Babatunde o występie na gali Evolve 129, 130 ... (zobacz)
Zapowiedź ROH Best in the World 2019 w ROHCas... (zobacz)
Heyman i Bischoff w nowych rolach, gala EVOLV... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
MZW CHAMPIONS WAR 31.05.2015
Autor Wiadomość
ManiacZone 
Jobber

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2015-04-20, 18:04   MZW CHAMPIONS WAR 31.05.2015

MZW CHAMPIONS WAR to pierwsza, wielka, biletowana gala z prawdziwego zdarzenia, która odbędzie się 31 maja w Głuchołazach.

Swoje przybycie zapowiedział już Stanisław van Dobroniak co możecie zobaczyć pod tym linkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=8zuwOpMPxxw

Kilka słów na ten temat wypowiedział również Asmund:
https://www.youtube.com/watch?v=q4K7y3AwpRc

Więcej prom, zapowiedzi, informacji i plakatów już wkrótce.
Bądźcie na bieżąco ;)

Kowal 
Main Eventer

Wrestler: Cesaro, Styles, Chuck Taylor
Podziękował: 207
Podziękowano mu 277 razy w 32 Postach
Wysłany: 2015-04-23, 10:48   

Tak jak myślałem- MZW ogłosiło na fb że bilety będą po dyszce, więc frekwencja może być dość dobra. No a co do walk Asmunda z Jędrusiem- pokazuje to że nawet na pokazach da się zrobić dłuższy feud między zawodnikami. Tyle że ringowo nie robią zbyt ciekawych walk, miejmy nadzieję że teraz dostaną więcej czasu i będą mogli jak najlepiej sprzedaż historię która jest między nimi.

Mam nadzieję że szybko podadzą godzinę o której odbędzie się gala- pracuję również w weekendy i chciałbym wiedzieć po zobaczeniu grafiku na maj czy się cieszyć że pojadę czy się nie cieszyć :grin:

ManiacZone 
Jobber

Wysłany: 2015-04-26, 20:07   

Odpowiedz Polish Hammera Jędrusia Bułecki na wyzwanie Asmund'a. Atmosfera zaczyna się podgrzewać, a to dopiero początek atrakcji jakie przygotowujemy specjalnie dla Was Maniacy!
https://www.youtube.com/watch?v=PIavEvzKxRo

ManiacZone 
Jobber

Wysłany: 2015-04-29, 15:12   

Pamiętacie jak kilka dnia temu Jędruś "The Polish Hammer" Bułecka wspominał w swoim promie o osobie, która bardzo dobrze zna się na GRACH i na CHAMPIONS WAR zmierzy się z Asmund Official?
Przed Wami, pochodzący ze Szkocji - Kevin Williams!
Sprawdźcie co ma do powiedzenia!

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Kowal 
Main Eventer

Wysłany: 2015-05-01, 11:44   

Wybiera się ktoś z forum na tą galę? Wiem że został jeszcze miesiąc ale to jednak pierwsza duża gala i może kilka osób które mają blisko się zdecyduje. W końcu na konkurencji na każdą galę kilka osób zawsze jechało, więc jak ktoś ma zamiar jechać to niech daje znać, zawsze można się spotkać trochę wcześniej przed galą :D

ManiacZone 
Jobber

Wysłany: 2015-05-03, 18:49   

Znana jest już oficjalnie pierwsza walka, która odbędzie się 31 maja w Głuchołazach na gali Champions War!
Pochodzący ze szkocji - KEVIN WILLIAMS zmierzy się z ostatnim żyjącym wikingiem, którym jest ASMUND

W walce wieczoru będzie miało miejsce starcie o Pas Maniac Zone Wrestling !
Pierwszym pretendentem do walki o tutuł został, rok temu na gali w Smolcu 21/06/14, Shadow !
Jak doszło do tego możecie sobie przypomnieć tutaj:
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

