Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Silesian Wrestling Federation (SWF)


Giero

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Imię i Nazwisko (lub pseudonim) prezesa: Paul Kowalsky

Nick usera: Paul_Heyman

Siedziba: Katowice (Polska)

Budżet: 16,3 mln$

 

14.05.15: + 3 mln do budżetu od sponsora za maj

14.05.15: -0,6 mln za podpisanie kontraktu z Dolphem Zigglerem

14.05.15: -0,3 mln za podpisanie kontraktu z Aero Starem

18.05.15: +0.5 mln za bilety

22.05.15: -0,450 mln za podpisanie kontraktu z Naomi

25.05.15: +0,450 mln za bilety

31.05.15: -0,550 mln za przedłużenie kontraktów

1.06.15: +3 mln do budżetu od sponsora za czerwiec

1.06.15: +0,4 mln do budżetu za bilety

3.06.15: -0,1 mln za wynajem hali

4.06.15: -1,6 mln za przedłużenie kontraktów

8.06.15: +0,4 mln do budżetu za bilety

15.06.15: -1 mln za podpisanie kontraktu

16.06.15: +0,4 mln do budżetu za bilety

22.06.15: +1,5 mln do budżetu za galę iPPV

4.07.15: +3 mln do budżetu od sponsora za lipiec

 

Sponsor: Jackson Hewitt Inc do 14.05.2017

Obecnie wynajęta hala:

22.06 - Częstochowa

29.06 - Spodek

03.07 - Spodek (PPV)

06.07 - Los Angeles

Liczba punktów: 32

 

Roster:

Legendy: (1 wolny slot)

Chris Jericho - do 10.08.2015

Sting - do 4.08.2015

Triple H - do 15.08.2015

 

SuperGwiazdy:

Daniel Bryan - do 4.10.2015

Jeff Hardy - do 4.10.2015

John Cena - do 4.08.2015

 

Gwiazdy: (1 wolny slot)

Big E Langston - do 23.09.2015

Kazuchika Okada - do 4.08.2015

Mickie James - do 17.09.2015

Naomi - do 22.08.2015

Natalya - do 17.10.2015

PAC - do 4.10.2015

Paige - do 4.04.2016

Prince Devitt - do 4.10.2015

Samoa Joe - do 4.10.2015

Tamina Snuka - do 17.10.2015

Dolph Ziggler - do 14.09.2015

 

Pozostali: (1 wolny slot)

Aero Star - do 14.09.2015

Aiden English - do 4.08.2015

Alexa Bliss - do 4.07.2015

Angelico - do 4.08.2015

Brian Cage - do 4.10.2015

Charlotte - do 4.08.2015

JTG - do 4.09.2015

Matt Sydal - do 4.10.2015

Piękny Kawaler - do 17.07.2015

Sasha Banks - do 4.09.2015

Samural Del Sol - do 4.10.2015

Shad Gaspard - do 4.09.2015

Shadow - do 17.07.2015

Tyler Breeze - do 4.10.2015

Edytowane przez Giero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • TheVillain

    36

  • Giero

    15

  • Yarexon

    12

  • Joel

    12

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline

Nazwa tygodniówki: Silesian (and World) Wrestling Night

 

 

PPV:

maj - Welcome/Willkommen

czerwiec - Elimination Chamber - Z walką Elimination Chamber o pas SWF

Lipiec - Night of Champions - Wszystkie pasy federacji są bronione

Sierpień - SummerFest - Najgorętsza impreza lata

Wrzesień - No Escape

Październik - Extreme Night - Sama hardcore'owe mecze

Listopad ---

Grudzień - The Wrestle Night - Najważniejsze show w roku

Styczeń - Lottery - Losowane stypulacje

Luty - ECW Memory - Sama hardcore'owe mecze

Marzec - Fan's show - Stypulacje wybierają fani

Kwiecień: 1st Anniversaly Show - Special na rocznicę założenia; trzecia gala "wielkiej trójki"

 

Mistrzostwa:

SWF Global Heavyweight Championship

SWF European Championship

SWF Tag Team Championship

SWF Ladies Championship

 

 

 

Historia pasów:

 

SWF Global Heavyweight Champion:

 

10.05.2015 - ??.??.???? - Daniel Bryan

 

 

 

SWF European Champion:

 

10.05.2015 - ??.??.???? - PAC

 

 

 

SWF Tag TeamChampion:

 

21.06.2015 - ??.??.???? - ???

 

 

 

SWF Ladies Champion:

 

21.06.2015 - ??.??.???? - ???

 

Edytowane przez TheVillain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline

Silesian (and World) Wrestling Night #1 06.04.2015 r.

Bilety: VIP - 80

średnie - 35

tanie - 20

 

 

 

 

Wybuchają fajerwerki, a do ringu zmierza już prezes federacji: Paul Kowalsky

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1135/stat.jpg

 

Kowalsky: Witajcie na pierwszej, historycznej gali federacji Silesian Wrestling Federation w Katowickim Spodku! Czy jesteście gotowi?! Nie słyszę! Tak jest! Silesian Wrestling Federation, pod taką nazwą będziemy znani na świecie, ale tu - w Polsce - będziemy używać nazwy Śląska Federacja Wrestlingu!

