Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Kombat TV


KPWrestling

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  367
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  24.10.2015
  • Status:  Offline

http://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/12645201_1553624588288061_3121681697912140060_n.jpg?oh=81e620cfdf2583fd4b321202b2048bfe&oe=574409C5

 

Kolejny dzień, kolejne dobre wiadomości! Dzisiaj mamy zaszczyt zapowiedzieć premierę programu Kombat TV, który będzie się pojawiał na naszym kanale YouTube.

 

Znajdziecie w nim proma, zapowiedzi gal, urywki, winiety, wywiady z zawodnikami, publicystykę dotyczącą polskiego pro wrestlingu oraz PEŁNE walki z gal KPW!

 

Nie czekajcie ani minuty dłużej i zasubskrybujcie kanał Kombat Pro Wrestling na YouTube, bo zapowiada się prawdziwa uczta dla każdego fana pro wrestlingu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • lygrys

    7

  • Susek

    3

  • KPWrestling

    3

  • aRo

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  284
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.12.2012
  • Status:  Offline

Dla mnie wrzucanie walk oddzielnie zamiast całych gal to lepsze rozwiązanie, bo takie 3 godzinne show gorzej się ogląda na komputerze i nie trzeba przewijać walk - Przy okazji się dowiemy, które będą miały najwięcej wyświetleń.

Jak ktoś chce zobaczyć całą galę (i poczuć jej klimat), to niech na nią przyjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  367
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  24.10.2015
  • Status:  Offline

12647412_1554620504855136_6822545531960954595_n.jpg?oh=ce13f8fcac47570752ed367c1cb458da&oe=57305C8F

 

Drodzy fani!

 

Z przyjemnością informujemy, że premierowy odcinek naszego nowego programu Kombat TV, pojawi się na naszym kanale YouTube już jutro o godzinie 20.00!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  284
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.12.2012
  • Status:  Offline

Jestem ciekaw co przygotowaliście, ale jak nie będziecie wrzucać przynajmniej raz w tygodniu nowego materiału wideo, to raczej liczba subskrypcji wam nie wystrzeli w górę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  367
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  24.10.2015
  • Status:  Offline

 

Pierwszy odcinek Kombat TV JUŻ JEST!

 

Wiekopomna chwila nadeszła. Start nowego programu pro wrestlingowego Kombat TV jest faktem!

 

W pierwszym odcinku uświadczycie między innymi:

- informacje dotyczące nadchodzącej gali KPW Arena

- film promujący Szkołę Wrestlingu KPW

- Pełną walkę hardkorową pomiędzy Robertem Starem i Ronem Corvusem z gali KPW vs. THE WORLD

i wiele więcej!

Edytowane przez KPWrestling
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  284
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.12.2012
  • Status:  Offline

Trochę przewijałem, bo część materiałów już widziałem.

Chociaż jestem stanie zrozumieć, że znowu zostały wykorzystane by nowym widzom zareklamować szkołę pro wrestlingu i przypomnieć część wydarzeń z KPWvsTheWorld.

 

Kombat TV jest lepiej zrobione niż DDW Unchained - takie trochę inside ROH z mniejszym budżetem.

W Prezenterce trochę mnie razi to, że trzyma mikrofon.

Jest sama w pomieszczeniu i spokojnie mogłaby mówić bez mikrofonu jak Mandy Leon.

Mikrofon powinna trzymać jak byłą by w plenerze albo z kimś rozmawiała.

 

Proma spoko, najlepiej chyba wypadł Boski Ostrowski.

Cudów nie oczekiwałem, bo to amatorzy, a nie profesjonalni aktorzy.

 

Fajnie, że udało się wykorzystać komentarz Schoopa (był nagrywany na żywo podczas gali), który momentami zagłuszył chanty publiki - będzie trzeba się głośnie drzeć.

 

Publika reagowała dobrze i mam nadzieje, że na następnych biletowanych galach będzie lepiej.

