Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWE PPV - Royal Rumble 2017 (dyskusja, zapowiedź, spoilery)


Pavlos

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 432
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.04.2012
  • Status:  Offline

WWE PPV - Royal Rumble

 

29 styczeń 2017

 

Alamodome

San Antonio, Texas

 

220px-Royal_Rumble_2017.jpg

 

Remember The Rumble

 

 

 

 

 

Karta:

 

 

http://s2.ifotos.pl/img/20170123R_aessapx.jpg

 

 

30 - osobowy Royal Rumble

(Bill Goldberg, Brock Lesnar, Big E, Kofi Kingston, Xavier Woods, Chris Jericho, Braun Strowman, Baron Corbin, The Undertaker, Dean Ambrose, The Miz, Dolph Ziggler, Cesaro, Sheamus, Bray Wyatt, Randy Orton, Luke Harper, Big Show, Sami Zayn, Big Cass, Rusev, Mojo Rawley...).

 

 

 

http://s2.ifotos.pl/img/20170109R_aesssqs.jpg

 

Universe Championship:

 

No Disqualification match

Kevin Owens © vs Roman Reigns

 

*Chris Jericho ma zakaz ingerowania w pojedynek. Dla pewności zostanie zamknięty w klatce i zawieszony nad ringiem. W przypadku odmowy umieszczenia w klatce Kanadyjczyk zostanie dyscyplinarnie zwolniony przez Micka Foleya.

 

 

 

http://s2.ifotos.pl/img/20170117R_aesssqa.jpg

 

WWE Championship:

 

Single match

AJ Styles © vs John Cena

 

 

 

http://s5.ifotos.pl/img/20170102R_aesssqq.jpg

 

RAW Women's Championship:

 

Single match

Charlotte © vs Bayley

 

 

 

http://s5.ifotos.pl/img/20170109R_aessapp.jpg

 

Cruiserweight Championship:

 

Single match

Rich Swann © vs Neville

 

 

 

http://s2.ifotos.pl/img/20170123K_aessaph.jpg

 

Pierwszy Kickoff - o RAW Tag Team Championship:

 

Tag Team match

Cesaro & Sheamus vs Luke Gallows & Karl Anderson

 

*Do walki zostanie przydzielonych dwóch sędziów.

 

 

 

http://s5.ifotos.pl/img/20170123K_aessaap.jpg

 

Drugi Kickoff:

 

Single match

Sasha Banks vs Nia Jax

 

 

 

http://s2.ifotos.pl/img/20170123R_aearhnp.jpg

 

Trzeci Kickoff:

 

6 - osobowy Tag Team match

Becky Lynch, Nikki Bella & Naomi vs Alexa Bliss, Natalya & Mickie James

 

 

 

http://s5.ifotos.pl/img/20170123K_aessqpa.jpg

 

Shawn Michaels będzie gościem specjalnym studia w Kickoff gdzie wypowie się na temat "najbardziej wyczekiwanego powrotu na tegorocznym Royal Rumble".

Edytowane przez Pavlos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PH93

    11

  • Grins

    11

  • CzaQ

    10

  • JohnBoy

    10

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  708
  • Reputacja:   151
  • Dołączył:  30.12.2016
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

W tym roku ciężko wybrać faworyta Royal Rumble matchu.

Jest kilka fajnych propozycji, ale miejmy nadzieje, że nie wygra go żaden Roman Reigns po raz drugi. Obstawiałbym Cena, ale moim zdaniem wygra on pas na Wrestlemani 33 we walce z Undertakerem już pojawił się plotki, że Cena przejdzie potencjalny Heel Turn na ostatnim Smackdown, nie trudno było zauważyć, że nie co zmienił gadkę i przestał słodzić publiczności twierdząc, że chce walki o pas, bo jest Johnem Cena.

Jest jeszcze kilka wypromowanych nazwisk dałby szanse Braunowi Strowmanowi, który spisuje się idealnie od podziału brandów.

