Velasquez wznawia karierę, Slamovich w IW, ro... (zobacz)
Rywalki The IInspiration, termin walki Omega ... (zobacz)
Wyniki NXT, Roman Reigns na Raw, WWE2K22 opóź... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Przemk0
2007-06-14, 23:14
ECW on Sci Fi! - 1.08.2006
Autor Wiadomość
Y2J 
Lower Midcarder

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2006-08-02, 23:38   ECW on Sci Fi! - 1.08.2006

ECW on Sci Fi! 1.08.2006

Komentują: Joey Styles i Tazz

Kamera pokazuje nam okolice stolika komentatorskiego.

Tazz: Witamy państwa w ECW na Sci Fi! Już dzisiaj poznamy nowego ECW World Champa!

Joey: Jeden z pięciu wrestlerów spełni swoje marzenie i zostanie nowym mistrzem. Przypomnijmy może drogę tych zawodników do ECW World Title.

Realizator pokazuje nam fragmenty ostatnich kilku gal. Znakomita walka RVD vs Kurt Angle, po której obaj zawodnicy doznali kontuzji i pas musiał zostać zawieszony. Następnie pokazane zostają fragmenty turnieju. Test, który w pierwszej rundzie pokonał zmęczonego po walce z Mikiem Knoxem Danny'ego Doringa, a w ćwierćfinale pokonał Little Guido, po tym jak lider FBI zniszczony został przez Sabu i Ballsa Mahoneya. Następnie pokazana zostaje droga Roadkilla, który w pierwszej rundzie pokonał czysto Justina Credible'a, a ćwierćfinale spinował Big Showa przy pomocy Tommy'ego Dreamera i jego DDT na pinezki. Następnie widzimy zwycięstwo debiutującego CM Punka z Big Guido po czystym pojedynku i kolejne zwycięstwo tym razem nad Tommym Dreamerem, również po czystej walce. Następnie realizator pokazuje nam zwycięstwo Ballsa w pierwszej rundzie ze Steviem Richardsem po mega chairshocie. Po tym widzimy zdecydowanie zwycięstwo Sandmana z Tonym Mamaluke. Następnie widzimy fragmenty wojny Sabu i Balls vs Sandman i Credible, a zaraz po tym widzimy napis Sandman vs Balls - Tonight!

Tazz: Dzisiaj zaczynamy ostro, ostatni ćwierćfinał turnieju o ECW WOrld Title, Sandman vs Balls Mahoney!

ECW World Title Tournament Quarterfinal:
Sandman vs Balls Mahoney

Końcówka: Sandman okłada się z Sabu, a Credible z Ballsem, Francine tylko przygląda się spoza ringu. Balls bierze leżące nieopodal krzesło, odbija się od lin i skacze na Credible'a uderzając go owym krzesłem w głowę! Sandman tymczasem wymierza Sabu celne uderzenie kendo stickiem w głowę. Sandman i Balls patrzą na siebie, każdy z nich trzyma w ręku swój weapon, fani zaczynają cheerować.. I obaj wrestlerzy zaczynają się obijać swoimi przyrządami! Pierwszy wymięka Balls, zaczyna chwiać się na nogach, nagle podnosi się Sabu i rzuca krzesłem w kierunku Sandmana, ten jednak odsuwa się, a krzesło trafia w Ballsa! Nagle podnosi się Credible i Spearem wyrzuca Sabu z ringu, a Sandman podnosi Mahoneya i wykonuje White Russian Leg Sweep przy pomocy kendo sticka, pin..1..2..3!

Winner: Sandman!

Styles: Sandman awansuje do półfinału turnieju i nadal ma szansę na zostanie 6-krotnym ECW WOrld Champem!

Tazz: Pozostała trójka półfinalistów, czyli CM Punk, Test i Roadkill nigdy nie była mistrzami ECW.

Przenosimy się backstage, gdzie widzimy Kelly [cheer], która nadal odczuwa efekty ataku Jazz sprzed tygodnia. Obok niej stoi Tommy Dreamer [mega cheer].

Kelly: Tommy, tydzień temu absolutnie zniszczyłeś Big Showa, zobaczmy to jeszcze raz.

Realizator jeszcze raz pokazuje nam atak Dreamera sprzed tygodnia. Tommy wykonał na swoim rywalu Death Valley Driver i DDT na pinezki. Tommy po obejrzeniu powtórki uśmiecha się.

Kelly: Big Show nie mógł się pojawić na dzisiejszej gali, gdyż jest za bardzo poobijany po Twoim ataku Tommy. Pojawi się zaś za tydzień. Czy masz coś do powiedzenia do niego ?

