Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWE Extreme Rules 2021


MattDevitto

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 591
  • Reputacja:   326
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

WWE Extreme Rules 2021

26.09.2021

Columbus, Ohio, USA, Nationwide Arena

b9b90cc46d000557-600x338.jpg

 

WWE SmackDown Women's Title Match

Becky Lynch © vs. Bianca Belair

 

WWE RAW Women's Title Match

Charlotte Flair © vs. Alexa Bliss

 

WWE United States Title Match

Damian Priest © vs. Sheamus

 

WWE Title Match

Bobby Lashley © vs. Randy Orton

 

WWE Universal Title Extreme Rules Match

Roman Reigns (w/Paul Heyman) © vs. Finn Balor

Carmella vs. Liv Morgan

Edytowane przez MattDevitto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MattDevitto

    6

  • CzaQ

    3

  • Killaz

    3

  • Grins

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  322
  • Reputacja:   18
  • Dołączył:  27.08.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Ale ekstremalna akcja na tym obrazku, kurde bele. Mam nadzieje ze nie uderzy on kogos tym pistoletem bo to juz by byla przesada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  708
  • Reputacja:   151
  • Dołączył:  30.12.2016
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ale ekstremalna akcja na tym obrazku, kurde bele. Mam nadzieje ze nie uderzy on kogos tym pistoletem bo to juz by byla przesada

 

Toż to brutalne, gorzej niż w GCW i IWA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 591
  • Reputacja:   326
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ale ekstremalna akcja na tym obrazku, kurde bele. Mam nadzieje ze nie uderzy on kogos tym pistoletem bo to juz by byla przesada

 

Toż to brutalne, gorzej niż w GCW i IWA.

Nie wiem czy widziałeś to w takim razie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  2 591
  • Reputacja:   326
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

WWE tak bardzo ma w nosie pojedynek o pas Universal na ER, że już ogłasza walkę Romka z Lesnarem w październiku :D Szanse Balora wynoszą teraz jakieś 0,000000001 :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  3 047
  • Reputacja:   150
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

6 walk w karcie w tym 3 singlowe kobiet. PPV Extreme rules i jedna walka z gimmickiem. No rozpieszcza nas Vince, że ja pierdole :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 591
  • Reputacja:   326
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

6 walk w karcie w tym 3 singlowe kobiet. PPV Extreme rules i jedna walka z gimmickiem. No rozpieszcza nas Vince, że ja pierdole :twisted:

No i tu jest ten cały extreme. Kto wytrwa bez przewijania całe ppv :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 100
  • Reputacja:   375
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Krótko o tej gali..

Nawet nie mam ochoty już oglądac tego przeruchanego produktu, ale przyzwyczajenie robi swoje.

Jak będzie chociaż namiastka poziomu ALL OUT to będzie dobrze..

 

1. Liv Morgan vs Carmella

Łoo kurwa, ale tuzy dają na tym PPV. Star Power 100%. Dobrze, że nie ma takich jobberów jak Orton, Edge czy jakiś Lesnar. Nie mam pojęcia kto wygra, ale u bukmacherów faworytką jest Livka. W sumie też ją bym wybrał żeby ojebała mi petardę, ale i Karmelka ma szansę (na zwycięstwo, nie na loda..niestety).

 

TYP : LIV

 

2. Becky vs Bianca

Ledwo wróciła, a już znowu nią rzygam. Beczka jest zjebana. Mogli dać jakiemuś chłopu taki gimmick, a tracą go na jakąś lasie. Bianca to był powiew świeżości w nic nieznaczącej dywizji, ale gwiazdeczka musi wygrać i poheelować. Bleeeeeeeeeee

 

TYP : BEKA

 

3. Usos vs Fordy

Szczerze mówiąc tu jestem najmniej pewny wyniku. Montez został sponiewierany i teraz powinien to sobie odbić zdobyciem pasa, ale storylajnowo bracia z Bloodline powinni utrzymać złoto w stajni. Najciekawszy zabieg to wiadomka kto będzie kolejnym rywalem - Otis i Gable, którzy z jednej strony też są heelami, więc powinni zawalczyć z Profitsami o pasy, a z drugiej - mistrzowie i oni mieli już spięcie na backu. 50/50 ale ten segment z SD lekko mnie przekonał do podbicia tego do 55/45 dla Usos, ale żaden wynik mnie nie zdziwi.

