego czasu John unika mnie. Wiem, że Batista Bomb na stół był bardzo bolesny ale nie spodziewałem się, że wielki Cena tak łatwo odpuści. Od dłuższego czasu nie mam przeciwnika godnego siebie. Nie mam przed kim bronić mojego pasa. Dlatego stawiam wyzwanie każdemu zawodnikowi obecnemu tutaj! Niech przyjdzie tutaj i stawi mi wyzwanie! Na pewno je przyjmę!!

 

I hear Voices...

-lecz przez długi czas nikt się nie pojawiał dopiero po kilkunastu sekundach...-

 

Randy Orton zachodzi Batistę od tyłu i wykonuje mu RKO! Po czym bierze mikrofon:

 

RANDY ORTON: Batista, nie mam Ci nic do powiedzenia...

 

-------------------------

 

ShoMiz vs Mark Henry & MVP

Pojedynek nie był bardzo ciekawy... W walce przeważali Big Show i Miz, którzy zmieniali się co jakiś czas maltretując wręcz MVP. Wreszcie pod koniec walki Montel zdołał zmienić się z Mark’iem i sytuacja nieco się zmieniła. World Strongest Man przeważał nad Miz’em i w końcu ponownie zmienił się z MVP. Ten kontynuował natarcie na Miz’a i wykonał mu Playmaker ale pin przerwał Big Show. Mark Henry rzucił się na największego atletę świata próbując pozbyć się go z ringu ale Show złapał go do Chokeslam’u i z pomocą nadszedł MVP i wspólnie ze swoim partnerem pozbyli się Big Show’a z ringu. MVP wrócił do walki ale od razu Skull Crishing Finale od Miz’a i pin do trzech. Mark Henry zdążył wyjść poza ring do Show’a aby się dalej nim zająć i nie zdołał przerwać pinu.

 

-------------------------

 

Randy Orton został zaczepiony na zapleczu przez Josh’a Mattews’a...

JOSH: Randy, Batista chciał aby ktoś wyszedł i stawił mu wyzwanie lecz ty inaczej to zrobiłeś. Dlaczego?

RANDY: Josh, nie mam zamiaru bawić się z Batistą w Jego śmieszne zabawy. Dałem mu sygnał, że na Royal Rumble ten „Jego” pas będzie MÓJ!

JOSH: Nie boisz się trochę Batisty? Wiadomo, że jest on groźny i pokazał to na TLC kiedy to pokonał John’a Cenę kontuzjując go i wykluczając z walki na dobre kilkanaście dni.

RANDY: Jak śmiesz mnie o takie coś pytać? Batista to zwykły człowiek nie jest żadnym zwierzakiem. Jest dla mnie jak każdy! Pokonam go i pokażę mu kto tu rządzi.

Josh pokazał Ortonowi aby się odwrócił a za nim stał już Triple H, który wziął mikrofon od Josh’a...

TRIPLE H: Nie bądź taki pewny siebie. Nie przesądzaj, że na Royal Rumble zdobędziesz pas gdyż dzisiaj stoczymy pojedynek o miano pretendenta do pasa WWE!

Triple H z ironicznym uśmiechem zostawia Randy’ego i Josh’a.

 

-------------------------

 

John Cena vs Sheamus

Dobry i wyrównany pojedynek mimo słabszej formy Ceny widać było, że się bardzo starała by odnieść zwycięstwo. Jednak Sheamus przejmował kontrolę i obijał przeciwnika. W końcówce Cena „odżył” i zaczął atakować co zakończyło się STF i poddaniem się Sheamus’a. Po walce Cena cieszył się ze zwycięstwa w ringu a Sheamus przerwał mu to kopnięciem w twarz.

 

-------------------------

 

Po przerwie reklamowej zabrzmiał theme Bret’a Hart’a. Hit Man wziął mikrofon od spikera...

BRET HART: Chciałem poinformować Miz’a i Big Show’a, że dzięki mnie wystąpią na Royal Rumble. Lecz nie będzie to występ w 30-sto osobowym Battle Royal Match’u tylko starcie przeciwko Hart Dynasty! Mało tego, będzie to pojedynek o pasy Tag Team’owe!

Theme ShoMiz

MIZ: Zaraz, zaraz! Nie masz prawa od tak ustalać sobie walk. Od tego jest nowy człowiek w tej federacji ten no... jak on tam miał? A mniejsza o to. W każdym razie nie zgadzam się na taki pojedynek. To całe Hart Dynasty to jakiś przypadek. Nie będzie tej walki!

BRET HART: Nie masz nic do gadania to już ustalone.

MIZ: Ustalone? Kiedy i gdzie i czemu bez nas?

BRET HART: Wy, jesteście tutaj jedynie mistrzami a my wyznaczamy Wam przeciwników.

MIZ: Tylko mistrzami? Jak śmiesz tak mówić?

Tymczasem na titantronie widzimy jak Pinio siedzi w biurze i ogląda starcie Miz’a z HitMan’em i śmieje się pod nosem. W końcu wyłącza telewizor, wstaje z krzesła i wychodzi z biura kierując się na ring.

MIZ: No, mam nadzieję, że teraz wyjaśni się to bez sensowne nieporozumienie!

Pinio wychodzi przed titantron

PINIO: Dobrze Miz. Widzę, że jak zawsze masz dużo do powiedzenia to skoro nie Hart Dynasty to kto byłby dla Was odpowiednim przeciwnikiem?

MIZ: ... Może...

PINIO: No widzisz... To ja Ci przedstawię kolejną propozycję. Na najbliższym SmackDown dojdzie do walki tag teamowej. Hart Dynasty zmierzą się z ... Brothers of Destruction. Zwycięzcy stoczą pojedynek z ShoMiz na Royal Rumble o Unified Tag Team Championship!

Dziękuję...

MIZ: Jak...

Pinio udaje się za kulisy, za nim Miz z Big Show’em coś jeszcze mówiąc

 

-------------------------

 

Przerwa reklamowa

 

-------------------------

 

Zapowiedź dzisiejszego Maint Eventu o miano pretendenta do WWE Championship. Triple H vs Randy Orton!

 

-------------------------

 

Shawn Michaels vs Jack Swagger

Powrót na ring po dłuższej przerwie Shawn’a Michaelsa nie był najwyższej klasy lecz miał dosyć wymagającego przeciwnika. Panowie stoczyli wyrównany bój lecz widowisko było przeciętne. W końcówce Shawn na dobre przejął kontrolę i w końcu wykonał Sweet Chin Music co dało mu zwycięstwo.

 

-------------------------

 

Triple H vs Randy Orton – 1 contender to WWE Championship

Bardzo dobry pojedynek! Inicjatywę przejmowali na przemian raz Triple H a raz Randy Orton. Do końca nie było wiadomo kto wygra. W końcówce Triple H przejął kontrolę nad walką i mocno obił Orton’a lecz gdy szykował się do Pedigree sytuacja odwróciła się o 360 stopni. Randy przerzucił nad sobą Hunter’a i zaczął kontrować kopnięciami. W końcu zaczął szykować się do RKO i próba ta się udała. Gdy chciał przypinać rozbrzmiał theme Batisty, który wbiegł na ring ale otrzymał RKO i Randy pozbył się go z ringu. Od razu przypiął Triple H’a i 1…2…2,5!!! Nie ma! Randy bez namysłu przyjął pozycję do punt kick’u. I gdy Triple H odpowiednio się ustawił Orton ruszył ale Hunter ominął i szybko się podniósł i ustawił sobie Randy’ego do Pedigree ale Orton znowu uciekł i znienacka wykonał RKO! Od razu przypiął i został pretendentem do pasa WWE!