Dreamer: Big Show, myślałeś, że ja tak po prostu zapomnę o twoim ataku od tyłu po mojej walce z CW Andersonem ? Myślałeś, że ujdzie ci to płazem ? Nie ma szans, na pewno nie pozwolę żeby taki wyrzutek z WWE wygrał ECW World Title. Słuchaj Show, ja tylko chciałem ci pomóc. Chciałem żebyś był tym 'Extreme Giantem' za jakiego się uważasz. Widzę jednak, że tobie nie da się pomóc. Nie przetrwasz w ECW. Ja ci to mówię, a jestem w ECW od kilkunastu lat. Niestety ja nie mogę ci już pomóc i nie sądzę żeby ktokolwiek mógł. To koniec Big Show, daję ci spokój. Możesz nadal próbować atakować ludzi od tyłu i próbować kończyć walki Chokeslamem, ale pamiętaj, że w ten sposób nie wygrasz ECW World Title. To że nie chciałeś przyjąć mojej pomocy to twoja sprawa, a teraz spierdalaj...

Kelly: Mocne słowa.. W takim razie co teraz będzie Twoim celem w ECW ?

Dreamer: To co zwykle, sprawiać żeby ci fani czuli, że dostali najlepszy show jaki mogli dostać za ciężko zarobioną kasę, którą zapłacili żeby ten show zobaczyć. Poza tym Tommy Dreamer nigdy nie miał poważnego title reignu, bo mój jedyny zakończył się tego samego dnia. Czas to nadrobić. Tommy Dreamer - ECW World Champion... To brzmi dumnie, no nie ?

Kelly przytakuje kiwając głową, a Dreamer puszcza jej oczko i odchodzi w swoim kierunku.
Wracamy na halę.

Tazz: Nadszedł czas na pierwszy półfinał, CM Punk vs Roadkill!

Styles: CM Punk zadebiutował w ECW zaledwie dwa tygodnie, ale już zyskał sobie wielu fanów.

Tazz: Jak na razie prezentuje się znakomicie, odnosząc zwycięstwa w pojedynkach z Big Guido i Tommym Dreamerem.

ECW World Title Tournament Semifinal:
CM Punk vs Roadkill

Końcówka: Roadkill ma przewagę, szykuje się do wykonania Powerbomba, podnosi Punka, ten jednak reversuje w Hurricanranę! Pin..1..2..kick out. Punk odbija się od lin i próbuje Clothesline, Roadkill jednak uchyla się i wykonuje Neckbreaker.

Styles: Przypomnijmy, że Roadkill posiada zwycięstwa nad Justinem Credible i Big Showem.

Roadkill przesuwa Punka w okolice narożnika, dodaje kilka kopniaków, wchodzi na narożnik i skacze z Moonsaultem! Punk jednak w ostatniej chwili się odsuwa i Roadkill spada na matę!

Tazz: Przy jego wadze Moonsault to naprawdę imponująca akcja!

Punk szybko podnosi przeciwnika, wykonuje kilka chopów i kopnięć, następnie kopie go w brzuch i wykonuje Mule Kick. Roadkill ledwo trzyma się na nogach, więc Punk wykonuje Urinage i z tej samej pozycji momentalnie zakłada Anaconda Vice! Po kilku sekundach Roadkill zaczyna klepać w matę!

Winner: CM Punk!

Styles: Mamy pierwszego finalistę!

Tazz: Gratulacje Punker!

Punk strasznie cieszy się ze zwycięstwa, wchodzi po kolei na wszystkie narożniki, gdzie nagradzany jest ogromnym cheerem od fanów.

Styles: Czyżby Punk, świeżo po swoim debiucie, został nowym mistrzem ECW ? Przekonamy się już dzisiaj!

[ Promo: Big Show. ECW. Next Week. ]

[ Commercial break ]

Widzimy Justina Credible'a maszerującego jakimś korytarzem, popijającego Budweisera. Nagle otwierają się jakieś drzwi i Credible'a atakują Sabu i Balls Mahoney! Obaj zaczynają go okładać krzesłami. Po kilkunastu uderzeniach Justin jest ledwo przytomny, a Sabu i Balls zaczynają go ciągnąć za ręce w stronę drzwi wyjściowych. Wyciągają go na zewnątrz hali, następnie wrzucają go do bagażnika jednego z samochodów stojących przy wejściu i zamykają bagażnik na klucz, po czym odchodzą zadowoleni z siebie.

Styles: Czy to jest porwanie ?!

