Velasquez wznawia karierę, Slamovich w IW, ro... (zobacz)
Rywalki The IInspiration, termin walki Omega ... (zobacz)
Wyniki NXT, Roman Reigns na Raw, WWE2K22 opóź... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Przemk0
2007-06-14, 23:14
ECW on Sci Fi! - 4.07.2006
Autor Wiadomość
Y2J 
Lower Midcarder

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2006-07-04, 00:02   ECW on Sci Fi! - 4.07.2006

ECW on Sci Fi! - 4.07.2006

Komentują: Joey Styles i Tazz

Gdy gala się rozpoczyna w ringu stoi już Paul Heyman. Fani zaczynają nawet mały chant 'ECW'. Paul ma przy sobie mikrofon.

Heyman: Witam wszystkich w ECW na Sci Fi! [cheer]. Jestem tutaj bo mam dla Was pewne ogłoszenie dotyczące ECW World Title. Tydzień temu Rob Van Dam i Kurt Angle stoczyli ze sobą bardzo wyrównaną walkę, której zwycięzcą okazał się ten pierwszy. Po zakończeniu show Kurt znalazł mnie na zapleczu i poprosił o jeszcze jedną szansę, tym razem z tytułem mistrzowskim na szali. Powiedziałem mu, że na razie na niego zasługuje, ale może to zmienić. Wystarczy, że udowodni, że potrafi pokonać naszego mistrza. Kurt zgodził się i już dzisiaj w main evencie zobaczycie non-title match: ECW World Champion Rob Van Dam vs Kurt Angle! [cheer] Jeżeli Kurt Angle wygra tą walkę to już za tydzień obaj panowie zmierzą się jeszcze raz w World Title matchu. Jeśli zaś wygra RVD to Kurt Angle nie dostanie szansy walki o pas przez najbliższe 6 miesięcy. Ale to nie wszystko. Jeżeli Kurtowi uda się zakończyć walkę chwytem innym niż Ankle Lock i Angle Slam to będzie mógł wybrać stypulację World Title Matchu. Będzie mógł wybrać match jaki tylko będzie chciał, czy to będzie Steel Cage Match, Falls Count Anywhere Match, Submission Match czy Tables Match - bez różnicy, decyzja będzie należała do niego. Jeśli zaś RVD wygra dzisiejszą walkę akcją inną niż Frog Splash i Van Daminator to w przyszłym tygodniu będzie miał władzę nad całym show i będzie mógł zorganizować go jak tylko będzie chciał. Jak więc sami widzicie w dzisiejszym main evencie stawka jest ogromna, jest wiele do zyskania, ale też wiele do stracenia, komu uda się...

Paulowi przerywa muzyka Tommy'ego Dreamera, który wchodzi do ringu po drodze przybijając piątki z fanami.

Heyman: Tommy, ale ja jeszcze nie skończyłem..

Dreamer mówi coś Paulowi na ucho, ten po chwili przytakuje w geście zrozumienia.

Heyman: Panie i panowie, Tommy Dreamer poprosił mnie o ten czas, ponieważ ma specjalną wiadomość do przekazania jednemu z naszych wrestlerów. Paul przekazuje Tommy'emu mikrofon, obaj podają sobie ręce, po czym Heyman wychodzi. Dreamer zaś zwraca się w stronę wejścia do hali.

Dreamer: Big Show, muszę przyznać, że na ostatnich dwóch galach dostałem od ciebie niezłe lanie.. Ale to mnie nie zniechęca.. Nie boję się ciebie Big Show, słyszysz ? Żaden z Ciebie potwór, żaden gigant, nie boję się! Stoję na środku tego ringu i wyzywam Cię, przyjdź tu teraz to może zrobisz coś, co sprawi, że nabiorę do Ciebie większego szacunku!

Tommy wyrzuca mikrofon i szykuje się na wejście Big Showa. Po chwili zaczyna grać muzyka największego wrestlera ECW i właśnie on, ze zdenerwowaną miną, szybkim krokiem wpada do ringu i atakuje Dreamera. Tommy próbuje się bronić, jednak Big Show ma ogromną przewagę, zaczyna obijać Dreamera serią punchy. Gdy Tommy ledwo stoi na nogach Big Show łapie go za szyję i wykonuje Chokeslam! Dreamer leży na macie, a Big Show zbiera się do wyjścia. Tommy znajduje leżący nieopodal mikrofon.

