Velasquez wznawia karierę, Slamovich w IW, ro... (zobacz)
Rywalki The IInspiration, termin walki Omega ... (zobacz)
Wyniki NXT, Roman Reigns na Raw, WWE2K22 opóź... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Przemk0
2007-06-14, 23:14
ECW on Sci Fi! - 15.08.2006
Autor Wiadomość
Y2J 
Lower Midcarder

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2006-08-20, 22:45   ECW on Sci Fi! - 15.08.2006

Realizator pokazuje nam powtórkę wydarzeń sprzed tygodnia, gdy powracający Rob van Dam odzyskał ECW World Title pokonując w kilkanaście sekund Testa, tym razem pomścił wszystkich wrestlerów, którzy przegrali przez oszustwa tego ostatniego. Następnie pojawia się zapowiedź Submission Matchu o ECW World Title pomiędzy broniącym tytułu RVD a Kurtem Angle.

ECW on Sci Fi! - 15.08.2006

Komentują: Joey Styles i Tazz

Kamera pokazuje nam stolik komentatorów, gdzie widzimy siedzące zname nam już postaci.

Styles: Witamy państwa w kolejnym ECW na Sci Fi, jak już widzieliście sprawiedliwość wreszcie zwyciężyła i Test stracił ECW World Title, które zdobył w jakże nieuczciwy sposób, na rzecz powracającego RVD.

Tazz: RVD jednak nie może długo cieszyć się ze zwycięstwa, gdyż już dziś czeka go bardzo trudna walka z Kurtem Angle, a będzie to Submission Match!

Styles: Tymczasem zapraszamy na pierwszą walkę wieczoru - Justin Credible vs Balls Mahoney!

Tazz: Justin zarządał tej walki po tym jak tydzień temu Balls Mahoney uderzył Francine krzesłem w głowę, co dodatkowo sprawiło, że Credible przegrał swoją walkę z Sabu.

Justin Credible vs Balls Mahoney

Końcówka: W ringu Justin ma przewagę, a poza ringiem Sandman obija Sabu kendo stickiem. Sabu ucieka w publiczność, a Sandman podąża za nim ze swoim nieodłącznym kijem.

Styles: Przypominamy, że Francine nie ma dziś na gali, ponieważ lekarz polecił jej zostać w domu.

Tazz: Ten chairshot Ballsa był naprawdę chory...

Credible wychyla się z ringu krzycząc coś do Sandmana, a Mahoney przyczołguje się do niego i wykonuje low blow! Następnie bierze swoje krzesełko, rysuje palcem w powietrzu skrót "CSF" i uderza odwracającego się Justina w głowę! [heel heat]

Styles: Ta akcja z CSF zaczyna się robić na serio nudna.. Sandman i Credible założyli Cane Swinging Freaks, a Sabu i Balls specjalnie żeby z nimi zadrzeć założyli Chair Swinging Freaks i cały czas twierdzą, że to oni są prawdziwym CSF, bez sensu..

Balls niezmiernie cieszy się z tego co zrobił, gdy nagle do ringu przez publiczność wbiegają Little Guido i Tony Mamaluke! Obaj wchodzą na narożniki i wykonują Ballsowi Double Missile Dropkick! [cheer]

Tazz: FBI wreszcie może się zrewanżować za atak Sabu i Ballsa na Little Guido podczas jego walki z Testem w ćwierćfinale turnieju o ECW World Title.

Styles: A w 1/8 finału Guido wyeliminował Sabu po pomocy Sandmana i Justina Credible..

Justin powoli się podnosi, widzi, że FBI mu pomogło, więc uśmiecha się do nich, a Ballsa podnosi i wykonuje That's Incredible! Pin..1..2..3!

Winner: Justin Credible!

Styles: FBI i Credible wreszcie rewanżują się Mahoney'owi!

Kamera przenosi nas backstage, gdzie widzimy jak zawsze uśmiechniętą Kelly [cheer]. Kamera pokazuje nam, że obok niej stoi... Big Show [heel heat]. Show ma na ramieniu przewieszoną jakąś koszulkę i widać, że jest bardzo z siebie zadowolony.

Kelly: Big Show.. Tydzień temu byliśmy świadkami najbardziej brutalnego ataku w historii ECW na Sci Fi i to ty byłeś napastnikiem. Może przypomnijmy wszystkim fragmenty tego wydarzenia.