Tazz: Nie mam pojęcia, ale wiem, że Sandman został w tym momencie sam, bo w zmaganiach z Sabu i Ballsem ciężko byłoby liczyć na pomoc Francine..

[ Promo: Kurt Angle. ECW. Next Week. ]

Styles: Już za tydzień zobaczymy Kurta Angle'a w akcji, a tymczasem zobaczmy w akcji Kelly podczas Kelly's Expose!

Tazz: Miejmy tylko nadzieję, że nie zaatakuje jej znowu Jazz..

Kelly wychodzi na swoją scenę, jednak przerywa jej odgłos jakby alarmu i do hali wchodzą Jazz, Stevie Richards i Mike Knox! Stevie ma nową fryzurę, krótkie włosy, ubrany jest w czarne spodnie od garnituru, białą koszulę i czarny krawat, identycznie jak Mike Knox.

Tazz: O cholera, to mi coś przypomina...

Stevie ma ze sobą mikrofon. Mike Knox podchodzi do Kelly i zakrywa ją ręcznikiem.

Richards: Droga publiczności... Niestety nie mogę dopuścić aby ta oto młoda kobieta [wskazuje na Kelly] rozbierała się w ogólnokrajowej telewizji tydzień w tydzień. [heel heat] Już tydzień temu chciałem przekazać jej tą wiadomość, gdy ta oto wspaniała Jazz przerwała to [ironicznie] Kelly's Expose swoją znakomitą wrestlingową akcją. Zobaczmy to jeszcze raz.

Realizator pokazuje powtórkę wydarzeń sprzed tygodnia gdy Jazz zaatakowała Kelly i wykonała jej DDT na scenie.

Richards: Tak tak, właśnie o tym mówię. Chodzi o to, że ten program oglądają dzieci. To niedopuszczalne żeby oglądały one takie obrazy. Zamiast tego ludzie mogliby obejrzeć widowiskową walkę, na przykład z udziałem naszej wspaniałej Jazz, ale nie.. Bo władze wolą poświęcić ten cenny czas na jakiś mierny striptiz... Koniec z tym! Jesteście świadkami odrodzenia Right to Censor! [heel heat] Ja, Mike Knox i Jazz zrobimy wszystko żeby sprowadzić tą pełną nieprawości federację na właściwą drogę! A naszym pierwszym krokiem będzie wyeliminowanie tej oto nie posiadającej ani kropli wrestlingowego talentu kobiety! [ponownie wskazuje na Kelly, ta jest przerażona]

Jazz łapie Kelly za włosy i znowu szykuje się do wykonania DDT, gdy nagle uderza muzyka Testa i ten wpada na scenę z krzesłem i przegania całe Right to Censor! Test podnosi przestraszoną Kelly i idzie z nią w stronę ringu. Publiczność nagradza go cheerem za pomoc dziewczynie.

Styles: Right to Censor ?! W ECW ?!

Tazz: Ciężkie czasy przed nami..

Styles: I o co chodzi z Testem, który raz jest wspaniałym partnerem dla Kelly, a innym razem oszukuje żeby wygrać walkę, co nie podoba się publiczności ?

Tazz: Wydaje mi się, że tylko sam Test wie o co mu tak naprawdę chodzi..

Styles: Tymczasem już niedługo przekonamy się kto spotka się w finale z CM Punkiem, tuż po przerwie!

[ Commercial break ]

[ Promo: Rob Van Dam. ECW. Next Week. ]

ECW World Title Tournament Semifinal:
Test vs Sandman

Sandman jest już w ringu i zaczyna wymachiwać swoim kendo stickiem, gdy nagle do ringu wpadają Sabu i Balls Mahoney! Obaj mają swoje nieodłączne krzesełka i zaczynają obijać Sandmana!

Styles: A Justin nie może pomóc Sandmanowi, bo został zamknięty w bagażniku!

Test siada sobie na narożniku i śmieje się wniebogłosy, a Sabu i Balls nadal niszczą Sandmana, który jest już nieprzytomny po tak wielu uderzeniach krzesłem. Wreszcie Test przerywa im i pinuje..1..2..3! [heel heat]

Winner: Test!

Styles: Bullshit...

Tazz: Nie mógłbym się nie zgodzić..

Test próbuje uścisnąć dłoń Sabu, ale ten po prostu wychodzi i wraz z Ballsem wynoszą nieprzytomnego Sandmana. Test bierze mikrofon.

Test: CM Punk.. nie wiem jak ty, ale ja nie zamierzam dłużej czekać.. Chodź tutaj i skończmy ten turniej już teraz! [cheer]

Test nie musi długo czekać, gdyż po chwili uderza AFI - Miseria Cantare i przy dużym cheerze publiczności do ringu wchodzi CM Punk!

