Velasquez wznawia karierę, Slamovich w IW, ro... (zobacz)
Rywalki The IInspiration, termin walki Omega ... (zobacz)
Wyniki NXT, Roman Reigns na Raw, WWE2K22 opóź... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Przemk0
2007-06-14, 23:14
ECW on Sci Fi! - 11.07.2006
Autor Wiadomość
Y2J 
Lower Midcarder

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2006-07-11, 23:08   ECW on Sci Fi! - 11.07.2006

ECW Live 11.07.2006

Komentują: Joey Styles i Tazz

Gdy gala się rozpoczyna kamera pokazuje nam Paula Heymana siedzącego przy biurku w swoim biurze.

Heyman: Dobry wieczór państwu. Niestety mam złą wiadomość. W zeszłym tygodniu w main evencie spotkali się Kurt Angle i Rob Van Dam. Jak pewnie dobrze wiecie, zwycięzcą okazał się być Kurt, dzięki czemu zdobył prawo do walki o ECW World Title już dziś. Niestety walka ta nie dojdzie do skutku [heel heat]. Kurt Angle w zesżłym tygodniu doznał kontuzji w momencie gdy Rob Van Dam wykonał na nim Van Terminator. Kurt ma kontuzjowany bark i nie może walczyć przez miesiąc. Niestety Rob Van Dam również doznał kontuzji we wspominanej już przeze mnie walce... [jeszcze większy heel heat]. Doznał on kontuzji kolana, która również wyklucza go z akcji na miesiąc. Zgodnie z zasadą, że mistrz musi bronić tytułu w ciągu 30 dni Rob Van Dam zmuszony został zawiesić ECW World Title [heel heat]. Ale to już koniec złych wieści. Już dzisiaj zacznie się turniej o ECW World Title, który trwać będzie przez 4 najbliższe gale łącznie z dzisiejszą [cheer]. 16 wrestlerów weźmie w nim udział, zwycięzca zostanie wyłoniony systemem pucharowym. Już za 3 tygodnie poznamy nowego ECW World Champa! [cheer] Aha, wracając do Kurta Angle'a i Roba Van Dama - doszedłem do wniosku, że obaj zasłużyli na swoje title shoty. Rob Van Dam spotka się z nowym ECW World Champem za 4 tygodnie. Zaś za 5 tygodni Kurt Angle otrzyma swój title shot, który zdobył tydzień temu bez względu na to kto będzie wtedy mistrzem i będzie to oczywiście Submission Match. To tyle, życzę miłego wieczoru.

Kamera przenosi nas w okolice stolika komentatorów. Są tam oczywiście Joey Styles i Tazz.

Styles: Witamy państwa w kolejnym wydaniu ECW na Sci-Fi!

Tazz: Zapowiada nam się bardzo ciekawy turniej o ECW World Title.

Styles: Szkoda tylko Kurta i Roba... Tydzień temu wzięli udział w naprawdę znakomitej walce, ale przypłacili to kontuzjami...

Tazz: Zaczniemy od walki kwalifikacyjnej do turnieju, gdyż doszły nas słuchy, że Mike Knox koniecznie chciałby sprawdzić się w turnieju o ECW World Title.

ECW World Title Tournament Qualifier:
Danny Doring vs Mike Knox

Końcówka: Po kilku minutach bardzo wyrównanej walki Mike Knox próbuje wykonać Big Boot, jednak Doring uchyla się, po czym łapie Mike'a za szyję i wykonuje mu Neckbreaker na kolano! Następnie wchodzi na narożnik i skacze z Moonsaultem, pin..1..2..3!

Winner: Danny Doring

Tazz: Danny Doring właśnie awansował do turnieju o ECW World Title!

Styles: Tymczasem przenieśmy się na zaplecze, gdzie jest nasza piękna Kelly.

Kamera przenosi nas backstage gdzie widzimy uśmiechniętą Kelly [cheer] w towarzystwie Testa! [mixed reaction].

Kelly: Test, dzisiaj debiutujesz w ECW i od razu dostaniesz szansę zdobycia ECW World Title, jako, że wystąpisz w turnieju o ECW World Title. Jak się czujesz w nowych warunkach ?

Test: Naprawdę świetnie, ale muszę już lecieć!

Kelly jest bardzo zdziwiona podczas gdy Test biegnie w kierunku wejścia do hali. Podąża za nim kamerzysta. Po chwili widzimy Testa wbiegającego do hali!

