WWE zmienia podejście do Hell in a Cell, zapo... (zobacz)
Owens pracuje z kontuzją, oglądalność NXT... (zobacz)
Powroty na Dynamite, podsumowanie wydarzeń... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
ROH 15.12.2018
Autor Wiadomość
KL 
MidcarderWiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 592
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2018-12-18, 19:01   ROH 15.12.2018

Dziś w ROH TV świąteczny pojedynek pełen wrestlerów w ringu. Jay Lethal oraz Matt Taven przewodzą swym drużynom w 10-man tag team matchu !
Za kulisami Jay Lethal oraz Matt Taven, przy świątecznej choince i prezentach. W Prezentach schowane były nazwiska wrestlerów którzy będą ich partnerami w pojedynku 10-man tag team match. Lethal był podekscytowany, w przeciwieństwie do Tavena który był zainteresowany jedynie TK O’Ryanem i Vinnym Marseglią jako partnerzy w ringu; reszta to Melviny.


Walka nr 1: Twisted Sisterz vs Madison Rayne i Dr. Britt Baker
Holidead dostała Superkick od Baker, chwilę później również Thunder Rosa wyleciała z ringu. Na obie panie Madison wykonała Crossbody poza ring. Później jednak siostry przejęły kontrolę nad Madison i naprzemiennie ją rozpracowywały. Thunder Rosa posadziła rywalkę w pozycji Tree of Woe i wymierzyła jej Dropkick.
Po przerwie reklamowej Rayne uwolniła się od rywalek i dokonała upragnionej zmiany. Ta, jak to w takim momencie, ruszyła żwawo do ataku i nie ma na nią mocnych. Thunder Rosa otrzymała od niej Double Underhook Suplex, a Rayne dorzuciła od siebie Clothesline. Holidead pozbyła się Madison z ringu, a Britt otrzymała od sióstr kombinację Lungblower + Flatliner, a także wariację Celebrity Rehab. Rayne w ostatniej chwili przerwała pin. Madison próbowała atakować, lecz dostała podwójnego puncha. Mimo to zdołała powalić rywalki Dropkickiem, ale chwilę później siostry wyszły na przewagę: Holidead powaliła Britt Spinebusterem, po czym przymierzała się na akcję z Double Underhook. Baker zdołała to skontrować i wystawiła rywalkę dla Madison na Cutter. Thunder Rosa użyła nogi Britt do znokautowania Madison. Holidead wymierzyła Britt Spinning Back Slam, Rosa dorzuciła Double Stomp z górnego narożnika i mamy pinfall.

Zwyciężczynie: Twisted SisterzJay Lethal i Matt Taven wybierali i otwierali prezenty z karteczkami ich partnerów. Lethal był zadowolony, podczas gdy Taven mówił jedynie "Melvin".
Później Lethal znalazł pod stołem jeszcze jeden prezent i bardzo się ucieszył, że dostał mu się Cheeseburger. Z kolei Taven znalazł jeszcze jedną kartką za mikołajem zawieszonym na choince, lecz po zapoznaniu się z nazwiskiem pozostawił to bez komentarza.


Walka nr 2: Matt Taven, Brian Milonas, Beer City Bruiser, Jonathan Gresham i Marty Scurll vs Jay Lethal, Cheeseburger, Rhett Titus, Vinny Marseglia i Jeff Cobb - Christmas Surprise 10-man tag team match
Taven i Lethal byli skłonni dokonać wymiany zawodników: Gresham i Marseglia. Sędzia jednak na to nie pozwolił.W pierwszych minutach Lethal zabrał się do roboty, walcząc najpierw przez krótką chwilę z Greshamem, a później dłuższą z Bruiserem. Taven wkroczył do akcji i zgodnie ze swoim życzeniem, dostał do walki Cheeseburgera. Matt jednak wcale nie przystąpił do akcji tylko wpuścił na ring Milonasa. Z początku Cheeseburger się z nim bawił poprzez przeskakiwanie nad nim w narożnikach. Rhett Titus postanowił się włączyć do akcji, ale był to zły pomysł.
Marseglia i Scurll stanęli przeciwko sobie, mając w ręku odpowiednio siekierę oraz parasol. Marty jednak wpuścił na ring Tavena, zmuszając go do pojedynku ze swoim przyjacielem. W dodatku nikt z obu teamów nie chciał ich zmienić, aby panowie nie uniknęli konfrontacji ze sobą. Matt i Vinny wysprycili się na tyle, że wyszli z ringu i rozpoczęli jeden wielki brawl. Beer City Bruiser wlazł na górny narożnik i skoczył na wrestlerów poprzez Crossbody; Taven jako jedyny uniknął ataku.
Po przerwie reklamowej Lethal wymierzył Marseglii Superkick i dopiero po chwili skojarzył że są partnerami w tej walce. Lethal został sprowadzony do narożnika przez Tavena, który następnie każdego ze swoich partnerów pchnął Irish Whipem w stronę Jay'a. Jedynie w przypadku Greshama ten skontrował to na swój Irish Whip i Taven zaliczył jedynie narożnik. Teraz role się odwróciły i to Lethal posyłał swoich ludzi na Matta w narożniku. Lethal i Titus wykonali Mattowi w tej samej chwili Dropkick, Cheeseburger dołożył Shotei, a Cobb German Suplex.
Nastąpiła eliminacja - jeden drugiego eliminował z ringu swoim finiszerem lub mocną akcją. Ostatecznie Jeff Cobb wymierzył Overhead Suplex Milonasowi, a następnie Tour of Island Bruiserowi i uzyskał pinfall.

Zwycięzcy: Jay Lethal, Cheeseburger, Rhett Titus, Vinny Marseglia i Jeff Cobb
Świątecznie, zatem odskocznia od tego co zazwyczaj - tak należy traktować ten odcinek i z takim nastawienie można go obejrzeć, jeśli jest wolna chwila. Wyszła z tego całkiem niezła rozrywka, podgrzewająca pomału feud na linii Taven-Lethal. Z kolei Twisted Sisterz mogą być przydatnym ogniwem w dywizji kobiet - panny heelówne to coś, co z pewnością się tam przyda.

Za tydzień przypomnienie najważniejszych wydarzeń z roku 2018. W main evencie The Briscoes vs The Young Bucks.

Oglądajcie Ring of Honor !
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Google
 
Copyright © 2001-2010 Attitude      Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group