Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Zapraszam do zapisów na Mistrzostwa Polski w WWE 13!


PiTeRo

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 009
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.04.2011
  • Status:  Offline

Jako, że produkcja THQ zbliża się do nas wielkimi krokami, to wypadałoby zrobić turniej. Nasza scena fanów gier o wrestlingu nie jest spora, więc mogę uznać ten turniej jako MP. Chciałbym Was zachęcić do zapisów! Turniej odbędzie się w zależności do tego ile osób nam się uda zebrać. Prawdopodobna data wystartowania to 27.12, gdyż wiadomo, że sporo osób będzie miało zamiar dostać grę pod choinkę. Jednakże, jeśli uda nam się zebrać 32 osoby przed świętami to ustalę inną, wcześniejszą datę. W związki z zapisami chciałbym zaprosić wszystkich na JEDYNE POLSKIE forum poświęcone grom o wrestlingu - Highlight Reel. Tam można śledzić informacje o WWE '13 na bieżąco oraz podyskutować o innych grach "udawanego cyrku".

 

KLIKNIJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PiTeRo

    2

  • Archer

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  580
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.06.2011
  • Status:  Offline

Mam pytanie, czy te Mistrzostwa Polski będą organizowane tylko dla posiadaczy xboxa, czy będziecie robić to także dla PS3? (byłoby fajnie, zważywszy na to, że mam tylko te drugą konsole :-) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 009
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.04.2011
  • Status:  Offline

Powiem tak. Ja mam Xboxa, więc oczywiste, że koordynuję cały turniej na klocku. Jeżeli znajdzie się posiadacz PS3, który zapragnie zająć się turniejem na plejaku, to czemu nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • Attitude
      "Fightful Select" podał więcej informacji na temat statusu zdrowotnego Powerhouse'a Hobbsa. Jak już podawaliśmy, doznał kontuzji kolana podczas walki z Jonem Moxleyem w zeszłym tygodniu na AEW Dynamite, co spowodowało nagłe zakończenie tego pojedynku. Kontuzja pierwotnie została opisana jako "znacząca". A teraz okazuje się, iż Hoobs będzie jednak potrzebował operacji. Co oznacza jego dłuższą absencję. Dzisiaj Dynamite odbędzie się w Winnipeg. Poniżej nowe Control Center + zapowiedź tego show. Dla przypomnienia, po Dynamite odbędzie się jeszcze Rampage. Link do filmu * AEW TNT Championship: Adam Copeland (c) vs. Członek House of Black * FTW Championship: Chris Jericho (c) vs. Katsuyori Shibata * Mariah May vs. Serena Deeb * Samoa Joe vs. Isiah Kassidy * Claudio Castagnoli vs. Brian Cage * Swerve Strickland pozna rywala na Double or Nothing * Kenny Omega powróci * Przemówi Orange Cassidy A na Rampage zobaczymy walkę Jay White vs. Dante Martin.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • PpW
      Kolejna walka z przedmiotami ☠️ Biesiad 👊vs Rambo 🔫na gali „Ewenement Haze”! To była walka o dużą stawkę jeśli nazywasz się Biesiad Strong 🥋 bo gdyby ja przegrał to ani nie zmierzyłby się z Misterem Z, a do tego stał by się łysy 🤯 Z racji na to że to był pomysł Real Deala, że sceny obserwował on walkę tej dwójki, a gdy tylko znalazł się sposób to jawnie w nią ingerował i tworzył Rambo przewagę 🤬 przez dobrych parę minut Biesiad raz za razem znajdował się w defensywie gdy najemnik z Dominikany rzucał nim jak szmatą 😤 Ale nie bez powodu mówimy o nim MASZYNA STWORZONA DO WALKI 👀 w końcu Biesiad znalazł swoją okazję, wykorzystał nieuwagę Mistera Z i przypiął swoim firmowym swantonem Rambo 💀 TO OZNACZA ŻE BIESIAD STANIE DO RINGU Z MISTEREM Z NA GALI LEDWO LEGALNE 4 👀👀 📸 @hernamewasmargot Przeczytaj na fanpage.
    • MattDevitto
      Gdzieś już to widziałem
    • MattDevitto
      Plus pojawiło się już kilka nazwisk, które wezmą udział w gali:
    • Jeffrey Nero
      Nowa gala w oryginalnej hali Lucha Underground.  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...