Babatunde o występie na gali Evolve 129, 130 ... (zobacz)
Zapowiedź ROH Best in the World 2019 w ROHCas... (zobacz)
Heyman i Bischoff w nowych rolach, gala EVOLV... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Pokaz Wrestlingu - MZW Wakacyjny Slam! 30.08.2014
Autor Wiadomość
ManiacZone 
Jobber

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2014-07-18, 23:00   Pokaz Wrestlingu - MZW Wakacyjny Slam! 30.08.2014

Zapraszamy na WAKACYJNY SLAM!
Pokaz ten odbędzie się 30 sierpnia 2014r. w Opawa k/Lubawki

Więcej szczegółowych informacji podamy wkrótce.

Kowal 
Main Eventer

Wrestler: Cesaro, Styles, Chuck Taylor
Podziękował: 207
Podziękowano mu 276 razy w 32 Postach
Wysłany: 2014-07-19, 09:24   

No to będziemy mieli nasz Polski odpowiednik Summer Slam od WWE :grin:
Fajny plakat, ale niestety nie ta Opava, o której myśleliśmy w temacie o poprzedniej gali. Myśleliśmy że to będzie ta zaraz przy granicy z Polską, a się okazuje że u nas też jest jedna i niestety ciut za daleko dla mnie żeby się wybrać... :?

Przemk0 

Wrestler: Bam Bam Bigelow
E-fed: Szakal, Chris More Attitude
Podziękował: 20
Podziękowano mu 11 razy w 4 Postach
Wysłany: 2014-07-19, 12:18   

Nie wypada mi być złośliwym, ale to chyba najmniejsza miejscowość w której zostanie zorganizowana gala wrestlingu (przynajmniej w Polsce).

Festyn na wsi gdzieś pod granicą. Atrakcja tylko dla miejscowych i ludzi z okolic.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Opawa_(województwo_dolnośląskie)

filomatrix 
Main Eventer

Wrestler: Ambrose, Havoc, Hendrix
Podziękował: 343
Podziękowano mu 46 razy w 8 Postach
Wysłany: 2014-07-19, 19:14   

W większości przypadków jest tak jak piszesz, bo Panowie z "Wrestlingowym Szlakiem" pewnie i tak się wybiorą.

Yao 
Midcarder

Wrestler: Mistico
Podziękował: 45
Podziękowano mu 7 razy w 1 Postach
Wysłany: 2014-07-20, 11:02   

Kolejna gala na wiosce.Okej niech będzie bo rozumiem że chłopaki nie mają aż tyle hajsu a chcą jakoś to promować.Jednak liczę że po tych pokazach zoorganizują chociaż jedną galę w miastach pokroju Wrocławia czy Wałbrzycha.

filomatrix 
Main Eventer

Wysłany: 2014-07-20, 19:22   

Tylko że wszystko o kasę się rozbija. W podanych przez ciebie miejscówkach na świeżym powietrzu ciężko byłoby coś zorganizować, a event w jakiejkolwiek hali ponosi za sobą odpowiednie koszty. Dlatego jeszcze trochę czasu minie, zanim MZW uda się zrobić galę w jakimś takim miejscu.

1987Thomas1987

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2014-07-21, 08:56   

Yao napisał/a:
Kolejna gala na wiosce.Okej niech będzie bo rozumiem że chłopaki nie mają aż tyle hajsu a chcą jakoś to promować.Jednak liczę że po tych pokazach zoorganizują chociaż jedną galę w miastach pokroju Wrocławia czy Wałbrzycha.

Duża szansa że w listopadzie gala zawita do Wałbrzycha

Streetovs
Main Eventer
pijana małpa

Podziękował: 37
Podziękowano mu 255 razy w 176 Postach
Wysłany: 2014-07-25, 16:28   

Gali na wiosce nie rozumiem, bo 90% ludzi z tamtad nie przyjedzie za wami do miasta ( ale moze sie myle i furmanki zaparkuja przed klubem we Wrocku czy Walbrzychu).
Ale ok za darmoche mozna przez wakacje porobic takie pokazy, a we wrzesniu w miejskich szkolach.
Jednak na waszym miejscu nie tracilbym czasu na takie zadupia i jesli juz robic siebie festyniarzy, to na wsiach czy miasteczkach gdzie jest duzo turystow np; Mielno, Zakopane i okolice itp;
O tym czy sie bedzie zwracac interses przekonamy sie pewnie na 1biletowanej gali.