Na KPW Arena wstęp jest darmowy, więc będzie lipa z chantami.

 

Chyba wolę oglądać takie Kombat TV niż Całą galę, bo chce mi się do tego wracać.

Oglądanie całych polskich gal na youtube jest dla mnie strasznie nudne, bo nie oddaje klimatu jaki był na żywo.

Ten hardcore match na żywo wyglądał bardziej brutalnie niż na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 227
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.02.2015
  • Status:  Offline

Obejrzałem, bo nie śledzę polskiej sceny wrestlingu, a obejrzałem z czystej ciekawości żeby zobaczyć jak to wygląda. Jestem raczej pozytywnie zaskoczony, że jest to zrealizowane całkiem dobrze, w kwestii montażu, czy jakości prezentowanych materiałów video, nie ma się do czego przyczepić, bo jest to zrobione dobrze. Ale ...

 

Problemy są w momentach gdy ktoś musi powiedzieć więcej niż dwa zdania, bo proma są na słabym poziomie. Pani reporterka bardzo sztuczna, ona nie ma zachwalać i promować federację tylko relacjonować. Sensem istnienia osoby od wywiadów jest przekazywanie informacji a nie zabawa w narratora/promotora. Poza tym to mieszanie nomenklatury czysto wrestlingowej z normalną polszczyzną. Słysząc z jej ust słowa "proma" zamiast wywiady/wypowiedzi... to po prostu psuje cały efekt. Gdzieś ten kayfabe mimo wszystko jest wskazany, jako część KPW przedstawiają jakąś historię. Aha no i fatalna intonacja głosu, ale zwalmy to na to, że to była premiera i muszą się tego po prostu ludzie nauczyć.

 

To co najbardziej mnie raziło to poziom prom, nie wiem czy zawodnicy sami je wymyślają czy ktoś je im pisze, ale tekst to jedno ale to co bardziej boli to sposób ich wypowiadania. Robert Star chyba w ogóle nie czuje swojego gimmicku, znowu brak odpowiedniej intonacji głosu, to bardzo psuje cały efekt, to samo gra mimiką/twarzą. Widzę gościa pierwszy raz i widzę, że kompletnie nie wierzy w to co mówi, końcówka była trochę lepsza. Język polski się trochę gryzie z nomenklaturą wrestlingową, ale grunt to umiejętne dopasowanie słów, które dobrze brzmią po polsku a nie brać kalkę z angielskiego.

 

Gracjan Korpo dał lepsze promo, dobra głos i lepsza mimika, poza tym ta gadka była bardziej sensowna.

 

Walka fajna i całe jej nagranie i pokazanie jak najbardziej okej, nie mam się do czego przyczepić. W kwestii komentowania gali, komentator sprzedaje emocje to jest jego cel nadrzędny. Schoop robił to dobrze, chociaż imho było zbyt mało o samej walce i zbyt wiele rozwlekania się o jakieś pierdółkach około wrestlingowych. Zabrakło mi też nawiązać do poprzednich walk, dopiero po walce dowiedziałem się, jaki jest wynik turnieju a w trakcie walki nie dowiedziałem się o co jest ten turniej. Drugi gościu wypadł gorzej, mówił płynnie ale intonacja fatalna, zero emocji. Rozumiem, że to pierwszy raz itd. ale Schoop się starał a jego partner nie brzmiał jakby mu zależało, żeby zrobić fajny komentarz, ekscytował się troszkę za mało, jeśli on się nie ekscytuje to na pewno widz oglądający na ekraniku spuści się w gacie z emocji. Ogólnie brakło podziału na głównego komentatora, który wywołuje akcje i tego "drugiego" który skupia się bardziej na ciekawostkach/ sprzedaży emocji.

 

Segment z tym "psychologiem" to kpina z widza.

 

"... Rosetti i jego twarz spotkają się z moim ringiem"??? Do tego momentu było całkiem znośnie Panie Boski Ostrowski.

