Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Co ostatnio oglądaliście?


SixKiller

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  6 707
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Tak... wiem, że podobny temat już się na forum pojawił :). Dotyczy on jednak filmów, ale zainspirował mnie żeby założyć podobny, tylko o wrestlingu. Chodzi o to żebyście pisali o PPVs, home videos, dokumentach i innych rzeczach związanych z wrestlingiem, które możecie polecić lub odradzić. W temacie jest napisane "ostatnio", ale jeżeli oglądaliście coś rok temu i dobrze pamiętacie, to również możecie o tym napisać (tylko niech nikt nie pisze o WM X-Seven, bo już chyba całe forum wie, że to było świetne show). Dla niektórych będzie to wskazówka co ściągnąć, a dla tych, którzy mają bogaty zbiór - po co sięgnąć ;).

 

Jeżeli będziecie pisać o jakimś PPV to powstrzymajcie się przed spoilowaniem, bo to nie o to chodzi żeby komuś zepsuć zabawę już na początku. Można napisać, że miało np. świetny main event, albo wynudziliście sie jak nigdy dotąd, ale żadnych informacji na temat wyników, czy zdarzeń. Możecie dorzucić kartę, ale nie taką, że wejdziecie na jakąś stronę z wynikami i zrobicie z czegoś takiego:

 

A def. B

C def. D

E def. F

G def. H

 

coś takiego:

 

A vs. B

C vs. D

E vs. F

G vs. H

 

Na tej stronie znajdziecie karty, które później możecie wkleić.

 

Nie zapomnijcie dodać swoich ocen do PPV!

 

Tradycyjnie temat zaczyna zakładający temat ;).

 

Ja ostatnio oglądałem November to Remember '97. Moim zdaniem to było dobre show i myślę, że warto je ściągnąć i obejrzeć. Niezły main event - Bam Bam Bigelow vs. Shane Douglas i bardzo fajny Tables & Ladders Sabu vs. Sandman. W skali szkolnej NtR dostałoby ode mnie 4.

 

Czekam na Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  5 045
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.12.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Jako, że u mnie ciągle pada deszcz no siedze sobie w domy i oglądam, wczoraj obejrzałem WWE In Your House 1, ECW Heat Wave 1996 i BJW Deathmatch Wars 84, a więc po kolei:

 

In Your House 1 - Mother's Day Mayhem (1995)

Karta:

1.Bret Hart vs Hakushi

2.Razor Ramon vs Jeff Jarrett & The Roadie

3.Mabel vs Adam Bomb

4.Tag Title Match:The Smoking Gunns vs Yokozuna i Owen Hart

5.Bret Hart vs Jerry Lawler

6.Federation Title Match: Diesel vs Psycho Sid

Dodatkowo na PPV odbyły się też mecze które nie znajdują się we wszystkich kartach:

7.Undertaker vs Kama

8.Tatanka vs Bam Bam Bigelow

 

Gala była średnia, świetnej walki można się było spodziewać po meczu Hart vs Hakushi i ta walka napewno nie zawiodła, druga walka w karcie też była bardzo przyzwoita. Nie zawiodłem się też na main evencie, bo jak na takich wrestlerów to nie wyszło to wcale źle.

Słabe były natomiast Mabel vs Bomb, a też bez rewelacji było w meczu Hart vs Lawler i w meczu o pas tagów. Dodatkowy pojedynek mi się podobał, bo zawsze Bam Bam'a lubiłem szczególnie, bo pomimo warunków robił naprawde dobre walki. Undertaker z Kamą zrobili średnią walkę. Także podsumowując tą gale powiem, że napewno warto zobaczyć i dodać ją do swojej kolekcji jeżeli ktoś nie ma, ale też nie oczekujcie po niej żadnych rewelacji.

