Babatunde o występie na gali Evolve 129, 130 ... (zobacz)
Zapowiedź ROH Best in the World 2019 w ROHCas... (zobacz)
Heyman i Bischoff w nowych rolach, gala EVOLV... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Przemk0
2014-07-16, 22:51
Internetowe Show - karta
Autor Wiadomość
CenBoyz 
Jobber

Podziękował: 7
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2014-05-12, 16:06   

Kowal napisał/a:
Foty wyglądają fajnie, tylko szkoda że całość pokazu ma się pojawić z komentarzem panów od profilu "wrestlingowym szlakiem narciarskim" z facebooka. Niby fajnie że będą komentatorzy, ale słuchałem ich komentarza do ostatniego odcinka ME i za bardzo wieje od tego Supronem i Boryssem. Myślę że lepiej wstawić też wersję bez komentarza, jakby komuś się nie podobał sposób, w jaki gala jest komentowana.

SixKiller napisał/a:
Jeśli kiedykolwiek MZW zorganizuje galę o nazwie Underground, to tylko tam.

Najlepiej taką galę zrobić w zimie. Skoro przy kilkunastu stopniach na dworze tam leci para z ust, to jak musi być przy mrozie na dworze? :D

Hmm... Co do komentarza to jeśli on naprawdę będzie dobry to ja jestem za. Też oglądałem, a właściwie słuchałem komentarza panów z "Wrestlingowym szlakiem narciarskim" do ostatniego Main Event i muszę przyznać, że jak na pierwszy raz wyszło całkiem fajnie. Oczywiście mogły być jakieś niedociągnięcia, ale dopiero zaczynają komentować wrestling, więc nie jest źle. Ale pomysł Kowala z wersją bez komentarza i z komentarzem popieram.

Natomiast co do gali tam gdzie odbywał się sobotni pokaz to niemożliwe jest, aby w tym miejscu taka gala się odbyła. Powód jest prosty - nie ma dużo miejsca dla publiczności ;) I trzeba przyznać, że taka miejscówka raczej nie zachęca ;)

Yao 
Midcarder

Wrestler: Mistico
Podziękował: 45
Podziękowano mu 7 razy w 1 Postach
Wysłany: 2014-05-12, 20:54   

Gale typu "Underground" zazwyczaj są organizowane dla małej grupy osób(smartów) w opuszczonych budynkach,wtedy jesteś blisko wrestlerów, można robić super chanty i wgl impreza jest lepsza niż w dużych budynkach.Jednak do zorganizowania takiej gali jeszcze MZW daleko.

CenBoyz 
Jobber

Podziękował: 7
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2014-05-16, 19:14   

Wiadomość z fan page'a MZW:
"Materiał z Pokazu Adeptów będzie dostępny już dzisiaj po godzinie 21:00 !!!
Będziecie mieli do dyspozycji aż dwie wersje: z komentarzem i bez komentarza :) "

Dodatkowo jeśli ktoś nie widział jeszcze najnowszych zdjęć to mogę powiedzieć, że konferansjerem był Nathan Flame, natomiast sędzią Matt2Hot :)

Kowal 
Main Eventer

Wrestler: Cesaro, Styles, Chuck Taylor
Podziękował: 207
Podziękowano mu 277 razy w 32 Postach
Wysłany: 2014-05-16, 23:31   

CenBoyz napisał/a:
"Materiał z Pokazu Adeptów będzie dostępny już dzisiaj po godzinie 21:00 !!!

Niestety MZW już na starcie wyłapuje dużego minusa za reklamowanie godziny o której ma się pojawić relacja, a nie mają jeszcze materiału wrzuconego. Moim zdaniem najpierw powinni wrzucić materiał na yt, a dopiero potem reklamować., bo to nie live. Jest 2,5 godziny po wyznaczonej godzinie i dalej nie ma, a nie tylko ja zerkam czy już wrzucili.

Oczywiście prawdopodobnym jest że to było po części ukartowane, bo dziwnym trafem, zupełnym przypadkiem przygotowana już była audycja"Wrestlingowym szlakiem narciarskim", która została udostępniona czekającym na relację z pokazu adeptów... Może przypadek, ale nie sądzę :D

Odpowiedz do tematu