Tazz: Dawaj Punker, liczę na Ciebie...

CM Punk wchodzi na narożnik, a publiczność nagradza go cheerem.

ECW World Title Tournament Final:
CM Punk vs Test

Punk zaczyna się rozgrzewać przed najważniejszą walką w jego życiu, a Test wychyla się przez liny i dostaje buziaka na szczęście od Kelly. Punk jednak nie widzi, że Test wkłada rękę do kieszeni w spodniach Kelly i wyciąga z niej garść jakiegoś białego proszku... Sędzia każe uderzyć w gong, Punk podchodzi do Testa, a ten sypie mu proszkiem prosto w oczy! [heel heat] Punk zaczyna krzyczeć z bólu i tarzać się po macie, krzyczy, że nic nie widzi. Test zaś podnosi go i wykonuje TKO! Pinuje, ale nawet sędzia nie chce odklepać, więc Test powala sędziego Big Bootem! Następnie pinuje Punka i sam odklepuje pin ręką sędziego..1..2..3! [mega fucking heel heat]

Winner and the NEW ECW World Champion: Test!

Styles: MOTHERFUCKING BULLSHIT!

Tazz: Co to kurwa jest ?! To jest nasz nowy mistrz ?! Ja pierdolę...

Styles: Ten człowiek nie wygrał ANI JEDNEJ walki czysto, w każdej musiał w jakiś sposób oszukać, i on jest naszym mistrzem ? To jest jakieś pojebane gówno...

Publiczność zaczyna obrzucać ring kubkami, hot dogami, popcornem i czymkolwiek co wpadnie im w ręce. Nawet konferansjer nie chce ogłosić wyniku, więc Test wyrywa mu mikrofon.

Test: Zwycięzca i nowy mistrz pieprzonego ECW - TEST!!! [mega heel heat]

Następnie wyrywa konferansjerowi ECW World Title i każe Kelly zapiąć mu ten pas na biodrach. Sama Kelly również wygląda na dosyć zdziwioną, ale słucha się swojego chłopaka.

Styles: To jest prawdziwa hańba...

Tymczasem w ringu zjawia się ekipa medyczna, która kładzie Punka na noszach i wynosi z hali, Punker żegnany jest owacją na stojąco. Nagle uderza "this is eXtreme" i przy dużym cheerze w hali pojawia się Paul Heyman! Poklepuje Punka po ramieniu, wygląda na dosyć przejętego tą sytuacją, ma ze sobą mikrofon.

Heyman: Test... gratu-kurwa-lacje... Przyznaje, że zdobyłeś tytuł, ale... W jakże żałosnym stylu... Powiem ci tylko tyle... Już za tydzień w ECW na Sci Fi.. ECW World Championship: Test vs ROB <> VAN <> DAM! [cheer]

Heyman wychodzi, a Test wchodzi na narożniki, dumnie prezentując swój nowy pas mistrzowski. Jakiś wściekły fan próbuje wtargnąć do ringu, ale powstrzymuje go ochrona. Test tymczasem przy mega heel heacie jeszcze raz pokazuje wszystkim ECW World Title, po czym wraz z Kelly opuszcza ring i halę.

Tazz: To jest smutny dzień dla fana ECW...

Kamera przenosi nas jeszcze na zewnątrz hali, gdzie widzimy Sabu i Ballsa wrzucających Sandmana do tego samego bagażnika, gdzie jest też Credible. Justin próbował się wydostać, jednak powstrzymał go kolejny chairshot.

Sabu: Jesteś pewien, że to samochód Sandmana ?

Mahoney: No pewnie, w końcu kluczyki znalazłem w jego kurtce.

Sabu: No to przynajmniej nie posądzą go o kradzież!

Mahoney: Hahaha! To my jesteśmy prawdziwe CSF, Chair Swinging Freaks!

Balls bierze kluczyki i wrzuca je do studzienki kanalizacyjnej, po czym obaj odchodzą w swoim kierunku...

