Velasquez wznawia karierę, Slamovich w IW, ro... (zobacz)
Rywalki The IInspiration, termin walki Omega ... (zobacz)
Wyniki NXT, Roman Reigns na Raw, WWE2K22 opóź... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Przemk0
2007-06-14, 23:14
ECW on Sci Fi! - 18.07.2006
Autor Wiadomość
Y2J 
Lower MidcarderWiek: 34
Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 313
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-07-18, 21:39   ECW on Sci Fi! - 18.07.2006

ECW on Sci Fi! - 18.07.2006

Komentują: Joey Styles i Tazz

Gdy gala się rozpoczyna kamera pokazuje nam stolik komentatorów i siedzących przy nim Joey Styles'a i Tazza.

Styles: Witamy państwa w kolejnym ECW na Sci Fi! Dzisiaj czeka nas kontynuacja turnieju o ECW World Title!

Tazz: Zaczynamy mocnym uderzeniem, walką Tommy Dreamer vs CW Anderson!

Realizator pokazuje nam powtórkę wydarzeń sprzed tygodnia gdy Tommy Dreamer kompletnie zdemolował Big Showa kendo stickiem i zostawił go leżącego w kałuży jego własnej krwi.

ECW World Title Tournament 1/8 Finals:
Tommy Dreamer vs CW Anderson

Końcówka: Po około 10 minutach bardzo wyrównanej walki, w której często używane było krzesło Tommy czeka aż Anderson podniesie się, a gdy ten wreszcie to robi Dreamer łapie go za szyję, wydaje znany okrzyk...

Styles: Co ?! Czy on parodiuje Big Showa ?!

Po czym wykonuje mu Chokeslam!

Tazz: A żebyś wiedział!

Pin..1..2..kick out! Dreamer udaje zdruzgotanego, że nie udało mu się skończyć walki, nie wie co zrobić, wreszcie widać, że wpada na jakiś pomysł, bo uśmiechnięty wychodzi z ringu. Zbliża się do stolika komentatorów i z tamtych okolic zaczyna wyciągać krzesła, które następnie wrzuce na ring [cheer]. Po wrzuceniu 6 krzeseł wraca do ringu i od razu wpada na Spinebuster od Andersona! Pin..1..2..kick out!

Tazz: Było blisko!

CW podnosi Dreamera, odbija się od lin, próbuje Clothesline, jednak Dreamer się uchyla, po czym podnosi Andersona i wykonuje Death Valley Driver! Nie pinuje jednak, tylko patrzy na stos krzeseł leżących na ringu i zaczyna się znowu uśmiechać.

Styles: Dlaczego nie pinuje ?

Tazz: To na pewno część jakiegoś większego planu...

Dreamer podnosi CW, wchodzi z nim na narożnik, tam podnosi go i wykonuje Top Rope Death Valley Driver na stos krzeseł!! [holy shit! holy shit!] Pin..1..2..3!

Winner: Tommy Dreamer!

Dreamer lekko poobijany, ale zadowolony z siebie wchodzi na narożnik i cieszy się ze zwycięstwa, gdy nagle do ringu ni stąd ni zowąd wbiega Big Show! Dreamer nie zauważa go, bo jest odwrócony tyłem, a Show nie czeka i atakuje go od tyłu kendo stickiem! Dreamer spada z narożnika, a Show nie przestaje go obijać. Uderza go kilkanaście razy kijem, Tommy zaczyna krwawić. Wreszcie Show podnosi go i wykonuje Cobra Clutch Backbreaker, po czym wyrzuca go z ringu. Krew kapie z czoła Tommy'ego na podłogę, a Big Show wyraźnie z siebie zadowolony podnosi ręce do góry [heel heat]. Następnie rzuca na Dreamera kendo stick i zostawia go leżącego poza ringiem.

Styles: Więc Big Show zemścił się, tym razem to on zostawia Tommy'ego w kałuży jego własnej krwi...