Dreamer [łamanym głosem]: Big Show.. Widzisz, ja nadal mogę wstać.. [Tommy powoli się podnosi] Widzisz ? Nie potrafisz mnie zniszczyć! To za mało!

Zdenerwowany Big Show wraca do ringu, łapie Dreamera za szyję i wykonuje kolejny Chokeslam!

Styles: Czy Tommy jest samobójcą ?

Tazz: Zobacz, on znowu wstaje..

Big Show jest już przy wyjściu gdy Dreamer znowu łapie mikrofon.

Dreamer: To jest ten nowy potwór ECW ? Gówno prawda! Gdybym chciał mógłbym go zniszczyć, a on nie potrafi mi tego zrobić!

Big Show jeszcze bardziej podirytowany wraca i wykonuje mu jeszcze jeden Chokeslam! Nie udaje mu się nawet opuścić ringu, gdy leżący Dreamer bierze mikrofon i ledwo wykrztusza z siebie słowa.

Dreamer: Big Show.. Ty skurwysynu.. Nigdy nie będziesz ECW World Champem z taką postawą! Słyszysz, nigdy! I powiem ci...

Nie może jednak dokończyć, gdyż Big Show podnosi go i wykonuje kolejny Chokeslam! Publiczność ogląda te wydarzenia w osłupieniu i zupełnie nie wie jak zareagować. Big Show tymczasem podnosi Dreamera i wykonuje mu 4 już Chokeslam!

Styles: Jezus, on go zabije!

Tazz: Niech ktoś zawoła jakąś pomoc!

Po chwili do ringu wbiega kilku oficjeli i sędziów żeby ściągnąć Dreamera z ringu, jednak Big Show rozgania ich wszystkich, po czym podnosi Tommy'ego i wykonuje mu 5 Chokeslam! Patrzy na leżącego, nieprzytomnego już Dreamera i zaczyna się śmiać. Publiczność reaguje na to heel heatem. Show nonszalanckim gestem spycha Dreamera nogą z ringu, po czym wychodzi śmiejąc się wniebogłosy.

Tazz: O kurde.. Dlaczego Tommy to robi ? Co on chce osiągnąć ?

Styles: Spróbuję się dowiedzieć po reklamach...

[ Commercial break ]

Tazz: Witamy państwa po reklamach w ECW na Sci Fi! To, co zobaczyliśmy przed przerwą z pewnością zszokowało niejednego fana wrestlingu..

Realizator pokazuje nam powtórkę wydarzeń sprzed przerwy i wszystkie 5 Chokeslamów Big Showa na Tommym Dreamerze. Następnie pokazuje ring, gdzie powoli podnosi się Tommy Dreamer oklaskiwany przez zgromadzoną w hali publiczność. W ringu jest też Joey Styles, który ma przy sobie mikrofon.

Styles: Tommy.. Wszyscy oglądający tą galę zadają sobie jedno pytanie.. Dlaczego to zrobiłeś ?!

Dreamer najpierw się uśmiecha, po czym przybiera najpoważniejszą minę na świecie.

Dreamer: Przekaż temu skurwielowi, że zobaczę się z nim za tydzień...

Tommy ledwo wychodzi z ringu i powoli zmierza w stronę wyjścia żegnany owacją na stojąco. Styles zaś chwilę się zastanawia, po czym również opuszcza ring i znika za kurtyną.

Tazz: czas na pierwszą walkę dzisiejszego wieczoru!

Ku zdziwieniu publiczności zaczyna grać 'Real American' i do ringu wchodzi jakiś mały, gruby koleś ubrany i zachowywujący się zupełnie jak Hulk Hogan! Publiczność nie wie co o tym myśleć.

Tazz: Co to jest do cholery ?

