Edge o przygotowaniach do WM 36, nowy pretend... (zobacz)
Pełny skład Ladder Matchu kobiet, kolejne deb... (zobacz)
Nowe doniesienia ws. WrestleManii 36 (Spoiler... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
NXT TakeOver: WarGames
Autor Wiadomość
Morison 
Upper Midcarder
Cheeky Mori



Wrestler: Bianca BelAir/Dream/St.Profits
Wiek: 26
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 1919
Podziękował: 12
Podziękowano mu 43 razy w 14 Postach
Skąd: FiveFiveNine
Wysłany: 2019-11-23, 15:04   NXT TakeOver: WarGames



NXT TAKEOVER: WARGAMES


Walki:

1. Singles mtach
Isaiah "Swerve" Scott vs. Angel Garza

2. Women’s WarGames Match
Team Ripley (Rhea Ripley, Candice LeRae, Tegan Nox & Mia Yim) vs. Team Baszler (NXT Women’s Champion Shayna Baszler, NXT UK Women’s Champion Kay Lee Ray, Io Shirai & Bianca Belair)

3. Men’s WarGames Match
Team Ciampa (Tommaso Ciampa, Keith Lee, Dominik Dijakovic & ???) vs. The Undisputed ERA (NXT Champion Adam Cole, NXT North American Champion Roderick Strong & NXT Tag Team Champions Kyle O’Reilly & Bobby Fish)

4. Singles match
Matt Riddle vs. Finn Bálor

5. Triple Threat Match
Pete Dunne vs. Killian Dain vs. Damian Priest

6. Podwójnie punktowany typ:

7. Kto będzie ostatnim członkiem teamu Ciampa?
_________________
Rocznikowo miała 15
 
 
     
Mankind89 
Jobber



Wrestler: Mick Foley
E-fed: Nie
Wiek: 30
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 238
Podziękował: 67
Podziękowano mu 395 razy w 37 Postach
Skąd: Polski
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-11-23, 15:53   Re: NXT TakeOver: WarGames

1. Singles mtach
Angel Garza

2. Women’s WarGames Match Team Baszler (NXT Women’s Champion Shayna Baszler, NXT UK Women’s Champion Kay Lee Ray, Io Shirai & Bianca Belair)

3. Men’s WarGames Match
The Undisputed ERA (NXT Champion Adam Cole, NXT North American Champion Roderick Strong & NXT Tag Team Champions Kyle O’Reilly & Bobby Fish)

4. Singles match
Finn Bálor

5. Triple Threat Match
Pete Dunne

6. Podwójnie punktowany typ: Finn Balor
_________________

 
     
8693 
Main Eventer



Wrestler: Y2J HHH Usos
Wiek: 26
Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 3287
Podziękował: 14
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Przejdź do mapy
Wysłany: 2019-11-23, 16:42   

1.Angel Garza
2.Team Ripley
3.The Undisputed ERA :roll:
4.Finn Bálor
5.Pete Dunne
6.Angel Garza
 
     
Kejrol 
Midcarder



Wrestler: Jericho | Punk | Ambrose
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2003
Posty: 943
Podziękował: 1
Podziękowano mu 2 razy w 1 Postach
Skąd: Sopot / WWA
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2019-11-23, 17:38   

1. Angel Garza
2. Team Baszler
3. Undisputed Era
4. Finn Balor
5. Pete Dunne

6. Finn Balor

7. Velveteen Dream
 
     
CzaQ 
Upper Midcarder



Wrestler: Mox, DIY, Zyga, Edż, Punk, Y2J
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1490
Podziękował: 25
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Skąd: czewa
Wysłany: 2019-11-23, 18:55   

1. Singles mtach
Isaiah "Swerve" Scott vs. Angel Garza

2. Women’s WarGames Match
Team Ripley (Rhea Ripley, Candice LeRae, Tegan Nox & Mia Yim) vs. Team Baszler (NXT Women’s Champion Shayna Baszler, NXT UK Women’s Champion Kay Lee Ray, Io Shirai & Bianca Belair)

3. Men’s WarGames Match
Team Ciampa (Tommaso Ciampa, Keith Lee, Dominik Dijakovic & ???) vs. The Undisputed ERA (NXT Champion Adam Cole, NXT North American Champion Roderick Strong & NXT Tag Team Champions Kyle O’Reilly & Bobby Fish)

4. Singles match
Matt Riddle vs. Finn Bálor

5. Triple Threat Match
Pete Dunne vs. Killian Dain vs. Damian Priest

6. Podwójnie punktowany - Finn Balon

7. Justyna Steczkowska
_________________
<Anthrax - Think about an end> Mam jeden z najlepszych mostków ever
<My first story - King & Ashley> Hold my beer.
 
