Skocz do zawartości
  • KyRenLo

    KyRenLo

    WWE Night of Champions 2026:

    li48vgs9sjxg1.jpeg

    Trzy mistrzynie. Trzech mistrzów. Plus Oba. Ciekawe.

  • KyRenLo

    KyRenLo

    Witajcie. Jak tam nastroje? Złe? To mam dobrą wiadomość. Już dziś w nocy kolejne gorące emocje:

    wrestlemania-42-night-2-full-card-v0-o2s

    Dobrej zabawy.

  • MattDevitto

    MattDevitto

    Patrz Bożenko: dopiero co Cena odszedł na emeryturę, było RR, RTWM, goacik Pat bawił publikę, a tu już WM i kolejne zwolnienia z WWE:icon_wink:

  • KyRenLo
  • ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...