Edge o przygotowaniach do WM 36, nowy pretend... (zobacz)
Pełny skład Ladder Matchu kobiet, kolejne deb... (zobacz)
Nowe doniesienia ws. WrestleManii 36 (Spoiler... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
RAW (Spoilery, komentarze, dyskusje - temat zbiorczy)
Autor Wiadomość
Majesty
Jobber

Wrestler: Y2J, Hardy, Orton, Morrison
Podziękował: 11
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2010-03-30, 17:20   RAW (Spoilery, komentarze, dyskusje - temat zbiorczy)

Przeglądałem całe forum i nie znalazłem specjalnego tematu poświęconego tylko i wyłącznie galą jak np. Smackdown! czy RAW. O NXT akurat jest. Stworzyłem ten temat, w którym będziemy wypowiadali się na tematy RAW i związanych z nim wydarzeń.
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Czy mi się zdaje, czy Swagger poprawił swoje speech'e? Nawet nie najgorzej się ich słucha. Osobiście bardzo lubię tego wrestlera i cieszę się z pushu jaki dostał na ostatnim RAW.

PS. Napisałem w spoilerach, ale nastepne wypowiedzi będą już bez nich, gdyż w temacie jest napisane 'Spoilery'.
http://forum.attitude.pl/...p=211871#211871
Zapraszam do mojej galerii

10kilan 
Jobber

Wrestler: Orton,Christian,Sting,Sin Cara
Podziękował: 0
Wysłany: 2010-03-30, 17:41   Re: RAW (Spoilery, komentarze, dyskusje - temat zbiorczy)

Majesty napisał/a:
Przeglądałem całe forum i nie znalazłem specjalnego tematu poświęconego tylko i wyłącznie galą jak np. Smackdown! czy RAW. O NXT akurat jest. Stworzyłem ten temat, w którym będziemy wypowiadali się na tematy RAW i związanych z nim wydarzeń.

O RAW i SD dyskutujemy raczej w dziale ''Raporty i wyniki''. Może i malo ludzi tam zagląda,ale do tego celu dział ten jest przeznaczony :)
They talk to me

wrestlemaniac 
Lower Midcarder

Wrestler: Mr. Anderson, Abyss, RVD,
Podziękował: 16
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2010-03-30, 17:50   

Tak Raporty i wyniki a tutaj mowa o takich galach których jeszcze nie było :) Dlatego spoilery.

Majesty
Jobber

Wysłany: 2010-03-30, 18:31   

wrestlemaniac napisał/a:
Tak Raporty i wyniki a tutaj mowa o takich galach których jeszcze nie było :) Dlatego spoilery.

Wiem o tym w Raportach i Wynikach, ale tam dyskutuje się o galach, które już były. To ma służyć jako ogólna dyskusja o RAW, a nie o poszczególnych galach. Choć tutaj też będziemy gadać o galach. Myślę, że nie potrzebne jest zaśmiecanie Raportów i Wyników, moim zdaniem najlepiej przenieść dyskusję do tego tematu.

mappy
Jobber

Wrestler: 619
Podziękował: 3
Wysłany: 2010-03-30, 20:03   

Cytat:

nom ok to pogadajmy o raw z 29.11.2010 :lol:
bezsensowny temat

hardy0525 
Jobber

Wrestler: J.Hardy,HBK,Triple H,CM Punk
Podziękował: 14
Podziękowano mu 103 razy w 17 Postach
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2010-03-30, 20:21   

mappy napisał/a:
Cytat:
Tak Raporty i wyniki a tutaj mowa o takich galach których jeszcze nie było Dlatego spoilery.

nom ok to pogadajmy o raw z 29.11.2010
bezsensowny temat

Moim zdaniem to nawet śmieszne nie było
Chyba każdy się domyśli,że chodziło o najbliższe RAW,maksymalnie w najblizszym czasie.Co do tematu to trochę zbędny bo o takich rzeczach zazwyczaj rozmawia się w temacie np.o najbliższej gali albo np."TNA po wielkiej rewolucji" itp.

Majesty
Jobber

Wysłany: 2010-03-30, 21:39   

Powiedz mi jedno: Co ma temat o RAW do tematu o gali np. Extreme Rules? Okej, skoro wydarzenia z RAW mają odbicie na np. ER, ale kogo obchodzi w temacie ER na przykład segment wrestler'a z RAW
Poza tym TNA ma tylko jeden show, a WWE aż 3, więc przyda się temat zbiorczy dla jednego show.

Ale jak chcecie, to nie piszcie i zamknijcie temat, skoro nic nie wnosi.

spiderfym 

Wrestler: Edge, Morrison, Punk, DX,
Podziękował: 1
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2010-03-30, 22:30   

Majesty napisał/a:
Czy mi się zdaje, czy Swagger poprawił swoje speech'e?

Jakby przestał seplenić.

Wybaczcie ale ostatni RAW był ciekawszy od całej wrestlemanii...

pawlos 
Jobber

Wrestler: CM Punk,Shannon Moore,Edge.
Podziękował: 27
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2010-03-30, 22:37   

Wczorajsze RAW wyszło moim zdaniem nieźle. Złość Batisty gdy partnerem Ceny okazał się Orton jest epicka :) . Podziękowanie Takera miło przyjąłem, znaczyło to że ma szacunek do HBK-a co nie czyni z niego całkowitego Heela. Christian vs DiBiase pozostawie bez komentarza. Nawet nie wiedziałem żę to jest wwe. Walka moża i nawet dobra, ale Christiana stać na więcej, a publiczność milczała jak grób. Zdecydowanie za mało widowiskowa walka.

