Babatunde o występie na gali Evolve 129, 130 ... (zobacz)
Zapowiedź ROH Best in the World 2019 w ROHCas... (zobacz)
Heyman i Bischoff w nowych rolach, gala EVOLV... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Przemk0
2014-07-16, 22:51
KARTA WALK - Smolec 21.06.2014
Autor Wiadomość
Kowal 
Main Eventer

Wrestler: Cesaro, Styles, Chuck Taylor
Podziękował: 207
Podziękowano mu 276 razy w 32 Postach
Wysłany: 2014-06-07, 17:05   

Mam świadomość że squash na pokazie adeptów miał na celu pokazanie siły fizycznej El Dorado, ale obawiam się że teraz wcale lepiej nie będzie. No i zaszczytem będzie zobaczyć arcy mocarny Warrior's Splash na koniec walki :D Bez wątpienia to starcie musi poprowadzić Patriota, bo jak nie to będzie lipa.

A i na 21 pogoda ma być raczej ładna, więc nadzieja na galę na powietrzu jest jak najbardziej realna :grin:

ManiacZone 
Jobber

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2014-06-07, 18:37   

Shadow podsyca atmosferę przed galą w Smolcu.
Sprawdźcie co ma do powiedzenia Kowbojowi.

https://www.youtube.com/w...hlJO7rMFiKBnRxq

ManiacZone 
Jobber

Wysłany: 2014-06-09, 18:46   

Jędruś Bułecka postanowił odpowiedzieć Justin'owi oraz dodać nieco pikanterii do ich pojedynku.
O czym mowa?
Sprawdźcie sami! :)

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Eskarina 

Wrestler: Reigns, Rollins, Ambrose
Wysłany: 2014-06-10, 09:34   

Uuuu podoba mi się stypulacja jaka by nie była to za to duży plus. Gala już niedługo więc pozostaje powiedzieć do zobaczyska w Smolcu ;)

Kowal 
Main Eventer

Wysłany: 2014-06-10, 13:13   

Fajnie że promocja gali trwa nadal i dobrze że atmosfera jest podsycana przez proma, które jednak na zbyt wysokim poziomie nie są. Promo Shadowa prócz otoczki rodem z horroru, czyli ciemności, to nie miało wsobni nic ciekawego jeśli chodzi o przekaz. Promo Jędrusia jedyne co miało ciekawego to ogłoszenie stypulacji i to że chyba przez chwilę jak mówił to zapomniał o gwarze i przez chwilę zaczął normalnie mówił.

Stypulacja Falls Count Anywhere została dodana pewnie po to, żeby zamaskować fakt, o ile słabszy jest w ringu Jędruś od Justina. Trzeba będzie pewnie chodzić za zawodnikami żeby zobaczyć co się dzieje, bo tłumnie zgromadzona Smol(eń)ska społeczność po pewnej dawce alkoholu będzie usilnie zasłaniać to co robią zawodnicy poza ringiem.

filomatrix 
Main Eventer

Wrestler: Ambrose, Havoc, Hendrix
Podziękował: 343
Podziękowano mu 46 razy w 8 Postach
Wysłany: 2014-06-10, 14:41   

Kowal napisał/a:
Promo Jędrusia jedyne co miało ciekawego to ogłoszenie stypulacji i to że chyba przez chwilę jak mówił to zapomniał o gwarze i przez chwilę zaczął normalnie mówił.

Rzeczywiście daje się to wyłapać. Nie mniej fajnie, że jakoś to promują i nawet jeżeli nie jest to najwyższych lotów, to przynajmniej jest. Jeżeli chodzi o DDW to wiemy tylko, że ma być AoN II na której pojawi się Polish Giant i tyle, a do tego eventu zostało dwa miesiące z kawałkiem.

[ Dodano: 2014-06-10, 14:45 ]
Kowal napisał/a:
Stypulacja Falls Count Anywhere została dodana pewnie po to, żeby zamaskować fakt, o ile słabszy jest w ringu Jędruś od Justina. Trzeba będzie pewnie chodzić za zawodnikami żeby zobaczyć co się dzieje, bo tłumnie zgromadzona Smol(eń)ska społeczność po pewnej dawce alkoholu będzie usilnie zasłaniać to co robią zawodnicy poza ringiem.

Może być ciężko w przebiciu się przez miejscowych, ale może wydarzy się coś ciekawego. Skoro to ma być na otwartej przestrzeni, to sztywnego scenariusza nie da się rozpisać i być może Panowie będą musieli trochę improwizować...

