Babatunde o występie na gali Evolve 129, 130 ... (zobacz)
Zapowiedź ROH Best in the World 2019 w ROHCas... (zobacz)
Heyman i Bischoff w nowych rolach, gala EVOLV... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Przemk0
2014-07-16, 22:51
Pokaz Adeptów 10.05.2014
Autor Wiadomość
CenBoyz 
Jobber

Podziękował: 7
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2014-05-20, 14:35   

Kowal napisał/a:
I tu się rodzi pytanie czy oprócz mnie ktoś z użytkowników zamierza się wybrać na galę w Smolcu? (odpowiedzi że przyjechałbym ale nie mam jak ni jak mnie nie interesują :grin: )

Ja planuję się wybrać, dodatkowo nagrać reportaż z przygotowań do gali itp. Nic jednak na 100 % nie jest potwierdzone, bo może mi w ostatniej chwili coś wypaść tego 21 czerwca ;)

Kowal 
Main Eventer

Wrestler: Cesaro, Styles, Chuck Taylor
Podziękował: 207
Podziękowano mu 276 razy w 32 Postach
Wysłany: 2014-05-20, 16:12   

CenBoyz napisał/a:
Ja planuję się wybrać, dodatkowo nagrać reportaż z przygotowań do gali itp. Nic jednak na 100 % nie jest potwierdzone, bo może mi w ostatniej chwili coś wypaść tego 21 czerwca

Tylko jak będziecie robić materiał to nie róbcie go tak jak waszej ostatniej audycji o MZW (chyba nawet z dzisiaj). Bo theme songi wszyscy znamy, a tylko was zagłuszały... :grin: Ale tak to wypadliście nawet dobrze.

Eae 
Jobber

Podziękował: 0
Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2014-05-21, 12:43   

N!KO napisał/a:
Jak najmniej gości pokroju Kid Nuclear, i może będzie dobrze.

Rozumiem, że mój widok nie robi Ci dobrze, to popatrz w takim razie na Justina. Tylko nie przesadź bo klawiaturę ujebiesz xD.

Kowal 
Main Eventer

Wysłany: 2014-05-21, 14:41   

Eae napisał/a:
N!KO napisał/a:

Rozumiem, że mój widok nie robi Ci dobrze, to popatrz w takim razie na Justina. Tylko nie przesadź bo klawiaturę ujebiesz xD.

Twój widok nikomu nie robił dobrze i dlatego każdemu kto trzyma kciuki za MZW poranne info o ODEJŚCIU KIDA NUCLEARA poprawiła w znaczący sposób dzień :D Pa Pa, nie będziemy tęsknić. No i oczywiście brawa za poziom kultury, żeby od razu po odejściu z MZW wchodzić na forum z nimi wspołpracujące żeby komuś dojechać...

N!KO 
Living Legend
VoiceOfAttitude

Wrestler: Piper | Rock | Punk
Podziękował: 71
Podziękowano mu 778 razy w 57 Postach
Wysłany: 2014-05-21, 14:46   

Eae napisał/a:
N!KO napisał/a:

Dzięki. Ja ze swojej strony polecam zajęcia korekcyjne, które przyspieszą motorykę, by nie przypominała młodszych adeptów "wrestlingowego rzemiosła", skaczących po materacach wykrzykując "Mamo, mamo, Rob-Van-Dam"

Poza tym, nie wiem po co te złośliwości, skoro zbiegiem okoliczności, moje "życzenie" się ziściło. Jak poinformowało MZW, Kid Nuclear nie jest już częścią ich projektu.

Eae 
Jobber

Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2014-05-21, 15:13   

Kowal wracaj na chemioterapię i się nie wpierdalaj.

N!KO, tobie już została tylko gimnastyka korekcyjna, że gadasz, a nie trenujesz?

N!KO 
Living Legend
VoiceOfAttitude

Wrestler: Piper | Rock | Punk
Podziękował: 71
Podziękowano mu 778 razy w 57 Postach
Wysłany: 2014-05-21, 15:31   

Eae napisał/a:
N!KO, tobie już została tylko gimnastyka korekcyjna, że gadasz, a nie trenujesz?

Pouprawiaj inne sporty, a wtedy i poruszanie się w ringu będzie bardziej naturalne. Brak koordynacji jest widoczny. I nie piszę tego złośliwie.
A jeśli prawo do wypowiedzi będą mieli tylko i wyłącznie wrestlerzy, "wrestlerzy", i goście, którzy nie zrozumieli przekazu WWE "Don't Try This At Home", to nie będzie potrzeby na portale i fora o tej tematyce.