[ Fade to black ]

bRaYo 
Midcarder

Wrestler: The Rock
Ostrzeżeń:
 5/3/4
Wysłany: 2006-08-02, 23:53   

Mi sie podoba to, że Test został champem. Według mnie powinien trochę potrzymać ten tytuł, bo dawanie mu go na jedną galę jest głupotą :P

Bonkol 
Main Eventer

Wrestler: Shawn Michaels
Podziękował: 3
Podziękowano mu 15 razy w 5 Postach
Wysłany: 2006-08-02, 23:57   

Z wszystkich WWE Fantasy tylko tu pamiętam jak to wszystko się toczyło od początku jak przebiegały feudy itd. i co gala jestem ciekaw co to nasz booker wymyślił i musze powiedzieć, że nigdy się nie zawiodłem. Ogólnie masz kupe pomysłów, wymyśliłeś Chair Swinging Freaks jest też reaktywacja Right To Cenzor i ogólnie przez takie różne "nowinki" gale się czyta zajebiście. Jestem pod wrażeniem, oby tak dalej ;)

TiggerR 
Midcarder

Wrestler: Mr. Kennedy
Podziękowano mu 4 razy w 2 Postach
Wysłany: 2006-08-03, 00:48   

Ciekawe rozwiązanie turnieju o ECW World Championship. Bardzo jestem ciekaw jak to się rozwiąże za tydzień.

bRaYo 
Midcarder

Wrestler: The Rock
Ostrzeżeń:
 5/3/4
Wysłany: 2006-08-03, 12:28   

Y2J tylko taki szczególik. Sabu raczej się nie odzywa. ;)

TiggerR 
Midcarder

Wrestler: Mr. Kennedy
Podziękowano mu 4 razy w 2 Postach
Wysłany: 2006-08-03, 13:04   

bRaYo napisał/a:
Y2J tylko taki szczególik. Sabu raczej się nie odzywa.

Na ostatnim ECW się odzywał i na poprzednim też :)

Vaclav 
Upper Midcarder

Wrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Podziękował: 28
Wysłany: 2006-08-03, 15:28   

Bulllllllllllllllllssssssssssssssshhhhhhhhhhhiiiiiiiiiiiiiiiiiitttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x
No mam nadzieję, że Test straci tytuł na nastepnej gali! No żeby tak wych*jać Punkera!
No i jeszcze mego dawnego ulubieńca (Sandmana) powieźli w bagażniku, dammit!

~(To znaczy ze gala była super, a ja się zacząłem odbierac ECW fantasy poważnie ;) )

Viruss 
Upper Midcarder

Podziękował: 37
Wysłany: 2006-08-03, 21:00   

Super robota stary mi sie bardzo podobalo ;)

RVD 
Main Eventer

Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2006-08-04, 11:45   

Bonkol - tutaj nikt nie wymyślał Chair Swinging Freaks, albowiem w ECW istniał taki team (o tej samej nazwie) i w jego skład wchodzili Balls Mahoney oraz Axl Rotten.

A tak to świetna robota jak na razie. Fajnie się to czyta :)
"Jesteś niebem obserwującym chmury. A wydarzenia, ludzie, sytuacje, to obłoki, które po nim przepływają. Tylko przepływają. Dlatego nie próbuj ich zatrzymać, bo na pewno odpłyną wcześniej, czy później. Gdy przytrafia Ci się coś pięknego albo bolesnego, powinieneś zrobić krok, odstąpić od siebie i popatrzeć z dystansu. Ludzie, których kochasz, to właśnie takie chmury. Są na Twoim niebie dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze"

Bonkol 
Main Eventer

Wrestler: Shawn Michaels
Podziękował: 3
Podziękowano mu 15 razy w 5 Postach
Wysłany: 2006-08-04, 12:45   

RVD, wiem, wiem chodziło mi bardziej o to, że Y2J stworzył inny tag niż był pierwotnie tak samo jak Right To Cenzor ;)

Y2J 
Lower Midcarder

Wysłany: 2006-08-05, 11:04   

Nie wiem czy mi uwierzycie, ale w życiu bym nie pomyślał, że Chair Swinging Freaks już istniało :P Mój "pomysł" wziął się z tego, że któryś z komentatorów mówił tak o którymś z wrestlerów i pomyślałem, że to by była fajna nazwa :P Dzięki Wszystkim za opinie :)

RVD 
Main Eventer

Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2006-08-05, 12:18   

Y2J - Joey Styles nawijał o Balls'e Mahoney'u i o tym jak tworzył team Chair Swinging Freaks. Akurat Chair Swinging Freaks mieli swój mały run-in rok temu na ECW "One Night Stand".
"Jesteś niebem obserwującym chmury. A wydarzenia, ludzie, sytuacje, to obłoki, które po nim przepływają. Tylko przepływają. Dlatego nie próbuj ich zatrzymać, bo na pewno odpłyną wcześniej, czy później. Gdy przytrafia Ci się coś pięknego albo bolesnego, powinieneś zrobić krok, odstąpić od siebie i popatrzeć z dystansu. Ludzie, których kochasz, to właśnie takie chmury. Są na Twoim niebie dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze"

Odpowiedz do tematu