Status Finna Balora, plany odnośnie Draftu, o... (zobacz)
Szczegóły odnośnie kontuzji Naomi... (zobacz)
Zack Sabre Jr. w NJPW, Karta 45th Anniversary... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: N!KO
2016-12-28, 22:40
Attitude User Awards 2016 - Głosowanie
Autor Wiadomość
Przemk0 

Wrestler: Bam Bam Bigelow
E-fed: Szakal, Chris More Attitude
Podziękował: 20
Podziękowano mu 10 razy w 3 Postach
Wysłany: 2016-12-29, 10:23   

Jack Doomsday napisał/a:
Fajna sprawa kiedy ktoś docenia twoją robotę, tylko żeby było śmieszniej, kiedy sam obliczałem sobie ile mniej więcej napisałem postów w tym roku to moją łopatologiczną matematyką wyszło mi że napisałem ich w tym roku mniej niż w zeszłym XP

Moje obliczenia wskazują, że o 235 mniej. 207 postów w tym roku, 442 w poprzednim. W samych statystykach N!KO zjada wszystkich, na dzień dzisiejszy ponad tysiąc postów tym roku (dokładnie 1001) i 993 w zeszłym roku.

ps. Inicjatywa zaproszenia zwycięzców do AM mi się podoba.

N!KO 
Living Legend
VoiceOfAttitude

Wrestler: Rock | Piper | Punk
Podziękował: 71
Podziękowano mu 778 razy w 56 Postach
Wysłany: 2016-12-29, 17:06   

Jack Doomsday napisał/a:
Skoro najlepszy wrestler w tym roku zaliczył debiut na Royal Rumble, to świeża nagroda niejako zmusza mnie być zaproponować swój debiut na nie mniejszym PPV (żadnych RoadBlock ). Panie Admin, jesteś za? Albo się uda, albo będzie katastrofa.

Ja jestem za, ale z racji, że mnie tam nie będzie, to nie ja decyduje :wink:

Przemk0 napisał/a:
W samych statystykach N!KO zjada wszystkich, na dzień dzisiejszy ponad tysiąc postów tym roku (dokładnie 1001) i 993 w zeszłym roku.

1002!

Morison 
Upper Midcarder
Wunż w trawie

Wrestler: Mundo/DB/Lesnar/Rollins/Owens
Podziękował: 11
Podziękowano mu 43 razy w 14 Postach
Wysłany: 2016-12-29, 17:32   

N!KO napisał/a:
ale z racji, że mnie tam nie będzie

CO
To po co w ogóle robić odcinek, kto inny trafi dwóch Usosów?

Ciężkie zadanie przed Jackiem, albo sprawi, że zapomnimy o Niko, albo posypią się wnioski o cofnięcie głosu na usera roku w trybie pilnym :D

N!KO napisał/a:
1002!

Jeszcze 3 i nawet Jericho ci nie podskoczy

Gratulacje dla wszystkich, koniec końców tegoroczna edycja będzie chyab uznana za równie udaną, co poprzednie. Widzę, że zabrakło niewiele, by zdobyć największą liczbę głosów z wszystkich kategorii, Rusev zły. Turner ty chuju!

Ostatnio zmieniony przez Morison 2016-12-29, 18:00, w całości zmieniany 1 raz  

Amy 
Lower Midcarder

Wrestler: Ambrollins, Ziggy, Dana B, HHH
Podziękował: 1
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2016-12-29, 17:56   

Chciałabym bardzo podziękować wszystkim osobom, które oddały na mnie swój głos. Miło wiedzieć, że komuś podobały się efekty mojej pracy.
Przy okazji chciałam podziękować, bo wcześniej nie miałam okazji, za te kilkanaście miesięcy w trakcie których czytaliście moje newsy i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się coś stworzyć :P

JohnBoy 
Jobber

Wrestler: Riley |Rollins| Cena | Shield
Podziękował: 2
Wysłany: 2016-12-29, 19:19   

Dzięki serdeczne za oddane na mnie głosy! Przegrana dosłownie na ostatniej prostej jest trochę bolesna, ale mimo to gratuluje zwycięzcom wszystkich kategorii. Mam nadzieję, że kiedyś dostanę również zaproszenie do Attitude Mówi. Może za rok, jak wygram Ursera Roku? :twisted:

Jack Doomsday napisał/a:
Jak widać nie mam tak tragicznej mordy skoro wciąż daliście mi wygrać :twisted:

Jakbym był kobietą, to dałbym Ci swój numer. Tylko musiałbyś się przygotować na to, że jako kobitka byłbym fanem Romualda i Strowmana. Coś za coś... :twisted:

SixKiller 
Living Legend

Wrestler: Outsiders, Hart, Flair, HBK
Podziękował: 23
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2016-12-29, 21:12   

N!KO napisał/a:
Ja jestem za, ale z racji, że mnie tam nie będzie, to nie ja decyduje :wink:

Już mniejsza z tym, że Jack został userem roku. Za samo to, w jaki sposób wyraził chęć występu w AM, należy mu się zaproszenie! To było jak rzucenie wyzwania mistrzowi w wywiadzie po zwycięskiej walce :wink:

N!KO 
Living Legend
VoiceOfAttitude

Wrestler: Rock | Piper | Punk
Podziękował: 71
Podziękowano mu 778 razy w 56 Postach
Wysłany: 2016-12-29, 21:50   

SixKiller napisał/a:
Już mniejsza z tym, że Jack został userem roku. Za samo to, w jaki sposób wyraził chęć występu w AM, należy mu się zaproszenie! To było jak rzucenie wyzwania mistrzowi w wywiadzie po zwycięskiej walce

Podkręcaj dalej :twisted: Na ten moment - N!KO has left the buidling. Jest Schoop i MoN!Ka. Myślę, że żadne nie będzie przeciwne Userowi Roku przy Royal Rumble.