Koleś kręci się po ringu wykonując gesty identyczne jak Hogan. Nagle uderza Metallica "Enter Sandman" i po jakimś czasie w publiczności pojawia się nie kto inny jak Sandman rozbijający sobie na czole puszkę po piwie zaraz po jego spożyciu. Publiczność jest zachwycona swoim idolem. Sandman wchodzi do ringu i mierzy wzrokiem swojego przeciwnika.

Sandman vs "Hulk Hogan"

"Hogan" zaczyna napinać swoje żałosne mięśnie przed Sandmanem, który reaguje uderzeniem go Singapore Canem w głowę! Następnie uderza go jeszcze kilka razy w plecy, podnosi, wykonuje White Russian Leg Sweep, pin jest tylko formalnością..1..2..3!

Winner: Sandman!

Publiczność bardzo się cieszy i nagradza swojego idola cheerem, ten jednak nie jest zbyt zadowolony. Wyrzuca podróbę Hogana z ringu i bierze mikrofon.

Sandman: Ok ok ok.. Zanim podpisałem kontrakt zapewniali mnie, że wraca stare ECW. I co to jest ? To jest jakaś żałosna parodia! Co to za przeciwnicy ? Striptizerzy, pseudo Hogani, Zombies?! To jest dopiero żałosne! Czy w tym całym rosterze nie ma nikogo kto by sprawił, że miałbym chociaż najmniejsze z nim problemy w ringu ? Czy to jest federacja złożona z samych niewypałów ? Nalegam, dajcie mi kogoś, kto potrafi walczyć! Kogoś, z kim można odbudować stare, dobre ECW! Kogoś, kto...

Sandman przerywa, gdyż nagle gaśnie światło.

Sandman: Co jest, kurwa..

Po chwili zapala się i tuż za Sandmanem stoi nie kto inny jak Sabu![mega cheer] Oczywiście dzierżący w ręku swój nieodłączny weapon jakim jest krzesło. Sandman jeszcze go nie widzi.

Sandman: Ok, więc jak już mowiłem... [publiczność nadal szaleje] No zaraz, co się dzieje ?

Sandman odwraca się i dostaje latającego chairshota! Publiczność troszkę nie wie jak zaregować podczas gdy Sabu przesuwa leżącego Sandmana bliżej narożnika. Następnie wchodzi na narożnik z krzesłem i wykonuje Flying Arabian Face Buster!

Tazz: Sandman chyba dostał to czego chciał..

Sabu rzuca krzesło na Sandmana po czym odchodzi żegnany mieszaną reakcją publiczności.

Tymczasem na zapleczu widzimy Big Showa oglądającego galę w telewizji. Jest wyraźnie ubawiony faktem, że Sabu zdemolował Sandmana. Nagle ktoś puka do drzwi.

Big Show: Wejść!

Do pokoju niepewnym krokiem wchodzi Joey Styles.

Big Show: A ty czego tu szukasz ?

Styles: Ja tylko miałem przekazać jedną wiadomość od Tommy'ego Dreamera.

Big Showowi automatycznie znika uśmiech z twarzy i pojawia się zdenerwowanie. Momentalnie zrywa się z kanapy i staje obok Stylesa.

Big Show: MÓW!

Styles: Kazał przekazać, że zobaczy się z Tobą za tydzień...

Big Show wygląda jakby miał zaraz wybuchnąć, łapie Stylesa za marynarkę i wygląda jakby chciał przebić nim ścianę, ale ostatecznie "tylko" go odpycha po czym zabiera swoją torbę i już ma wychodzić z szatni, gdy jeszcze na chwilę się zatrzymuje.

Big Show: To jest jakieś pojebane...

Po czym uderza pięścią w drzwi solidnie je wgniatając, otwiera je i szybko wychodzi.

Kamera przenosi nas z powrotem w okolice ringu.

Balls Mahoney vs Stevie Richards

Końcówka:
Stevie wykonuje Steviekick i pinuje..1..2..kick out! Podnosi Ballsa i szykuje się do wykonania Powerbomba, jednak nie może oderwać go od ziemi. Balls kontruje z Back Body Dropem, łapie swoje krzesło, po czym absolutnie miażdży wstającego Steviego chairshotem w głowę!!

Tazz: Holy shit!!

