Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

American World Federation


Kaczy123

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  9
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.10.2016
  • Status:  Offline

 

Chariman AWF: Shane McMahon

Komentatorzy: Jim Ross, Jerry Lawler

Tygodniówki będą odbywać się co każdy wtorek tylko teraz tak wcześnie zrobiłem

 

Mistrzostwa:

AWF Championship - ???

World Heavyweight Championship - ???

International Championship - ???

Tag Team Championship - ???

 

Roster:(będzie się jeszcze rozwijał)

 

Rob Van Dam

EC3

AJ Styles

Chris Jericho

Kevin Owens

Mark Briscoe

Gran Metalik

Luke Harper

Cesaro

Kane

Adam Cole

Dean Ambrose

Seth Rollins

Daniel Bryan

Sami Zayn

Jay Briscoe

Kenny Omega

Kota Ibushi

Samoa Joe

John Cena

 

Tag Teamy:

 

Guerillas Of Destiny

The Decay

Roderick Strong & Austin Aries - 1x Tag Team Champions

RatedRKO

The Legacy

Motor City Machine Guns

 

PPV:(Obecnie tylko do końca roku)

 

Night Of Champions - 30 Października

Survivor Series - 27 Listopada

Final Battle - 18 Grudnia

 

 

Fajerwerki oraz intro już rozbrzmiały i pora zaczynać AWF Clash Fight! Na arenie słyszymy Theme Song Chairmana tej federacji czyli Shane'a McMahona! Fani wybuchli Cheerem dla niego, widać że już go polubili! Shane natomiast idzie już z mikrofonem w stronę ringu i po krótkiej chwili jest już w ringu, zobaczmy co ma do powiedzenia

 

Shane McMahon: Welcome To Tuesday Night Clash Fight! Wielkie otwarcie czas zacząć! To jest pierwsza tygodniówka w nowej organizacji jaką jest American World Federation! Zamierzamy podbić cały świat i chcemy żeby wszyscy o nas wiedzieli, ale żeby dojść na szczyt to najpierw trzeba od czegoś zacząć prawda? Więc przybyliśmy tutaj do Austin w Texasie! Tu jest niesamowita atmosfera i widać że wy fani wrestlingu też dajecie czadu!(Fani: Shane O'Mac! Shane O'Mac!)Haha wiem że mnie lubicie i ja was tak samo lubię, ale pora przejść do konkretów, jak mówiłem to jest nowa organizacja i chcemy podbić świat, ale na początek jesteśmy tutaj i chce powiedzieć że obecnie są cztery pasy w tej federacji, które nie posiadają właścicieli, jest to AWF Championship, World Heavyweight Championship, International Championship oraz Tag Team Championships! To są te cztery pasy, a walkę o jeden z nich zobaczycie już dzisiaj! Tak jest! Ustalam dzisiaj walkę o.....pasy Tag Team! Dzisiaj w Main Evencie zmierzą się ze sobą Tama Tonga i Tanga Roa czyli Guerrillas Of Destiny, a zawalczą oni przeciwko Roderickowi Strongowi i Austinowi Ariesowi! O reszcie pasów wypowiem się kiedy indziej, a teraz już wam nie przeszkadzam i pora zaczynać Show i pierwsze walki!

 

Shane wychodzi z ringu dalej przy popie fanów i idzie na na backstage, a my kontynuujemy Show!

 

JR: Shane dał niezły popis.

 

Jerry: Racja, a dzisiaj w Main Evencie zobaczymy starcie dwóch niesamowitych Tag Teamów! Nie mogę się doczekać!

 

1.Gran Metalik vs Kota Ibushi, Singles Match

 

Pora na Pierwszą walkę na tygodniówce i ogólnie w federacji American World Federation! A jest to walka pomiędzy dwoma niesamowitymi High Flyerami czyli mowa tutaj o Granu Metaliku i Kota Ibushim! Zawodnicy są już w ringu, słyszymy gong! I zaczynamy walkę! Na początek mamy wymianę spojrzeń pomiędzy zawodnikami, które wygrywa Kota i przechodzi do bocznego Headlocku, jednak Gran od razu chce wykonać mu Back Suplexa, ale Ibushi szybko wyprowadza salto do tyłu, Metalik odwraca się i inkasuje Dropkicka! Kota teraz dokłada jeszcze szybkiego Standing Moonsaulta! Po tej akcji podnosi swojego przeciwnika i wrzuca go w narożnik, biegnie na niego i chce wykonać mu Corner Forearm Smasha, ale to mu się nie udaję, ponieważ Meksykanin unika tego ataku, Ibushi trafił w stalowy narożnik po czym odwraca się i Gran odbija się od górnej liny i mamy Springboard Hurricanranę! Pin 1...2..Kick Out!. Metalik nie poddaje się i teraz wchodzi na narożnik i czeka na swojego rywala aż ten się podniesie, gdy tylko jego rywal się podniósł to Meksykanin skacze i chce wykonać dla swojego przeciwnika Diving Hurricanranę, ale jednak Japończyk utrzymuje rywala na sobie i po chwili wyprowadza dla niego Sitout Powerbomba! Niesamowita kontra! Pin 1...2..Kick Out!. Kota podnosi się i podnosi także swojego przeciwnika i od razu wyprowadza dla niego Snap Suplexa po którym odbija się od lin i Shooting Star Press!. Ibushi znowu podnosi przeciwnika, ale ten wykonuje mu Small Package 1...2..Kick Out!. Zawodnicy podnoszą się i jako pierwszy atakuje Meksykanin, który wykonuje dla rywala Enzuigiri, Kota wylądował na kolanach, a Metalik odbija się od lin i wyprowadza dla niego szybko mocną niską Hurricanranę! Przy okazji wbił głowę swojego rywala w mate! Meksykanin teraz szybko podnosi przeciwnika i od razu wynosi go na barki, widać że będzie chciał wykonać mu swoją akcję kończącą i zakończyć ten pojedynek, ale czy mu się to uda?! Nie jednak nie ma Metalik Drivera, ponieważ Ibushi szybko wyprowadza dla rywala kilka mocnych uderzeń łokciem w głowę i wydostaje się, a następnie mamy Mid Kicka i DDT! Następnie wchodzi na narożnik i widać że będzie chciał wykonywać dla swojego przeciwnika Shooting Star Press i czy to mu się uda?! Nie jednak nie ma Shooting Star Press, ponieważ Gran nadstawił kolana na które nadział się jego przeciwnik! Następnie Metalik szybko podnosi swojego przeciwnika i wrzuca go w narożnik, biegnie na niego i wymierza mu Turnbuckle Dropkicka! Po tej akcji Kota siedzi i opiera się o narożnik, natomiast Meksykanin podnosi swojego rywala i bierze go na narożnik, następnie sam wchodzi na narożnik i chce wykonać dla swojego przeciwnika Super Hurricanranę i czy to mu się uda?! Nie jednak nie ma Super Hurricanrany, ponieważ Ibushi utrzymuje swojego przeciwnika na sobie i od razu wyprowadza dla swojego przeciwnika Sitout Powerbomba prosto z narożnika!! Niezwykła akcja! Fani już skandują This Is Awesome! A my mamy Pin 1...2..Kick Out!. Japończyk nie może uwierzyć że po tej akcji nie przypiął swojego przeciwnika, ale nie zamierza się poddawać, dlatego teraz podnosi swojego rywala i chce go wywalić z ringu, ale to mu się nie udaję, bo Gran szybko kontruje i to on wywala przeciwnika z ringu! Japończyk jest poza ringiem i się zaczyna podnosić, natomiast Metalik szybko odbija się od lin i wyprowadza Somersaulta dla swojego rywala! Niezła akcja w wykonaniu Meksykanina! Gran teraz szybko podnosi swojego przeciwnika i wrzuca go w stalowe schody! Potem w barykady i na sam koniec wrzuca swojego rywala do ringu, a sam odpoczywa trochę poza ringiem po czym wchodzi na krawędź, Kota już wstał i chciał wykonać Puncha dla rywala aby ten się odkleił od lin i krawędzi ringu, ale Metalik uniknął tego po czym wbił się barkiem w przeciwnika! Następnie mamy przeskok nad linami i nad Ibushim i Sunset Flip Powerbomb! Z przypięciem 1...2..Kick Out!. Gran już nie wie co ma zrobić aby wygrać ten pojedynek, więc podnosi rywala i znowu chce wykonać mu Metalik Drivera, ale jednak to mu się po raz kolejny nie udaję, ponieważ Kota wydostaje się po czym wyprowadza dla rywala serie Punchy następnie odbija się od lin i chce wykonać Larianta dla rywala, lecz ten unika tego, Japończyk zatrzymuje się za rywalem, Gran odwraca się, a Ibushi wyprowadza dla niego Pele Kicka! Pin 1...2..Kick Out!. Kota ma już tego wszystkiego dość, dlatego podnosi swojego przeciwnika i chce wyprowadzić dla niego Phoenix-Plexa i czy będzie?! Nie jednak nie ma tej akcji, ponieważ Gran jakimś cudem wydostaje się po czym mamy wyniesienie na barki i Metalik Driver!! Tak jest! Finisher Zaaplikowany i to już będzie koniec!! Pin 1...2...3! Gran Metalik wygrywa w pierwszej walce w federacji AWF!!

 

Zwycięzca: Gran Metalik

 

Po walce do ringu wchodzi Renee Young z mikrofonem i widać że będzie wywiad zaraz

 

Renee Young: Witaj Gran, jak się czujesz po pokonaniu Koty Ibushiego w pierwszej walce w tej federacji?

 

Gran Metalik: To wspaniałe uczucie, Kota to niesamowity rywal, ale jednak ja okazałem się lepszy i wygrałem ten pojedynek, cieszy mnie też to że mogłem się zapisać w historii jako ten, który wygrał pierwszy pojedynek w tej federacji i to nie z byle kim, bo Kota Ibushi to niesamowita Japońska Gwiazda.

 

Renee Young: Dobrze, a jaki jest twój kolejny krok?

 

Gran Metalik: Ciężko powiedzieć, ponieważ w tej organizacji jest wiele zawodników, którzy chcą walczyć o główne złoto i ja się do nich zaliczam, też chciałbym być pierwszym Mistrzem AWF lub Wagi Ciężkiej, bo to w końcu dwa główne złota w tej federacji, ale zobaczymy jak się losy potoczą, w końcu nie przewidzimy co się dalej może stać.

 

Renee Young: Okej, coś jeszcze chciałbyś dodać?

 

Gran Metalik: Tak, chciałbym jeszcze podziękować fanom że są ze mną i mnie dopingują, mam nadzieje że jak będę próbował zdobyć jakiś pas to też oni będą ze mną i pomogą mi wygrać ten tytuł.

 

Renee Young: Dobrze to wszystko, dziękuję za wywiad.

 

Gran Metalik: Nie ma za co.

 

Gran teraz wchodzi na narożnik i dalej świętuję swoją pierwszą wygraną w federacji! A fani mocno Cheerują tego zawodnika!

 

JR: Gran wygrał i udzielił ciekawego wywiadu.

 

Jerry: Gran to świetny zawodnik, zastanawiam się czy zawalczy o jakieś główne złoto.

 

2.Chris Jericho vs Kevin Owens, Singles Match

 

Skrót Walki: Chris wykonuje dla Owensa serie Back Chopów w narożniku po czym mamy Snapmare dla Owensa, odbicie od lin i niski Big Boot! Jericho po tej akcji podnosi swojego przeciwnika, znowu wrzuca go w narożnik, biegnie na niego i wykonuje mu Corner Clothesline'a! Następnie odbicie od lin i One Handed Bulldog! Po którym szybko odbija się od drugiej liny nogami i mamy Lionsaulta dla Kevina!! To już może być koniec tego zawodnika!! Pin 1...2..Kick Out!. Widać że Kevin chce dalej walczyć, ale Jericho już sygnalizuje że chce wykonywać Codebreakera dla rywala, ale nagle z narożników wybucha czerwone Pyro! What? Co to może być?! Jericho nie wie co się dzieje i rozgląda się po całej arenie, ale całe zamieszanie wykorzystuje Owens, który wstaje, wyprowadza Mid Kicka dla Y2J potem odbicie od lin i Pop-Up Powerbomb! Pin 1...2...3!

 

Zwycięzca: Kevin Owens

 

JR: Co to było?!

 

Jerry: Nie mam pojęcia, ale widać że ktoś nie lubi Chrisa.

 

JR: Ale jednak dzięki temu Kevin zdołał wygrać.

 

Widzimy jak na backstage'u Kenny Omega i Dean Ambrose wpadają w jakąś kłótnie i zaczynają się przepychać lekko, ale nagle do Omegi dołączają Guerrillas Of Destiny! Dean jednak się ich nie boi i mówi że może się zmierzyć jeszcze dzisiaj z nimi trzema, ale nagle za Deanem wstawiają się Strong i Aries! Jednak ich chyba bardziej obchodzą Tama i Tanga, mamy kłótnie pomiędzy wszystkimi zawodnikami i ledwo co da się usłyszeć chociaż jedno słowo, bo jest takie zamieszanie, aż w końcu przychodzi Shane, który uspokaja wszystkich i mówi że skoro oni tak się nie lubią to za tydzień zobaczymy Six Man Tag Team Match pomiędzy Guerrillas Of Destiny i Kennym Omegą, a Roderickiem Strongiem, Austinem Ariesem i Deanem Ambrosem! Kamera gaśnie

 

JR: No ciekawie się zapowiada przyszły tydzień.

 

Jerry: No tylko ciekawe którzy z nich będą Mistrzami wtedy, bowiem jeszcze dziś zobaczymy Strong i Aries vs Tama i Tanga o pasy Tag Team!

 

3.AJ Styles vs Rob Van Dam, Singles Match

 

Kolejną walkę na Clash Fight pora zacząć! A jest to walka pomiędzy AJ Stylesem i Robem Van Damem! Zawodnicy są już w ringu, słyszymy gong! I zaczynamy walkę! Na początek mamy typowe zwarcie pomiędzy zawodnikami, które wygrywa Rob i przechodzi za plecy przeciwnika, ale AJ rozrywa uchwyt i to on przechodzi za plecy rywala i od razu mamy Back Side Slama! Następnie przechodzi do Headlocku, Rob siedzi i powoli zaczyna gasnąć, ale jednak ostatecznie znajduje tam jakieś resztki sił i powoli zaczyna się podnosić i jest już na nogach, ale dalej tkwi w Headlocku, ale po chwili wyprowadza dla rywala serie uderzeń łokciem w brzuch i wydostaje się, następnie mamy odbicie od lin i próba Clothesline'a, ale AJ unika, natomiast Van Dam zatrzymuje się za rywalem, Styles odwraca się i inkasuje Side Kicka od swojego przeciwnika! Następnie mamy odbicie od lin, przewrót w przód i próba Rolling Thunder, jednak nie udana, bo Styles unika tego ataku! RVD leży i łapie się za plecy, natomiast Phenomenal One podnosi rywala i wysyła go do narożnika, biegnie na niego i mamy Corner Forearm Smasha! Następnie mamy Snapmare dla Roba, odbicie od lin i niski Big Boot! Oj P1 się nakręcił i widać tego skutki, AJ podnosi swojego przeciwnika, odbija go od lin i chce wykonać mu Larianta i to mu się udaję, następnie dokłada Standing Moonsaulta! Styles podnosi przeciwnika, ale ten wykonuje mu Small Package 1...2..Kick Out!. Zawodnicy podnoszą się i jako pierwszy atakuje AJ, który wyprowadza Enzuigiri dla rywala, ale jednak unik, AJ chce wykonać kolejne Enzuigiri, lecz Robert łapię nogę przeciwnika, Styles chce wykonać Enzuigiri za pomocą drugiej nogi, ale Szatkowski unika tego i łapię też jego drugą nogę i po chwili mamy Wheelbarow Facebustera! Niesamowita akcja! Następnie odbicie od lin, przewrót w przód i Rolling Thunder!! Tym razem udane! Mamy przypięcie 1...2..Kick Out! Ajajaj było blisko, ale jednak AJ nie skapitulował i odkopał, Rob nie jest tym zachwycony, dlatego teraz wskakuje na narożnik i sygnalizuje w swoim stylu swoją akcję kończącą czyli Five Star Frog Splasha, publiczność skanduje RVD! RVD! Natomiast sam Rob już skacze i...pudło! Styles szybko unika tego ataku, następnie wstaje, jego rywal też wstaje, ale Styles wykonuje Pele Kicka!! Pin 1...2..Kick Out!. RVD leży na macie i jest już trochę wyczerpany, natomiast Phenomenal One siedzi i rozmyśla co dalej by tu zrobię i po chwili wyturlał się na krawędź ringu i widać że będzie szykował się do wykonania akcji wysokiego ryzyka czyli w tym przypadku Phenomenal Forearma, Robert powoli zaczyna się podnosić i gdy tylko był na nogach to AJ odbija się szybko od górnej liny i mamy próbę Phenomenal Forearma, ale Superkicka znikąd od Roba!! Później szybkie wejścia na narożnik i Five Star Frog Splash!! Akcja kończąca zaaplikowana!! Czy to koniec AJ'a?! Przypięcie 1...2..Rope Break! Styles ułożył nogę na linie i sędzia to zauważył i przerwał liczenie! One Of A Kind jest załamany przez to i nie wie co dalej zrobić, lecz nie zamierza się poddawać, Van Dam znowu zaczyna wchodzić na narożnik, jednak gdy tylko był na szczycie to AJ się ocknął i wszedł na narożnik bardzo szybko! Chce wykonać Superplexa dla swojego przeciwnika, ale Szatkowski zdołał wyprowadzić mu kilka Punchy oraz Headbuttów, Styles odkleił się od narożnika i spadł na nogi, Rob chciał wejść znowu na trzecią linę, ale zainkasował Pele Kicka od AJ'a! Ładna akcja i jaka efektowna, Rob spadł z narożnika, a Styles szybko rzucił się do przypięcia 1...2..Kick Out!. Phenomenal One się już mocno wkurzył, dlatego znowu wyszedł na krawędź ringu i czekał na swojego rywala, gdy tylko jego przeciwnik się podniósł to P1 odbija się od górnej liny i mamy Phenomenal Forearma! Jednak to nie koniec, bo AJ teraz szybko podnosi przeciwnika, wynosi go pod swojego finishera i mamy Styles Clash! Pin na samym środku ringu i to pewnie koniec, dwie akcje kończące zaaplikowane!! 1...2...3!

 

Zwycięzca: AJ Styles

 

JR: AJ wygrywa no no.

 

Jerry: Czuje że on może mieć dużo do powiedzenia w tej federacji, nawet widać że chciał efektownie zakończyć swoją walkę poprzez dwa finishery.

 

Na arenie rozbrzmiewa Theme Song Adama Cole'a! Fani od razu wybuchli Cheerem dla tego zawodnika, widać że dużo fanów zna go ze sceny indy i go polubili, jednak czy tutaj będzie grał rolę tego dobrego? Trzeba się przekonać, Adam idzie w stronę ringu i jak widać nie wita się z fanami, ale to jednak o niczym jeszcze nie świadczy, Ring Announcer już mówi "Adam Cole!" A fani dodają "Bay! Bay!" Typowy Chant dla fanów Adama! Natomiast Cole już wchodzi do ringu i bierze mikrofon, fani chantują "Adam Cole! Adam Cole! Adam Cole!"

 

Adam Cole: Shut The Hell Up!(Fani są zdziwieni, myśleli że Adam Cole to ten dobry)No co jest? Już nie chcecie Chantować Adam Cole jak kazałem wam się zamknąć? Hah! Typowi fani, którzy robią to co im każe ja lub jakiś inny zawodnik, wy nie macie w ogóle prawa głosu i powinniście milczeć nie tylko przy tym jak mówię, ale też przy moim wejściu, ponieważ zagłuszacie moją piękną muzykę wejściową, którą chciałbym słyszeć, a nie jakąś bande klaunów, którzy chantują mój Ringname to mnie dekocentruje i nie mogę przez to pracować, dlatego macie być teraz i przy moim wejściu cicho zrozumiano?(Fani skandują: No! No! No!)Ehh dobra dzisiaj wam daruje, ale to tylko przez mój szacunek do tej federacji oraz dlatego że to pierwsza tygodniówka i nie mam zamiaru dzisiaj tego zepsuć i wy także tego nie zepsujecie. Czyli tak, to jest pierwsza tygodniówka tej nowej federacji i to mi się podoba, podoba mi się też to że dzisiaj Shane czyli główny prezes tej federacji pozwolił mi tutaj wyjść i mówić do was wszystkich, mimo że na to nie zasługujecie to jednak ja nie jestem tu dla was tylko dlatego żeby o coś się zapytać, głównie Shane'a, który pojawił się na początku Clash Fight i oczywiście sprecyzował wszystko, ale ja chciałem się go zapytać....Co z głównym tytułem? Gdzie walka o AWF Championship? Lub jakaś walka o pretendenta do tego tytułu? Przecież to jest karygodne, że pierwsza tygodniówka i jakieś Tag Team Championships są na szali i to podczas Main Eventu gali, a o pas AWF nawet nie ma walki o pretendenta! To jest po prostu śmieszne i w ogóle nie mogę tego zrozumieć, jednak wiecie co? Mam pewną propozycje i to propozycja nie do odrzucenia, a mianowicie, pierwsza gala PPV to Night Of Champions, więc Shane już znalazł jednego pretendenta do walki o pas AWF na tej gali! A jest to Adam Cole Bay Bay!(Fani: Adam Sucks! Adam Sucks! To nie wiarygodne jak fani szybko zmienili zdanie o tym zawodniku)Możecie sobie na mnie buczeć, ale chcielibyście być teraz na moim miejscu i mieć pewność że zawalczycie o najważniejszy pas federacji i to już na pierwszym PPV! A potem staniecie się Mistrzem tej organizacji!