Spayki 
Jobber

Wrestler: z obecnych - AJ, Y2J i Orton
Wysłany: 2010-03-30, 23:21   

spiderfym napisał/a:
Jakby przestał seplenić.

Tylko troszeczkę. Tak jak napisałem w wątku o WM-ce - pewnie go na kurs wymowy wysłali ;)

pawlos napisał/a:
Wczorajsze RAW wyszło moim zdaniem nieźle. Złość Batisty gdy partnerem Ceny okazał się Orton jest epicka :) .

Ło matko, jak ja nie lubię szastania tym słowem, co zresztą w ostatnim czasie dzieje się w każdym możliwym kontekście.

pawlos napisał/a:
Podziękowanie Takera miło przyjąłem, znaczyło to że ma szacunek do HBK-a co nie czyni z niego całkowitego Heela.

Sęk w tym, że Taker heelem nie jest.

iwulBRAND 
Midcarder

Wrestler: Johnny Mundo, Sami Zayn
Podziękował: 64
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2010-03-31, 12:39   

Taker jest oddzielną kategorią postaci - Undertakerem. Jego obecnie nie obowiązują podziały face/heel, skoro nawet obijanie HBK (pomijam już np. Hart Dynasty i Cryme Tyme) nie wygenerowało dla niego heatu, to co musiałoby go wygenerować? Chyba pobicie jednocześnie Ceny, Triple H i jeszcze paru topowych face'ów niedozwolonym przedmiotem i "spowodowanie kontuzji". Taker jest legendą i co by nie zrobił, ludzie nadal będą go oklaskiwać, tak samo jak HBK. RAW jeszcze nie obejrzałem - ze względu na WM bardzo dużo ludzi ściąga z torrentów przez co ciężko pobrać, poza tym wczoraj ściągałem WM'kę i Impact :)

Majesty
Jobber

Wysłany: 2010-03-31, 14:19   

Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że Hart Dynasty dostaje większy push. Podobało mi się jak Kidd wykonał Sharpshooter'a, w końcu wszystko zostaje w rodzinie ;)

wrestlemaniac 
Lower Midcarder

Wrestler: Mr. Anderson, Abyss, RVD,
Podziękował: 16
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2010-03-31, 14:59   

Zobaczymy jak duży będzie ten push. Mam nadzieje, że długo nie będziemy musieli czekać aby zobaczyć ich z pasami TT.

Jak wiemy Jack Swagger wykorzysta walizkę i zdobędzie WHC od Chrisa Jericho. Mimo wszystko jestem z tego faktu nie zadowolony. Miałem nadzieje, że Christian wygra MITB i zdobędzie jeden z głównych pasów.

LegendKiller 
Midcarder

Wrestler: Randy Orton
Podziękowano mu 49 razy w 4 Postach
Wysłany: 2010-03-31, 15:17   

Cytat:
Jak wiemy Jack Swagger wykorzysta walizkę i zdobędzie WHC od Chrisa Jericho. Mimo wszystko jestem z tego faktu nie zadowolony.

Debil ? Idiota ? Imbecyl ? Naprawdę brakuje mi słów ..

Jak wiemy ? Jak TY, kurwa, wiesz. Temat dotyczy gali R-A-W, nie SmackDown, więc z jakiej racji rzucasz spoilerem który zdradza losy NAJWAŻNIEJSZEGO pasa NIEBIESKIEGO brandu ? Masz świadomość tego, iż nie każdy czyta wszystkie spoilery nie chcąć psuć sobie zabawy ?

Proszę o najsurowszy wymiar kary. :x

10kilan 
Jobber

Wrestler: Orton,Christian,Sting,Sin Cara
Wysłany: 2010-03-31, 15:35   

Wracając do RAW to cieszy mnie,jako fana Vipera też,zmiana postaci Ortona. W roli heela był dobry,w sumie jeden z największych w federacji jak i nie najlepszy w ostatnim czasie,a tu proszę WWE widząc rosnącą popularność Ortona,zawsze był popularny ale ostatnio co się działo podczas wejść to Cena mógłby nawet pozazdrościć :D zdecydowało się na taki ot co face turn i co? Orton wg mnie przebija teraz popularnością nawet Johna,a to jest nie lada wyczyn. Twardy,typowy samotnik ale face,lejący heelów bez litości,miła odmiana,że nie ucieka z ringu jak wchodzi jakiś topowy face-jak o bywało jeszcze kilka miesięcy temu. Ktoś porównał go w obecnej roli do Austina,może za wcześnie na takie porównania,ale jestem bardzo ciekaw co się dalej będzie działo z jego postacią,no i kogo mu podrzucą do feudu,Sheamus chyba nadal bd kontynuował z HHH,Cena z Batistą no to nie wiem kto...Pisało się o feudzie z Christianem ale CC to też face. No cóż,pożyjemy,zobaczymy :) No i pożegnanie HBK'a. Mam nadzieję że wróci,bo chyba wszyscy się tego spodziewamy,ale kurcze jak będzie odchodził jakos tak za rok,dwa to będzie żal i to duży...świetny wrestler,jeden z najlepszych w historii...
They talk to me

Odpowiedz do tematu