Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Igrzyska Olimpijskie - Rio 2016


demku

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  876
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.02.2012
  • Status:  Offline

Zauważyłem, że nie ma na Forum takiego tematu, więc pozwoliłem sobie go otworzyć.

 

Pierwszy dzień i pierwszy medal dla Polski - brąz w kolarstwie zdobył Rafał Majka i chociaż były szanse nawet na krążek z cenniejszego kruszcu, to jednak to są Igrzyska i każdy medal jest bardzo cenny i trzeba się z tego cieszyć.

 

Na przeciwnym biegunie znajduje się Agnieszka Radwańska. Nasza najlepsza tenisistka kolejny raz się kompromituje na największej imprezie dla sportowców i to chyba już jasny przekaz, że może czas po prostu sobie odpuścić. Są zawodniczki, które może teoretycznie mają mniejsze szanse na medal, to jednak mają coś więcej - chęć do reprezentowania swojego kraju, bo tego Agnieszce niestety brakuje. Nie miałem wielkich oczekiwań medalowych względem starszej ze sióstr, ale drugą Olimpiadę kończyć na pierwszej rundzie singla, to komuś, kto jest na piątej pozycji rankingu WTA - abstrahując od słabiutkiego kobiecego tenisa - po prostu nie przystoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • demku

    4

  • smartfan

    4

  • MattDevitto

    3

  • PH93

    2

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  691
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.06.2015
  • Status:  Offline

1 dzień się powoli kończy, ale najlepsze jeszcze przed nami. Reprezentacja USA w koszykówkę zmierzy się z Chinami. Jako fan koszykówki i baczny obserwator NBA to na te mecze będę czekał najbardziej (zaraz po polskich siatkarz i szczypiornistach)!

 

Majka zdobywa medal, brawo! Pchałem z całych sił, niedosyt pozostaje. To jest na pewno rok Rafała Majki, powinien znalezc się w top 5 na koniec roku jeśli chodzi o polskich sportowców. KOlarstwo komentowane przez pana Sobczyńskiego i Szczęsnego jest zupełnie inną dyscypliną od kolarstwa komentującego przez pana Jarońskiego i Wyrzykowskiego. Z tą drugą dwójką wytrzymuje cale wyścigi, tutaj nawet ostatnie kilometry były dziwne i nie tak emocjonujące.

 

Chwilę po sukcesie Rafała doszło do rozczarowania, Radwańska zjebała po całości, nic nowego u niej na takiej imprezie. Szkoda mi tylko samej Radwańskiej. Na pewno te porażki na Igrzyskach są związane z jej psychiką a teraz już widzę komentarze że musiała przegrać po w poniedziałek reklamuje lodówke itd. Zawsze mnie to wkurwiało jako po niepowodzeniu hejtuje sie kogoś bo coś reklamuje...

 

Reszta dnia bez emocji. Australia pokonała dość sensacyjnie Francję aż 20pkt w kosza, ale tak zgranej drużyny to dawno nie widziałem. Gra zespołowa na najwyższym poziomie. Mają Dellavedove, Millsa, Inglesa, Bogta i Andersena ale wrażenie na mnie zrobił center Australii który wyglądał z perspektywy kamery jak Sheamus :lol:

 

Judo, łucznictwo, szermierka, wioślarstwo, boks itd. Jeśli nie ma Polaków to ciężko mi się w to wkręcić. Juto grają szczypiorniści tak? Będą wielkie emocje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 591
  • Reputacja:   326
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Radwańska po raz kolejny się skompromitowała, nie ma innego słowa w tym wypadku. Cztery lata temu można było uznać to za przypadek bądź wypadek przy pracy, ale drugi raz to się nie zdarza. Paradoksalnie miała szansę w końcówce by wyszarpać seta, ale i tak nic z tego nie wyszło. Płakać pewnie nie będzie, bo teraz może się już skupić na kolejnych turniejach. Życie.

 

Całego wyścigu nie oglądałem, ale medal cieszy. Trochę szkoda, że Majka w końcówce został sam, bo nie miał wielu szans z goniącą go grupką. Mimo to należą mu się brawa, ale nie można też zapominać o Kwiatkowskim, który wykonał świetną robotę.