 

Adamowi jednak przerywa Shane McMahon! Który przy niesamowitym popie wychodzi na stage z mikrofonem i idzie w stronę ringu i po chwili wchodzi już do ringu, zobaczmy co ma do powiedzenia

 

Shane McMahon: Że co Adam? Możesz mi powiedzieć skąd ty masz pewność że zostaniesz Mistrzem na pierwszym PPV? O albo inaczej, skąd masz pewność że w ogóle dostaniesz walkę o ten pas? Ja jeszcze nie ustaliłem kto będzie o niego walczył, ani kiedy, może to się stać na Night Of Champions i może to się stać już za tydzień na kolejnym Clash Fight.

 

Adam Cole: Wiesz skąd mam tą pewność? Dlatego że jestem najlepszym zawodnikiem w tej organizacji! I tylko jedna osoba zasługuje na to miano oraz na ten tytuł, a jest to Adam Cole Bay Bay!

 

Shane McMahon: Słuchaj po pierwsze w tej federacji są dwa najważniejsze tytułu i jest to pas Wagi Ciężkiej oraz pas AWF, a poza tym ja jak na razie nie mam zamiaru ci dawać walki o żaden z tych pasów, jednak dam ci szanse na dostanie się do tej walki, ponieważ widzę że jesteś zdeterminowany, więc już teraz odbędziesz walkę o pretendenta do pasa AWF!

 

Adam Cole: Pff, a kto mógłby równać się z Adamem Colem? W tej federacji nie ma nikogo takiego, więc równie dobrze już mógłbyś mi dać walkę o ten pas.....

 

Shane McMahon: Zaraz zobaczysz kto może się z tobą równać Adam!

 

Adam się śmieje z Shane'a, ale nagle na arenie rozbrzmiewa Theme Song Johna Ceny! OMG! John Cena jest tutaj! To John Cena będzie przeciwnikiem Adama Cole'a już teraz! To będzie niesamowita walka! Cena jest już na stage'u i biegnie i po chwili wbiega do ringu! Natomiast Shane wychodzi, sędzia wchodzi do ringu i za chwilę będzie walka Cena vs Cole o pretendenta do pasa AWF!

 

4.Adam Cole vs John Cena, Singles Match For #1 Contender for AWF Championship

 

Skrót walki: Adam Cole odbija swojego przeciwnika od lin i chce wykonać mu Larianta, ale jednak John unika tego ataku po czym znowu odbija się od lin i mamy Shoudertackle! Następnie znowu odbija się od lin, a jego przeciwnik się podnosi, lecz inkasuje kolejne Shoudertackle! Adam jednak nie daje za wygraną i znowu się podnosi i teraz chce wykonać Clothesline'a dla swojego przeciwnika, jednak Cena unika tego po czym wyprowadza Spin Out Powerbomba dla swojego przeciwnika! Następnie wznosi rękę w górę po czym podchodzi do głowy przeciwnika i pokazuje mu You Can't See Me, ale Cole kopie go w głowę! Po czym wstaje i mamy próbę teraz Florida Key, lecz John wykonał dla rywala uderzenie łokciem w głowę, wydostał się i mamy kolejnego Spin Out Powerbomba! Potem pokazanie You Can't See Me i po chwili mamy Five Knuckle Shuffle! Po tej akcji Lider Cenation czeka na rywala aż ten się podniesie i gdy tylko Adam się podniósł to The Champ wynosi go na barki i mamy Attitude Adjusment! Pin 1...2...3! Cena staje się pretendentem do pasa AWF!!

 

Zwyvięzca: John Cena

 

John świętuję wygraną, ale co to?! Nagle po walce atakuje go Samoa Joe! Wyprowadza dla Lidera Cenation serie Punchy oraz gdy ten leży to także Stompów! Potem podnosi swojego przeciwnika i wbija go w narożnik, biegnie na niego i mamy Running Hip Attack! Po którym jeszcze CCS Enzuigiri! Jednak to nie koniec, bo teraz Joe jeszcze zapina Kokina Clutch na swoim przeciwniku! Cena nie daje za wygraną i chce się wydostać, ale po chwili jednak po prostu mdleje! Natomiast Samoańczyk dalej trzyma dźwignie po czym puszcza i wywala rywala z ringu, szykuje stół komentatorski, widać że będzie chciał wykonać na nim akcje wysokiego ryzyka, Samoa podnosi Lidera Cenation, wnosi go na stół i wynosi pod Muscle Bustera i po krótkiej chwili mamy Muscle Bustera na stół komentatorski!!! Niesamowita akcja!! Po tym wszystkim Joe krzyczy że pas AWF będzie jego!!

 

JR: Chwila ale co to miało być?

 

Jerry: Też nie rozumiem czemu Joe zaatakował Johna.

 

JR: Pewnie chciał sobie utorować drogę do ważnego pasa.

 

Jerry: Pewnie tak.

 

5.Sami Zayn vs Ethan Carter III, Singles Match

 

Kolejna walka na AWF Clash Fight! A jest to EC3 kontra Sami Zayn, dwóch niesamowitych zawodników i który z nich wygra ten pojedynek? Przekonamy się tego za pare lub parenaście minut, więc zawodnicy są już w ringu, słyszymy gong! I zaczynamy walkę! Na początek mamy typowe zwarcie pomiędzy zawodnikami, które wygrywa oczywiście silniejszy Ethan, który przechodzi za plecy przeciwnika i od razu wyprowadza mu Back Side Slama po którym podnosi swojego przeciwnika i wbija go w narożnik, biegnie na niego z myślą że wykona Corner Clothesline'a, ale to mu się nie udaję, ponieważ Sami nadstawia kolana na które nadziewa się jego przeciwnik po czym Zayn szybko wskakuje na drugą linę i bierze głowę swojego rywala pod DDT i po krótkiej chwili mamy Tornado DDT! Następnie Kanadyjczyk szybko wchodzi na narożnik i czeka na rywala aż ten się podniesie, gdy tylko jego przeciwnik się podniósł to Sami od razu wymierzył mu Diving Crossbody! Następnie dołożył jeszcze Standing Moonsaulta! Zayn teraz podnosi rywala, ale ten wykonuje mu Small Package 1...2..Kick Out!. Zawodnicy podnoszą się i jako pierwszy atakuje Ethan, który wyprowadza dla rywala Clothesline'a, następnie odbija się od lin, Sami wstaje, a Carter wykonuje kolejnego Clothesline'a po tej akcji Zayn już się nie podnosi, więc EC3 sam podnosi swojego przeciwnika i od razu wyprowadza dla niego Fisherman Suplexa, następnie jeszcze odbija się od lin i mamy Elbow Dropa Po tej akcji ECIII podnosi znowu swojego przeciwnika, ale ten wydostaje się po czym mamy Dropkicka! Następnie Sami szybko odbija się od lin i wykonuje dla swojego przeciwnika Jumping Knee Dropa po którym dokłada jeszcze Knee Smash. Sami podnosi rywala, ale ten wydostaje się i wykonuje dla rywala uderzenie kolanem w brzuch, Zayn się schylił i złapał za brzuch, a jego rywal odbił się od lin i wyprowadził teraz dla niego Running Knee Lift po którym dołożył Swinging Neckbreakera!. Ethan podnosi znowu swojego przeciwnika i teraz wysyła go do narożnika znowu, biegnie na niego i chce wymierzyć mu EC3 Splasha i czy to mu się uda?! Nie jednak mamy unik i Carter trafia głową w stalowy narożnik! I nawet nie zdążył się odwrócić, ponieważ Sami szybko zaszedł go od tyłu i wymierzył dla niego Blue Thunder Powerbomba! To może być już koniec przypięcie 1...2..Kick Out!. EC3 widać nie ma zamiaru składać broni, więc Sami szybko podnosi swojego rywala i wyprowadza mu serie Punchy po czym wysyła rywala do narożnika, biegnie na niego, mamy próbę Helluva Kicka i....Pudło! Ethan szybko unika tego ataku, a Sami trafia nogą w stalowy narożnik! Carter szybko wykonuje School Boya 1...2..Kick Out!. Zawodnicy podnoszą się, Zayn jeszcze łapie się za nogę, natomiast ECIII wykorzystuje to i łapię nogę przeciwnika po czym wyprowadza mu Single Leg Takedown! Po tej akcji Kanadyjczyk zwija się z bólu i łapię cały czas za nogę, natomiast Ethan podnosi go teraz, wysyła do narożnika, biegnie na niego i wyprowadza mu od razu EC3 Splasha! Następnie szybko wynosi swojego przeciwnika na barki i po krótkiej chwili mamy TK3! Niesamowite kombo tego zawodnika! Mamy Pin 1...2..Kick Out!. Ethan teraz sygnalizuje że będzie wykonywał dla swojego rywala One Precenter, Sami powoli zaczyna się podnosić i dalej łapie się za swoją nogę, natomiast Carter jak widać ma to gdzieś i bierze go w Headlock po czym chce wykonać mu swoją akcję kończącą jaką jest One Precenter, ale jednak kontra w postaci Blue Thunder Powerbomba!! What?! Jakim cudem? Sami z tak obolałą nogą dał radę wykonać tak potężną akcję!! Jednak to nie koniec, bo teraz podnosi rywala i wykonuje mu Reverse STO, a następnie zapina The Koji Clutcha!! Finisher jest i czy to będzie koniec?! Ethan chce się doczołgać do lin i złapać się tych lin aby przerwać dźwignie i czy to mu się uda?! Tak Carter po chwili dotyka ręką dolnej liny i Sami musi przerwać dźwignie! Sami ma tego dość, dlatego podnosi swojego rywala, ale jednak Ethan wydostaje się, mamy odbicie od lin i Chop Block w kontuzjowaną nogę Samiego!! To musiało boleć!! Po tej akcji Zayn łapię się za nogę, która go niesamowicie boli, a Carter szybko podnosi rywala i po chwili mamy One Precenter!! To koniec!! Pin 1...2...3!

 

Zwycięzca: Ethan Carter III

 

JR: EC3 wykorzystał kontuzje Samiego niezbyt ładne posunięcie, ale jakie skuteczne.

 

Jerry: Widać że Ethan zrobi wszystko aby wygrać.

 

JR: No najwyraźniej.

 

Jerry: Dobra teraz czas na Main Event!

 

6.Roderick Strong & Austin Aries vs Guerrillas Of Destiny, Tag Team Championships Tag Team Match

 

Pora na Main Event dzisiejszej gali! A jest to walka pomiędzy Guerrillas Of Destiny, a Roderickiem Strongiem i Austinem Ariesem! To walka o pasy Tag Team, więc napewno będzie ciekawie! Najpierw słyszymy theme song Guerrillas Of Destiny! Tama Tonga i Tanga Roa pojawiają się przy Popie od swoich fanów, widać że pierwsze wrażenie zrobili dobre, fani ich kupują, Tama i Tanga idą w stronę ringu i po chwili wchodzą już do ringu, następnie wchodzą na narożniki i wznoszą ręcę do góry, dalej przy dosyć sporym popie od swoich fanów, przypomnijmy że za tydzień zobaczymy Six Man Tag Team Match z udziałem tych dwóch drużyn i dodatkowo Omegą oraz Ambrosem! Tonga i Roa już zeszli z narożników i poszli na swoje miejsce gdzie czekają tylko na swoich przeciwników i na arenie po chwili wybierzmiewa Theme Song Tag Teamu Stronga i Ariesa! Zawodnicy wychodzą na arenę i już są witani niesamowitym buczeniem, widać że fani w ogóle nie lubią Ariesa i Rodericka, ale im to nie przeszkadza i idą w stronę ringu spokojnym krokiem, patrzą na swoich rywali oraz na tytuły Mistrzowskie, Roderick i Austin wchodza już do ringu i wymieniają się spojrzeniami ze swoimi rywalami po czym wchodzą na narożniki i także wznoszą swoje ręcę jak ich przeciwnicy wcześniej po czym Strong i Aries schodzą z narożników i idą na swoje miejsce gdzie szykują się tylko do walki oraz czekają na rozpoczęcie całego pojedynku. Zawodnicy są już w ringu, słyszymy gong! I zaczynamy walkę! Na początek w ringu są Aries oraz Tama, rywale przechodzą do zwarcia, które wygrywa Tonga i przechodzi do bocznego Headlocku, jednak Austin od razu wykonuje mu Back Suplexa po którym mamy jeszcze Standing Moonsaulta Pin 1..Kick Out!. AA podnosi swojego przeciwnika i wrzuca go w narożnik po czym biegnie na niego i chce wykonać mu Corner Clothesline'a, ale to mu się nie udaję, ponieważ Tonga nadstawia kolana na które nadziewa się jego przeciwnik, następnie wchodzi na drugą linę, bierze głowę rywala pod DDT i po chwili mamy Tornado DDT! Po tej akcji Tama odbija się od lin i wyprowadza Jumping Knee Dropa, a następnie dokłada jeszcze Leg Dropa! Tonga podnosi przeciwnika, ale ten wykonuje mu Small Package 1...2..Kick Out! Zawodnicy podnoszą się i jako pierwszy atakuje Double A, który wymierza dla rywala Enzuigiri, a następnie odbija się od lin i mamy Dropkicka w głowę! Po tej akcji Austin podnosi przeciwnika i jeszcze wynosi go na barki i po krótkiej chwili wykonuje dla niego Death Valley Drivera! Po którym mamy zmianę z Roderickiem, który wchodzi do ringu i od razu wykonuje dla Tongi serie Stompów w tułów oraz w głowę po czym podnosi swojego przeciwnika i wyprowadza mu Mid Kicka, następnie wynosi go pod Powerbomba i chyba będzie chciał wykonać mu Power-breakera i czy będzie?! Tak mamy Power-Breakera!! Pin 1...2..Kick Out!. Strong nie ma zamiaru się poddawać, więc szybko podnosi swojego przeciwnika, ale ten wydostaje się i szybko wykonuje Powerslama dla przeciwnika! Po czym dokonuje szybkiej zmiany ze swoim bratem, który wchodzi do ringu i podnosi Stronga, wbija go w narożnik, biegnie na niego i wymierza mu Corner Forearm Smasha! Lecz to nie koniec, bo teraz Tanga podnosi swojego rywala i wynosi go na barki i po chwili mamy Rolling Fireman's Carry Slama! Po którym Roa jeszcze wchodzi na narożnik i czeka na swojego przeciwnika aż ten się podniesie, gdy tylko jego rywal się podniósł to Loa chce wykonać dla swojego przeciwnika Diving Crossbody i czy to mu się uda?! Nie jednak nie ma Diving Crossbody, ponieważ Roderick łapię przeciwnika w locie i po krótkiej chwili wymierza mu od razu Backbreakera! Jednak na tym nie koniec, bo teraz wykonuje dla niego kolejnego Backbreakera! Po którym dokłada jeszcze Fallaway Slama! Roderick podnosi swojego przeciwnika, ale ten wydostaje się po czym mamy Mid Kicka i DDT! Po tej akcji Ex-Camacho podnosi przeciwnika i bierze go na narożnik, następnie wchodzi na ten narożnik i od razu chce wykonać dla swojego rywala Super Hurricanranę i czy to mu się uda?! Nie jednak nie ma Super Hurricanrany, ponieważ Roderick utrzymuje na sobie swojego przeciwnika, a potem wyprowadza dla niego Power-Breakera prosto z narożnika!! Niesamowita akcja!! Mamy Pin 1...2..Kick Out!. Strong ma już tego dość, dlatego podnosi swojego rywala i zapina mu Wrist Locka po czym idzie z nim do swojego narożnika i tam dokonuje zmiany z Austinem, który wchodzi na drugą linę i wyprowadza szybko Diving Double Axe Handle dla Tangi! Po tej akcji Aries jeszcze wychodzi na krawędź ringu, odbija się od górnej liny i mamy Springboard 450 Splasha! Pin 1...2..Kick Out!. Austin nie ma zamiaru się poddawać i teraz podnosi swojego przeciwnika i chce wykonać mu od razu Brainbustera i czy to mu się uda?! Nie nie udaje mu się ta akcja, ponieważ Roa jakimś cudem się wydostaję po czym wyprowadza dla przeciwnika Sitout Facebustera! Po tej akcji jeszcze podnosi rywala i wynosi go na barki po czym wyprowadza mu Running Samoan Dropa! Finisher zaaplikowany! To może być koniec!! Pin 1...2..Strong szybko wbiegł do ringu i przerwał Pin po czym od razu wrócił na swoje miejsce, Tama już się wyrywał aby wejść do ringu, lecz sędzia go powstrzymał, natomiast w ringu widać że Loa jest wściekły, dlatego teraz podnosi swojego rywala i znowu wynosi go na barki, znowu chce wykonać mu Running Samoan Dropa i tym razem normalnie go przypiąć, jednak Roderick odwraca uwagę sędziego! Austin się wydostaje jakimś cudem i mamy Low Blow dla Tangi! Aries po tej akcji jeszcze wyprowadza mu Superkicka! Do ringu nagle wbiega Tama Tonga i chce wykonać Larianta dla Austina, ale ten unika tego ataku, a w ringu już jest Roderick i wyprowadził Sick Kicka dla Tongi! Po tej akcji Aries szybko podnosi Tange i wyprowadza dla niego Brainbustera!! To koniec! Finisher zaaplikowany! Pin 1...2...3! Roderick Strong oraz Austin Aries są nowymi Mistrzami Tag Team!

 

Zwycięzcy: New Tag Team Champions Roderick Strong & Austin Aries

 

Po walce Roderick Strong oraz Austin Aries świętują wygraną pasów Tag Team i takim widokiem kończymy pierwsze AWF Clash Fight! Widzimy się już za tydzień we wtorek!

 

Tu są wyniki jeśli komuś się nie chce przewijać

 

 

Chairman otwiera Clash Fight, wita się z fanami i zapowiada Main Event, którym jest walka o pasy Tag Team pomiędzy Strongiem i Ariesem, a Guerrillas Of Destiny.

 

Gran Metalik def. Kota Ibushi

Po walce Metalik udzielił wywiadu na temat wygranej

 

Kevin Owens def. Chris Jericho(interwencja kogoś z zewnątrz)

 

Kłótnia Ambrose'a i Omegi do której dołączają się Guerrillas Of Destiny oraz Roderick Strong i Aries i ostatecznie za tydzień zobaczymy Six Man Tag Team Match Strong & Aries & Dean vs Omega & Guerrillas Of Destiny.

 

AJ Styles def. Rob Van Dam

 

Adam Cole wyszedł i kazał się zamknąć fanom, mówił że jest najlepszy w federacji i że zasługuje na Title Shota na najważniejszy pas federacji czyli AWF Championship, przerwał mu Shane, który powiedział że są dwa najważniejsze pasy czyli pas AWF i pas Wagi Ciężkiej, a potem ustalił walkę o pretendenta do pasa AWF już teraz, Cena zmierzy się z Colem, Adam wyśmiał Shane'a.

 

John Cena def. Adam Cole

Po walce Samoa Joe zniszczył Johna Cene i złamał nim stół komentatorski, a potem krzyknął że pas AWF będzie jego.

 

Ethan Carter III def. Sami Zayn

 

Roderick Strong & Austin Aries def. Guerrillas Of Destiny

NOWI MISTRZOWIE TAG TEAM: RODERICK STRONG & AUSTIN ARIES

Po walce Strong i Aries świętowali wygraną

 

Karta na PPV Night Of Champions po tej tygodniówce:

 

AWF Championship, Singles Match:

John Cena vs ???

 

 

Edytowane przez Kaczy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kaczy123

    8

  • Petros

    2

  • Giero

    1

  • MikeAwesomexPWG

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  9
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.10.2016
  • Status:  Offline

http://i.imgur.com/ErfQxiQ.png

 

 

Rozwojówka AWF o nazwie "NeXT", tygodniówki będą odbywały się w każdy czwartek

 

GM: Billy Corgan

Komentatorzy: Michael Cole, Corey Graves, JBL

 

Mistrzostwa:

NeXT Generation Championship - ???

NeXT TV Championship - ???

NeXT Tag Team Championship - ???

 

Roster NeXT:(Może się jeszcze rozwijać)

 

Tye Dillinger

Eric Young

Pentagon JR

Prince Puma

Shinsuke Nakamura

Bobby Roode

TJ Perkins

Rey Mysterio

Kalisto

Kyle O'Reilly

Michael Elgin

Hiroshi Tanahashi

Jay Lethal

Christopher Daniels

DJ Z

 

Tag Teamy:

 

Roppongi Vice

The Wolves

War Machine

American Alpha

TM61

The Authors Of Pain

 

PPV:(Obecnie tylko do końca roku)

 

NeXT Battle Point - 13 Listopada

NeXT Breaking Rules - 25 Grudnia

 

 

JBL: Witamy na pierwszym epizodzie NeXT!

 

Cole: Ciekawe co zobaczymy na tej tygodniówce.

 

Graves: No to jest pierwsza gala, więc pewnie dużo się dowiemy co będzie na niej i inne takie.