Kamera przenosi nas backstage, gdzie widzimy uśmiechniętą, skąpo ubraną i jak zwykle piękną Kelly, obok której stoją Justin Credible i Francine [cheer]. Justin w jednej ręce trzyma kendo stick, a w drugiej rękę Francine.

Kelly: Justin, czy możesz nam wytłumaczyć dlaczego tydzień temu pomogłeś Sandmanowi atakując Sabu ?

Credible: Powiem tylko tyle.. Poczekajcie.. Dzisiaj dowiecie się wszystkiego..

Kelly: Hmm.. Ok.. Rozumiem, w takim razie czekamy z niecierpliwością.

Credible: Dziękuję.

Justin i Francine odchodzą.

Kelly: A ja tymczasem zachęcam żebyście nie przełączali państwo kanału, bo odrobinę później odbędzie się Kelly's Expose! [słodki uśmiech do kamery - cheer] Do zobaczenia!

Kelly macha na pożegnanie do kamery.

[ Commercial break ]

Tazz: Witamy po przerwie i zapraszamy na kolejną walkę turnieju o ECW World Title - Sandman vs Tony Mamaluke!

Styles: Czy Sandmana kolejny raz spróbuje zaatakować Sabu ? Przekonamy się już za chwilę.

ECW World Title Tournament 1/8 Finals:
Sandman vs Tony Mamaluke

Końcówka: Sandman zdecydownanie przeważał przez znaczną część walki kilkakrotnie pomagając sobie swoim wiernym kendo stickiem. Po kolejnym uderzeniu kijem wrzuca Mamaluke'a na narożnik i sam też tam wchodzi, gdy nagle uderza muzyka Sabu! Sandman zostawia Tony'ego i oczekuje na przyjście Sabu. Ten zaś wchodzi głównym wejściem dzierżąc w ręku krzesłko. Zbliża się do ringu gdy nagle zaczepia go jakaś kobieta z publiczności. Po chwili widzimy, że to Francine, która uderza Sabu w twarz! Sabu jest wściekły i zbliża się do Francine, gdy nagle z drugiej strony przybiega Credible i zaczyna obijać Sabu kendo stickiem! Sandman przygląda się całemu zajściu, gdy od tyłu zachodzi go Mamaluke, wykonuje roll-up..1..2..kick out!

Tazz: Mało brakowało, a mielibyśmy kolejną sensację!

Sandman szybko wstaje i powala Mamaluke'a clotheslinem, następnie uderza wstającego przeciwnika kendo stickiem, dodaje White Russian Leg Sweep przy pomocy kendo sticka i pinuje..1..2..3!

Winner: Sandman!

Credible po obiciu Sabu przenosi Francine nad barierkami i oboje wchodzą do ringu. Tam staje naprzeciwko Sandmana. Wyciąga z kieszeni dwa Budweisery i jednego podaje Sandmanowi. Ten chwile się zastanawia, po czym przyjmuje piwo, otwiera je, to samo robi Justin. Nagle zaczynają się śmiać i wznoszą wielki toast rozlewając przy okazji duże ilości piwa. Publiczność reaguje wielkim cheerem. Francine podnosi ręce obydwu panów i cała trójka pozuje do zdjęć.

Styles: Nie no, ja muszę się dowiedzieć..

Tazz: Zaraz, Joey, poczekaj..

Styles jednak nie czeka, opuszcza stanowisko komentatorów i wchodzi do ringu z mikrofonem. Sabu wściekły chodzi dookoła ringu, ale nie ryzykuje ataku na dwóch kolesi z kendo stickami, więc odchodzi. Styles zaś podchodzi do Credible'a.

Styles: Justin, wybacz, że przerywam, ale czy można oficjalnie powiedzieć, że jesteście teamem ?

Credible: Joey, możesz uważać siebie za szczęśliwca, bo jesteś świadkiem narodzin najbardziej dominującego teamu w ECW - Cane Swinging Freaks! [cheer]

Styles: CSF.. I like that.

Credible: Dajcie mu piwo!

Sandman wyciąga piwo i podaje Stylesowi, po czym wszyscy piją i świętują.