Realizator pokazuje powtórkę ataku Big Showa na Tommym Dreamerze. Show użył kija bejsbolowego owiniętego drutem kolczastym żeby absolutnie zniszczyć Dreamera. Tommy stracił bardzo dużo krwi, a Big Show dodatkowo zaczął uderzać go kijem w brzuch i ogólnie atakować te okolice. Po chorym ataku Dreamer zaczął pluć krwią. Na pomoc Tommy'emu przybył Terry Funk, jednak i on padł ofiarą ataku Big Showa. Terry został wyrzucony przez Big Showa na betonową podłogę poza ringiem. Kelly jest wyraźnie zdegustowana tym, co właśnie obejrzała.

Kelly: Czy oglądając to co zrobiłeś.. Nie uważasz, że przesadziłeś tym atakiem.. ?

Big Show: Szczerze ? Hell fuckin' no! Dreamer sam się o to prosił. Dlaczego nikt nie zapytał Dreamera czy nie przesadził rzucając mnie dwukrotnie na tysiące pinezek ? Tak, to też było chore, ale nikt się nie przejął moim zdrowiem. Dreamer od wielu tygodni chciał żebym stał się "eXtreme Giantem", więc proszę bardzo, sam tego chciał i teraz to dostał. A co do Funka.. Niech Terry zostanie tam, gdzie jego miejsce, w domu starców! [heel heat]

Kelly: Ja mogę tylko dodać, że Tommy Dreamer po kilkudniowym pobycie w szpitalu jest już w domu z masą szwów i połamanymi kilkoma żebrami, a Terry Funk ma poważną kontuzję pleców, która sprawiła, że ostatnio miał pewne problemy z chodzeniem...

Big Show: Hej, kogo to obchodzi ? Ci dwaj kolesie już dawno powinni dać sobie spokój z wrestlingiem, mamy XXI wiek i przyszłością ECW jestem ja, the eXtreme Giant, Big Show! [heel heat] Aha, i dla wszystkich moich fanów już dziś zaprezentuję światu moją najnowszą koszulkę - niespodziankę. A teraz odejdź maleńka, bo zaraz mam walkę.

Kelly: Już za chwilę bardzo interesująca walka: Big Show vs CM Punk! [cheer]

[ Commercial break ]

Uderza muzyka Big Showa i właśnie on wchodzi do ringu w swojej nowej koszulce. Z przodu widnieje napis "Tommy is DEAD...", a z tyłu "Courtesy of the eXtreme Giant!". Show jest wielce zadowolony ze swojej nowej, samodzielnie wymyślonej koszulki. Zdejmuje ją i rzuca w publiczność, ale po kilku chwilach ktoś mu ją odrzuca! Dzieje się tak kilka razy, gdy nagle uderza Killswitch Engage "This Fire Burns" i do ringu wbiega CM Punk!

Big Show vs CM Punk

Końcówka: Walka trwa już około 10 minut i przez cały jej czas CM Punk próbował przechytrzyć Big Show wykorzystując swoją szybkość. Punker wchodzi na narożnik i skacze na Showa, ten jednak łapie go w locie za szyję! Podnosi go do Chokeslamu, ale Punk w ostatniej chwili łapie przeciwnika za głowę i kontruje z DDT! Pin..1..2..kick out!

Tazz: Świetna kontra Punka!

Styles: To byłoby największe zwycięstwo w karierze tego młodego wrestlera.

Big Show powoli wstaje, więc Punk jeszcze raz wchodzi na narożnik i tym razem udaje mu się wykonać Top Rope Clothesline! Pin..1..kick out! Show szybko wstaje, więc Punk odbija się od lin i dodaje Shining Wizard! Pin..1..2..kick out!

Tazz: Show jest strasznie trudny do pokonania..

Punk podnosi Big Showa i szykuje się do wykonania swojego kończącego combo począwszy od Urinage, Show jednak łapie go za szyję i wykonuje Chokeslam! Pin..1..2..kick out! Show jest wściekły, a Punk nagle przewraca go na plecy i momentalnie zakłada Anaconda Vice! Big Show krzyczy z bólu i próbuje dosięgnąć lin, gdy do ringu ni stąd ni zowąd wbiega Test! [heel heat] Od razu atakuje Punka, odpycha go w narożnik i zaczyna okładać pięściami, następnie whipuje go w przeciwległy narożnik, Punk jednak reversuje whip, Test odbija się od narożnika i dostaje Back Body Drop! Punker odwraca się, a tam już zupełnie nie wiadomo skąd znajduje się Steven Richards i powala go Clotheslinem! [heel heat] Po chwili w ringu są też CW Anderson i Mike Knox, oni również dołączają się do ataku i okładają Punka.