 

Podsumowanie:

http://iv.pl/images/55597158464878076022.jpg

 

Zaraz po tej walce Monday Night RAW dobiegło końca !

Edytowane przez Pinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Pinio

    122

  • Stamford

    19

  • Seba_KKS

    18

  • Adrian!

    15

Top użytkownicy w tym temacie

Widać, że dość dobrze sobie radzisz. BackStage ogólnie fajny, ale same pojedynki pozostawiają wiele do życzenie (ale całkowicie źle też nie jest). Dopatrzyłem się tylko jednej nieścisłości:

 

JOSH: Nie boisz się trochę Batisty? Wiadomo, że jest on groźny i pokazał to na TLC kiedy to pokonał John’a Cenę kontuzjując go i wykluczając z walki na dobre kilkanaście dni.

 

John Cena vs Sheamus

 

Widać, że się trochę pogubiłeś. I rób więcej walk i segmentów, bo trochę bieda w ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 047
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.04.2010
  • Status:  Offline

Właśnie dlatego napisałem, że Batista wykluczył go na kilkanaście dni a nie miesięcy bo najpierw dałem John'owi walkę :D.

 

Postaram się poprawić jakość walk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  27
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.04.2010
  • Status:  Offline

Nie no fajne mam nadzieje że Randy Orton wygra pas WWE, a Triple H Royal Rumble.Daj jeszcze wiecej Hardcoru noi bedzie COOL :D

 

 

 

 

 

Ps.Fajnie by też było gdybyś dał jakomś jeszcze gale, na przykład wznowił ECW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 047
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.04.2010
  • Status:  Offline

Na razie nie mam zamiaru wznawiać ECW a SuperStars dopiero co usunąłem.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wtorek, 5.01.2010 – Tradycyjnie o 7:00 wstałem i wykonałem wszystkie podstawowe czynności poranne. Wiedziałem, że czeka mnie sporo pracy dzisiaj i wyjechałem z domu o 8:00 do siedziby WWE. Na miejscu byłem koło 8:20. Przywitałem się z pracownikami i wszedłem do swojego biura. Przesunąłem o jeden dzień kwadracik na kalendarzu i usiadłem na wygodnym krześle przy biurku. „Od czego by tu zacząć” – pomyślałem... W końcu włączyłem laptopa i zacząłem czytać newsy ze świata, nie tylko wrestlingowego. Zleciało trochę czasu i w końcu wziąłem się do roboty. Włączyłem WWE.com i przejrzałem na początku roster RAW. „Nie, nie. Oni nie mogą dłużej tutaj być!” – powiedziałem w myślach. Zacząłem spisywać zawodników i zawodniczki na kartkę. Następnie rozesłałem wiadomości do nich, że zostają zwolnieni z federacji. Z federacją pożegnali i pożegnały się...

 

Alicia Fox, Chavo Guerrero, Gail Kim, Hornswoggle, Jamie Noble, Jillian, Katie Lea Burchill, Rosa Mendes, Yoshi Tatsu oraz Zack Ryder

 

Kilku wrestlerów a także kilka div było niezadowolonych z decyzji zwolnienia poszczególnych zawodników ale poradziłem sobie z tym i wszystko jest już w należytym porządku. Kolejna zmiana, która przyszła mi do głowy zaraz po RAW, to wybranie Mini Managera. Z Mini managerem danego rosteru konsultowałbym się w sprawie karty na daną galę i dalszych rozwiązań co do zawodników i gal. Tak więc Mini Managerem RAW został Bret „HitMan” Hart, natomiast SmackDown – Theodore Long. Powiadomiłem ich o tym telefonicznie i byli oboje bardzo zadowoleni. Następnie za pośrednictwem WWE.com przejrzałem roster SmackDown. Znajdowało się tam kilka nazwisk, które mi nie pasowały. Zwolnieni zostali:

 

Caylen Croft, Finlay, Jimmy Wang Yang, Kung Fu Naki, Slam Master J, Trent Barreta

 

Zauważyłem pewne nierówności w obu rosterach i zatwierdziłem draft...

http://iv.pl/images/25942402895215474297.jpg

Powiadomiłem wszystkich pracowników o Drafcie na pierwszym RAW po Royal Rumble 2010!

Ostatnim zajęciem dzisiejszego dnia było przedłużenie kontraktów. Po długich negocjacjach z zawodnikami i innymi osobami, kontrakty przedłużyli

 

Bret Hart, Cody Rhodes, DH Smith, Dolph Ziggler, Drew McIntyre, Evan Bourne, JTG, Layla, Luke Gallows, Matt Striker, Melina, MVP, Natalya, Primo, R-Truth, Shad, The Great Khali, The Miz, Tony Atlas, Tyson Kidd, Vladimir Kozlov

. Tak oto zleciał mi dzień. Była już 17:30 i kompletnie zapomniałem o obiedzie. Za to gdy już zakończyłem pracę od razu zszedłem do stołówki i zjadłem dobre danie serwowane przez naszych kucharzy. Po tej „wyżerce” wróciłem jeszcze na moment do biura zabrać swoje rzeczy po czym zamknąłem go i pożegnałem współpracowników słowami „do jutra” i wyszedłem z siedziby wyjściem parkingowym gdzie postawiłem rano mój samochód i wróciłem do domu. Wróciłem do domu i wziąłem prysznic. Później zaczął dzwonić telefon... Odebrałem i dzwonił do mnie... CM Punk. Powiedział mi, że jest bardzo niezadowolony ze zwolnienia jego przyjaciół(Hornswoggle’a i Zack’a Ryder’a oraz innych) i chce również odejść. Na chwilę mnie zamurowało... Powiedziałem mu, że nie pozwolę na to. Jest zbyt wartościowym zawodnikiem aby od tak mógł sobie odejść. Spytałem czy chce odejść tylko z tego względu, że odeszli jego przyjaciele. Odpowiedział, że tak. W kontrakcie jest zawarte, że jest Maint Eventer’em, dobrze zarabia a on chce odejść tylko z powodu jakiegoś Hornswoggle’a czy Ryder’a? Powiedziałem mu śmiało, że zwolniłem ich dla dobra federacji, większość z nich była z tego zadowolona gdyż czuli się niedoceniani. Punk się trochę uspokoił gdyż o tym nie wiedział i powiedział, że przemyśli jeszcze swoją decyzję. Zakończyliśmy rozmowę a ja byłem lekko zdenerwowany tym zamieszaniem. W końcu się uspokoiłem i rozłożyłem się na łóżku i oglądałem WrestleManię VIII. W końcówce przysnąłem więc postanowiłem wyłączyć i poszedłem spać...

