Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Kto zostanie nowym mistrzem WWE World Heavyweight?


Maxi4

Kto zostanie nowym mistrzem WWE World Heavyweight?  

240 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie nowym mistrzem WWE World Heavyweight?

    • Roman Reigns
      102
    • Alberto Del Rio
      9
    • Dean Ambrose
      113
    • Kevin Owens
      16


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 152
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.09.2004
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Turniej ogłoszony po kontuzji Setha Rollinsa dobiega końca. Na Raw poznaliśmy 4 półfinalistów. Zmierzą się oni w niedzielę na Survivor Series w następujących pojedynkach Roman Reigns vs Alberto Del Rio oraz Dean Ambrose vs Kevin Owens. Rozegrany zostanie jeszcze finał i poznamy nowego mistrza WWE World Heavyweight. Kto według was nim zostanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Młody Zgred

    2

  • CzaQ

    1

  • Betrayal

    1

  • Deemik

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 137
  • Reputacja:   418
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Nie oszukujmy się - skład finału jest raczej wiadomy - były zdradziecki członek Shield wypadł z gry na prawie rok, więc w o pas zawalczą pozostałe 2/3 dawnej Tarczy. Historia jest, a i booking walki face vs face na pewno nie zawiedzie.

Chciałbym, aby Dean Ambrose zgarnął pas, ale faworytem jest oczywiście Romualdo. Czy ktoś przejdzie heelturn? Może. Czy Sheamus zainkasuje walizkę? Prawdopodobnie tak, w końcu zniknął z TV na ponad tydzień, aby uśpić czujność.

Del Rio i Owens raczej nie wyjdą ponad półfinał z prostego powodu - oboje mają po midcardowym pasie i jeśli znowu mielibyśmy oglądać kogoś kto śmiga z dwoma pasami to będzie to nieprędko - pamiętajmy że Seth niedawno pozbył się pasa US dzierżąc WWEWHC. za dużo multimistrzów ;-)

 

TLDR: Mam nadzieję, że Dean, ale faworytem jest Roman. Ale pójdę na przekór i postawię na Lunatic Fringe'a ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 885
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline

Zagłosowałem na jedynego faworyta w tym gronie. Raczej chyba nikt nie wierzy że pas zgarnie ktoś inny niż Roman ale ciekawi mnie jak WWE to rozegra: czy zdecydują się na heel turn i Reigns po walce zniszczy Deana (raczej pewne że to on zmierzy się z byłym kolegą z Shield na PPV) co jest prawdopodobne gdyż obaj ostatnio ciągle nawijają o tej ich przyjaźni więc może to rodzić podejrzenia. Druga opcja: Reigns wygra, turnu nie przejdzie ale pasem się długo nie nacieszy bo Sheamus zrealizuje kontrakcik (też prawdopodobne). Jest też trzecia opcja czyli Reigns wygrywa, nie przechodzi turnu, Sheamus nie realizuje walizki i mamy powtórkę z niechlubnego reignu Sheamusa sprzed paru lat przynajmniej do TLC/Royal Rumble (każdy kto ogląda WWE musi potwierdzić że ten trzeci scenariusz, mimo że nikt by go sobie w najczarniejszych snach nie życzył, również jest bardzo realny)... Edytowane przez TakerFanKrk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  323
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.08.2011
  • Status:  Offline

Finałowa dwójka jest zdecydowanie pewna. Dean i Roman stoczą prawdziwy bój o swoje pierwsze główne mistrzostwo. Kto wygra? Wygra Roman ale czy to on wyjdzie z pasem to już inna sprawa. Też zdecydowanie jestem za tym by to Dean zgarnął pas ale nie będę się sam oszukiwał. Reigns od początku miał walczyć o pas. I tutaj moim zdaniem turniej wygra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Owens w finale nadal jest prawdopodobny. Choć wolałbym Ambrose'a - tylko dlatego, że ma 1% szans na zwycięstwo, Kev ma 0. Anyway, Reigns wygrywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 432
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.04.2012
  • Status:  Offline

W finale na 100% zobaczymy Romka, bo przecież miał o ten pas walczyć w singlowym pojedynku. Dean jest też myślę pewniakiem do finału. Gorzej wskazać przyszłego mistrza. Romek może wygrać pojedynek, a Tryplak go udupi za to, że się nie zgodził stanąć u jego boku. Z drugiej strony nie wiem, czy to nie wiązałoby się z Heel turnem Deana, ale wątpię w taką opcję. Reigns faworytem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  323
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.10.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Zwycięzca finału jest wiadomy, będzie to Romek. W finale pewnie będzie walczył z Dean'em. Pytaniem jest tylko czy będzie heel-turn Romana, czy może Romek dalej będzie facem a walizkę zainkasuje Sheamus. Pewnie WWE wybierze drugą opcje. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  548
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.03.2014
  • Status:  Offline

Ja uważam że pas zgarnie Ambrose, możliwe że Romek jest pewniakiem. Ale przecież jego, wielki moment miałbyc na WrestleManii, więc po co dawać mu pas na Survivor Series? Niech Dean'a, go zgarnie potem wkurwiony Romek atakuje Ambrożego, po czym staje się Heel'em numerem jeden w federacji, od WrestleManii to ciągle Dean, był w centrum uwagi pasa WHC, a Romek by się w końcu wkurwił i zniszczyłby Ambrożego.