Styles: Dlaczego RTC pomaga Testowi ?

Test patrzy na Stevena z wrogością, ale po chwili obaj się uśmiechają i podają sobie ręce! Big Show podchodzi do nich i z uśmiechem na twarzy przytula obu wrestlerów! Po chwili ich trójka, Mike Knox, CW Anderson oraz Jazz, która również znalazła się w ringu wszyscy podnoszą ręce do góry w geście tryumfu [heel heat].

Tazz: O kurwa.. Nie mówcie mi, że...

Steven zabiera mikrofon.

Richards: Tak proszę państwa, miałem dziś przedstawić wam nowego członka Right to Censor, ale pomyślałem, że zaszaleję i przedstawię wam dwóch! Zapamiętajcie ten dzień, bo to właśnie dziś RTC stało się najpotężniejszą stajnią w historii ECW. Jazz, Mike Knox, CW Anderson, Steven Richards oraz od dziś Test i the eXtreme Giant, Big Show! Zapewniam was, że w nadchodzących tygodniach zaprowadzimy porządek w ECW, a później kwestią czasu będzie... Ała, kurwa!

Steven przerywa, bo od tyłu zachodzi go CM Punk i wykonuje mu Low Blow! Od razu jednak rzuca się na niego całe RTC i zaczynają go okopywać. Jazz przygląda się spoza ringu i bije brawo swojemu teamowi. Punk tymczasem poważnie dostaje.

Styles: Ehh, pięciu na jednego, co to jest ?!

Tazz: Pięciu na jednego to banda łysego.

Nagle Big Show klęka na jedno kolano, Steven i Test łapią Punka za nogi, a Knox i CW za ręce.

Styles: Gdzieś to już widziałem...

I cała czwórka wykonuje Punkowi High Spirits [finisher Spirit Squad]... rzucając go na kolano Big Showa!!! [holy shit! holy shit! holy shit!]

Tazz: O żesz kurwa!!

Punk zwija się z bólu tarzając się po ringu, wreszcie Big Show dopada go i pinuje..1..2..3! [mega heel heat]

Winner: Big Show!

Cały team świętuje zwycięstwo swojego największego wrestlera, a publiczność obrzuca ring kubkami i innym stuffem.

Styles: Jesteśmy świadkami nadejścia nowej ery w ECW...

Tazz: Kto będzie w stanie powstrzymać Right to Censor ?!

Kamera przenosi nas na zaplecze, gdzie ponownie widzimy Kelly [cheer] stojącą przed szatnią Kurta Angle'a. Kelly puka do drzwi.

Głos: Proszę!

Kelly wchodzi do środka, za nią kamerzysta. Widzimy, że Kurt właśnie robi pompki.

Kelly: Kurt, czy mogłabym zadać kilka pytań.. ?

Kurt patrzy na Kelly, przestaje robić pompki, podnosi się i podchodzi do niej.

Angle: Koniec z pytaniami. Dzisiaj jest mój czas. Dziś Kurt Angle zostanie ECW World Champem. Tyle mam do powiedzenia, dziękuję.

Kurt niesamowicie skupiony wraca do robienia pompek, a my wracamy na halę.

Styles: Dzisiaj Kurt Angle będzie miał szansę zostania pierwszym wrestlerem w historii, który będzie mógł się pochwalić zdobyciem WWE, WCW i ECW World Titles w swojej karierze.

Tazz: A szansę tą otrzyma w matchu, którego jest specjalistą, w Submission Matchu! Kurt Angle vs RVD, już po przerwie!

Tymczasem wracamy na zaplecze gdzie widzimy całe Right to Censor idące korytarzem. Test akurat podnieca się ich nowym finisherem, dzięki któremu Big Show pokonał Punka, gdy nagle spotykają Kelly wychodzącą z szatni Kurta Angle'a.

Test: A ty co robisz u Kurta ? Czyżbyś mnie zdradzała ?

Kelly: Co ?! Ty mi lepiej powiedz co robisz z Right to Censor!

Test: Nie oglądasz gali złotko ? Dołączyłem dziś do teamu!

Kelly: CO ???!!! Jak mogłeś ?! Po tym co oni mi zrobili ?!

Test: Co zrobili ? Przecież to nic takiego..