 

W tym momencie na stage wyszedł John Cena z mikrofonem

 

Cena: Jak mam walczyć w federacji, której prezes nie szanuje swojej ziemi? No jak? Z tego co wiem, to w okolicy wiele osób mówi tutejszą gwarą, a Ty wymiawiając nazwę federacji po "tutejszemu" nie użyłeś tej gwary a nazwy polskiej... Chociaż w sumie co mnie to obchodzi. Ważne jest tylko to, że taki ktoś jak Ty mówi, że jest pół Polakiem, pół Amerykaninem. Syn emigrantów. Twoi rodzice uciekli z Polski do wspaniałego kraju zwanego Stanami Zjednoczonymi Ameryki Północnej, tak... taki z Ciebie "Amerykanin", że pewnie nawet nie widziałeś co oznacza USA... Jesteś żałosny! Ty, cały twój kraj i cała ta federacja! Ale, ale! Znaj dobroć Johna Ceny. Mam zamiar zdobyć pas mistrzowski SWF i wynieść tą federacje tak wysoko, jak kiedyś było WWE. Mam zamiar zmienić europejski wrestling i przybliżyć go poziomem do naszego, jedynego prawdziwego wrestlingu. Wrestlingu amerykańskiego. Zaczynam od nic nie wartej Polski, ale od czegoś zacząć trzeba. Chłopcy i dziewczęta w każdym wieku, panowie i ładne, choć nie tak jak amerykańskie, panie - posłuchajcie co ma wam do powiedzenia wasz przyszły mistrz John Ce...

Kowalsky: Hola, hola! Jeśli chcesz zdobyć pas musisz pokazać co potrafisz. Na Welcome/Willkommen/Witamy PPV, pierwszym PPV w naszej federacji odbędzie się main event, którego stawką będzie nasz pas. Jednak żeby zawalczyć w tej walce musisz zajść jak najdalej w turnieju. Turnieju z udziałem twoim, Daniela Bryana, Jeffa Hardy'ego, Kazuchiki Okady, Samoa Joe, Samuray'a del Sola, PAC i Tylera Breeze'a. Spójrz na tirantion, panie reżyserze - proszę o drabinkę!

 

 

 

1/4 Final:

Joe vs. del Sol

PAC vs. Breeze

Okada vs. Hardy

Bryan vs. Cena

 

Semi-Final:

Joe/del Sol vs. PAC/Breeze

Okada/Hardy vs. Cena/Bryan

 

 

 

Cena: Mam bić się z jakimś skrzatem? Pf... nie bądź śmieszny. Jestem lepszy od Bryana, lepszy od Ortona, lepszy od Triple H'a, lepszy od Edge'a, lepszy od Eddie'ego Guerrero, lepszy od Chrisa Benoita, a skoro jesteśmy już przy zmarłych - lepszy od samego umarłego Undertakera! Tak swoją drogą jak spotkacie tego pana to spytajcie go co słychać u Eddie'ego i Chrisa...

Kowalsky: Dośc tego Cena! W main evencie dzisiejszej gali zawalczysz 1 na 1 z Bryanem w DO DQ! Chcę zobaczyć krew, twoją krew! Krew i płacz po przegranej walce. Po przegranej i... John... jeśli dziś przegrasz... to... hmmm.... zostaniesz zwolniony!

Cena: zapamiętaj sobie jedno - John Cena nigdy się nie poddaje i nigdy, NIGDY, NIGDY nie przegrywa!

 

 

 

Walka nr. 1. First Round Tournament for SWF Championship

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/136/Samoa_Joe18_cutout_by_Crank.jpg vs. http://psd-dreams.de/data/thumbnails/3447/Samuray_del_Sol_cut_by_Danger_Liam.jpg

Obydwaj zostali przywitani przez fanów cheerem

 

Po gongu panowie podali sobie dłonie, po czym wrócili do swoich narożników i zachęcili gestami publiczność do dopingu. Znowu zbliżyli się do siebie i rozpoczęli od klinczu. Oczywiście wygrał go Jeo, który jest większy od swojego rywala. Joe zaatakował padającego na kolana Samuray'a kopnięciem w brzuch. ten upadł a Joe wykonał dość mocny wyglądający splash z miejsca. Po odbiciu od lin maszyna do submissionów chciał zaatakować rywala kolejnym splashem, lecz ten w porę wykonał unik i Joe uderzył twarzą w matę. Gdy po chwili wstał trzymał się za nos, a gdy go puścił i odwrócił się w stronę del Sola ten wykonał Samuray Kick. Samuray gestykulował gest, który wykonywał w NXT jako Kalisto, tak zwane "Lucha lucha", a gdy odwrócił się w stronę rywala, ten już biegł w jego stronę. Joe wykonał Clotesline, a następnie mieliśmy próbę Powerbombu pięknie skontrowaną na Hurricanranę, po której Joe będąc przy ringu wyturlał się z pierścienia. Fani zgromadzeni na arenie nagrodzili obydwu panów sporą porcją braw. Samuray jednak na tym nie poprzestał i Samoa Joe przyjął jeszcze Suicide Dive, po którym poleciał na metalowe barierki. Joe leżał przez chwilę a jego rywal przybijał przez chwilę piątki z fanami. Po chwili Joe skontrował próbę Drop Kicku w wykonaniu luchadora. "The samoan Submission Machine" wszedł do ringu, a po chwili to samo zrobił opponent, który w ringu otrzymał German Suplex, Samoan Drop, Running Big Boot, a seria akcji zakończyła się Half Nelson Suplexem. Samuray leżał na środku ringu, a Samoa wykonał taunt w stylu The Rocka, tyle że bez zdejmowania ochraniaczy i wykonał Samoan Elbow. Potem przeszedł do próby pinu, jednak sędzia doliczył tylko do dwóch. Wściekły Joe podniósł rywala, zaatakował go jednym, drugim, trzecim i czwartym punchem, po czym odbił się od lin i wykonał Running Big Boot. Samoa zagrzewal publikę, i tak już krzyczącą, do dopingu a gdy meksykanin się podniósł został zapakowany na barki i Joe chciał wykonać Muscle Buster, który jednak został skontrowany na Hurricanrane od tyłu! Samuray del Sol wszedł na narożnik i wykonał 450° Splash, po którym przeszedł do pinu. Samoa odkopał dopiero po tym, jak sędzia doliczył do trzech.