A już niebawem poznamy drugiego pretendenta do walki o pas MZW!

maly619 
Main Eventer

Wrestler: Ziggler, The Undertaker, Tomko
Podziękował: 40
Wysłany: 2015-05-03, 19:45   

Kowal napisał/a:
Wybiera się ktoś z forum na tą galę? Wiem że został jeszcze miesiąc ale to jednak pierwsza duża gala i może kilka osób które mają blisko się zdecyduje. W końcu na konkurencji na każdą galę kilka osób zawsze jechało, więc jak ktoś ma zamiar jechać to niech daje znać, zawsze można się spotkać trochę wcześniej przed galą :D

Też interesuje mnie czy zbiera się jakaś ciekawa ekipa, bo nie ukrywam, że w zależności od tego zdecyduję czy się pojawić, czy nie ;)

Giero 
Main Eventer
Certyfikowany G

Wrestler: AJ Styles
Podziękował: 13
Podziękowano mu 3 razy w 3 Postach
Wysłany: 2015-05-03, 20:42   

maly619 napisał/a:
Kowal napisał/a:

Też interesuje mnie czy zbiera się jakaś ciekawa ekipa, bo nie ukrywam, że w zależności od tego zdecyduję czy się pojawić, czy nie ;)

Wstępnie wybieram się na galę, ale zobaczymy jeszcze jak to mi się zgra z planami uczelni. Ale na razie nie stoi nic jako przeszkoda, by wyjechać :)

Kowal 
Main Eventer

Wysłany: 2015-05-03, 20:56   

Gierobak napisał/a:
Wstępnie wybieram się na galę, ale zobaczymy jeszcze jak to mi się zgra z planami uczelni. Ale na razie nie stoi nic jako przeszkoda, by wyjechać

Z Warszawy do Głuchołaz chcesz jechać? Kozak, widać że wrestling na żywo Ci się spodobał :D

maly619 napisał/a:
Też interesuje mnie czy zbiera się jakaś ciekawa ekipa, bo nie ukrywam, że w zależności od tego zdecyduję czy się pojawić, czy nie

Tak blisko masz i od ekipy to uzależniasz? Poświęć te kilka godzin i wpadnij, nie zostawiaj mnie tam samego :grin:

Giero 
Main Eventer
Certyfikowany G

Wrestler: AJ Styles
Podziękował: 13
Podziękowano mu 3 razy w 3 Postach
Wysłany: 2015-05-03, 20:58   

Kowal napisał/a:
Gierobak napisał/a:
Wstępnie wybieram się na galę, ale zobaczymy jeszcze jak to mi się zgra z planami uczelni. Ale na razie nie stoi nic jako przeszkoda, by wyjechać

Z Warszawy do Głuchołaz chcesz jechać? Kozak, widać że wrestling na żywo Ci się spodobał :D

Nie powiem, że live event mnie nakręcił :D

Przemk0 

Wrestler: Bam Bam Bigelow
E-fed: Szakal, Chris More Attitude
Podziękował: 20
Podziękowano mu 11 razy w 4 Postach
Wysłany: 2015-05-04, 10:17   

Kowal napisał/a:
No a co do walk Asmunda z Jędrusiem- pokazuje to że nawet na pokazach da się zrobić dłuższy feud między zawodnikami. Tyle że ringowo nie robią zbyt ciekawych walk, miejmy nadzieję że teraz dostaną więcej czasu i będą mogli jak najlepiej sprzedaż historię która jest między nimi.

Zakładam, że odbyli kilka wspólnych treningów i ćwiczyli elementy swojej walki. Jak to nic nie dało, to waga ciężka cienko piszczy w MZW.

Kowal 
Main Eventer

Wysłany: 2015-05-04, 11:45   

Przemk0 napisał/a:
Zakładam, że odbyli kilka wspólnych treningów i ćwiczyli elementy swojej walki. Jak to nic nie dało, to waga ciężka cienko piszczy w MZW.