 

Co jeszcze warto odnotować po pierwszych dniach? Remis Brazylijczyków z Neymarem na czele z RPA. To zawsze cieszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 040
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2010
  • Status:  Offline

Ciężko się ogląda IO skoro właśnie wystartowała angielska Championship a już za tydzień Premier League i potem Seria A itd. Nie zmienia to faktu, że zawsze znajdę czas na oglądanie USA w koszykówce z nadzieją na jakiś rekord deficytu punktowego + wiadomo, lekkoatletyka - coś specjalnego jest na IO w tej dyscyplinie i zawsze przykuwa moją atencje. Medalami Polaków się nie zachwycam bo w sumie z tego wyrosłem... Co ja mam z tego, że Majka ma medal albo inny sportowiec z dyscypliny która obejrzę raz na 4 lata ?- pochwalę się przed sąsiadem który tez jest Polakiem? Pochwalę się za granicą, że jestem Polakiem i Majka z mojego kraju na medal? Co to kogo obchodzi. :) Strasznie śmieszy mnie tak euforia za każdym razem jak jakiś Polak zdobędzie medal. Edytowane przez PH93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 227
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.02.2015
  • Status:  Offline

Pierwszy dzień i pierwszy medal dla Polski - brąz w kolarstwie zdobył Rafał Majka i chociaż były szanse nawet na krążek z cenniejszego kruszcu, to jednak to są Igrzyska i każdy medal jest bardzo cenny i trzeba się z tego cieszyć.

 

Nie było szans na lepszy medal niż brąz mimo tego idioty Nieszczęsnego, który przez ostatnie 10 km próbował to wszystkim wmówić.

 

Poza tym Radwańska nie jest aż tak dobra jak pokazuje to ranking. Ona po prostu gra równo i wykorzystuje błędy rywalek przez co jest w 10tce. To drugie IO, na których odpada w 1 rundzie, to chyba wiele mówi o niej. Poza tym, gdyby mi ktoś przed Igrzyskami oferował brąz w zamian za przegraną Radwana w 1 rundzie, brałbym w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 591
  • Reputacja:   326
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Medalami Polaków się nie zachwycam bo w sumie z tego wyrosłem... Co ja mam z tego, że Majka ma medal albo inny sportowiec z dyscypliny która obejrzę raz na 4 lata ?- pochwalę się przed sąsiadem który tez jest Polakiem? Pochwalę się za granicą, że jestem Polakiem i Majka z mojego kraju na medal? Co to kogo obchodzi. :) Strasznie śmieszy mnie tak euforia za każdym razem jak jakiś Polak zdobędzie medal.

Po części cię rozumiem, bo mam podobnie i głównie zależy to od dyscypliny. Jakieś szermierki, wioślarstwa i inne wynalazki olewam, więc też medale mnie mało obchodzą. Przykuwam uwagę do dyscyplin, które śledzę lub też jakiś wybranych zawodników. Myślę, że każdy z nas ma podobnie, że za dzieciaka bardziej się jarało takimi sprawami, a teraz są już rzeczy ważniejsze. Niemniej jednak u nas w kraju każdy medal będzie przyjęty z euforią, bo już tak mamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  691
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.06.2015
  • Status:  Offline

Medalami Polaków się nie zachwycam bo w sumie z tego wyrosłem... Co ja mam z tego, że Majka ma medal albo inny sportowiec z dyscypliny która obejrzę raz na 4 lata ?- pochwalę się przed sąsiadem który tez jest Polakiem? Pochwalę się za granicą, że jestem Polakiem i Majka z mojego kraju na medal? Co to kogo obchodzi. :) Strasznie śmieszy mnie tak euforia za każdym razem jak jakiś Polak zdobędzie medal.