ManiacZone 
Jobber

Wysłany: 2014-06-10, 22:36   

Kolejna walka zapowiedziana na galę w Smolcu 21.06.2014:
Dynamite Dave vs Robert Kaiser

ManiacZone 
Jobber

Wysłany: 2014-06-13, 19:11   

Jak wszyscy wiemy KEVIN WILLIAMS został zapowiedziany na najbliższą galę MZW w Smoclu 21.06.2014r.
Zobaczcie co sam zawodnik ma do powiedzenia i na co powinniśmy się przyszykować!

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Vercyn 
Main Eventer

Wrestler: SCSA|Sting|Angle
Podziękował: 210
Podziękowano mu 7 razy w 6 Postach
Wysłany: 2014-06-14, 14:24   

Really? Gala? Wygląda to na pseudo-pokaz przy okazji festynu miejskiego. Czy my tego gdzieś już nie widzieliśmy"?
http://katywroclawskie.pl...ch-i-sportowych
Cytat:
Potem muzyka i wreszcie walki na ringu wrestlingowców i bokserów od godz. 18.00.

Kowal 
Main Eventer

Wysłany: 2014-06-14, 14:40   

Vercyn napisał/a:
Really? Gala? Wygląda to na pseudo-pokaz przy okazji festynu miejskiego. Czy my tego gdzieś już nie widzieliśmy"?

Wiesz, walk jest tyle zapowiedzianych co dawało w karcie zazwyczaj DDW. Prócz tych tu wymienionych doszło jeszcze Battle Royal, czyli zestaw na normalną galę. Gdzieś pisało że ma to potrwać koło 2 godzin, czyli tyle żeby każda walka trwała jednak kilka minut. To ze pismaki poprzekręcali trochę to tylko ich wina. Popatrz na plakat, walka bokserska jest wpisana winne atrakcje dnia, a gala wrestlingu zaczyna się o 18. Wiadomo jaka będzie publika, ale lepsze to niż walczyć dla kilku osób na krzyż...

DDW na festynie dało 2-3 walk, tu masz coś koło pięciu czy sześciu i jeszcze coś dojdzie na pewno. Więc trochę to przypomina jednak galę. Zobacz że autorką tego info ze strony która podałeś jest jakaś typka, która pewnie jest średnio poinformowana i miała za zadanie rzucić tylko jakieś info o danym wydarzeniu.

Przemk0 

Wrestler: Bam Bam Bigelow
E-fed: Szakal, Chris More Attitude
Podziękował: 20
Podziękowano mu 11 razy w 4 Postach
Wysłany: 2014-06-15, 02:05   

filomatrix napisał/a:
Nie mniej fajnie, że jakoś to promują i nawet jeżeli nie jest to najwyższych lotów, to przynajmniej jest. Jeżeli chodzi o DDW to wiemy tylko, że ma być AoN II na której pojawi się Polish Giant i tyle, a do tego eventu zostało dwa miesiące z kawałkiem.

Dwa miesiące z kawałkiem przed galą MZW, nie było praktycznie nic o niej wiadomo. Promocja rozpoczęła się miesiąc przed... więc nie wiem skąd to porównanie.

Kowal 
Main Eventer

Wysłany: 2014-06-16, 16:16   

Wielokrotnie powtarzałem że pojadę zobaczyć na galę do Smolca, ale niestety wypadło mi coś mega ważnego i mnie nie będzie, tak więc jak będzie ktoś od nas to niech mnie nie szuka nawet :( Mam nadzieję że kolejna gala MZW będzie w miarę szybko, żebym tym razem mógł się wybrać :D

Streetovs
Main Eventer
pijana małpa

Podziękował: 37
Podziękowano mu 255 razy w 176 Postach
Wysłany: 2014-06-17, 21:54   

Jedzie ktos z forum, zeby dac Tutaj obiektywna relacje?

CenBoyz 
Jobber

Podziękował: 7
Wysłany: 2014-06-17, 22:35   

Streetovs napisał/a:

Ja robię reportaż dla PJC, więc dam też linka tu na forum.

Kowal 
Main Eventer

Wysłany: 2014-06-17, 23:01   

CenBoyz napisał/a:

Streetovs napisał/a:

Ja robię reportaż dla PJC, więc dam też linka tu na forum.

Nic Ci nie ujmując- jak się wchodzi na PJC to od razu widać logo MZW, a tym samym wiadomo że opinia nie będzie obiektywna bo przecież nie wytkniesz im błędów żeby nie psuć ich wizerunku. Oczywiście relację z chęcią przeczytam, ale na pewno nie o taką chodziło Streetowi.

Streetovs napisał/a:

Chciałem walnąć taką opinię jak zazwyczaj o galach, ale niestety wczoraj się dowiedziałem że w poniedziałek mam obronę i ni jak się nie wyrwę szponom nauki :) Pozostaje jedynie Eskarina, która pisała że jedzie i może coś tu skrobnie o gali.

Odpowiedz do tematu