Pin jest tu znowu tylko formalnością..1..2..3!

Winner: Balls Mahoney!

Balls świętuje zwycięstwo machając swoim krzesłem, a Stevie leży nieprzytomny na środku ringu.

[ Commercial break ]

Po reklamach widzimy, że Joey Styles jest z powrotem na swoim stanowisku komentatorskim.

Styles: Powiem Wam, że nie chciałbym być w skórze Tommy'ego Dreamer za tydzień. Big Show jest na serio bardzo wkurzony.

Tazz: Ale niech ktoś pomoże Steviemu!

Kamera pokazuje Steviego Richardsa, który ledwo się podnosi po przyjęciu jednego z najbardziej stiffowych chairshotów ever. Wreszcie przybiega jakiś sędzia i pomaga mu wyjść z ringu.

Tymczasem przenosimy się na zaplecze, gdzie widzimy Kelly [cheer] w jakiejś błyszczącej bluzce ze sporym dekoltem i nie mniej błyszczącej, za to bardzo krótkiej spódniczce.

Kelly: Witam wszystkich fanów ECW, od dzisiaj Kelly, Wasza ulubiona diva będzie przeprowadzać wywiady i mogę Wam obiecać, że nie raz zdejmę swoje ubranie! [cheer] A tymczasem moim pierwszym gościem jest nie kto inny jak the Wrestling Machine, Kurt Angle! [cheer]

Kamerzysta pokazuje nam Kurta, który wygląda na bardzo skupionego, bo nie zwraca najmniejszej uwagi na wdzięki Kelly, a oczy ma skupione na jednym punkcie, niewidocznym dla kamery.

Kelly: Kurt, dzisiaj zmierzysz się z RVD w walce, w której możesz bardzo wiele zyskać, ale możesz też bardzo wiele stracić. Powiedz nam, co zrobisz jeśli wygrasz ten...

Kurt momentalnie odrywa wzrok od tamtego punktu i wyrywa Kelly mikrofon.

Angle: Pozwól, że przerwę ci już teraz! Tu nie ma żadnego "jeśli". Nie istnieje takie coś jak "jeśli wygram". Jedyna możliwa opcja to "kiedy już wygram"! Mój cel to ECW World Title. Nie interesuje mnie kogo mam pokonać i jaki chwyt wykonać żeby to osiągnąć. Zrobię wszystko żeby to zrobić. Nawet jeśli oznaczałoby to zaprzedanie duszy diabłu, zrobiłbym to! Każdy dzień odkąd straciłem World Title to dla mnie porażka. To zmieni się już za tydzień. Za tydzień cały świat pozna nowego ECW World Champa. RVD, nic do ciebie nie mam, ale szykuj się na kopanie tyłka. Nic i nikt nie przeszkodzi mi w zdobyciu tytułu. Panie i panowie, patrzycie na nowego World Champa ECW. And it's true. It's damn true!

Kurt oddaje mikrofon przestraszonej Kelly i odchodzi.

Kamera przenosi nas do stolika komentatorów.

Tazz: Wow..

Styles: Chyba nigdy nie widziałem Kurta tak zdeterminowanego..

Zaczyna grać theme ECW i do ringu wchodzi witany sporym cheerem Paul Heyman. Bierze on mikrofon od kogoś za to odpowiedzialnego.

Heyman: Panie i panowie, nadszedł czas na dzisiejszy main event! [cheer] Pozwólcie, że przedstawię Wam... Wasz ECW World Champion - Rob Van Dam!

Zaczyna grać theme RVD i mistrz witany dużym cheerem wchodzi do ringu, gdzie przybija piątkę z Heymanem.

Heyman: I nasz challenger.. Złoty medalista olimpijski z Atlanty.. Kurt Angle!

Muzyka zmienia się w theme Kurta i właśnie sam złoty medalista wchodzi do ringu witany nie mniejszym cheerem. Staje w narożniku wpatrzony w oczy RVD, jest niesamowicie skupiony.

Tazz: To jest to na co wszyscy czekali!