 

 

Winner: Samuray del Sol

 

 

Po walce Joe nie był zadowolony, ale przyjął propozycję uścisku dłoni od obolałego, ale szczęśliwego Samuray'a.

 

 

 

Przenosimy się na BackStage gdzie jest już Charlotte Flair, podchodzi do niej Alexa Bliss

 

Bliss: Hej Charlotte! Co tam u Ciebie?

Flair: O, hej Alex! Fajnie Cię widzieć w nowej pracy. Wyglądasz dziś przepięknie!

Bliss: Dzięki

Flair: Szkoda, że nie możemy dziś zawalczyć, w końcu po to tutaj jesteśmy.

Bliss: Nie przejmuj się, prezes pewnie znajdzie jeszcze jakieś zawodniczki. To tylko kwestia czasu!

 

Panią przerwało pojawienie się Sashy Banks która przeszła obok nie zwracając na nie uwagi

 

Flair: No to chyba właśnie znalazłyśmy sobie rywalkę... ach... jak ja jej nienawidzę!

 

Na tym obraz z kamery się kończy

 

 

 

Walka nr. 2. First Round Tournament for SWF Championship

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/1483/PAC_2.jpg vs. http://psd-dreams.de/data/thumbnails/3344/2656_Tyler_Breeze.jpg

PAC został przywitany cheerem, a po drodze do ringu przybijał piątki z fanami. Breeze zaś otrzymał mieszaną reakcję, a jego zachowanie pokazuje że nie zmienił się za bardzo w porównaniu z tym, co widzieliśmy na NXT.

 

Po gongu PAC chciał podać rękę rywalowi, ale ten najpierw wystawił swoją dłoń, ale kiedy miało dość do uścisku Breeze jednak się rozmyślił i "przejechał" nią tylko po swoich włosach mając na twarzy uśmiech, co chyba zdenerwowało Brytyjczyka, bo zasypał rywala punchami. Po chwili "The Selfie Sultan" Irish Wipem został wbity w narożnik, a PAC pobiegł za nim i dołozył jeszcze kilka punchy. Tyler padł na matę, a po chwili zaczął dotykać się po twarzy po czym wyturlał się z ringu i chwycił swój telefon, leżący obok gongu. Przejrzał się w nim nie włączając go, po czym poprawił włosy i odłożył swój sprzęt. W ringu stał zdezorientowany PAC. Tyler wrócił do kwadratowego pierścienia i... pokazał rywalowi język. Ten zaczął się śmiać, ale uśmiech ten zniknął mu z twarzy, gdy otrzymał mocny stomp w lewą nogę. "The Man That Gravity Forgot" chwycił się więc za nią, ale wtedy Breeze zaskoczył go Enzuigiri. Następnie Breeze chciał wykonać Supermodel Kick, oczywiście po tym jak opponent doszedł do siebie, ale ten wygiął się w tył i noga modela okazała się zbyt krótka. PAC chwycił go właśnie za tę nogę i przewrócił, zasypując serią punchy w parterze. Następnie British Airwaves, i rywal uciekł z ringu. Tyler chciał jeszcze raz poprawić włosy, lecz czynność tą przerwał mu Suicide Dive od PACa, który również mocny ucierpiał, gdyż panowie uderzyli w metalową bariekę oddzielającą ich od publiczności. Jednak to ulubieniec publiczności szybciej doszedł do siebie i podniósł rywala. Następnie próbował wykonać German Suplex na barierkę, na której chwilę wcześniej obydwaj wylądowali, jednak Breeze wyrwał się mu i wskoczył do ringu, a drugi zawdonik zaraz za nim. Akurat sędzie podnosił w tym momencie ręce i chciał wymówić magiczne "10", które dałoby zwycięstwo Breeze'owi przez wyliczenie poza ringowe. Tak jednak sie nie stało, ale mający świadomość tego, że PAC zdąży wrócić do ringu Tyler odbił się od lin po przeciwnej stronie i wpadł na rywala z Clotesline'm. Ten padł jak rażony piorunem, a zły chciał przypiąć go, jednak sędzia doliczył tylko do 2. Tyler rozpoczął dyskusję z arbitrem i wpadł pod roll-up, jednak przy 2. był w stanie przerolować rywala i teraz to on był przypinającym. Sedzie znów doliczył do 2., bo ten bardziej doświadczony zawodnik znów przerolował, jednak przy 2. Tyler odkopał. PAC popisał się wykonując jeszcze Moonsault Plancha, a ,gdy rywal się podniósł, jeszcze Tornado DDT. Następnie wszedł na narożnik lecz próba Red Arrow się nie udała gdyż Breeze zdążył się odsunąć. PAC padł na ziemię, ale dosc szybko wstał, lecz tylko po to aby otrzymać uziemiający Supermodel Kick, a następnie być przypinanym. Jednak znów odkopał przy 2. "Prince Preety" dołożył więc drugie już dziś Enzigiri, a potem swój finisher - Beaty Shot i przypiął rywala. Tym razem jednak wszystko zakończyło się dopiero na 3.

