Babatunde o występie na gali Evolve 129, 130 ... (zobacz)
Zapowiedź ROH Best in the World 2019 w ROHCas... (zobacz)
Heyman i Bischoff w nowych rolach, gala EVOLV... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
MZW - Gala na rzecz WOŚP w Głuchołazach 11/01/15
Autor Wiadomość
Streetovs
Main Eventer
pijana małpa

Podziękował: 37
Podziękowano mu 255 razy w 176 Postach
Wysłany: 2015-01-06, 17:26   

Ghostwriter napisał/a:
[niszczyć system swoimi błyskotliwymi spostrzeżeniami na temat cycków w dziale celebrities. Wybacz Mistrzu!

To domena filomatrixa, nie odbieraj mu liderowania w tym dziale :D
Gośc o wygladzie polish Wyatta, ( tylko tamten specjalnie tak wyglada, a tu mamy efekt zapuszczenia) oceniajacy dziewczyny, "ta za kiepska", "ta moze byc", "za tą sie nie obejrze" poprostu mistrzostwo :D , jak to mawial Lem o internecie?... :wink:

Co do spędu festynowego, to walka Shadow vs Joy moze wypaśc naprawde nieźle, reszta nie oszukujmy sie bez wsparcia z zagranicy nie maja co pokazac narazie.

PH93
Main Eventer

Wrestler: Orton|Nakamura|Rude|Cornette
Podziękował: 6
Podziękowano mu 169 razy w 8 Postach
Wysłany: 2015-01-07, 15:54   

Kim wy jeśteście, żeby oceniać? Tylko Bóg może ich sądzić!

CenBoyz 
Jobber

Podziękował: 7
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2015-01-11, 21:23   

Informacja ze strony fb hali GOSiR w Głuchołazach: "Setki ludzi, wielkie emocje i wspaniałe widowisko, takiej ilości widzów głuchołaska hala GOSiR jeszcze nie gościła, a wszystko to na rzecz WOŚP."
A, tu zdjęcia: https://www.facebook.com/...51193490&type=1
Jak widać, ludzi rzeczywiście było sporo, a przeciwnikiem Hammera był o ile się nie mylę Rider znany wcześniej z DDW?

EDIT. Tu jeszcze jakaś mała informacja po gali: http://www.nto.pl/apps/pb.../WOSP/150119942

TheVillain 
Upper Midcarder

Wrestler: Styles/Rollins/Balor/YoungBuck
Podziękował: 316
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-01-11, 22:43   

CenBoyz, o SIWCU piszą, że z Głuchołaz, ale o Shadowie zapomnieli :D widać, że laik pisał, ale dobrze że napisał ;)

CenBoyz 
Jobber

Podziękował: 7
Wysłany: 2015-01-11, 22:49   

Paul_Heyman napisał/a:
CenBoyz, o SIWCU piszą, że z Głuchołaz, ale o Shadowie zapomnieli :D widać, że laik pisał, ale dobrze że napisał ;)

Co śmieszniejsze, rywal Siwego - Kowboj też jest z Gluchołaz ;D

yahoomlody
Jobber

Wrestler: Lesnar
Podziękował: 2
Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2015-01-11, 23:13   

Macie jakieś promo justina bieb... sorry, justina joya? Może koleś mnie super nie porwał swoim promem przed galą, ale komentarze jak go wszyscy wyzywają od pedałów wygrały, on musi taki ból dupy wśród różnych januszy i samców alfa wywoływać, że muszę to zobaczyć:D

Kowal 
Main Eventer

Wrestler: Cesaro, Styles, Chuck Taylor
Podziękował: 207
Podziękowano mu 276 razy w 32 Postach
Wysłany: 2015-01-11, 23:20   

Tak jak zapowiadałem, wybrałem się na pokaz MZW do Głuchołaz- 100 km to nie jest daleko, więc mogłem odwiedzić miasto, w którym nie byłem z 10 lat.
Zanim jeszcze otwarto drzwi do hali, to już czekało sporo osób, a do czasu gali górne zrybuny były zapełnione, a na dole na dostawionych trybunach naliczyłem 60-70 osób, a przynajmniej dwa razy tyle stało, więc frekwencja była bardzo duża. A przede wszystkim ludzie przez całą galę bardzo żywiołowo reagowali, więc jest nadzieja że zapamietają dobrze MZW i wrócą na płatną galę, choćby kilkadziesiąt osób. Ja dodam że warto, bo atmosfera i realizacja gali były na wysokim poziomie i mimo że trwało to ok. 45 minut to bawiłem się bardzo dobrze.

Szymon "Siwy" Siwiec pok. Kowboj Luke Widać było że obaj są z Głuchołaz- ogromna reakcja, szczególnie na Szymona, który w tej walce zaprezentował się dużo lepiej niż w tej z Jędrusiem. Jak ma odpowiedniego rywala to można z niego trochę wycisnąć. Wygrał tą walkę po Samoan Drop. W sumie nawet mi się ta walka podobała, a na pewno była lepsza niż się po Szymonie spodziewałem.

Hexia pok. Gracjan Mario Rodriquez No cóż. Gracjan dostał rywalkę wagi ciężkiej, polską Awesome Kong, która byłą chyba świeża w ringu, bo jej ciosy mocarnie nie wyglały, ale ze trzy razy lżejszy Gracjan nie miał nic do powiedzenia. Przegrał przez chokeslam. Trochę kiepski, bo złamał się w locie i nie było impetu przy uderzeniu w ring.