 

Heat Wave 1996

Karta:

The Gangstas vs The Samoan Gangsta Party

FBI vs Dudley Boyz

Paul Lauria vs Mikey Whipwreck

ECW Tag Title Match: The Eliminators vs Sabu & Mikey Whipwreck

Axl Rotten vs Tarzan Goto

ECW Television Title Match: Chris Jericho vs Too Cold Scorpio vs Shane Daouglas vs Pitbull #2

El Puerto Ricano vs Louie Spicolli

Louie Spicolli vs Sabu

"Rage in a Cage" Match: Sandman i Terry Gordy i Tommy Dreamer vs Raven i Brian Lee i Stevie Richards

 

Nie była to jakoś specjalnie rewelacyjna gala w wykonaniu ECW, świetny był mecz o Television Title, dobra walka Sabu i Spicolli'ego, przyzwoicie wypadły też walki o pas tagów i main event, ale jednak nie było to nic rewelacyjnego, bo zbyt dużo walk było słabych lub za krótkich, ale oczywiście kilka momentów można z gali zapamiętać i dla nich można gale ściągnąć, ale jeżeli ktoś chce to ściągnąć dla samych walk to raczej nie polecam, inna sprawa, że ja nagrywam wszystko, także kolekcjonerom polecam.

 

BJW Deathmatch Wars 84

Mammoth Sasaki & Shadow WX vs Yuko Miyamoto & Shinobu

200 Fluorescent Light Tubes Death Match: Ryuji Ito & Takashi Sasaki vs Jun Kasai & Jaki Numazawa

 

Gala świetna, pierwsza walka była przyzwoita, ale jak się okazało była to tylko przystawka do znakomitego main eventu i kto lubi hardcore napewno się nie zawiódł, także tą gale jak najbardziej polecam.(na tej gali byli J-Ro i tap-chan)

 

Jutro zapewne kolejny raport, bo coś zawsze oglądam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  73
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.11.2004
  • Status:  Offline

Ja w sumie niewiele ostatnio oglądam, ale parę dni temu dorwałem Bobby Heenan Shoot Interview, który ciekawił mnie o tyle, że 1) bardzo lubiłem tego pana z czasów jak był announcerem w WCW, 2) ma on jakby nie było ponad 40-letnie doświadczenie w branzy wrestlingowej, więc logiczne jest że musi się trochę na tym wszystkim znać i mieć pare ciekawych historii do opowiedzenia.

 

Po obejrzeniu dwóch płyt po 1 h z hakiem każda musze stwierdzić, że wywiad jest zdecydowanie wart polecenia. Heenan to człowiek którego cholernie dobrze sie słucha, a który ponadto ma fajne poczucie humoru, ale to akurat nie nowość dla każdego kto obejrzał chociaz kilka odcinków Nitro. W bardzo ciekawy sposób opowiada o Hoganie, Flairze, Andre, Macho Manie, czy choćby Tonym Schiavone, a także o tym co w dzisiejszych czasach jest nie tak ze światkiem wrestlingowym.

 

Myślę, że wywiad ten spodobałby się nie tylko ludziom którzy lubią Bobby'ego Heenana, ale także fanom wrestlingu jako takiego, ponieważ jest to kopalnia wiedzy na ten temat. Dlatego też wystawiam ocenę 4+/5. Gorąco polecam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 936
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.05.2005
  • Status:  Offline

Ja obejrzalem ostatnio Wrestlemanie X-8, a raczej wlaczyem ja dla walki Icon vs Icon. Jedna z najlepszych Wrestlemanii ever.

 

I gala nagrywana w Wielkiej Brytanii - Rebellion 2001 - Jak wszystkie gale w UK - bardzo przecietna, ale bardzo milo ogladalo mi sie ME czyli SCSA vs Rock

 

Wrestlemania 22 - Utwierdzilem sie tylko w przekonaniu ze to chyba najlepsza gala w ostatnich dwoch latach.

 

Summerslam 1991 - Mily powrot do starych czasow. A walke Bret vs Perfect obejrzalem juz chyba po raz dwudziesty i ciagle mi sie nie znudzila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  796
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.12.2003
  • Status:  Offline

Killah, jasne, ze chcialbym obejrzec, ale skad go wziac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 014
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.11.2003
  • Status:  Offline

PWG All Star Weekend 2005 Night 2 - leżało na DVD a akurat jeszcze nie oglądałem.