 

Środa, 06.01.2010 – Dzień w zasadzie wolny. Postanowiłem się wyspać i wstałem około 10:00. Nie planowałem niczego ważnego na dzisiaj... Zjadłem spokojnie śniadanie i szykowałem się do wyjścia. Wyjechałem z domu ok. 11:15 i w siedzibie byłem gdzieś tak 11:35. Gdy wszedłem do swojego gabinetu spojrzałem na leżące na biurku papiery. Przejrzałem je dość szybko i nie znalazłem niczego co należałoby zmienić. Skoro nic nie mam do zrobienia to trzeba pomyśleć o SmackDown. Przywołałem do siebie Teddy’ego Long’a, z którym długo dyskutowałem na temat piątkowej gali. Dyskusja była długa ale karta na galę i inne sprawy odnośnie niebieskiego brandu zostały omówione. Wróciłem do domu, zjadłem obiad i reszta dnia była na luzie.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Piątek, 08 styczeń 2010

 

Wypoczęty wstałem o 8:00. Ubrałem się i zjadłem śniadanie, które przynieśli mi hotelowi kucharze. Nie było ono wyśmienite jednak dało się zjeść. Pojechałem do US Airways Center, gdzie miała się odbyć dzisiejsza gala. Ekipa powoli się brała do roboty. Ja natomiast poszedłem do swojego biura przygotować się na dzisiejszą galę. Minęło trochę czasu i postanowiłem pójść na obiad. Jeszcze w budynku spotkałem kilku zawodników, którzy wybrali się ze mną. Poszliśmy do lokalnej restauracji gdzie przy dobrym obiedzie omówiliśmy dzisiejszą galę. Było już koło 16:00 gdy wróciliśmy do federacji. Poszedłem do swojego biura i... nudziłem się. Zadzwoniłem do rodziny i znajomych. Zleciało mi sporo czasu i była już 17:30. Postanowiłem poczytać co się dzieje na świecie. Włączyłem laptopa i zacząłem buszować po internecie. Czas leciał i coraz bliżej do rozpoczęcia gali. Była już 18:30... Poszedłem sprawdzić jak idą prace nad wystrojem. Wszystko już było kończone i powoli oczekiwaliśmy na przyjście pierwszych kibiców. Wróciłem do biura i zacząłem słuchać muzyki...

 

FRIDAY NIGHT SMACKDOWN!

08.01.2010

 

Podsumowanie ankiety:

Kto wygra Tag Team Match o miano pretendentów do Unified Tag Team Championship?

Hart Dynasty - 65%

Brothers of Destruction - 35%

 

Po pokazie fajerwerek SmackDown rozpoczęło się od wymiany zdań na temat RAW i tego co czeka nas na dzisiejszej gali pomiędzy Jim’em Ross’em oraz Gene Okerlund’em. Przypomnieli nam o dzisiejszym Maint Evencie, w którym będziemy świadkami powrotu Brothers of Destruction. Zanim jednak przejdziemy do pierwszej walki na ring wychodzi CM Punk w towarzystwie Luke’a Gallows’a i Sereny.

 

PUNK: Od TLC minęło już dobre trzy tygodnie. Na tej gali pokonałem Matt’a Hardy’ego i próbowałem namówić go do przejścia na stronę Straight Edge. Hardy odmówił więc chciałem go do tego zmusić. Przerwał mi Wasz bohater – Rey Mysterio. Nie ukrywam, że bardzo mnie to zdenerwowało. Matt miał być uratowany i ocalony przeze mnie a jakiś malutki, zamaskowany człowiek mi w tym przeszkodził. Nie wiem kto powinien mieć większy żal do Rey’a – ja czy Hardy? W każdym razie chcę aby Mysterio tutaj wyszedł i powiedział mi jaki ma problem. Chętnie mu pomogę w jego rozwiązaniu. Pamiętajcie, że Straight Edge oznacza lepszy od Ciebie i każdy kto nie pije, nie pali i nie ćpa jest lepszy od reszty!

Booyaka, Booyaka 619

Na ring zmierza Rey Mysterio

REY: Punk, jesteś śmieszny. Nikt Ci nie wierzy, że nie pijesz, nie palisz i nie ćpasz. Wszyscy widzimy jak się zachowujesz. Nie wiem po co robisz to całe zamieszanie z tym goleniem głów. Luke wygląda jak jakiś idiota z tą łysą głową.

PUNK: Dość tego! Za kogo Ty się uważasz? Najpierw wpieprzasz się w nie swoje sprawy a teraz jeszcze śmiesz obrażać społeczność Straight Edge! Musisz zostać ukarany.

REY: No proszę bardzo!

Dope Boys

PINIO: Widzę, że macie jakiś problem. Trzeba wyjaśnić go! CM Punk zmierzy się dzisiaj z Rey’em Mysterio. Koniec tego gadania i wracajcie się przygotować!

 

-------------------------

 

Przerwa reklamowa

 

-------------------------

 

Dolph Ziggler vs Mike Knox

Krótki i niezbyt ciekawy pojedynek. Dolph Ziggler przez dłuższy czas był trzymany w defensywie ale odpowiednio wyczekał Knox’a i wygrał po Sleeper Hold.

 

-------------------------

 

Zapowiedź dzisiejszego Maint Eventu: Brothers of Destruction vs Hart Dynasty

 

-------------------------

 

Drew McIntyre vs R-Truth

Pojedynek wyrównany i zacięty. Co chwilę się zmieniała sytuacja w ringu. Raz przewagę uzyskiwał McIntyre a raz R-Truth. W końcówce kontrolę na dobre przejął Szkot. Walczył nie przepisowo, każdą akcję przy linach trzymał tak długo, że blisko było aby sędzia go zdyskwalifikował. Gdy R-Truth był już bardzo zmęczony McIntyre dołożył Double Underhook DDT i uzyskał pin fall. Po walce wziął swój pas i stanął nad Truth’em i wzniósł go w geście tryumfu.

 

-------------------------

 

Jeff Hardy vs World Heavyweight Champion Chris Jericho

 

Bardzo ciekawa i wyrównana walka. Większość czasu dominował Y2J ale na nic to się zdało. Jeff Hardy wreszcie przejął inicjatywę nad rywalem i wykonał Twist of Fate po czym Swantom Bomb i mistrz wagi ciężkiej został odliczony. Po walce rozbrzmiał theme Edge’a, który wszedł do ringu i zaatakował Jericho wykonując mu DDT oraz Spear. Jeff nie zwlekał i zaatakował Edge’a i wykonał mu Twist of Fate oraz Swantom Bomb i w taki sposób Hardy ponownie zadebiutował na SmackDown!

 

-------------------------

 

Na zapleczu Todd Grisham poprosił o wywiad Rey’a Mysterio.

TODD: Rey widać po Tobie, że jesteś pewny siebie przed pojedynkiem z niebezpiecznym CM Punk’iem.

REY: Nie boję się wyzwań. Denerwuje mnie zachowanie Punk’a i chce wreszcie skończyć ten kabaret. W dzisiejszej walce udowodnię, że to całe Straight Edge to jedna wielka bzdura.

TODD: Musisz pamiętać, że przy narożniku Punk’a będą czekali Gallows i Serena, którzy wykorzystają każdy błąd sędziego aby przeszkodzić Ci w walce.

REY: Mam nadzieję, że nie będą mieli takich okazji. Jeśli jednak tak się stanie to postaram się to przetrwać.

TODD: Dziękuję za wywiad.

 

-------------------------

 

Rey Mysterio vs CM Punk

 

Przez większość walki przewaga była po stronie “czystego”. Punk znęcał się nad Rey’em a później nawet kpił sobie. Oczywiście to musiało się kiedyś skończyć i przez własną głupotę CM Punk stracił panowanie nad przebiegiem sytuacji. Rey wykonał kilka potężnych kopnięć i osłabił Punk’a. W końcu lider Straight Edge Society znalazł się na drugiej linie i gdy wydawało się, że Rey wykona 619 CM Punk wyniósł go do GTS! Rey skontrował to na Tornado DDT. Rey podniósł się szybciej i czekał aż podniesie się Punk. Gdy tak się stało Rey wykonał Hurricanranę po czym Punk znalazł się na drugiej linie i tym razem próba 619 zakończyła się sukcesem. Następnie był splash i przypięcie 1…2…3!