Po części cię rozumiem, bo mam podobnie i głównie zależy to od dyscypliny. Jakieś szermierki, wioślarstwa i inne wynalazki olewam, więc też medale mnie mało obchodzą. Przykuwam uwagę do dyscyplin, które śledzę lub też jakiś wybranych zawodników. Myślę, że każdy z nas ma podobnie, że za dzieciaka bardziej się jarało takimi sprawami, a teraz są już rzeczy ważniejsze. Niemniej jednak u nas w kraju każdy medal będzie przyjęty z euforią, bo już tak mamy :D

 

U mnie jest inaczej. Cieszę się z każdego zdobytego medalu. Oczywiście jak oglądam taki wyczyn na żywo a nie dowiaduje się z ,,fejsbunia" to i emocje są większę. Cieszę się z każdego medalu, bo zdobywa go nasz rodak. Proste. Ludzie cieszą się, że zawodnik reprezentujący nasz kraj jest jednym z lepszych sportowców danej dyscy;liny na świecie. Cieszmy się ich powodzeniem, Poza tym nie chcecie aby Wasz kraj był w coś najlepszy? To tak samo jak kibicowanie klubowi z danego miasta. Co Ciz tego, że np. klub zdobędzie mistrza? Ani Ty, ani sąsiad hajsu za to nie dostaną ale i tak się cieszycie :D

 

Denewuje mnie w Polakach to, że przy każdym niepowodzeniu (jak wczoaj Radwańska) dany zawodnik jest już skończony w polskim internecie. Gdy osiągnie sukces - są pochwały, zachwyty ale i czesto Ci sami co narzekją po postu sie nie odzywają... Skoro ludzie są tak wkurwieni na zawodnika bo czegoś nie wygrał to ciekawe co ma czuć ten zawodnik? Polacy nie oganiają że to dla zawodnika jest wielka porażka a nie dla nich :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Bardzo się cieszę z sukcesu Majki, bo po pierwsze jestem Polakiem więc cieszę się z każdego medalu, a po drugie lubie kolarstwo.

 

Szkoda strasznie, że wczoraj Igor Jakubowski odpadł już w pierwszej rundzie. Turniej bokserski jest tak naszpikowany, że o medal jest piekielnie trudno. Pokazuje to Hassan N'Dam N'Jikam, który pojechał jako zawodowiec (dwa razy miał szanse na wygranie pasa mistrza świata), a jedzie juz do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 432
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.04.2012
  • Status:  Offline

Medal pierwszego dnia na pewno cieszy. Brawa dla Majki, chociaż nie oglądałem wyścigu. Z tego, co się dowiedziałem to miał 5 sekund straty do drugiego zawodnika. Sporo i raczej nie było szans na wyprzedzenie.

 

Bardzo podobało mi się spotkanie w tenisie stołowym Grzybowskiej. Dała małą lekcję Hindusce, która po osiągnięciu wyniku 2:2 w setach zaczęła bardzo przeżywać spotkanie. Wyglądało to jakby nasza zawodniczka wygrała groźnymi spojrzeniami, które wręcz zjadły rywalkę. Popełniała bardzo dużo błędów i nie miała taką grą szans na dogonienie naszej zawodniczki, która potrafiła na początku seta objąć kilku punktową przewagę.

Niestety dzisiaj Koreanka okazała się lepsza. Szkoda, ale po wyniku widać, że to było ostre lanie. Nie dziwię się, bo Azjaci w tenisie stołowym odwalają sceny z Chińskich filmów Kung Fu. Z nimi nie wygrasz. :twisted:

 

Cieszy również dobry wynik Kantora i Łosiaka w siatkówce plażowej. Poradzili sobie bezbłędnie z parą niemiecką. Pierwszy set wygrany do 11 to właściwie rozgrzewka przed drugim, ale i tam Niemcy powalczyli jedynie w końcówce. Udało im się wyrównać i doprowadzić do gry na przewagi, ale nasi w końcu dopięli swego, choć gdyby nie sprytna zagrywka Kantora to nie pewnie graliby dalej. Nasza dwójka pokazała, że chce tu coś ugrać i jeżeli nie będą tracić koncentracji jak tutaj w końcówce to można patrzeć optymistycznie.

