Zamieszanie wokół pasów tag team, wydarzenia ... (zobacz)
Terminy kolejnych gal PTW, pierwsze atrakcje... (zobacz)
Kolejny powrót, kto wygrał World Cup? Wydarze... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
ROH 18.08.2018
Autor Wiadomość
KL 
MidcarderWiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 592
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2018-08-20, 20:13   ROH 18.08.2018

Dziś w ROH TV ważne ogłoszenie od Alexa Shelley'a. Ponadto m.in. starcie dwóch byłych ROH TV Championów oraz...... turniej Top Prospect !
Walka nr 1: Chris Sabin (w/ Alex Shelley) vs Skorpio Sky
Publika żywo skandowała "SCU" oraz "Motor City". Skorpio użył swego catchphrase'u, który znamy z Being The Elite :) Sky wymierzył mocny Double Stomp w plecy, a potem jeszcze skoczył na rywala poza ringiem. Do tego jeszcze doszedł Leg Drop na krawędzi ringu, ale to było za mało na pinfall. Obaj panowie w tym samym momencie wykonali Clothesline, lecz sekundę później Sabin jeszcze do tego dołożył Enzuigiri. Skorpio wypadł z ringu i dostał po chwili Running Kick z krawędzi ringu.
Po przerwie reklamowej Chris kontrolował starcie, wykonując m.in. Missile Dropkick. Wykonał też Super Hurricanranę..... po której Sky wstał i natychmiastowo odpowiedział Jumping Hurricanraną. Skorpio kontynuował atak i po Slingshot Cutter uzyskał 2 count. Sabin próbował przejść do submissionu, ale nie dość że mu się to nie udało, to jeszcze oberwał poprzez Jumping Knee. Chris zdołał odpowiedzieć przez Enzuigiri i złapał rywala na Cradle Shock, dzięki któremu uzyskał pinfall !

Zwycięzca: Chris Sabin


Alex Shelley wziął mikrofon i wspominał, że występują w teamie 12 lat, a sam już ma karierę trwającą 16 lat, która i tak jest 2 lata krótsza od kariery Sabina. Udało im się razem zdobyć pasy drużynowe, ale w tym momencie on sam czuje, że od siebie nie ma już wiele do zaoferowania. Czuje tez, że Motor City Machine Guns nie ma wiele do zaoferowania. Zdał sobie z tego sprawę siedząc u dentysty, który naprawiał stan jego uzębienia już po raz trzeci z powodu wrestlingu. Alex podkreślił że nie chce tego traktować jako końca kariery, ponieważ w tym biznesie nigdy tak nie jest. Okaże się jaka będzie przyszłość, a tymczasem Alex liczy na to że Chris przypieczętuje opinię że MCMG to jeden z najlepszych tag teamów w wrestlingu. Alex ma nadzieję że Chris wykorzysta w pełni swój potencjał i zdobędzie pas ROH TV Champion.
Panowie wyściskali się, a chwilę później na ring wbiegł Punishment Martinez, atakując obu od tyłu Clotheslinem. Sabin dostał od tyłu Stomp, lądując twarzą na krzesło. To samo miało spotkać Alexa Shelley'a, lecz niespodziewanie ROH TV championowi przeszkodził w tym Skorpio Sky.Kelly Klein dołączyła do stolika komentatorskiego na kolejny pojedynek. Wspomniane zostało, że Kelly niedawno w pojedynku z Jenny Rose straciła kawałek zęba.


Walka nr 2: Karen Q vs Jenny Rose
Panie próbowały różnych sposobów na pin. Jenny chybiła ze Splashem w rogu i oponentka przejęła kontrolę. Karen maltretowała rywalkę w rogu oraz wymierzyła Neckbreaker. Już po przerwie reklamowej Q dalej przeważała, lecz seria ciosów w rogu oraz Uranage starczyło jedynie na 2 count. Rose ruszyła do kontrataku, wymierzając Sidewalk Slam. Do tego Northern lights suplex, a także Spear, ale tylko 2 count.
Kelly Klein wstała ze stanowiska komentatorskiego i wskoczyła na krawędź ringu. Rzuciła swój ochraniacz na zęby w stronę Jenny. Karen zaskoczyła rywalkę Full Nelson Slamem i zgarnęła pinfall.

Zwyciężczyni: Karen Q


Kelly od razu po walce rzuciła się do ataku na Jenny Rose. Rzuciła jej też rachunek za dentystę.