 

-------------------------

 

Zapowiedź walki o pas WWE na Royal Rumble – Batista© vs Randy Orton

 

-------------------------

 

Szatnia Hart Dynasty... Tyson Kidd i David Hart Smith w nie najlepszych nastrojach przed walką z Braćmi Destrukcją ale motywacji dodaje im Natalya. Mobilizuję ich bo przed nimi wielka szansa pokazania się z najlepszej strony. W końcu wszyscy zadają sobie sprawę z wyzwania jakie jest przed nimi i wychodzą z szatni i idą w stronę wejścia na salę.

 

-------------------------

 

Hart Dynasty vs Brothers of Destruction – 1 Contender’s to Unfied Tag Team Championship

 

Hart Dynasty pomimo wymagających przeciwników w miarę dobrze radzili sobie. Przez niemal całą walkę Kane był trzymany w defensywie. Bardzo go osłabili lecz nawet nieudolny Hart Attack nie dał im upragnionego celu. W reszcie Kane się obudził i zmienił się z Undertaker’em a wtedy już nie było zmiłuj na ringu. Taker najpierw rozprawił się z Tyson’em Kidd’em a następnie wykonał Chokeslam na DH Smith i potem dołożył Tombstone Piledriver i reaktywacja Brothers of Destruction zakończyła się zdobyciem przez nich prawa do walki o pasy tag teamowe z aktualnymi mistrzami(ShoMiz) na Royal Rumble!

 

Podsumowanie

http://iv.pl/images/03608807437367351089.jpg

 

Po tej walce Friday Night SmackDown! zeszło z anteny !

Edytowane przez Pinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 157
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.11.2009
  • Status:  Offline

No no no. Bardzo dobre diary ;) Wywiady i dialogi na ringu są świetnie przeprowadzane a nie w stylu "nie lubię cię, walczmy dzisiaj". Opisy walki także są niczego sobie. Naprawdę mi się podoba. Wg mnie ta gala Smackdown jest lepsza niż Raw. Sam zastanawiam się nad napisaniem diary, ale nie wiem czy się opłaca :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  439
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.04.2008
  • Status:  Offline

Jeżeli Orton ma wygrać pas to polecam naprawdę przetasować main eventy podczas draftu. Bo jak tylko widzę programy Orton-Triple i Orton-Cena, to odrzuca mnie z miejsca. Te feudy zostały już wyeksploatowane do granic możliwości przez federację i każda ich reaktywacja to nie tyle odgrzewany kotlet, co spalona guma ;) Więc zamieszaj w drafcie, niech pojawią się nowe możliwości. I do stu piorunów, nie jobbuj CM Punka Rey'owi :P Prawdziwe WWE robi to już w wystarczająco niesmacznym stopniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 047
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.04.2010
  • Status:  Offline

W tym przypadku mamy Orton-Batista ale podczas Draftu mam zamiar zrobić "rewolucję" w rosterach. A walka Punka z Mysterio to po prostu początek feudu i nie mam zamiaru robić z CM'a ofiary Rey'a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  32
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.03.2010
  • Status:  Offline

Lepiej będzie jak wydłużysz trochę walki... Ogólnie diary dobre, CM vs Mysterio, ten feud wychodzi mi już bokiem... :? Czekam aż tylko Punk skopie dupe karłowi i będzie koniec... Punk, Hornswoggle, Zack Ryder, przyjaciele :D Ciekawe :D Mam nadzieję, że nie będzie żadnego Orton vs Cena ani Orton vs Triple tak jak napisał LooseCannon bo tego już było za wiele w rzeczywistości, a teraz jeszcze powracasz do tego w diary'ach... Ogólnie nie jest najgorzej, ale nie najlepiej... Dobre są diary w twoim wykonaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 047
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.04.2010
  • Status:  Offline

Przepraszam za opóźnienie ale nie miałem czasu aby dodać galę. Co do komentarza HardyZzZ: Hornswoggle i Zack Ryder są przyjaciółmi Punk'a(napisane jest w opisie tematu, że Diary jest oparte na EWR)

------------------------------------------------------------------------------

09.01.2010 – Dzisiaj nie musiałem nic wielkiego robić. Tradycyjne czynności poranne i wyjazd z domu ok. 8:00. Był dość duży ruch i byłem dopiero 8:45 w siedzibie. Powitałem wszystkich i wszedłem do biura. Spojrzałem na ratingi RAW i SmackDown. Powiedziałem sobie w myślach, że to jeszcze nie jest to! Zarówno RAW jak i SmackDown potrzebna jest jakaś gwiazda. Nie musi walczyć ale musi robić show! I od razu na myśl przyszły mi dwa nazwiska...

Natychmiast zadzwoniłem do sekretarki aby uzyskać numery do tych dwóch osób. Po krótkim oczekiwaniu otrzymałem je i zadzwoniłem pod pierwszy...

?? : Tak słucham.

Pinio: Witaj Rock. Mam dla Ciebie propozycję.

The Rock: O Pinio! Witaj przyjacielu. Co tam masz?

Pinio: Chciałbym Cię zatrudnić... Na dłużej!

The Rock: Niestety ja już nie mam zamiaru walczyć.

Pinio: Dobrze, rozumiem Cię i nawet nie mam na celu Cię zmuszać do powrotu na ring jako stały wrestler. Chcę abyś robił show! Masz wyjść i komentować, krytykować to co Ci się nie podoba. Ma wrócić stary The Rock!!!

The Rock: Skoro tak to kiedy możemy się spotkać w sprawie kontraktu?

Pinio: Kiedy Ci pasuje!

The Rock: No to może jutro?

Pinio: Nie ma sprawy! Przyjdź do mojego biura o 15:00!

The Rock: Będę na pewno.

Pinio: No to do zobaczenia!

The Rock: Do jutra!

„Jeeeest!” – krzyknąłem po czym do mojego biura wpadła sekretarka i spytała co się stało? Uspokoiłem ją, że nic się nie stało ale nie powiedziałem nic o Rock’u.

Czas na drugiego... Połączyłem się...

?? : Słucham!?

Pinio: Witaj Steve, mam dla Ciebie propozycję.

Steve: O siemanko Pinio! Dawaj co tam masz dla mnie.

Pinio: Chcę podpisać z Tobą kontrakt.

Steve: No to świetnie, ale uprzedzam, że nie jestem już w takiej formie jak kilka lat temu.

Pinio: Nie martw się. Nie chcę abyś walczył. Po prostu masz być taki jak zawsze. Masz rozgrzewać publiczność!

Steve: Ooo to nawet lepiej!

Pinio: To jak zgadzasz się?

Steve: Oczywiście!

Pinio: Pasuje Ci jutro w moim biurze o 16:00 aby podpisać umowę?

Steve: No jasne! If you ready to returns Austin gimme a hell yeah!

Pinio: Ooo tak! Dokładnie. To do jutra!

Steve AUSTIN: Narka!

Tym razem nie krzyknąłem jak po poprzedniej rozmowie lecz byłem równie szczęśliwy. Postanowiłem powiadomić wszystkich o tej wspaniałej wiadomości! Włączyłem radio-węzeł po czym ogłosiłem...

