Kontuzja Sashy Banks, status Brocka Lesnara, ... (zobacz)
Czy Michaels wróci do akcji ringowej? Status ... (zobacz)
Rey Mysterio w końcu na stałe w WWE? Faworytk... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak oceniasz drogę do Wrestlemanii 31?

Jak oceniasz drogę do Wrestlemanii 31?
Rewelacja, chce Wrestlemanię obejrzeć już dzisiaj.
3%
 3%  [ 9 ]
Bardzo dobrze, udało im się wypromować galę.
6%
 6%  [ 15 ]
Średnio, nastawiony jestem do WM podobnie jak kilka tygodni temu.
46%
 46%  [ 109 ]
Słabo, zupełnie nie zachęcili mnie do obejrzenia gali.
34%
 34%  [ 81 ]
Nie oglądałem drogi do WM, ale gale obejrzę.
8%
 8%  [ 19 ]
Głosowań: 233
Wszystkich Głosów: 233

Autor Wiadomość
Maxi4 
Upper Midcarder

Podziękował: 1
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2015-03-24, 18:47   Jak oceniasz drogę do Wrestlemanii 31?

Jesteśmy już po Raw, ostatnim ważnym przystankiem przed tegoroczną Wrestlemanią. Jak te kilka tygodniu wpłynęło na wasze nastawienie do tej gali. Nie możecie się jej doczekać czy jednak jest zupełnie odwrotnie? Może nie oglądaliście tego co działo się ostatnio w WWE, ale Wrestlemanię obejrzycie?

TheVillain 
Upper Midcarder

Wrestler: Styles/Rollins/Balor/YoungBuck
Podziękował: 315
Wysłany: 2015-03-24, 19:30   

Droga do WrestleManii kończy się po SmackDown! :D Mniejsza, że 90% to axcess :D

Ghostwriter 
Main Eventer

Wrestler: HBK, Hitman, Macho Man
Podziękował: 40
Wysłany: 2015-03-24, 19:36   

Można już powoli ocenić. Wybrałem opcję "średnio". Moim skromnym zdaniem RTWM ani się nie wybija ponad to, co było w ostatnich latach ani specjalnie nie ustępuje. Szerzej przedstawiałem to w stosownym temacie. Ładnie prowadzą feud Vipera z Rollinsem, pasy midcardowe znowu coś znaczą, niezły feud o pas IC, tradycyjnie emocjonuję się występem swoich ulubionych wrestlerów, czyli... Bryana. :) Pewnie jak już będzie WM-ka, to udzielą mi się emocje w walce dziadka Stinga z Hunterem oraz w main evencie. Lesnar to Lesnar + ciekaw jestem jaki heat zbierze Reigns. Dodatkowo wkradła się niepewność co do wyniku me z uwagi na doniesienia o nowym kontrakcie Bestii z WWE i planowanej na WM32 walce z The Rockiem.

Kcramsib 
Upper Midcarder

Podziękował: 0
Wysłany: 2015-03-24, 19:37   

A to mieliśmy jakąś drogę do Wrestlemanii 31? :P Może stary się robię, ale wcale jej w tym roku nie czułem...
Zapomniane Ikony Wrestlingu, odcinek #6 oczywiście opóźniony, w przygotowaniu.
#FireTye

STO 
Lower Midcarder

Wrestler: Adam Cole, CM Punk,Young Bucks
Wysłany: 2015-03-24, 19:48   

Szkoda, że nie ma opcji ,,słabo, ale i tak obejrze WM". Jedyny okres w roku gdzie oglądam WWE i co? W sumie to gal nie oglądałem, opieram się na newsach i wynikach, ale widać, że RtWM wyszła fatalnie nawet nie oglądająć RAW itd. Najlepszy feud zdecydowanie o pas IC. Feud Takera z Brayem, Stinga z HHH czy Brocka z Romkiemto totalna kpina. Ostatni segment RAW przed WM? Zdefiniowanie całego WWE (prócz NXT) :D Mimo wszystko WM to WM i jak zobacze intro, arenkę to na pewno się podjaram :)