 

Walki na tej gali to:

1. Four Way Elimination Match: Ricky Reyes vs. Davey Richards vs. Ronin vs. Puma

2. Excalibur & Disco Machine vs. Hook Bomberry & Top Gun Talwar

3. Petey Williams vs. Joey Ryan

4. El Generico, Zokre & Phoenix Star vs. Scorpio Sky, Quicksilver & Human Tornado

5. NWA X Championship: Christopher Daniels © vs. Chris Hero

6. Kevin Steen vs. Jonny Storm

7. PWG Tag Team Championship: Chris Bosh & Scott Lost © vs. Chris Sabin & Frankie Kazarian

8. PWG Heavyweight Championship: Super Dragon © vs. AJ Styles

 

Ogólnie rzecz biorąc fajna gala. Moim zdaniem lepsza niż PWG All Star Weekend 2005 Night 1.

 

Dzisiaj może obejrzę MAW Hardcore Cup 2002, bo przez kilka miesięcy nie miałem serca aby podejść do oglądania tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 734
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.04.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ja zatrzymałem sie narazie na SummerSlam 1993 :) oglądam gale chronologicznie. I musze przyznać ze do tego własnie roku bardzo są wciagające. Moze to przez sentyment do "oldskulu"? Inna sprawa ze własnie na tamtych klimatach sie wychowałem. Do 2006 pewnie kiedyś dojade, ale jak to mówią śpiesz sie powoli :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  933
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.06.2005
  • Status:  Offline

Obejrzałem właśnie The Wrestling Greatest Managers. Oficjalna produkcja WWE. Przegląd najsłynniejszych managerów od Freddie Blassie do Paula Bearera. Skupiono się głównie na latach 80-ych. Film zawiera fragmenty speechy, wypowiedzi "wychowanków" (zawsze chwalące, obeszło sie bez kontrowersji) i garść rad jak być dobrym managerem (dobre mic skillsy, charyzma, ważne żeby heat dla managera przenosił się tez na jego podopiecznego itd.) Nic rewelacyjnego ale mimo wszystko polecam, kawał historii WWF. Moje podium - Jim Cornette, Bobby Heenan, Captain Lou Albano ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  5 045
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.12.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

A więc kolejne gale, które obejrzałem wczoraj i jedną już dziś, a więc BJW Deathmatch Wars 85 i 86, a także WWF Insurrextion 2000.

 

Deathmatch Wars 85

Asian Coogar/Daikokubo Benkei/Abdullah Kobayashi vs Hiroyuki Kondo/MIYAWAKI/Yuichi Taniguchi

BADBOY Hido vs Hyoma

MEN’s Teioh/Onryo/Rasse vs Maguro Ooma/Kei i Shu Sato

Hi69/Katsumasa Inoue/Daisuke Sekimoto vs Kintaro Kanemura/Tetsuhiro Kuroda/Masato Tanaka

 

Cóż jak zwykle poziom walk był bardzo dobry, choć walka Hido vs Hyoma była raczej słaba co rzadko się zdarza w BJW, ale jak to mówią wyjątek potwierdza regułę i ogólnie jak zwykle wypadło fajnie. Jak tak oglądałem to się zastanawiałem ile Kobayashi w swoim życiu rozbił już jarzeniówek, bo jednak najmłodszy już nie jest, a dalej różne akcje z jego udziałem ogląda się ciekawie, zresztą to samo tyczy się Tanaki, który w dalszym ciągu potrafi zrobić świetną walke ;)

 

Deathmatch Wars 86

Jun Kasai/Jaki Numazawa vs. Hiroyuki Kondo/Hyoma

Light Tube Deathmatch: Takashi Sasaki/Ryuji Ito vs. Yuko Miyamoto/Isami

 