„Uwaga! Mam dla Was, działaczy i zawodników oraz innych pracowników WWE wspaniałą wiadomość! Otóż jutro w godzinach 15-16 do siedziby przybędą The Rock oraz Stone Cold Steve Austin! Zastanawiacie się po co? Podpisać kontrakt z naszą federacją! Będą pracować z nami! Więcej informacji jutro!”

Ten dzień był dla mnie wspaniały! Do mojego biura wszedł Bret Hart.

Pinio: Witaj Bret. Co Cię do mnie sprowadza?

Bret: Słyszałem o tej wspaniałej wiadomości i muszę Ci powiedzieć, że to był świetny pomysł. Tylko mam jedno pytanie. Rodzielisz ich obu czy będą razem w jednym brandzie?

Pinio: Mam plany aby Steve Austin był na RAW a Rock na SmackDown.

Bret: No to dobrze. Mam nadzieję, że będzie mi się z nim dobrze współpracowało. A teraz wyjeżdżam do rodziny. Wrócę jutro wieczorem i pogadamy o RAW.

Pinio: Do jutra!

Bret wyszedł z biura a ja postanowiłem skończyć na dzisiaj swoją pracę. Zamknąłem biuro i wyszedłem z budynku po czym pojechałem do domu, zrobiłem sobie obiad i reszta dnia minęła spokojnie.

10.01.2010 – Dziś wielki dzień dla WWE. Do federacji wracają dwie legendy. Niestety nie jako zawodnicy ale i tak będą pełnili ważną rolę w tym biznesie. Początek dnia tradycyjny. Wyjechałem po 8:00 i około 8:25 byłem na miejscu. Po wejściu do biura od razu zamówiłem sobie kawę. Po chwili przyniosła mi ją obsługa. Rozsiadłem się w fotelu i włączyłem laptopa aby sprawdzić co dzieje się na świecie. Zleciało mi sporo czasu i tak oto wybiła 10:00. Postanowiłem omówić RAW z mini managerem tego show. Skontaktowałem się z Bret’em i kazałem przyjść do mojego biura w celu ustalenia co wydarzy się na poniedziałkowej gali. Bret za kilka minut był już u mnie i rozpoczęliśmy ustalanie walk i segmentów. Gdy wszystko ustaliliśmy było już blisko 15:00. Za chwilę do mnie miał przyjść Rock. Wyszedłem z biura i przed budynek aby powitać The Rock’a. Chwilę później się przywitaliśmy i wróciliśmy do mojego biura. Tam podpisaliśmy umowę, z której oboje byliśmy zadowoleni. Rock wyszedł i kazałem mu pójść się przywitać z HitMan’em. Była 15:50. Za chwilę miał przybyć Stone Cold. Zająłem się czymś nudnym i jakoś mi zleciały te 10 minut i zapukał do mnie Steve. Przywitaliśmy się i przeszliśmy od razu do konkretów. Dogadaliśmy się i tak jak podczas podpisywania kontraktu oboje byliśmy zadowoleni. Kazałem mu przywitać się z pracownikami. RAW ustalone więc spadam do domu bo jutro z rana wyjazd na RAW. Wróciłem do domu, przyszykowałem się do wyjazdu i przyszykowałem się do spania.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Poniedziałek, 11 styczeń 2010r.

 

Tym razem wyjątkowo pobudka o 6:00. Szybko wyszykowałem się do wyjścia i pojechałem na lotnisko, z którego lecieliśmy do Memphis. Wylecieliśmy o 8:00 i na miejscu byliśmy o 8:30. Pojechaliśmy autobusem do hotelu gdzie się osiedliliśmy. Nie miałem nic do roboty więc pojechałem na halę gdzie trwały już przygotowania. Szły one zgodnie z planem i bez obaw wiedziałem, że wyrobimy się na dzisiejszą galę. Wróciłem do hotelu gdzie razem z Bret’em Hart’em zagrałem kilka pojedynków w grze SmackDown vs RAW 2010. Później stawiłem wyzwanie każdemu obecnemu w hotelu i chętnym był Rey Mysterio. Zleciało sporo czasu. Do czasu rozpoczęcia się gali nie robiłem nic ciekawego...

 

MONDAY NIGHT RAW

11.01.2010

 

RAW rozpoczął efektowny pokaz fajerwerek. Na początku przywitali nas Jerry Lawler i Michael Cole, którzy rozmawiali o nadchodzącym Royal Rumble oraz ostatnim SmackDown. Dyskusję przerwał theme Randy’ego Ortona.

 

-------------------------

 

RANDY ORTON: Przyszedłem tutaj po to aby powiedzieć pewnej osobie, że na Royal Rumble czeka ją strasznie ciężki pojedynek, z którego wyjdę zwycięsko! Batista... jesteś mistrzem ale już niedługo. 31 stycznia będzie ostatnim dniem stycznia ale też i ostatnim dniem, w którym będziesz nmistrzem!

Wypowiedź przerywa theme Batisty, który zmierza do ringu

BATISTA: Jak możesz mówić takie bzdury! Nigdy nie odbierzesz mi mojego mistrzostwa!

RANDY: Przekonamy się na Royal Rumble.

W tym momencie Orton zaatakował mikrofonem Batistę, który się przewrócił. Randy zaczął go dobijać kopniakami w brzuch i twarz. Następnie czekał aż Animal się podniesie a gdy to się stało to wykonał mu RKO.

 

-------------------------

 

The Miz vs Kofi Kingston

 

Walka wyrównana lecz średnio widowiskowa. Zmieniała się sytuacja w ringu. Końcówka była w miarę ciekawa. Kofi przejął na dobre kontrolę i wykonał Bo Bo LegDrop. Szykował się do Trouble in Paradise ale Miz uniknął i sytuacja w ringu zmieniła się ponownie. Miz wykorzystywał każdy moment aby oszukać i zwyciężyć lecz sędzia był w miarę czujny. Akcja przeniosła się poza ring a sędzia pilnował zawodników gdy nagle zabrzmiał theme Big Show’a. Sędzia skupił na nim swoją uwagę co wykorzystał Miz i uderzył Kofi’ego krzesłem. Wrócili do ringu i Miz przeszedł do pinu ale nie udało się! Kofi się podniósł i Miz znowu zaczął atakować. Seria kopnięć w narożniku, kilka akcji z rozbiegu oraz kilka clothesline’ów. W końcu Miz wykonał Skull Crushing Finale i zakończył walkę na swoją korzyść.

 

-------------------------

 

Rozbrzmiewa znany wszystkim theme Steve’a Austina! Kibice zaczęli się cieszyć z powrotu legendy. Austin wjechał swoim quadem obłożonym piwem. Wszedł do ringu i pił piwo tauntując do fanów. W końcu wziął mikrofon i rozpoczął...

 

AUSTIN: Wróciłem do WWE! Jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Wraz ze mną wrócił tutaj The Rock, mój dobry przyjaciel ale niestety to RAW będzie bardziej widowiskowe! Bret tutaj dowodzi a ja zajmę się innymi sprawami na tym show...

Na titantronie pojawia się The Rock...

ROCK: Steve... Wiesz, że Cię lubię ale niestety dzięki mnie SmackDown przebije RAW pod względem atrakcyjności... Możesz robić co chcesz ale to ja wspólnie z Teddy Long’iem będziemy produkowali najlepsze show.

