Velasquez wznawia karierę, Slamovich w IW, ro... (zobacz)
Rywalki The IInspiration, termin walki Omega ... (zobacz)
Wyniki NXT, Roman Reigns na Raw, WWE2K22 opóź... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Przemk0
2007-06-14, 23:13
WWE Fantasy
Autor Wiadomość
SixKiller 
Living Legend

Wrestler: Outsiders, Hart, Flair, HBK
Podziękował: 23
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2006-07-01, 17:58   

Też mi się tak wydaje, ale to trochę głupie. Bo jeżeli mamy dla jakiegoś wrestlera angle, to co? Mamy go przerwać nagle dlatego, że wrestler odszedł do innego brandu?

Scythe 
Upper Midcarder

Wrestler: Sasha Banks, KO, Hall, Savage
E-fed: Scy The Rampage
Podziękował: 3
Wysłany: 2006-07-01, 18:25   

Może dadzą nam go skończyć. Gorzej, jak mamy dla wrestlera już zaplanowany push na dłuższy czas, wtedy wygląda to nieciekawie.

RazorR 
Main Eventer

Podziękował: 1
Podziękowano mu 183 razy w 87 Postach
Wysłany: 2006-07-01, 19:01   

mysle ze bedzie to kwestia dogadania :P

Y2J 
Lower Midcarder

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2006-07-01, 20:20   

Ok, proponuję więc, że w takiej sytuacji można dokończyć obecny feud wrestlera (tzn do najbliższego PPV, albo przez kilka gal tv) i później trzeba go już oddać. Oczywiście to będzie kwestia do dogadania. Wiem, że czasami ma się długoterminowe plany do jakiejś osoby i trzeba wtedy z nich zrezygnować, ale zauważcie, że w prawdziwym wrestlingu jest tak samo, na przykład gdy wrestler zechce odejść, pokłóci się z zarządem, dozna kontuzji czy coś w tym stylu :> To troszkę utrudnia zadanie, ale czyni go bardziej realistycznym :)

SixKiller 
Living Legend

Wysłany: 2006-07-01, 21:13   

No nie wiem. Ty Y2J masz luz, bo do Ciebie zawodnicy będą tylko przychodzić, bo pewnie nikomu nie przyjdzie do głowy żeby kogoś zabrac z takiego malutkiego rosteru. Ale jak kogoś wezmą od nas? Będziemy mogli złożyć broń i ogłosić kapitulacje.

Moim zdaniem powinno być tak, że jeżeli wrestler złapie kontuzje, to u nas też. Moim zdaniem bookerzy powinni mieć więcej swobody i powinny ich tylko ograniczać możliwości rosterowe. Czyli nie można sięgać po żadnych wrestlerów, którzy nie są zakontraktowani przez WWE. Draftpicki powinny być kwestią dogadania bookerów róznych brandów. Nie można tak do końca podążać za tym co jest w WWE, bo to bez sensu. Nie będzie żadnych niespodzianek. Skoro to WWE Fantasy to odejdźmy trochę od real i dajmy wiecej fantasy.

Bo gdybyśmy mieli większe plany dla jakiegoś zawodnika i on nagle przeskoczyłby do innego brandu, to byłoby głupio. Całkowicie pokrzyżowałoby to plany. WWE przecież nie podejmuje decyzji o przeskokach z dnia na dzień, tylko na długo przed. A my z dnia na dzień musielibyśmy wszystko zmienić. W związku z tym uważam, że tylko kontuzje powinny być utrudnieniem, a nie jakieś wydarzenia w angle'ach WWE. Bo kontuzji nie mozna przewidzieć i nikt tego nie bookuje.

RazorR 
Main Eventer

Podziękował: 1
Podziękowano mu 183 razy w 87 Postach
Wysłany: 2006-07-01, 21:58   

ale przeciez przeskoki wrestlerow do ECW sa kwestia czasu, i akurat to trzeba wziasc pod uwage. ja mysle ze jedyne ograniczenie to moga byc rosteru dostepne na wwe.com (czyli bez ovw chyba ze ktos zadebiutuje oczywiscie), i kontuzje realne (takie jak sa naprawde)

Y2J 
Lower Midcarder

Wysłany: 2006-07-01, 22:00   

W sumie masz rację, mi to odpowiada :> Ale jeśli nie będziecie mieli długoterminowych planów co do danego wrestlera to chyba nie przeszkadzałoby Wam żeby go oddać ? ;] Co jak co, ale ja rezerwuję CM Punka :P Bo już mam długoterminowe plany związane z jego osobą ;]

SixKiller 
Living Legend

Wysłany: 2006-07-01, 23:23   

Spoko, jeżeli nie będziemy mieli dla kogoś planów, to nie ma problemu. Chodzi tylko o to żeby nie rozbijać feudów tylko dlatego, że w prawdziwym WWE coś się stało.