 

Radwańska dała ciała... Co za niespodzianka. :twisted: Chinka, którą dzieli od Polki 59 miejsc w rankingu WTA była po prostu lepsza. Grała z pomysłem, jej podejście pod siatkę wiązało się z kłopotami dla Angieszki. Gdy nasza zawodniczka była pod siatką, to Azjatka zawsze z łatwością potrafiła ją wydymać czy to jakimś sprytnym forhandem czy lobem. Bez wiary, bez pomysłu, bez sił. Chinka miała większy zapas energii i to było widać, a objęcie prowadzenia w drugim secie całkowicie podłamało "Isię". Walka z nerwami to też coś, co osoba ze światowej czołówki powinna umieć.

 

Dzisiaj siatkarze i piłkarze ręczni zaczynają zmagania, czyli w zasadzie dwie marki produkujące najwięcej emocji jeżeli ktoś kibicuje rodakom. Trzeba liczyć na dobry wynik, bo to dyscypliny gdzie mamy największe szanse coś ugrać oprócz lekkoatletyki.

 

Ciężko się ogląda IO skoro właśnie wystartowała angielska Championship a już za tydzień Premier League i potem Seria A itd. Nie zmienia to faktu, że zawsze znajdę czas na oglądanie USA w koszykówce z nadzieją na jakiś rekord deficytu punktowego + wiadomo, lekkoatletyka - coś specjalnego jest na IO w tej dyscyplinie i zawsze przykuwa moją atencje. Medalami Polaków się nie zachwycam bo w sumie z tego wyrosłem... Co ja mam z tego, że Majka ma medal albo inny sportowiec z dyscypliny która obejrzę raz na 4 lata ?- pochwalę się przed sąsiadem który tez jest Polakiem? Pochwalę się za granicą, że jestem Polakiem i Majka z mojego kraju na medal? Co to kogo obchodzi. :) Strasznie śmieszy mnie tak euforia za każdym razem jak jakiś Polak zdobędzie medal.

 

U mnie jest inaczej. Cieszę się z każdego zdobytego medalu. Oczywiście jak oglądam taki wyczyn na żywo a nie dowiaduje się z ,,fejsbunia" to i emocje są większę. Cieszę się z każdego medalu, bo zdobywa go nasz rodak. Proste. Ludzie cieszą się, że zawodnik reprezentujący nasz kraj jest jednym z lepszych sportowców danej dyscy;liny na świecie. Cieszmy się ich powodzeniem, Poza tym nie chcecie aby Wasz kraj był w coś najlepszy? To tak samo jak kibicowanie klubowi z danego miasta. Co Ciz tego, że np. klub zdobędzie mistrza? Ani Ty, ani sąsiad hajsu za to nie dostaną ale i tak się cieszycie :D

 

Zgodzę się ze smartfanem, ale z drugiej strony w zasadzie można tu dyskutować jak o gustach. Ja też dopinguje naszych i cieszą mnie medale. Rozumiem, że ktoś nie jest wielkim patriotą i woli oglądać zagraniczne zespoły, które mu przynoszą frajdę z oglądania, ale takie gadanie "co z tego masz" jest dla mnie niezrozumiałe. Co ktoś z tego ma, że Manchester wygra Tarczę Wspólnoty, albo USA rozniesie w kosza Chiny (już to zrobiło :twisted: )? Każdy ogląda, co mu przynosi większe emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 591
  • Reputacja:   326
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Djoković poza turniejem. Odpadł już w pierwszej rundzie po porażce z del Potro. Jak na razie jest to jedna z największych niespodzianek całej imprezy. Odpadł również już Janowicz, ale Polak na pewno pokazał się z dobrej strony. Wiele od niego nie oczekiwałem, ale przegrał po walce i nie można mieć do niego większych pretensji.

 

Oglądałem wczoraj jeszcze wyścig kolarski kobiet i muszę przyznać, że ostatnie 20 km oglądało się bardzo dobrze. Emocje były do samego końca, bo Abbott która samotnie uciekała przegrała medal dosłownie przed metą. Najlepsza z Polek Niewiadoma była ostatecznie 6 co jest najlepszym wynikiem w historii.