Widać, że Kasai szybko się wykurował po poprzednim Deathmatch'u z jego udziałem i znów jego jak i Numazawe oglądało się ciekawie. Main event oczywiście świetny z kilkoma konkretnymi akcjami i cóż moge tylko powiedzieć, że ci którzy nie oglądają Indys, czy federacji japońskich dużo tracą, polecam ;)

 

Insurrextion 2000

Too Cool vs Malenko/Saturn

Kane vs Bull Buchanan

Road Dogg vs Bradshaw

Arm Wrestling Match: The Kat vs Terri

Rikishi/Big Show vs Dudley Boyz

Chris Benoit vs Kurt Angle

World Hardcore Title Match: Crash Holly vs British Bulldog

World Tag Team Title Match: Edge/Christian vs Hardy Boyz

European Heavyweight Title Match: Eddie Guerrero vs Chris Jericho

World Heavyweight Title Match (Three Way Dance): The Rock vs Triple H vs Shane McMahon

 

Gala rozgrywana była w Londynie i była naprawde przyzwoita, bardzo dobra walka Y2J vs Eddie, dobra walka Kurt vs Benoit, dobre walki zarówno o pas tagów jak i bardzo ciekawy main event, ogólnie dobre show, a tego się od WWF/E też oczekuję i musze przyznać, że gala mi się podobała co nie zawsze można powiedzieć o galach rozgrywanych w Wielkiej Brytanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 014
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.11.2003
  • Status:  Offline

Święta racja Bonkol - ci, co nie oglądają Japonii i sceny indy dużą tracą albowiem dławią się tandetnymi produktami WWE oraz nawet TNA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 762
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.01.2005
  • Status:  Offline

A ja nie ogladam Japonii wole Mexico :wink:

Tandeta niestety wkrada sie wszedzie, federacje niezalezne wcale nie sa od niej wolne.

 

A ostatnio obejrzalem chyba z tydzien temu i byl to Glory By Honor IV federacji ROH gala dobra. Napisze jeszcze tylko ze pierwsza walka niezla Low Ki i dwie ostatnie, doszlo tez do zmiany champa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  56
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.02.2005
  • Status:  Offline

Jesli wolisz mexico, to z japonskich;) polecam ci michinoku pro - polnocnojaponski fed luchalibre. :)

 

A zeby nie offtopicowac - polecam, jak zawsze, BJW Deathmatch Wars. Te gale zawsze sa przynajmniej niezle, czesto wiecej niz niezle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 014
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.11.2003
  • Status:  Offline

Dobre jest także DDT - ciekawy roster, fajne walki.

 

Poza tym w końcu jest Pro Wrestling NOAH (mój nr.1 jeśli chodzi o federacje japońskie) oraz Dragon Gate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  5 045
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.12.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Jako, ża ani wczoraj ani dziś nie mam czasu żeby nic obejrzeć to przedstawie to co widziałem w przeciągu ostatnich dwóch tygodni(dalej nie będę wracać, bo lepej uzupełnić coś co będe oglądał na bierząco), a więc tak:

 

CZW Best Of The Best 6 (2006)

Karta:

1.BOTB First Round Match: B-Boy vs Jigsaw vs Austin Aries

2.BOTB First Round Match: Jay Lethal vs Claudio Castagnoli vs Roderick Strong

3.BOTB First Round Match: Matt Sydal vs Sonjay Dutt vs Sabian

4.CZW Heavyweight Title/BOTB First Round Match: Ruckus vs Christopher Daniels vs Derek Frazier

5.Andy Summer/Drew Gulak vs Pelle Primeau/Rhett Titus

6.Heretic/Ravage vs Cheech/Cloudy

7.BOTB Quarter Final Match: Dwójka z pierwszego meczu.

8.BOTB Quarter Final Match: Dwójka z drugiego meczu.

9.BOTB Quarter Final Match: Dwójka z trzeciego meczu.

10.CZW Heavyweight Title/BOTB Quarter Final Match: Dwójka z czwartego meczu.

