Termin powrotu Mysterio, WWE wykorzysta związ... (zobacz)
Ceremonia HOF w Tokio, wyróżnienia dla gwiazd... (zobacz)
AEW: Jak rodzi się historia - felieton... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Przemk0
2007-05-09, 19:25
Raporty
Autor Wiadomość
SixKiller 
Living Legend

Wrestler: Outsiders, Hart, Flair, HBK
Podziękował: 23
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2007-02-06, 11:22   Raporty

Ponieważ na forum jest trochę osób, które regularnie oglądają gale, to wypada zapytać czy któreś z nich nie chciałyby zająć się pisaniem raportów. To lekka praca (zabawa), kto pisał, ten wie, a kto nie miał okazji, ten może się przekonać ;) . Naturalnie chodzi o coś więcej niż podanie samych wyników, które nawet w minimalnym stopniu nie pozwalają wyobrazić sobie jak dana gala mogła wyglądać. Tak więc wyzwanie dla tych, którzy umieją przekazać możliwie największą liczbę szczegółów. Raporty nie muszą (a wręcz nie powinny ;) ) być długie, wystarczy aby zawierały opisy końcówek (tylko) walk i dokładniejsze opisy segmentów. Czy byliby chętni na pisanie raportów?

Mam na myśli raporty z gal: RAW, SmackDown!, ECW, iMPACT!.

Jeżeli przyjmiemy, że na jedną osobę przypada jeden raport, to potrzebujemy czteroosobowej brygady. Jeśli o mnie chodzi, to mogę pisać raporty z tak nielubianych gal ECW (chyba, że ktoś inny będzie chętny) ;) . A co z resztą? Pytanie kieruje zarówno do młodszych, jak i do starszych użytkowników forum.
Ostatnio zmieniony przez Vercyn 2011-11-23, 06:32, w całości zmieniany 2 razy  

RVD 
Main Eventer

Podziękował: 0
Wysłany: 2007-02-06, 12:12   

Six - jestem ciekaw kto ci będzie pisał raporty?! :) Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że do pisania raportów z gal (i nie tylko), każdy ma "dwie lewe", więc to raczej nie przejdzie.
"Jesteś niebem obserwującym chmury. A wydarzenia, ludzie, sytuacje, to obłoki, które po nim przepływają. Tylko przepływają. Dlatego nie próbuj ich zatrzymać, bo na pewno odpłyną wcześniej, czy później. Gdy przytrafia Ci się coś pięknego albo bolesnego, powinieneś zrobić krok, odstąpić od siebie i popatrzeć z dystansu. Ludzie, których kochasz, to właśnie takie chmury. Są na Twoim niebie dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze"

SixKiller 
Living Legend

Wysłany: 2007-02-06, 13:09   

RVD, może ktoś ma jak normalny człowiek, prawą i lewą. Zresztą masz dostęp do Admin/Moderator Cornera, więc wiesz, że u nas trzeba ludzi namawiać do wszelkich inicjatyw. Koper szukał uploadera i znalazł, a nie od dziś wiadomo, że wielu chce ściągać, a mało kto chce wysyłać. Kiedyś raporty pisali m.in. sixter, Viruss, LilAbyss, Scythe, nie wiem czy nie Przemk0. Więc nie wszyscy są takimi kompletnymi lewusami, jak to przedstawiłeś :>.

Triple H
Midcarder

Wrestler: Rock,M i J Hardy,HHH,Foley
Podziękował: 3
Podziękowano mu 144 razy w 7 Postach
Wysłany: 2007-02-06, 13:30   

Ja bym się z chęcią zgłosił ale niestety nie jestem na biezaco z galami tygodniowymi :)

Przemk0 

Wrestler: Bam Bam Bigelow
E-fed: Szakal, Chris More Attitude
Podziękował: 20
Podziękowano mu 11 razy w 4 Postach
Wysłany: 2007-02-06, 14:36   

SixKiller napisał/a:
nie wiem czy nie Przemk0

Przemk0 tez pisal.. z TNA PPV glownie.. i byly to najlepsze raporty z TNA evert :P

Spinebuster 
Midcarder

Wrestler: Angle, Aries, Flair, HBK
Podziękował: 42
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2007-02-06, 16:14   

Mógłbym porobić raporty ze Smacka - weekend, więcej wolnego. leczenie ran wieczornych, można sobie podłubać;)

SixKiller 
Living Legend

Wysłany: 2007-02-06, 17:10   

Spinebuster, świetnie ;) . Ja w odpowiednim dziale umieściłem raport z ostatniej gali ECW, który jest odzwierciedleniem tego, o czym pisałem wyżej.