Cienko piszczy chyba w całym krajowym wrestlingu, ale dajmy szansę Asmundowi i zobaczymy co zdziała w ringu z bardziej doświadczonym Williamsem. Zresztą Asmund w wywiadzie mówił że pracuje mocno nad formą fizyczną więc może będzie się ruszał trochę żwawiej, a i wiadomo że Jędruś nie był dobrym partnerem do zrobienia efektownych starć. Ja zresztą na MZW jadę zobaczyć efektowne walki, ciężkich z małym arsenałem akcji to mogę w WWE oglądać w nadmiarze :D

Zastanawia mnie kto zmierzy się z Shadowem o pas MZW. Pewnie Justin, bo nikt na to bardziej nie zasługuje z rosteru. No chyba że Jędruś i stypulacja- kto przegra rezygnuje z funkcji trenera i płaci za treningi jak adept :P

N!KO 
Living Legend
VoiceOfAttitude

Wrestler: Piper | Rock | Punk
Podziękował: 71
Podziękowano mu 778 razy w 57 Postach
Wysłany: 2015-05-04, 12:35   

Kowal napisał/a:
Zastanawia mnie kto zmierzy się z Shadowem o pas MZW. Pewnie Justin, bo nikt na to bardziej nie zasługuje z rosteru. No chyba że Jędruś i stypulacja- kto przegra rezygnuje z funkcji trenera i płaci za treningi jak adept :P

Prosi się o Jedrusia i mega heel turn pozwalający zgarnąć złoto. Zbierze ogromny heat u publiczności Shadowa, uatrakcyjni swoją postać - kto powiedział że góral musi być dobry i komediowy - i da nam idealnego, pokrzywdzonego pretendenta, który będzie gonił za upragnionym pasem.

TheVillain 
Upper Midcarder

Wrestler: Styles/Rollins/Balor/YoungBuck
Podziękował: 316
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-05-04, 12:44   

N!KO, wszystko ładnie, pięknie; tylko czy MZW poświęci miano pierwszego mistrza w historii i da nam mocnego heela? Oby tak; ale niczego nie bądźmy pewni :D

ManiacZone 
Jobber

Wysłany: 2015-05-04, 16:03   

Maniacy! A dokładniej FORUMOWI MANIACY! Mamy dla Was ciekawą opcję na zbliżającą się WIELKĄ GALĘ MZW CHAMPIONS WAR 2015! Otóż gala jest doskonałym miejscem aby przy okazji zorganizować zlot fanów wrestlingu z portali internetowych! MZW wychodząc Wam na przeciw oferuje możliwość rezerwacji miejsc na gali w pierwszym rzędzie oraz polecenia bardzo fajnego miejsca noclegowego z możliwością grillowania itp: http://www.banderoza.pl,
Grupy zorganizowane z forum prosimy o indywidualny kontakt po przez nasz fanpage na FB:
https://www.facebook.com/maniaczonewrestling
lub e-mail: maniaczonewrestling@gmail.com
Pamiętajcie nie może Was zabraknąć na największej gali MZW w historii!!!

[ Dodano: 2015-05-05, 20:37 ]
Maniacy!
24 maja 2015r. w Głuchołazach o godz. 15:00 odbędzie się Pre-War!
Czyli mówiąc inaczej pokaz promujący nadchodzącą wielką galę Champions War.
Na pokazie między innymi zostanie wyłoniony drugi pretendent do walki o pas MZW, który 31 maja zmierzy się z Shadow!
Walkę o ten tytuł stoczą ze sobą Jędruś "The Polish Hammer" Bułecka, Justin Joy, Asmund i Szymon SIWY Siwiec w stypulacji Fatal 4 Way.
A oprócz tego rewanż pomiędzy Shadow'em a Red Thunder'em

Jak myślicie, kto wyjdzie zwycięsko z tych pojedynków? ;>

Odpowiedz do tematu