NXT Europe, zwolnione gwiazdy, awans Shawna M... (zobacz)
NXT vs NXT UK? Rezultaty z NXT Heatwave... (zobacz)
Najważniejsze wydarzenia z Raw, nowa walka w ... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
ROH 15.12.2018
Autor Wiadomość
KL 
MidcarderWiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 592
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2018-12-18, 19:01   ROH 15.12.2018

Dziś w ROH TV świąteczny pojedynek pełen wrestlerów w ringu. Jay Lethal oraz Matt Taven przewodzą swym drużynom w 10-man tag team matchu !
Za kulisami Jay Lethal oraz Matt Taven, przy świątecznej choince i prezentach. W Prezentach schowane były nazwiska wrestlerów którzy będą ich partnerami w pojedynku 10-man tag team match. Lethal był podekscytowany, w przeciwieństwie do Tavena który był zainteresowany jedynie TK O’Ryanem i Vinnym Marseglią jako partnerzy w ringu; reszta to Melviny.


Walka nr 1: Twisted Sisterz vs Madison Rayne i Dr. Britt Baker
Holidead dostała Superkick od Baker, chwilę później również Thunder Rosa wyleciała z ringu. Na obie panie Madison wykonała Crossbody poza ring. Później jednak siostry przejęły kontrolę nad Madison i naprzemiennie ją rozpracowywały. Thunder Rosa posadziła rywalkę w pozycji Tree of Woe i wymierzyła jej Dropkick.
Po przerwie reklamowej Rayne uwolniła się od rywalek i dokonała upragnionej zmiany. Ta, jak to w takim momencie, ruszyła żwawo do ataku i nie ma na nią mocnych. Thunder Rosa otrzymała od niej Double Underhook Suplex, a Rayne dorzuciła od siebie Clothesline. Holidead pozbyła się Madison z ringu, a Britt otrzymała od sióstr kombinację Lungblower + Flatliner, a także wariację Celebrity Rehab. Rayne w ostatniej chwili przerwała pin. Madison próbowała atakować, lecz dostała podwójnego puncha. Mimo to zdołała powalić rywalki Dropkickiem, ale chwilę później siostry wyszły na przewagę: Holidead powaliła Britt Spinebusterem, po czym przymierzała się na akcję z Double Underhook. Baker zdołała to skontrować i wystawiła rywalkę dla Madison na Cutter. Thunder Rosa użyła nogi Britt do znokautowania Madison. Holidead wymierzyła Britt Spinning Back Slam, Rosa dorzuciła Double Stomp z górnego narożnika i mamy pinfall.

Zwyciężczynie: Twisted SisterzJay Lethal i Matt Taven wybierali i otwierali prezenty z karteczkami ich partnerów. Lethal był zadowolony, podczas gdy Taven mówił jedynie "Melvin".
Później Lethal znalazł pod stołem jeszcze jeden prezent i bardzo się ucieszył, że dostał mu się Cheeseburger. Z kolei Taven znalazł jeszcze jedną kartką za mikołajem zawieszonym na choince, lecz po zapoznaniu się z nazwiskiem pozostawił to bez komentarza.


Walka nr 2: Matt Taven, Brian Milonas, Beer City Bruiser, Jonathan Gresham i Marty Scurll vs Jay Lethal, Cheeseburger, Rhett Titus, Vinny Marseglia i Jeff Cobb - Christmas Surprise 10-man tag team match
Taven i Lethal byli skłonni dokonać wymiany zawodników: Gresham i Marseglia. Sędzia jednak na to nie pozwolił.W pierwszych minutach Lethal zabrał się do roboty, walcząc najpierw przez krótką chwilę z Greshamem, a później dłuższą z Bruiserem. Taven wkroczył do akcji i zgodnie ze swoim życzeniem, dostał do walki Cheeseburgera. Matt jednak wcale nie przystąpił do akcji tylko wpuścił na ring Milonasa. Z początku Cheeseburger się z nim bawił poprzez przeskakiwanie nad nim w narożnikach. Rhett Titus postanowił się włączyć do akcji, ale był to zły pomysł.
Marseglia i Scurll stanęli przeciwko sobie, mając w ręku odpowiednio siekierę oraz parasol. Marty jednak wpuścił na ring Tavena, zmuszając go do pojedynku ze swoim przyjacielem. W dodatku nikt z obu teamów nie chciał ich zmienić, aby panowie nie uniknęli konfrontacji ze sobą. Matt i Vinny wysprycili się na tyle, że wyszli z ringu i rozpoczęli jeden wielki brawl. Beer City Bruiser wlazł na górny narożnik i skoczył na wrestlerów poprzez Crossbody; Taven jako jedyny uniknął ataku.
Po przerwie reklamowej Lethal wymierzył Marseglii Superkick i dopiero po chwili skojarzył że są partnerami w tej walce. Lethal został sprowadzony do narożnika przez Tavena, który następnie każdego ze swoich partnerów pchnął Irish Whipem w stronę Jay'a. Jedynie w przypadku Greshama ten skontrował to na swój Irish Whip i Taven zaliczył jedynie narożnik. Teraz role się odwróciły i to Lethal posyłał swoich ludzi na Matta w narożniku. Lethal i Titus wykonali Mattowi w tej samej chwili Dropkick, Cheeseburger dołożył Shotei, a Cobb German Suplex.
Nastąpiła eliminacja - jeden drugiego eliminował z ringu swoim finiszerem lub mocną akcją. Ostatecznie Jeff Cobb wymierzył Overhead Suplex Milonasowi, a następnie Tour of Island Bruiserowi i uzyskał pinfall.

Zwycięzcy: Jay Lethal, Cheeseburger, Rhett Titus, Vinny Marseglia i Jeff Cobb
Świątecznie, zatem odskocznia od tego co zazwyczaj - tak należy traktować ten odcinek i z takim nastawienie można go obejrzeć, jeśli jest wolna chwila. Wyszła z tego całkiem niezła rozrywka, podgrzewająca pomału feud na linii Taven-Lethal. Z kolei Twisted Sisterz mogą być przydatnym ogniwem w dywizji kobiet - panny heelówne to coś, co z pewnością się tam przyda.

Za tydzień przypomnienie najważniejszych wydarzeń z roku 2018. W main evencie The Briscoes vs The Young Bucks.

Oglądajcie Ring of Honor !
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Google
 
Copyright © 2001-2010 Attitude      Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group