 

Na arenie słyszymy jakiś nieznany theme song i na titantronie pojawia się napis "Generalny Manager.....Billy Corgan!" OMG GM'em NeXT jest Billy Corgan!! Niesamowite! Corgan przy popie od fanów wychodzi na stage z mikrofonem i idzie w stronę ringu, fani Cheerują GM'a, a on wchodzi już do ringu i przykłada mikrofon do ust

 

Billy Corgan: Proszę o cisze! Chciałbym coś powiedzieć, więc macie być cicho kiedy ja mówię(fani zaczęli trochę buczeć na Corgana)Nie słyszeli co powiedziałem? Macie być cicho! Więc tak na początek chciałem się przedstawić jestem Billy Corgan i będę od tej pory Generalnym Managerem tej tygodniówki o nazwie NeXT, może najpierw podam informacje na temat pasów, więc w moim rosterze będą trzy pasy, a mianowicie NeXT Generation Championship, NeXT TV Championship oraz NeXT Tag Team Championships i chciałem ogłosić że od tego odcinka rozpocznie się turniej o pas NeXT Generation, a finał odbędzie się na pierwszym PPV mojego brandu, a to PPV odbędzie się 13 Listopada. To PPV nazywa się "Battle Point" i na tej gali odbędzie się finał turnieju o pas NeXT Generation, dzisiaj odbędą się dwie walki turniejowe, a już za chwilę odbędzie się pojedynek Kalisto z Tyem Dillingerem. Więc ja już się z wami pożegnam i zapraszam na Show!

 

Cole: No no, ciekawa walka nam się szykuje.

 

JBL: W zupełności się z tobą zgadzam Tye Dillinger i Kalisto to świetni zawodnicy.

 

1.Tye Dillinger vs Kalisto, Singles Match

 

Czas na pierwszy pojedynek, który dzisiaj się odbędzie! A jest to walka pomiędzy Kalisto, a Tyem Dillingerem! Zawodnicy są już w ringu, słyszymy gong! I zaczynamy walkę! Na początek mamy typowe zwarcie pomiędzy rywalami, które wygrywa Tye i przechodzi do bocznego Headlocku, Kalisto od razu chce wykonać dla rywala Back Suplexa, ale Dillinger robi salto do tyłu i ląduje na nogach, Luchador odwraca się i inkasuje od razu Dropkicka od swojego rywala! Jednak to nie koniec, bo teraz Tye wyprowadza szybko Jumping Knee Dropa dla swojego rywala! Po czym Dillinger podnosi przeciwnika i wynosi go na barki, biegnie z nim i po chwili mamy Running Death Valley Drivera!! Pin 1..Kick Out!. Tye nie ma zamiaru się poddawać i teraz podnosi swojego przeciwnika i wbija go w narożnik, biegnie na niego i chce wykonać mu Corner Clothesline'a, jednak Kalisto nadstawia kolana na które nadziewa się jego przeciwnik po czym szybko wskakuje na narożnik i mamy Diving Crossbody dla Dillingera! Po tej akcji Kalisto jeszcze podnosi przeciwnika i wbija go w narożnik, biegnie na niego, skacze i wykonuje mu Monkey Flipa! Meksykanin podnosi swojego przeciwnika znowu, ale ten wydostaje się po czym wymierza uderzenie kolanem w brzuch dla przeciwnika! Następnie odbicie od lin i Running Knee Lift! Po tej akcji Kalisto leży na macie, natomiast Tye podnosi go i wynosi na barki, chce wykonać dla swojego rywala Fireman's Carry Neckbreakera i czy to mu się uda?! Nie jednak nie ma Fireman's Carry Neckbreakera, ponieważ Kalisto wydostaje się, a następnie mamy Enzuigiri! Dillinger padł na kolana, a Luchador odbija się od lin i mamy niską Hurricanranę, którą Kalisto wbił głowę Perfect Ten'a w matę! Tye jednak zaczyna się podnosić i gdy tylko był na kolanach to Luchador odbił się od lin i wyprowadził Listo Kicka dla swojego przeciwnika! Dillinger jednak nie daje za wygraną i znowu się powoli podnosi, lecz gdy tylko Perfect 10 stanął na nogi to Meksykanin odbił się szybko od górnej liny i wyprowadził Springboard Corkscrew Crossbody! WOW! Co to była za akcja!! Mamy przypięcie 1...2..Kick Out!. Kalisto jednak nie ma zamiaru się poddawać, dlatego teraz zaczyna sygnalizować że będzie wyprowadzał Salida Del Sol, Tye powoli się podnosi i gdy tylko się calkowicie podniósł to Luchador szybko podchodzi do niego i chce wykonać mu już Salida Del Sol, ale jednak Dillinger przerzuca przeciwnika nad sobą po czym wymierza mu Superkicka! Po tej akcji Kalisto leży na macie, natomiast Perfect 10 szybko podchodzi do jego nóg i od razu zapina mu Sharpshootera! Oj Meksykanin może tego nie wytrzymać i może odklepać! Tye jest już bliski wygranej, ponieważ Kalisto nie może wytrzymać tej akcji i chce odklepać, ale chce też bardzo wygrać ten pojedynek, dlatego próbuje doczołgać się do lin i ostatecznie to mu się udaję! Tye musi puścić dźwignie i puszcza ją, ale jest wkurzony i teraz podnosi swojego przeciwnika i wynosi go od razu na barki i po chwili mamy Fireman's Carry Neckbreakera! Pin 1...2..Kick Out!. Dillinger dalej nie daje za wygraną i teraz gdy tylko jego rywal był na kolanach to Tye chce wykonać swoją akcję kończącą o nazwie „Perfect 10” i czy będzie?! Nie jednak nie ma tej akcji kończącej, ponieważ Kalisto unika tę akcję, a potem szybko wykonuje School Boya 1...2..Kick Out!. Zawodnicy podnoszą się i jako pierwszy atakuje Kalisto, który chce wykonać dla swojego przeciwnika Superkicka, ale jednak Tye łapię nogę rywala i podcina jego drugą nogę po czym wyprowadza szybko Elbow Dropa na prawą nogę swojego przeciwnika! Po tej akcji Tye sygnalizuje znowu że chce wykonywać swoją akcję kończącą, Luchador powoli zaczyna się podnosić i gdy tylko jest na kolanach to Dillinger podchodzi do niego i wyprowadza mu swoją akcję firmową czyli Perfect 10!! To koniec!! Pin 1...2...3! Tye Dillinger pokonuje Kalisto w pierwszej walce na tej tygodniówce!!

 

Zwycięzca: Tye Dillinger

 

JBL: Gratulacje dla Tye'a, wygrał swój pierwszy pojedynek.

 

Graver: No, ale Kalisto niestety go przegrał.

 

JBL: Taka kolej rzeczy ktoś musi przegrać aby ktoś inny wygrał.

 

Cole: Dobra panowie nie gadać, bo zaraz zaczyna się kolejna walka.

 

2.Christopher Daniels vs Kyle O'Reilly, 1/4 Tournament For NeXT Generation Championship Singles Match

 

Pora na pierwszą walkę turniejową o pas NeXT Generation! Jest to walka pomiędzy Kylem O'Reillym, a Christopherem Danielsem! Zawodnicy są już w ringu, słyszymy gong! I zaczynamy walkę! Na początek mamy typowe zwarcie pomiędzy zawodnikami, które wygrywa Daniels i przechodzi do bocznego Headlocku, ale Kyle od razu wykonuje mu Back Suplexa! Następnie szybko odbija się od lin i mamy Elbow Dropa po którym O'Reilly podnosi swojego rywala, ale ten wykonuje mu Small Package 1...2..Kick Out!. Zawodnicy podnoszą się i jako pierwszy atakuje Christopher, który wyprowadza dla rywala Enzuigiri, a następnie widzi że jego przeciwnik jest na kolanach, więc podbiega do niego i mamy Snap DDT! Następnie Daniels od razu wchodzi na narożnik i czeka na swojego rywala aż ten się podniesie, gdy tylko jego przeciwnik się podniósł to Daniels od razu chce wykonać mu Diving Crossbody i czy to mu się uda?! Nie jednak nie ma Diving Crossbody, ponieważ Kyle szybko łapię rywala w locie i od razu wyprowadza dla niego Backbreakera! Po którym wykonuje mu kolejnego Backbreakera, a następnie mamy Fallaway Slama! Po tej akcji Kyle podnosi swojego przeciwnika i wrzuca go od razu w narożnik, biegnie na niego i mamy Corner Forearm Smasha! Następnie odbija się od lin, Daniels jest zamroczony na nogach, a O'Reilly szybko wykonuje mu jeszcze One Handed Bulldoga! Po czym szybko znowu podnosi rywala, ale ten wyprowadza mu od razu Mid Kicka! Następnie bierze go między nogi i chce wykonać mu Angel's Wing, ale jednak O'Reilly w ostatniej chwili wydostaje się po czym szybko zachodzi za plecy przeciwnika i wymierza mu Regal-Plexa!! Pin 1...2..Kick Out!. Kyle nie poddaje się i teraz szybko przechodzi do swojej firmowej dźwigni czyli Armageddon!! To może być koniec tej walki! Christopher próbuje doczołgać się do lin i czy to mu się uda?! Nie nie udaje mu się doczołgać do lin, a O'Reilly zwiększa cały czas siłę swojej dźwigni i czy Almighty w końcu odklepie?! Nie! Ostatecznie The Ring General nie odklepuje i szybko przekręca się tak że sędzia odlicza Kyle'a 1...2..O'Reilly puszcza dźwignie i przerywa też przypięcie po czym wstaje, ale inkasuje Dropkicka od Danielsa! Następnie Christopher wchodzi jeszcze na drugą linę i widać że będzie chciał kończyć tą akcję, jednak Daniels jest tyłem do swojego rywala i przodem do narożnika, skacze odbija się od trzeciej liny i chce wykonać Best Moonsault Ever i czy będzie?! Nie jednak nie ma tej akcji, ponieważ O'Reilly szybko nadstawia kolana na które jego rywal się nadziewa po czym szybko się podnosi i podnosi też swojego rywala i od razu zapina mu Guillotine Choke!! To też akcja kończąca, która może zakończyć ten pojedynek! I czy go zakończy?! The Ring General chce się wydostać jakoś lub dojść do lin, ale powoli traci siły, ale w pewnej chwili wydostaje rękę i zakłada na głowę przeciwnikowi po czym wyprowadza mu od razu Vertical Suplexa!! Niesamowita kontra w wykonaniu Christophera!! Pin 1...2..Kick Out!. Almighty nie ma zamiaru się poddawać i dlatego teraz sygnalizuje że będzie wyprowadzał swoją firmową akcję jaką jest oczywiście Angel's Wing, Kyle powoli się podnosi, a The Ring General od razu bierze go pod swoją akcję kończącą i czy będzie?! Nie jednak nie ma Angel's Wing, ponieważ Kyle szybko wydostciwnika oraz kilka Back Chopów Punchy dla przeciwnika oraz kilka Back Chopów po czym odbija się od lin i chce wykonać Larianta, ale jednak Daniels zaskakuje go Enzuigiri! Wow! Co za akcja! O'Reilly jednak odbija się od drugiej liny, Almighty się podniósł, ale od razu zainkasował Rebound Larianta od Kyle'a! Niezły zwrot akcji! O'Reilly po tej akcji podnosi swojego przeciwnika i od razu wykonuje mu Scoop Slama po którym wchodzi na narożnik i gdy tylko jego rywal się podniósł to Kyle wyprowadził mu Missle Front Dropkicka! Po czym szybko zapiął Armageddon!! Znowu akcja kończąca zapięta i czy uda mu się poddać Christophera?! Daniels już przetrwał dwie akcje kończące swojego rywala, lecz czy wytrzyma kolejną?! Nie jednak nie! Almighty szybko odklepuje i zwycięzcą tej walki jest Kyle O'Reilly!! Który przechodzi do półfinału turnieju! Jednak z kim się zmierzy? Tego dowiemy się dopiero za jakiś czas.

 

Zwycięzca: Kyle O'Reilly

 

JBL: Kyle awansuje do półfinału turnieju! Nieźle.

 

Cole: Jakoś wolałem Danielsa.

 

JBL: E tam, Kyle też jest dobry.

 

Graves: Ej ale ja też chciałem Danielsa, ale Kyle też nie jest zły.

 

3.War Machine vs TM61, Tag Team Match

 

Pora na walkę pomiędzy TM61, a War Machine! Jest to walka Tag Teamowa, słyszymy gong! I zaczynamy walkę! Na początek w ringu są Shane oraz Raymond, rywale przechodzą do zwarcia, które wygrywa Rowe i przechodzi szybko za plecy swojego przeciwnika i chce wykonać mu od razu German Suplexa, jednak Thorne szybko wykonuje salto do tyłu! Raymond podnosi się i odwraca, a Thorne wyprowadza mu od razu Dropkicka! Jednak Rowe nie przewraca się, więc Shane odbija się od lin i wyprowadza teraz Single Leg Dropkicka dla swojego rywala! Po tej akcji podnosi Raymonda i chce wykonać dla niego Body Slama, ale ciężar Rowe'a jest tak duży że przeważa on swojego rywala i Rowe upada na Thorne'a! Raymond teraz szybko odbija się od lin i mamy Leg Dropa! Następnie podnosi swojego przeciwnika i wyprowadza mu Running Powerslama! Po tej akcji Rowe podnosi swojego przeciwnika i zapina mu Headlock i idzie z nim do swojego narożnika tam dokonuje zmiany z Hansonem, który wchodzi do ringu i po chwili mamy podwójnego Back Suplexa dla Shane'a! Pin 1...2..Kick Out! Hanson nie poddaje się i teraz podnosi przeciwnika i wynosi go od razu na barki i chce wykonać mu Death Valley Drivera i czy to mu się uda?! Nie jednak nie ma Death Valley Drivera, ponieważ Thorne jakimś cudem ląduję na nogach, a Hanson podnosi się, jednak od razu inkasuje Enzuigiri od swojego przeciwnika! Potem Shane szybko odbija się od lin i mamy Dropkicka w głowę dla Hansona! Jednak to nie koniec, bo teraz Shane wchodzi na narożnik i czeka na swojego przeciwnika aż ten się podniesie, gdy tylko ten się podniósł to Thorne od razu wyprowadza mu Missle Front Dropkicka! Po tej akcji Thorne idzie do swojego narożnika i tam zmienia się z Nickiem, który szybko wchodzi do ringu i podnosi Hansona, od razu chce wykonać mu Suplexa i czy to mu się uda?! Nie jednak nie ma Suplexa, ponieważ Hanson jakimś cudem blokuje to i on sam wyprowadza dla swojego rywala Fisherman Suplexa! Po tym wszystkim Hanson podnosi swojego rywala i wynosi go pod Powerbomba i czy ta akcja mu się uda?! Nie jednak mamy szybką kontre na Sitout Facebustera! Po tym wszystkim Miller wchodzi od razu na narożnik i czeka na rywala aż ten się podniesie, gdy tylko jego przeciwnik się podniósł to Nick od razu skoczył i chciał wyprowadzić Diving Crossbody dla swojego rywala, ale ten złapał go w locie po czym wymierzył mu Swinging Side Slama! Ładna kontra ze strony Hansona, który teraz podnosi swojego przeciwnika i od razu wyprowadza mu Scoop Slama po czym szybko wchodzi na drugą linę i po krótkiej chwili mamy Diving Splasha dla Nicka! Pin 1...2..Kick Out!. Miller powoli się podnosi po tych akcjach, a Hanson biegnie na niego i chce wykonać mu Shouderblocka, ale mamy kontre w postaci Powerslama! Nick ładnie wykorzystał sytuacje, a potem podnosi szybko swojego przeciwnika i wrzuca go w narożnik tam wyprowadza dla rywala serie Kicków w tułów, a potem parę Punchy w głowę, następnie mamy rozbieg i szybko Corner Forearm Smash, ale Hanson unika tego ataku po czym od razu zmienia się z Raymondem! Który wchodzi do ringu i wyprowadza Running Forearm Smasha prosto na zamroczonego Nicka! Po czym szybko podnosi swojego przeciwnika, ale ten wydostaje się i wykonuje uderzenie kolanem w brzuch dla przeciwnika! Następnie mamy High Knee dla Rowe'a! Po tej akcji Miller odbija się od lin i wyprowadza Larianta dla swojego rywala! Lecz to dalej nie koniec, ponieważ teraz Nick podnosi swojego rywala i wysyła go do narożnika, biegnie na niego i wymierza mu Corner Clothesline'a! Po czym szybko jeszcze wykonuje mu Lifting Spinebustera! Po tej akcji Nick podnosi Raymonda i zaciąga go do swojego narożnika, gdzie dokonuje zmiany z Shanem, który wchodzi do ringu i po chwili Thorne wchodzi na narożnik i wyprowadza Diving DDT dla Rowe'a! Natomiast Miller szybko wykonuje mu Over The Shouder Facebustera!! To była akcja kończąca o nazwie Tank Buster!! Mamy przypięcie 1...2...3!

 

Zwycięzcy: TM61

 

Po walce gdy TM61 zaczynają świętować to Hanson wchodzi do ringu i pomaga wstać Rowe'owi, a potem Hanson i Raymond zaczynają atakować ich! wykonują im serie Punchy oraz Kicków po czym Rowe odbija Nicka od lin i powala go Running Forearm Smashem po czym podnosi jeszcze rywala i wyprowadza mu od razu Sidewalk Slama! Natomiast Hanson podnosi Shane'a i wykonuje mu od razu Body Slama po którym wchodzi na narożnik, a Raymond szybko podnosi Thorne'a i wynosi go pod Back Suplexa i po chwili mamy Fallout! Potem tę samą akcję mamy na Millerze! Niesamowite! Ale nagle na arenie słyszymy theme song Corgana! GM wychodzi na stage z mikrofonem

 

Billy Corgan: Gratulacje Nick i Shane, pokazaliście że jesteście dobrym Tag Teamem, ale niestety nie spodziewaliście się takiego ataku, brawo za inicjatywe Raymond i Hanson, wy pokazaliście że umiecie niszczyć i to mi się podoba, wiecie co? mam pomysł za tydzień War Machine zmierzą się z Roppongi Vice i to będzie walka o pretendentów do pasów Tag Teamowych NeXT! Natomiast TM61 dzisiaj pokazało wyższość nad War Machine, więc oni też zasłużyli na nagrodę, dlatego oni za dwa tygodnie zawalczą z American Alpha, także o pretendentów do pasów Tag Team! Zwycięzcy tych dwóch walk zmierzą się ze sobą na NeXT Battle Point o pasy Tag Team NeXT!! Powodzenia!

 

Corgan odchodzi na backstage, a War Machine są zadowoleni jak widać i mamy reklamy

 

Cole: No War Machine dali popalić Shane'owi i Nickowi.

 

Graves: Racja i za tydzień mamy jedną walkę o pretendentów, a za dwa tygodnie drugą! Ciekawi mnie kto zmierzy się o pasy.

 

JBL: Wiecie, ja przeczuwam że ostatecznie TM61 i War Machine.

 

4.DJ Z vs Michael Elgin, 1/4 Tournament For NeXT Generation Championship Singles Match

 

