Omówienie wydarzeń z Raw 01.03.2021... (zobacz)
NWA usuwa materiały z YT, powrót Big Cassa, z... (zobacz)
Walka w karcie WM 37, powrót McIntyre'a,... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
WWE 2K16
Autor Wiadomość
Carrik 
Midcarder

Wrestler: Sasha Banks, Roman Reigns
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2016-02-14, 13:52   

Giero napisał/a:
Od jakiegoś czasu próbuję pykać w WWE2K16, ale nigdzie nie mogę znaleźć poradnika. Raz, czy dwa razy przypadkowo mi się udało, ale ktoś powie jak skontrować submissiony? Bo czasami mnie irytuje jak klepię w dość niegroźnej sytuacji :/

Zależy, czy grasz na old-genie czy na next-genie.

Giero 
Main Eventer
Certyfikowany G

Wrestler: AJ Styles
Podziękował: 13
Podziękowano mu 3 razy w 3 Postach
Wysłany: 2016-02-14, 14:22   

Carrik napisał/a:
Giero napisał/a:
Od jakiegoś czasu próbuję pykać w WWE2K16, ale nigdzie nie mogę znaleźć poradnika. Raz, czy dwa razy przypadkowo mi się udało, ale ktoś powie jak skontrować submissiony? Bo czasami mnie irytuje jak klepię w dość niegroźnej sytuacji :/

Zależy, czy grasz na old-genie czy na next-genie.

PS4

Carrik 
Midcarder

Wrestler: Sasha Banks, Roman Reigns
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2016-02-14, 15:37   

Odnośnik do Youtube

Powinno pomóc :P Sam gram na old-genie, więc dla mnie czarna magia, ale raczej ogarniesz :D

Michcio 
Upper Midcarder
KingOfNewsStyle

Wrestler: Nakamura, Rollins, Omega, DB
E-fed: MichcioPL
Podziękował: 33
Wysłany: 2016-02-18, 15:08   

Wymagania WWE 2k16 na PC według Steama:

MINIMALNE:
System operacyjny: 64-bit: Windows® Vista SP2
Procesor: Intel i3-2105 / Phenom II X2 550
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 460 / Radeon HD 5870
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 44 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: DirectX 9.0x compatible sound card

ZALECANE:
System operacyjny: 64-bit: Windows® 7 / Windows® 8
Procesor: Intel Core i5-3550 / AMD FX 8150
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 44 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: DirectX 9.0x compatible sound card
Dodatkowe uwagi: At least 2 GB DDR Video Memory

Właściwie wymagania są podobne do WWE 2k15, co mnie osobiście cieszy :D

O'Reilly 
Jobber

Wrestler: SCSA, Jeff Hardy, CM, Y2J
Podziękował: 80
Podziękowano mu 53 razy w 3 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-02-27, 12:53   

Ktoś się orientuje czy CAWsy z CC z PS4 i XO będą działały na PC? Zamówiłem pre-order tylko po to żeby sobie pobrać kilku wrestlerów.

MSMic 
Midcarder

Wrestler: ROMAN REIGNS / BRAUN STROWMAN
Podziękował: 9
Wysłany: 2016-02-27, 18:41   

O'Reilly napisał/a:
Ktoś się orientuje czy CAWsy z CC z PS4 i XO będą działały na PC? Zamówiłem pre-order tylko po to żeby sobie pobrać kilku wrestlerów.

Każda platforma ma oddzielne CAWsy i raczej to samo tyczy się PC.

Wszystkie DLC już wydane więc małe podsumowanie:
1. Paczka nowych ruchów
Bardzo dobry termin wydania tego DLC. Gra jeszcze świeża, a że jest to najmniejsze DLC to najlepiej wrzucić na początek. 30 ruchów to niestety mało. Wiele z nich jest bardzo efektowne tylko jeśli podzielimy 30 na kategorie to później wychodzi że mamy 2 akcje Tag Teamowe, 2 w narożniku, 2 przy linach i 4 na stojaka. Taka paczka byłaby dobra gdyby dali z 60/80 nowych movesów i dobrze jakby dali tam charakterystyczne wykonanie danej akcji przez jakiegoś wrestlera, np.Sharpshooter The Rocka jest zupełnie inny od sharpshootera Stinga czy Harta.