 

Promo Kaszuba było zdecydowanie najlepsze spośród wszystkich dziś prezentowanych, były emocje, gadał szybko i z sensem i na koniec jeszcze jakiś trade chant? Not bad.

 

Miejmy nadzieję, że pojawi się kolejny program, w którym poprawicie błędy debiutanckiego programu, bo może być to wartościowe źródło promocji, które przysporzy fanów i rozpoznawalności w internetach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  284
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.12.2012
  • Status:  Offline

Pani reporterka bardzo sztuczna, ona nie ma zachwalać i promować federację tylko relacjonować. Sensem istnienia osoby od wywiadów jest przekazywanie informacji a nie zabawa w narratora/promotora.

 

Jest częścią KPW, filmik jest na ich kanale, więc jej rolą jest właśnie zachwalanie i promowanie Kombat Pro Wrestling.

To samo masz nawet w ROH, w którym w prawie każdym odcinku powtarzają "ROH BEST WRESTLING ON THE PLANET".

 

To co najbardziej mnie raziło to poziom prom, nie wiem czy zawodnicy sami je wymyślają czy ktoś je im pisze, ale tekst to jedno ale to co bardziej boli to sposób ich wypowiadania. Robert Star chyba w ogóle nie czuje swojego gimmicku, znowu brak odpowiedniej intonacji głosu, to bardzo psuje cały efekt, to samo gra mimiką/twarzą. Widzę gościa pierwszy raz i widzę, że kompletnie nie wierzy w to co mówi, końcówka była trochę lepsza. Język polski się trochę gryzie z nomenklaturą wrestlingową, ale grunt to umiejętne dopasowanie słów, które dobrze brzmią po polsku a nie brać kalkę z angielskiego.

 

Robert w DDW był Heel'em

 

 

 

i w tej roli radził sobie dużo lepiej.

W KPW od początku fejsuje i tak naprawdę nie wiadomo dlaczego - może dlatego, że dopingowały go kobiety z publiki, albo brakowało im facetów?

 

Jakby ktoś nie wiedział, to roster KPW wygląda tak:

 

1) HEELS

 

* Ludzie Prezesa

- Bianca (GM KPW)

- Viktor Rosetti (ma walczyć z Boskim Ostrowskim na KPW Arena #1)

- Gracjan Korpo (ma walczyć z Figo Fago David Oliwa na KPW Arena #1)

 

*Stajnia Kawalera

- Piękny Kawaler

- Luxus

- GREG

 

Damian Lambert (debiutował na Gdynia Game Festival w Grudniu 2015)

Kasandra

 

2) FACES

 

Mira

Kamil Aleksander

Kaszub (ma walczyć z Damianem Lambertem na KPW Arena #1)

Robert Star

Boski Ostrowski

Figo Fago David Oliwa ( pierwszy raz walczył na Gdynia Game Festival)

 

3) Nie wiadomo, bo nie walczą

 

Mateusz Kowalski

Klarys

 

Gracjan Korpo dał lepsze promo, dobra głos i lepsza mimika, poza tym ta gadka była bardziej sensowna.

 

W dwójkę łatwiej jest zrobić ciekawe promo niż w pojedynkę.

 

 

Segment z tym "psychologiem" to kpina z widza.

 

Z tego co wiem trenuje w KPW i jak z nim gadałem to zauważyłem, że jest wyższy ode mnie - ma chyba ponad 190cm.

Pytanie co KPW chce z nim zrobić?

Czy ma być tylko osobą z zaplecza czy może kiedyś zawalczy.

 

Cały czas mnie intryguje ten Doktor, ten poprzedni segment z jego udziałem też był trochę dziwny

 

Kamil Aleksander po gali KPW vs. THE WORLD [1:12]

 

 

 

"... Rosetti i jego twarz spotkają się z moim ringiem"??? Do tego momentu było całkiem znośnie Panie Boski Ostrowski.