W sumie jestem ciekaw, czy więcej razy wygrał Raven, czy ja. Zanim przyszedłem na Atti, to miał streak Takera, więc mogę być w plecy. Będę miał w przyszłym roku misje jak Jaś z tytułami :wink:

Jack Doomsday 
Upper Midcarder
Mystic Jack

Wrestler: Nakamura|Briscoes|Charlotte
Podziękował: 2
Wysłany: 2016-12-29, 22:42   

N!KO napisał/a:

SixKiller napisał/a:
Już mniejsza z tym, że Jack został userem roku. Za samo to, w jaki sposób wyraził chęć występu w AM, należy mu się zaproszenie! To było jak rzucenie wyzwania mistrzowi w wywiadzie po zwycięskiej walce

Podkręcaj dalej

N!KO, nie bądź jak Jose Aldo, nie uciekaj z AM, daj się zesquashować :twisted: :twisted:

No cóż, nie jestem zaznajomiony w szczegółach dlaczego N!KO opuścił budynek, natomiast nie muszę tego wiedzieć, by wiedzieć że jak będzie chciał wrócić to wróci - nie ma co ukrywać, zawsze wraca :wink:

A co do swojego występu to będę musiał na pewno sprawdzić jeszcze wszystkie kwestie techniczne i inne tego typu pierdoły, natomiast RR jest dopiero pod koniec stycznia więc luz, jest trochę na to czasu.

Susek 
Upper Midcarder

Wrestler: HBK
Podziękował: 0
Wysłany: 2016-12-31, 16:31   

Mój post chyba zakończy tegoroczne AUA. Przede wszystkim dzięki za głosy w progresie roku, dzięki za głosik w "Userze Roku", może kiedyś osiągnę ten poziom :)

Dołożyłem swoją cegiełkę do "Inicjatywy roku" i z tego się cieszę, że mogłem dać coś od siebie dla portalu. W końcu "11 wrestlerów" przebiło 10k wyświetleń przed końcem roku a to jest jakiś mały sukces. Jeśli mógłbym się odnieść do tego, czemu nie powstało więcej filmów. Trzeba być szczerym - brak chęci/czasu, tu nie chodzi o samo znalezienie pomysłu, bo one są, po prostu ciężko mi się zmotywować by poświęcić ~30h wolnego czasu na tego typu hobby. Chciałbym robić chociaż jeden taki film na miesiąc, może od przyszłego roku się to uda, ale zobaczymy co czas przyniesie.

Co do samego progresu roku, drugi raz przegrywam z kimś którego główną zasługą dla działalności forum jest pisanie newsów. Jasne, fajnie że komuś się chce znajdować i przepisywać informacje ze świata wrestlingu, ale to generuje zły przekaz dla potencjalnych nowych użytkowników, którzy czytają/przeglądają forum ale z różnych powodów nie piszą. Dla części impulsem by zacząć się udzielać na forum, może być potencjalna nagroda/wyróżnienie w AUA ale po co mają zacząć pisać jak i tak nikt tego nie doceni? Ponadto pokazuje, to że pisanie postów nie jest tak wartościowe dla działalności portalu jak pisanie newsów, dla mnie to bzdura.

Szczerze mówiąc to zwyczajnie nie wiem czy mogłem zrobić coś więcej dla forum by wygrać w tym plebiscycie. Gdyby więcej filmów to może? Zwyczajnie nie rozumiem jak dla większości forumowiczów, większą wartość generuje kilkumiesięczna aktywność, poprzedzona brakiem jakiejkolwiek aktywności rok wcześniej niż znaczny wzrost aktywności w porównaniu do tego co było rok wcześniej, nie tylko pod względem liczby postów ale też jakiejś dodatkowej działalności, w moim przypadku Typer i YT, widocznie było tego za mało?

Rok temu Runner-Up w "Debiutancie Roku"
W tym roku Runner-Up w "Progresie Roku"
W przyszłym roku Runner-Up w "Filmie/Materiale na YT Roku" może w "Użytkowniku roku"
Albo wygram w "Regresie Roku" :)

RainmakerF7 
Jobber

Wrestler: Kenta Kobashi - Kurt Angle
Podziękował: 0
Wysłany: 2016-12-31, 17:00   

Dopiero teraz zauważyłem post i że są już wyniki, więc chciałem naturalnie pogratulować wszystkim zwycięzcom. Ja tego że wygram debiut roku się na pewno nie spodziewałem, no ale miło że ludzie mnie dobrze postrzegają :D

Odpowiedz do tematu