 

TYP : USOS

 

4. Flair vs Alexa

Jeśli Flair jest w czymś dobra prócz ring skillsa oraz posiadania największego zeza sutkowego jaki kiedykolwiek widziałem (chirurg chyba już poprawił, tak samo jak twarz) to jest to podbijanie ilości title reignów. Dlatego też sądzę, że ruchadło Andrzeja straci tutaj pas, docenią Lexi za odgrywanie postaci, ale "krulewna" na następnym RAW lub PPV go spokojnie sobie odbierze i będzie miała 12(?) reign.

A i pewnie odwalą coś z lalkami i psychicznymi mocami. :?

 

TYP : ALEXA

 

5. US - Priest vs Jeff vs Sheamus

 

Lubię księdza Damiana. Naprawdę. Jest na fali - pokazuje się na dużych galach (wręczył swojemu tag partnerowi z WM jakąś statuetkę czy coś, pojawiał się gdzieś na Latino coś tam - W to pewnie docenia), ma skilla i fajną prezencję (minus ciuchy pożyczone od Village People). Raczej na pewno obroni, a następny jeśli nie odgonili na stałena main event będzie pewnie Killer Kross aka Usyk. Daje Priestowi jakieś 80% szans, ale Jeffa bym nie skreślał - też w końcu wyszedł z lowcardu na chwilę i może tak będą chcieli go zatrzymać żeby nie przeszedł do AEW (zajebista pociecha - malo znaczący pas US :D). Sheamusa nie widzę już z pasem.

 

TYP : KSIĄDZ DAMIAN

 

6. Roman vs Demon

O ile nie wydarzy się nic typu Lesio interweniuje w main event to na 10000% wygra Romualdo i tak jak pisał Raven - rozdziewiczy Demona w kakodemona. Roman potrzyma pas do Wrestlemanii i "skusi" lub nie dopiero z The Rockiem. Biorąc pod uwagę wydarzenia z SD to szanse Balona jeszcze bardziej spadły.

Z resztą już promują walkę Lesnar vs Roman o pas Uni na Crown Jewel :D Oczywiście zawsze mogą zmienić to na non title match jakby pas miał Finn, ale jakoś tego nie widzę.

 

TYP : ROMAN

 

Gdzie ta ekstrema? A, no tak - triple threat, czyli NO DQ i main event dzierżący miano Extreme rules matcha :twisted: Kiedyś każda walka miała jakąś stypulacje, a dzisiaj? Tak jak na wszystko W ma wywalone. Jak ja na pisanie postów :D Gdzie nowy mistrz WWE? 3 walki kobiet, czyli... połowa karty :shock: Idź pan w uj Wincent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  322
  • Reputacja:   18
  • Dołączył:  27.08.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Spalem dzisiaj do 15 wiec se lukne z nudow xd aaaaale extremalna karta kuuuurwa xd nie mam duzych oczekiwan ktore i tak pewnie nie zostana spelnione.

 

Liv vs Carmella - po chuj tu to? Nie widzialem nigdy zadnej walki tej pierwszej, wiem jedynie, ze to fajna dupa. Nie wiem kto zwyciezy ale nie wazne bo i tak bedzie to pewnie slabe.