 

Promo Kaszuba było zdecydowanie najlepsze spośród wszystkich dziś prezentowanych, były emocje, gadał szybko i z sensem i na koniec jeszcze jakiś trade chant? Not bad.

 

To pierwsze promo Ostrowskiego i według mnie było całkiem nieźle.

Jeszcze raz sprawdziłem promo Kaszuba i rzeczywiście wypadł najlepiej :shock:

 

Po KPW vs The World jak gadałem z Kaszubem, to mu powiedziałem, że fajnie by było jakby do swojego gimmicku przemycił trochę kaszubskich słów.

 

Pewnie stąd te "JO" (Tak po kaszubsku).

"JO" to dobry materiał na chat bo jest proste jak "YES" czy "OLE".

 

Miejmy nadzieję, że pojawi się kolejny program, w którym poprawicie błędy debiutanckiego programu, bo może być to wartościowe źródło promocji, które przysporzy fanów i rozpoznawalności w internetach.

 

Ja liczę, że w odcinku 2 i 3 wrzucą całe walki

 

PIĘKNY KAWALER vs. NITRO

Pojedynek turniejowy - Falls Count Anywhere Match [najlepsza walka na gali, niecały miesiąc potem Nitro został HaCeWe Championem]

 

RENEGADE def. KASZUB

Pojedynek turniejowy

 

Bo chce to zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Fajnie zrobione. Do paru prom można by się przyczepić, ale i tak jest lepiej, niż myślałem. Kaszub najlepszy, co mnie trochę zaskoczyło.

 

No i duży plus za wrzucenie całej walki z ostatniej gali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 227
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.02.2015
  • Status:  Offline

Jest częścią KPW, filmik jest na ich kanale, więc jej rolą jest właśnie zachwalanie i promowanie Kombat Pro Wrestling.

To samo masz nawet w ROH, w którym w prawie każdym odcinku powtarzają "ROH BEST WRESTLING ON THE PLANET".

 

Zerknąłem jak wygląda to Inisde ROH i porównanie wypada blado. Skoro ma to mieć formę narracji do działań to powinno to być jak najbardziej skondensowane. Mniej gadania, mnie bezsensownych informacji, bez powtarzania 10 prazy pełnej nazwy federacji i tak wszyscy odnoszą się skrótami, a fani jak będą chantować to raczej KPW. Imho cały program był zbyt słabo dopracowany, były jakieś ogólne założenia ale bez wchodzenia w szczegóły dlatego jest sporo niedociągnięć, a poprzeczka jest cholernie wysoko, bo wszyscy śledzimy zagraniczne mainstream'owe federacje gdzie jest to robione najlepiej jak się da i stąd tak bardzo widać te niedociągnięcia.

 

Kwestia prom:

 

Heel'owe promo Roberta Stara też było słabe, 25 sekund wydzierania się = heel'owe promo? Jako face gada tak samo tylko mniej wydzierał się.

 

Boski Ostrowski jest face'em? Z jego wypowiedzi wywnioskowałem, że jest aroganckim gościem, ma barwę głosu która pasuje mi bardziej do heel'a ale to co bardziej mi wskazywało na hell'owanie to okulary przeciwsłoneczne i styl w jaki to wypowiadał, który brzmiał bardzo olewczo i lekceważąco. Skoro to 1 odcinek, to zakładam że jako osoba która nie zna produktu powinna w jasny i klarowny sposób zauważyć kto jest face'm a kto heel'em pod tym względem Ostrowski wypadł najgorzej bo kompletnie nie przypominał mi face'a.

 

Domyślam się, że "Psycholog" to postać która wejdzie z kimś w feud, ale ta postać jest tak przerysowana, że nie jest śmieszna tylko segmenty z jego udziałem ogląda się z zażenowaniem. Idealnie wpasowują się one w tą dziedzinę, że wstydziłbyś się znajomym przyznać, że oglądasz wrestling, gdyby ktoś z nich zobaczyłby taki materiał.