Non title match: Kurt Angle vs ECW World Champion Rob Van Dam
*jeśli wygra Kurt to za tydzień dostaje ECW World Title shot
*jeśli wygra RVD to Kurt przez 6 najbliższych miesięcy nie dostanie title shota

Końcówka: Kurt whipuje RVD o liny, próbuje Clothesline, ale RVD robi unik, sam odbija się od lin i wykonuje Spinning Heel Kick! Widzi, że Kurt leży na samym środku ringu, więc wskakuje na narożnik i skacze z Five Star Frog Splashem! Nie chce jednak pinować.

Styles: Przypomnijmy, że jeśli RVD wygra tą walkę inną akcją niż 5 Star Frog Splash lub Van Daminator to za tydzień będzie miał pod kontrolą cały show. Jeśli zaś wygra Kurt inną akcją niż Ankle Lock lub Angle Slam to będzie mógł wybrać stypulację title matchu za tydzień..

Tazz: Myślę, że RVD popełnia błąd nie pinując Kurta. To była znakomita okazja żeby wygrać match i mieć spokój z Kurtem na 6 miesięcy.

Styles: Widocznie Rob chce się zabawić w szefa za tydzień.

Kurt leży na samym środku, a RVD nie pinuje tylko wychodzi na chwilę z ringu i za chwilę wraca z krzesłem. Patrzy na krzesło, później na Kurta, później na jeden róg ringu, wreszcie na drugi narożnik leżący na tej samej prostej [cheer].

Styles: Czy on myśli o tym samym co ja ?

Tazz: Myślę, że tak!

Styles: Heyman nic nie mówił o Van Terminatorze!

RVD uśmiecha się tak jakby słyszał komentatorów, nachyla się żeby podnieść Kurta, ale okazuje się, że ten tylko udawał, momentalnie zrywa się, łapie Roba za nogę i zakłada mu Ankle Lock!

Tazz: Wytrzymaj Rob!

Styles: A Ty co mu tak kibicujesz ?

Tazz: Nie nie, ja tylko tak, kibicuje im obu przecież.

RVD wrzeszczy z bólu, ale nadal ma w ręku krzesło, więc odwraca się i uderza nim Kurta w głowę! Kurt od razu puszcza nogę Roba i pada na matę. RVD kuleje, ale przeciąga Kurta do narożniku i instaluje przy jego twarzy krzesło umieszczając je między linami. Publiczność wie co się szykuje i wzmaga cheer. Rob idzie do drugiego narożnika, wchodzi na samą górę, chwilę się rozgląda i wykonuje Van Terminatora przelatując przez całą długość ringu i wbijając krzesło w twarz Kurta!! [holy shit, holy shit!]

Tazz: To koniec. Kurt nie będzie mistrzem!

RVD pinuje Kurta...1...2...Kurt kładzie ręke na linach!

Styles: Jeszcze nie koniec!

RVD był pewien, że miał wygrany mecz, więc jest bardzo zawiedziony. Sam jest już też bardzo zmęczony po kilkunastu minutach walki, przesuwa Kurta na środek ringu i po prostu przewraca się na niego plecami, pin..1..2..Kurt nagle w przypływie energii zrywa się i zakłada RVD the Choke! [ala Samoa Joe] Dokłada jeszcze do tego Body Scissors i RVD nie ma gdzie uciec. Próbuje walczyć, szamotać się, ale w końcu opada z sił. Przestaje walczyć, widać, że powoli traci przytomność. Przestaje też reagować na pytania sędziego, Kurt zaś nadal go dusi. Sędzia podnosi rękę Roba, żeby sprawdzić czy ten jest jeszcze przytomny. Ręka opada pierwszy raz. Po chwili opada drugi. Wreszcie trzeci!

Winner: Kurt Angle!

Styles: Kurt dostanie title shot za tydzień!

Tazz: I co najciekawsze będzie mógł wybrać stypulację!

Kurt jest z siebie bardzo zadowolony, jednak na jego twarzy nie widać uśmiechu tylko tą samą determinację co przed walką. Paul Heyman, który obserwował całą walkę nieopodal stolika komentatorów wchodzi do ringu z mikrofonem.