Kowal 
Main Eventer

Wysłany: 2014-07-25, 17:32   

Streetovs napisał/a:
Jednak na waszym miejscu nie tracilbym czasu na takie zadupia i jesli juz robic siebie festyniarzy, to na wsiach czy miasteczkach gdzie jest duzo turystow np; Mielno, Zakopane i okolice itp;

Zadupia zadupiami, ale Twoje przykłady nie bardzo pasują. Przecież oni od początku ogłaszali się jako federacja lokalna, obejmująca śląsk, a do ślaska mielno się raczej nie zalicza. Natomiast z Zakopca bliżej by ludzie mieli do DDW. Na Śląsku jedyną porządną lokalizacją jest Wrocław, ale to jeszcze za szybko żeby tam robić galę. Ciekawe jak zostanie przyjęte MZW na końcu świata, bo właściwie tak można nazwać Opawę... W sumie u mnie na wiosce co roku na koniec sierpnia jest jakiś festyn czy odpust, więc może i tam MZW kiedyś przybędzie :grin: Wioski poniżej 3 tysięcy mieszkańców chyba mieszczą się w zakresie ich miejsc na gale :D

Streetovs
Main Eventer
pijana małpa

Podziękował: 37
Podziękowano mu 255 razy w 176 Postach
Wysłany: 2014-07-25, 19:31   

Z tymi przykladami , chodzilo mi o to ze jeszcze, bym rozumial male miejscowosci czy wioski ale jesli byly by to miejsca gdzie sa turysci z calej Polski. ale ok, ograniczaja sie do dolnego slaska, to tu tez mamy miejscowosci turystyczne, nawet takie przy granicy: Szklarska Poreba, Karpacz, ladnie polozone, sporo turystow, ktos zobaczy nowy MZW niz tylko miejscowi i garstka ludzi z forum.
W to bym poszedl, jak juz mam robic gale za free na festynach, wybieral bym festyny w miejscowosciach znanych i turystycznych, ktorych w karkonoszach nie brakuje, a nie z ktorych sie dowiaduje pierwszy raz dzieki geografii wiosek serwowanych przez MZW.

ManiacZone 
Jobber

Wysłany: 2014-08-08, 20:05   

Posłuchajcie co ma do powiedzenia SHADOW na temat zbliżającego się pojedynku z Kowboj Luke'iem i Justin Joy'em
https://www.youtube.com/watch?v=wtfh4tLwyE4

Kowal 
Main Eventer

Wysłany: 2014-08-08, 23:28   

Shadow jest dobry w ringu, ale ja fanem jego klimatycznych prom nie jestem. Jakoś nie umiałem się wczuć w to co mówi. Wiadomo, on ma teraz najmocniejszą pozycję w federacji i dobrze że pojawiło się promo, no i jego rywale też powinni coś wypuścić żeby feud trwał :grin:

filomatrix 
Main Eventer

Wysłany: 2014-08-09, 20:56   

Też nie mogę wkręcić się w proma Shadowa. Co do pozostałych uczestników walki coś pewnie się jeszcze pojawi.

1987Thomas1987

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2014-08-12, 23:51   

filomatrix napisał/a:
Też nie mogę wkręcić się w proma Shadowa. Co do pozostałych uczestników walki coś pewnie się jeszcze pojawi.

No i mamy Main Event w Opawie - Jędruś Bułeczka& ZERO vs POSSE IN EFFECT o pasy TAG TEAM GWF !!!

ManiacZone 
Jobber

Wysłany: 2014-08-13, 00:58   

Jędrus Bułecka rowniez ma sporo do powiedzenia na temat zblizajacego się show w Opawie, oj bedzie się działo!
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Odpowiedz do tematu