 

- Kaszub najlepiej sprzedał mi to, że jest face'm, prosty, łatwy przekaż i dobre wykonanie.

- Korpo, też w jasny sposób pokazał że jest heel'em, wykonanie było gorsze, bo powinni stać bardziej skierowani do kamery a tak byli bokiem do nas, co psuło odbiór.

- Star, nie sprzedał mi swoją postawą to, że jest face'm ale to, że wyzwał dwóch gości na walkę 2 na 1 sugeruje, że jest tym dobrym

- Boski Ostrowski, sprzedał mi się jako arogancki gość, który policzy się z przeciwnikiem, który go zdradził, niby face'owe motywacje, ale intonacja/wygląd/gimmick/ring name, wszystko wskazuje na heel'a ...

 

Już podczas tego całego odliczania było widać, że mało kto potrafi dobrze grać przed kamerą i większość prom to potwierdza. Potrafią zmontować dobry materiał, teraz czas żeby poćwiczyli proma przed lustrem, albo spróbowali wzorować się na jakiś zawodowcach, bo zbudowali dobrą podstawę pod rozwój, w kolejnych epizodach chciałbym zobaczyć poprawę, chociaż kilku elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  284
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.12.2012
  • Status:  Offline

Imho cały program był zbyt słabo dopracowany, były jakieś ogólne założenia ale bez wchodzenia w szczegóły dlatego jest sporo niedociągnięć, a poprzeczka jest cholernie wysoko, bo wszyscy śledzimy zagraniczne mainstream'owe federacje gdzie jest to robione najlepiej jak się da i stąd tak bardzo widać te niedociągnięcia.

 

KPW i polski wrestling to indy wrestling, a nie mainstream.

Jeżeli już mają się na kimś wzorować, to raczej na ROH - pod względem poziomu wizualnego.

Nie oczekujcie od federacji, która na wszystko musi odkładać poziomu WWE.

 

 

Heel'owe promo Roberta Stara też było słabe, 25 sekund wydzierania się = heel'owe promo? Jako face gada tak samo tylko mniej wydzierał się.

 

To było jego pierwsze promo.

 

Drugie wygłosić na DDW House Show (14 marca 2015)

 

 

 

Boski Ostrowski jest face'em? Z jego wypowiedzi wywnioskowałem, że jest aroganckim gościem, ma barwę głosu która pasuje mi bardziej do heel'a ale to co bardziej mi wskazywało na hell'owanie to okulary przeciwsłoneczne i styl w jaki to wypowiadał, który brzmiał bardzo olewczo i lekceważąco. Skoro to 1 odcinek, to zakładam że jako osoba która nie zna produktu powinna w jasny i klarowny sposób zauważyć kto jest face'm a kto heel'em pod tym względem Ostrowski wypadł najgorzej bo kompletnie nie przypominał mi face'a.

 

Boski Ostrowski to Home Town Hero, od pierwszej swojej walki zbiera największy pop na biletowanych galach w Gdańsku, mimo że wszystkie swoje walki do tej pory przegrał.

Boski jest aroganci, ale tylko w stosunku do swoich przeciwników, a nie do fanów.

To samo robił Damien Sandow jak był face'm i jakoś nikomu to nie przeszkadzało.

 

Już podczas tego całego odliczania było widać, że mało kto potrafi dobrze grać przed kamerą i większość prom to potwierdza. Potrafią zmontować dobry materiał, teraz czas żeby poćwiczyli proma przed lustrem, albo spróbowali wzorować się na jakiś zawodowcach, bo zbudowali dobrą podstawę pod rozwój, w kolejnych epizodach chciałbym zobaczyć poprawę, chociaż kilku elementów.

 

To są amatorzy, a nie profesjonalni aktorzy.

Zrobią postępy albo ich nie zrobią.

Nie wszyscy są dobrymi aktorami, nawet WWE nie udało się zrobić dobrych mówców Romka czy Corbina, dlatego te nie dociągnięcia mnie aż tak nie rażą.