Main Event pierwszej tygodniówki o nazwie NeXT pora zacząć! Jest to walka turniejowa o pas NeXT Generation i to kolejna walka z pierwszej rundy tego turnieju, to jest walka pomiędzy DJ Z, a Michaelem Elginem! Najpierw słyszymy Theme Song DJ Z! Który wychodzi na ring przy niesamowitym popie od fanów! Widać że fani znają go z innych federacji, bo od razu go polubili, DJ Z idzie już w stronę ringu i wita się ze swoimi fanami, przybija im piątki oraz żółwiki, ale po chwili wbiega do ringu i wbiega też na narożnik i tam wznosi ręcę do góry! Ah DJ Z jest niesamowitym zawodnikiem, który ma spore szanse wygrać dzisiejszy pojedynek, DJ Z jest już na swoim miejscu gdzie czeka na swojego przeciwnika i zaczyna szykować się do pojedynku. Jeden zawodnik jest już w ringu, więc teraz pora na jego rywala i na arenie słyszymy Theme Song Michaela Elgina! I to ten zawodnik wychodzi na arenę! Fani na niego też Cheerują jak widać, ale jednak większy Cheer dostał DJ Z, Michael idzie w stronę ringu i wita się z fanami, którzy tego chcą, widać że to też będzie Face w tej federacji, Elgin idzie dalej w stronę ringu i wchodzi już po schodach po czym wchodzi między linami do ringu Michael patrzy na DJ Z po czym idzie do swojego narożnika gdzie zaczyna czekać na rozpoczęcie walki i szykuje się do tej walki tak samo jak Zema. Zawodnicy są już w ringu, słyszymy gong! I zaczynamy walkę! Najpierw rywale przechodzą do zwarcia, które wygrywa Michael i przechodzi za plecy rywala i od razu wymierza mu Back Side Slama! Następnie szybko podnosi przeciwnika i wrzuca go w narożnik, biegnie na niego i chce wykonać mu Body Avalanche, ale DJ Z nadstawia kolana na które nadziewa się jego przeciwnik po czym wskakuje na drugą linę, bierze głowę rywala pod DDT i po chwili mamy Tornado DDT! Następnie Zema wykonuje Standing Moonsaulta dla przeciwnika! Ion podnosi teraz przeciwnika i sam wrzuca go w narożnik, biegnie na niego i od razu wymierza mu Corner Dropkicka! Po tej akcji DJ Z znowu bierze rozbieg, jego rywal siedzi i opiera się o narożnik, a ten biegnie na niego i wymierza mu niskiego Corner Dropkicka! Po tym wszystkim Elgin aż wypadł z ringu i teraz powoli zaczyna wstawać za pomocą krawędzi ringu, a DJ Z szybko odbija się od lin i mamy Suicide Dive! Po tej akcji Zema podnosi przeciwnika i chce go wrzucić w barykady, ale jednak Michael kontruje i to on wrzuca przeciwnika w barykady, lecz Ion wskakuje na barykady i mamy próbę Moonsaulta, jednak Michael łapię przeciwnika w locie i wyprowadza mu Body Slama poza ringiem! Niezła kontra w wykonaniu Elgina! Po tej akcji Unbreakable podnosi swojego przeciwnika i wrzuca go od razu w stalowe schody, a następnie do ringu i sam też wchodzi do tego ringu mamy przypięcie 1...2..Kick Out!. Michael nie ma zamiaru się poddawać i teraz podnosi swojego rywala i wrzuca go w narożnik, biegnie na niego i mamy Body Avalanche! Po którym Elgin jeszcze wykonuje dla rywala Back Body Dropa! Jednak to nie koniec, bo teraz Elgin podnosi swojego rywala i wynosi go na barki i chce wykonać mu Death Valley Drivera i czy będzie?! Nie jednak nie ma tej akcji, ponieważ DJ Z wykonuje dla przeciwnika serie uderzeń łokciem w głowę i wydostaje się po czym mamy Mid Kicka i DDT! Zawodnicy leżą na macie i jako pierwszy podnosi się Zema, który podnosi swojego rywala i wrzuca go w narożnik, biegnie na niego i mamy od razu Monkey Flipa dla Michaela! Po czym Ion wskakuje na narożnik i wymierza 630 Sentona dla Elgina!! Pin 1...2..Kick Out!. DJ Z nie ma zamiaru się poddawać, dlatego teraz szybko podnosi swojego przeciwnika i zachodzi go za plecy i chce wykonać mu Inverted DDT, ale to mu się nie udaję, ponieważ Big Mike jakoś się wydostaję po czym wyprowadza dla rywala Mid Kicka, a następnie powala rywala za głowę na matę! Po tej akcji Michael szybko wchodzi na narożnik i po krótkiej chwili mamy Big Mike Fly Flow!! OMG! Akcja kończąca zaaplikowana!! Czy to będzie koniec?! Pin 1...2..Kick Out! Kick Out! Kick Out!! Jednak DJ Z nie kapituluje!! Elgin ma tego dość, dlatego teraz chce wykonać mu kolejną akcję kończącą tym razem chodzi o Elgin Bomb, Michael podnosi swojego przeciwnika i już wynosi go pod swoją akcję kończącą i czy będzie?! Nie jednak mamy kontre na Hurricanranę! Michael leży na macie po tej akcji, a Zema szybko wskakuje na narożnik i czeka na przeciwnika aż ten się podniesie, gdy tylko jego rywal się podniósł to Ion szybko wyprowadza dla rywala Diving Crossbody! Jednak Michael łapię rywala w powietrzu i po chwili wynosi go jeszcze na barki! Następnie mamy Death Valley Drivera! Pin 1...2..Kick Out!. Elgin nie wie co dalej zrobić aby wygrać ten pojedynek, dlatego znowu podnosi swojego przeciwnika i chce go wynieść pod Powerbomba, ale jednak Zema nie daje się i wydostaje się po czym wyprowadza dla rywala Enzuigiri! Następnie mamy odbicie od lin i potężny Dropkick w głowę dla Elgina! Po tej akcji DJ Z podnosi swojego przeciwnika i znowu wrzuca go w narożnik, biegnie na niego i mamy Corner Forearm Smasha! Następnie jeszcze odbicie od lin i Jumping Knee Drop dla leżącego Big Mike'a! Następnie DJ Z sygnalizuje że będzie wyprowadzał swoją firmową akcję czyli chodzi tu o ZDT, Michael powoli się zaczyna podnosić, a Ion już biegnie na niego i chce wyprowadzić mu ZDT, jednak Elgin unosi rywala na sobie po czym szybko wynosi go na barki i chce wykonać mu kolejnego Death Valley Drivera, jednak Zema szybko wydostaje się po czym wynosi sam rywala na barki jakimś cudem i wykonuje mu Rolling Fireman's Carry Slama! Michael po tej akcji wstaje zamroczony, a DJ Z odbija się szybko od lin i wyprowadza dla swojego przeciwnika ZDT!! To może być już koniec i czy faktycznie tak będzie?! DJ Z resztkami sił przypina swojego przeciwnika 1...2...3! DJ Z awansował do półfinału turnieju o pas NeXT Generation!! I zmierzy się on z Kylem O'Reillym w półfinale!!

 

Zwycięzca: DJ Z

 

Po walce DJ Z świętuję wygraną na narożniku i takim widokiem kończymy pierwszą tygodniówkę NeXT!

 

 

Karta na NeXT Battle Point:

 

NeXT Tag Team Championship, Tag Team Match:

War Machine/Roppongi Vice vs TM61/American Alpha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  46
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.06.2015
  • Status:  Offline

Uwaga techniczna — nie da się czytać jak wszystko jest wyśrodkowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  21
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.10.2016
  • Status:  Offline

Nie za długie te walki przyjacielu - jak na tygodniówki?

 

___________________________________

 

Podoba mi się fakt, że wprowadziłeś rozwojówkę, nazwa okej, koncepcja okej i Corgan jako heel w roli GM'a jak najbardziej

 

Faworyzacja War Machine, tak jakby na plus, zwłaszcza przy charakterze Corgana.

 

Komentatorzy pomiędzy walkami nic nie wnoszą.

 

DJ Z pokonujący Elgina? Bardzo duże zaskoczenie.

 

Największy minus gali? Za mało segmentów zawodników - za dużo Corgana.

 

Największy plus gali? Ciężko wybrać, ale postawię na segment otwierający Corgana. Miałem dylemat między tym, a Main Eventem, jednak Corgan bardziej do mnie przemówił.

Edytowane przez MikeAwesomexPWG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  9
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.10.2016
  • Status:  Offline

Uwaga techniczna — nie da się czytać jak wszystko jest wyśrodkowane.

 

Ale jak? Bo trochę nie rozumiem, ja zawsze tak wyśrodkowuje walki i to wygląda ładnie, estetycznie, więc jakbyś mógł to wyjaśnij mi jak to się nie da czytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  46
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.06.2015
  • Status:  Offline

No po prostu... gorzej się czyta wyśrodkowane. To naprawdę nie jest ładne i estetyczne — czy widziałeś kiedyś jakiś np. artykuł informacyjny, żeby był cały wyśrodkowany? Nie mówiąc już o forumowych diary, porównaj sobie np. z Giero ;)

 

Ale tak czy inaczej, to twoje diary i twoja decyzja, to tylko moja opinia ;) Do samej gali odniosę się za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  9
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.10.2016
  • Status:  Offline

 

Chariman AWF: Shane McMahon

Komentatorzy: Jim Ross, Jerry Lawler

Tygodniówki będą odbywać się co każdy wtorek.

 

Mistrzostwa:

AWF Championship - ???

World Heavyweight Championship - ???

International Championship - ???

Tag Team Championships - Roderick Strong & Austin Aries

 

Roster:(będzie się jeszcze rozwijał)

 

Rob Van Dam(Heel, dzisiaj przeszedł)

Ethan Carter III(Heel)

AJ Styles(Heel)

Chris Jericho(Face)

Kevin Owens(Heel)

Mark Briscoe(Face)

Gran Metalik(Face)

Luke Harper(Heel)

Cesaro(Face)

Kane(Heel)

Adam Cole(Heel)

Dean Ambrose(Heel)

Seth Rollins(Heel)

Daniel Bryan(Face)

Sami Zayn(Face)

Jay Briscoe(Face)

Kenny Omega(Face)

Kota Ibushi(Face)

Samoa Joe(Heel)

John Cena(Face)

 

Tag Teamy:

 

Guerillas Of Destiny(Face)

The Decay(Heel)

Roderick Strong & Austin Aries(Heel) - 1x Tag Team Champions

RatedRKO(Face)

The Legacy(Heel)

Motor City Machine Guns(Face)

 

PPV:(Obecnie tylko do końca roku)

 

Night Of Champions - 30 Października

Survivor Series - 27 Listopada

Final Battle - 18 Grudnia

 

 

http://i.imgur.com/IYLUmeq.png

Clash Fight #2 18.10.2016, Detroid, Michigan

 

JR: Witamy na kolejnym epizodzie Clash Fight!

 

Jerry: Dzisiaj pewnie dowiemy się kto będzie walczył o najważniejsze pasy.

 

JR: Zapewne tak.

 

Na arenie rozbrzmiewa Theme Song Adama Cole'a! Fani od razu zaczynają buczeć na tego zawodnika! Widać że Adam nie jest mile widziany na tym Show i w tej arenie, ale nic nie poradzą, wyszedł to muszą go posłuchać, Adam idzie w stronę ringu, bierze mikrofon i wchodzi już do ringu, widać że Cole jest wkurzony

 

Adam Cole: Kolejne Clash Fight, a wy znowu mnie tu widzicie(fani: Buuuuuuu!)Co mnie obchodzi że na mnie buczycie? Wyszedłem tu i macie mnie słuchać zrozumiano? Więc zamknąć się teraz i słuchać co mam do powiedzenia, a do powiedzenia mam to że rządam kolejnej szansy na pas AWF! W tamtym tygodniu John Cena mnie pokonał tylko dlatego że nie byłem gotowy do walki, Shane mi zaproponował ten pojedynek tak znikąd i zaskoczył mnie, zdenerwowałem się trochę, ale podjąłem to wyzwanie i niepotrzebnie, bo przegrałem, ale to nie zmienia faktu że i tak jestem najlepszym i najbardziej charyzmatycznym zawodnikiem w tej federacji, lecz Shane dalej się upiera że muszę zasłużyć na walkę o pas AWF, dlatego chce kolejnej szansy na dostanie się do tej walki! Później na Night Of Champions zawalczę jeszcze raz z Johnem Ceną i będę tym razem gotowy i udowodnie że jeszczem lepszy od niego, a po walce wzniosę pas AWF i udowodnie także Shane'owi że nie jestem najlepszym zawodnikiem w tej federacji! Mimo że sam to wiem i każdy to wie, bo sobie nie muszę niczego udowadniać, ale Shane chce dowodu, więc dam mu ten dowód i to już dzisiaj! Dzisiaj jestem gotowy do każdej walki, dlatego dzisiaj mogę zawalczyć i wcale nie będę zaskoczony....Shane! Wyłaź tutaj natychmiast i daj mi walkę z jakimkolwiek zawodnikiem! Jednak jak wygram to chce żebyś dodał mnie do walki o pas AWF! Zrozumiano?!

 

Adam Cole czeka na to aż Shane wyjdzie i na arenie słyszymy Theme Song Chairmana AWF! Shane wychodzi na stage przy niesamowitym popie od fanów! McMahon idzie już z mikrofonem w stronę ringu i wchodzi do tego ringu, Adam patrzy na niego wrogo, a Shane przykłada mikrofon do ust

 

Shane McMahon: A więc Adam chcesz kolejnej szansy na pas AWF tak? Wiesz to wcale nie jest taki głupi pomysł, jesteś zwarty i gotowy na wszystko imponujesz mi tym że nie odpuszczasz mimo swojej porażki, ale twoje argumenty są kiepskie, dlatego nie jestem pewny czy dawać ci ten zaszczyt i umieścić cię w walce o pas AWF.

 

Adam Cole: Dobrze wiesz że nie ma lepszego zawodnika ode mnie, a Cena pokonał mnie przez czysty przypadek!

 

Shane McMahon: Ale po co ta wrogość? Nie powiedziałem że nie dam ci kolejnej szansy tylko że nie umieszcze cię w tej walce tak od razu, ale szanse jak najbardziej ci dam, dlatego ustalam że jeszcze dzisiaj zmierzysz się z zawodnikiem, który też ma wielką chrapkę na pas AWF i pokazał to na ostatnim epizodzie Clash Fight, a jest to.....SAMOA JOE! Powodzenia!

 

Shane zadowolony wychodzi z ringu przy popie od fanów, a Adam Cole też jest zadowolony że dostał kolejną szanse, a potem wychodzi z ringu i też idzie na backstage

 

JR: No no Samoa Joe vs Adam Cole to będzie niesamowity pojedynek.

 

Jerry: Też tak uważam, nieważne kto wygra i tak walka będzie niesamowita.

 

1.Jay Briscoe vs Rob Van Dam, Singles Match

 

Końcówka Walki: Rob obija swojego przeciwnika w narożniku po czym bierze rozbieg i mamy Monkey Flipa! Jay leży na macie, natomiast Van Dam już odbija się od lin, robi przewrót w przód i mamy Rolling Thunder! Pin 1...2..Kick Out!. RVD nie poddaje się i teraz podnosi swojego przeciwnika i wykonuje mu serie Punchy oraz Low Kicków po czym wymierza mu Spinning Heel Kicka w brzuch, odbija się od lin i chce wykonać Dropkicka w głowę dla swojego przeciwnika, jednak to mu się nie udaję, ponieważ Briscoe unika tego ataku, a następnie odbija się od lin, Robert wstaje, ale inkasuje Big Boota od swojego przeciwnika! Briscoe podnosi swojego rywala i wysyła go od razu do narożnika, biegnie na niego i mamy mocnego Corner Clothesline'a! Szatkowski nawet nie zdąrzył się przewrócić, ponieważ Jay wynosi go na barki i mamy Death Valley Drivera! Pin 1...2..Kick Out!. Widać że Rob nie składa broni, natomiast Briscoe ma tego dość, dlatego podnosi już swojego rywala i wynosi go od razu pod Jay Drillera i czy będzie?! Nie jednak nie ma Jay Drillera, ponieważ Rob szybko wydostaje się po czym mamy Enzuigiri dla Briscoe i teraz jest zamroczony, a Van Dam jeszcze wymierza mu Side Kicka! Następnie wskakuje na narożnik i sygnalizuje swoją akcję kończącą, One Of A Kind już skacze i....Nadziewa się na kolana swojego przeciwnika! Briscoe nadstawił kolana na które nadział się Rob! Po tej akcji Jay szybko się podnosi i podnosi także swojego przeciwnika, wyniesienie pod finishera i...Kontra! I Small Package 1...2...3!

 

Zwycięzca: Rob Van Dam

 

Po walce Rob Van Dam świętuję wygraną, a Jay jest widać zdenerwowany że nie wygrał w swoim debiucie, Briscoe podnosi się, ale podchodzi do niego Rob, który podaje rękę Jay'owi, ten przyjmuje uścisk i chce odejść, ale Van Dam atakuje go Punchami! Przecież walka się skończyła Co on robi?! Van Dam przepycha rywala do narożnika, biegnie na niego i mamy skok, a potem Monkey Flipa! Następnie Rob szybko wskakuje na narożnik i próbe Finishera, ale na arenie słyszymy Theme Song Grana Metalika! Meksykanin szybko wbiega do ringu, Robert zeskakuje z narożnika i mamy wymianę Punchy pomiędzy zawodnikami, Rob teraz odbija rywala od lin, ale ten szybko odbija się od górnej liny i Springboard Crossbody dla One Of A Kinda! Następnie Metalik podnosi rywala, wynosi go na barki i Metalik Driver! Po czym pomaga wstać Jay'owi i razem świętują w ringu!

 

JR: Brawa dla Roba, jednak szkoda Jaya że przegrał w debiucie.

 

Jerry: Ale Heel Turn Roba? To było zaskoczenie, dobrze że Gran uratował Jaya.

 

JR: Też mi się to podoba, takie zachowanie powinno być nagradzane.

 

2.Chris Jericho vs Luke Harper, Singles Match

 

Pora na drugą walkę na dzisiejszym Show! Chris Jericho vs Debiutujący Luke Harper! Zawodnicy są już w ringu, słyszymy gong! I zaczynamy walkę! Harper i Y2J przechodzą do zwarcia, które wygrywa Luke i przechodzi do bocznego Headlocku, ale Chris od razu wykonuje mu mocnego Back Suplexa następnie odbicie od lin i Jumping Knee Drop po którym Jericho podnosi swojego rywala i odbija go od lin, chce wykonać mu Larianta, lecz Harper unika tego ataku po czym sam odbija się od lin i mamy Running Big Boota dla Chrisa! Po tej akcji Luke podnosi swojego przeciwnika, ale ten wydostaje się po czym mamy Step Up Enzuigiri! Harper upada na kolana, a Y2J podbiega do niego i mamy Snap DDT! Jednak to nie koniec, bo teraz Jericho podnosi swojego rywala i wrzuca go w narożnik, biegnie na niego i wyprowadza mu od razu Corner Clothesline'a, lecz to nie koniec, ponieważ teraz odbija się od lin i wymierza One Handed Bulldoga dla swojego rywala! Po tym wszystkim Chris jeszcze odbija się od drugiej liny nogami i chce wykonać dla przeciwnika Lionsaulta i tak mamy Lionsaulta!! Pin 1...2..Kick Out!. Dosyć szybko Chris zdołał wykonać tę akcję i teraz szykuje się do wykonania swojej akcji kończącej czyli Codebreakera, lecz chyba mu się to nie uda, Harper powoli się podnosi, natomiast Y2J od razu chce wykonać mu Codebreakera, jednak Harper utrzymuje przeciwnika na sobie! Następnie szybko wynosi go pod Powerbomba i mamy Sitout Powerbomba! Pin 1...2..Kick Out!. Luke podnosi się i podnosi także swojego przeciwnika, a następnie wysyła go do narożnika, biegnie na niego i mamy Body Avalanche! Jednak to dalej nie koniec, bo teraz Harper jeszcze wynosi przeciwnika na bark i mamy Snake Eyes! Po czym odbicie od lin i próba kolejnego Running Big Boota, lecz Y2J unika tego po czym szybko mamy School Boya 1...2..Kick Out!. Zawodnicy podnoszą się i jako pierwszy chce zaatakować Chris, który chce wykonać Step Up Enzuigiri, ale Luke unika tego po czym Chris zaczyna się podnosić, ale Harper wymierza mu Superkicka! Pin 1...2..Kick Out!. Luke nie poddaje się i teraz sygnalizuje że będzie wyprowadzał dla swojego rywala Discus Clothesline'a, Jericho powoli zaczyna się podnosić i gdy tylko jest na nogach to Luke od razu chce wykonać mu Discus Clothesline'a, jednak Y2J szybko unika tego ataku po czym wyprowadza dla swojego przeciwnika Northern Lights Suplexa! Po tej akcji jeszcze szybko odbija się od drugiej liny nogami i mamy kolejnego Lionsaulta! Jednak to nie koniec, bo teraz podchodzi do nóg przeciwnika i od razu zapina mu Walls Of Jericho!! Czy Harper odklepie?! Próbuje on doczołgać się do lin, lecz Chris cały czas go odciąga i Harperowi się nie udaję! Luke jest już na granicy odklepania, ale nagle znowu wybucha czerwone Pyro! Tak jak w zeszłym tygodniu! Y2J jednak nie jest przestraszony tylko wkurzony i przerywa dźwignie i od razu wychodzi z ringu i biegnie na backstage pewnie szukać sprawcy, natomiast sędzia doliczył już do 4...5...6...7...8....9...10! Luke Harper wygrywa tę walkę przez Count Out!

 

Zwycięzca: Luke Harper

 

JR: Gratulacje dla Harpera, wygrał w swoim debiucie.

 

Jerry: No gratulacje dla niego, ale mnie ciekawi co dalej z Chrisem i tym kimś, kto mu przeszkadza cały czas.

 

JR: Też mnie to zastanawia.

 

3.Kota Ibushi vs AJ Styles, Singles Match

 

Końcówka walki: Kota odbija się od lin i chce wykonać Single Leg Dropkicka dla rywala i udaje mu się to! Potem znowu odbija się od lin i mamy Jumping Knee Dropa! Następnie Ibushi podnosi przeciwnika, ale ten wydostaje się po czym mamy Pele Kicka! Pin 1...2..Kick Out!. AJ podnosi swojego rywala i wrzuca go w narożnik, biegnie na niego i od razu wymierza mu Corner Forearm Smasha następnie znowu bierze rozbieg, a jego rywal siedzi i opiera się o narożnik, jednak Styles wyprowadza mu od razu niskiego Corner Dropkicka! Po czym podnosi szybko swojego przeciwnika i wynosi go na barki, chce od razu wykonać mu Fireman's Carry Neckbreakera, ale to mu się nie udaję, ponieważ Japończyk szybko wykonuje dla przeciwnika kilka uderzeń łokciem w głowę i wydostaje się, a następnie mamy szybko DDT! Po tej akcji Kota podnosi swojego przeciwnika i mamy od razu Mid Kicka, a potem wyniesienie pod Powerbomba i Sitout Powerbomb! Niezła akcja w wykonaniu Koty po tej akcji Ibushi podnosi przeciwnika, lecz Phenomenal One wydostaje się po czym mamy Enzuigiri! Następnie znowu wyniesienie na barki i próba Fireman's Carry Neckbreakera, ale mamy Roll Upa od Koty! 1...2...3!

 

Zwycięzca: Kota Ibushi

 

Po walce Kota świętuję wygraną walkę, a AJ widać że jest wkurzony i od tyłu atakuje Japończyka! Wyprowadza mu serie Punchy oraz parę Kicków po czym wynosi go na barki i mamy Fireman's Carry Neckbreakera! Po tej akcji Kota leży na macie zmęczony, a Styles wychodzi na krawędź ringu i widać że czeka na to aż jego rywal się podniesie, gdy tylko jego przeciwnik się podniósł to Phenomenal One szybko odbija się od górnej liny i po chwili mamy Phenomenal Forearma!! Niesamowita akcja w wykonaniu AJ'a! Ale ten nie kończy i podnosi szybko Kote, wynosi go pod swój finisher i mamy Styles Clash!! Po tej akcji AJ wznosi rękę do góry, a publiczność buczy na tego zawodnika

 

JR: Nieładne zachowanie Stylesa po walce.

 

Jerry: Szkoda że Ibushiego nie miał kto uratować.

 

Przenosimy się na backstage, gdzie Dean udziela wywiadu dla Renee

 

Renee Young: Witaj Dean, jak się czujesz przed Six Man Tag Team Matchem?