Styles: Zaraz, co on tu robi, przecież jego walka ze zwycięzcą matchu Doring vs Knox miała się odbyć zdecydowanie później!

Test wpada do ringu i powala niczego nie spodziewającego się Danny'ego Big Bootem! Sędzia nie wie co robić, Test zaś każe uderzyć w gong. Sędzia chwilę się opiera, ale Test łapie go "za fraki", więc oficjel nie ma innego wyjścia.

ECW World Title Tournament 1/8 Finals:
Danny Doring vs Test

Doring leży na środku ringu po przyjęciu Big Boota prosto w twarz. Test szybko podnosi go i wykonuje Pumphandle Slam! Każe sędziemu odliczyć pin..1..2..3!

Winner: Test!

Test z wielkim uśmiechem na twarzy wchodzi na narożnik i podnosi ręce w geście tryumfu [mixed reaction].

Styles: Co to ma znaczyć ? Cieszy się jakby wygrał w jakimś 40-minutowym klasyku...

Tazz: Test wykorzystał fakt, że Doring był zmęczony poprzednią walką i zupełnie nie spodziewał się, że za chwilę znowu czeka go match. Przyznam, że zachowanie Testa było nie fair, ale widać, że zależy mu na tytule mistrza i zrobi wszystko żeby go zdobyć!

Styles: W ten sposób na pewno nie uda mu się zdobyć sympatii fanów ECW...

Test jest już na zapleczu, gdzie spotyka Kelly.

Test: Widziałaś jak się z nim rozprawiłem ? 5 sekund i po walce! To się dopiero nazywa Extreme!

Test zaczyna napinać swoje mięśnie, a Kelly wyraźnie zauroczona przygląda się ze słodkim uśmieszkiem na twarzy.

Test: Co byś powiedziała gdybyśmy wyskoczyli gdzieś dzisiaj po gali ? Może pozwoliłbym ci się też troszkę... rozebrać... [cheer]

Kelly: No pewnie! Bardzo chętnie.

Test tylko się uśmiecha, obejmuje Kelly i odchodzą w sobie tylko znanym kierunku.

[ Commercial break ]

Po reklamach kamera pokazuje nam stanowisko komentatorów.

Tazz: Witamy państwa po przerwie!

Styles: Tuż przed reklamami Test oszukał Danny'ego Doringa czym zyskał sobie awans do ćwierćfinałów turnieju o ECW World Title.

Tazz: W ćwierćfinale zaś zmierzy się ze zwycięzcą matchu Sabu vs Little Guido, który zobaczymy troszkę później dzisiaj.

Styles: Tymczasem kolejna walka 1/8 finału!

Justin Credible vs Roadkill

Końcówka: Justin szykuje się do wykonania That's Incredible, ku zdziwieniu publiczności i nawet sędziego udaje mu się podnieść o wiele cięższego Roadkilla i wykonuje mu That's Incredible! Ciężar Roadkilla sprawił jednak, że Justin o mało nie stracił równowagi i musiał przejść z bliżej lin zanim wykonał swój finisher. Roadkill wykorzystuje ten fakt i przy próbie pinu kładzie rękę na linach.

Tazz: Znakomite wyczucie Roadkilla, Justin był już praktycznie pewien, że wygrał walkę, ale Roadkill był jeszcze na tyle świadomy, że wiedział gdzie się znajduje i zdołał chwycić się lin.

Justin przekonany, że wygrał walkę podnosi ręce w geście tryumfu, ale sędzia informuje go, że Roadkill położył rękę na linach. Credible nie wie co zrobić, zaczyna się rozglądać dookoła.

Styles: No szybko, wykonaj mu jeszcze jakąś akcję to wygrasz!

Justin zauważa swój kendo stick leżący na podłodze przy ringu. Uśmiecha się, wychodzi i po chwili wraca ze swoim ulubionym weaponem. Biegnie w stronę podnoszącego się Roadkilla w celu uderzenia go kendo stickiem, ten jednak kontruje z Drop Toe Holdem, po czym momentalnie zakłada STF dodatkowo dusząc Credible'a jego własnym kendo stickiem! Credible nie ma wyjścia, po kilkunastu sekundach prób wydostania się klepie w matę sugerując poddanie się!

Winner: Roadkill!

Styles: Justin według mnie popełnił błąd szukając kendo sticka zamiast pójść za ciosem, wykonać kolejną akcję i skończyć walkę.

Tazz: Nie mógłbym zgodzić się z tobą bardziej.