Również dałby szanse Samiemu Zaynowi, który mógłby się pod promować przed Royal Rumble matchem na kolejny RAW walka w Last Man Standing matchu może mu tylko pomóc. Kolejnym faworytem jest Chris Jericho, który odwala nie złą robotę na RAW razem z Kevinem Owensem. Co do powrotów to nie przewiduje jakichś wielkich niespodzianek mamy Goldberga i Brocka Lesnara to wyłącznie wystarczy, a i pewnie dojdzie do debiutu Samoe Joe i kogoś jeszcze z NXT.

 

Jakie są wasze propozycje?

Edytowane przez Grins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  31
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.05.2016
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone

Z tymi faworytami to dużo zależy od tego czy Styles i Owens obronią pas.

 

Powiedzmy że Styles utrzymuje pas do WM, wtedy bym proponował

- Wyatta, wygrywa z pomocą rodzinki

- Ortona, wygrywa z pomocą rodzinki :D , po wygraniu pasa ewentualny feud z Wyattem.

Jeśli Owens utrzymuje pas do WM, to bym proponował:

- Jericho, w końcu mamy feud między przyjaciółmi

- Zayna, w końcu never-ending story musi trwać

 

A znając życie pewnie żadna opcja się nie sprawdzi, bo a) Cena ma niby teraz dostać już ten 16 run b) Owens raczej nie nadaje się na tego, który broni pas na WM (za mały kaliber).

 

W każdym razie opcji jest wiele, a wydaje mi się że na pewno, w którymś brandzie główny pas zmieni posiadacza już na RR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

- Wyatta, wygrywa z pomocą rodzinki

Wyatt na wygraną w obecnym gimmicku nie ma nawet najmniejszych szans. Jego postać jest prowadzona tak jak świetny Umaga, czyli dobrze, ale ostatecznie jest tym, który będzie podkładany main eventerom. Ukazuje to nam jego streak z wm. Teraz na wm będzie miał walkę z Ortonem, którą oczywiście przegra. Wyatt miałby szansę, ale tylko i wyłącznie, gdyby zmienili mu gimmick.

Edytowane przez 8693
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.04.2013
  • Status:  Offline

Na chwilę obecną po przeglądzie Raw i Smackdown mam 2 typy co do potencjalnych zwycięzców RR

A. Finn Balor ( jeśli będzie zdrowy) na Wm-ce dostajemy Owens vs Balor o Universal tittle

B. Miz, na Wm - ce dostajemy Aj Styles vs Miz o WWE Championship

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  708
  • Reputacja:   151
  • Dołączył:  30.12.2016
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Na chwilę obecną po przeglądzie Raw i Smackdown mam 2 typy co do potencjalnych zwycięzców RR

A. Finn Balor ( jeśli będzie zdrowy) na Wm-ce dostajemy Owens vs Balor o Universal tittle

B. Miz, na Wm - ce dostajemy Aj Styles vs Miz o WWE Championship

 

Niemal pewne, że Owens nie obroni mistrzostwa na Royal Rumble i reigns go rozjedzie jak będzie chciał. Najpewniejszym kandydatem do mistrzostwa jest Goldberg i jego ewentualny program z Romanem, z kolei Miz może wygrać title-shota w Komorze Eliminacyjnej, więc to byłoby najrozsądniejsze rozwiązanie.

 

- Goldberg wygrywa RR Match bo na chwilą obecną jest najmocniejszym kandydatem z RAW, ewentualnie Strowman.

- Miz wygrywa walkę w Komorze i jego ewentualna potyczka ze Stylesem ale najpewniej Jachu może zgarnąć już pas na RR, a Royal Rumble wygra Undertaker który być może zapowie swój udział już na RAW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.04.2013
  • Status:  Offline

Na chwilę obecną po przeglądzie Raw i Smackdown mam 2 typy co do potencjalnych zwycięzców RR

A. Finn Balor ( jeśli będzie zdrowy) na Wm-ce dostajemy Owens vs Balor o Universal tittle

B. Miz, na Wm - ce dostajemy Aj Styles vs Miz o WWE Championship

 

Niemal pewne, że Owens nie obroni mistrzostwa na Royal Rumble i reigns go rozjedzie jak będzie chciał. Najpewniejszym kandydatem do mistrzostwa jest Goldberg i jego ewentualny program z Romanem, z kolei Miz może wygrać title-shota w Komorze Eliminacyjnej, więc to byłoby najrozsądniejsze rozwiązanie.

