Problemy zdrowotne zawodników WWE, debiuty w ... (zobacz)
Wygląd NXT UK Tag Team Championship, data Fas... (zobacz)
Plany dotyczące nadchodzącej WrestleManii (sp... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile federacji planujesz oglądać w 2015 roku?

Ile federacji planujesz oglądać w 2015 roku?
1
34%
 34%  [ 96 ]
2-3
31%
 31%  [ 90 ]
4-5
9%
 9%  [ 26 ]
6 i więcej
5%
 5%  [ 16 ]
Tylko pojedyncze walki i gale
12%
 12%  [ 36 ]
Nie będę oglądał wrestlingu
6%
 6%  [ 18 ]
Głosowań: 282
Wszystkich Głosów: 282

Autor Wiadomość
marcel 
Upper Midcarder

Wrestler: AJ Styles
Podziękował: 233
Podziękowano mu 309 razy w 66 Postach
Wysłany: 2014-12-22, 18:36   

Zaznaczyłem opcję 2-3.
Na pewno będę oglądał regularnie TNA oraz ROH. Tą trzecią fedką, na którą będę zerkał, zostanie WWE. Ograniczę się jedynie do PPV, ale po WM prawdopodobnie zrezygnuję z gal głównego rosteru - jeśli wcisną na siłę Drewnianego Romana na sam szczyt - i w zastępstwie sięgnę po NXT. Na więcej niestety brakuje czasu, choć chciałbym zacząć przygodę z PWG oraz NJPW.

urbino 
Midcarder

Wrestler: Scurll/Shibata/Ishii/Chuckie T
Podziękował: 19
Podziękowano mu 8 razy w 4 Postach
Wysłany: 2014-12-22, 18:37   

Zaznaczyłem opcję 4-5, ponieważ mam zamiar oglądać NXT, ROH, Chikarę, PWG i Lucha Underground. Prawdopodobnie coś jeszcze może mi dojść jak mi się spodoba, więc nie przywiązuje się zbytnio do tego wyboru.

DashingNoMore 
Upper Midcarder

Wrestler: Shawn Michaels
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2014-12-22, 18:49   

WWE
TNA
ROH
PWG
Lucha Underground
To są federacje które obecnie oglądam więc jest ich 5. Może zacznę oglądać NJPW jeśli spodoba mi się Wrestle Kingdom ale w sumie to wątpię bo próbowałem obejrzeć WK i ogółem NJPW już rok temu. Co do reszty to może zajrzę od czasu do czasu do jakiegoś Dragon Gate albo EVOLVE tak jak w tym roku.
Na razie zaznaczyłem 4-5 ale zobaczymy co czas pokaże.

Kowal 
Main Eventer

Wrestler: Cesaro, Styles, Chuck Taylor
Podziękował: 207
Podziękowano mu 276 razy w 32 Postach
Wysłany: 2014-12-22, 19:28   

59fifty napisał/a:
Kowal, nie traktuj tego jak przypierdalanie się, ale 24 lata, czas na tyle gal i brak innych zajęć?

Spoko, ale jak pewnie przeczytałeś WWE w większości przewijam, a ono zajmuje potencjalnie najwięcej czasu. Reszta to albo krótkie gale albo odbywające się np. raz na miesiąc, a przy chyba trzech fedach zaznaczyłem ze jedna gala na rok. Można to jakoś ogarnąć, ja do tego normalnie chodzę do pracy i nie siedzę cały czas w domu. Ok, zdarza mi się że np. chcę nadrobić ze 3 dłuższe gale, wtedy rezerwuję na to cały dzień, np. niedzielę, ale jak człowiek wyeliminuje praktycznie w całości oglądanie telewizji i nie śpi po nie wiadomo ile godzin to spokojnie na taką ilość można znaleźć czas i normalnie pracować i robić wiele innych rzeczy :grin: Zresztą jakbyś popatrzył w tym temacie czy w innych to ja wcale najbardziej zaangażowanym w oglądanie kilku fedek nie jestem, są lepsi ode mnie :grin:
No i w dodatku jakoś łatwiej mi znaleźć czas na oglądanie teraz niż np. na studiach, kiedy po przyjściu do domu trzeba było nie wiadomo ile siedzieć przy projektach czy innych czasochłonnych sprawach. A mówi się że to po pójściu do pracy czasu na wrestling jest mniej :grin:

Venomus 
Midcarder

Wrestler: Sting, nWo, DX
E-fed: Venomus
Podziękował: 36
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2014-12-22, 20:48   

Lucha Underground - musowo.

WWE - okazjonalnie, i co ważniejsze PPV

TNA - przez pierwsze kilka tygodni. Potem sie zobaczy ale chyba powiem pass...

Morison 
Upper Midcarder
Cheeky Mori

Wrestler: Braun/KOSZ/Rusev/StreetProfits
Podziękował: 12
Podziękowano mu 43 razy w 14 Postach
Wysłany: 2014-12-22, 21:16   

Zaznaczyłem 2-3, bo nie ma opcji 2 :) Po nowym roku nie planuję żadnych radykalnych zmian i zostaję jedynie przy WWE (+NXT) i Lucha Underground (chociaż tu nie daję sobie głowy uciąć, skoro teraz przy oglądaniu tego tworu trzymają mnie pojedyncze postaci, mogę to porzucić wcześniej, niż myślę) - na więcej nie pozwala czas, a i chęci jakoś mniej do wrestlingu.