Wściekły Credible szybko opuszcza ring, podczas gdy zadowolony z siebie Roadkill nagradzany jest brawami przez publiczność.

Styles: Proszę państwa, przez kilka ostatnich tygodni byliśmy świadkami dosyć... dziwnego zachowania Tommy'ego Dreamera..

Realizator pokazuje nam skrót wydarzeń z ostatnich tygodni, Tommy Dreamer kilkakrotnie wyzwał Big Showa i usiłował z nim walczyć, jednak z mizernym skutkiem. Tommy wykazał się jednak wielkim sercem do walki, gdyż tydzień temu Big Show musiał wykonać mu 5 Chokeslamów żeby Tommy przestał prosić o więcej. Pokazany jest także fragment jak Tommy każe przekazać Showowi, że zobaczy się z nim tydzień później, czyli już dzisiaj. Po zakończeniu videa kamera znowu pokazuje nam stolik komentatorów.

Styles: Tazz, czy ty potrafisz zrozumieć czym kieruje się Tommy Dreamer ?

Tazz: Nie mam pojęcia Joey, znam go od ponad 10 lat, ale nie potrafię powiedzieć co on chce osiągnąć.

W tym momencie zaczyna grać muzyka Tommy'ego i właśnie on kieruje się w stronę ringu witany sporą owacją od publiczności zgromadzonej w hali. Będąc już w ringu zauważa leżący tam kendo stick, który pozostał tam po walce Credible'a z Roadkillem. Z uśmiechem podnosi go i bierze mikrofon od kolesia zapowiadającego walki.

Dreamer: Big Show.. Nie zamierzam zabierać zbyt wiele cennego czasu na tej gali, więc proszę, przynieś tu swoje tłuste dupsko żebyśmy wreszcie zakończyli tą sytuację.

Uderza 'Well it's the Big Show' i witany mieszaną reakcją publiczności do ringu wchodzi Big Show. Od razu chce atakować Tommy'ego, ale ten go powstrzymuje.

Dreamer: Łoł łoł łoł, poczekaj chwilę. Ty chyba nie rozumiesz o co mi chodzi i myślę, że większość ludzi też nie ma o tym bladego pojęcia. Zwariowałem ? Nie, absolutnie. Big Show, zrozum... To jest E-C-fuckin'-W! [cheer] Nieważne ile wykonasz mi Chokeslamów, ja będę w stanie je przyjąć i poprosić o więcej! To nie jest pieprzone WWE! Jeżeli mi nie wierzysz, spójrz na to!

Dreamer wskazuje kendo stickiem na telebim, gdzie pokazane zostaje music video z najbardziej hardcorowymi akcjami z kariery Tommy'ego. Fragmenty pokazują między innymi: "Chairshot heard around the world" na Ravenie przykutym kajdankami do klatki, low blowy przy użyciu drabiny, "ścieranie" tarką do sera, zrzucanie z rusztowań na dziesiątki stołów i zakrwawione plecy Dreamera po uderzeniach kendo stickiem Sandmana. Oprócz tego pokazanych zostaje wiele sytuacji, gdzie Tommy w walce przelewał ogromne ilości krwi. Po obejrzeniu fragmentu publiczność wstaje i nagradza Dreamera owacją na stojąco, Tommy dziękuje wszystkim.

Dreamer: Widzisz Show ? Zrobiłem to wszystko żeby ci ludzie dobrze się bawili. Zostałem ikoną hardcoru. Zostałem ECW World Champem. Bo potrafiłem przyjąć 10 uderzeń od Sandmana kendo stickiem w plecy zupełnie się nie broniąc. Potrafiłem przyjąć setki chairshotów, po których leżałem ledwo przytomny i widziałem gwiazdy. Potrafiłem przyjąć uderzenie kendo stickiem od Lawlera poniżej pasa, po którym wylądowałem w szpitalu z, jak pewnie zdajesz sobie sprawę, bardzo bolesną kontuzją. Potrafiłem przyjąć to, że Raven brał tarkę do sera i ścierał mi skórę z twarzy. Ale to nie wszystko. Wiesz co jest najlepsze ? Najlepszy jest fakt, że ja potrafiłem przyjąć to wszystko i oddać dwa razy więcej! [cheer] I potem to ja niszczyłem wszystkich jakimkolwiek przedmiotem, który wpadł mi w ręce, wliczając zlewozmywaki, klawiatury, magnetowidy i inne. To dlatego zostanę zapamiętany jako ikona ECW. To co przyjąłem bolało. Kurewsko bolało. Ale przyznam, że było warto! Warto było to wszystko przyjąć by nawet teraz, po ponad 5 latach od upadku oryginalnego ECW nadal słyszeć chanty "Thank you Tommy! Thank you Tommy!". [cheer] Nigdy tego nie zapomnę. A czym ty możesz się pochwalić Show ? Jesteś tu nowy. To nie jest WCW i walczenie z 50-kilku letnim Hulkiem Hoganem [heel heat], który ledwo się rusza. To nie jest WWE i John Fuckin' Cena... [jeszcze większy heat]. To jest pieprzone ECW, tutaj musisz się wykazać! Musisz być extreme! Musisz przyjąć to co przyjąłem ja i oddać drugie tyle!