 

Dean Ambrose: Jak się czuję? Tylko to cię interesuje Really? Powinnaś mnie zapytać jak się czuję z pewną wygraną walką! Bo ta walka jest moja i koniec! Ja wygram pojedynek i pokonam nie tylko Omegę, ale także Guerrillas Of Destiny! Którzy stanęli w obronie za swoim przyjacielem, ha! To jest wrestling tutaj nie ma przyjaciół, ja sam nie mam przyjaciół i mi to pasuje, można liczyć tylko na siebie i na nikogo innego, wolałbym aby Shane ustalił walkę Jeden na Jednego ja vs Omega, ale on musiał zrobić Six Man Tag Team Match, Lecz to nie zmienia faktu że dorwę Omegę dzisiaj i zniszczę go!

 

Renee Young: Dobrze, a co sądzisz o współpracy z Mistrzami Tag Team?

 

Dean Ambrose: Myślałem że już to wyjaśniłem. Nie potrzebuje pomocy nikogo ani niczego, nie mam przyjaciół, bo w tym biznesie nie da się ich mieć, ja załatwiam sam swoje sprawy i tak już pozostanie, dzisiaj to ja też będę tym co zyskał zwycięstwo! I nie zrobię tego dla Rodericka czy Ariesa tylko dla siebie!

 

Renee Young: A czy można widzieć co zaszło między tobą o Kennym?

 

Dean Ambrose: Nie mam zamiaru o tym gadać, to sprawa między mną i nim, co zaszło to zaszło, ale i tak wygranym pozostanie tylko Dean Ambrose i Kenny wejdzie dzisiaj do AMBROSE ASYLUM!!

 

Dean odchodzi, a kamera gaśnie i jesteśmy już na głównej arenie

 

JR: Ciekawy wywiad w wykonaniu Deana Ambrose'a.

 

Jerry: Racja, ale teraz pora na kolejną walkę!

 

4.Seth Rollins & Sami Zayn vs Daniel Bryan & Ethan Carter III, Tag Team Match zwycięzcy zawalczą ze sobą o pas Wagi Ciężkiej podczas Night Of Champions

 

Końcówka walki: Sami Zayn szykuje się już do wykonania Helluva Kicka na Ethanie, który powoli się podnosi i opiera o narożnik, Kanadyjczyk już biegnie na niego i chce wykonać mu Helluva Kicka, ale Ethan szybko unika tego ataku i Sami trafia nogą w stalowy narożnik! Po czym odwraca się, a Carter od razu wyprowadza mu Mid Kicka, a potem DDT! Po czym EC3 szybko podnosi swojego przeciwnika i wysyła go do narożnika, biegnie na niego i mamy EC3 Splasha! Jednak to nie koniec, bo teraz Carter wynosi swojego rywala na barki i wyprowadza mu od razu TK3! Ethan przypina, a Seth wbiega do ringu i zanim sędzia doliczył do 3 to Rollins przerwał przypięcie! Daniel szybko wbiegł do ringu i wywalił Clotheslinem z ringu Rollinsa! Natomiast Ethan już szybko podnosi Samiego i wyprowadza mu One Precenter!! Pin 1...2...3! Ethan Carter III i Daniel Bryan zmierzą się ze sobą o pas Wagi Ciężkiej na Night Of Champions!!

 

Zwycięzcy: Daniel Bryan & Ethan Carter III

 

Po walce Daniel Bryan i EC3 świętują w ringu, jednak po chwili opuszczają oni ring, natomiast Sami dalej leży zmęczony w ringu i jest trochę załamany przez tą przegraną, do ringu wchodzi Seth, który spogląda na Samiego i po chwili pomaga mu wstać, ale po chwili wykonuje mu Puncha w głowę! Następnie wysyła rywala do narożnika i mamy Corner Forearm Smasha! Po czym wynosi przeciwnika pod Powerbomba i biegnie z nim na narożnik i mamy Turnbuckle Powerbomba! Widać że Rollins jest wściekły na Samiego za to że przegrali z jego winy, Seth sygnalizuje że chce wykonać Pedigree na Zaynie, ale do ringu wbiega Cesaro! Który wykonuje już serie European Uppercutów i przepycha Rollinsa do narożnika i tam także mamy kilka European Uppercutów po czym wysyła rywala do przeciwnego narożnika, biegnie na niego i Corner European Uppercut! Następnie znowu wysyła go w przeciwny narożnik i mamy kolejnego Corner European Uppercuta! Po tej akcji znowu wysłanie w przeciwny narożnik Setha i kolejny Corner European Uppercut! Cesaro jeszcze wymierza Punche i Stompy dla Setha, ale nagle słyszymy Theme Song Shane'a McMahona! Fani znowu witają go niesamowitym Cheerem, Shane jest już na stage'u z mikrofonem

 

Shane McMahon: Dobrze Cesaro już uspokój się, wiem że chciałeś pomóc Samiemu, ale już wystarczy, natomiast co do ciebie Rollins to nie pochwalam takiego zachowania jak twoje, byliście w Tag Teamie i to wasza wina że przegraliście, więc masz nie wyżywać się na nikim innym, jednak dzisiaj mam dobry nastrój, więc wiecie co zrobie? Skoro ani Sami ani Seth nie dostaliście się do walki o pas Wagi Ciężkiej to na Night Of Champions odbędzie się Triple Threat Match! Sami Zayn vs Cesaro vs Seth Rollins! A zwycięzca tej walki będzie mógł wybrać sobie walkę o pas Wagi Ciężkiej lub o pas AWF!

 

Fani mocno Cheerują Shane'a, a Cesaro i Sami są uśmiechnięci i podają sobie ręce, natomiast Seth dalej leży obity w narożniku....reklamy

 

5.Adam Cole vs Samoa Joe, Singles Match o pretendenta do pasa AWF

 

Pora na walkę, która została zapowiedziana już na początku Show! A jest to walka pomiędzy Adamem Colem, a Samoa Joe! Jak pamiętamy tydzień temu Samoa zaatakował pretendenta do pasa AWF, a teraz sam ma szanse zdobyć też pretendenta do pasa AWF i zmierzyć się z Johnem Ceną na pierwszym PPV, natomiast Cole dostał drugą szanse od Chairmana federacji, jednak czy uda mu się wygrać? Zobaczymy! Zawodnicy są już w ringu, słyszymy gong! I zaczynamy walkę! Samoa i Adam od razu rzucają się na siebie z serią Punchy, ale przewagę utrzymuje oczywiście ten silniejszy czyli Samoa Joe i przepycha swojego przeciwnika do narożnika tam dalej wykonuje mu serie Punchy i wbija się pare razy barkiem w brzuch rywala, jednak sędzia odciąga go od Adama, Joe spokojnie odchodzi, ale po chwili biegnie na przeciwnika i mamy Running Hip Attack! A potem jeszcze CCS Enzuigiri! Niezła akcja w wykonaniu Samoańczyka, Cole upadł na kolana obok lin i teraz próbuje się podnieść za pomocą tych lin, jednak Samoa biegnie na niego i wyprowadza mu mocne uderzenie kolanem w głowę! Następnie jeszcze wyprowadza mu serie Knee Dropów prosto w żebra, jednak to nie koniec, bo teraz Samoan Machine podnosi swojego przeciwnika i znowu wrzuca go w narożnik, biegnie na niego i znowu chce wykonać dla rywala Running Hip Attack, ale tym razem Adam nadstawia kolana i wskakuje na drugą linę, jednak Samoańczyk zdołał mu wykonać CCS Enzuigiri! Że on zdołał tak wysoko podskoczyć! Cole upadł na matę po raz kolejny, a Samoa Pinuje 1...2..Kick Out!. Joe nie ma zamiaru się poddawać i teraz znowu podnosi swojego przeciwnika, ale ten wykonuje mu Small Package 1...2..Kick Out!. Zawodnicy podnoszą się i jako pierwszy atakuje Cole, który od razu wykonuje Enzuigiri dla swojego przeciwnika po czym odbija się od lin i mamy Shining Wizard dla Samoańczyka! Pin 1...2..Kick Out! Adam nie ma zamiaru się poddawać i teraz widać że szykuje się do wykonania swojej akcji kończącej jaką jest Florida Key, Samoa powoli się podnosi i gdy tylko jest na nogach to Cole od razu zachodzi rywala od tyłu i wynosi go pod swoją akcję kończącą i czy będzie?! Nie jednak nie ma Florida Key, ponieważ Joe szybko wykonuje uderzenie łokciem dla rywala i wydostaje się, a następnie mamy Running Body Blocka! Po którym odbicie od lin i Running Senton dla The One'a! Jednak nie mamy przypięcia tylko Samoa podnosi swojego rywala i od razu zapina mu Kokina Clutch! To może być koniec! Akcja kończąca zapięta i Adam może się po niej poddać! Cole jednak jak widać nie chce się poddawać i próbuje dojść jakoś do lin żeby przerwać tę dźwignie, lecz Samoan Machine ma więcej siły jak widzimy i nie pozwala mu dojść do lin, więc The One ostatecznie jakoś położył nogę na linie i Samoa musi przerwać dźwignie! Jednak jej nie przerywa, sędzia liczy 1...2...3...4..Joe ostatecznie przerywa dźwignie, ale jest też zdenerwowany i podnosi swojego przeciwnika, bierze go na narożnik, jednak sam nie wchodzi na ten narożnik tylko łapię go pod Muscle Bustera i wynosi pod tę akcję i chce mu ją wykonać i czy będzie?! Nie jednak nie ma Muscle Bustera, bo Adam jakoś się wydostaję, Joe odwraca się, a Cole wynosi go pod Vertical Suplexa, ale nie wykonuje mu tej akcji tylko wyprowadza mu Last Shot!! Finisher zaaplikowany niesamowite!! Mamy przypięcie 1...2..Kick Out! Kick Out! Kick Out! Nie do wiary!! The One nie może w to uwierzyć, ale nie ma zamiaru się poddawać, dlatego teraz wchodzi na drugą linę i widać że teraz będzie szykował się do wykonania swojej innej akcji kończącej jaką jest Panama Sunrise, Samoa powoli się zaczyna podnosić, natomiast Adam już skacze i chce wykonać dla rywala Panama Sunrise, ale jednak mamy kontre i Joe wynosi rywala pod Alabama Slama i po krótkiej chwili mamy Alabama Slama!! Niesamowita akcja! Po tym wszystkim Samoa podnosi swojego przeciwnika i chce go wbić w narożnik, ale The One kontruje i to on wbija przeciwnika w narożnik po czym biegnie na rywala i chce wykonać mu Corner Clothesline'a, lecz mamy kontre w postaci STJoe! Po tej akcji Samoa jeszcze podnosi swojego przeciwnika, odbija go od lin i mamy Samoan Dropa! Następnie sam odbija się od lin i mamy Running Sentona! Po którym Joe podnosi swojego przeciwnika i bierze go na narożnik, następnie wynosi go pod Muscle Bustera i po chwili mamy już Muscle Bustera!! Kolejny finisher!! To już musi być koniec!! Pin 1...2...3! Samoa Joe wygrywa i to on stanie naprzeciw Johna Ceny podczas Night Of Champions i zmierzy się z nim o pas AWF!!

 

Zwycięzca: Samoa Joe

 

JR: Gratulacje dla Samoa Joe, wygrał i to on zmierzy się z Johnem Ceną o pas AWF na Night Of Champions!

 

Jerry: Mnie i tak dziwi brak Ceny, nigdzie się nie pokazuje.

 

JR: Cena przecież jest obecnie w szpitalu po ataku Samoa Joe w zeszłym tygodniu i powróci za tydzień.

 

Jerry: A racja, nie mogę się doczekać kolejnej konfrontacji Samoa Joe vs John Cena!

 

Znowu przenosimy się na backstage i widzimy jak Jericho pyta się każdego czy widzieli zawodnika, który puszczał to czerwone pyro i szuka go po różnych pokojach, nagle otwiera pokój w którym jest kompletnie ciemno, rozgląda się i jak chce zamknąć drzwi to nagle jakaś ręka wynurza się z ciemności i łapie go za gardło! Nikt nie wie czyja to ręka! Dłoń wciąga za gardło Chrisa do pokoju! Y2J jednak wyrwał się i chciał uciec, ale upadł i ta ręka złapała go za nogę i ostatecznie wciągnęła do ciemnego pokoju, a drzwi zamknęły się i napisane było na nich "Welcome To Hell!" WTF?! Skąd ten napis? Obraz zgasł

 

JR: To było przerażające.

 

Jerry: Aż mnie ciarki przeszły.

 

6.Guerrillas Of Destiny & Kenny Omega vs Tag Team Champions Roderick Strong & Austin Aries & Dean Ambrose, Six Man Tag Team Match

 

Końcówka walki: Main Event trwa w najlepsze i mamy wymianę ciosów pomiędzy Deanem i Kennym, mamy cios za cios i Back Chop za Back Chop, ale po chwili Dean zyskuje przewagę i wykonuje swoje combo, którym jest raz Punch i raz Back Chop i tymi ciosami przepycha swojego przeciwnika do narożnika i kontynuuje tam nawałnice ciosów, ale po chwili biegnie na przeciwny narożnik, odbija się od niego i mamy Corner Forearm Smasha, a potem dokłada jeszcze szybko Bulldoga! Pin 1...2..Kick Out!. Dean teraz idzie do swojego narożnika i zmienia się z Roderickiem, który podchodzi do Kenny'ego i podnosi go, ale mamy Small Package 1...2..Kick Out!. Zawodnicy podnoszą się i jako pierwszy atakuje Omega, który wyprowadza Superkicka! Po czym dokonuje zmiany z Tama Tongą! Który wchodzi szybko do ringu i wykonuje Elbow Dropa dla Stronga! Następnie podnosi Mistrza Tag Team i mamy Body Slama, następnie Tonga podnosi swojego przeciwnika i wyprowadza mu Veleno! Pin 1...2..Przypięcie przerywa Austin, który szybko wszedł do ringu, do ringu też wchodzą Tanga Roa i Kenny, ale też Dean, mamy w ringu istne pandemonium, ale po chwili wszyscy są poza ringiem oprócz Tama Tongi i Rodericka. Tama szybko podnosi pół przytomnego rywala i wyprowadza mu Gun Stun! Finisher kolejny zaaplikowany! Pin 1...2...3!

 

Zwycięzcy: Guerrillas Of Destiny & Kenny Omega

 

Po walce poza ringiem widzimy jak Tanga Roa obija Austina Ariesa, natomiast Dean Ambrose obija Kenny'ego Omege! Ambrose brutalnie obija Omege o stół komentatorski, ale po chwili bierze krzesełko i mamy kilka mocnych Chair Shootów w głowę oraz w plecy! W ringu natomiast Tama Tonga podnosi Rodericka i chce wykonać mu kolejnego Gun Stuna, ale jednak Strong popycha go na liny, a potem mamy Sick Kicka! Potem Roderick wykonuje serie Punchy dla Tongi, natomiast poza ringiem Tanga Roa podnosi Austina już, lecz ten wydostaje się i mamy Brainbustera!! Aries, Strong i Dean obijają swoich rywali poza ringiem, ale nagle Theme Song Shane'a rozbrzmiewa na arenie i wychodzi z mikrofonem na stage!

 

Shane McMahon: Mam dość! Mam dość tych wiecznych ataków, każdy cały czas kogoś atakuje, a tu ma być spokój! Jednak widzę że niektórzy nie mogą tu siebie znieść, więc mam idealne rozwiązanie, zapowiadam kolejne dwie walki na Night Of Champions! Pierwsza z nich to rewanż z zeszłego tygodnia czyli Guerrillas Of Destiny vs Roderick Strong i Austin Aries o pasy Tag Team! Natomiast druga walka to Dean Ambrose vs Kenny Omega! Jednak to nie będzie zwykła walka, poniważ na szali znajdzie się tytuł International!

 

Po tych słowach i widokiem Shane'a kończymy Clash Fight!

 

 

Za tydzień powrót Johna Ceny po ataku Samoa Joe!

 

Karta na PPV Night Of Champions po tej tygodniówce:

 

AWF Championship, Singles Match

John Cena vs Samoa Joe

 

World Heavyweight Championship, Singles Match

Daniel Bryan vs Ethan Carter III

 

Triple Threat Match o pretendenta do pasa AWF/Wagi Ciężkiej

Seth Rollins vs Cesaro vs Sami Zayn

 

International Championship, Singles Match

Dean Ambrose vs Kenny Omega

 

Tag Team Championships, Tag Team Match

Roderick Strong & Austin Aries © vs Guerrillas Of Destiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  9
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.10.2016
  • Status:  Offline

http://i.imgur.com/bheT98y.png

 

Rozwojówka AWF o nazwie "NeXT", tygodniówki będą odbywały się w każdy czwartek

 

GM: Billy Corgan

Komentatorzy: Michael Cole, Corey Graves, JBL

 

Mistrzostwa:

NeXT Generation Championship - ???

NeXT TV Championship - ???

NeXT Tag Team Championship - ???

 

Roster NeXT:(Może się jeszcze rozwijać)

 

Tye Dillinger(Face)

Eric Young(Heel)

Pentagon JR(Heel)

Prince Puma(Face)

Shinsuke Nakamura(Face)

Bobby Roode(Heel)

TJ Perkins(Heel)

Rey Mysterio(Face)

Kalisto(Face)

Kyle O'Reilly(Face)

Michael Elgin(Heel)

Hiroshi Tanahashi(Face)

Jay Lethal(Heel)

Christopher Daniels(Heel)

DJ Z(Face)

 

Tag Teamy:

 

Roppongi Vice(Face)

The Wolves(Heel)

War Machine(Heel)

American Alpha(Face)

TM61(Face)

The Authors Of Pain(Heel)

 

PPV:(obecnie do końca roku)

 

NeXT Battle Point - 13 Listopada

NeXT Breaking Rules - 25 Grudnia

 

 

NeXT #2 20.10.2016 Orlando, Floryda

 

JBL: Witamy na następnym epizodzie NeXT!

 

Cole: Zawodnicy już się rozkręcili i mogą nam dać dobrą rozrywkę i kawał wrestlingu.

 

JBL: Racja, a dzisiaj jeszcze kontynuujemy turniej o pas NeXT Generation, jednak dzisiaj tylko jedna walka turniejowa pomiędzy Jayem Lethalem i Pentagonem JR.

 

Graves: Będzie co oglądać!

 

Na arenie słyszymy Theme Song "Glorious"! Bobby Roode pojawia się na arenie przy Heacie od fanów, widać że już od początku fani nie lubią tego zawodnika i on nie przekonuje ich do siebie, Bobby jednak ma to gdzieś i idzie powoli w stronę ringu, bierze mikrofon i wchodzi już do ringu, zobaczmy co ma do przekazania

 

Bobby Roode: To jest jakiś skandal, tydzień temu nawet nie byłem zapowiedziany na Show i nie wystąpiłem na pierwszej tygodniówce NeXT, byłem u Corgana w tej sprawie i wiecie co mi odpowiedział? Cytuje "Możesz rozpocząć drugą tygodniówkę, ale wyjdź już z mojego biura, mam ważniejsze rzeczy na głowie" Tak dokładnie to powiedział, a tak się nie traktuje największej gwiazdy tej federacji! To ja powinienem walczyć o pas NeXT Generation, a nawet nie jestem w turnieju o ten pas, mimo że Billy doskonale wie że bym go wygrał to i tak nie doda mnie do tej walki lub chociaż do turnieju, jednak jest jeszcze jeden pas o który mógłbym zawalczyć, chociaż w sumie to nawet dwa, ale ja nie mam zamiaru walczyć o pasy Tag Teamowe, ponieważ nie lubię się dzielić, dlatego rządam walki o pas NeXT Television! Mimo że to jest mniej ważny pas to jednak też jest bardzo prestiżowy, a jak ja bym go zdobył to kto wie czy nie byłby on tym właśnie najważniejszym! Przecież to nie pas znaczy o prestiżu tylko jego Mistrz! A kto jest bardziej utalentowany niż The Glorious Bobby Roode! Oczywiście że ja! Przecież to oczywiste, jednak ten sknerus Billy nie da mi nawet walki o pas NeXT TV, więc zastanawiam się co by tutaj zrobić aby dostać jaką kolwiek walkę na kolejnym PPV, które odbędzie się 13 Listopada, może zacznę najpierw od Open Challenge'u, na który może odpowiedzieć ktokolwiek, jednak musi się szykować od razu na porażkę, ponieważ ja nie odpuszczam i jestem zawsze pewny swojej wygranej, Because I'M GLORIOUS!

 

Bobby czeka na kogoś kto odpowie na jego wyzwanie i na arenie słyszymy Theme Song Kalisto! Meksykanin, który tydzień temu przegrał z Tyem Dillingerem dzisiaj ma szanse się odbudować w walce z Bobbym! Kalisto już wskakuje do ringu i szykuje się do walki, natomiast Bobby jak widać jest zadowolony z tego, ponieważ pewnie będzie miał łatwą wygraną

 

1.Kalisto vs Bobby Roode, Singles Match

 

Końcówka Walki: Kalisto biegnie na liny i odbija się od tej górnej, chce wykonać dla przeciwnika Springboard Corkscrew Crossbody, jednak ta akcja mu się nie udała, ponieważ Bobby od razu złapał przeciwnika w locie i wyprowadził mu Backbreakera! Następnie kolejnego, a potem jeszcze wymierzył mu Fallaway Slama! Po tej akcji Roode szybko podnosi swojego przeciwnika i wrzuca go w narożnik, biegnie na niego i wymierza mu Corner Clothesline'a! Następnie widzi że jego rywal siedzi w narożniku, więc It Factor szybko bierze rozbieg i wyprowadza dla przeciwnika niskiego Big Boota! Po którym podnosi go, ale ten wykonuje dla rywala Arm Draga! Po tej akcji Roode był na kolanach, a Meksykanin szybko pobiegł na niego i wymierzył mu Hurricanranę i wbił głowę swojego rywala w matę! Jednak to nie koniec, bo teraz Kalisto wchodzi na narożnik i czeka na rywala aż ten się podniesie, gdy tylko jego przeciwnik się podniósł to Meksykanin od razu wymierzył mu Diving Hurricanranę, ale jednak Kanadyjczyk utrzymuje rywala na sobie! I mamy mocnego Powerbomba od Roode'a! Po tej akcji The Glorious szykuje się do wykonania swojej akcji kończącej, Kalisto powoli się podnosi, a Bobby od razu wynosi go i mamy Glorious Bomb! To koniec! Pin 1...2...3! GLORIOUS!