Scythe 
Upper Midcarder

Wrestler: Sasha Banks, KO, Hall, Savage
E-fed: Scy The Rampage
Wysłany: 2007-02-06, 17:38   

Dobra Six, niech Ci będzie. Moge pisać raporty, ale jedynie z iMPACT!, bo trwają koło 40 minut i na taki raporcik znajdę trochę czasu, co by zrobić jakiś pożytek dla forum :) Chętnie wróciłbym do raportowania Raw, jednak w chwili obecnej na 100% nie dam rady, szczególnie z raportami w połowie tygodnia. Impact pojawia się w piątki, trwa 40 minut, więc ide na to :)

SPoP 
Upper Midcarder

E-fed: S H A M B L E R
Wysłany: 2007-02-06, 17:48   

A moze jednak ktos by sie skusil na RAW, bo z tego co widze Tommy swoim pierwszym raportem zadeklarowal sie juz na Smacka, wiec nie zakladajmy od razu, ze bedzie mial slomiany zapal ;) Z Impactem tez nie wiadomo - Modjo bedzie je dalej robil? Jak dla mnie raporty moga byc nawet z 5-6 dniowym opoznieniem, bo kto ma wiedziec, i tak przeczyta sobie wczesniej co sie dzialo na zagranicznej stronce, ew. obejrzy ;) Ja niestety odpadam, ale postaram sie za to przygotowywac Kolumny z wieksza czestotliwoscia :)

PS. Mysle, ze dobrym pomyslem jest, zeby ktos podjal sie robienia czegos w rodzaju Week in Review, pokrotce opisujac najwieksze plusy i minusy w cotygodniowych show majorsow.

Pozdro.

SixKiller 
Living Legend

Wysłany: 2007-02-06, 18:09   

Absolutnie nie zakładam, że Tommy będzie miał słomiany zapał, bo to ja motywowałem go do napisania raportu :D . Moim zdaniem zrobił to całkiem dobrze. A raport dlatego był ze SmackDown!, a nie z innej gali, bo akurat tę Tommy obejrzał i przeżywał na kanale ;) . Zresztą zastanawiał się czy nie wziąć czegoś innego ażeby nikomu roboty nie zabrać. Tak wiec myślę, że wszystko jest do uzgodnienia. Niemniej cieszę się z powodu odzewu (nawet Twojego Scythe, leniu jeden :D ). Oby przyniosło to jakieś pozytywne skutki ;) .

Scythe 
Upper Midcarder

Wrestler: Sasha Banks, KO, Hall, Savage
E-fed: Scy The Rampage
Wysłany: 2007-02-06, 18:53   

Jeśli chodzi o gale trwające 1,5 godziny, to mógłbym je pisać z kimś na pół ;) Tzn. jeden tydzień ja, drugi tydzień ktoś. Możliwe również byłyby jednodniowe poślizgi, tzn. raport w środę, a nie we wtorek. Raw mogę pisac jedynie na takich zasadach, bo mam za dużo na łbie ostatnio :)

SPoP napisał/a:
PS. Mysle, ze dobrym pomyslem jest, zeby ktos podjal sie robienia czegos w rodzaju Week in Review, pokrotce opisujac najwieksze plusy i minusy w cotygodniowych show majorsow.

przy takiej opcji mogłoby zabraknąć obiektywizmu, bo jeden woli to, drugi tamto :) Ja bym mógł napisać, że plusem gali Raw był np. świetny i zabawny segment z udziałem Ceny (what? :P ), podczas gdy 10 innych osób by mnie wyśmiało i napisało, ze przecież ten segment był totalnym dnem :D

RVD 
Main Eventer

Wysłany: 2007-02-06, 19:00   

Wiesz Six - mi chodzi o to aby nie było sytuacji, że ktoś napisze raporty z kilka razy a potem zaprzestanie tego, albowiem to nie ma sensu. Ja jakoś mogłem non-stop robić raporty z gal CZW przez 3 lata, przy okazji wrzucając materiały także za inne osoby (np. raporty z gal ROH itp.).