Tommy był bardzo podekscytowany podczas swojego proma, ale nagle się uspokaja i podaje Big Showowi kendo stick i odwraca się do niego plecami opierając ręce o liny.

Dreamer: Proszę. Uderz mnie.

Show patrzy na niego ze zdziwioną miną.

Dreamer: No dawaj! Chyba nie boisz się jakiegoś frajera z bingo hall, który nigdy nie osiągnął sukcesu w WWE. Chyba się mnie nie boisz ty wielki wybryku natury!

Mina Showa zamienia się ze zdziwionej we wściekłą i uderza Dreamera z całej siły w plecy. Na twarzy Tommy'ego pojawia się grymas bólu, który jednak po chwili znika.

Dreamer: No dawaj, jeszcze! To za mało!

Big Show uderza go jeszcze raz. Dreamer pada na kolano z bólu, ale po chwili podnosi się.

Dreamera: Nie nadajesz się do ECW, słyszysz ? Nie jesteś wystarczająco hardcorowy ty wielka góro smalcu, nigdy się nie...

Big Show przerywa Dreamerowi kilkoma kolejnymi uderzeniami kendo stickiem. Dreamer obolały przewraca się na matę, ale po kilku sekundach znowu wstaje. Zdejmuje koszulkę, na jego plecach widać ślady po uderzeniach. W niektórych miejscach krwawi. Dreamer wyrywa Showowi kendo sticka [cheer].

Dreamer: Twoja kolej. [cheer]

Big Show nachyla się do mikrofonu trzymanego przez Tommy'ego.

Big Show: Chyba sobie żartujesz! Nie jestem jakimś masochistą!

Dreamer: Jestem śmiertelnie poważny.

Big Show: W takim razie pierdol się, nie będziesz mnie bić jakimś kijem...

Styles: A bić Tommy'ego to chciał...

Dreamer opuszcza głowę, chwilę się zastanawia, po czym kopie Big Showa poniżej pasa! [cheer] Następnie zaczyna go obijać kendo stickiem po głowie przy jeszcze większej owacji publiczności! Show ledwo trzyma się na nogach, więc Dreamer popycha go i największy wrestler ECW wypada z ringu. Tommy wychodzi zaraz za nim, bierze schody i rzuca nimi w Showa trafiając go prosto w głowę! Show pada nieprzytomny, momentalnie zaczyna krwawić. Dreamer kładzie na nim kendo stick, po czym zostawia go leżącego poza ringiem w kałuży własnej krwi.

Tazz: Wow...

Styles: Dokładnie...

[ Commercial break ]

Jesteśmy backstage gdzie widzimy wściekłego Justina Credible'a, który nadal nie może się pogodzić z porażką z Roadkillem. Spotyka Steviego Richardsa [cheer], który chodzi z woreczkiem lodu przy głowie.

Richards: Oo, cześć Justin, wiesz, właśnie się zastanawiałem.. wiesz może gdzie tutaj jest automat z napojami.. ?

Credible (z szyderczym uśmiechem): No pewnie Stevie.. zaraz cię zaprowadzę..

Justin kładzie rękę na ramieniu Steviego i idą korytarzem, kamerzysta podąża za nimi. Stevie opowiada o chairshocie, który przyjął tydzień wcześniej od Ballsa Mahoneya, przez co nadal boli go głowa. Skręcają w prawo i wychodzą wprost na automat z napojami.

Justin: Widzisz Stevie ? Tu jest właśnie automat! Pozwół, że cię przedstawię!