Euz 
Main Eventer

Wrestler: Rick Rude, Kenta Kobashi
Podziękował: 40
Podziękowano mu 2 razy w 1 Postach
Wysłany: 2014-12-22, 21:47   

0 - brak czasu, a szkoda, bo tęsknię za puro :cry:

PLKData12 
Jobber

Wrestler: Randy Orton
Podziękował: 12
Wysłany: 2014-12-22, 22:07   

W nadchodzącym roku będę oglądał tylko jedną federację - WWE. Będę na bieżąco z galami, czyli nawet jak nie obejrzę, bo mi się nie będzie chciało ze względu na jakość gali to chociaż przeglądnę raport i będę wiedział o co chodzi. Być może obejrzę jakąś galę na żywo.

Arkao 
Main Eventer

Wrestler: Cole | Anderson | Goto | Braun
Podziękował: 31
Podziękowano mu 3 razy w 2 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2014-12-22, 22:12   

Sześć federacji to na pewno ilość która będzie tym celem minimum. Bo patrząc na to trzeźwo to teraz jest tak :

WWE
TNA
RoH
PWG
LU
Evolve
NJPW
NOAH
DG

Być może coś dojdzie a coś innego odejdzie, ale sześć federacji to te minimum
Progres Roku 2017
Tekst Roku 2017
WTF Roku 2017

Maxi4 
Upper Midcarder

Podziękował: 1
Wysłany: 2014-12-22, 23:05   

PWG - wszystko
Chikara - wszystko
WWE - Raw, NXT, PPV
ROH - większość live eventów, wszystkie ppv
NJPW- wszystkie PPV i ciekawsze TV
DG - wszystkie PPV i ciekawsze TV
Lucha Underground - sam jestem ciekaw jak długo wytrwam
TNA - Impact, PPV, pierwsze do rezygnacji
Evolve - pojedyncze gale
wXw - jak co roku 16 Gold Carat

ChrisBenoit 
Jobber

Wrestler: Benoit, Tanahashi, Aries
Podziękował: 1
Wysłany: 2014-12-22, 23:07   

Jako że w przyszłym roku z czasem może być różnie pomyślałem że będę oglądał wrestling niejako rzadziej niż w tym roku. Na pewno będę oglądał TNA (Impacty w całości + PPV; ONO najpewniej nie tknę chyba że coś będzie fajnego), RoH (planuje wrócić do tygodniówek ale z tym może być różnie) to iPPV i ważniejsze live eventy choć nie wykluczam że może być tak iż będę miał czas oglądać tylko kilka walk. Gale PWG w całości bowiem wychodzą na tyle rzadko że mogę sobie na to pozwolić. Czy fedki Sapolsky'ego będę oglądał to nie wiem, na lepsze walki na pewno rzucę okiem ale całych gal raczej nie będę oglądał. Z Puroresu na bank biorę NJPW (gale PPV i cały Climax oraz lepsze walki z gal drogowych i innych konkurencji) oraz ważniejsze gale telewizyjne NOAH i BJW. Obiecałem sobie także że będę oglądał Dragon Gate i myślę że dam radę obejrzeć zarówno PPV jak i tygodniówki. Tak więc razem mam 7 federacji ale nie ukrywam że liczba może się zmniejszyć (zależy co federacje będą prezentowały).

TakerFanKrk 
Main Eventer

Wrestler: The Undertaker
Podziękował: 34
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2014-12-23, 16:55   

Zaznaczyłem "1" (w domyśle WWE) ale nie wiem czy w ogóle dotrzymam tej obietnicy. Pierwszą rzeczą jest brak czasu (studia) a drugą coraz mniejsze zainteresowanie produktem. Już nawet takie rzeczy jak powrót Lesnara nie sprawiają że chce mi się odpalić galę (ostatnią galę PPV którą obejrzałem w całości było Extreme Rules. Survivor Series nawet nie oglądałem tylko zerknąłem na debiut Stinga) czy w ogóle nawet wymienić się opiniami na forum. Z drugiej strony mam na płytach sporo Attitude Ery więc może zachęci mnie ona żeby wrócić w końcu do regularnego oglądania...

Streetovs
Main Eventer
pijana małpa

Podziękował: 37
Podziękowano mu 255 razy w 176 Postach
Wysłany: 2014-12-23, 17:16   

Z tym czasem to prawda, no ale bez przesady ze przez studia ktos nie ma czasu. gorzej czas rozwala praca i założenie rodziny. W okresie studiów, to właśnie miało sie czas :grin:
Ja mam troche tego czasu na wrestling, głównie przez to że bardzo mało filmów oglądam, czasem może 2 na miesiąc, wole sobie zamiast tego włączyć gale.

TakerFanKrk 
Main Eventer

Wrestler: The Undertaker
Podziękował: 34
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2014-12-23, 17:24   

Streetovs, ja jak mam czas to wolę po prostu wyskoczyć do knajpy czy spotkać się ze znajomymi niż ślęczeć przed kompem oglądając galę ;) Im człowiek starszy tym mniej go coś jara. Jednak największym powodem jest po prostu coraz niższy poziom dzisiejszych gal (mam tu na myśli główny roster WWE, o reszcie fedek i NXT się nie wypowiadam bo nie oglądam).

Może jednak faktycznie się starzeję jak już nawet wrestling mnie nie cieszy tak jak dawniej :razz:

Pavlos 
Main Eventer

Wrestler: Edge, The Undertaker, HHH, Y2J
Podziękował: 378
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2014-12-24, 16:56   

WWE, Lucha Underground oraz jakieś pojedyncze materiały, czyli tak jak po staremu. Nie mam zbyt czasu tak oglądać wszystkiego i pozostaje mi jedynie śledzić jednym okiem pozostałe rzeczy.
III miejsce - Euro 2012

Odpowiedz do tematu