Pavlos 
Main Eventer

Wrestler: Edge, The Undertaker, HHH, Y2J
Podziękował: 378
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-03-24, 19:51   

Średnio, ale lepiej niż rok temu. Cieszę się, że niektóre pojedynki dostały sporą promocję. Ladder match, chyba najwięcej, bo i na Smacku i na RAW coś dzieje się. Ziggler promowany, Dean się kręci między nim, a Bryanem. Pozostali są dodatkiem, ale spełniają zadanie. Dobrze, że poświęcają tyle pasowi IC. Wyatt rzuca dobrymi promami. To mało jak na przeciwnika Takera, ale liczę, że "Grabarz" w niedzielę dostanie jakieś fajne wejście i pop ze strony fanów. Orton i Rollins także ciekawiej. Starli się parę razy i Orton jest tutaj wypromowany na faworyta. Seth w swoim stylu zasłania się Authority. Rusev dwukrotnie sponiewierał Jaśka i mimo, że jakoś nie pałam emocjami do tego pojedynku to i tak jest lepiej niż było. Nawet u Div zaczęło się coś dziać. HHH i Stinger nie starli się ani razu. Szkoda, bo byłoby o wiele lepiej. Mam nadzieję, że monumentum na samej gali da o sobie znać i odczuje, że to jeden z głównych pojedynków. Lesnar vs Reigns... Najsłabiej. Heyman nie wypromuje tego samą gadką. Ma być Przyszłość fedki kontra niepohamowana bestia. Ja to widzę niepohamowana bestia kontra ktoś tam. :/
III miejsce - Euro 2012

Captain Jerry 
Lower Midcarder

Wrestler: Danny Havoc
Podziękował: 5
Wysłany: 2015-03-24, 20:25   

Lepiej niż rok temu, ale i tak dużo ważniejsza będzie sama gala. Często zdarza się dobra droga i słaba gala. W tym roku na szczęście nie przesadzili z liczbą walk i może to pozytywnie wyjść.

Giero 
Main Eventer
Certyfikowany G

Wrestler: AJ Styles
Podziękował: 13
Podziękowano mu 3 razy w 3 Postach
Wysłany: 2015-03-24, 20:33   

"Średnio". Najważniejsze walki właściwie nie miały feudów. Ostatnimi dwoma tygodniówkami nieco poprawiła się u mnie ocena feudu Stinga z Triple H'em. Bray'a z Takerem nawet nie ma co oceniać, bo szykuje się powtórka z Kanem i Takerem na WMXX, gdy to dopiero na gali pojawił się Deadman. Najbardziej mimo wszystko jarają mnie walki o IC Title i Rollins vs Orton. Coś co jest właściwie w midcardzie ma największe zainteresowanie i nie wiem czy to dobrze świadczy o poziomie karty... ale pewnie sama gala wyjdzie dobrze i będę oglądał LIVE.

aRo 
Main Eventer

Wrestler: Big E, Owens, Rogal Otis
Podziękował: 57
Podziękowano mu 208 razy w 51 Postach
Wysłany: 2015-03-24, 22:02   

Czy gorzej, niż w poprzednich latach? Nie wiem, mało już pamiętam ;)

Słabo, nie zachęcili mnie. Główny feud robił tylko Heyman, Sting i HHH też zbyt wiele nie zdziałali, Takera nie było, a Bray miał za mało tak świetnych momentów, bym o nim zapomniał... Pojedynki o pasy midcardowe miały promocję, ale Cena i Rusev trochę przynudzali, a ludzi z Ladder Matchu wciskali na siłę w tag teamy czy gauntlety. Divy - bez komentarza. A Battle Royal też się marnie prezentuje.
Orton i Rollins - ciut lepiej, tyle że... dopisuję to później, bo o nich zapomniałem. A to też o czymś świadczy.

...co nie zmienia faktu, że WM obejrzę. Ostatnia bardzo zaskoczyła, teraz też walki mogę wyjść dobre - czepiam się jedynie drogi do gali.