Jak ktoś ma słomiany zapał, to niech się lepiej za to nie bierze, bo nic z tego ciekawego nie wyjdzie.
"Jesteś niebem obserwującym chmury. A wydarzenia, ludzie, sytuacje, to obłoki, które po nim przepływają. Tylko przepływają. Dlatego nie próbuj ich zatrzymać, bo na pewno odpłyną wcześniej, czy później. Gdy przytrafia Ci się coś pięknego albo bolesnego, powinieneś zrobić krok, odstąpić od siebie i popatrzeć z dystansu. Ludzie, których kochasz, to właśnie takie chmury. Są na Twoim niebie dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze"

SixKiller 
Living Legend

Wysłany: 2007-02-06, 19:09   

SPoP, Week in Review to chyba za dużo. Przede wszystkim musiałby się znaleźć ktoś, kto ogląda wszystko i jeszcze umie to opisać w tekście felietonopodobnym. Masz kogoś konkretnego na myśli? Bo mi nikt nie przychodzi do głowy. Wszyscy, którzy mogliby się tego podjąć nie mają czasu, a inni nigdy nie wykazywali ochoty do pisania. Już w Admin/Moderator Cornerze na propozycję jednego z userów odpowiedziałem, że do nas można przenieść wszystko z Zachodu, tylko po co, skoro jest tak powszechne lenistwo, że nawet nie byłoby chętnych do zajęcia się czymkolwiek ;) . Bo różni ludzie mają różne priorytety. Jedni uważają, że forum powinno spełniać najprostsze funkcje, czyli ograniczoną dyskusyjną (notabene na Zachodzie są fora, na których szeroko komentuje się prawie każdą informację, więc ci Amerykanie, z których mamy zwyczaj się śmiać, wytworzyli struktury, których my będziemy im mogli zazdrościć jeszcze przez sto lat) i pijawkową, a drudzy chcą zrobić "coś". Week in Review to zadanie dla tych drugich, których jest jak na lekarstwo ;) .

[ Dodano: 2007-02-06, 19:17 ]
RVD, ktoś w końcu siądzie. Nie myślę o nikim konkretnym, bo mogę być to ja. Chodzi o to żeby zachować dogodną sytuację jak najdłużej. Spójrz na LoP-a, nie było tygodnia aby nie było raportów (czasem są nawet z house showów). Oczywiście nie wierzę, że u nas może tak być na dłuższą metę, ale na (dłuższe) trochę dlaczego nie...

RVD 
Main Eventer

Wysłany: 2007-02-06, 19:52   

Szczerze powiedziawszy wątpie aby taka osoba się znalazła (za dużo widziałem), ale będę miał miłą niespodziankę jak jednak jakaś osoba pojawi się.

Tommy 
Lower Midcarder

Wrestler: Khali,Boogeyman,Hornswoggle
Podziękował: 1
Wysłany: 2007-02-06, 19:57   

Ja myślałem, że tym raportem dałem wszystkim do zrozumienia, że galami Smackdown mógłbym się zajmować regularnie :D , tymbardziej, że miło jest pisać, jeżeli się podobają, a z tego co czytam to tak jest :) . Ale faktycznie, nie napisałem tego wprost. Mimo tego, nadal wyrażam chęć do pisania tych raportów. Spinebuster był jednak pierwszy, więc jeżeli nadal jet chętny, to oczywiście ustępuję miejsca. W zamian mogę ewentualnie popisać o Raw (choć jednak wolałbym o SD! ;) ), ale od razu zastrzegam, że w ciągu roku szkolnego raporty z Raw pojawiałyby się nie wcześniej niż w środy. To tyle ode mnie :) .

Odpowiedz do tematu