 

Poza tym warta do odnotowania jest kolejna już wpadka piłkarzy z Brazylii. Po remisie z RPA przyszedł jeszcze bardziej kompromitujący podział punktów z Irakiem. Wydawało się, że taką grupę gospodarze rozjadą w pył, szczególnie, że na turniej przyjechał choćby Neymar, ale teraz muszą skupić się na decydującym spotkaniu z teoretycznie najsilniejszym rywalem, czyli Danią. Odpadnięcie w grupie byłoby dla nich katastrofą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  691
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.06.2015
  • Status:  Offline

2 dzień Igrzysk za nami. Miałem tą przyjemność oglądać wyscig pań, przynajmniej ostatnie 25km. Co zapamiętałem? Na pewno upadek jeden z kolarek, który wyglądał wręcz makabrycznie. Jeszcze te ujęcia gdzie się nie ruszała... byłem świadom że mogło stać się najgorsze, ale na szczęście jest wszystko w porządku. Szkoda Abbott, dać z siebie wszystko, jechać po złoto by nagle w samej końcówce zostać z niczym...Dramat! Niewiadoma pojechała znakomicie, żal że nie zdobyła medalu bo były takie nadzieje ale nie ma co narzekać. KOmentarz kolarstwa z TVP - dramat.

 

Djoković odpadł. Wszyscy są wyrozumiali, przecież każdemu może się zdarzyć. Szkoda tylko, że dla wlasnej rodaczki Polacy nie są tak wyrozumiali :(

 

Mecz Chorwacja vs Hiszpania w kosza był znakoity z niespodzianką na końcu. Hiszpanie mają piekielnie mocny skład, mogą powalczyć z Amerykanami na papierze ale muszą poprawić swoją gę. Blisko 40letni Gasol znów jest jednym z lepszych w reprezentacji... szacunek! Ale blok Dario Saica (nowy prospect w NBA) w końcówce na legendzie Gasolu jest symbolicznym przekazaniem pałeczki tym młodym. Brazylia przegrała z Litwą, ale szacunek za odrobienie blisko 30punktowej straty.

 

Polacy pewnie wygrywają w siatke z Egiptem. Każda wygrana Polaków cieszy tym bardziej nad ciapatymi. W ręczną było już gorzej. przyzwyczaiłem się że nasi szypiorniści (ale też siatkarze) lubią nas podenerwować i pewnie bedzie tak samo tym razem. Jestem rpzekonany, że kolejne mecze wyjdą lepiej. W szczypiorniaków zawsze do końca będę wierzyl. Po tym co zobaczyłem w Finale Mistrzów, gdzie Vive dokonało niemożliwego to naprawdę nic mnie nie zaskoczy z polskimi druzynami czy repreznetacją.

 

Dziś dzień spokojny z Polakami, ale warto będzie obejrzeć kolejny wpierdol zgotowany przez Amerykańskich koszykarzy. Grają z Venezuelą, wygrana poniżej 35 pkt bedzie niespodzianką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 227
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.02.2015
  • Status:  Offline

Na pewno upadek jeden z kolarek, który wyglądał wręcz makabrycznie. Jeszcze te ujęcia gdzie się nie ruszała... byłem świadom że mogło stać się najgorsze, ale na szczęście jest wszystko w porządku.

 

O ile wstrząśnienie mózgu i pęknięte kręgi można nazwać "w porządku".

 

Djoković odpadł. Wszyscy są wyrozumiali, przecież każdemu może się zdarzyć. Szkoda tylko, że dla wlasnej rodaczki Polacy nie są tak wyrozumiali

 

Novak odpadł z Del Potro, z którym mu się od zawsze gra ciężko. Przegrał z nim walkę o brązowy medal w Londynie, poza tym argentyńczyk to zwycięzca wielkiego szlema, a w ostatnich latach przegrywał z kontuzjami. W dodatku odpadł w jakimś tam stylu, bo 2x 6:7 to nie jest wstyd, a Isia grała żenadę, nie chciało jej się i niemal od razu po przegranej zaczęła się tłumaczyć, że podróż długa, że kort nie taki, wszędzie szukała wymówek tylko nie w tym, że nie wyszła tam gryźć parkiet tylko wyjebała lachę i elo.

