WWE zmienia podejście do Hell in a Cell, zapo... (zobacz)
Owens pracuje z kontuzją, oglądalność NXT... (zobacz)
Powroty na Dynamite, podsumowanie wydarzeń... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak mogę podnieść przeciwnika bez wykańczania/powalania go?
Autor Wiadomość
MarnelKelis

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2021-06-09, 07:04   Jak mogę podnieść przeciwnika bez wykańczania/powalania go?

Więc w tym sezonie wrestlingu prawie nie możesz pokonać przeciwnika, a jedynym sposobem na zdobycie punktów jest zablokowanie rąk wokół ciała lub nogi przeciwnika na 3 sekundy i zdobycie 1 punktu lub możesz podnieść je i zdobyć dwa punkty. Możesz także zdobyć 1 punkt, wypychając je z kręgu. Wczoraj wygrałem mecz i wygrałem głównie dzięki zaciąganiu zamków na 3 sekundy lub wypychaniu przeciwnika poza krąg maty, ale kiedy otrzymywałem loki, mój trener chciał, żebym podniósł przeciwnika i za każdym razem, gdy próbowałem, nie udało mi się . Podnoszenie ludzi to coś, co chcę poprawić, ale czuję, że moja technika jest słaba, a także trudniej mi, gdy ludzie obniżają swój środek ciężkości, aby zdjąć mój zamek. Jakieś wskazówki?showbox speed test
Ostatnio zmieniony przez MarnelKelis 2021-06-12, 11:29, w całości zmieniany 1 raz  

Killaz 
Lower Midcarder

Wrestler: CzaQ
Podziękował: 0
Podziękowano mu 2 razy w 2 Postach

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2021-06-09, 09:29   

Zrob jak John Cena zrobil Batiscie w 2010 roku na Extreme Rules, przyklej go do naroznika

TakerFanKrk 
Main Eventer

Wrestler: The Undertaker
Podziękował: 34
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2021-06-17, 17:50   

Gdzie są moderatorzy? Czemu nikt nie kasuje tego syfu?

-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Wysłany: 2021-06-17, 22:09   

TakerFanKrk napisał/a:

Bo boty robią więcej wpisów obecnie na tym Forum niż jego userzy :twisted: Statystyka sama się nie zrobi :D

MattDevitto 
Upper Midcarder

Wrestler: Vince.
Podziękował: 45
Wysłany: 2021-06-18, 06:47   

Po co to kasować jak i tak za chwilę powstanie nowy taki temat. Poza tym boty stały się częścią tego forum i nic tego nie zmieni :twisted:

IOOT_DZIKO 
Midcarder

E-fed: Alex Scorp
Podziękował: 12
Wysłany: 2021-06-18, 06:56   

Z jednej strony przykro się patrzy jak w sumie ostatnie poważne forum o wrestlingu w PL umiera. I tak Atti utrzymało się rekordowo. Chyba mogę wspomnieć prehistorię, że Bill Goldberg Zone (BGZ) umarło już naprawdę dawno.
Z drugiej - no takie czasy, nic z tym nie zrobimy. Forum było kiedyś pierwszą formą tzw. social mediów w PL, teraz tę rolę pełnią FB, Twittery i inne TikToki.

Swoją drogą, że w ogóle ktoś jeszcze do phpbb boty pisze.

Btw. Napisałem pierwszego posta od 2019 roku.

TakerFanKrk 
Main Eventer

Podziękował: 34
Wysłany: 2021-06-19, 14:43   

IOOT_DZIKO napisał/a:
Z jednej strony przykro się patrzy jak w sumie ostatnie poważne forum o wrestlingu w PL umiera. I tak Atti utrzymało się rekordowo. Chyba mogę wspomnieć prehistorię, że Bill Goldberg Zone (BGZ) umarło już naprawdę dawno.
Z drugiej - no takie czasy, nic z tym nie zrobimy. Forum było kiedyś pierwszą formą tzw. social mediów w PL, teraz tę rolę pełnią FB, Twittery i inne TikToki.

Swoją drogą, że w ogóle ktoś jeszcze do phpbb boty pisze.

Btw. Napisałem pierwszego posta od 2019 roku.
Mnie też żal patrzeć co stało się z Atti przez te ostatnie lata. Kiedyś na forum tętniło życie. Owszem były spiny, sypały się warny , ale ogólnie ludzie ze sobą rozmawiali. Niestety prawie wymarłe forum (nawet N!KO już przestał się tutaj udzielać) jest jakimś znakiem czasów. Tradycyjne fora nie mają szans w starciu z różnej maści Facebookami czy Tik-Tokami. Zresztą od jakiegoś czasu AEW robi o wiele ciekawszy produkt od WWE (osobiście myślałem że do wrestlingu już nie wrócę, ale na nowo się wkręcam w temat dzięki rekomendacji Ravena i Czakusia ;) ) , ale niestety nie przekłada się to na wzmożoną dyskusję.
Btw: lata temu popełniłem taki temat "gdzie się podział ten SmackDown z tamtych lat". Mogę użyć analogii i zapytać "gdzie podziało się to Atti z tamtych lat"

archonus 
Midcarder

Wrestler: Sting
Podziękował: 10
Wysłany: 2021-08-02, 03:42   

Najlepiej zeby podniesc przeciwnika to uzyc wozka widlowego - latwo i przyjemnie

maly619 
Main Eventer

Wrestler: Ziggler, The Undertaker, Tomko
Podziękował: 40
Wysłany: 2021-08-09, 20:16   

TakerFanKrk napisał/a:

Jest taka funkcja na forum jak zgłaszanie postów moderacji. Wtedy działa ;)

Odpowiedz do tematu