 

 

Winner: Tyler Breeze

 

 

 

 

Jesteśmy ponownie na Backstage'u, dokładnie przed biurem prezesa. W stronę kamery zbliża się Matt Sydal, który maha do kamery i wchodzi do środka, a za nim kamera. W środku siedzi już Paul Kowalsky

 

Sydal: Dzień dobry Panie prezesie. Mogę zająć Panu chwilkę?

Kowalsky: Jasne Matt! Zawsze znajdę chwilę dla moich zawodników!

Sydal: Dziękuję. Wie Pan... uwielbiam walczyć, kocham wrestling, kocham go najbardziej na świecie. Dawniej doznałem kontuzji, przez którą omal nie skończyłem na wózku, ale wróciłem. Wróciłem aby walczyć, aby dostarczyć rozrywki ludziom i sobie, ale przede wszystkim wróciłem aby pokazać, że coś znaczę. Nie owijając w bawełnę - chciałem spytać dlaczego nie biorę udziału w turnieju? Jeśli uważa mnie Pan za zbyt słabego, to mogę udowodnić swoją wartość. Niech tylko da mi Pan szansę.

Kowalsky: Matt, usiądź proszę . Posłuchaj mnie. Wiem o tym, że bardzo zależy Ci na fanach, ale jak każdy chcesz zdobyć pas. Rozumiem twoje zdenerwowanie. Posłuchaj mnie chłopcze. Pary turniejowe są już ustalone, jednak na najbliższych PPV odbędzie się walka o drugi nasz pas, o pas mistrza Europy federacji SWF. Weźmiesz w nim udział. Będzie to Silesian Battle Royal. Ta stypulacja różni się od zwykłego Battle Royal tym, że nie musisz wypaść przez górną linę, wystarczy dotknąć maty nogami, a wypadasz. Dwóch ostatnich zaś walczy na normalnych zasadach jeden na jednego. Jeszcze nie wiem kto będzie brać udział w tej walce, nie wiem ilu będzie zawodników, ale masz moje słowo, że będziesz wśród nich.

Sydal: Ale ja chciałbym walczyć o główny pas, a nie jakiś tam pas Europejski!

Kowalsky: Matt... widzę, że masz deficyty wiedzy jeśli chodzi o historię. Gdyby nie Europa, ameryki dziś by nie było. Dalej biegaliby tam barbarzyńcy indianie a losy świata potoczyłyby się zupełnie inaczej. Pas europy przewyższa rangą wszystkie pasy USA, pasy cruserweight i inne tego typu błyskotki. Pas Europy jest warty więcej niż ETW Television Championship, Arkao Junior Heavyweight Championship, Pepsi Championship, ASW Championship, WWG Championship, EWE Champion, AWW Undisputed Championship i inne tego typu pasy. Więcej od pasa europejskiego warte są jedynie mistrzostwa świata, nasze mistrzostwo globu, mistrzostwa interkontynentalne i mistrzostwo międzynarodowe. A wiesz dlaczego? Dlatego, że świat, glob, kontynenty i państwa to Europa + coś co stworzyła Europa! Nasza nacja jest najlepsza, i pomimo iż jestem w połowie Amerykaninem, to jednak wiem, że EUROPA jest po prostu najlepsza. I jestem tak samo dumny z bycia pół-Polakiem jak z bycia pół-Amerykaninem, a moze nawet bardziej z tego dumny. Pas SWF Europe nie będzie pasem pocieszenia, jak zapewne myślisz, o który będziesz walczył, o ile go wygrasz, z Aiden Englishem czy Cage'm, ale mistrz będzie bronił go przeciwko największym gwiazdom tej federacji! Przeciwko Cenie, jeśli ten nie zostanie dziś zwolniony, Bryanowi, Stingowi i Hardy'emu! No, chyba że ktoś inny okaże się lepszy od nich i bardziej godny tego tytułu. Matt - pas europejski znaczy dla mnie wiele, bardzo wiele. Chcę abyś go zdobył i godnie nas reprezentował jako posiadacz tego pasa!

 

 

 

Walka nr. 3. First Round Tournament for SWF Championship

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2903/70_Kazuchika_Okada_6th_Year_Anniversary.jpg vs. http://psd-dreams.de/data/thumbnails/62/jeff_hardy_17_2.jpg

Okada, który wyglada trochę jak samuraj, trochę jak zwykły człowiek w gaciach, zostaje przywitany mieszaną reakcją, a Hardy zbiera potęzny cheer.