Heyman: Gratulacje Kurt. Zgodnie z zasadami dzisiejszego main eventu możesz wybrać stypulację World Title matchu, który odbędzie się już za tydzień w ECW na Sci Fi. Co to będzie Kurt ?

Kurt przejmuje mikrofon od Heymana i nachyla się nad nieprzytomnym RVD.

Angle: Rob. Już za tydzień. ECW World Title. Kurt Angle. Rob Van Dam. Submission Match!!

Tazz: O kurwa.. Tzn sorry, wiem, że nie powinienem przeklinać, ale Kurt.. On przed chwilą wykończył Roba tym nowym Choke holdem.. I za tydzień zmierzą się w Submission Matchu o World Title ?!

Styles: Przecież Rob to high-flyer, on nie zna submissionów...

Tazz: RVD is fucked...

Kamera pokazuje zbliżenie na leżącego na ringu RVD, a potem na Kurta, który tym razem z szyderczym uśmiechem przygląda się swojej ofierze...

[ Fade to black ]

Ostatnio zmieniony przez Y2J 2006-07-04, 09:31, w całości zmieniany 1 raz  

Alacer 
Midcarder

Wrestler: Bret Hart, SCSA, Scott Hall,
Podziękował: 45
Wysłany: 2006-07-04, 07:03   

wykasujcie tego goscia powyzej mody i admy ;) ....

no mi sie podobalo- pewnie mozna sie doczepic ze dluzsze jeszcze niz RAW ;) .... ale cóż ... no i ciekawy pomysl na ten feudzik Kurta z R.......V........D......

"Kwestię wolności w internecie można włożyć Ad ACTA" - 25 January 2012

Now Heaven Has Some LATINO HEAT

Y2J 
Lower Midcarder

Wysłany: 2006-07-04, 09:29   

Heh, ja chyba nie mogę usuwać postów :P

Co do długości to gadałem z Razorem, Sixem i Lukiem i doszliśmy do wniosku, że każdy będzie pisał tak jak mu czas na to pozwoli, w końcu każdy jest bookerem swojej gali :)

A co do feudu Kurta z RVD to mam nadzieje, że mi ich nie zabiorą, bo mam dla nich ciekawe plany :D

bRaYo 
Midcarder

Wrestler: The Rock
Ostrzeżeń:
 5/3/4
Wysłany: 2006-07-04, 09:55   

Bardzo ciekawie napisane Y2J :) Muszę Ci to przyznać :)

Wee Man 
Main Eventer

Wrestler: The Rock, Raven
E-fed: Abraham WeeMan
Podziękowano mu 9 razy w 8 Postach
Ostrzeżeń:
 6/3/4
Wysłany: 2006-07-04, 10:32   

Super :) Tylko speech który dałeś Sandmanowi nie pasuje według mnie do jego gimmicku, on raczej mało mówi, dużo robi :)
Ogólnie czadzik, nie mogę się doczekać następnej gali.

http://www.allegro.pl/sho...php?uid=3417898 -> Kup coś :)

Y2J 
Lower Midcarder

Wysłany: 2006-07-04, 10:40   

Masz rację Wee, też zdaję sobie z tego sprawę, ale zauważ, że Sabu też nic nie mówi :D A musiałem jakoś ten feud zacząć :) Ale w następnych tygodniach postaram się to zmienić, dzięki za opinie guys ;]

xero 
Upper Midcarder

Wrestler: Shield
Podziękował: 7
Wysłany: 2006-07-04, 12:02   

jak dla mnie lepsze niz RAW, przynajmniej tutaj jestem w stanie sobie taka gale w rzeczywistosci wyobrazic, jedynie co jest naciagane to te stypulacje do walki kurta z rvd

bRaYo 
Midcarder

Wrestler: The Rock
Ostrzeżeń:
 5/3/4
Wysłany: 2006-07-04, 12:34   

xero napisał/a:
jak dla mnie lepsze niz RAW, przynajmniej tutaj jestem w stanie sobie taka gale w rzeczywistosci wyobrazic, jedynie co jest naciagane to te stypulacje do walki kurta z rvd