 

Becky vs Bianca - to powinno byc dobre, chyba :D wolalbym zeby wygrala Bianca, z tego co z niej widzialem to zostawila u mnie dobre wrazenie. Do tego jest czarnuszka, uwielbiam je (Naomi najlepsza dupa)

 

Usosi vs murzyni - to tez powinno byc przynajmniej niezle, mam nadzieje, ze podczas gali jakies pojedynki dostana stypulacje a jak juz to ten. Usosow nigdy nie lubilem ale ostatnio dostali charyzmy wiec sie stali spoko 8-)

 

Flair vs Alexa - Flair mnie meeega wkurwia, jak zobaczylem ostatnio ile ona miala tych reignow to ja pierdole. Zawsze jak nie ma kontuzji to musi miec jakis pas.... To nie bedzie normalny pojedynek a szopka, bedzie wialo nuda :???:

 

Us title - ciekawi mnie ten Priest, wszyscy go chwala. Jestem ciekaw jaki on jest, wlasnie dlatego najbardziej czekam na to starcie. Jeffus co tam robi? Przeciez jest jobberem :D

 

Romek vs Balor - po chuj po raz tysiacpiecsetstodziewiecsetny raz czeka nas feud Romka z Lesnarem? Oby poszlo pare przedmiitow, zeby chociaz to starcie bylo warte nazwy ppv xd

 

Dupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 591
  • Reputacja:   326
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Panowie jak myślicie ze tu jest źle to pomyślcie o następnym ppv - crown Jewel robione na siłę dla hajsu :D no ale może Goldi wpadnie walnąć 4 minutowego 5 stara :twisted: Edytowane przez MattDevitto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 100
  • Reputacja:   375
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

- co robimy z nowym mistrzem WWE? Ano dajemy go jako niezapowiedziany zapychacz-opener 6 man tag team match. Masakra.

 

- druga walka to walka tagów, gdzie 4 utalentowanych zawodników się klepie i wynik nie jest wiadomy... było pełno near falli i jakoś się to oglądało, ale AEW nas przyzwyczaiło do takiego poziomu walk tag teamów, że to było mimo wszystko zaledwie okej.

 

- bookerzy mieli tylko one job - dać wygrać Lexi w jej mieście czy to normalnie czy przez DQ i dać wygrać Beczce - zrobili na odwrót. 2 punkty w typerze pies admina jebzdzidy w dupe jebał + brak logiki.

Za to czeka nas ciekawy triple threat za miesiąc - Obspermiona vs Saszetka vs Fordowa.

 

- Triple Threat o pas US niezły, ale nic poza tym. Mogło kilka razy się wydać, że jednak Ksiądz tego nie ugra, ale i tak wynik mógł być tylko jeden. To co? Priest vs Kross czy Priest vs Lee dalej?

 

- Wyjebane na main event, a to co zrobili na końcu - defibrylacja muzyką to po prostu żenada. Wczoraj oglądałem "Free Guy'a" i mimo, że film całkiem wporzo, to jednak końcówka tej walki była zabawniejsza. Prócz wstrząsów dodali jeszcze muzykę w trakcie walki, czerwone światła, nadprzyrodzone moce z dupy i... jebiący się narożnik :D Boże jak smiesznie xD Wszechmocny demon pada po ziaziu z narożnika i jednym spearze. Za miesiąc w Arabii zgodnie z planem nieobecny dzisiaj Lesio vs Reigns.

 

Oglądałem to PPV z kumplem i bratem, ale mieliśmy tak wyjebane na to co dzieję się przed ekranem, że woleliśmy oblukać kurwy z roksy z okolicy i było fajniej :D Niewinna Emilka 150zł/h pozdrawia :twisted:

Chanty "this is awesome" w kierunku poprawnych walk do tego tonem dzieci przed mutacją, zły booking i brak umiejętności udanego kreowania nowych gwiazd powoduje, że coraz mocniej myślę, że ten pierdolnik zwany WWE padnie w przeciągu kilku następnych lat. Może do 2030, może wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 591
  • Reputacja:   326
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Chanty "this is awesome"

Kurde nie mam chyba ostatnio bardziej znienawidzonego chantu. On już się pojawia przy pierwszej lepszej walce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  22
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.05.2017
  • Status:  Offline

Oglądałem to PPV z kumplem i bratem, ale mieliśmy tak wyjebane na to co dzieję się przed ekranem, że woleliśmy oblukać kurwy z roksy z okolicy i było fajniej :D Niewinna Emilka 150zł/h pozdrawia :twisted:.