 

Gdy rozpoczęła się walka Hardy ruszył na rywala jak amator, a ten zwyczajnie odsunąć się, przez co Jeff omal nie wpadł sam na narożnik, jednak gdy się obracał rywal wbiegł w niego Drop Kickiem i wysłał go w narożnik. Kazuchika sam był tym, co widac po wyrazie twarzy, zdziwiony, ale uderzył rywala punchem w głowę po czym dołożył zwykły Neckbreaker i Splash w rywala. Następnie Kazuchika ustawił sie w narożniku i gdy rywal wstał otrzymał dość mocny Clotesline. Japończyk był bardzo zadowolony, choć zdziwiony widząc, ze publika reaguje w Polsce inaczej niż w Japonii. Zamiast braw mamy heat, ze słyszalnym cheerem od pojedynczych fanów. Zdezorientowało to samuraja, który zajął sie fanami, a Jeff w tym czasie doszedł do siebie i wykonał z zaskoczenia kopnięciem w tyłek. Okada się odwrócił i otrzymał Irish Wipem, po którym Clotesline i wypadł poza ring. Hardy chciał zaatakować Planchą, ale rywal w porę odskoczył i "Charismatic Enigma" uderzył mocno w podłogę. "Rainmaker" wrócił do ringu, wszedł na narożnik i zaskoczył Diving Elbow Dropem. Następnie wrzucił rywala do ringu i rozpoczął pin. Sędzia doliczył do 1., a Hardy już odrzucił rywala, który odbił się od lin i nadział sie na uniesione w górę kolano Jeffa. Ten wstał w stylu Shawna Michaelsa i zaatakował rywala Sitout Jawbreakerem. Nastepnie wszedł na narożnik i poczekal aż rywal wstanie, a gdy to wię stało wykonał Whisper in the Wind. Rywal był zakroczony a Jeff pokazał środkowy palec jakiemuś dziecku, które dopingowało Go z trybun, za co zebrał duży heat. Kazuchika wstał i okrążył rywala tak, jakby chciał wykonać German Suplex, ale za nim cokolwiek więcej zrobił otrzymał Mule Kick. Potem Jeff zaskoczył rywala wykonując Twist of Fate i przeszedł do pinu, po którym przypiął rywala do trzech.

 

 

Winner: Jeff Hardy

 

 

Hardy zamiast celebrować prosi o mikrofon. Po chwili go otrzymuje.

 

Hardy: Buczcie, buczcie, mam was w dupie! Jesteście dla mnie nic nie warci. Ważny jestem tylko ja... i pas SWF, który już niedługo zdobędę. Wygram turniej i zostanę pierwszym w historii SWF Global Heavyweight Championem! Zobaczycie.

 

Hardy wyrzuca mikrofon za ring i wychodzi z areny przy dużym heacie fanów.

 

 

 

 

[REKLAMY]

 

 

 

Main Event, First Round Tournament for SWF Championship DO DQ Match

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/64/john_cena_g4s_2_6.jpg vs. http://psd-dreams.de/data/thumbnails/223/4090_Daniel_Bryan.jpg

John zebrał duży heat, zaś na widok Bryana cały Spodek odleciał, krzycząc wraz z ich faworytem "YES! YES! YES!"

 

Po gongu Cena nie czekał na nic tylko od razu wbiegł w rywala ShoulderBlockiem po czym zasypał Go serią punchy w parterze. Po chwili okładania Bryana, któremu towarzyszył duży heat Cena wyszedł z ringu i wziął do ręki krzesło, z którym ustawił się w połowie drogi na BackStage czekając na rywala. Bryan wstał i wszedł na narożnik zachęcając Cenę do powrotu na ring. Ten pokręcił przecząco głową a Bryan zszedł z narożnika i wyturlywał się z ringu gdy Cena uderzył Go krzesłem w brzuch. "The Beard" wypadł prosto na matę otaczającą ring, a Cen dołożył dwa stopmy w głowę po czym pokazał Bryanowi You Can't See Me, a następnie podszedł do fanów i pokazał im ten sam gest. Bryan wstał, co widział Cena, który Irish Wipem posłał "The Submission Specialist" w barierkę, a następnie drugim Irish Wipem w narożnik ringu od jego zewnętrznej strony. Bryan uderzył głową lecz nie upadł więc John chwycił opponenta za rękę i maił zamiar wykonać Irish Wip w krawędź ringu, lecz Daniel skontrował i to Cena otrzymał kopnięcie w głowę, po którym padł na ziemię. DB wyjął spod ringu stół i wszedł z nim do ringu, gdzie go ustawił. Cena w tym czasie się ocknął i wrócił do pierścienia próbując wykonać German Suplex, jednak rywal utrzymał sie na nogach dzięki wykonaniu fikołka i zaskoczył Johna Running Big Bootem. Ten padł a Bryan chantował swoje "YES! YES! YES!" wraz z publiką, ale Cena podciął go od tyłu i zapiął STF! Bryan czołgał się do lin, ale było to trudne. jednak "YES! Manowi" udało się tego dokonać. Jednak sędzie wciąż nie przerwał submissionu, gdyż jest to NO DQ Match! Bryan wyturlał/wyczołgał się poza ring, a więc Cena i tak by nie wygrał, nawet gdyby rywal klepał. "Mr. Cena" wrzucił rywala do ringu i znów sam tam wszedł. Podniósł Bryana, wyniósł Go na barki i był gotów do Atittude Adjustment, jednak Daniel, ku uciesze fanów zgromadzonych w katowickim Spodku, uderzył Go kilka razy ręką w głowę, a ten puścił przeciwnika na ziemię. "King of Beards" Irish Wipem posłał więc Johna w narożnik i doskoczył pięknym Elbow Dropem ze stołu! Następnie ustawił rywala i siebie na trzeciej linie i próbował wykonać Suplex w stół, ale przeciwnik podniósł Go