Tazz: Jaki piękny moment...

Tazz wyciąga chusteczkę i udaje, że płacze, gdy nagle uderza muzyka Big Showa! Sandman wściekły, że ktoś przerywa jego moment zaczyna wymachiwać kendo stickiem i czeka na przybycie olbrzyma, ale Credible mówi mu coś na ucho i po dłuższej chwili wszyscy opuszczają ring, chociaż Sandman jest wyraźnie niezadowolony z takiego obrotu sprawy. Joey wraca na stanowisko komentatorów, a reszta wychodzi przez publiczność. Show tymczasem wchodzi do ringu i szykuje się do swojej walki.

ECW World Title Tournament 1/8 Finals:
Big Show vs Al Snow

Końcówka: Al Snow bierze Head i biegnie w stronę Showa w celu uderzenia go, ten jednak łapie go za szyję i wykonuje Chokeslam! Pin..1..2..kick out! Show jest wściekły, że nie udało mu się skończyć walki.

Tazz: Może więc to co mówił Dreamer o Chokeslamie Big Showa jest prawdą..

Show krzyczy do kolesia zapowiadającego walki żeby mu rzucił krzesło, co ten oczywiście robi bez chwili zastanowienia. Big Show bierze krzesło i uderza wstającego Snowa z całej siły w plecy! Następnie wyrzuca krzesło, bierze Snowa i wykonuje mu Cobra Clutch Backbreaker! Nie puszcza go jednak i po chwili dodaje jeszcze jeden Backbreaker! Pin jest tylko formalnością..1..2..3!

Winner: Big Show!

Big Show cieszy się ze zwycięstwa, wchodzi na narożnik i podnosi ręce do góry [heel heat].

Styles: Big Show awansuje do ćwierćfinału i spotka się tam z Roadkillem!

Tazz: Joey, spójrz!

Spod ringu wychodzi Tommy Dreamer! W ręku ma kendo stick, a na czole duży plaster po wcześniejszym ataku Big Showa. Tommy wchodzi do ringu, Big Show go nie zauważa. Publiczność zaczyna cheerować, ale Big Show myśli, że to dla niego. Dreamer zaś skrada się, jest już tuż za Big Showem, który nadal go nie widzi. Zaczyna wymachiwać kijem, przymierza się do uderzenia i... opuszcza ring!

Tazz: Co ?!

Styles: Dlaczego się nie zrewanżował ?!

Publiczność jest osłupiona, Dreamer zaś powoli zbliża się do wyjścia. Dopiero teraz zauważa go Big Show, który też jest zdziwiony, że Tommy go nie zaatakował. Dreamer dłuższą chwilę wpatruje się w Big Showa, po czym opuszcza halę.

Styles: Nic nie rozumiem...

Big Show zaś wychodzi z ringu i opuszcza halę na wszelki wypadek przez publiczność.

[ Commercial Break ]

Po przerwie widzimy Joey Styles'a stojącego w ringu z mikrofonem w ręku.

Styles: Zapraszam państwa na... Kelly's Expose! [cheer]

Kamera przenosi nas na scenę tuż przy wejściu do hali, gdzie widzimy Kelly gotową do wykonania swojego stripteasu. Zaczyna grać odpowiednia muzyka, Kelly zaczyna tańczyć (widać, że brała lekcje u Candice Michelle, bo wychodzi jej to znacznie lepiej niż dawniej) i powoli się rozbierać. Odwrócona tyłem zaczyna rozpinać stanik [cheer] i po chwili zdejmuje go [jeszcze większy cheer]. Odwraca się w stronę publiczności, piersi zasłania jednak rękami. Po chwili na scenę wbiega Test z ręcznikiem i zasłania Kelly! [heel heat]

Tazz: No nie.. w najlepszym momencie!

