Witajcie. Jak tam nastroje? Złe? To mam dobrą wiadomość. Już dziś w nocy kolejne gorące emocje:
Dobrej zabawy.
Patrz Bożenko: dopiero co Cena odszedł na emeryturę, było RR, RTWM, goacik Pat bawił publikę, a tu już WM i kolejne zwolnienia z WWE