i wykonał Sitout Powerbomb! Bryan zwijał się z bólu, a wykorzystał to Cena, który złożył mebel. Tym razem został on oparty o narożnik. Gdy Bryan wstał Irish Wipem został wbity właśnie w ten narożnik. Następnie Cena SPEAREM wbił opponenta w stół. Zawodnicy leżeli a fani skandowali: "This is Awesome". "Mr. cena" doszedł do siebie po krótkiej chwili i przeciągnął rywala na środek ringu. Tak wykonał swój ulubiony You Can't See Me Daniel otrzymał Five Knuckle Shuffle. Cena poczekał chwile aż rywal wstanie, jednak po paru sekundach postanowił mieć to gdzieś i podniósł rywala pod AA. Wtedy jednak rozbrzmiał Crow i na arenie przy niesamowitym cheerze pojawił się Sting! Legenda WCW przez chwile stała na Stage'u jednak "The Icon" już po chwili ruszył w stronę ringu. Zdezorietnowany Cena wyciągnął rękę w stronę legendy. Ten jednak spojrzał na Cenę, wykonał Drop Kick. Następnie John został ustawiony pod Scorpion Death Drop, jednak dal radę się z tego wyplątać, z Stinger punchem został wysłany przez górną linę za ring. W tym czasie Bryan doszedł do siebie i ustawił się w narożniku. Gdy Cena się odwrócił w jego stronę ten bez zbędnych tauntów wykonał Busaiku Knee Kick. Następnie przeciągnął Johna na środek ringu i przeszedł do pinu. Widownia wybuchnęła cheerem, gdy sędzia doliczył do 3!

 

 

Winner: Daniel Bryan

 

 

Wszyscy byli szczęśliwi z tego co się wydarzyło. cena wciął leżał nieprzytomny, a Sting wrócił do ringu i podniósł rękę Bryana w górę. Po chwili Daniel zaproponował uścisk dłoni, a Sting przyjął gest. "The Icon" poszedł na BackStage, a zwycięzca dzisiejszego main eventu świętował wraz z fanami. Wszedł na narożnik i wykonywał wraz z publiką YES! YES! YES!. Przerwał mu jednak theme prezesa. Paul Kowalsky pojawia się na Stage'u i idzie w stronę ringu. Ma w mikrofon w prawej ręce oraz krzesło w lewej. John dochodzi do siebie, a Daniel opuszcza ring. Theme cichnie.

 

Kowalsky: Daniel, moje gratulacje! Zostałeś moim faworytem do wygrania turnieju. John... John... zawiodłeś mnie. Chciałem Cię zmotywować, chciałem byś był taki jak przedtem ale teraz muszę Ci to powiedzieć. John... You are...

 

Prezes wyrzuca mikrofon i uderza Johna w brzuch krzesłem, ku uciesze publiczności. Rzuca krzesło na ziemię. Następnie prezes wykonuje Cenie DDT na krzesło. Po czym znów podnosi mikrofon.

 

Kowalsky: YOU... ARE... jak to mówicie? Powtórzcie! Tak John, you are fired!!!

 

Publika wybucha cheerem, Cena leży nieprzytomny i gra theme prezesa. Tym obrazkiem kończymy pierwszy odcinek nowej tygodniówki, nowej federacji.

 

 

 

 

___________________________________________________________________________

 

 

A już za tydzień:

 

- 1/2 Tournament for SWF Championship: Tyler Breeze vs. Samuary del Sol

- Sting opowie dlaczego pomógł wygrać Bryanowi

 

a ponadto:

- debiut ringowy Matta Sydala

 

 

 

 

 

Karta PPV Welcome/Willkommen/Witamy PPV:

 

1. Normal Match, final Tournament for SWF Global Heavyweight Championship:

Samuray del Sol/Tyler Breeze vs. Jeff Hardy/Daniel Bryan

 

2. Battle Royal for SWF Europe Championship:

announcement wrestlers: Matt Sydal

 

 

 

 

 

____________________________________________________________________________

 

SWF po gali zamieściło następującego tweeta na swoim profilu na twitterze:

 

http://simitator.com/images/2015-04-06/2glfy.jpg

 

 

Prawdopodobnie co kilka dni będziemy mogli zobaczyć również zdjęcia zawodników podczas treningów lub w wolnym czasie

Edytowane przez TheVillain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  46
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  27.09.2014
  • Status:  Offline

No widzę, że masz jeden z lepszych jak nie najlepszy roster z wszystkich z ABC. Zaskoczył mnie troche fakt, że Cena jest u ciebie heelem, ale w sumie było to pozytywne zaskoczenie. Ten nowy Cena nawet dobrze ci wyszedł. Dobry pomysł na turniej i ciesze się ogromnie z zwycięstwa Breeza. Dobry pomysł z interwencją Stinga w me i zwolnieniem Ceny, ciekaw jestem co będzie dalej. Wizualnie nie mam się do czego przyczepić tylko mógłbyś wyśrodkować zdjęcia zawodników przy walkach. Ogólnie wyszło całkiem dobrze, więc czekam na następny odcinek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  317
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  27.12.2011
  • Status:  Offline