 

Jedyna czego od polskich prom oczekuje, to żeby były nie za długie i konkretne.

 

Na szczęście publika przychodząca na biletowane gale KPW, ma gdzieś na jakim poziomie są ich proma, bo większość z nich to laiki, które nie znają się na wrestlingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 227
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.02.2015
  • Status:  Offline

Wspierasz ich projekt, więc nic dziwnego, że jesteś wobec nich bardziej łagodny niż ja, ale to co najgorszego im się może przydarzyć to przekonanie, że wszystko robią już dobrze i nie muszą niczego poprawiać. Jeśli chcą się rozwijać jako federacja to powinni poprawiać się we wszystkich aspektach, nie tylko w kwestiach ringowych. Jeśli wprowadzają już jakąś historię to powinni ją sprzedać jak najlepiej i musi być jak najbardziej zrozumiała i jasna dla przeciętnego widza, bez tego będą to tylko walki, które będą słabsze od setek które można znaleźć w internecie każdego tygodnia.

 

Zauważ, że nie zrozumiałem w pełni przekazu proma a trochę tym wrestlingiem się interesuję więc dość łatwo powinienem się odnaleźć, mimo to to wypowiedź Boskiego kompletnie mi nie pasowała do face'a, a skoro tego nie zrozumiałem to znaczy, że promo albo co gorsza gimmick jest źle odgrywany. To jaki ktoś jest na house show'ach a nie jest to odwzorowane we flagowym programie jest sporym niedopatrzeniem. Bo KPW TV jest chyba dla tych, którzy nie śledzą federacji a chcieliby coś się o niej dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  284
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.12.2012
  • Status:  Offline

Wspierasz ich projekt, więc nic dziwnego, że jesteś wobec nich bardziej łagodny niż ja, ale to co najgorszego im się może przydarzyć to przekonanie, że wszystko robią już dobrze i nie muszą niczego poprawiać.

 

Ja jestem łagodny wobec polskiego wrestlingu, bo dopiero raczkuje.

Jestem związany z hiphopem i tam np nielegale (demo) też zawsze były łagodniej traktowane niż oficjalne wydawnictwa, które bez problemu można kupić w sklepie.

 

Gdyby polskie wrestling zarabiał na swoim produkcie to by bardziej kręcił nosem, a prawda jest taka, że robią to hobbyści, którzy robią to w dni wolne od pracy.

Dlatego nie mam praktycznie żadnych oczekiwań.

 

Zauważ, że nie zrozumiałem w pełni przekazu proma a trochę tym wrestlingiem się interesuję więc dość łatwo powinienem się odnaleźć, mimo to to wypowiedź Boskiego kompletnie mi nie pasowała do face'a, a skoro tego nie zrozumiałem to znaczy, że promo albo co gorsza gimmick jest źle odgrywany. To jaki ktoś jest na house show'ach a nie jest to odwzorowane we flagowym programie jest sporym niedopatrzeniem. Bo KPW TV jest chyba dla tych, którzy nie śledzą federacji a chcieliby coś się o niej dowiedzieć.

 

W sumie przydały by się jakieś skróty wydarzeń przed promami (jak to jest w Inside ROH), bo jak ktoś nie widział wszystkich walk KPW, to rzeczywiście nie będzie wiedział np. dlaczego Robert Star wyzywa do walki GREGa i LUXUSa?

 

Co prawda może przeczytać spoilery, ale lepiej jest te wydarzenia zobaczyć, bo wtedy łatwiej jest się wkręcić w historię.

 

Dla tych co nadal nie wiedzą dlaczego będzie walka Robert Star vs Greg i Luxus oraz Kaszub vs Damian Lambert:

 

Gdynia Game Festival: Robert Star wyeliminowany z Battle Royal [12/12/2015]

 

cz1 [15 sekund]

https://www.instagram.com/p/_ebPl2D21t/

cz2 [15 sekund]

https://www.instagram.com/p/_edMnGj251/

 

Gdynia Game Festival: Daniam Lambert Vs Robert Star [12/12/2015] końcówka walki

https://www.instagram.com/p/_g8qiWj25J/

 

Gdyby przed promem Ostrowskiego, było pokazane jakie jaką reakcję Boski zebrał na KPWvsTheWorld przy wejściu na ring i jak zachował się jego tag team partner podczas walki, to wtedy nikt by nie miał wątpliwości, że B.O. jest fejsem.