11.CZW Tag Team Title Match: Eddie Kingston/Joker vs Necro Butcher/Super Dragon

12.CZW Junior Heavyweight Title Match: Niles Young vs Cloudy

13.Justice Pain/Nick Gage vs Christopher Bishop/Lionel Knight

14.CZW Heavyweight Title/BOTB Final Match: Zwycięscy ćwierćfinałów

Odbyła się jeszcze jedna walka na gali, ale nie napisze ani w którym momencie ani kto uczestniczył żeby nie robić spoilerów.

 

Gala bardzo dobra, cały turniej wyszedł naprawde dobry, a i "przerywniki" podczas turnieju były dobre. Jeżeli ktoś mało ogląda CZW i myśli, że to sam hardcore to się na gali zawiedzie, bo gala BOTB zawsze słyneła przede wszystkim ze znakomitego wrestlingu i tak było też teraz, także gorąco polecam.

 

PWG Guitarmageddon 2005

Karta:

1.PWG Tag Team Title Match: Scott Lost/Chris Bosh vs Hook Bomberry/Topgun Talwar

2.Elimination Match: Puma vs Davey Richards vs Human Tornado

3.Alex Shelley vs Joey Ryan

4.Quicksilver/Scorpio Scy vs Zokre/Phoenix Star

5.PWG Championship: AJ Styles vs James Gibson

6.NWA TNA X-Division Championship: Christopher Daniels vs El Generico

7.Super Dragon/Disco Machine vs Kevin Steen/Excalibur

 

Świetna gala, popis technicznego wrestlingu na najwyższym poziomie, wiele kapitalnych akcji, po prostu moge tylko polecić. ;) Mr. Wrestling na tej gali brylował, zresztą po obejrzeniu kilku gal CHIKARY i IWA-MS mogłem się tego spodziewać ;)

 

ROH Best Of American Super Juniors Tournament 2005

Karta:

Pierwsza runda:

1.Bryan Danielson vs Spanky

2.Dragon Soldier B vs Matt Sydal

3.New Black Tiger vs Alex Shelley

4.Roderick Strong vs James Gibson

5.Jimmy Rave/Fast Eddie vs CM Punk/Colt Cobana

6.Jack Evans/Roderick Strong vs Azrieal/Dixie vs Izzy/Deranged vs Dunn/Marcos

7.Zwycięzca z pierwszego meczu vs Zwycięzca z trzeciego meczu

8.Zwycięzca z drugiego meczu vs Zwycięzca z czwartego meczu

9.For The Vacant ROH Tag Team Titles: BJ Whitmer/Jimmy Jacobs vs Samoa Joe/Jay Lethal

10.Finał turnieju: Zwycięzcy półfinałów

11.ROH Title Match: Austin Aries vs Homicide

 

Dobra gala, szczególnie jeśli chodzi o pojedynki nie turniejowe, bo sam turniej nie był rewelacyjny choć nie można też powiedzieć, że był słaby. Najlepszy na gali main event jak i pozycja numer 6 na karcie, polecam ;)

 

ECW Holiday Hell 1995

Karta:

1.Koji Nakagawa vs Taz

2.JT Smith vs Hack Meyers

3.Mikey Whipwreck vs Too Cold Scorpio

4.Eliminators vs Pitbulls

5.Tommy Dreamer vs Raven

6.El Puerto Ricano vs Bruiser Mastino

7.Blue Meanie vs Buh Buh Ray Dudley

8.Sandman vs Raven

9.Public Enemy vs Gangstas

10.Sabu vs Cactus Jack

 

Gala miała kilka świetnych momentów jak np. main event, czy walka Eliminators vs Pitbulls, ale miała też kilka totalnych knotów jak, numer 6 na karcie, dwie pierwsze walki też nic specjalnego, ale jednak gala starego dobrego ECW będe miło wspominał i innym też polecam obejrzeć kilka gal dla przypomnienia.