 

Mecz Chorwacja vs Hiszpania w kosza był znakoity z niespodzianką na końcu. Hiszpanie mają piekielnie mocny skład, mogą powalczyć z Amerykanami na papierze ale muszą poprawić swoją gę. Blisko 40letni Gasol znów jest jednym z lepszych w reprezentacji... szacunek! Ale blok Dario Saica (nowy prospect w NBA) w końcówce na legendzie Gasolu jest symbolicznym przekazaniem pałeczki tym młodym.

 

Gasol ma 36 lat, bez przesady z tym jego wiekiem, bo na jego pozycji można wiele nadrobić techniką i doświadczeniem, sprawność i szybkość można bardzo sprytnie tuszować. Hiszpanie nie mają piekielnie mocnego składu, nie mają siły pod koszem, nie ma Marca Gasola, nie ma Serge'a Ibaki. W dodatku brakuje następców na pozycjach 2/3 bo jeśli Navarro i Fernandez (0 pkt w 29 minut!) nie robią punktów to zwyczajnie Hiszpania jest przeciętna. W dodatku Rubio zagrał słabe zawody. To bardziej Hiszpanie przegrali niż Chorwacji wygrali. W końcówce nic nie wpadało Hiszpanom, Chorwacji byli skuteczniejsi i wygrali tą wojnę nerwów. Dario Saric zdobył 5 pkt, Gasol 26. Bajkopisarz z Ciebie, niby jaką pałeczkę tu przekazano? Poza tym obaj grają na innych pozycjach ... Amerykanie luźno zdobędą złoto, zwyczajnie nie ma kto im zagrozić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  691
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.06.2015
  • Status:  Offline

Gasol ma 36 lat, bez przesady z tym jego wiekiem, bo na jego pozycji można wiele nadrobić techniką i doświadczeniem, sprawność i szybkość można bardzo sprytnie tuszować.

 

4 lata to jest maks co pogra. Tim od dwóch lat był cieniem samego siebie, ten rok był juz damatyczny. Po Gasolu tego nie widać, nie widać że ma 36 lat. Gość jest fenomenalny u szczytu swej kariery reprezentacyjnej. i tak jak mówisz, nadrabia techniką i doświadczeniem bo szybkość, zwinność, skoczność już nie ta co parę lat temu i widać to na pierwszy rzut oka.

Hiszpanie nie mają piekielnie mocnego składu, nie mają siły pod koszem, nie ma Marca Gasola, nie ma Serge'a Ibaki.

 

Tu się zgodzę. Gasol i Reyes to weterani, brakuje takiego Marca który ma rzut, technikę i potrafi wykreować. Brakuje skocznego Ibaki, który powalczy na tablicach. Jednak jak spojrzysz na skład Hiszpanów to wszyscy zawodnicy są w czołowych klubach Europejskich nie mówiąc o NBA.

 

W dodatku brakuje następców na pozycjach 2/3 bo jeśli Navarro i Fernandez (0 pkt w 29 minut!) nie robią punktów to zwyczajnie Hiszpania jest przeciętna. W dodatku Rubio zagrał słabe zawody. To bardziej Hiszpanie przegrali niż Chorwacji wygrali.

Navarro to wciąż klasa sama w sobie na pozycji rozgrywajka, Fernandez śmiało mógłby grać w NBA te parenaście minut w drużynie z dołu lub środka tabeli np. Brooklyn, Phila czy nawet Knicks. A to, że nie mieli dnia to już inna sprawa. Porównując Hiszpanów do Australii to na pierwszy rzut oka Hiszpania>Australia. Teraz Kangury grają drugi mecz z Serbią i ich gra zespołowa mi imponuje. Nazwiska to nie wszystko.

 

Amerykanie luźno zdobędą złoto, zwyczajnie nie ma kto im zagrozić.

 

A najśieszniejsze jest to, że nie są w najmocniejszym składzie. Nie wiem jak Ty, ale z chęcią ujrzałbym ekipę Kanady na tych IO, szkoda że się nie dostali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Jeśli chodzi o Rio, to dla mnie najważniejsze zawody już się skończyły, a mówię tu o kolarstwie którego jestem sporym fanem.

Liczyłem na 2 medale (Majka i Niewiadoma), ale i tak nie narzekam bo była walka do końca, a same wyścigi były naprawdę ciekawe i emocjonujące.