AUSTIN: Zaczynasz mnie powoli denerwować. Wiesz, że nie lubię jak ktoś wpieprza mi się w przemowę i jeszcze mówi bzdury!

ROCK: Steve, spójrz na to...

Do The Rock’a dołączają Undertaker i Kane.

ROCK: To są moi ludzie więc jak masz jakiś problem to się zgłoś do nich.

AUSTIN: Nie martw zgłoszę się na pewno może nie osobiście ale na pewno ktoś do Was zawita...

ROCK: Czekamy....

Znikają z titantronu a Austin podrapał się po głowie po czym wyrzucił mikrofon i wrócił za kulisy.

 

-------------------------

 

Mark Henry & MVP vs Legacy

 

Większość walki dominowali uczniowie Ortona. MVP był trzymany w defensywie ale gdy doszło do zmiany i gdy wszedł Mark Henry to sytuacja nieco się zmieniła. Mark dominował nad Cody’m Rhdoes’em ale dopuścił do zmiany po stronie Legacy i zaczął dominować nad Ted’em. Zmiana po stronie tych dobrych i do akcji wkroczył MVP. Wykonał kilka specyficznych dla niego akcji po czym skończył Ted’a Playmeker’em i uzyskał pin fall.

 

-------------------------

 

Josh Mattews zaczepił na korytarzu Batiste...

JOSH: Batista dzisiaj czeka Cię ciężki pojedynek z byłym przyjacielem Triple H’em. W dodatku zaatakował Cię Randy Orton i nie wyglądałeś po tym za dobrze. Jak się czujesz?

BATISTA: Jak się czuję? Wyśmienicie. Każdy z RAW i SmackDown mógłby mnie zaatakować ale i tak są nikim dla mnie. Gdyby mnie zaatakowali to i tak bym szybko się podniósł i pokonał przeciwnika i tak będzie dzisiaj! Triple H poczuje jak to jest walczyć z rozwścieczonym Batistą.

Wściekły Animal poszedł a Josh stał trochę bojaźliwie.

 

-------------------------

 

Przerwa reklamowa

 

-------------------------

 

Christian vs Carlito

 

Niemal całą walkę dominował Carlito. W końcówce sam sobie zaszkodził i stracił panowanie nad przeciwnikiem co źle się dla niego skończyło. Christian zaatakował i opłaciło mu się gdyż po Killswitch uzyskał zwycięstwo.

Po walce na ring wbiegł z krzesłem Primo. Publiczność była zaskoczona ale brat Carlito nie zaatakował go tym przedmiotem tylko wyrzucił je i pomógł wstać bratu. Następnie stanęli razem na środku ringu i wznieśli ręce. Bardzo spodobało się to publiczności.

 

-------------------------

 

Randy Orton vs John Cena

 

Świetny pojedynek. Sytuacja w ringu zmieniała się jak w kalejdoskopie. Raz dominował nad rywalem Orton, raz Cena. Nikt nie wiedział do końca kto wygra. W końcówce jednak inicjatywę przejął Randy. Seria potężnych ciosów w twarz zmieniła zdecydowanie dalszy przebieg walki. Orton wbił Cenę w narożnik i znęcał się nad nim. W końcu po serii świetnych akcji Orton wykonał RKO i uzyskał pin fall. Po walce na ring wbiegli Rhodes i DiBiase ale nie po to aby świętować z Randy’m tylko wykonali kolejno na nim Cross Rhodes oraz Dream Street. DiBiase przejął głos i powiedział:

DiBIASE: Randy, wszyscy uważali Cię za naszego mentora, nauczyciela a prawdą jest to, że my ratowaliśmy Ci dupę w każdej kryzysowej dla Ciebie sytuacji. Nie istniałbyś bez nas! Spodziewaj się ciężkich dni Randy...

Priceless opuścili ring a Randy leżał w nim wpół przytomny.

 

-------------------------

 

Przerwa reklamowa

 

-------------------------

 

Zapowiedź walki na Royal Rumble – Batista© vs Randy Orton o pas WWE

 

-------------------------

 

Triple H vs Batista

 

Ciekawy pojedynek, może nie aż taki jak pojedynek Ortona z Ceną ale nie ma znacznej różnicy. Większość walki dominował Batista potwierdzając słowa wypowiedziane kilka minut przed walką. Triple H jednak nie dawał sobą pomiatać i w końcu zaatakował na poważnie. Seria clothesline’ów, spinebuster i przygotowanie do Pedigree ale Batista uciekł i wyniósł do Batista bomb jednak Hunter był sprytniejszy i uciekł. Nastąpiło kolejne zwarcie i kolejna wymiana ciosów. Znowu kontrolę przejął The Game. Kolejne odbicia od lin i spinebuster. Na koniec pozycja do Pedigree i tak! Triple H uzyskuje pin i zwycięża pojedynek!

 

 

Podsumowanie

http://iv.pl/images/98721527385705043126.jpg

 

Po tym wydarzeniu zakończyła się transmisja z RAW!

Edytowane przez Pinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  198
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.03.2010
  • Status:  Offline

Nieźle, najbardziej mi się podoba to ogólne, luzackie podchodzenie do rzeczy. Masz dobry styl pisania. Nie mogę się doczekać na PPV. 8/10 tylko bardziej opisuj walki, bo "pare clotheslinów" a potem finisher nie wystarczą :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  27
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.04.2010
  • Status:  Offline

Bardzo się ciesze że wreszcie The Rock powraca do WWE, oraz Austin jestem bardzo zadowolony

 

 

 

 

Twoje diary są bardzo ciekawe i realistyczne jak zwykle 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  32
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.03.2010
  • Status:  Offline

Wow ! Świetna... Czyżby feud The Rocka i Steva Austina :D ?? Będzie ciekawie, czekam na Royal Rumble

 

 

ps. zapraszam do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 157
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.11.2009
  • Status:  Offline

Bardzo fajne diary. Dobrze pomyślane z powrotami Rocka i Stone Colda. Walki też ładnie opisane, nie przepadam, gdy opis walki się dłuży i dłuży. Co mam więcej powiedzieć? Pisz dalej bo ciekawe to jest :P Czekamy na następne walki na PPV. Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 047
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.04.2010
  • Status:  Offline

13.01.2010 – Szybko pojawiłem się w biurze i od razu do głowy przyszedł mi pewien pomysł... „Ratingi gal są w miarę i nie mam zamiaru ich zaniżać. Jestem tutaj od prawie 3 tygodni i nie ustaliłem jeszcze żadnej walki Div! Nie nie! Rezygnuję z tego całkowicie. Zostawię tylko managerki i wybiorę po jednej na roster do przeprowadzania wywiadów.” – pomyślałem. Od razu zabrałem się do pracy w wyniku czego z federacją pożegnały się:

 

Beth Phoenix, Brie Bella, Kelly Kelly, Layla, Melina, Mickie James, Nikki Bella, Savanah, Vickie Guerrero

 

Pozostały tylko:

 

Natalya – managerka Hart Dynasty

Eve Torres – managerka Chris’a Masters’a

Maryse – będzie przeprowadzać wywiady na RAW

Serena – członek Straight Edge Society

Tiffany – będzie przeprowadzać wywiady na SmackDown!

 

Nie ma Div, nie ma pasa Div! Nic więcej tego dnia nie robiłem dlatego szybciej opuściłem siedzibę i udałem się do domu.

