Babatunde o występie na gali Evolve 129, 130 ... (zobacz)
Zapowiedź ROH Best in the World 2019 w ROHCas... (zobacz)
Heyman i Bischoff w nowych rolach, gala EVOLV... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Przemk0
2014-07-16, 22:51
Gala Smolec 21.06.2014 (skrót)
Autor Wiadomość
Kowal 
Main Eventer

Wrestler: Cesaro, Styles, Chuck Taylor
Podziękował: 207
Podziękowano mu 277 razy w 32 Postach
Wysłany: 2014-06-25, 21:32   

Yao napisał/a:
Jednak coś czuje że będzie to kolejny pokaz na festynie gdyż w Czechach wrestling jest jeszcze mniej popularny niż u nas.

A jednak WWE jeździ do nich częściej niż do nas.

Mi się wydaje że taką właśnie obrali sobie strategię reklamy i Smolec to tylko jeden z kilku festynów na których się pokażą. Póki sponsorzy dają kasę to trzeba się pokazać jak największej ilości publiki i potem zrobić galę pośrodku wszystkich lokalizacji tych festynów. No i choćby z każdego kilka osób się bardziej zainteresowało nie tyle wrestlingiem ale samym, MZW to już mają publikę podobna do gal DDW. Tylko wtedy trzeba dać info do mediów w miejscach festynów, bo o pokazach nie każdy przecież będzie śledził fanpage federacji.

CenBoyz 
Jobber

Podziękował: 7
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2014-06-26, 12:15   

Zapraszam do obejrzenia reportażu z treningu i gali MZW przygotowanego przez PJC: https://www.youtube.com/watch?v=15-lWTv3Sq4 :)

VebVe 
Lower Midcarder

Wrestler: Thumbtack Jack
Podziękował: 0
Podziękowano mu 2 razy w 2 Postach
Wysłany: 2014-06-26, 17:21   

CenBoyz, najpierw wywiad w gimmicku i od razu z grubej rury zarzucając faktami którymi nikt juz nie pamięta przez co Jędruś musiał wyjść z gimmicku. Szacunek dla niego za podjęcie tematu, ale było to mega nieprofesjonalne z twojej strony. Reszta w miarę ok.

CenBoyz 
Jobber

Wysłany: 2014-06-26, 17:29   

VebVe napisał/a:
CenBoyz, najpierw wywiad w gimmicku i od razu z grubej rury zarzucając faktami którymi nikt juz nie pamięta przez co Jędruś musiał wyjść z gimmicku. Szacunek dla niego za podjęcie tematu, ale było to mega nieprofesjonalne z twojej strony. Reszta w miarę ok.

Przygotowując pytania nie chciałem pytać o jego rywala z gali - Justina, więc nie wiem czy można to nazwać wywiadem w gimmicku. Chciałem porozmawiać o karierze Jędrusia, co było przed karierą na profesjonalnym ringu i takie tam...

Bo załóżmy ... Mógłbym zapytać "Masz obawy przed jutrzejszą walką?" , "Co sądzisz o twoim przeciwniku Justinie?" , a jak widzisz pytałem o coś innego.

Yao 
Midcarder

Wrestler: Mistico
Podziękował: 45
Podziękowano mu 7 razy w 1 Postach
Wysłany: 2014-06-27, 07:52   

Kowal napisał/a:
A jednak WWE jeździ do nich częściej niż do nas.

Było raz i tylko 2000 było z tego co pamiętam

ManiacZone 
Jobber

Wysłany: 2014-07-11, 13:41   

Drodzy Maniacy zapraszamy do obejrzenia w całości walki SHADOW vs KOWBOJ LUKE z Gali w Smolcu 21.06.2014

https://www.youtube.com/watch?v=P0AGNKmQY2o

Kowal 
Main Eventer

Wysłany: 2014-07-11, 16:07   

Walka Shadowa z Kowbojem wypadła dobrze, choć spodziewałem się że będzie miała lepsze tempo. No ale nadrobili to dużą dawką latania. Naprawdę jak na Polskie warunki to obaj dużo umieją. Kowboj poziomem od Shadowa nie odstawał, choć myślałem że zamaskowany będzie miał stałą przewagę. Tymczasem odgryzał mu się całkiem dobrymi akcjami.

Jedna mała uwaga, żeby w powtórkach nie dawać dźwięku, bo zlewał się on z komentarzem do tego co się działo aktualnie :grin:

WKSW
Jobber

Wysłany: 2014-07-12, 00:12   

Dlaczego nie ma pozostałych walk w całości?

Kowal 
Main Eventer

Wysłany: 2014-07-12, 08:38   

WKSW napisał/a:

Na fb było głosowanie która walkę fani (jedną) chcą zobaczyć w całości. No i wygrała ta. I tak dobrze że wypuścili choć jedną, bo dla tych co nie byli na gali miały wystarczyć tylko skróty, przynajmniej taka była mowa w podcascie ich promującym jeszcze przed galą.

WKSW
Jobber

Wysłany: 2014-07-12, 09:07   

Kowal napisał/a:
WKSW napisał/a:

Na fb było głosowanie która walkę fani (jedną) chcą zobaczyć w całości. No i wygrała ta. I tak dobrze że wypuścili choć jedną, bo dla tych co nie byli na gali miały wystarczyć tylko skróty, przynajmniej taka była mowa w podcascie ich promującym jeszcze przed galą.

Ale to było wiadome co wybiorą ludzie. Bez sensu w ogóle to głosowanie było. Mnie interesuje dlaczego nie ma reszty walk w CAŁOŚCI. Co mi ze skrótu? Chciałbym zobaczyć jak inne walki się prezentowały:)

SkO

Wrestler: Edge
Wysłany: 2014-07-12, 10:57   

Jak chcesz zobaczyć walki w całości to było wybrać się na gale a nie w internecie narzekać. I polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem tego co napisał Kowal. Pozdrawiam

CenBoyz 
Jobber

Wysłany: 2014-07-12, 11:19   

WKSW napisał/a:
Ale to było wiadome co wybiorą ludzie. Bez sensu w ogóle to głosowanie było. Mnie interesuje dlaczego nie ma reszty walk w CAŁOŚCI. Co mi ze skrótu? Chciałbym zobaczyć jak inne walki się prezentowały:)

SkO napisał/a:
Jak chcesz zobaczyć walki w całości to było wybrać się na gale a nie w internecie narzekać.

Dokładnie. Trzeba było pojechać na galę :P
Myślisz, że MZW będzie wstawiało wszystkie swoje walki z gal na YouTube?

Odpowiedz do tematu