Test rozgląda się chwilę po publiczności, po czym uśmiecha się i zabiera ręcznik! [mega cheer] Biust Kelly zostaje jednak ocenzurowany, więc żeby zobaczyć takie atrakcje trzeba zapłacić za bilet i być na gali live. Kelly ku uciesze fanów tańczy nadal, a Test przygląda się jej, wielce z siebie zadowolony, że Kelly jest właśnie jego dziewczyną. Po chwili przybiega jednak jakiś koleś i mówi Testowi, że czas się skończył. Test bierze leżący nieopodal mikrofon.

Test: Niestety czas na dzisiejsze Kelly's Expose się skończył.. [heel heat], ale mogę Wam obiecać, że za tydzień ciąg dalszy! [cheer] I nie będę samolubny, będziecie mogli zobaczyć to, co tylko ja mogę dotknąć [szelmowski uśmieszek - cheer]. Do zobaczenia za tydzień!

Kelly zabiera swój stanik i machając wpatrzonym w nią fanom wychodzi z hali idąc z Testem trzymając go za rękę.

Tazz: Ależ gorąco się zrobiło!

Styles [rozwiązując krawat]: Masz rację.. Tymczasem nadszedł czas na nasz main event!

Uderza AFI - Miseria Cantare i przy radości fanów zgromadzonych w hali do ringu wchodzi debiutujący CM Punk!

Tazz: Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć co ten koleś zaprezentuje w ringu!

Styles: Fani witają go gorąco, bez wątpienia znając go z występów w ROH i OVW.

Tazz: Ciekawe jak poradzi sobie z Big Guido, który jest od niego znacznie większy.

ECW World Title Tournament 1/8 Finals:
CM Punk vs Big Guido

Końcówka: Guido na początku miał przewagę wykorzystując swoją siłę. W końcu zaryzykował jednak Elbow Dropu z narożnika, Punk odsunął się i Guido spadł na matę! Punk powoli się podnosi, odbija się od lin i wykonuje Shining Wizard na wstającym Guido! Pin..1..2..kick out. Punk wchodzi na narożnik, skacze na Guido i próbuje wykonać Hurricanranę, ten jednak łapie go i wykonuje Powerbomb! Pin..1..2..kick out!

Tazz: Punk naprawdę chce się jak najlepiej zaprezentować.

Guido podnosi Punka i wrzuca go na narożnik. Sam również tam wchodzi i szykuje się do wykonania Superplexa, Punker jednak uderza go kilka razy w brzuch, następnie bierze Guido i wygląda jakby szykował się do wykonania Pedigree...

Styles: Jeżeli to jest to o czym myślę to Punk nazywa tą akcję Pepsi Plunge...

I po chwili wykonuje właśnie Pepsi Plunge [Top Rope Pedigree]! Pin..1..2..3!

Winner: CM Punk!

Tazz: Naprawdę imponująca akcja!

Styles: Nie mógłbym się nie zgodzić...

Punk świętuje zwycięstwo w swoim debiucie wchodząc po kolei na wszystkie narożniki, a publiczność zgromadzona w hali nagradza go dużym cheerem.

Tazz: Widać, że już go polubili.

Styles: Zobaczymy jak sobie poradzi w ćwierćfinale, gdzie zmierzy się z Tommym Dreamerem!

Tazz: To już wszystko na dzisiaj, zobaczymy się za tydzień, gdzie kontynuowany będzie turniej o ECW World Title!

Styles: Do zobaczenia!

[ Fade to black ]
_________________

 
     
Wee Man 
Main EventerWrestler: The Rock, Raven
E-fed: Abraham WeeMan
Wiek: 32
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 2437
Podziękował: 0
Podziękowano mu 9 razy w 8 Postach
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 6/3/4
Wysłany: 2006-07-18, 21:53   

Świetna gala, coraz lepiej Ci to idzie z gali na galę :)
_________________
Sprzedaję CD z wrestlingiem i autografy wrestlerów... kontakt: gg 4358363 mail weemanowski@gmail.com

http://www.allegro.pl/sho...php?uid=3417898 -> Kup coś :)
 
 
     
SixKiller 
Living LegendWrestler: Outsiders, Hart, Flair, HBK
Wiek: 34
Dołączył: 09 Lis 2003
Posty: 6670
Podziękował: 23
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2006-07-18, 21:53   