A tak zapytam. A co u nas jest takiego, że nie jesteś w stanie sobie jej wyobrazić? 50 tys. na widowni? Trochę przesadzone :D Ale reszta jak najbardziej realna ;) Ale Y2J spisał się na medal :D Bardzo ciekawie napisane ;)

Luk 
Upper Midcarder

Wrestler: ...:::Bret Hart:::...
Podziękował: 16
Wysłany: 2006-07-04, 12:36   

Mnie się bardzo podoba, nie mam większych zastrzezeń.. To juz podchodzi pod e-fed, Jay :) Zreszta, moje zdanie chyba juz znasz co do gali.. :)

Cytat:

Hm.. Skoro przeczytałeś RAW mógłbyś skomentowac i powiedziec co Ci sie nie podobało.. Kazda opinia się przyda i w przyszłości będziemy się starac poprawic..

bolek 
Lower Midcarder

Wrestler: AJ Styles,The Undertaker
Wysłany: 2006-07-04, 13:13   

Fajne.Owiele lepsze od normalnego ECW on Sci Fi!.

Ganzes 
Main Eventer

Wrestler: Edge,Jake Roberts, Bret Hart
Podziękował: 17
Podziękowano mu 92 razy w 5 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2006-07-04, 14:00   

Bardzo fajnie się mi to czytało :) podoba mi się także że wykorzystujesz dość często komentatorów :spoko:

Alacer 
Midcarder

Wrestler: Bret Hart, SCSA, Scott Hall,
Podziękował: 45
Wysłany: 2006-07-04, 15:40   

dokladnie - komentatorzy mi sie bardzo spodobali. aż zal ze sami na to nie wpadlismy :) ... teraz to bylby plagiat :) ...

"Kwestię wolności w internecie można włożyć Ad ACTA" - 25 January 2012

Now Heaven Has Some LATINO HEAT

Vaclav 
Upper Midcarder

Wrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Podziękował: 28
Wysłany: 2006-07-04, 15:44   

Y2J Rispekt, man. Twoja wersja przypomnia stare dobre ECW bardziej niż ta prawdziwa. Widzę że sięgnąłeś po klasyków (Sandman i Sabu), może drugi Stairway to hell match? No i angle o ECW WH Title zapowiada się ciekawie. Czekam na więcej.

Y2J 
Lower Midcarder

Wysłany: 2006-07-05, 10:04   

Dzięki wszystkim za opinie :D

Luk: ale to nie jest e-fed, bo nikt nie pisze rp'ów ;] Tylko gale są w stylu tych pisanych w e-fedach, ale do takich się przyzwyczaiłem i takie mi się najlepiej pisze :)

A co do komentatorów to oczywiście możecie ich używać, wg mnie dużo łatwiej "sprzedać" jakiś feud czy walkę gdy co jakiś czas komentatorzy dorzucają swoje trzy grosze ;]

A jeśli chodzi o feud Sandmana z Sabu to mam dla nich myślę, że ciekawy plan, chociaż nie wiadomo co się stanie z Sabu, może w ogóle go wyrzucą ? :P

SixKiller 
Living Legend

Wrestler: Outsiders, Hart, Flair, HBK
Podziękował: 23
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2006-07-07, 02:17   

Y2J jak obiecałem Ci kiedyśtam daje swoją opinie [cheer] ;) .

Gala bardzo fajna, naprawde dobrze sie bawiłem kiedy ją czytałem. Rewelacyjne wykorzystanie komentatorów, którzy odgrywają na Twoich galach jedną z najważniejszych funkcji. Są jak chór w teatrze antycznym ;) . Z Tommy'ego zrobiłeś takiego niezniszczalnego, ale to mi sie podoba. W końcu Big Show wracał się kilka razy, wiec każdy już wie, że Dreamer to nie żaden leszcz ;) . Ciekawie zapowiadał się feud Angle'a z RVD, ale nie wiem czy w obliczu tej afery wokół RVD będziesz go jeszcze miał w rosterze, czy nie. Jezeli nie, to na pewno znajdziesz jakieś rozwiązanie. Gala dobra, troche długa, ale kazdy pisze tak jak cche i jak mu czas pozwala no i oby tak dalej.

Odpowiedz do tematu