 

Zwycięzca: Bobby Roode

 

Graves: Bobby udowodnił że jest niesamowitym zawodnikiem i wygrał z Kalisto w swojej walce.

 

Cole: Kalisto ma ostatnio słabe dni, tydzień temu przegrał z Tyem, dzisiaj z Bobbym.

 

JBL: Po prostu trafił na lepszych od siebie zawodników.

 

Cole: Dokładnie Cole, są lepsi i gorsi, Bobby i Tye akurat byli lepsi.

 

2.Jay Lethal vs Pentagon JR, Singles Match 1/4 Turnieju o pas NeXT Generation

 

Końcówka Walki: Jay jest już na narożniku i czeka na swojego rywala aż ten się podniesie, gdy tylko jego rywal się podniósł to Lethal chce wykonać dla niego Diving Double Axe Handle, ale jednak Pentagon szybko złapał przeciwnika w locie i mamy T-Bone Suplexa! Po tej akcji Pentagon szybko podnosi swojego przeciwnika, ale jednak Jay wydostaje się i mamy Superkicka! Pentagon się obraca i szybko wykonuje Enzuigiri! Lethal się tego nie spodziewał i jest na kolanach, natomiast Pentagon szybko odbija się od lin i mamy Shining Wizard! Po tej akcji Jay powoli się zaczyna podnosić, ale Pentagon od razu wyprowadza mu Mid Kicka po czym wynosi swojego rywala pod Powerbomba i po chwili wyprowadza mu Powerbomba ale prosto na swoje kolana! Następnie czeka na przeciwnika aż ten się podniesie, gdy tylko jego rywa się podniósł to Pentagon wyprowadził dla rywala Superkicka! Lethal się obrócił tak samo jak Pentagon wcześniej, a sam Pentagon wyprowadził mu jeszcze Double Knee Backbreakera! Po tej akcji Pentagon szybko podnosi swojego przeciwnika i po krótkiej chwili mamy Pentagon Drivera!! To koniec!! Pin 1...2...3! Pentagon przechodzi do dalszego etapu turnieju o pas NeXT Generation!

 

Zwycięzca: Pentagon JR

 

Cole: No tego się niespodziewałem, myślałem że wygra tu Jay.

 

Graves: Cole ty na Bukmachera to byś się nie nadawał.

 

JBL: Haha no dokładnie, Cole może lepiej nie próbuj przewidywać wyników, bo to ci nie wychodzi.

 

Cole: ......

 

3.Tye Dillinger vs Eric Young, Singles Match

 

Końcówka Walki: Eric już szykuje się do wykonania swojej akcji kończącej jaką oczywiście jest Spike Piledriver, Tye powoli się podniosi i gdy tylko jest na nogach to Young od razu wynosi go pod swojego finishera i czy będzie?! Tak mamy Spike Piledrivera!! To może być koniec! Ale chwila Tye wyturlał się poza ring! EY się zdenerwował tym, ale nie zamierza się poddawać, dlatego teraz wychodzi sam z ringu i podnosi swojego przeciwnika, lecz nie wrzuca go do ringu tylko chce wykonać dla niego Spike Piledrivera poza ringiem! Jednak ta akcja mu się nie udaję, ponieważ Dillinger jakoś się wydostaję i szybko wyprowadza dla rywala Back Body Dropa! Następnie podnosi go i wrzuca go ringu, natomiast sam wchodzi na krawędź ringu, a potem od razu na narożnik i po chwili mamy Frog Splasha dla Erica! Niezła akcja w wykonaniu Dillingera, który teraz pinuje 1...2..Kick Out!. Tye nie poddaje się i podnosi swojego przeciwnika i wynosi go od razu na barki po czym wyprowadza mu od razu Running Death Valley Drivera! Jednak teraz nie przypina swojego przeciwnika tylko znowu podnosi go i wynosi na barki i mamy Fireman's Carry Neckbreakera! Po tej akcji Tye czeka na rywala aż ten będzie na kolanach i gdy tylko Eric był na kolanach to Dillinger biegnie na niego i mamy Perfect 10!! Pin 1...2...3!

 

Zwycięzca: Tye Dillinger

 

Graves: Tye wygrał no kto by pomyślał.

 

JBL: Michael pewnie myślał że tu wygra Eric hahaha.

 

Cole: Dobra dajcie już z tym spokój to nie jest śmieszne.

 

Na backstage'u widzimy jak Roppongi Vice udzielają wywiadu dla Byrona Saxtona

 

Byron Saxton: Witajcie Roppongi Vice, jak się czujecie przed swoją walką?

 

Trent Beretta: Muszę ci powiedzieć Byron że nie spodziewaliśmy się że Billy da nam szanse dostania się do walki o pasy Tag Team, ale to jest świetne uczucie, czujemy się niesamowicie i jesteśmy pewni że wygramy ten pojedynek.

 

Byron Saxton: War Machine to ciężcy rywale i dosłownie i w przenośni, ale też bardzo wygimnastykowany, naprawdę sądzicie że ich pokonacie?

 

Rocky Romero: Już nie raz wrestlerzy udowadniali że nie liczy się waga i siła, a umiejętności, a my posiadamy wielkie umiejętności wrestlingowe i damy z siebie wszystko aby pokonać Raymonda i Hansona.

 

Byron Saxton: Dobrze, a jeśli wygracie to z kim byście woleli się zmierzyć z TM61 czy American Alpha? W końcu za tydzień to oni zawalczą i wy lub War Machine zmierzycie się z TM61 lub właśnie American Alpha.

 

Trent Beretta: To nie ma najmniejszego znaczenia, ważne jest to żebyśmy wygrali dzisiaj, a potem zobaczymy z kim nam przyjdzie się zmierzyć.

 

Rocky Romero: Dokładnie jeśli dzisiaj wygramy to później pójdzie już z górki, postaramy się dać z siebie wszystko i zdobyć pasy NeXT Tag Team!

 

Byron Saxton: A jak myślicie kiedy dostaniecie się do głównego rosteru?

 

Trent Beretta: W odpowiednim czasie, obecnie skupiamy się na pracy tutaj i pięknym początkiem będzie właśnie wygranie pasów Tag Team!

 

Byron Saxton: Ciekawe odpowiedzi, ale teraz pora już na ostatnie pytanie, z jakim obecnym Tag Teamem w federacji najbardziej chcielibyście się zmierzyć?

 

Rocky Romero: Jest masa niesamowitych Tag Teamów w tej federacji, ale najlepszym chyba obecnie są Mistrzowie Tag Team Roderick Strong i Austin Aries i to właśnie z nimi chcielibyśmy się zmierzyć w przyszłości, kto wie może jeśli zdobędziemy pasy NeXT Tag Team, a Roderick i Aries dalej będą Mistrzami w głównym rosterze to zobaczymy walkę Champions vs Champions? To byłoby niesamowite.

 

Byron Saxton: Dobrze dziękuję za wywiad i powodzenia w walce.

 

RPG Vice odchodzą w stronę ringu, ponieważ już zaraz odbędzie się ich pojedynek z War Machine!

 

4.War Machine vs Roppongi Vice, Tag Team Match o pretendentów do pasów NeXT Tag Team

 

Końcówka Walki: Raymond obija w narożniku Rocky'ego i wykonuje mu serie Back Chopów po czym bierze rozbieg i mamy Corner Splasha dla Romero! Następnie jeszcze podnosi swojego przeciwnika, ale ten wykonuje mu Small Package 1...2..Kick Out!. Zawodnicy podnoszą się i jako pierwszy atakuje Rocky, który wykonuje dla rywala Enzuigiri, a następnie dokłada jeszcze Superkicka po którym szybko dokonuje zmiany z Trentem, który wchodzi do ringu i chce od razu wykonać Clothesline'a dla swojego rywala, jednak ten kontruje to na Back Body Dropa! Po którym szybko dokonuje zmiany z Hansonem, który wchodzi do ringu i podnosi swojego przeciwnika, wyprowadza mu od razu serie Punchy oraz Back Chopów, a następnie wykonuje Scoop Slama dla rywala po czym odbija się od lin i mamy Running Sentona! Jednak to nie koniec, bo teraz Hanson podnosi się i swojego przeciwnika, wynosi go od razu pod Powerbomba, ale ten wykonuje mu Roll Upa! 1...2...3!!! Roppongi Vice wygrywają tę walkę i stają się pretendentami do pasów Mistrzowskich Tag Team!!!

 

Zwycięzcy: Roppongi Vice

 

Roppongi Vice świętują wygraną, ale nagle War Machine zaczynają atakować Pretendentów! Wykonują im serie Punchy i obijają ich w parterze, ale na pomoc przybiega inny Tag Team jakim jest TM61!! Shane atakuje szybko Raymonda, natomiast Nick wyprowadza niskiego Clothesline'a dla Hansona! Potem podnosi swojego przeciwnika i wyprowadza mu serie Punchy i przepycha rywala do lin i ten się opiera o liny, a Nick bierze rozbieg i mamy Clothesline'a, którym wywala on Hansona poza ring! Natomiast widzimy jak Shane obija w parterze Raymonda, ale podchodzi do niego Nick, który mu coś mówi na ucho, Shane schodzi z Rowe'a i wchodzi na drugą linę, natomiast Nick podnosi Raymonda i mamy Diving DDT od Shane'a! Potem Nick dokłada jeszcze Over The Shoulder Facebustera dla Rowe'a! Następnie Nick i Shane pomagają wstać Trentowi i Rocky'emu i widokiem świętujących w ringu tych dwóch Tag Teamów kończymy kolejną tygodniówkę NeXT!

 

 

W następnym tygodniu zobaczymy walkę pomiędzy TM61 i American Alpha o pretendentów do pasów Tag Team!

 

Karta na PPV NeXT Battle Point:

 

NeXT Tag Team Championships, Tag Team Match

Roppongi Vice vs TM61/American Alpha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Wciąż można lekko przywalić się jeszcze do kwestii technicznych. Jak opisujesz nawet jakieś segmenty, to nie pogrubiaj ich, bo zlewa się np. z wynikami walk. Robiłbym też jakieś większe odstępy, albo przynajmniej kreski, lub cokolwiek, by oddzielić od siebie dany segment, czy też pojedynek. No i przede wszystkim dodałbym zdjęcia z psdreams, chociażby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  9
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.10.2016
  • Status:  Offline

Ok na następne Clash Fight postaram się poprawić te kwestie techniczne :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  9
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.10.2016
  • Status:  Offline

http://i.imgur.com/IYLUmeq.png

 

 

Chariman AWF: Shane McMahon

Komentatorzy: Jim Ross, Jerry Lawler

Tygodniówki będą odbywać się co każdy wtorek.

 

Mistrzostwa:

AWF Championship - ???

World Heavyweight Championship - ???

International Championship - ???

Tag Team Championships - Roderick Strong & Austin Aries

 

Roster:(będzie się jeszcze rozwijał)

 

Rob Van Dam(Heel)

Ethan Carter III(Heel)

AJ Styles(Heel)

Chris Jericho(Face)

Kevin Owens(Heel)

Mark Briscoe(Face)

Gran Metalik(Face)

Luke Harper(Heel)

Cesaro(Face)

Kane(Heel)

Adam Cole(Heel)

Dean Ambrose(Heel)

Seth Rollins(Heel)

Daniel Bryan(Face)

Sami Zayn(Face)

Jay Briscoe(Face)

Kenny Omega(Face)

Kota Ibushi(Face)

Samoa Joe(Heel)

John Cena(Face)

 

Tag Teamy:

 

Guerillas Of Destiny(Face)

The Decay(Heel)

Roderick Strong & Austin Aries(Heel) - 1x Tag Team Champions

RatedRKO(Face)

The Legacy(Heel)

Motor City Machine Guns(Face)

 

PPV:(Obecnie tylko do końca roku)

 

Night Of Champions - 30 Października

Survivor Series - 27 Listopada

Final Battle - 18 Grudnia

 

Clash Fight #3 25.10.2016 Columbus, Ohio

 

JR: Witamy na trzecim epizodzie Clash Fight!

 

Jerry: To już ostatni epizod przed Night Of Champions.

 

JR: Będzie ciekawie.

 

1.Tag Team Champion Austin Aries /w Tag Team Champion Roderick Strong vs Kenny Omega, Singles Match

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/220/Austin_Aries_3_cut_by_Danger_Liam.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/1165/3771_Kenny_Omega.jpg

 

Końcówka Walki: Rywale wymieniają się Punchami i mamy cios za cios, ale w pewnej chwili Austin przejmuje przewagę i wykonuje dla rywala jeszcze serie Back Chopów, którymi przepycha rywala do narożnika, potem bierze rozbieg i mamy Corner Forearm Smasha dla Kenny'ego! Następnie Aries podnosi swojego przeciwnika, wynosi go na barki i mamy Death Valley Drivera! Pin 1...2..Kick Out!. AA nie poddaje się i teraz podnosi swojego przeciwnika znowu, ale ten wykonuje mu Small Package 1...2..Kick Out!. Zawodnicy podnoszą się i jako pierwszy atakuje Double A, który od razu wykonuje dla swojego przeciwnika Enzuigiri, ale jednak Omega łapię nogę przeciwnika i po chwili łapie też drugą nogę i zapina szybko Boston Craba! TT Champion jest w pułapce i może odklepać, jednak czy tak się stanie? Aries czołga się w stronę lin i chce ich złapać aby przerwać tę dźwignie i ten cały ból, jednak Kenny szybko odciąga go od tych lin i dalej kontynuuje dźwignie! AA jest już na pograniczu odklepania, ale jednak ostatecznie wydostaje się z tej dźwigni i szybko wstaje, Kenny odbija się od lin, a Mistrz Tag Team chce wykonać mu Dropkicka, lecz Kenny w ostatniej chwili łapie się lin i zatrzymuje się, natomiast Austin powoli wstaje, ale Omega od razu wynosi rywala pod Gutwrench Suplexa, jednak nie wykonuje mu tej akcji tylko od razu wyprowadza my Deadlift Gutwrench Powerbomba!! Po tej akcji Kenny szybko podnosi swojego przeciwnika i wyprowadza mu mocnego Puncha, a potem zachodzi od tyłu przeciwnika i wynosi go pod swojego finishera i czy będzie?! Tak mamy One-Winged Angel! Finisher zaaplikowany! Pin 1...2...3!

 

Zwycięzca: Kenny Omega

 

---

 

Po walce Kenny świętuję w ringu, ale nagle do kwadratowego pierścienia wbiega szybko drugi Mistrz Tag Team Roderick Strong! I szybko atakuje Omege! Wykonuje mu serie Punchy oraz parę Stompów po czym podnosi rywala i wynosi go od razu na barki i chce wykonać dla rywala Death By Roderick, jednak na arenie słyszymy Theme Song Guerrillas Of Destiny! Tama i Tanga wbiegają szybko do ringu i od razu ratują Omege! Tama wykonuje od razu Larianta dla Rodericka natomiast Roa szybko wyprowadza serie Punchy dla Austina, a potem jeszcze Body Slama, AA leży już poza ringiem, natomiast Tama podnosi już Rodericka i podchodzi do niego Tanga i po krótkiej chwili mamy Guerrilla Warfare!! Finisher zaaplikowany, Guerrillas Of Destiny podchodzą do Omegi i razem z nim świętują wygraną

 

JR No gratulacje dla Kenny'ego i widać że znalazł już sobie przyjaciół, którzy mu pomagają.

 

Jerry: Kenny wygrał z Austinem to dobrze o nim świadczy.

 

JR: Ciekawi mnie czemu Dean się nie pojawił.

 

---

 

2.Seth Rollins vs Sami Zayn, Singles Match(Special Announcer: Cesaro)

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1005/seth_rollins_gameelite.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/1426/sami_zayn_g4s_2.jpg

 

Zawodnicy są już w ringu, słyszymy gong! I zaczynamy walkę! Cesaro też już zasiadł przy stole komentatorskim, a Sami i Seth przechodzą do zwarcia, które wygrywa Rollins i przechodzi do bocznego Headlocku, ale Zayn od razu wyprowadza mu Back Suplexa! Następnie dokłada jeszcze Standing Moonsaulta! Jednak to nie koniec, bo teraz Kanadyjczyk podnosi swojego przeciwnika i wysyła go od razu do narożnika, biegnie na niego i wymierza mu Corner Forearm Smasha Po tej akcji The Future siedzi i opiera się o narożnik, natomiast Sami znowu bierze rozbieg i mamy niskiego Corner Dropkicka! Po którym Zayn podnosi swojego rywala, odbija go od lin i chce wykonać mu Larianta, ale The Architect unika tego, następnie szybko odbija się od górnej liny i wymierza Springboard Crossbody! The Man po tej akcji podnosi przeciwnika i wysyła go do narożnika, biegnie na niego i mamy Corner Clothesline'a, następnie podnosi przeciwnika i wykonuje mu od razu Fisherman Suplexa! Seth podnosi rywala znowu, ale ten wykonuje mu Small Package 1..2...Kick Out!. Zawodnicy podnoszą się i jako pierwszy atakuje Rollins, który szybko wykonuje dla rywala Enzuigiri, a następnie odbija się od lin i mamy mocnego Dropkicka w głowę dla Samiego! The Man podnosi swojego rywala znowu i wykonuje mu serie Punchy i Kicków po czym chce wywalić przeciwnika poza ring, ale Zayn utrzymał się na krawędzi ringu, The Architect bierze rozbieg i chce wykonać Clothesline'a dla rywala aby ten odkleił się od lin, ale jednak Zayn szybko wyprowadza mu mocnego Puncha! Następnie Kanadyjczyk chce odbić się od górnej liny, ale The Future od razu wyprowadza Superkicka w liny i Sami spada z tych lin i wylądował ostatecznie poza ringiem! Sami zwija się z bólu, bo to był mocny upadek, natomiast Seth nie ma zamiaru się poddawać i teraz szybko odbija się od lin i wymierza Suicide Dive dla swojego rywala! Jednak to nie koniec, bo teraz Rollins podnosi swojego przeciwnika i wrzuca go w stalowe schody! Następnie w stół komentatorski i na sam koniec podnosi rywala i wbija pare razy jego głowę w stół komentatorski! Po czym wrzuca go do ringu, a sam wchodzi tylko na krawędź ringu, Sami powoli się podnosi, natomiast The Architect szybko odbija się od górnej liny i po chwili mamy Springboard High Knee! Następnie odbija się od lin i mamy Shooting Star Press! Po tej akcji Seth podnosi swojego rywala i wynosi go od razu pod Powerbomba po czym biegnie z rywalem na narożnik i chce wykonać mu Turnbuckle Powerbomba, ale w ostatniej chwili Zayn szybko kontruje to na Hurricanranę prosto w narożnik! Rollins bardzo ucierpiał na tej akcji, natomiast Kanadyjczyk podnosi swojego przeciwnika, jednak Seth wyprowadza mu mocnego łokcia w głowę! Sami jest teraz przed narożnikiem trochę oszołomiony, natomiast Rollins biegnie na niego i chce wykonać mu Larianta, ale jednak Zayn szybko łapię rywala i wyprowadza mu Exploder Suplexa prosto w narożnik! WOW! Co za akcja! Pin 1...2..Kick Out!. Kanadyjczyk jednak nie odpuszcza i teraz sygnalizuje że będzie wyprowadzał Helluva Kicka dla swojego przeciwnika, The Man powoli się podnosi w narożniku i już się o niego opiera, natomiast Sami biegnie na niego i chce wykonać mu swoją akcję kończącą i...unik! Nie ma Helluva Kicka i Zayn trafia nogą w stalowy narożnik! Wykorzystuje to The Future, którzy wyprowadza dla rywala Roll Upa 1...2..Kick Out!. Zawodnicy podnoszą się i jako pierwszy teraz atakuje Sami, który od razu wymierza Spinning Heel Kicka w brzuch dla rywala po czym dokłada mocne DDT! Po tej akcji The Architect podnosi się powoli, natomiast Sami od razu wbija go w narożnik, podchodzi do rywala i łapie jego głowę pod DDT, następnie wchodzi na drugą linę i mamy Tornado DDT! Po tym wszystkim Seth powoli się podnosi, a Sami podbiega do niego i od razu mamy Blue Thunder Powerbomba! Jednak to nie koniec, teraz Zayn znowu sygnalizuje swoją akcję kończącą, Seth powoli się podnosi i jest już w narożniku, natomiast Kanadyjczyk biegnie na niego i mamy Helluva Kicka!! Pin 1...2...3! Sami wygrywa z Sethem!!!

 

Zwycięzca: Sami Zayn

 

---

 

Po walce Seth Rollins od razu zaatakował Samiego! Zaczął wykonywać mu serie Punchy oraz Kicków, Sami leżał już na macie, a Seth chce wykonać mu Curb Stomp, jednak w porę zareagował Cesaro, który szybko wbiegł do ringu i chciał obronić Samiego, ale Seth szybko uciekł z ringu i zaśmiał się, natomiast Cesaro pomógł wstać Zaynowi i razem świętowali jego zwycięstwo, jednak czy tak też będzie na Night Of Champions?