 

z bratem na jedną roksę poszedłeś? to chyba podpada pod kazirodztwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  322
  • Reputacja:   18
  • Dołączył:  27.08.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Oglądałem to PPV z kumplem i bratem, ale mieliśmy tak wyjebane na to co dzieję się przed ekranem, że woleliśmy oblukać kurwy z roksy z okolicy i było fajniej :D Niewinna Emilka 150zł/h pozdrawia :twisted:.

 

z bratem na jedną roksę poszedłeś? to chyba podpada pod kazirodztwo

 

Brat Czakusia jest jednoczesnie jego synem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 069
  • Reputacja:   118
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

1. New Day vs. AJ & Lashley & Omos - aż się prosiło żeby wrzucić tu rewanż przysługujący Lashley'owi z Big E, no ale po co, skoro można odjebać tygodniówkową, tagową bryndzę, Playa! Jedyny plus, to mocne rozpisanie Bobika, który zdrowo tam kosił Wesołych Murzynków. Cała reszta to ziew, plus głupie rozwiązanie finalne, bo Lashley powinien tu zdobyć zwycięstwo dla swojego teamu, przez co później łatwiej byłoby sprzedać jego walkę z Big E. No, ale po chuj, skoro można po raz kolejny podłożyć Lashleya Ex-Langstonowi? No, ale myślenie nigdy nie było zbyt mocną stroną ekipy Vinczenza, tak więc ten tego... :roll:

 

2. Usos vs. Street Profits - teoretycznie powinien to być samograj, a praktycznie tak bookingowo zamulili pierwszą połowę starcia, że podczas drugiej - która faktycznie była niezła - byłem już umęczony tą walką i oglądałem ją bez większego zaangażowania. Poza tym, tak jak pisał CzaQ, jak się ostatnio oglądało w AEW Bucksów, Dinozaury, czy Lucha Bros i to co oni odpierdalają w ringu, to trudno się później jarać czymś takim od Vince'a.

Szkoda, bo gdyby ktoś się przyłożył do rozpisania tej walki, to wyszłoby z tego coś naprawdę dobrego (jak na WWE, of course).

 

3. Flair vs. Bliss - kolejna walka, która na papierze powinna aż furczeć, a w praktyce gimmick Alki mocno ją ogranicza ringowo, tak więc fajerwerków tam nie uświadczyliśmy, chociaż starcie miało swoje momenty. Flara musiała oczywiście zaorać Blisską i jeszcze rozjebać jej lalkę (oby faktycznie zwiastowało to zmianę gimmicku, a nie mściwy rewanż). Doceniam Andrade-Fuckerkę za skillsy, ale wpychają ją fanom do ryja jak Andrade kutangę samej zainteresowanej.

Kurwa, nie wiem co jest z tą Jabłonką, ale czasem wygląda (z gęby) jak całkiem niezła dupa (mam nadzieję, że poprawili jej te cycki, bo słabiutko miała je zrobione. Ewidentnie poszli w ilość, a nie w jakość), a tutaj w tej... fryzurze, nie dość, że wyglądała staro, to jeszcze tak apetycznie jak odgrzewany wczorajszy obiad.

 

4. Triple Threat - całkiem przyjemna waleczka (WWE umi w trójkąty), gdzie dość sprytnie ją rozpisali, tak że oglądający do końca nie mógł mieć pewności, czy Damiano Klecha obroni. Trochę mocno orali Hardasa, który przez 90% starcia wyglądał tam jak chłopiec do bicia, ale finalnie Jeffrey miał też swoje 5 minut i ładnie pooszukiwali widzów, że underdog może to ugrać.

Dość dobre tempo, niezłe nearfall'e i niepewność co do zwycięzcy. Nic wielkiego, ale oglądało mi się to całkiem spoko, nawet pomimo kilku soczystych botch'ów, które się tam przewinęły.