 

Slamboree 1993

Karta:

1.Jimmy Snuka/Don Muraco/Dick Murdoch vs Blackjack Mulligan/Wahoo McDaniel/Jim Brunzel

2.Thunderbolt Patterson/Brad Armstrong vs Ivan Koloff/Baron Von Raschke

3.Dory Funk Jr. vs Nick Bockwinkel

4.Paul Orndorff/Rick Rude vs Dustin Rhodes/Kensuke Sasaki

5.Sting vs The Prisoner

6.Tag Title Cage Match:The Hollywood Blonds vs Dos Hombres

7.NWA Title Match: Barry Windham vs Arn Anderson

8.WCW Title Match: Vader vs British Bulldog

 

Bardzo słaba gala jak dla mnie, pierwsze 3 to mecze legend który były niesamowicie nudne, zresztą jedyna walka godna uwagi to chyba tylko mecz o pas tegów, także jeżeli kolekcjonujecie, to możecie ściągać w innym wypadku nie polecam.

 

Bash At The Beach 1997

1.Mortis/Wrath vs Glacier/Ernest Miller

2.Chris Jericho vs Ultimo Dragon

3.The Great Muta/Masahiro Chono vs The Steiner Brothers

4.Juventud Guerrera/Hector Garza/Lizmark Jr. vs La Parka/Psicosis/Villano IV

5.Retirement Match: Chris Benoit vs Kevin Sullivan

6.Steve "Mongo" McMichael vs Jeff Jarrett

7.Scott Hall/Randy Savage vs Diamond Dallas Page/Curt Hennig

8."Nature Boy" Ric Flair vs "Rowdy" Roddy Piper

9.Lex Luger/The Giant vs Dennis Rodman/Hulk Hogan

 

Gala na samym początku bardzo dobra, ale z biegiem czasu stawała się coraz słabsza, co najlepiej ukazuje main event, gdzie talentów nie brakowało :P, ale ogólnie Cruiserweight warto zobaczyć i jeszcze pare ciekawych momentów by się znalazło, ale mówie jak ściągniecie nie oczekujcie rewelacji.

 

Rebellion 2001

1.Intercontinental Title Match: Edge vs Christian

2.Scotty 2 Hotty vs The Hurricane

3.Big Show vs DDP

4.WCW World Tag Team Titles Elimination Match: APA vs Hardy Boyz vs Dudley Boyz

5.Tajiri vs Regal

6.WCW World Title Match: Chris Jericho vs Kurt Angle

7.Lita/Torrie Wilson vs Molly/Stacy Keibler

8.WWF World Title Match: Stone Cold vs The Rock

 

Gala raczej słaba, ciekawy main event, ale tego się można było spodziewać, oczywiście Jericho vs Angle też bardzo ciekawy i opener też niczego sobie, ogólnie jak na gale rozgrywaną w Wielkiej Brytanii nie wyszło aż tak bardzo źle, ale mogło być o wiele lepiej.

 

Wrestlemania 9

1.Intercontinental Title Match: Shawn Michaels vs Tatanka

2.The Steiner Brothers vs The Headshrinkers

3.Crush vs Doink

4.Bob Backlund vs Razor Ramon

5.Tag Title Match: Money Inc. vs Hogan/Beefcake

6.Lex Luger vs Mr.Perfect

7.The Undertaker vs Giant Gonzales

8.WWF Title Match: Bret Hart vs Yokozuna

9.WWF Title Match: ? vs Hogan

 

Widziałem wiele lepszych Wrestlemanii, dlatego ta która była raczej słaba wrażena na mnie nie zrobiła, jeżeli kogoś ciekawią same walki to ściągać nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  56
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.02.2005
  • Status:  Offline

RVD, racja DDT moze sie spodobac, ale przeciez, na litosc boska, nie NOAH! ;] Sam co prawda lubie czasami poogladac, ale generalnie to strasznie oldschoolowy strongstyle, ktory ciagna do dzis i na ktorym wiekszosc osob zasnie, a milosnicy lucha libre to na pewno. :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...