2. Paczka Legend
Dobra paczka i w sumie tyle. Lita i Trish są bardzo często ale ich modele są wykonane perfekcyjnie. Big Boss Man to największa porażka. Rozumiem że nie ma jak pobrać skanu ale jest fatalnie wykonany i theme song również mogliby dać inny. Dusty jak Dusty. Prawdziwe perełki to był Perfect i Roddy. Rzadko są w grach, a fakt że są wykonani prawdopodobnie najlepiej w całej grze mówi sam za siebie.

3. Paczka gwiazd NXT
Najsłabsze DLC. Samoa Joe to była petarda i dla wielu tylko on jest warty pieniędzy. Blake i Murphy dobrze odwzorowani tylko w NXT to są teraz jobberzy :P
Los Matadores powinni być od razu w grze. Po drugie oni nigdy nie walczyli w NXT.

4. Hall Of Fame Showcase
Jest parę niedociągnięć ale solidny dodatek. Mam nadzieję że będą kontynuować formułę i z roku na rok będą dawać takie podsumowanie Hall Of Fame. Wiele nowych postaci (dla niektórych jedyna szansa na pojawienie się w grze), kilka nowych aren. Wszystko fajne. Największy problem to walki jako showcase. Być może to problem Hall Of Famerów ale z pewnością mogli lepiej wybrać jeśli chodzi o Macho Mana czy Kevina Nasha (choć w zamian za to dostaliśmy Halla i Harlem Heat :) ).
Większość nowych postaci czy strojów wygląda bardzo dobrze. Jedynie Alundra Blayze wygląda jak CAW.

Caribbean Cool 
Upper Midcarder

Wrestler: |Christian|Carlito|
Podziękował: 14

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-02-27, 20:00   

Ogólnie spoko wygląda roster, dlc oraz same wymagania, ale bije w oczy brak kilku czołowych nazwisk, bo z jakiej racji (mimo, że miało to być wydanie z najbardziej aktualnym rosterem w historii) nie mamy do dyspozycji Dudleysów czy też Strowmana? Lekka porażka patrząc właśnie na to kto pojawił się w dlc-gwiazdy przyszłości. Trochę po ciulu akurat to zostało dobrane. Dobrze natomiast , że w2k16 wraca sporo normalnych walk, które urozmaici rozgrywkę, bo 2k15 miało dobry roster, niezły silniczek , ale właśnie monotonnia gimmick match szybko sprawiła, że poprzednia seria stała się zabawką na kilka miesięcy, a nie na rok...

MSMic 
Midcarder

Wysłany: 2016-02-27, 20:05   

Caribbean Cool napisał/a:
Ogólnie spoko wygląda roster, dlc oraz same wymagania, ale bije w oczy brak kilku czołowych nazwisk, bo z jakiej racji (mimo, że miało to być wydanie z najbardziej aktualnym rosterem w historii) nie mamy do dyspozycji Dudleysów czy też Strowmana? Lekka porażka patrząc właśnie na to kto pojawił się w dlc-gwiazdy przyszłości. Trochę po ciulu akurat to zostało dobrane. Dobrze natomiast , że w2k16 wraca sporo normalnych walk, które urozmaici rozgrywkę, bo 2k15 miało dobry roster, niezły silniczek , ale właśnie monotonnia gimmick match szybko sprawiła, że poprzednia seria stała się zabawką na kilka miesięcy, a nie na rok...

Dudley i Strowman wrócili/zadebiutował po Summer Slam więc było to zdecydowanie za późno żeby ich wrzucić do gry. Bardziej mnie zastanawia jakim cudem nie ma 4 Horsewoman w grze. Sasha potwierdzała że ją skanowali do gry, a w grze jej nie ma.