Wow! Świetna gala jak na pierwszą i napisaną tak szybko. Świetne walki, segmenty o dupie Maryni, zmieniłbym tylko kolory i ceny biletów. Mam nadzieję, że nie zbankrutujesz szybko. ;) 4+/6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline

Qba5000, właśnie nie wiedziałem czy dać wysokie, czy najpierw wyrobić sobie markę, ale spoko powiedzmy, że to promocja na start :D

 

Knicker, dzięki. Breeze będzie u mnie dość ważna postacią i do końca wakacji utrzyma się w górnych częściach karty, potem się okaże co dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ocena gali:

 

Karta: 6/10

Backstage: 5/10

Walki: 5/10

 

Ocena prasy:

STING!!! John Cena vs Sting?! To zapowiada genialną walkę wieczoru gali PPV! Sama gala wypadła całkiem dobrze, a fani najlepiej bawili się w trakcie main eventu, o co w tym wszystkim wchodzi. W końcu apetyt ma rosnąć w miarę jedzenia. Czekamy jak to wszystko się rozwinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 131
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.04.2010
  • Status:  Offline

Dożywotni props za roczny kontrakt Paige :D

Teraz bardziej obiektywnie:

*Masz mocarny roster. Najlepiej świadczy o tym fakt podłożenie Ceny w pierwszej jego walce w pierwszym etapie turnieju. Johnny heelem, co oczywiście w diarach łatwo się sprzedaje. Przewidujesz dywizję div, co również mnie cieszy :)

*Jedna tygodniówka, więc nie potrzeba super GM'a - prezes wystarczy. Dobra decyzja.

*Sporo walk, wszystkie turniejowe. Pokazałeś dzisiaj zawodników, którzy będą przyszłością Twojej federacji. Obyś się tylko nie wystrzelał, bo byłoby szkoda, gdyby w przyszłości zabrakło Ci star powera ;)

Wydaje mi się, że Twoja fedka póki co zrobiła największe wrażenie. Obyś tylko przez roster nie zbankrutował :P Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline

jakub97sc, dzięki za komentarz.

 

Co to Paige to powiem tylko <3 her :D

 

 

GM byłby, gdybym nie miał takich deficytów (jak każdy) z ilością ludzi w rosterze. Ja bym potrzebował ok. 30 żeby mieć GM'a.

Dywizja div będzie, ale zobaczymy czy będzie pas czy coś na wzór ROH, z tym że częściej :D znaczy raz na miesiąc panie powalczą :D

Teraz już turnieju będzie mniej. Mam jeszcze 4 tygodnie do PPV, na dwóch będą półfinały a potem promocja finału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  293
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.08.2014
  • Status:  Offline

Wiesz że mając heelowego cenę dostaniesz mniej pieniążków z marchendise'u? Myślcie ekonomicznie, money is best for bussines.

 

Jest dywizja div więc jest plus. W roli mistrzyni widzę tylko Paige oraz Alexę, czemu? Bo najlepsze wizualnie. Money, money, money.

 

Rozmowa prezesa z Sydalem to najlepszy segment tej gali. W dodatku mówimy o pasach innych federacji, mogą inne fedki cię o to posądzić, o zniewagę pasów i założyć proces.

 

Sting mocno zadebiutował i rozpoczyna feud z Ceną? Czyli ten feud będzie rozchodził się o faceturn Ceny? Kowalsky oraz Sting naprzeciw Jaśka. Nie widzę innego pomysłu na zakończenia jak ten faceturn. Lepszy byłby heelturn w trakcie, ale co ja tam wiem.

 

Ładniej by to wszystko wyglądało gdybyś wypośrodkował zdjęcia wrestlerów, było także parę literówek. Szczerze powiedziawszy to oczekiwałem więcej od ciebie, więcej w sensie wyglądu gali, booking nie był tragiczny. :D

 

4/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  308
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.08.2014
  • Status:  Offline

Podoba mi się pomysł z heelowym Ceną. Widać, że będziesz szedł swoimi pomysłami. Miłe zaskoczenie dla mnie z tym, że Samurai del Sol przeszedł dalej do półfinału turnieju. Segment pań krótki i nie wiem co on miał wnieść do federacji. Breeze przechodzi do półfinału. Nie wiem czy lepszy by nie był PAC, ale zobaczymy jak poprowadzisz jego postać. Później mamy ciekawy segment z prezesem i Sydalem. Widać, że Matt będzie głównym kandydatem do zgarnięcia pasa Europy. Heel turn Jeffa? Chyba za dużo tych turnów, ale ja jestem na tak. Cena przegrywa i zostaje zwolniony, a Bryan przechodzi dalej. Jakośnie chce mi się wierzyć, że tak szybko pozbędziesz się Johna i to chyba będzie początek jakiegoś grubszego story, może ze Stingiem. Gala była przyzwoita, wszystko się buduje, a z takim rosterem możesz osiągnąć bardzo wiele. Powodzenia w pisaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Dziwnie potraktowałeś Cene ale ok, to twój projekt i twoje decyzje. Danielson prawdopodobnie zdobędzie główny pas co jest nadzieją że będziemy mogli czytać bardzo dobre walki. Zobaczymy kto będzie jego przeciwnikiem jednak jestem pewien że będzie ciekawie.