Ostatniej gali z róznych powodów nie skomentowalem. Tę już skomentuje, bo znowu mi sie dostanie :P . Jak zwykle bardzo fajnie. Zreszta nie mogło byc inaczej. Widze, że do feudu Sandmana z Sabu został wtrącony Credible. Czyli za tydzień Credible vs. Sabu? W main evencie wystąpił Punk, ale to bylo do przewidzenia ;) . Ciekawe kto wygra turniej o tytuł. Wyłonisz swojego mistrza czy ku zaskoczeniu wszystkich w tym fikcyjnym ECW też wygra Big Show? Tego chyba nikt sie nie spodziewa :) .
_________________

 
     
TiggerR 
MidcarderWrestler: Mr. Kennedy
Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 592
Podziękował: 0
Podziękowano mu 4 razy w 2 Postach
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-07-19, 00:20   

Coraz lepsze są te gale. Zajebiste są te eliminacje do ECW World Title. Ciekawie się to wszystko rozgrywa. Bardzo fajna gala. Trzymaj tak dalej, a nawet lepiej ;)
_________________

 
     
Vaclav 
Upper MidcarderWrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Wiek: 34
Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1853
Podziękował: 28
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Łuków
Wysłany: 2006-07-19, 10:59   

No i w Końcu doczekałem się CM Punka w ECW! :grin: I do tego wszedł do 1/8 finału turnieju o World Heavyweight Title. Mógłby wygrać ten turniej, ale pewnie tak nie będzie. No i taka mała uwaga: Nie wiem czy WWE ma prawo używać Afi jako jego entrance themu... ale to przecież fantasy jest. Bardzo dobra gala, niech w kończu dojdzie do walki Sabu - Sandman, chcę krwii! :twisted:
 
     
Y2J 
Lower MidcarderWiek: 34
Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 313
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-07-19, 11:02   

Vaclaw: Punk wygrywając z Guido wszedł już do 1/4 finału turnieju :) A co do AFI to podobno na house showach wchodził właśnie przy tej piosence, więc może akurat mogą :> Ale o tym się przekonamy jak zadebiutuje w jakiejś walce w TV :) Chyba, że już zadebiutował, ale proszę nie spoilerować :P
_________________

 
     
Vaclav 
Upper MidcarderWrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Wiek: 34
Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1853
Podziękował: 28
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Łuków
Wysłany: 2006-07-19, 11:31   

Spoko, na razie proma daje... ale jakąś walkę już mial...
I piszę się VACLAV! :x :grin:
 
     
Bonkol 
Main EventerWrestler: Shawn Michaels
Wiek: 32
Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 4903
Podziękował: 3
Podziękowano mu 15 razy w 5 Postach
Skąd: Lipiny
Wysłany: 2006-07-19, 12:39   

Świetne masz pomysły ;) CM Punk w main evencie, tego można się było po Tobie spodziewać ;) i myśle, że to dobry pomysł dać mu troszke pushu, choć zwyciężać raczej w tym turnieju nie powinien. Ogólnie cała gala super rozpisana, zajebiście ;)
_________________

 
 
     
La_Razza! 


Wrestler: Eddie Guerrero
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 29
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-08-29, 14:15   

Po prostu RE-WE-LA-CJA :P najbardziej profesionalne podejscie macie do prowadzenia gal czyta sie was z zapartym tchem i nie ma sie dosyc :) oby tak dalej :)
_________________
We Lie, We Cheat, We Steal
===============================
Good, Bad....I'am The Guy With The Gun
 
 
     
bRaYo 
MidcarderWrestler: The Rock
Dołączył: 24 Gru 2005
Posty: 920
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: PartsUnknown
Ostrzeżeń:
 5/3/4
Wysłany: 2006-08-31, 12:37   

Macie? Was? Przecież (o ile wiem) tylko Y2J to prowadzi :) Chyba, że chodzi Ci o ogół wszystkich pisanych gal itp.
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Google
 
Copyright © 2001-2010 Attitude      Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group