 

- Goldberg wygrywa RR Match bo na chwilą obecną jest najmocniejszym kandydatem z RAW, ewentualnie Strowman.

- Miz wygrywa walkę w Komorze i jego ewentualna potyczka ze Stylesem ale najpewniej Jachu może zgarnąć już pas na RR, a Royal Rumble wygra Undertaker który być może zapowie swój udział już na RAW.

 

Elimination chamber przypisane jest tylko do Smackdown?, jesli tak to mamy tutaj już jasne że RR wygra ktoś z RAW

- w celu podniesienia raitingów

- po co marnować shot dla kogoś z smacka jak dana osoba może go na EC wywalczyć

- wraca Finn Balor i wygrywa RR i upomina się o swój pas, którego nie przegrał

 

Reigns dostanie Goldberga tu nie potrzebny jest pas, tylko pytanie co z U.S tittle?, bo sądzę że na Wm-ce zrobią jakiś ladder match o niego

Taker dostanie Cene

Seth dostanie HHH

Lesnar vs Strowman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 040
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2010
  • Status:  Offline

Muszę przyznać, że chyba pierwszy raz od nie pamiętam którego PPV mamy fajny theme którego można słuchać w świecie nieWWE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 258
  • Reputacja:   25
  • Dołączył:  02.07.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Muszę przyznać, że chyba pierwszy raz od nie pamiętam którego PPV mamy fajny theme którego można słuchać w świecie nieWWE.

 

Miejmy nadzieję, że albo nie liczysz tworów takeover'owskich, albo udajesz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 040
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2010
  • Status:  Offline

Miejmy nadzieję, że albo nie liczysz tworów takeover'owskich, albo udajesz.

 

Takovery oglądałem wszystkie... Żaden utwór mi nie wpadł w ucho bo wszystkie to były chyba te same hipsersko-rockowe kawałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 131
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.04.2010
  • Status:  Offline

Muszę przyznać, że chyba pierwszy raz od nie pamiętam którego PPV mamy fajny theme którego można słuchać w świecie nieWWE.

Jakoś niezbyt mi to pasuje do gali Royal Rumble :/ Tzn. nie twierdzę, że jest słaby czy coś (choć w guście na pewno nie moim). Po prostu nijak ten utwór nie nakręciłby mnie na galę.

Miejmy nadzieję, że albo nie liczysz tworów takeover'owskich, albo udajesz.

Z TakeOverów kojarzę przede wszystkim Halestorm i Motorhead, czyli absolutnie moja półka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  691
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.06.2015
  • Status:  Offline

To, kto wygra RR faktycznie zależy od walk mistrzowskich. Wielki plus dla tej gali, że nie mamy znanego zwycięzcy. Pamietamy co było rok temu.

 

Głupotą bedzie jeśli Cena teraz zdobędzie złoto i miał je bronić przeciwko Takerowi na WM. Straszna głupota na ktora WWE pewnie się zdecyduje. Albo Cena zdobywa pas na WM z AJem albo walczy z Takerem bez tytułu w tle.

 

Owens vs Jericho (wygrywa na RR) na Wmce o pas to piękna perspektywa dla fanów. Dla fanów byłaby to jedna z najbardziej wyczekiwanych walk ale podejrzewam że w oczach Vince'ach to nie jest godne największej ze scen.

 

Nie chcę aby wygrywał tą walkę jakiś Braun, Roman, Goldberg, Brock czy Taker. Każdy byle nie oni. Będę kibicował Jericho i...Samoa Joe. To raczej niemożliwe ale Aj vs Samoa na WM wyglada zbyt pięknie abym mu nie kibicował :D

 

Będę też czekał na powrót Kurta. Plotki że wróci w kwietnu moga być specjalnie wypuszczane bo jeśli dogadał się z W to czemu nie puszczą go w takiej walce jak Royal Rumble Match?