 

Przy okazji, na serio wierzycie w to że taki cebulak jak Sheamus? Mógłby pokonać takiego, gościa jak Romek? Przecież to się ani kupy ani dupy nie trzyma, ja rozumiem jest posiadaczem walizki. Ale jest gorzej prowadzony, niż taki Rollins sprzed ponad roku. Więc, jeśli Vince ma takie coś w planach żeby Sheamus, wykorzystał walizkę na Romku to słabo to widzę, bo za ni chuja wtedy z niego już nie zrobi drugiego Jaśka. A na Ambrożym można ją wykorzystać, chociaż wbije se w statystkę że był chociaż raz mistrzem WHC :) I ja będę z tego zadowolony, i inni, bo w końcu blady musi wykorzystać tą walizkę ale nie na Romanie :/ Bo wtedy najgorszy feud ever, nam się zapowiada od długiego czasu.

Edytowane przez Młody Zgred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  403
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.03.2014
  • Status:  Offline

Obviously Romuald, tutaj chyba nie ma zadnej dyskusji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Głos na Reignsa, ale bardzo chciałbym, aby przeszedł on hell turn tuż po samej walce atakując Ambrose'a. Powód byłby prosty- ''Mimo waszej nieprzychylności ku mojej osobie, ja zdobyłem to co chciałem. Miałem ciągle pod górkę. Starałem się, ale Wy mieliście swoją rację i mam dla Was odpowiedź...'' Jeb spear dla Deana! :) Później feud pomiędzy tymi zawodnikami i byłoby to genialne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  548
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.03.2014
  • Status:  Offline

Głos na Reignsa, ale bardzo chciałbym, aby przeszedł on hell turn tuż po samej walce atakując Ambrose'a. Powód byłby prosty- ''Mimo waszej nieprzychylności ku mojej osobie, ja zdobyłem to co chciałem. Miałem ciągle pod górkę. Starałem się, ale Wy mieliście swoją rację i mam dla Was odpowiedź...'' Jeb spear dla Deana! :) Później feud pomiędzy tymi zawodnikami i byłoby to genialne.

 

Diezel fajna opcja, ale dość nie realna. Prawie pewne, że to Sheamus opuści Survivor Series z pasem, więc na bank Romek nie zniszczy Ambrose od tak. Jeśli to Ambrose wygra pas, wkurwiony Romeo strzeli Spear'a, przy czym wleci Sheamus który wykorzysta kontrakt, ale za sprawą Authority na TLC pas zgarnie Romek i to on mógłby stać się nowy The Rockiem :) A tak to, wolą ciągnąć to w taki beznadziejny sposób.

 

W sumie, właśnie pojawiły się jakieś plotki że szanse Ambrose, na zgarnięcie pasa wzrosły aż do 70% Więc jest to całkiem, całkiem możliwa opcja i nie wolno przekreślać takiego Shoockera, w sumie od razu by było pewne że Romek się wkurwi wleci Sheamus, przy czym zostaje mistrzem :) Ale chociaż Ambrose nacieszyłby się złotkiem przez 3 min, a tak to może nie na cieszyć się nim w cale :)

 

W sumie można by było to tak z organizować, że Ambrose zostaje na jakiś czas odsunięty od WWE TV, po jakieś kontuzji od Romana, jak to kiedyś uczynił Rollins. Wtedy Ambrose mógłby wrócić pod koniec roku, zaliczyłby genialny Comeback Roku! Przy czym przyczyniłby się do porażki Romana w jakimś ważnym matchu, w sumie bez pasa na szali, ale na przykład jakby go taki Cesaro pokonał, to byłby to kolejny wielki moment w tym roku :) Coś na wzór Mankind vs The Rock na Sylwestrowym RAW :D Ambrose mógłby wbić zaatakować Romana, przy czym Cesaro zgarnąłby pin :D Fajny Fanasty Booking, ale wątpię żeby wpadli na tak genialny pomysł :D

Edytowane przez Młody Zgred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  789
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.09.2005
  • Status:  Offline

Wbrew zdroWWEmu rozsądkowi zagłosowałem na The Lunatic Fridge, choć wolałbym żeby udał sie do siłki, pocwiczył tam jak na oszołoma (czy jak to sie tam tłumaczy) przystało i rzeczywiście jego postura dryfowała bardziej w strone lodówki a nie lokówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  334
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.04.2015
  • Status:  Offline

Postawiłem na Ambrose'a, przeczuwam jego heel turn, a kiedyś ten pas w końcu musi dostać. Roman zdobywający pas w turnieju miałby za mały moment, jak na podbudowę którą do tej pory mu robili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  441
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.01.2014
  • Status:  Offline

Alberto Del Rio Odpada. Nie mieli go wcześniej w planach i jest tu tylko ze względu na swoją silną pozycję w ostatnim czasie.

Kevin Owens Jeśli będzie jakieś dołączenie do Tryplaka to ma szanse, ale mniejsze niż Ambrose.

Roman Reigns Mimo, że ma największe szanse to IMO nie wygra. Stawiam, że jeszcze przez długi czas będą go w perfidny sposób szmacić, aż nawet smarci zaczną błagać, żeby mu dali w końcu ten pas.

Dean Ambrose Upatruję nowego mistrza właśnie w Dziekanie, ale jeśli postawią na Romka to Rudy się w to wszystko wmiesza jeszcze na gali lub na RAW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...