Gość

Wysłany: 2006-07-01, 23:33   

Y2J, ustaliliśmy z Six'em, że obecnie możemy Ci dać w prezencie Simon'a Dean'a.

Scythe 
Upper Midcarder

Wrestler: Sasha Banks, KO, Hall, Savage
E-fed: Scy The Rampage
Podziękował: 3
Wysłany: 2006-07-01, 23:35   

Nie wiem co tu się stało, ale chyba niefortunnie nagle mnie wylogowało i wpis dziwnym sposobem poszedł na konto "gościa" :P

SixKiller 
Living Legend

Wysłany: 2006-07-02, 00:06   

Zgadza się, Simon Dean może zasilić konto ECW. Zrobisz z nim co będziesz chciał, ja sugeruje BWO ;) .

Y2J 
Lower Midcarder

Wysłany: 2006-07-02, 01:08   

I would still need Blue Meanie for that :P

SixKiller 
Living Legend

Wysłany: 2006-07-02, 01:12   

Nie udawaj WeeMana :P .

Alacer 
Midcarder

Wrestler: Bret Hart, SCSA, Scott Hall,
Podziękował: 45
Wysłany: 2006-07-02, 01:32   

Jako writer RAWu dorzuce swoje trzy grosze i bedziemi mieli dwanascie groszy a o tym to juz i piosenki pisali ;) ...

Pomysl z Kontuzjami jest i dobry i .... chybiony. DObry poniewaz bedzie wprowadzal element zaskoczenia i realistycznie utrudnial zycie "pismakom". Chybiony - poniewaz chcac zastapic kontuzjowanych zawodników bedziemy pewnie robili to co WWE - albo w przyblizeniu - zawsze bedzie istniala taka szans/zagrozenie podobieństwa. Natomias jako relanium na nude roosterową widzialbym jakis system losowy (numerczny?) ktorym zarządzalby ktos (Razor?) a writerzy brali by udzial w jego rozlosowywaniu. wowczas mielibysmy szanse na kontuzje zawodnika, nie mając pokrycia w "realworldzie".

Przeskoki interbrandowe:
chcialbym napisac ze: widzialbym to tak, - ale niemam pomyslu. a moze ... moze Razor McMAhon czasem decydowalby o tym ze z jakiegos roosteru trzeba kogos zabrac. A moze zdac sie na "rillajfa" i adaptowac sie do rzeczywistosci - niestety ponownie groząc sobie ze tylko bedziemy zmieniali w niewielkim stopniu rzeczywistosc w fantasy. .... nie wim :)

"Kwestię wolności w internecie można włożyć Ad ACTA" - 25 January 2012

Now Heaven Has Some LATINO HEAT

Wee Man 
Main Eventer

Wrestler: The Rock, Raven
E-fed: Abraham WeeMan
Podziękowano mu 9 razy w 8 Postach
Ostrzeżeń:
 6/3/4
Wysłany: 2006-07-02, 10:39   

SixKiller napisał/a:
Nie udawaj WeeMana .

Nie udawaj debila :P

Nie będę się w to angażował, ale chętnie przeczytam, mam więc dla Was taką radę... Skoro robicie alternatywne WWE to w momencie kiedy zaczęliście pisać, powinniście całkowicie odciąć się od tego co się dzieje w realu... WWE robi swoje, Wy robicie swoje... Z WWE odchodzi do ECW 5 zawodników, dla których Wy już macie długofalowe plany... więc u Was zostają... Jedynie kontuzje powinny być respektowane, a tak, powinno wszystko iść już swoim torem...

Takie jest moje zdanie, a zrobicie jak chcecie.

http://www.allegro.pl/sho...php?uid=3417898 -> Kup coś :)

Odpowiedz do tematu