 

5. Lynch vs. Bianca - sturnowana Beczka ma -30% do skilla, tak więc nie było to tak dobre jakby mogło być, choć i tak tego typu skład nigdy nie zejdzie poniżej pewnego, solidnego poziomu. Mocno rozpisali obie zawodniczki (chociaż panika w oczach, że nie może się odjebać rywalki, to słaba wizytówka kogoś, kto ma ksywkę The Man) i fajnie, że nie jobnęli Montezumowej (co było niemal pewne). Wraca Saszetka i rozwala obie przeciwniczki (plus za to, że nie wlazła w żaden sojusz z rudą), tak więc kroi nam się mocny triple threat na najbliższym PPV.

Swoją drogą, chujowo zLinczowana wyglądała w tym outfit'cie i z tą fryzurą. Na pogaduchy w stronę publiki powinna mieć baba embargo, bo przy tym jej menelskim głosie i akcencie, człowiekowi odchodzi ochota na oglądanie.

 

6. Demon vs. Romek - ależ to było extremalne!!! Tak jak i to całe PPV. Słaby main event, gdzie Balor został rozpisany w taki sposób, że za chuja nie szło uwierzyć, ze ma choć cień szansy to ugrać. Jak jeszcze dali mu wstać po Spearze, to z biegu było wiadome, że wyrok już zapadł.

Kurwa, dawno tak cringe'owej i idiotycznej końcówki nie widziałem u Vince'a. To nagłe czerwone światło podczas reaktywacji Demona + jego theme w tle (jest lepszy niż Taker, bo Calaway władał tylko światłem, a Balor na dokładkę - niczym wytrawny DJ - włada także muzą :twisted:). I wisienka na koniec - pod nieważącym nawet 90kg Balorem zarywa się lina w narożniku (buehehehe, kurwa, no nie mogę... :lol: ), przez co Demon uszkadza sobie nogę, a Romeo go dobija Spearem (zajebiste było, że jak Balor spadł, to od razu ucichła muza i zmieniło się światło na zwykłe. Widać chłop się zdekoncentrował i czary prysły :twisted: ). Jeżeli nie pociągną tego w stronę, że ktoś specjalnie coś pokombinowal przy tych linach, tylko będą utrzymywać, że to wypadek, to mamy z biegu kandydata na największy bookingowy crap roku.

 

Reasumując - nazwa gali w punkt. Ekstremalnie się wynudziłem, pomimo niecałych 3h trwania. Extreme Rules, a dostaliśmy tylko jedną (!!!) walkę, z plastikowym hardcore'em made in Vinczenzo. Na 6 walk tylko triple threat mnie jakoś wkręcił i babki (Beczka z Bi-Ancą). Koszmarnie spierdolony finał main eventu, ktory nie wiem, czy był bardziej śmieszny, czy bardziej straszny, pod kątem tego co odpierdala McMahon i w którą stronę to zmierza. Moja ocena, arytmetycznie 2/6.

 

P.S. Jak oglądałem skróty z kick off'a, to nie mogłem się pozbyć myśli: "Morganka, dzieciaku, co oni ci kurwa zrobili i jak ty wyglądasz??!!" :roll: Tak skiepścić taką fajną duperę, to trzeba na serio potrafić. Szacun ode mnie dla McMahonlandii. Widać stylistka Rondy nadal ma się tam dobrze.

 

Chanty "this is awesome" w kierunku poprawnych walk do tego tonem dzieci przed mutacją

 

Bez picu, jak to słyszę przy byle przeciętnej walce, albo po jakiejś akcji, której w AEW nikt by nawet nie zauważył w zalewie tych zajebistych, to się zastanawiam, czy Vince ma aż tak idiotycznie niewymagających fanów, czy puszczają to z playbacku jak chanty Goldberga?

 

z bratem na jedną roksę poszedłeś? to chyba podpada pod kazirodztwo

 

Nie, pod miłość braterską :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...