Promo Jonathana Greshama, który dwa razy w tym roku mierzył się z Jay'em Lethalem i dwa razy był bliski wygranej, ale jednak w obu przypadkach schodził z ringu pokonany. Sam Lethal też przyznał, że z początku nie doceniał rywala, który jednak okazał się być trudnym przeciwnikiem.
Za 3 tygodnie w ROH TV Jay Lethal postawi na szali pas ROH World Champion w starciu z Jonathanem Greshamem w 30-minutowym Iron Man Matchu !
Za kulisami widzimy, iż Alex Shelley dostał mocno w dziób krzesłem. Chris Sabin wołał o pomoc lekarza.

Rozpoczyna się dziś turniej Top Prospect 2018 ! Ośmiu wrestlerów którzy są dopiero na etapie rozwoju swojej kariery, ma szansę zaistnieć. Zwycięzca turnieju zyska roczny kontrakt oraz title shota na pas ROH TV.


Caprice Coleman dołączył do stolika komentatorskiego.


Walka nr 3: Eli Isom vs F.R. Josie - pierwsza runda turnieju Top Prospect
Panowie toczyli bardzo wyrównany bój. Eli popisał się Release Suplexem, czym zyskał sobie poparcie publiki. Josie uchylił się przed Springboardem i sam chciał wykonać skok z narożnika..... lecz został złapany w powietrzu na Backbreaker.
W tym momencie na ring wbiegł Jeff Cobb, atakując obu wrestlerów.

Brak zwycięzcy

Jeff Cobb wymierzył Isomowi Belly to Belly Suplex, a Josiemu przywalił w dziób. Następnie Cobb złapał obu w obie dłonie i w tej samej chwili wymierzył im Back Suplex. Publika skandowała "this is awesome".

Walka nr 4: Kenny King vs Marty Scurll
W pierwszych minutach panowie bawili się w technikę. Raz jeden przeważał, raz drugi. Marty złapał oponenta na Surfboard i przy tym łapał go za nos. Akcja przeniosła się poza ring, gdzie Marty atakował rywala chopami, ale jeden mocny cios wystarczył Kingowi, aby powalił rywala na podłogę. Marty tak się wkurzył, że na ring wziął swoją parasolkę. Kenny zdołał ją przejąć, lecz nie zrobił z niej użytku. Marty wykorzystał zamieszanie, aby zaskoczyć rywala atakiem i tym sposobem przejąć kontrolę nad nim.
Po przerwie reklamowej Marty wymierzył Superplex, ale sam przy tym trochę ucierpiał. Kenny zablokował próbę Chickenwings, po czym Marty chciał skraść pin trzymając się przy tym liny, ale Kenny i tak nie dał się odliczyć do trzech. King zaskoczył rywala Roundhouse Kickiem, po czym przeszedł do kontrataku - po paru ciosach, Backbreakerze i Spinebusterze Kenny założył Last Chancery, submission Austina Ariesa. Marty zdołał dotrzeć do lin.
Marty zablokował kopniaka i sam mocno przywalił Forearmem. Do tego jeszcze Superkick i Brainbuster, ale tylko 2 count. Panowie szli cios za ciosem, kopniak za kopniakiem. Wydawało się że Kenny pomyślnie wykona Royal Flush, ale jednak Marty skontrował to na DDT. Marty znów sięgnął po swój parasol, lecz arbiter niemal od razu zadbał aby pozostał on poza ringiem. Wykorzystując ten moment, Kenny King wykonał roll up i umyślnie odliczył rywala z nogami zawieszonymi na linach.

Zwycięzca: Kenny King

Troszkę zaskakujące dla mnie, że tak nagle objawia nam się tu tegoroczna edycja turnieju Top Prospect. Zwykle jest w styczniu, ale w tym roku w tym czasie był turniej o wyłonienie pierwszej Women of Honor Champion. Zaskakujące jest to, że w żaden sposób Ring of Honore nie promowało nadejście tego turnieju. Zwykle mieliśmy okazję poznać poprzez oficjalną stronę kto będzie brał udział i co do tej pory dana osoba osiągnęła. A teraz mamy jeden nierozstrzygnięty pojedynek (co samo w sobie złym pomysłem nie jest) i znaki zapytania co do tego kto jeszcze bierze udział. Pewnie jedną z tych osób będzie Jeff Cobb, który od razu wyrasta na faworyta ;) Oprócz tego widzieliśmy też być może zalążek heel turnu Kenny Kinga. A że użył w walce submissionu Austina Ariesa, być może będzie chciał go wyzwać na 'one more match'. Przyjemny odcinek w tym tygodniu, bo całkiem przyjemna publika.


Za tydzień starcie weteranów: Christopher Daniels vs Jay Briscoe. Ponadto Cody i Young Bucksi w pojedynku z The Kingdom o pasy 6-man tag team champions.

Oglądajcie Ring of Honor !
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Google
 
Copyright © 2001-2010 Attitude      Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group