 

14.01.2010 – Nie śpieszyło mi się dzisiaj do biura. Wyspałem się i wstałem ok.10:00. Bez pośpiechu wziąłem kąpiel i zjadłem śniadanie. Byłem gotowy do wyjścia gdzieś tak 11:30. Wyjechałem z domu i pojechałem do siedziby. Na miejscu byłem 11:50, przywitałem się ze wszystkimi i poszedłem do biura. Nie zdążyłem się rozsiąść a już zadzwonił telefon... Odebrałem i okazało się, że była to stacja myNetwork. Powiedzieli mi, że są niezadowoleni ze SmackDown gdyż jest za dużo niebezpieczeństwa i nie chcą przedłużyć kontraktu. Zdenerwowany odpowiedziałem, że po jutrzejszej gali nie chcę mieć z nimi nic wspólnego i odłożyłem słuchawkę... I wtedy zaczęły się problemy... „Gdzie ja teraz znajdę jakąś telewizję do transmitowania SD?”. Wysłałem zgłoszenie do jednej z telewizji i póki co gale SD nie będą się odbywać tylko będzie RAW z udziałem zawodników z obu brandów! Dosyć dobrze się to ułożyło bo będę mógł na jednej gali przedstawić wszystkich uczestników RR Match’u. Dobra pora pomyśleć o ostatnim SmackDown na myNetwork TV. Zaprosiłem do biura Teddy’ego Long’a i Rock’a. Rozmowa była długa i zaraz po niej wróciłem do domu...

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Piątek, 15 styczeń 2010 rok

 

Wcześnie wstałem aby zdążyć na samolot, którym lecieliśmy do Chicago gdzie miała odbyć się dzisiejsza gala SmackDown! Na miejscu szybko pojechaliśmy do hotelu gdzie się rozgościłem. Nie robiłem tam nic specjalnego. Gdy nadeszła odpowiednia pora pojechałem na salę gdzie trwały przygotowania. Wszedłem do swojego gabinetu i tam spędziłem czas do gali.

 

Wyniki ankiety:

Co wydaje Ci się najbardziej prawdopodobne po ostatnim SmackDown!?

Chris Jericho© vs Edge - o World Heavyweight Championship 36%

Chris Jericho© vs Edge vs Jeff Hardy - o World Heavyweight Championship 63%

Edge vs Jeff Hardy 0%

 

 

FRIDAY NIGHT SMACKDOWN!

15.01.2010

 

SmackDown rozpoczęło się od efektownych strzałów fajerwerek. Przywitali nas komentatorzy niebieskiego brandu Jim Ross oraz Gene Okerlund. Wymienili kilka zdań na temat ostatniego RAW oraz tego co nas czeka na dzisiejszej gali. Nagle rozbrzmiał theme The Rock’a i dyskusja została przerwana. The Rock w towarzystwie Undertaker’a i Kane’a wszedł do ringu z mikrofonem...

 

-------------------------

 

ROCK: Jak wszyscy wiemy SmackDown jest najciekawszym rosterem WWE. Głównie za sprawą mnie i moich ludzi: Undertaker’a i Kane’a czyli Braci Destrukcja. Steve Austin na ostatnim RAW powiedział, że to brand, który on reprezentuje jest najlepszy. Od razu uciszyłem go i powiedziałem, że w razie problemów ma się do nas zgłosić. Mam nadzieję, że Steve nie przestraszył się na tyle, chodź jest to bardzo prawdopodobne, że więcej nie odezwie się. Liczę, że Austin znajdzie godnych przeciwników dla przyszłych mistrzów Tag Team’owych i stawią nam wyzwanie. Póki co najlepszy Tag Team w WWE stoczy dzisiaj pojedynek z ich przeciwnikami na Royal Rumble – ShoMiz!

 

-------------------------

 

Dolph Ziggler vs Goldust

 

Bardzo krótka walka, w której przez cały czas dominował Ziggler. Zakończył się ten pojedynek poprzez Sleeper Hold, który założył Goldust’owi Dolph.

 

-------------------------

 

Backstage a dokładniej szatnia Brothers of Destruction. The Rock motywuje braci aby wygrali dzisiejszą walkę. Undertaker wstaje, Kane zaraz za nim. Spojrzeli sobie w oczy i kiwnęli głowami...

 

-------------------------

 

Na ring wychodzą członkowie Straight Edge Society.

PUNK: Rey, mam dosyć Ciebie i Twoich fanów, którzy są nałogowcami! Chcę z Tobą walki, w której zniszczę Cię, superbohatera, i pokażę wszystkim, że Straight Edge oznacza lepszy od Ciebie! To nie ma być walka, to ma być bitwa! Chcę Last Man Standing Match’u!

Na ring wychodzi Rey Mysterio...

REY: Chcesz? TO MASZ!

Rozbrzmiewa theme Teddy’ego Long’a

TL: Oficjalnie zatwierdzam walkę! Rey Mysterio vs CM Punk w Last Man Standing Match’u!

CM Punk i Rey patrzą się na siebie kiwając głowami z zadowolenia

 

-------------------------

 

Drew McIntyre vs John Morrison – non tittle Match

 

Walka średnia, w której przez większość czasu dominował McIntyre. John miał swoje pięć minut, które wykorzystał. Najpierw uciekł z pozycji do Double Underhook DDT i zaatakował potężnymi kopnięciami. Kilka clothesline’ów i superkicków. McIntyre leżał już na macie i Morrison szykował się do Starship Pain ale Szkot się odsunął i ponownie przejął inicjatywę. Gdy John leżał Drew atakował kopnięciami, gdy John stał wykonywał clothesline’y i w końcu ustawił sobie Morrisona do Double Underhook DDT i udało się! Uzyskał pin i wygrał walkę. Po walce wzniósł pas stojąc na John’em i zaczął go atakować...

 

-------------------------

 

Break the walls down! Na ring zmierza mistrz świata wagi ciężkiej – Chris Jericho

CHRIS JERICHO: W zeszłym tygodniu stoczyłem walkę z Jeff’em Hardy’m(na titantronie pojawiają się urywki z walki). Jeff mnie pokonał(Hardy wykonuje Swantom Bomb i przypina 1…2…3!). Nie zdążyłem wstać a już zaatakował mnie Edge(Rozbrzmiewa theme Edge’a. Ten wbiega do ringu i wykonuje Chrisowi Spear!). Później Jeff zaatakował Edge’a(Hardy wykonuje Twist of Fate na Edge’u i następnie dokłada Swantom Bomb!)... CO TO MA BYĆ? Jak tak można traktować mistrza? Jestem najlepszy w tym co robię i jestem mistrzem świata! Należy mi się szacunek! Teddy! Musisz coś z tym zrobić!

You think, you know me

EDGE: Chris, Chris, Chris. Jaki Ty jesteś dziecinny. Zrozum, że bycie mistrzem nie upoważnia Cię do bycia nietykalnym. Dostałeś znak, że na Royal Rumble stracisz pas...

CHRIS JERICHO: Nie nie! Zaatakowałeś mnie bo byłem bez sił a tak naprawdę to pojawiłeś się po tej walce aby wyjaśnić coś z Hardy’m!

No more words

JEFF HARDY: Oj. Wam się chyba nudzi. Zamiast trenować to się kłócicie o jakieś bzdury. Jesteś mistrzem Chris. Dobrze ale już nie długo!