Kelly: Jak to nic ? Atakowali mnie bez powodu! Gdzie byłeś, gdy miałam moją pierwszą w życiu walkę z Jazz ?

Test: A ty co zrobiłaś żeby mi pomóc wygrać z RVD tydzień temu ?!

Kelly: Jak to pomóc ? Czyli nie potrafisz z nim wygrać bez oszukiwania, tak ?

Test nie wytrzymuje i uderza Kelly z placka w twarz. Ta pada na ziemię.

Test: Wiesz co.. takich jak ty mógłbym mieć na pęczki.. Z nami koniec!

RTC odchodzi w swoją stronę, a Kelly zapłakana leży na podłodze.

Styles: Prawdziwy gentleman.. Niedobrze mi się robi jak na niego patrzę..

Tazz: Ehh, na szczęście odbijemy to sobie świetnie zapowiadającym się main eventem - Kurt Angle vs Rob Van Dam, już po przerwie!

[ Commercial break ]

ECW World Title Submission Match:
Rob Van Dam (c) vs Kurt Angle

Końcówka: Walkę komentuje wraz z Tazzem i Stylesem Paul Heyman, który stwierdził, że nie przepuści okazji żeby zobaczyć taki wrestling z bliska. Po około 15 minutach walki, w której Kurt Angle raczej dominował różnymi submissionami, RVD wreszcie zyskuje przewagę po wykonaniu Drop Toe Hold i po chwili Rolling Thunder. Następnie łapie leżące nieopodal krzesełko, rzuca je wstającemu, oszołomionemu Kurtowi i wykonuje mu Van Daminator!

Heyman: Co by nie powiedzieć RVD jest w świetnej formie po powrocie, ale nie zapominajmy, że nie zna on submissionów!

Tazz: Może nauczył się jakiegoś szybciutko.

RVD wskakuje na narożnik i skacze z Five Star Frog Splashem! Nie może jednak pinować, bo walkę tą można wygrać tylko przez Submission!

Styles: Gdyby to był zwykły match, RVD miałby już zwycięstwo!

Heyman: Ale to nie jest zwykły match!

Styles: Ok, ok..

RVD zastanawia się co zrobić, chce podnieść Kurta, ale ten leży jakby nieprzytomny. Rob próbuje jeszcze kilkanaście sekund, gdy nagle Kurt zrywa się na równe nogi, przy okazji przewracając RVD i zakładając mu Ankle Lock!

Tazz: Mówię wam panowie, Kurt Angle to przyszłość ECW.

RVD próbuje się wyrwać, wreszcie wykonuje roll through, łapie krzesło, rzuca je Kurtowi i chce znowu wykonać Van Daminator, Kurt jednak uchyla się, RVD spada na nogi i dostaje od Kurta głową w nos!

Tazz: To było niezłe!

RVD momentalnie zaczyna krwawić z nosa, a Kurt zachodzi go od tyłu i zakłada mu the Choke!

Heyman: Ha, kolejny submission, Kurt to prawdziwy geniusz.

Rob traci sporo krwi i widać, że powoli traci przytomność, gdy nagle zauważa, że tuż obok niego leży krzesło, które porzucił Kurt. Udaje mu się dosięgnąć krzesełka i uderza nim Angle'a w głowę! Kurt jeszcze go nie puszcza, więc RVD dodaje kilka uderzeń i wreszcie Angle pada na matę!

Styles: No cóż, trzeba sobie jakoś radzić!

RVD nie wie co zrobić, rozgląda się i nagle wpada na jakiś pomysł, bo zabiera kamerę od kamerzysty stojącego poza ringiem! Czeka chwilę, aż Kurt się podniesie i uderza go kamerą w głowę! Angle pada na matę i widać, że jemu również zaczyna lecieć krew. RVD przewraca go na brzuch, następnie owija kabel od kamery wokół jego szyi i zaczyna go dusić! Kurt próbuje walczyć, ale traci sporo krwi i po jakimś czasie traci przytomność!

Winner and still ECW World Champion: Rob Van Dam!

Tazz: Jednak Rob zwycięża!

Styles: Kto by pomyślał..

RVD cieszy się ze zwycięstwa i świętuje ze swoim pasem, do ringu wchodzi też Paul Heyman, który gratuluje mu sukcesu. RVD wskakuje na narożnik i trzyma swój pas wysoko w górze, gdy nagle Heyman zachodzi go od tyłu i wykonuje mu Low Blow! [heel heat]

Styles: What the fuck ?!

Tazz: Co on robi ?!