 

JR: Cesaro znowu uratował Samiego.

 

Jerry: To bardzo dobry zawodnik, ale na Night Of Champions będzie musiał walczyć przeciwko niemu.

 

JR: To będzie dopiero bitwa.

 

---

 

3.Dean Ambrose vs Tama Tonga /w Tanga Roa, Singles Match

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2844/dean_ambrose_g4s_2_4.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/5214/tonga_e2k9.png

 

Końcówka Walki: Dean wykonuje serie Back Chopów w narożniku dla Tongi, następnie odbija się od przeciwnego narożnika i wykonuje dla swojego przeciwnika Corner Forearm Smasha, a następnie wykonuje mu jeszcze Bulldoga! Po czym podnosi swojego przeciwnika i mamy Body Slama, następnie wejście na narożnik i Dean czeka aż jego rywal się podniesie, gdy tylko jego przeciwnik się podniósł to Ambrose od razu wyprowadza mu Lunatic Fringe Elbow Dropa! Po tej akcji Lunatic Fringe podnosi swojego przeciwnika i wymierza mu znowu Back Chopa i Puncha, typowe combo dla Deana, jego rywal jest już przy linach i nawet zaplątał się w nie, natomiast Ambrose odbija się od przeciwnych lin i po chwili mamy Running Front Dropkicka dla Tamy! Dean podnosi swojego rywala i wbija go w narożnik, biegnie na niego i chce wykonać mu Corner Clothesline'a, ale jednak Tama szybko unika tego ataku, a potem mamy School Boya 1...2..Kick Out!. Zawodnicy podnoszą się i jako pierwszy atakuje Dean, który wyprowadza Mid Kicka dla przeciwnika, a następnie Snap DDT! Po tej akcji Ambrose szybko podnosi i mamy Snap Suplexa! Następnie szybko podnosi znowu rywala, ale ten wyprowadza mu mocnego Puncha! Ambrose odbija się od drugiej liny i mamy Rebound Clothesline'a! Pin 1...2..Kick Out!. Dean nie ma zamiaru się poddawać i podnosi swojego przeciwnika, ale ten wydostaje się po czym mamy próbę Gun Stuna, ale Dean popycha go na liny od których Tonga się odbija, a Lunatyk szybko wyprowadza mu Mid Kicka, a potem Dirty Deeds!! Finisher zaaplikowany i to koniec pewnie!! Pin 1...2...3!

 

Zwycięzca: Dean Ambrose

 

---

 

JR: Dean Ambrose wygrywa i także umacnia swoją pozycję przed walką z Omegą.

 

Jerry: Ambrose jest bardzo pewny siebie i czuje że ma wielkie szanse na wygranie pasa International na Night Of Champions.

 

JR: Też mi się tak wydaję.

 

Na backstage'u widzimy jak wściekły Adam Cole wchodzi do biura Shane'a McMahona

 

Shane McMahon: Wow, Adam skąd u ciebie tyle złości? I że dzisiaj nie otwierałeś Show? Co się z tobą stało?

 

Adam Cole: Zamknij się! Doskonale wiesz czego od ciebie chce.

 

Shane McMahon: Po pierwsze to nie będziesz się tak do mnie zwracał, ponieważ to ja jestem twoim szefem i to ja cię zatrudniłem i mogę cię też zwolnić, a po drugie sądząc po tobie to zapewne chcesz kolejnej szansy na dostanie się do walki o pas AWF zgadłem?

 

Adam Cole: .....no.....więc czekam.....

 

Shane McMahon: Hmm w sumie to jest już dwóch pretendentów do tego pasa i nie sądzę aby trzeci był potrzebny, chociaż Triple Threat Match o pas AWF to byłby naprawdę ciekawy pomysł.

 

Adam Cole: Więc jak będzie? Dodasz mnie do walki o pas AWF?

 

Shane McMahon: Że co? Ty chcesz żebym od tak ciebie dodał do tej walki? O nie nie nie, tak łatwo to nie ma, Cena jak i Samoa Joe musieli wygrać swoje walki, ty też miałeś dwie walki i dwie szanse, jednak jak to mawiają do trzech razy sztuka, więc dam ci ostatnią szanse, ale ona będzie jeszcze trudniejsza niż poprzednie walki, ponieważ już dzisiaj w Main Evencie zmierzysz się w Handicap Matchu przeciwko dwóm pretendentom do pasa AWF! Tak jest! Adam Cole vs Samoa Joe i John Cena! Jeśli wygrasz zostaniesz dodany do walki o pas AWF, więc powodzenia.

 

Po tych słowach Adam zadowolony że dostał kolejną szanse wychodzi z gabinetu, ale jednak to będzie bardzo trudne wyzwanie, czy Adam Cole temu podoła?

 

JR: Wooow no to Adam będzie miał trudne wyzwanie.

 

Jerry: Adam nie mógł pokonać w Singlowej walce Ceny i Samoa, a co dopiero w Handicap Matchu.

 

JR: Jednak tu ma ten plus że Cena i Samoa raczej się nie dogadają.

 

---

 

4.Gran Metalik vs AJ Styles, Singles Match

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/6531/Gran_Metalik_1_cut_by_Danger_Liam.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/107/AJ_Styles_10_cut_by_Danger_Liam.jpg

 

Czas na kolejną walkę! I jest to walka pomiędzy Granem Metalikiem i AJ Stylesem! Zawodnicy są w ringu, słyszymy gong! I zaczynamy walkę! Pojedynek zaczyna się oczywiście od zwarcia, które wygrywa AJ i przechodzi on za plecy swojego rywala i od razu mamy Back Side Slama dla Grana potem Styles podnosi swojego przeciwnika i wrzuca go w narożnik, biegnie na niego i chce wykonać mu Corner Clothesline'a, ale jednak Metalik przebiega pod swoim rywalem, a Styles trafia w stalowy narożnik po czym odwraca się i inkasuje Pele Kicka od Grana! Który teraz jeszcze wykonuje dla przeciwnika Standing Moonsaulta! Następnie Metalik szybko wchodzi na narożnik i czeka na swojego rywala aż ten się podniesie, gdy tylko jego rywal się podniósł to Meksykanin chce wykonać dla przeciwnika Diving Double Axe Handle, ale jednak AJ wykonuje Pele Kicka dla rywala gdy ten skoczył! Pin 1...2..Kick Out!. Phenomenal One nie poddaje się i teraz podnosi swojego przeciwnika i wyprowadza mu od razu mocnego Body Slama, Gran powoli się podnosi, a Styles odbija się od lin i próba Jumping Clothesline'a, lecz Metalik szybko kontruje to na Hip Toss! Następnie Gran podnosi swojego przeciwnika i wysyła go do narożnika, biegnie na niego i mamy Corner Dropkicka! Jednak to nie koniec, ponieważ teraz Metalik podnosi swojego rywala i od razu wynosi go na barki, widać że będzie chciał wykonać dla swojego rywala Metalik Drivera i czy to mu się uda?! Nie jednak nie ma Metalik Drivera, ponieważ AJ szybko wykonuje dla rywala serie uderzeń łokciem w głowę i wydostaje się, a następnie sam wynosi przeciwnika na barki i wymierza mu Fireman's Carry Neckbreakera! Po czym szybko dokłada Knee Smash! Następnie podnosi swojego przeciwnika i wykonuje mu parę Punchy i Back Chopów, a na sam koniec mocnego Larianta! Następnie wychodzi na krawędź ringu i widać że Styles będzie szykował się teraz do wykonania swojej akcji kończącej jaką jest oczywiście Phenomenal Forearm, Gran powoli zaczyna się podnosić, natomiast Styles od razu odbija się od górnej liny i próba finishera, ale jednak Metalik szybko unika tego ataku, następnie odbija się od lin i Running Hurricanrana dla Stylesa! Po tej akcji P1 podnosi się, a Gran od razu wynosi go na barki i mamy Metalik Drivera!! Ale co to?! Nagle do ringu wbiega Rob Van Dam! Który od razu wyprowadza Superkicka dla pinującego Metalika! Mamy DQ!

 

Zwycięzca: Gran Metalik

 

---

 

Po walce Rob dalej obija Grana Metalika i do tego dołącza się jeszcze AJ Styles! Jednak nagle na pomoc Granowi przybiega Kota Ibushi! Który wbiega do ringu i od razu wykonuje Running Forearm Smasha dla AJ Stylesa, a potem odbija się jeszcze od lin i Calf Kick dla Roba! Po tej akcji pomaga wstać Granowi i są gotowi do dalszej walki, ale nagle słyszymy Theme Song Shane'a! Który wychodzi na stage z mikrofonem

 

Shane McMahon: Dość! Dość tego wszystkiego! Tak to się nie zakończy, Rob i AJ chcą dalej walki tak? Wy też pewnie jej chcecie Gran i Kota, więc wznawiam pojedynek AJ'a z Granem tylko tym razem to będzie Tag Team Match! Gran Metalik i Kota Ibushi vs AJ Styles i Rob Van Dam!

 

Po tych słowach Shane idzie na backstage, a AJ i Rob są w jednym narożniku, Gran i Kota w drugim i pora na walkę!

 

---

 

5.Gran Metalik & Kota Ibushi vs AJ Styles & Rob Van Dam, Tag Team Match

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/6531/Gran_Metalik_1_cut_by_Danger_Liam.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/6022/Kota_Ibushi_1_cut_by_Danger_Liam.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/107/AJ_Styles_10_cut_by_Danger_Liam.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/196/Rob_Van_Dam_cut_by_Danger_Liam.jpg

 

Pora na kontynuację walki Grana i AJ'a, tylko tym razem w Tag Team Matchu! Do którego dołączyli Kota i Rob! Na początek w ringu są Kota oraz Rob, którzy wymieniają się spojrzeniami, ale po chwili Van Dam atakuje Japończyka serią Punchy oraz Kicków i Back Chopów, którymi przepycha rywala do narożnika i tam dalej kontynuuje swoje ciosy, ale po chwili bierze rozbieg i biegnie na rywala, skacze i wykonuje mu Monkey Flipa! Po czym dokłada Standing Moonsaulta dla Koty! Po tej akcji Van Dam podnosi swojego przeciwnika i wyprowadza mu od razu Fisherman Suplexa po którym Robert znowu podnosi rywala, jednak ten wydostaje się i wyprowadza dla rywala Puncha potem Back Chopa i na koniec Superkicka w brzuch, Rob jest na kolanach i chce się podnieść, ale Ibushi szybko odbija się od lin i mamy Dropkicka w głowę dla Szatkowskiego, który teraz leży na macie, a Japoński Zawodnik idzie do swojego narożnika i tam dokonuje zmiany z Granem, który od razu odbija się od górnej liny i mamy po chwili Springboard 450 Splasha! Po tej akcji Metalik wykonuje serie Stompów dla swojego przeciwnika, a następnie podnosi go i od razu wynosi na barki, widać że jest bardzo wściekły na One Of A Kinda i chce zakończyć ten pojedynek poprzez Metalik Drivera, lecz Rob szybko wykonuje dla przeciwnika serie uderzeń łokciem w głowę i wydostaje się, a następnie odbija się od lin i chce wykonać dla rywala Larianta, jednak Gran unika tego, Rob zatrzymuje się za nim, a Metalik odwraca się i inkasuje Side Kicka! Van Dam po tej akcji wchodzi na narożnik i czeka na swojego rywala aż ten się podniesie, gdy tylko jego rywal się podniósł to Robert od razu wyprowadza dla niego Diving Rolling Sentona! Niesamowita akcja w wykonaniu Szatkowskiego, który teraz odbija się od lin, robi przewrót w przód i mamy Rolling Thunder dla Grana! Pin 1...2..Kick Out!. Van Dam ma już tego dość, dlatego podnosi swojego przeciwnika i zapina mu od razu Wrist Locka po czym zaciąga go do swojego narożnika i tam dokonuje zmiany z AJ'em, który wchodzi do ringu i od razu wchodzi na drugą linę i po chwili mamy Diving Double Axe Handle prosto na rękę Grana, który teraz się za nią złapał, natomiast Styles szybko wynosi go na barki i mamy Fireman's Carry Neckbreakera! Pin 1...2..Kick Out!. Styles nie ma zamiaru się poddawać i teraz podnosi swojego rywala i wrzuca go od razu w narożnik, biegnie na niego i wyprowadza mu Corner Forearm Smasha! Lecz to nie koniec, bo teraz Metalik jest schylony, a Phenomenal One szybko odbija się od lin i chce wykonać Running Knee Lift, ale jednak Gran szybko unika tego ataku po czym odbija się od lin i Running Hurricanrana! Styles leży na macie, a Meksykanin szybko podchodzi do przeciwnika i wymierza mu od razu Standing Shooting Star Press! Gran podnosi teraz swojego przeciwnika i wyprowadza mu serie Punchy i Back Chopów, a następnie szybko wykonuje dla niego Mid Kicka i DDT! Po tej akcji Metalik szybko dokonuje zmiany z Kotą, który wchodzi do ringu i od razu wyprowadza Jumping Knee Dropa dla przeciwnika! Następnie podnosi swojego przeciwnika i wynosi pod Powerbomba i widać że będzie chciał wykonać mu Sitout Powerbomba, jednak AJ szybko przekręca się na swoim przeciwniku, a potem wyprowadza mu od razu Inverted Frankensteinera! Po tej akcji Styles Pinuje 1...2..Kick Out!. Styles nie poddaje się i teraz podnosi swojego przeciwnika i znowu wynosi go na barki i chce wykonać mu Fireman's Carry Neckbreakera i czy to mu się uda?! Tak mamy Fireman's Carry Neckbreakera! Po tej akcji Styles dokonuje zmiany z Robem, który od razu wchodzi do ringu, robi przewrót w przód i Rolling Thunder! Następnie szybkie wejście na narożnik i Five Star Frog Splash!! Pin 1...2...3! Rob i AJ wygrywają ten pojedynek!

 

Zwycięzcy: AJ Styles & Rob Van Dam

 

---

 

JR: Gratulacje dla AJ'a i Roba, pokazali wyższość nad swoimi rywalami.

 

Jerry: No jak widać.

 

Na arenie wybucha czerwone pyro zupełnie jak to z przed tygodnia i na arenie pojawia się trzech druidów, którzy przesuwają trumnę w stronę ringu i biorą tę trumnę do ringu, jeden z druidów ma przy sobie jakiś kanister, zapewne z benzyną i ma także przy sobie zapalniczkę, więc to napewno benzyna, trumna jest już w ringu, druidzi tak samo, jeden z druidów podchodzi do trumny i otwiera ją, a w niej jest....CHRIS JERICHO! Ubrany w garnitur i jakby już nie żył! Druid zamyka trumnę, a potem zdejmuje kaptur i okazuje się że jest to Kane! Który ma też przy sobie mikrofon!

 

Kane: Każdy z nas kiedyś umiera.....jednak nasza dusza idzie tylko w jedno miejsce.....a jest to piekło! Niebo to wymysł ludzi, którzy myślą że jak będą postępować dobrze i zgodnie z zasadami to zostaną nagrodzeni wiecznym szczęściem, jednak to zupełna bzdura, po śmierci jedyne miejsce do którego idziemy to piekło! Wszyscy się urodziliśmy grzesznikami i umrzemy też grzesznikami, dlatego jedyne co nam pozostało to piekło w którym wszyscy będziemy wiecznie tępieni! Jednak nie tyczy się to tylko jednej osoby.....mnie....Ponieważ to ja jestem Ulubionym Demonem Diabła, który zabiera dusze osób, na których już pora! Na Chrisa Jericho już była pora i dlatego on tu teraz leży w trumnie jako jeden z umarłych, jedyne co teraz trzeba zrobić to sądzicie że pewnie wyrządzić mu pogrzeb, ale nic z tego, jego zwłoki zostaną spalone w trumnie i odesłane na zawsze do piekła gdzie przywita ich sam Diabeł i ja! Ulubiony Demon Diabła! Welcome To Hell Chris!

 

Po tych słowach Kane wziął kanister i polał całą trumnę benzyną! Następnie wziął zapalniczkę i podpalił trumnę! Kane i dwaj inni druidzi patrzą jak trumna płonie, a Kane jeszcze szyderczo się śmieje, aż widownie przeszły ciarki, ale co to?! Nagle Trumna się otwiera i z płonącej trumny wynurza się Chris Jericho w masce Kane'a! WHAT THE F**K?! Chris wychodzi z płonącej trumny, Kane jednak nie jest zaskoczony, a wręcz przeciwnie śmieje się, natomiast dwa druidzi atakują Jericho, ale ten sobie z nimi bez problemu radzi i wyrzuca ich z ringu potem Chris w masce Kane'a podchodzi do Demona i mamy wymianę spojrzeń pomiędzy zawodnikami, Kane dalej się śmieje szyderczo po czym oboje się śmieją, podnoszą ręcę do góry i widać że wspólnie będą chcieli wypuścić czerwone pyro, jednak gdy tylko prawdziwy Kane miał zamiar opuszczać już ręcę to Jericho szybko zaatakował go Punchami, a następnie mamy Codebreakera! Kane leży na macie po finisherze, natomiast Chris zdejmuje maskę i wyrzuca już Kane'a z ringu! Jericho wchodzi na narożnik i wznosi ręce do góry! Jericho wrócił z umarłych!

 

JR: To było straszne.

 

Jerry: Też tak uważam.

 

---

 

6.Adam Cole vs John Cena & Samoa Joe, 2 On 1 Handicap Match jeśli Adam Cole wygra to zostanie dodany do walki o pas AWF

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2786/Adam_Cole_2_cut_by_Danger_Liam.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/64/8499_Cena_cut_by_Crank.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/136/SamoaJoe.jpg

 

Czas na Main Event dzisiejszej gali Clash Fight! A jest to walka pomiędzy Adamem Colem i Samoa Joe oraz Johnem Ceną! Adam zmierzy się z tymi zawodnikami w Handicap Matchu i jeśli wygra to zostanie dodany do walki o pas AWF! Więc ten zawodnik musi się postarać! Najpierw słyszymy Theme Song Adama Cole'a! Który wychodzi na stage przy niesamowitym Heacie od fanów, Widać że fani dalej ani trochę nie polubili Adama, ale nic dziwnego w końcu to Heel, Cole idzie w stronę ringu nie przejmując się w ogóle fanami i jest już przed ringiem, Cole spogląda na ring i wchodzi ostatecznie do tego ringu po czym wchodzi na narożnik i tam wznosi ręcę do góry i krzyczy że wygra ten pojedynek oraz zdobędzie pas AWF potem schodzi z narożnika i idzie na swoje miejsce gdzie czeka tylko na rywali. Jeden zawodnik jest już w ringu i na arenie rozbrziewa Theme Song Johna Ceny! Fani od razu wybuchli Cheerem dla tego zawodnika! Widać że fani kochają go i będą go lubić chyba zawsze, Cena wychodzi na stage dalej przy niesamowitym popie, Cena kładzie sobie wyprostowaną dłoń na czoło po czym szybko oddala i biegnie w stronę ringu! Wbiega od razu do ringu i zdejmuje czapkę i rzuca ją w stronę publiczności! Odbija się jeszcze kilka razy od lin i wznosi ręce do góry w swoim stylu! Następnie zdejmuje koszulkę i znowu rzuca ją w publiczność! John teraz idzie na swoje miejsce i tylko zerka na Adama po czym jest już na swoim miejscu i tam czeka na swojego sojusznika oraz na rozpoczęcie całego pojedynku. Dwóch zawodników już w ringu i teraz pora na ostatniego uczestnika tej walki i na arenie słyszymy Theme Song Samoa Joe! Fani znowu buczą na tego zawodnika, wśród tych trzech zawodników jest tylko jeden, którego fani lubią jak widać, Samoa idzie już w stronę ringu ze swoim ręcznikiem zarzuconym na szyje i nie wita się z żadnym fanem, ponieważ on nie potrzebuje nikogo jak widać i sam woli załatwiać też swoje sprawy, Samoa wchodzi już do ringu i wznosi jedną rękę w górę! Następnie opuszcza ją i spogląda na Johna Cene z którym zawalczy podczas Night Of Champions, ale też zerka na Adama Cole'a, ponieważ on też może dołączyć do tej walki. Zawodnicy są już w ringu, słyszymy gong! I zaczynamy walkę! Adam spokojnie opiera się o narożnik, natomiast Samoa i Cena kłócą się o to kto będzie pierwszy w ringu, a to wykorzystuje właśnie Cole i szybko atakuje Johna i wywala go z ringu, natomiast na Samoa wykonuje on School Boya 1..Kick Out!. Zawodnicy podnoszą się i jako pierwszy atakuje Cole, który wyprowadza od razu Enzuigiri! Jednak na Joe to nie zrobiło wrażenia i gdy tylko Adam wstał to Samoa wykonał mu mocnego Puncha, a następnie Back Chopa po czym szybko wrzuca przeciwnika do narożnika, biegnie na niego i mamy Body Avalanche! Następnie widzi że jego przeciwnik siedzi i opiera się o narożnik, więc Samoańczyk szybko bierze rozbieg i mamy Cannonball Sentona! Jednak to nie koniec, bo teraz Joe podnosi swojego rywala i wyprowadza mu od razu Body Slama, Cena już wszedł na krawędź ringu i widać że jest zdenerwowany, Cole natomiast podnosi się przy narożniku, a Samoa odbija się od przeciwnego narożnika, w tym samym czasie Cena zrobił zmiane z Joe, ten jednak tego nie zauważył i wyprowadził Running Hip Attack dla The One'a, a następnie CCS Enzuigiri! I Pinuje sędzie jednak nie liczy, bo powiedział że Cena się z nim zmienił, John wchodzi do ringu i uśmiecha się, a Samoa wkurzony znowu zaczyna się z nim kłócić, ale po krótkiej chwili jednak opuszcza i idzie na krawędź ringu, natomiast Cena widzi że Adam dalej jest w narożniku, więc podchodzi do niego i chce go podnieść, ale Adam szybko wyprowadza mu Reverse STO prosto w narożnik! Jednak to nie koniec, bo teraz Cole podnosi swojego przeciwnika i wrzuca go w narożnik, biegnie na niego i wykonuje mu od razu Corner Clothesline'a! Następnie wynosi go pod Vertical Suplexa i chce wykonać mu swojego finishera czyli Last Shot, lecz Cena od razu wyprowadza uderzenie kolanem w głowę przeciwnika i wydostaje się po czym odbija się od lin i mamy ShouderTackle! Następnie znowu odbicie od lin, a The One podnosi się, jednak inkasuje kolejne ShouderTackle! Lecz to dalej nie koniec, bo Adam znowu podnosi się i teraz chce wykonać dla przeciwnika Clothesline'a, jednak to mu się nie udaję, ponieważ Lider Cenation szybko unika tej akcji i wyprowadza Spin Out Powerbomba! Po tej akcji John szybko podchodzi do głowy rywala i pokazuje mu You Can't See Me, następnie odbija się od lin i mamy Five Knuckle Shuffle! Cole po tej akcji podnosi się jak to zwykle przeciwnicy Ceny i gdy tylko jest na nogach to The Champ wynosi go na barki i chce wykonać mu Attitude Adjusment i czy to mu się uda?! Jednak Cole łapie się lin i John nie może wykonać na nim swojego finishera, Cena chce go oderwać od tych lin, ale nagle Samoa klepie w ramię Cenę i dokonuje z nim zmiany! John jest zdenerwowany, ale wywala z ringu Adama i ten jest poza ringiem, a potem idzie na krawędź ringu, natomiast Joe widzi że Adam powoli się podnosi poza ringiem, więc Joe szybko odbija się od lin i wyprowadza Suicide Dive dla The One'a! Następnie podnosi go i od razu wbija w stalowe schody! Następnie w barykady, a na sam koniec wrzuca przeciwnika do ringu i sam też wchodzi do tego ringu po czym podnosi swojego przeciwnika i wbija go w narożnik, biegnie na niego i mamy Running Hip Attack! Po którym dokłada CCS Enzuigiri! Jednak Samoa nie przypina swojego rywala tylko wbija go w przeciwny narożnik, znowu biegnie na niego i kolejny Running Hip Attack, a potem kolejne CCS Enzuigiri! Joe teraz podnosi rywala i bierze go na narożnik i od razu wynosi go pod Muscle Bustera, jednak był blisko swojego narożnika, więc Cena szybko dokonuje z nim zmiany, a Samoa już akurat wykonał Muscle Bustera dla Adama! Pinuje, jednak sędzia znowu mówi mu że on nie jest tym legalnym zawodnikiem w ringu i wchodzi John Cena, Samoa jest już całkowicie zdenerwowany i popycha Cenę, ale ten nie jest mu dłużny i wyprowadza mu Puncha, a potem wywala Joe z ringu, natomiast widzi że Adam się podnosi, więc od razu wyprowadza mu Attitude Adjusment!! Pin 1...2...3! Adam Cole przegrał walkę i nie dostał się do pojedynku o pas AWF!