Polish Hammer pok. Asmund Dwóch sporych zawodników, Asmund był trochę wiekszy od Jędrusia, który nabrał trochę masy od czasu kiedy widziałem go po raz ostatni. Publika dobrze zareagowała na gimmick Polish Hammera i wspierała go mocno podczas walki, w której było sporo siłowego wrestlingu, który oglądało się dobrze i nawet nie zamulali, a tego się po Jędrusiu obawiałem. Zakończył walkę submissionem, trochę mało emocji temu towarzyszyło, ale ostatecznie moja ocena jest pozytwna, bo kilka akcji im wyszło i spodobało się publice.

Shadow pok. Justin Joy przez DQ Dochodzimy do najbardziej oczekiwanego przeze mnie starcia- niestety był tylko jeden skok za ring, ale Shadow mocno na Justina zleciał, w dodatku jakieś dwa metry ode mnie, więc widok na to miałem dobry. Shadow nie trafił też Phoenix 450 splasha- kozacko to wyglada jak on wykręca te figle w powietrzu. Było trochę latania w ringu, także fajna i długa wymiana roll-upów, na którą z każdym kolejnym publika reagowała coraz mocniej. Niestety pojawiły się też negatywne akcenty- Justin swoimi wypowiedziami wywołał tak negatywną reakcję, że w jego stronę leciały butelki- nie do końca puste, a sędzia oberwał jajkiem(!), bo Justin się akurat odsunął. Cóż, przynajmniej jest oczekiwana na niego reakcja. Po walce, mimo że Justin zasłaniał głowę ręką przyłożoną do czoła, to mógł poczuć impet uderzenia krzesłem. Tak więc walka bardzo dobra, zachowania publiki już mniej, choć pewnie butelki rzucały dzieci, bo sam widziałem jak jedno podbiegło po butelkę leżącą przy ringu i dopiero po tym jak ktoś zwrócił mu uwagę, to ten chłopak zrezygnował z rzucenia na ring.

1987Thomas1987

Podziękował: 0
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2015-01-12, 18:08   

Już jest Wideo z Pre Show oraz Backstage Pass MZW WOŚP Głuchołazy:
http://youtu.be/q532hZ1IE2A

Streetovs
Main Eventer
pijana małpa

Podziękował: 37
Podziękowano mu 255 razy w 176 Postach
Wysłany: 2015-01-12, 19:00   

Kowal załapałeś się do kamery, poznali że to Ty ( czyżby koszulka forumowa zdradziła) czy tak przypadkiem? :grin:

Arkao 
Main Eventer

Wrestler: Cole | Anderson | Goto | Braun
Podziękował: 31
Podziękowano mu 3 razy w 2 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-01-12, 19:28   

Te 10 minut to było bardzo dobre poznanie gimmicków oraz umiejętności wrestlerów za mikrofonem. Zauważyłem że Justin nie ma presji i dobrze radzi sobie z mikrofonem, tylko szkoda że same słowa były troche głupio dobrane. Shadow wypadł fatalnie, tylko że on skacze po ringu więc nikogo nie będzie obchodziło to jak sobie radzi w mówieniu. Jędruś dobrze że zmienił gimmick, jego budowa ciała pasuje idealnie na takiego polskiego fightera (brakuje tylko "Bóg, Honor, Ojczyzna" na koszulce ;) ). Ten kowboj tam pasuje na kowboja jak Don Roid na siłacza, powinni zmienić mu ten gimmick. Bardzo spodobał mi się ten grubasek, idealny gimmick dla niego, do tego w wywiadzie zero presji. Chyba spisał się on zdecydowanie najlepiej.

Zdziwiłem się że najebało tam tyle ludzi, hala była właściwie pełna, być może faktycznie Głuchołazy to stolica "polskiego wrestlingu"
Progres Roku 2017
Tekst Roku 2017
WTF Roku 2017

TheVillain 
Upper Midcarder

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-01-12, 19:54   

Kowal w backstage pass :D

K-PEL-K 
Upper Midcarder

Podziękował: 24
Podziękowano mu 4 razy w 3 Postach
Wysłany: 2015-01-12, 20:16   

Od dziś jestem zatwardziałym zwolennikiem i obrońcą MZW. Nie przypuszczałem, że ktoś oprócz mnie słucha jeszcze Erasure, a co dopiero puszcza je na arenie. <3

TheVillain 
Upper Midcarder

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-01-12, 22:38   

arkao napisał/a:
Zdziwiłem się że najebało tam tyle ludzi, hala była właściwie pełna, być może faktycznie Głuchołazy to stolica "polskiego wrestlingu"

Nazwanie czegokolwiek stolicą polskiego wrestlingu to trochę tak jakby San Marino nazwać stolica San Marino... ale ok. wrestling istnieje w tym kraju chyba tylko w Głuchołazach, nie licząc live eventów WWE.

Kowal 
Main Eventer

Wrestler: Cesaro, Styles, Chuck Taylor
Podziękował: 207
Podziękowano mu 276 razy w 32 Postach
Wysłany: 2015-01-12, 23:49   

Streetovs napisał/a:
Kowal załapałeś się do kamery, poznali że to Ty ( czyżby koszulka forumowa zdradziła) czy tak przypadkiem?

Wiedzieli że będę , ja wiedziałem że mamy coś nagrywać, ale mam ogromną nadzieję że pojawi się coś więcej niż ta minuta. A po koszulce by nie poznali bo miałem bluzę, zdjąłem tylko do tej wypowiedzi :grin:

Paul_Heyman napisał/a:
Kowal w backstage pass

W pre show też był, ale nie pokazali :sad:

krk37pl 
Lower Midcarder

Wrestler: AJ Styles | Lesnar | Triple H
Podziękował: 1
Wysłany: 2015-01-13, 00:03   

Jedno co trzeba przyznać po tych pokazach na WOŚP to to, że MZW >> DDW. Ale pewien P i tak sądzi, że jest bardzo dobrze z DDW. ;)

Odpowiedz do tematu