Została jeszcze czasówka. Tam na medal dla naszych nie liczę ale na pewno będę śledzić poczynania innych zawodników.

 

Poza tym to czekam na lekkoatletykę. Lubię Olimpiadę, bo można pooglądać dyscypliny których normalnie by się nie oglądało, ale nie ma co ukrywać - prawdziwe emocje zaczną się gdy wejdą na stadion olimpijski ;)

 

A i jeszcze sporty drużynowe gdzie liczymy na medale dla naszych. Choć nie będę ukrywać, że pewna wewnętrzna złośliwość mówi mi, że fajnie by było gdyby siatkarze i szczypiorniści zaszli niżej niż piłkarze nożni na Euro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline

Jeśli chodzi o Rio, to dla mnie najważniejsze zawody już się skończyły, a mówię tu o kolarstwie którego jestem sporym fanem.

Liczyłem na 2 medale (Majka i Niewiadoma), ale i tak nie narzekam bo była walka do końca, a same wyścigi były naprawdę ciekawe i emocjonujące.

Została jeszcze czasówka. Tam na medal dla naszych nie liczę ale na pewno będę śledzić poczynania innych zawodników.

 

 

Liczyłeś na dwa medale? Serio? O ile jestem daleki od stwierdzenia, że ten jeden medal to cud, o tyle dwa pozostawały od początku w sferze marzeń... już prędzej spodziewałbym się dwóch medali męskich niż medalu u kobiet...

 

W czasówce rzeczywiście nasi faworytami nie są, ale może powalczą o miejsce w TOP "20" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      PWlnsider/Stone Cold Steve Austin:    
    • KyRenLo
      Oleg Prudius Eva Marie Film o nazwie Phoenix.
    • Killaz
      Randall: kocham tego goscia, on ma w sobie wrodzona zajebistosc. W 2009 roku wygladal zajebiscie, mogl zabic wzrokiem.    Ring: ma bardzo fajny move set ale wirtuozem w ringu nie jest, daje 6/10 chyba najlepszy finisher wszechczasow   Mic: faceowe proma mu nie wychodza, przynajmniej w moim odczuciu. Jako heel brzmi naturalnie. Ogolem dam 5/10   Theme: dobre to huehue 7/10   Daje 7/10 Nastepny: Hulk Hogan XD
    • Jeffrey Nero
      Pewien wrestler, który w zeszłym roku wrócił na ring po wielu latach wystąpił w filmie z byłą wrestlerką oboje maja za sobą kariery w WWE lecz jeśli chodzi o kobietę to nie była ona zbyt udana. Film klasy B z 2023 orku.
    • PpW
      🎫 BILETY JUŻ DOSTĘPNE 🔥🔥🔥 LINK W KOM ⬇️ Warszawski Ewenement, po raz pierwszy w Pradze Centrum! Piwo, krew i przemoc - czy jest lepszy sposób na tegoroczne 4/20? No oczywiście że nie, bo najbardziej hardcorowy wrestling w Polsce, powraca już 20 Kwietnia z galą PpW: Ewenement Haze 👊🤙🍃 Ale czas na konkrety, w walce wieczoru nowy mistrz PpW - Bill Feager, będzie bronił swojego tytułu w walce z producentem PpW - Mister Z 🏆 To nie jedyna walka mistrzowska, bo do Warszawy powraca potężny mistrz Ultraviolent - Stanisław Van Dobroniak, który pokaże wszystkim jabroni's, jak robi się deathmatche w Polsce ☠️ A to dopiero wierzchołek góry lodowej, bo na 4/20 czeka na was aż 6 meczy w tym m.in. (PpW-woski) debiut najlepszego tag-teamu w historii naszego kraju - Pure Gold czy walka w stypulacji, jakiej jeszcze nie było - Cirtical 4/20 Ladder Match, czyli 4 osobowe starcie z drabinami, o wyjątkowo specyficzną stawkę 🪜 A to wszystko na plenerowej przestrzeni Pragi Centrum, tuż obok Metra Szwedzka 🔥🔥🔥 Poster by @rasta_aliens 👽 Przeczytaj na fanpage.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...