Przemk0 

Wrestler: Bam Bam Bigelow
E-fed: Szakal, Chris More Attitude
Podziękował: 20
Podziękowano mu 11 razy w 4 Postach
Wysłany: 2014-05-21, 15:57   

Widzę, że się chłopak wstydzi swojej backyardowej przeszłości: http://forum.attitude.pl/viewtopic.php?p=372701

Pousuwał wszystkie swoje tematy w Backyard Zone. Teraz jest pro i w sumie chyba tylko loga 3D mu brakuje... ale to pewnie nadrobi :P

Kowal 
Main Eventer

Wysłany: 2014-05-21, 16:00   

Przemk0 napisał/a:
Teraz jest pro i w sumie chyba tylko loga 3D mu brakuje... ale to pewnie nadrobi

Też mnie zdziwiła duża ilość postów do usunięcia w jego profilu. A on już nie jest pro, no chyba że przeszedł do DDW :grin:

Gościu pewnie nie umiał zdzierżyć że ktoś go czegoś uczy i musi się słuchać. A jak zachowywał się tak jak w kontaktach z pewnym backyardem to wcale bym się nie zdziwił jakby to jego usunęli a nie sam się usunął.

K-PEL-K 
Upper Midcarder

Podziękował: 24
Podziękowano mu 4 razy w 3 Postach
Wysłany: 2014-05-21, 17:18   

MZW może teraz promować się jako federacja przyjazna środowisku - tak jak niedawno z domów zrywano rakotwórczy azbest, tak teraz z fedki usunięto promieniotwórczego wrestlera.
Mądrze to rozegrałaś MZW

SixKiller 
Living Legend

Wrestler: Outsiders, Hart, Flair, HBK
Podziękował: 23
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2014-05-21, 18:21   

E tam wstydzi od razu. Kamil powiedział przecież, że backyard może przeszkodzić w ofertach z zagranicy, więc Eae zastosował się do tego i teraz czeka. Żeby sen o karierze mógł się jednak spełnić, musi zacząć udawać, że nigdy go na tym forum nie było. To też jest przecież pro.

Kowal 
Main Eventer

Wysłany: 2014-05-21, 18:36   

SixKiller napisał/a:
E tam wstydzi od razu. Kamil powiedział przecież, że backyard może przeszkodzić w ofertach z zagranicy, więc Eae zastosował się do tego i teraz czeka. Żeby sen o karierze mógł się jednak spełnić, musi zacząć udawać, że nigdy go na tym forum nie było. To też jest przecież pro.

Uważanie się za pro wrestlera po kilku treningach i jednym filmiku nie jest zdrowe. Zresztą na yt dalej są dostępne jego walki, więc raczej nie chce zacierać po sobie śladów. No i jeszcze jedno. Prosy mają do CV walki z pro fedek a on nie. Wiec kasując historię z backyardu kasuje siebie z półświatka wrestlingowego.

K-Pel napisał/a:
MZW może teraz promować się jako federacja przyjazna środowisku - tak jak niedawno z domów zrywano rakotwórczy azbest, tak teraz z fedki usunięto promieniotwórczego wrestlera.

Kid to był ich najbardziej przekolorowany i gówniany gimmnick, więc nie ma możliwości żeby wyszło im to na złe. Przynajmniej nie będzie nikogo mądrzejszego od trenera, a ludzie nie będą się lali z MZW ze mają takich dziwaków.

SixKiller 
Living Legend

Wrestler: Outsiders, Hart, Flair, HBK
Podziękował: 23
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2014-05-21, 19:14   

Kowal, dlaczego odpowiadasz poważnie na prześmiewcze posty? :)

Ciekawi mnie, co się tam stało za kulisami. VebVe, wiesz coś na ten temat? Tylko konkrety, bo to, że się pokłócili, to widzę.

K-PEL-K 
Upper Midcarder

Podziękował: 24
Podziękowano mu 4 razy w 3 Postach
Wysłany: 2014-05-21, 19:35   

Cytat:
Przynajmniej nie będzie nikogo mądrzejszego od trenera, a ludzie nie będą się lali z MZW ze mają takich dziwaków.

W dodatku istnieje szansa, że skoro zwolniło się miejsce w rosterze to MZW wreszcie kupi ode mnie te gimmicki. Dam nawet rabat!

MonsterTWF 

Wrestler: C.M Punk , The Miz
Wysłany: 2014-05-21, 19:46   

Eee.. przez przypadek tu trafiłem i nie rozumiem jednej rzeczy - co wy chcecie od Kida? To chyba jego sprawa czy odszedł czy nie. Samo MZW napisało "(...) życzymy wielu sukcesów oraz dziękujemy za współpracę." I bez żadnych spin ;) Nie ma co drążyć tematu. Ale prawda jest taka, że Polacy potrafią tylko siedzieć i chejtować przez internet :) Pozdrawiam Monster

Odpowiedz do tematu