EDGE: Jeff, co Ty mówisz? Na Royal Rumble możesz wystąpić jedynie w 20-sto osobowym Battle Royal aby uzyskać prawo walki ze mną o pas wagi ciężkiej na WrestleMani!

CHRIS JERICHO: To ja jestem mistrzem! I nim będę po Royal Rumble, po WrestleMani i po TLC!

Theme Teddy’ego Long’a

TL: A więc zatwierdzam walkę! Edge vs Jeff Hardy o miano pretendenta do pasa wagi ciężkiej na Royal Rumble!

 

-------------------------

 

Last Man Standing Match: CM Punk vs Rey Mysterio

 

CM Punk wyszedł do ringu bez reszty członków SES... Bardzo dobra walka. Użyto w niej mnóstwo krzeseł, stołów, drabin i innych przedmiotów. W połowie walki kontrolę przejął Rey Mysterio, który uderzył Punk’a krzesłem w głowę i ten zaczął poważnie krwawić. Mysterio rozłożył stół, na którym ułożył Punk’a. Obok rozstawił drabinę, na którą wszedł. Pobudził publiczność i skoczył ale CM Punk się zsunął i Rey skoczył na sam stół. Sędzia zaczął odliczać do 10 ale Rey stanął na nogach w 9 sekundzie. Punk zaczął atakować i użył do tego kija owiniętego drutem kolczastym. Uderzył nim Rey’a w twarz a właściwie w maskę i Mysterio padł na matę. Punk nie zaprzestawał z atakiem i tym samym przedmiotem uderzał w Rey’a ale w plecy powodując poważne uszkodzenia i mocne krwawienie. Nagle rozbrzmiał theme Luke’a Gallows’a. Luke zaczął okładać Rey’a a Punk coś przygotowywał. Nagle CM Punk rozstawił stół, który owinął drutem kolczastym. Luke wykonał Rey’owi powerbomb na ten stół i sędzia spokojnie odliczył do 10! Punk wygrywa!

 

-------------------------

 

Zapowiedź Maint Eventu dzisiejszego SmackDown – Edge vs Jeff Hardy o miano pretendenta do pasa wagi ciężkiej

 

-------------------------

 

Brothers of Destruction vs ShoMiz

 

Walka wyrównana. Większość czasu w ringu po stronie ShoMiz spędził Big Show ale Miz miał też swój czas. Przez chwilę atakował Kane’a ale Big Red Monster wreszcie zaatakował i zaczął dominować na Miz’em. Kilka razy zmienił się z Undertaker’em ale na dłużej został Kane. Wreszcie wykonał Chokeslam i szykował się do Tombstone’u. Wyniesienie, Undertaker wbiega do ringu i Big Boot’em atakuje Big Show’a a Kane wykonuje Tombstone Piledriver i przypina 1…2…3!

 

-------------------------

 

Jeff Hardy został zatrzymany przez Tiffany i poproszony o udzielenie kilku odpowiedzi

 

T: Jeff, czeka Cię trudny pojedynek ale stawka jest wysoka. Jak się czujesz przed walką?

JH: Bardzo dobrze. Zamierzam pokonać Edge’a i na Royal Rumble zdobyć pas wagi ciężkiej udowadniając Chris’owi, że nie jest najlepszy w tym co robi.

T: Masz jakąś specjalną taktykę na ten pojedynek?

JH: Nigdy nie wymyślam żadnej taktyki. Po prostu wchodzę do ringu i robię wszystko aby wyjść z niego zwycięsko!

T: Podobno po Twoim powrocie miałeś wspólnie z bratem walczyć o pasy tag team’owe. Co z tymi planami?

JH: Póki co najważniejszym dla mnie zadaniem jest zdobycie pasa wagi cieżkiej a po Royal Rumble, gdy już będę go miał pomyślę wraz z Matt’em o pasach tag teamowych.

 

-------------------------

 

Edge vs Jeff Hardy – o miano pretendenta do pasa wagi ciężkiej

 

Walka wyrównana i bardzo zacięta. Obaj nie odpuszczali ani na moment. Raz przejmował kontrolę Edge by za chwilę sytuacja układała się po myśli Jeff’a. Nagle do ringu wbiegł Chris Jericho i uderzył Jeff’a pasem a na Edge’u wykonał Codebreaker. Później jeszcze zaczął atakować ich kopnięciami i po tym wszystkim wzniósł pas w górę. Walka zakończyła się remisem więc nie wiemy kto będzie przeciwnikiem Chis’a Jericho na Royal Rumble!

 

 

http://iv.pl/images/79320926297189366504.jpg

 

Zaraz po tym wydarzeniu Friday Night SmackDown! zakończyło się.

Edytowane przez Pinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Najnowsze posty

    • -Raven-
      Szkoda, że przed atakiem Tarzana, Tonny Halik nie nawiązał (bez nazwisk) do sytuacji z Punkiem i tego jak wtedy się bał o życie (a tu cyk - i wpierdol od "swoich") Dla mnie takie myki to klasyk pod heel turn (gość sam banuje akcję, żeby ją później chamsko wykorzystać do jakiejś ważnej wygranej), ale Angola raczej nie sturnują, skoro dopiero co ostatnio się sface'ował. Chociaż... Mógłby w taki sposób za jakiś czas pojechać Stricka z pasa...
    • Jeffrey Nero
      Na najbliższym Collision zadebiutują Grizzled Young Veterans a zawalczyć mają z The Acclaimed.  
    • Jeffrey Nero
      Jeszcze nic straconego może dojść do walki OC vs Trent i wtedy heel turn przejdzie też Chuck Taylor. Na sobotnim Collsion ma mieć wywiad, więc dostanie mikrofon na żywo. Co do ostatniego segmentu gali to 11 lutego nie w 100%, ale przewidziałem ten segment( nie spodziewałem się, że go faktycznie zaatakują fizycznie) oto mój post: Opublikowano 11 Lutego Ciekawe kogo dostanie na PPV Osprey bo według zapowiedzi miał walczyć chyba już od tej gali jakie wasze typy? Jedna sprawa, której chyba u nas nikt nie poruszył to Jack Perry, którego zawieszenie chyba już minęło i pojawił się na gali NJPW i podarł swój kontrakt z AEW. Według mnie jest tu spory potencjał na fajne story wiadomo głównego prowokatora już nie ma Punka, ale to może się obrócić w stronę ataku Jacka na samego szefa czyli Kahna, który go zawiesił a wyleciał CM Punk. Moim zdaniem na PPV powinien się pojawić Jack i coś w stylu jeśli w środę na Dynamite na początku show Tony nie przeprosisz mnie publicznie walnę się w twarz i już mamy nagraną publiczność aby zwiększyć oglądalność bo kto nie chciałby zobaczyć jak szef dostaje w twarz i tutaj wchodzi jakiś face w obronie Khana na Dynamite i już mamy fajne story na początek dla Jacka.
    • Jeffrey Nero
      Pewnie, że było czytane. I tak było o wrestlingu do dzisiaj mam kilka plakatów nawet Undertakera, Reya, Eve Torres, Layla z tego co mnie pamięć nie myli.  
    • MattDevitto
      Może nie funny, ale wrzucę, bo mnie zaciekawiło. Nie wiedziałem, że w bravo sport pisali o wrs. Sam kupowałem kiedyś to czasopismo, ale nie pamiętam, żeby coś tam było o WWE. A tu proszę ktoś wrzuca na x okładkę z 1999 r., gdzie po lewej pojawia się postać Owena Harta (superzapaśnika)  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...