Vempers! 
Jobber

Wrestler: Punk, Ambrose, Bryan, Rollins
Wysłany: 2015-03-24, 22:25   

Wybrałem opcję średnio, szału nie ma ale oczywiście Największa galę ze Scen oczywiście trzeba będzie obejrzeć, jakby nie inaczej. W końcu to Wrestlemania! :D Najbardziej czekam na pojedynek o pas IC w stypulacji Ladder Match i Randy Orton vs Seth Rollins no i może troszkę walki Sting'a i z Taker'em i to czy może spotkają się twarzą w twarz na WM :D

fifka
Lower Midcarder

Wrestler: CM Punk / The Rock
Podziękował: 21
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2015-03-24, 23:06   

Oceniłem drogę do Wrestlemanii jako średnią. Czasem mam wrażenie że włodarze WWE skupieni są ostatnio zupełnie na czymś innym, jakby największa gala roku powoli stawała się jakąś zwykłą .. tylko że na dużym stadionie. Z reguły to atrakcyjny main event sprawiał że niektóre 'zapchaj-dziury' jakoś nie drażniły, tym razem to nie pykło

Morison 
Upper Midcarder
Cheeky Mori

Wrestler: Braun/KOSZ/Rusev/StreetProfits
Podziękował: 12
Podziękowano mu 43 razy w 14 Postach
Wysłany: 2015-03-24, 23:20   

Również zaznaczyłem opcję "Średnio.." - bo aż tak tragicznie w sumie nie było i mimo wszystko zaczynam powoli odczuwać nadchodzącą Wrestlemanię, a uczucie to nasiliłosię własnie po dzisiejszym/wczorajszym RAW, czyli gala spełniła swoją rolę. Gdyby nie to, pewnie nie wahałbym się i wybrał "słabo".

Doge 
Lower Midcarder

Wrestler: Cage, Apollo Crews, Corbin
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2015-03-25, 01:31   

RTWM jak dla mnie super tragiczna, zdecydowanie najgorsza jaką w życiu widziałem. Feud o główny pas to żart, jedynie pasy mid cardowe trzymają poziom.

TakerFanKrk 
Main Eventer

Wrestler: The Undertaker
Podziękował: 34
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2015-03-25, 09:40   

Nie oglądałem wszystkich gal podczas RTWM ale zgodzę się z Dogem że była to najgorsza promocja WMki jaką widziałem od początku przygody z wrestlingiem. Jedyne chyba co mnie ucieszyło w tym roku to klimatyczne proma Braya i promocja Ladder Matchu o IC. Resztę pominę milczeniem.

Aquino 
Lower Midcarder

Wrestler: Triple H /Orton /Devitt
Podziękował: 8
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-03-25, 10:00   

Powiem ,że oddałem głos na średnio. Na początku nakręcił mnie Bray jednak im bliżej WM to czułem coraz mniej emocji jeśli chodzi o to starcie. W głównej karcie mamy o ile się nie mylę osiem starć ,a ja szczerze przyznam ,że czekam na trzy z nich. Sting wraz z HHH mimo bycia fanem Huntera spłynęło po mnie od czasu Fast Lane. W ostatnich dwóch tygodniach "coś" się działo. Rozumiem jak inni odbierają postać Stinga ale mnie to nie ruszyło. Sam nie wiem co dalej Cena vs Rusev vol.2 jakoś mnie też nie rusza ze względu ,że spodziewam się wygraneł Johna. Osobiście czekam na starcie Orton vs Rollins ,Brock vs Roman i walkę o pas IC.

Wiadomo ,że na drodze do największej gali zawsze kreatywni spinają się na maxa. W tym roku nie wiem czy już mają dość czy brak pomysłów. Będąc uszczypliwym powiem ,że segment kończący ostanie RAW podsumował tą drogę. Bardziej bym to przypisał do drogi na SummerSlam niż WM.

Odpowiedz do tematu