Publiczność jest zdezorientowana, a Heyman zaczyna budzić Kurta, który jednak nadal się nie podnosi. RVD tymczasem spada na matę, a Heyman podchodzi do niego i zaczyna go kopać, w międzyczasie krzycząc do Kurta żeby wstawał. Kurt jednak nie podnosi się, a wstawać zaczyna RVD, który zaczyna sobie zdawać sprawę z tego co się stało. Łapie on Heymana "za fraki" i popycha go do narożnika, gdy nagle dostaje w plecy krzesłem od Kurta, który ledwo co wstał! [heel heat] RVD odwraca się i dostaje kolejnego chairshota, tym razem w głowę. Pada na matę, a Kurt zakłada mu Ankle Lock!

Styles: Przecież już jest po walce, co on chce osiągnąć ?!

RVD próbuje się wyrwać, więc Angle na wszelki wypadek dokłada heel hook i nie puszcza Ankle Locka! Utrzymuje ten chwyt przez dosłownie kilka minut, a publiczność po raz kolejny obrzuca ring kubkami i resztkami jedzenia. Wreszcie Kurt puszcza RVD, który leży zakrwawiony na środku ringu i trzyma się za kostkę. Kurt i Heyman podnoszą ręce do góry, za co publiczność nagradza ich wielkim heatem.

Tazz: Kurt Angle przeszedł na złą stronę mocy...

Styles: Tym mało optymistycznym akcentem zakończymy ten odcinek ECW na Sci Fi, zapraszamy państwa za tydzień..

Angle rzuca na RVD jego ECW World Title i zostawia go zwijającego się z bólu, zakrwawionego, leżącego na środku ringu...

[ Fade to black ]

Bonkol 
Main Eventer

Wrestler: Shawn Michaels
Podziękował: 3
Podziękowano mu 15 razy w 5 Postach
Wysłany: 2006-08-20, 23:02   

Kolejna świetna gala, ECW wyraźnie poszło w strone heelowską i wydaje mi się, że to dobrze. Co do RTC to stajnia jest strasznie silna i raczej pewne jest, że już w najbliższym czasie zobaczymy stajnie wyraźnie face'ową, może Credible,Sandman i FBI :?: Zobaczy się za tydzień ;) Ogólnie jak zwykle cool, pozdro bro ;)

bRaYo 
Midcarder

Wrestler: The Rock
Ostrzeżeń:
 5/3/4
Wysłany: 2006-08-21, 10:19   

No nie ma nic do zarzucenia ;) Tylko może ten Big Show trochę mi nie pasuje w RTC... jakoś nie mogę sobie go wyobrazić w białej koszuli i ciemnych spodniach :D Ale robota świetna :)

Vaclav 
Upper Midcarder

Wrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Podziękował: 28
Wysłany: 2006-08-21, 13:19   

Kurcze ja tu widzę ciężkie czasy dla ECW. Trochę szkoda, że popełniłeś ten sam błąd co WWE i zrobiłeś Heymana Heelem. No ale nadal ciekawie to się czyta, ciekaw jestem czy dojdzie do War Games'ów: RTC vs ECW

Elliott 
Lower Midcarder

Wrestler: Triple H, Edge, Randy Orton
Podziękował: 1
Wysłany: 2006-08-23, 19:23   

bRaYo napisał/a:
Tylko może ten Big Show trochę mi nie pasuje w RTC... jakoś nie mogę sobie go wyobrazić w białej koszuli i ciemnych spodniach :D Ale robota świetna :)

No i w krawacie :) Też jakoś ciężko... jakiej długości musiałby być ten krawat?

Ale wszystko jest ok! Pisz dalej, bo z WWE Fantasy już tylko nam zostałeś!

TiggerR 
Midcarder

Wrestler: Mr. Kennedy
Podziękowano mu 4 razy w 2 Postach
Wysłany: 2006-08-23, 20:52   

Kolejna świetna gala ECW. Fajnie, że RVD wygrał z Kurtem i obronił pas. Ciekawie wymyśliłeś końcówkę tej walki. Czekam na następną galę :)

bRaYo 
Midcarder

Wrestler: The Rock
Ostrzeżeń:
 5/3/4
Wysłany: 2006-08-23, 21:58   

Elliott napisał/a:
Pisz dalej, bo z WWE Fantasy już tylko nam zostałeś!

Szkoda, że tylko on. Ale Y2J wyrabia za resztę :)

Odpowiedz do tematu