 

E:

 

KPW Kombat TV: Odcinek #1 od premiery (Sobota 30/1/2016 o 20:00) ma już

 

1 095 wyświetleń

 

od tego czasu youtube'owy kanał KPW zwiększy liczbę subskrypcji z 185 do 222.

facebookowy fanpage KPW ma aktualnie 912 - przed premierą chyba było 900.

 

Mam nadzieje, że przed KPW Areną pojawi się jeszcze jeden odcinek, by lepiej pod promować walk na tej "gali".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  5 483
  • Reputacja:   15
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Tak na szybko:

 

1. Pani prowadząca nieco irytuje intonacją głosu jaką stosuje. Do poprawienia, bo nie sądzę aby to był jej naturalny sposób mówienia.

 

2. Najlepsze promo Roberta do tej pory i drugie pod względem wykonania w tym odcinku. Na pierwszym miejscu Gracjan Korpo, który swój gimmick odgrywa świetnie.

 

3. Widać, że KPW wprowadziło nową jakość jeśli chodzi o prezentacje walk. Oglądałem niedawno galę PROGRESS Wrestling i w porównaniu z fedką z czołówki w UK to nie mamy się czego wstydzić. Jest porównywalnie, a momentami nawet lepiej.

 

4. Komentarz do walki spoko, aczkolwiek na początku Panowie straszne głupoty pierdolili. Hardocorowy pojedynek przyjaźni, rozkminianie czy Corvus był na imprezie u Roberta oraz jakieś bzdety o patriotycznych nastrojach. Im dalej tym było lepiej. Komentarz spełnił swoją rolę tak w 50-60%. Zamiast gadać głupoty, można było bardziej przybliżyć obie postacie. Podać jakieś statystyki. Przypomnieć kto trenował Corvusa, ile już walczy itd itd..

 

5. Publiczność to duży plus KPW aktualnie. W porównaniu do gali MZW to czuć było, że publiczność wie gdzie jest i brzmiało to jak doping z dobrej gali niezależnej.

 

6. Segment z Łojkiem zupełnie zbędny, chyba wrzucony na zasadzie "mnie to bawi, to wrzucimy". Bez przemyślenia czy kogokolwiek innego będzie to bawiło. Niech osoba, która to wymyśliła lepiej odstawi "pióro" na chwile.

 

7. Niestety propsowane promo Kaszuba mi się nie podobało. Brzmiało jakby czytał swoje CV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  284
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.12.2012
  • Status:  Offline

Wysłany: 2016-02-11, 23:57

 

 

7. Niestety propsowane promo Kaszuba mi się nie podobało. Brzmiało jakby czytał swoje CV.

 

Takie jest chyba pomysł na Kaszuba.

Na Gdynia Game Festival Kaszub wygłosił promo, w którym pozdrowił eSportowców, powiedział że sam gra w gry wideo, wymienił nawet ich nazwy.

Chwyciło, bo dzięki temu zebrał tam największą reakcje wśród publiki - głównie jego dopingowali.

 

Publice Gdynia Game Festival spodobało się też ze jako theme songu używa

 

 

 

 

E:

 

Jest już drugi odcinek

 

KPW Kombat TV: Odcinek #2 [23:13]

 

Nie wiedziałem, że walka Renegade vs Kaszub była taka długa :shock: prawie 20 minut, limit filmu na kanale to 25 minut?

 

Fajnie, że proma się zmieściły.

Zaskoczyło mnie, że Piękny Kawaler nie mówi za GREG i LUXUSa - budujemy przyszłych mistrzów KPW Tag Team?