 

Walki są długi to jest fajne, dobrze że nie są one na kilka linijek zwłaszcza że roster masz bardzo dobry

 

Takie walki turniejowe są na sam start idealne. To one budują feudy i nie trzeba wymyślać jakiś wielkich programów. 3/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  119
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.08.2012
  • Status:  Offline

Nie wiem czy będę wbijał na Twoje gale, bo do Katowic mam trochę jazdy, ale chociaż mogę pozwolić sobie na tej średniej klasy bilety, więc "coś za coś" :P

 

Ty już wiesz jak przycięgnąć uwagę fanów, znaczy tej żeńskiej strony. Ten prezes to niezłe ciacho :D Choć tak pisząc to masz siedzibę w Polsce, gala w Polsce (póki co) a nazwę fedki w obym języku :D Zresztą, wszyscy mają w ABC jakieś angielskie etc. nazwy, więc z tłumu się nie wyróżniasz. Noo... rozwiałeś moje wątpliwości jak w Polsce się będziecie "namaszczać" :P

 

Wstęp jak wstęp, ale już widać, że nawet i tu Jasiek będzie wiodącą postacią. Choć nie mogę powiedzieć czy to face, heel albo tweener. Na heela to on taki "delikanty" za bardzo, na face'a skoro niż obraził tam ludzi to też nijak, więc stawiam 50/50. Może późniejsze gale rozwieją moje wątpliwości, choć chciałbym zobaczyć Jaśka - rasowego heela :) może zyskałbyś jednego, stałego widza :P

 

Ochh, panie takie porywcze :D typowe kobietki spotkały się na ploteczki i już za plecami obgadują jedną :) Witamy w Polsce :)

 

Skoro pas Europy jest tyle wart to dlaczego nie jest wart najwięcej? :) Dałeś chociaż nadzieję, że wokół tego mid-carderowego tytułu coś może się dziać :P może jak już rozwiniesz fedkę będzie on broniony przez kogoś na każdej gali (jakieś story zrobione)

 

Raczej zdania Hardy'ego nie ma co komentować :) Niedługo każdy zawodnik w turnieju powie, że pas jest jego, bo jest najlepszy :P

 

Heelowy Jasiek pewnie będzie, więc dobrze :) choć by miał on charyzmę i za mikrofonem nie był byle jaki :) Kroi się zarys głównej batalii chyba Kowalsky/Sting vs. Cena. Nie wiem czy tak od razu rzucać Prezesa gdszieś tam do feudu choć nie ukrywam, że może być ciekawie. Niebawem John mimo zwolniena wróci :)

 

Galę oceniam na "dobrą", ale na próżno w pierwszej gali szukać sporych plusów i minusów. Trochę "lekcji organizacyjnej" + zarysy tego, co ma się dziać dalej :) Ocen szkolnych Ci nie będę wystawiał choć już później rozbuduj niektóre kwestie zawodników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  334
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.04.2015
  • Status:  Offline

Walki najlepiej opisane ze wszystkich federacji, i to jest największy plus tej tygodniówki.

 

Cena już przechodzi heelturn, i te zwolnienie- za szybko się to wszystko dzieje.

 

No a dywizja div jak najbardziej na plus :D

 

Rozmowa o pasach dość nietypowa ale pokazałeś charakter prezesa więc w sumie ok.

 

Gala dość dobra jak na początek, ale przystopuj z tymi segmentami typu: Zwolnienie Ceny już po pierwszej walce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline

Yarexon, arkao, Austin, dzięki za komentarze. Naprawdę motywują one do dalszej pracy nad diary.

Yarexon, nie PAC nie byłby lepszy, bo dla niego mam coś innego, a Breeze bez tej wygranej utonąłby jako jobber.

arkao, a dopiero co bałem się pisać walki, bo myślałem, że są tragiczne.

Austin, kto by się spodziewał komentarza od Ciebie? Fajnie wiedzieć, że żyjesz :D Co do biletów to u mnie masz za free bilety VIP z wejściem na zaplecze :D Co do kobiet to jestem bardzo zadowolony z tego jak to wyszło, bo tak chciałem je przedstawić. Wiem, że po każdym spływają (łącznie ze mną :) ) ale wszyscy wiedzą jakie są. Pas europy rzeczywiście będzie dużo znaczył, ale przedstawiłem go zbyt mocarnie, tylko że nikt nie powie - ten pas coś tam znaczy, ale każdy będzie promował swoje tytuły, chociaż któryś tam już napisał o mniej ważnym tytule. Każdy uczestnik powie, że zasłużył na pas? Wow! Aż trzech się wypowie :shock: fajnie wiedzieć od kogoś lepiej poinformowane kto co będzie robił :P A Jasiek rzeczywiście - feud ze Stingiem, aczkolwiek prezes się tu raczej mieszać nie będzie.

 

 

 

Edit:

Pisząc odpowiedź nie widziałem ostatniego komentarza.

Dzięki za pozytywną ocenę kolego, staram się, mimo że dawno nie pisałem jestem w formie jak nigdy! Naprawdę! Rozmowa o pasach mi wyszło -przyznaję, a co do div to wypowiedziałem się kilka linijek wyżej :)

Edytowane przez TheVillain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...