Undertaker w Arabii Saudyjskiej, zapowiedź Cr... (zobacz)
Oglądalność SmackDown i Rampage, spoilery z R... (zobacz)
Gala KPW Arena 17: Odrodzenie w całości dostę... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Artykuł o TNA
Autor Wiadomość
SixKiller 
Living Legend

Wrestler: Outsiders, Hart, Flair, HBK
Podziękował: 23
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2015-01-10, 17:04   Artykuł o TNA

Myślę nad napisaniem obszernego artykułu albo całej serii poświęconej ostatniemu 5-leciu w TNA. Upraszczając, od euforii związanej ze ściągnięciem Hogana do gorzkiej pigułki w postaci rezygnacji z PPV. Jestem jednak dość ograniczony czasowo, więc nie wiem, czy ten materiał powstanie, a jeśli tak - to kiedy (dlatego nie ma sensu pytać mnie o to, bo i tak nie odpowiem). Gdyby jednak powstał, chciałbym, aby trzymał najwyższy poziom i niczego nie ominął. Mam sporą liczbę tematów, które chciałbym poruszyć, ale wiadomo - na pewno o czymś zapomniałem.

I tutaj propozycja dla Was: jeżeli chcecie zwiększyć szanse na powstanie tego materiału, podsyłajcie mi na priv swoje propozycje: co było dobre, co złe, co zasługuje na uwagę itd. Najlepiej z pomocnymi linkami. Dlaczego na priv? Ano dlatego, że nie chcę, aby przyszli czytelnicy wiedzieli, czego się spodziewać.

Zastanówcie się dobrze, bo jeżeli się uda, powstanie fajny materiał. Jeżeli nie, to stracicie godzinę życia :) Tylko plis, róbcie listy, a nie, że będziecie mi podsyłać pojedyncze rzeczy. To 5 lat, więc jest tego sporo.

To jak, próbujemy?

Odpowiedz do tematu