McIntyre z urazem? Lashley o powrocie do MMA,... (zobacz)
Status CM Punka, kontuzja Statlander, AEW Sho... (zobacz)
Będą kolejne powroty do WWE? Nowy wygląd Sash... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Najbardziej po***ane sny z wrestlerami
Autor Wiadomość
Kejrol 
Midcarder

Wrestler: Jericho | Punk | Ambrose
Podziękował: 1
Podziękowano mu 2 razy w 1 Postach
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2021-11-07, 03:43   Najbardziej po***ane sny z wrestlerami

Jako, że nie mogę dziś zasnąć, przeglądam sobie redditowe forum o wrestlingu i zainspirował mnie wątek dotyczący... snów związanych w jakikolwiek sposób z wrestlingiem. Czy kiedykolwiek ktoś z was miał dziwny sen z udziałem wrestlerów? Nie, nie chodzi o żadne "mokre sny". :D

Ja przypominam sobie jeden z zeszłego roku. Był środek ciepłego dnia i siedziałem w dziwnym barze na piętrze, do którego nie było schodów, ani żadnych barierek/ogrodzenia i można było łatwo stamtąd się wyjebać. Były tylko małe drzwiczki po boku. Okazało się, że na parterze był starszy miły barman, a do lokalu weszło Inner Circle w pełnym składzie (Chris Jericho, Jake Hager, Sammy Gueverra, Ortiz i Santana). Zacząłem do nich krzyczeć, że jest ich fanem (szczególnie Jericho) etc. Niestety nie odwzajemnili moich uczuć, stali się strasznie agresywni wobec i grozili śmiercią. Chcieli wejśc od boku przez te drzwiczki, które chwilowo zablokował starszy barman i prosił mnie, bym uciekał, ponieważ są niebezpieczni.

Pamiętam, że zeskoczyłem z piętra i odczuł ból nóg nawet we śnie. Wybiegłem na zewnątrz i okazało się, że jestem w moim rodzinnym Sopocie (od 8 lat mieszkam w Warszawie). Wskoczyło na rower i zacząłem jechać w dół deptaka Monte Cassino (kto był, ten wie). Za mną była cała piątka wrestlerów na swoich rowerach i zaczęli mnie ścigać. Najstrasznie, że ci goście naprawdę w tym śnie chcieli mnie zabić ze wszelką cenę. W pewnym momencie skręciłemw boczną uliczkę, ale gwiazdy AEW mnie dogoniły i otoczyły z każdej strony, po czym się obudziłem.

Pamiętam, że kiedyś miałem sen z Triple H, który również chciał mi zrobić krzywdę. Obiecałem sobie, że wrócę na forum i zacznę go ratować takimi spierdolonymi tematami. :D

CzaQ 
Main Eventer

Wrestler: Mox, DIY, Zyga, Edż, Punk, Y2J
Podziękował: 26
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2021-11-07, 14:49   

I co? Po tym dalej jesteś fanem Inner Circle? :D

Kejrol napisał/a:
Nie, nie chodzi o żadne "mokre sny".

I zabiłeś temat na wstępie :twisted:

Killaz 
Jobber

Wrestler: CzaQ
Podziękował: 0
Podziękowano mu 2 razy w 2 Postach
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2021-11-07, 14:52   

Moje sny sa zawsze pojebane i bezsensu, nie pamietam jaki to byl wrestler ale snilo mi sie ze z jakims poszedlem na stacje benzynowa i kupilem pepsi. To byl caly sen xD nie odezwalismy sie ani slowem

-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2021-11-07, 23:29   

Killaz napisał/a:
Moje sny sa zawsze pojebane i bezsensu, nie pamietam jaki to byl wrestler ale snilo mi sie ze z jakims poszedlem na stacje benzynowa i kupilem pepsi. To byl caly sen xD nie odezwalismy sie ani slowem

Jak Pepsi, to pewnie z Punkiem :twisted:

Kejrol napisał/a:
Wskoczyło na rower i zacząłem jechać w dół deptaka Monte Cassino (kto był, ten wie). Za mną była cała piątka wrestlerów na swoich rowerach i zaczęli mnie ścigać. Najstrasznie, że ci goście naprawdę w tym śnie chcieli mnie zabić ze wszelką cenę. W pewnym momencie skręciłemw boczną uliczkę, ale gwiazdy AEW mnie dogoniły i otoczyły z każdej strony, po czym się obudziłem.

Pewnie solidaryzujesz się z Vince'em, który czuje na plerach oddech konkurencji :D

CzaQ napisał/a:
Kejrol napisał/a:
Nie, nie chodzi o żadne "mokre sny".

I zabiłeś temat na wstępie

Amen.

Odpowiedz do tematu