W tym momencie Credible łapie Richardsa za głowę i uderza nią o automat! Stevie zaczyna wrzeszczeć gdy Credible rzuca go jeszcze na ścianę! Stevie pada na podłogę trzymając się za głowę, a Justin odchodzi w swoim kierunku...

Styles: Biedny Stevie.. cały czas dostaje po głowie..

Tazz: Taa... Nadszedł czas na nasz main event!

Nagle zaczyna grać muzyka Sandmana [cheer] i do ringu wchodzi właśnie on dzierżąc w ręku kendo stick i Budweisera. Sandman szybkim krokiem zmierza w stronę stolika komentatorów, znajduje sobie krzesełko i dosiada się do Tazza i Joey'a.

Tazz: Witaj Sand!

Styles: Cześć!

Sandman: ...

Tazz: No tak..

Styles: To ja może przypomnę, że tydzień temu Sabu zaatakował Sandmana gdy ten rzucił wyzwanie dla kogokolwiek z rosteru...

Sabu vs Little Guido

Końcówka: Sabu szykuje się do wykonania Triple Jump Moonsault, rozstawia krzesełko w ringu, podczas gdy Sandman odpala kolejnego papierosa.

Tazz: Sand, powiedz mi, jak ci się podoba walka ?

Sandman: ...

Sabu tymczasem odbija się od lin, wskakuje na krzesło, następnie na liny, chwilę się zastanawia i... skacze poza ring na Sandmana! [holy shit! holy shit!]

Tazz: O kurwa!

Sabu zaczyna obijać Sandmana, gdy nagle uderza muzyka Justina Credible'a! [cheer] Justin niemniej zdenerwowany niż wcześniej wbiega do hali, znajduje kendo stick, którym Dreamer zmasakrował Big Showa i biegnie w stronę Sabu. Gdy jest już przy nim nawet nie czeka aż ten się odwróci i atakuje go od tyłu kendo stickiem! Wymierza mu kilka ciosów kijem, następnie wrzuca go do ringu gdzie akcję obserwuje Little Guido. Credible patrzy na niego i krzyczy coś w rodzaju "Daj mi pieprzone krzesło!", Guido szybko wyskakuje z ringu i po chwili wraca z krzesełkiem.

Styles: To nie wróży nic dobrego dla Sabu...

Credible bierze krzesło, rzuca je na ring, następnie podnosi Sabu i wykonuje That's Incredible na krzesło! [holy shit!] Justin zadowolony z siebie wychodzi z ringu, gdzie Little Guido wchodzi na narożnik i wykonuje Top Rope Leg Drop, po czym pinuje Sabu..1..2..3!!

Winner: Little Guido!

Tazz: Mamy największą sensację turnieju!

Styles: Sabu chyba się pogniewa...

Credible staje przy wejściu do hali, wyjmuje z kieszeni piwo, otwiera je i spożywa z uśmiechem, podczas gdy Sabu powoli podnosi się i przygląda się mu jakby chciał go zabić. Po chwili podnosi się również Sandman, Credible zaś wychodzi. Sabu odwraca się i patrzy na swojego kolejnego wroga.

Styles: Ale zaraz, czy Credible i Sandman są teamem ?

Tazz: Dlaczego Credible pomógł Sandmanowi ?

Styles: Być może o tym dowiemy się już za tydzień w ECW na Sci Fi!

Sandman z uśmiechem na twarzy powoli wychodzi z hali zostawiając troszkę poobijanego Sabu w ringu, gdzie Little Guido świętuje swoje życiowe zwycięstwo...

[ CM Punk promo ]

Pokazane zostaje music video o CM Punku i wszystkie jego flagowe akcje: Pepsi Plunge, Pepsi Twist, Mule Kick, Shining Wizard i Anaconda Vice. Następnie pojawia się napis "CM Punk. ECW. Next week."

[ Fade to black ]

Bonkol 
Main Eventer

Wrestler: Shawn Michaels
Podziękował: 3
Podziękowano mu 15 razy w 5 Postach
Wysłany: 2006-07-12, 00:56   

Rewelka ;) , a to co się działo w main evencie to już po prostu szczyt profeski ;)

bRaYo 
Midcarder

Wrestler: The Rock
Ostrzeżeń:
 5/3/4
Wysłany: 2006-07-12, 09:09   

Bonkol napisał/a:
po prostu szczyt profeski

Cała gala to szczyt profeski ;)

Alacer 
Midcarder

Wrestler: Bret Hart, SCSA, Scott Hall,
Podziękował: 45
Wysłany: 2006-07-12, 09:46   

Jakze odmienne spojrzenie na pisanie od naszego czy SD!. ale czyta sie wysmienicie :) ... zupelnie jakbym oglądał te gale - slysze w glosnikach Tazai Stylesa ... widze ten usmieszek Testa rozbierajacego wzrokiem Kelly ;) ... ehhh ...