Caribbean Cool 
Upper Midcarder

Wrestler: |Christian|Carlito|
Podziękował: 14

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-02-27, 21:45   

No ok , ale dlc wydawali chyba pod koniec roku.( Jeśli się myle, to anuluje swoją wypowiedź. :P )
To spokojnie mogli ich pouzupełniać, no chyba, że dlc tworzyli w czasie normalnej gierki.

MSMic 
Midcarder

Wysłany: 2016-02-27, 22:00   

Sądząc po wadze każdego DLC to tylko Showcase nie było na płycie. Kiedyś chyba ktoś jeszcze z THQ powiedział że DLC to tak naprawdę zdjęcie blokady i wszystko jest na płycie.

Michcio 
Upper Midcarder
KingOfNewsStyle

Wysłany: 2016-03-10, 13:51   

Dokładnie. Taka praktyka odnośnie dzisiejszych gier jest bardzo częsta, niestety. Dodatki w ramach DLC są dostępne od razu na płycie z grą, a kupowanie DLC to tak naprawdę zdjęcie blokady, która nie pozwala tym dodatkom (np. właśnie dodatkowym akcjom lub postaciom) pojawić się w grze bez ściągnięcia, za cenę DLC, kilku kilobajtowego pliku odblokowującego zawartość.

Odchodząc lekko od tematu, jest to dość kontrowersyjna kwestia, bo gracze płacą za to, co i tak mają już na płycie. Jeśli musieli zapłacić dodatkowo za te dodatki, które są na płycie, to znaczy, że teoretycznie zapłacili pełną cenę (199 czy 249 zł) za niepełny produkt.

aRo 
Main Eventer

Wrestler: Keith Lee, Big E, Owens, Otis
Podziękował: 57
Podziękowano mu 208 razy w 51 Postach
Wysłany: 2016-03-10, 14:51   

Wiedzieliście, że wersja PC wychodzi w pudełku?
https://muve.pl/sklep/pc/sportowe/wwe-2k16-pc-dlc,207231
Nie spodziewałem się.

Michcio 
Upper Midcarder
KingOfNewsStyle

Wysłany: 2016-03-10, 15:06   

To praktycznie jest klucz do Steama, zapewne w formie podobnej do kart podarunkowych albo po prostu w pudełku bez płyty, więc nie wiem czy formalnie można to nazwać "wersją pudełkową" ;)

aRo 
Main Eventer

Wrestler: Keith Lee, Big E, Owens, Otis
Podziękował: 57
Podziękowano mu 208 razy w 51 Postach
Wysłany: 2016-03-10, 16:26   

Faktycznie, piszą że bez płyty...
*W pudełku z grą znajduje się wyłącznie klucz aktywacyjny, nie zawiera płyty.

A już miałem chwalić. Wydanie pewnie pojawiło się dlatego, że Polacy jeszcze się nie przyzwyczaili do kupowania kluczy i lubią pudła - nigdzie indziej chyba nie będzie pudełek. Sam to popieram. Ale rzucanie samej kartki z kodem do środka trochę niszczy sens tego przedsięwzięcia :???:

Morgoth31

Wrestler: Owens, Rhodes, Michaels
Wysłany: 2016-03-16, 22:37   

Wy też macie spadki klatek podczas wejść zawodników i ogólnie w czasie nakierowania kamery na publiczność? W 2k15 nie miałem wielkich problemów z wydajnością, a w tej części nie widzę żadnych, absolutnie żadnych zmian graficznych na tyle poważnych, że na moim kompie na którym Wiesiek 3 czy Fallout 4 pozwalał na komfortowe granie w jakości średniej/wysokiej, nie mogę robić tych "Break out-ów" no bo zwyczajnie taki Owens biegnie tak jakbym oglądał Matrixa. W trakcie walki jest wszystko ok, jeśli kamera nie pokazuje zbyt wiele areny ;/

Odpowiedz do tematu