 

RR zapowiada się bardzo dobrze. Oby był komentarz Nikodema i Grzegorza, pielęgnujmy tradycje!

Edytowane przez smartfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  708
  • Reputacja:   151
  • Dołączył:  30.12.2016
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Na Instagramie John Cena wrzucił fotkę Kennyego Omegi w tam tym roku zrobił podobnie z AJ Stylesem. Co o tym sądzicie? Czyżby szybki transfer Omegi do głównego rosteru? Dziś sobie obejrzałem tą całą walkę z Wrestle Kingdom 11. No muszę przyznać, że McMahon to się chyba dusił jak widział, że ta walka zebrała aż 6 gwiazdek w sumie się nie dziwię Wrestle Kingdom 11 pewnie przebije WrestleManie. Bo znając dzisiejsze warunki w WWE to takiej walki nikt raczej nie wykręci prócz AJa, więc jakiś huczny debiut by się przydał na Royal Rumble.

 

Co raz bardziej mi się zdaję że Vince postawi na walkę Cena z Undertakerem i na ten cały Heel Turn Jaśka, żeby zaszokować cały świat Wrestlingu. Mam do tego idealne podstawy, znając Vince nie da za wygraną i coś przygotuje na WrestleManie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  373
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.07.2011
  • Status:  Offline

Na Instagramie John Cena wrzucił fotkę Kennyego Omegi w tam tym roku zrobił podobnie z AJ Stylesem. Co o tym sądzicie? Czyżby szybki transfer Omegi do głównego rosteru? Dziś sobie obejrzałem tą całą walkę z Wrestle Kingdom 11. No muszę przyznać, że McMahon to się chyba dusił jak widział, że ta walka zebrała aż 6 gwiazdek w sumie się nie dziwię Wrestle Kingdom 11 pewnie przebije WrestleManie. Bo znając dzisiejsze warunki w WWE to takiej walki nikt raczej nie wykręci prócz AJa, więc jakiś huczny debiut by się przydał na Royal Rumble.

 

Co raz bardziej mi się zdaję że Vince postawi na walkę Cena z Undertakerem i na ten cały Heel Turn Jaśka, żeby zaszokować cały świat Wrestlingu. Mam do tego idealne podstawy, znając Vince nie da za wygraną i coś przygotuje na WrestleManie.

 

Jeżeli dobrze rozumiem: sądzisz ze Vince układa kartę pod Wrestlanie, tylko aby przebić gale innych federacji, zwłaszcza te odbywające się na drugim końcu świata?

Oj wydaje mi się, że nie. Vince chce pieniędzy. Wrestlemania jest jednym z wydarzeń w USA o które na prawdę konkurują miasta, bo wiedzą, że masa ludzi zostawi mase dolarów. WWE nawet niea zamiaru wykręcać 5 czy 6-stara. Ich to nie obchodzi czy walka będzie na poziomie NJPW czy starć Great Khaliego. Najważniejsze żeby sprzedała się przez nazwiska (dlatego często mamy na czas Wrestlemanii wielu part timerów). I za pewne w tym roku dostaniemy jakieś Big Showy vs Shaq czy Goldberg vs Lesnar 3 bo to są nazwiska które nie tylko zapełnia stadion, ale dadzą rozgłos w mediach. A rozgłos da dolary. Rozgłos- a nie karta stworzona po to aby przebić poziomem gale np z Japonii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 040
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2010
  • Status:  Offline

Omega będzie wolnym agentem (o ile nie podpisze nowej umowy z NJPW) dopiero na poczatku lutego. Fantasy booking jak co roku dotyczący RR warto więc zacząć od CM Punka. No to ja przełamę lody - CM Punk powróci w tym RR' Tylko po ty by potem wyeliminował go Daniel Bryan... :smile: Edytowane przez PH93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...