"Kwestię wolności w internecie można włożyć Ad ACTA" - 25 January 2012

Now Heaven Has Some LATINO HEAT

bolek 
Lower Midcarder

Wrestler: AJ Styles,The Undertaker
Wysłany: 2006-07-12, 11:25   

Fajne.Chyba nawet bardziej mi sie podobalo niz poprzednie.Brawo!! Tak dalej. :)

Wee Man 
Main Eventer

Wrestler: The Rock, Raven
E-fed: Abraham WeeMan
Podziękowano mu 9 razy w 8 Postach
Ostrzeżeń:
 6/3/4
Wysłany: 2006-07-12, 12:31   

Świetna gala, 100 razy lepsza od prawdziwego EC-Shitu-W jaki oferuje nam WWE...

http://www.allegro.pl/sho...php?uid=3417898 -> Kup coś :)

piotrek145 
Jobber

Wrestler: rey mystrio/Batista/Goldberg/A
Wysłany: 2006-07-12, 17:18   

Super ECW tylko tak dalej

TiggerR 
Midcarder

Wrestler: Mr. Kennedy
Podziękowano mu 4 razy w 2 Postach
Wysłany: 2006-07-12, 18:39   

Bardzo dobra gala. Ciekawy pomysł z ECW World Title. W rzeczywistości ta gala wyszłaby o wiele lepiej od tych co teraz są prezentowane. Tutaj jest przede wszystkim więcej hardcoru, którego brakuje w dzisiejszym ECW.

Vaclav 
Upper Midcarder

Wrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Podziękował: 28
Wysłany: 2006-07-12, 18:41   

No i kolejna dobra gala. Jest nawet wielki suprajs, zwycięstwo Little Guido. No i feud Sandman - Sabu nabiera rumieńców. Odniesienia do tradycji też jest, oczywiśćie chodzi o schłostanie Tommyego przez Showa, przay użyciu Kendo Sticka.

A teraż najważniejsze...

Cytat:
Pokazane zostaje music video o CM Punku i wszystkie jego flagowe akcje: Pepsi Plunge, Pepsi Twist, Mule Kick, Shining Wizard i Anaconda Vice. Następnie pojawia się napis "CM Punk. ECW. Next week."
:lol:

Nie żebym markował, ale jestem strasznie ciekaw, czy Punk bedzie heelem, czy facem...

raffal 
Jobber

Wysłany: 2006-07-13, 03:01   

A zmieściło by się to w 45 minutach jak jest w orginale :)

A tak na poważnie. Naprawde fajne i wciagające. Przeczytałem całośc i już nie moge się doczeczak co będzie za tydzień.

Ganzes 
Main Eventer

Wrestler: Edge,Jake Roberts, Bret Hart
Podziękował: 17
Podziękowano mu 92 razy w 5 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2006-07-13, 16:05   

Kapitalna gala :spoko: czytam to naprawdę z wielką przyjemnością i mam nadzięję że z gali na galę będziesz Y2J się rozkręcał, bo jak to mawiają "apetyt rosnie w miarę jedzenia" :) zniecierpliwiony czekam na następną galę :)

Scythe 
Upper Midcarder

Wrestler: Sasha Banks, KO, Hall, Savage
E-fed: Scy The Rampage
Podziękował: 3
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2006-07-15, 12:57   

Zajebista gala Y2J. Zdaje mi się, że sporo lepsza, niż poprzednia (a tamta również była zajebista ;) ). Podoba mi się to całe rozwinięcie akcji z Show'em i Dreamer'em, nie mówiąc już o tym, jaki szok przeżyłem, kiedy Guido awansował dalej w turnieju :D Ale to mi się podobało. Element zaskoczenia :) Bo czytając ME byłem pewien, że to tylko mięso armatnie dla Sabu :) Elegancka gala, czekam na następną :)

Y2J 
Lower Midcarder

Wysłany: 2006-07-17, 22:33   

Dzięki Wszystkim za opinie, bardzo się cieszę, że Wam się podoba :) No to teraz spokojnie mogę zacząć pisać kolejną galę :-)

Odpowiedz do tematu