     
Rogos 
Midcarder



Wrestler: Edge|Punk|Hardy|Black
Wiek: 22
Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 576
Podziękował: 2
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Chełmno
Wysłany: 2019-11-23, 20:02   

1. Angel Garza
2. Team Ripley
3. The Undisputed ERA
4. Finn Bálor
5. Pete Dunne
6. Balor
7. Velveteen Dream
_________________
I Miejsce - Typer NXT 2017
 
     
aRo 
Main Eventer



Wrestler: Keith Lee, Big E, Owens, Otis
Wiek: 26
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 4533
Podziękował: 57
Podziękowano mu 208 razy w 51 Postach
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2019-11-23, 21:07   Re: NXT TakeOver: WarGames

1. Angel Garza
2. Team Ripley (Rhea Ripley, Candice LeRae, Tegan Nox & Mia Yim)
3. The Undisputed ERA (NXT Champion Adam Cole, NXT North American Champion Roderick Strong & NXT Tag Team Champions Kyle O’Reilly & Bobby Fish)
4. Finn Bálor
5. Pete Dunne

6. Finn Bálor

7. Velveteen Dream
_________________
...bo jeden Straight Edge na forum to zdecydowanie za mało.
Typer WWE 2018 - 3 miejsce
Typer NXT 2018 - 1 miejsce
 
 
     
Jeffrey Nero 
Main Eventer



Wrestler: CM Punk/Goldberg/A.J.Styles
Wiek: 30
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2015
Podziękował: 23
Podziękowano mu 64 razy w 12 Postach
Skąd: Pleszew
Wysłany: 2019-11-23, 21:35   

1. Isaiah "Swerve" Scott
2. Team Ripley (Rhea Ripley, Candice LeRae, Tegan Nox & Mia Yim)
3. The Undisputed ERA (NXT Champion Adam Cole, NXT North American Champion Roderick Strong & NXT Tag Team Champions Kyle O’Reilly & Bobby Fish)
4. Finn Bálor
5. Pete Dunne
6. Pete Dunne
7. Velveteen Dream
_________________
Najdłużej panujący w historii Attitude Typer Champion of the world!!!
3. Miejsce - Typer Mistrzostw Świata 2014
3. Miejsce - Typer Ligii Europy 2014/2015
 
 
     
Manieq 
Jobber



Wrestler: John Cena, CM Punk
Wiek: 21
Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 182
Podziękował: 9
Podziękowano mu 18 razy w 1 Postach
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-11-23, 22:33   

1. Angel Garza
2. Team Baszler (NXT Women’s Champion Shayna Baszler, NXT UK Women’s Champion Kay Lee Ray, Io Shirai & Bianca Belair)
3. Team Ciampa (Tommaso Ciampa, Keith Lee, Dominik Dijakovic & ???)
4. Finn Bálor
5. Pete Dunne
6. Finn Bálor

7. Velveteen Dream
_________________

 
 
     
Kowalski 

Wrestler: AJ Styles, Owens, CM Punk, HBK
Wiek: 28
Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 1
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2019-11-23, 23:04   

Walki:

1. Singles mtach
Isaiah "Swerve" Scott

2. Women’s WarGames Match
Team Baszler (NXT Women’s Champion Shayna Baszler, NXT UK Women’s Champion Kay Lee Ray, Io Shirai & Bianca Belair)

3. Men’s WarGames Match
Team Ciampa (Tommaso Ciampa, Keith Lee, Dominik Dijakovic & ???)

4. Singles match
Finn Bálor

5. Triple Threat Match
Pete Dunne

6. Podwójnie punktowany typ: Balor

7. Kto będzie ostatnim członkiem teamu Ciampa? Kevin Owens
 
     
Pavlos 
Main Eventer



Wrestler: Edge, The Undertaker, HHH, Y2J
Wiek: 26
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 4122
Podziękował: 488
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-11-24, 00:58   

1. Isaiah "swerve" Scott
2. Drużyna Rhei Ripley
3. The Undisputed Era
4. Finn Bálor
5. Pete Dunne

6. Finn Bálor
7. Velveteen Dream

Dopiero zaczął się Kickoff, więc może zaliczycie. :P
_________________
Typerowa zabawa:
I miejsce - Liga Mistrzów 2015/2016
III miejsce (Ex æquo z użytkownikiem filomatrix) - Euro 2016
III miejsce - Euro 2012
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Google
 
Copyright © 2001-2010 Attitude      Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group