 

Zwycięzcy: John Cena & Samoa Joe

 

---

 

Po walce John Cena świętuję wygraną walkę, ale do ringu wchodzi Samoa Joe, który od razu atakuje Lidera Cenation! Wyprowadza mu serie Ciosów oraz Kicków po czym podnosi swojego przeciwnika i wysyła go od razu do narożnika, biegnie na niego i mamy Running Hip Attack! Następnie jeszcze CCS Enzuigiri! Niezła kombinacja ruchów w wykonaniu Joe, który teraz znowu odbija swojego rywala w parterze po czym po raz kolejny go podnosi i bierze na narożnik, a następnie wynosi rywala pod Muscle Bustera i czy będzie?! Nie jednak nie ma Muscle Bustera, bo John jakoś się wydostaję, Samoa odwraca się i chce wykonać Larianta dla Ceny, ale ten unika tego i mamy Spin Out Powerbomba! Następnie John pokazuje You Can't See Me dla Joe, odbija się od lin i Five Knuckle Shuffle! Jednak to nie koniec, bo teraz podnosi rywala i od razu wywala go z ringu! Po czym wchodzi szybko na narożnik i czeka na rywala aż ten się podniesie, gdy tylko jego przeciwnik się podniósł to mamy Diving Crossbody poza ring w wykonaniu Johna Ceny! Niesamowita akcja!! Po tej akcji John powoli się podnosi i bierze stalowe schody, Cena zauważa że Joe powoli się podnosi, więc szybko uderza go stalowymi schodami! Następnie ustawia schody obok stołu komentatorskiego i rozbiera też stół komentatorski aby wykonać na nim jakąś akcję, Samoa znowu powoli się podnosi i jest już zmęczony, natomiast Lider Cenation szybko wynosi rywala na barki, wchodzi na schody, które wcześniej ułożył i po chwili mamy Attitude Adjusment prosto na stół komentatorski!! Niesamowita akcja w wykonaniu Johna Ceny!! Po tym wszystkim publiczność Cheeruje Cene i takim widokiem kończymy ostatnie Clash Fight przed Night Of Champions!!

 

 

 

Ostateczna karta na PPV Night Of Champions

 

Kick Off Singles Match

Adam Cole vs Kevin Owens

 

AWF Championship, Singles Match

John Cena vs Samoa Joe

 

World Heavyweight Championship, Singles Match

Ethan Carter III vs Daniel Bryan

 

International Championship, Singles Match

Kenny Omega vs Dean Ambrose

 

Triple Threat Match o pretendenta do pasa AWF/Wagi Ciężkiej

Cesaro vs Seth Rollins vs Sami Zayn

 

Tag Team Championship, Tag Team Match

Roderick Strong & Austin Aries © vs Guerrillas Of Destiny

 

Singles Match

Kota Ibushi vs AJ Styles

 

Singles Match

Gran Metalik vs Rob Van Dam

 

Singles Match

Chris Jericho vs Kane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  9
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.10.2016
  • Status:  Offline

http://i.imgur.com/bheT98y.png

 

Rozwojówka AWF o nazwie "NeXT", tygodniówki będą odbywały się w każdy czwartek

 

GM: Billy Corgan

Komentatorzy: Michael Cole, Corey Graves, JBL

 

Mistrzostwa:

NeXT Generation Championship - ???

NeXT TV Championship - ???

NeXT Tag Team Championship - ???

 

Roster NeXT:(Może się jeszcze rozwijać)

 

Tye Dillinger(Face)

Eric Young(Heel)

Pentagon JR(Heel)

Prince Puma(Face)

Shinsuke Nakamura(Face)

Bobby Roode(Heel)

TJ Perkins(Heel)

Rey Mysterio(Face)

Kalisto(Face)

Kyle O'Reilly(Face)

Michael Elgin(Heel)

Hiroshi Tanahashi(Face)

Jay Lethal(Heel)

Christopher Daniels(Heel)

DJ Z(Face)

 

Tag Teamy:

 

Roppongi Vice(Face)

The Wolves(Heel)

War Machine(Heel)

American Alpha(Face)

TM61(Face)

The Authors Of Pain(Heel)

 

PPV:(obecnie do końca roku)

 

NeXT Battle Point - 13 Listopada

NeXT Breaking Rules - 25 Grudnia

 

 

NeXT #3 27.10.2016 Phoenix, Arizona

 

JBL: Już trzeci epizod NeXT i już dzisiaj zobaczymy kolejną walkę turniejową!

 

Cole: Hiroshi Tanahashi vs TJ Perkins to będzie niesamowity pojedynek.

 

JBL: Też tak uważam, liczę na to że TJ przejdzie dalej.

 

Graves: Panowie nie ważne kto przejdzie dalej i tak to będzie niesamowita gala!

 

---

 

1.Shinsuke Nakamura vs Eric Young, Singles Match

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/3093/Shinsuke_Nakamura_3_cut_by_Danger_Liam.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/120/Eric_Young_3_cut_by_Danger_Liam.jpg

 

Końcówka Walki: Eric już wynosi rywala na barki i chce wykonać mu Death Valley Drivera, jednak Nakamura od razu wyprowadza dla rywala serie uderzeń łokciem w głowę i wydostaje się, a następnie mamy Mid Kicka dla Erica i DDT! Po tej akcji Shinsuke podnosi swojego rywala i wykonuje mu serie Punchy jak i Back Chopów i przepycha go tymi ciosami do narożnika, następnie bierze rozbieg i mamy Corner Double High Knee dla Younga! Następnie Japończyk szybko wynosi swojego rywala na barki i wykonuje mu Landslide! Pin 1...2..Kick Out!. King Of Strong Style nie poddaje się i teraz sygnalizuje że będzie wyprowadzał dla swojego przeciwnika Kinshasa, Eric powoli się podnosi, a Shinsuke biegnie na niego i chce wyprowadzić mu Kinshasa, ale to mu się nie udaję, bo Young szybko unika tego ataku i mamy School Boya! 1...2..Kick Out!. Zawodnicy podnoszą się i jako pierwszy atakuje Eric, który chce wykonać dla rywala Enzuigiri, ale Nakamura od razu unika tego ataku po czym odbija się od lin, Young podnosi się, ale od razu inkasuje Kinshasa od swojego przeciwnika!! Pin 1...2...3!

 

Zwycięzca: Shinsuke Nakamura

 

---

 

Cole: No Nakamura wygrał w swoim debiucie.

 

Graves: Myślałem że Eric się jakoś odegra, bo tydzień temu też przegrał tylko wtedy z Tyem.

 

JBL: Wydaje mi się że Shinsuke ma tu dobrą przyszłość.

 

Cole: Za to Eric już niezbyt.

 

---

 

2.TM61 vs American Alpha, Tag Team Match zwycięzcy zawalczą z Roppongi Vice o pasy NeXT Tag Team na PPV NeXT Battle Point

 

Końcówka Walki: Wracamy po przerwie i widzimy że Chad ma przewagę nad Shanem i wykonuje mu serie wejść barkiem w narożniku, a następnie bierze rozbieg i chce wykonać dla przeciwnika Corner Splasha, ale jednak Thorne szybko unika tego ataku po czym odbija się od lin i mamy mocnego Larianta dla Shane'a! Po tej akcji Thorne podnosi swojego rywala i wbija go w narożnik, biegnie na niego i od razu wyprowadza mu Corner Clothesline'a! A następnie jeszcze Back Body Dropa! Po tym wszystkim Shane podnosi rywala i zapina mu Headlocka i zaciąga go do swojego narożnika i zmienia się z Nickiem, który wchodzi do ringu i po chwili mamy podwójne DDT dla Gable'a! Po tej akcji Miller szybko pinuje 1...2..Kick Out!. Nick podnosi swojego rywala, ale ten wykonuje mu Small Package 1...2..Kick Out! Zawodnicy podnoszą się i jako pierwszy atakuje Chad, który wykonuje Enzuigiri dla przeciwnika, Nick jest na kolanach, a Gable wyprowadza mu Dropkicka w głowę! Potem szybko dokonuje zmiany z Jasonem, który wchodzi i podnosi przeciwnika, lecz ten wykonuje mu uderzenie kolanem w brzuch i zaciąga go szybko do swojego narożnika, dokonuje tam zmiany z Shanem, który wchodzi do ringu i wchodzi na drugą linę, a Nick wynosi rywala i po chwili mamy Over The Shouder Facebustera! Natomiast Thorne szybko wykonuje mu Diving DDT!! Tank Buster zaaplikowany!! Pin 1...2...3! TM61 przechodzą dalej!

 

Zwycięzcy: TM61

 

---

 

Po walce TM61 świętują wygraną walkę, ale nagle rozbrzmiewa Theme Song War Machine! Ale co oni tutaj robią?! Przecież przegrali swoją walkę! Raymond ma przy sobie mikrofon

 

Raymond Rowe: Shane, Nick gratulacje wygraliście swoją walkę o pretendentów do pasów Tag Team i na kolejnym PPV zawalczycie o te pasy z Roppongi Vice, jednak muszę was zasmucić, ponieważ niedawno byliśmy i Corgana i załatwiliśmy pewną sprawę, a mianowicie taką że Billy powiedział że dostaniemy kolejną szanse na pasy Tag Team tylko musimy pokonać zwycięzców właśnie tej walki i nimi jesteście wy! Dlatego za tydzień zobaczymy pojedynek War Machine vs TM61 i jeśli my wygramy to na PPV NeXT Battle Point zobaczymy Triple Threat Match o pasy Tag Team!

 

Raymond i Hanson są zadowoleni z siebie i idą na backstage, a TM61 widać że są niezbyt zadowoleni i muszą teraz sprostać kolejnemu wyzwaniu

 

JBL: Ciekawie, już za tydzień kolejna walka TM61 vs War Machine.

 

Cole: Czuje że ta walka może być naprawdę dobra.

 

Graves: Ostatni ich pojedynek był ciekawy, więc ten pewnie też będzie.

 

---

 

3.Tye Dillinger vs Bobby Roode, Singles Match

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1119/Tye_Dillinger_cut_by_Danger_Liam.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/114/bobbyrooderender_2.jpg

 

Końcówka Walki: Zawodnicy wymieniają się Punchami, ale po chwili przewagę zdobywa Bobby Roode, który wyprowadza dalej serie Punchy dla swojego przeciwnika, a następnie wysyła go do narożnika, biegnie na niego i wymierza mu od razu Corner Clothesline'a! Następnie szybko bierze rozbieg i wykonuje jeszcze niskiego Big Boota dla leżącego w narożniku przeciwnika! Po tej akcji The Glorious podnosi przeciwnika i wynosi go pod swoją firmową akcję czyli Roode Bomb i czy to mu się uda?! Nie jednak nie ma Roode Bomb, ponieważ Tye szybko wydostaje się, a następnie odbija się od lin i Dropkick dla Roode'a! Po tym Dillinger podnosi swojego rywala i odbija go od lin i od razu wykonuje mu Larianta, a następnie odbija się sam od lin i mamy Jumping Knee Dropa! Następnie Dillinger szybko podnosi swojego rywala, ale ten wykonuje mu Mid Kicka, a następnie wynosi rywala pod Glorious Dropa i czy to mu się uda?! Nie jednak nie ma tej akcji, bo Dillinger wydostaje się, a potem wyprowadza Superkicka! Bobby jest na kolanach, a Tye biegnie na niego i mamy Perfect 10!! Pin 1...2...3!

 

Zwycięzca: Tye Dillinger

 

---

 

Po walce Tye świętuję w ringu, a Bobby powoli się podnosi i patrzy na Dillingera, Tye podchodzi do Roode'a i wystawia rękę w geście podziękowania za walke, Bobby się zastanawia, ale po chwili atakuje Tye'a! Bobby wyprowadza serie ciosów w głowę dla Tye'a, a potem wynosi rywala pod Roode Bomb i wyprowadza mu od razu Roode Bomb! Następnie Bobby podnosi swojego przeciwnika i teraz wyprowadza mu Glorious Dropa! Dwa finishery zaaplikowane i Bobby jest z siebie zadowolony, natomiast fani buczą na niego.

 

Graves: Tye znowu wygrał, ale Roode nieładnie się zachował.

 

JBL: Bobby jest tu świetny w tym co robi, mi on się podoba.

 

Cole: Daj spokój, ale to zapewne doprowadzi do Rematchu.

 

---

 

4.TJ Perkins vs Hiroshi Tanahashi, Singles Match 1/4 turnieju o pas NeXT Generation

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2793/TJ_Perkins_5_cut_by_Danger_Liam.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/1248/92_Hiroshi_Tanahashi_7th_Year_Anniversary.jpg

 

Końcówka Walki: Main Event dzisiejszego NeXT trwa w najlepsze i widzimy jak TJ Perkins jest już na narożniku i chce od razu wykonać Diving Hurricanranę dla swojego przeciwnika, ale jednak Hiroshi szybko utrzymuje rywala na sobie, a potem wyprowadza dla niego Powerbomba! Po czym szybko podnosi przeciwnika i wbija go w narożnik, biegnie na niego i wykonuje mu od razu Corner Splasha, a jednak nie! TJ od razu unika tego ataku, a Tanahashi trafia w stalowy narożnik i gdy tylko się odwrócił to Perkins wymierzył dla niego Superkicka! Po czym wychodzi na krawędź ringu i czeka na swojego rywala aż się podniesie, gdy tylko jego przeciwnik się podniósł to TJ odbija się od górnej liny i mamy Springboard Crossbody! Jednak Tanahashi szybko złapał przeciwnika w locie i wyprowadził mu od razu mocnego Backbreakera! Następnie kolejnego, a na koniec wymierza dla niego Fallaway Slama! TJ powoli się zaczyna podnosić i gdy tylko był na kolanach to Tanahashi od razu odbija się od lin i mamy Shining Wizard dla TJ'a! Pin 1...2..Kick Out! Tanahashi nie ma zamiaru się poddawać i teraz czeka na rywala aż ten się podniesie, gdy tylko jego przeciwnik się podniósł to Hiroshi od razu wyprowadził dla niego Superkicka! Po tej akcji Tanahashi szybko wskakuje na narożnik i mamy High Fly Flow! Pin 1...2...3! Hiroshi przechodzi dalej w turnieju o pas NeXT i awansował do półfinału!

 

Zwycięzcy: Hiroshi Tanahashi

 

Po walce Hiroshi świętuję w ringu i tak kończymy kolejny epizod NeXT!

 

 

W następnym tygodniu TM61 zmierzą się z War Machine i jeśli War Machine wygrają to zostaną dodani do walki o pasy Tag Team na kolejnym PPV!

 

Karta na PPV NeXT Battle Point:

 

NeXT Tag Team Championships, Tag Team Match

Roppongi Vice vs TM61

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Najnowsze posty

    • Jeffrey Nero
      No to samo pomyślałem skurwysyny a publika była żywa szkoda. Pierwszy raz widziałem taką kontrę z Swinga🤩 kolejna walka z tygodniówki ale jakość PPV. Will by god Osprey. Co do jego finishera to dziwi mnie że jeszcze ani razu od czasu jak jest oficjalnie w AEW  nie wykonał Storm breakera. Hidden blade pasuje do gimmicku aerial assasina ale mógłby to być drugi finisher albo signature move.   Dopiero co skończył z NJPW i miałby walczyć z Moxem o ich główny pas nie widzę tego CzaQ. Prędzej już na Forbidden Door straci pas na rzecz jakiegoś Japończyka. A Will vs Strikland na All In w Londynie o pas AEW. Albo Mox vs Bryan i ostatni run z pasem dla smoka nigdy nie był mistrzem w NJPW co ty na to?
    • Jeffrey Nero
    • PTW
      Przed nami walka wieczoru ponad wszelkie walki wieczoru! 😱 PTW Championship Match Dawid Puncher Seńko (C) vs. Babathunder Mistrz Prime Time Wrestling Dawid "Puncher" Seńko na gali Underground 21 potwierdził wyborną formę w fenomenalnej walce z Marius AL-Ani, w której odebrał dotychczas niepokonanemu Niemcowi pas austriackiej odnogi PTW - WWA. Reprezentant Szczecina zdominował wcześniej ponad dwudziestu rywali w Gold Rush Rumble, by zostać premierowym mistrzem federacji i dopełnić swojego mistrzowskiego przeznaczenia 🔥 Gdy chwyta za mikrofon - dzieją się rzeczy. Gdy w ruch idą pięści - każdy przeciwnik musi się ukorzyć przed ich mocą. Ale teraz gra się zmienia, bo w tej walce, z tym przeciwnikiem to mistrz będzie zdecydowanym underdogiem! Babathunder, znany wcześniej jako Dabba Kato i Commander Azeez to zawodnik, który jeszcze do niedawna występował w WWE i siał postrach na amerykańskich ringach 🤼 Teraz urodzony w Polsce wielkolud wraca do ojczyzny by dać widzom show tak wielkie jak on sam. Wiemy, że powtarzamy to przy okazji każdego kolejnego main eventu, ale co poradzić, kiedy to prawda? TO BĘDZIE NAJWAŻNIEJSZA WALKA W HISTORII POLSKIEGO PRO WRESTLINGU, BĄDŹCIE CZĘŚCIĄ TEGO HISTORYCZNEGO SHOW! Kupujcie bilety na galę (nowe sektory otwarte!) i widzimy się w Legionowie 11 maja! LET'S GO! 🔥🔥🔥 – Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF & Out Pizza & Fabryka Sportów & Pod Platanem Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • Mr_Hardy
      Jak już jesteśmy przy HOF. GCW stworzyło jeszcze Indie Wrestling Hall of Fame. 2022 Dave Prazak Jerry Lynn Homicide LuFisto Ruckus Tracy Smothers 2023 Cheerleader Melissa Christopher Daniels Excalibur Jimmy Jacobs Michael Modest Paul London 2024 Kevin Hogan Mercedes Martinez Sabu Steve Corino The Briscoes (Jay Briscoe & Mark Briscoe) Trent Acid
    • Mr_Hardy
      1 czerwca kolejne już Deathmatch Hall of Fame. Pierwszą osobą wprowadzą w tym roku będzie:   Poprzednie lata wyglądają następująco: 2019 Danny Havoc Mad Man Pondo Matt Tremont Nate Hatred 2021 Eugene Nick Mondo Supreme 2022 Dewey Donovan JC Bailey Toby Klein Wifebeater 2023 Brain Damage Lowlife Louie Mike Bieszck Zandig
×
×
  • Dodaj nową pozycję...