 

Damian Lambert dla mnie trochę za szybko mówi, no chyba, że ma mieć gimmick takiego wariata - z tego słyszałem to koleś ma podobno 18 lat, więc ma szanse się wyrobić.

 

Kamil coraz lepszy na mikrofonie, "Jak mówi to mu wierzę" #N!KO

Piękny Kawaler oczywiście najlepiej.

 

Na "galę" oczywiście Jadę, bo chcę zobaczyć walki i przybić piątki z forumowymi ziomkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • Jeffrey Nero
      No to samo pomyślałem skurwysyny a publika była żywa szkoda. Pierwszy raz widziałem taką kontrę z Swinga🤩 kolejna walka z tygodniówki ale jakość PPV. Will by god Osprey. Co do jego finishera to dziwi mnie że jeszcze ani razu od czasu jak jest oficjalnie w AEW  nie wykonał Storm breakera. Hidden blade pasuje do gimmicku aerial assasina ale mógłby to być drugi finisher albo signature move.   Dopiero co skończył z NJPW i miałby walczyć z Moxem o ich główny pas nie widzę tego CzaQ. Prędzej już na Forbidden Door straci pas na rzecz jakiegoś Japończyka. A Will vs Strikland na All In w Londynie o pas AEW. Albo Mox vs Bryan i ostatni run z pasem dla smoka nigdy nie był mistrzem w NJPW co ty na to?
    • Jeffrey Nero
    • Mr_Hardy
      Jak już jesteśmy przy HOF. GCW stworzyło jeszcze Indie Wrestling Hall of Fame. 2022 Dave Prazak Jerry Lynn Homicide LuFisto Ruckus Tracy Smothers 2023 Cheerleader Melissa Christopher Daniels Excalibur Jimmy Jacobs Michael Modest Paul London 2024 Kevin Hogan Mercedes Martinez Sabu Steve Corino The Briscoes (Jay Briscoe & Mark Briscoe) Trent Acid
    • Mr_Hardy
      1 czerwca kolejne już Deathmatch Hall of Fame. Pierwszą osobą wprowadzą w tym roku będzie:   Poprzednie lata wyglądają następująco: 2019 Danny Havoc Mad Man Pondo Matt Tremont Nate Hatred 2021 Eugene Nick Mondo Supreme 2022 Dewey Donovan JC Bailey Toby Klein Wifebeater 2023 Brain Damage Lowlife Louie Mike Bieszck Zandig
    • PpW
      FANATYCY, NA GALI EWENEMENT HAZE NIE ZMARŹNIECIE... PONIEWAŻ PRZENOSIMY IMPREZE DO ŚRODKA 🔥🌤😎 A to nie koniec ważnych informacji dotyczących naszej nowej areny więc prosimy o jeszcze chwilę skupienia: - Cały plener, który jest w pełni zadaszony zostaje do waszej dyspozycji, żebyście mogli sobie swobodnie odetchnąć świeżym powietrzem czy tam zapalić peta czy co tam jeszcze na 4/20 się pali 🤙🍃 - W Pradze Centrum NIE MA SYSTEMU OPASKOWEGO ❌, co oznacza że jak już wejdziecie, to nie można wychodzić, bo najzwyczajniej w świecie już nie wrócicie. Ale nie ma tego złego, w środku macie palarnie, PIWO i driny, toalety no i oczywiście NAJLEPSZY WRESTLING 🔥, więc na zewnątrz i tak nie ma czego szukać (a zapominalskim, ochrona będzie przypominać, że mamy one-way ticket, żeby nikt się przypadkiem nie wyoutował z eventu) 🤝🍺🍹 🎟️ Jutro wrzucimy dokładny rozkład jazdy, a jak ktoś jeszcze jakimś cudem nie ma biletów, to została ostatnia najmniejsza pula (link w kom/bio) 🎟️ Przeczytaj na fanpage.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...