Babatunde o występie na gali Evolve 129, 130 ... (zobacz)
Zapowiedź ROH Best in the World 2019 w ROHCas... (zobacz)
Heyman i Bischoff w nowych rolach, gala EVOLV... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Przemk0
2014-07-16, 22:51
Internetowe Show - karta
Autor Wiadomość
ManiacZone 
Jobber

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2014-05-04, 16:36   Internetowe Show - karta

UWAGA! Oto prezentujemy przed wami kartę walk promującą INTERNETOWE SHOW, które odbędzie się już 10-tego Maja.
Po tej dacie Wy, nasi drodzy Maniacy będziecie mogli obejrzeć całe to zdarzenie w internecie!

Na karcie znajdują się dwie główne walki, które miedzy innymi odbędą się podczas tego show:
- walka debiutantów PATRIOTA vs KOWBOJ LUKE
- w ringu ponownie zobaczymy również dwóch dobrze nam znanych zawodników, JUSTIN ponownie stanie oko w oko z poirytowanym i rozwścieczonym SHADOW'em, który po nieuczciwej przegranej jest głodny zemsty.

TO I WIELE WIĘCEJ JUŻ WKRÓTCE!
Ostatnio zmieniony przez ManiacZone 2014-05-04, 17:39, w całości zmieniany 1 raz  

Yao 
Midcarder

Wrestler: Mistico
Podziękował: 45
Podziękowano mu 7 razy w 1 Postach
Wysłany: 2014-05-04, 16:39   

Dziwi mnie brak Jędrusia i Nuclear Kida sądziłem że ich feud będzie czołowym programem tej federacji.Ktoś wie czy ta internetowa gala będzie miała udział jakiejś publiczności czy dalej empty matche ?

CenBoyz 
Jobber

Podziękował: 7
Wysłany: 2014-05-04, 16:42   

Liczę, że w walce Justin vs Shadow dostaniemy dużo high flyingu ;)

Jestem ciekawy również walki Patriota vs Kowboj Luke. Wreszcie dowiemy się na co stać tych zawodników.

Warto zwrócić też uwagę na grafikę przedstawiającą kartę walk. Bardzo fajnie to wygląda ;)

[ Dodano: 2014-05-04, 16:45 ]
Yao napisał/a:
Dziwi mnie brak Jędrusia i Nuclear Kida sądziłem że ich feud będzie czołowym programem tej federacji.Ktoś wie czy ta internetowa gala będzie miała udział jakiejś publiczności czy dalej empty matche ?

"Na karcie znajdują się dwie główne walki, które miedzy innymi odbędą się podczas tego show"

"TO I WIELE WIĘCEJ JUŻ WKRÓTCE!"

Więc nie powiedziane, że w karcie walk nie będzie miejsca dla Jędrusia i Kida ;)

Z tego co wiem, będzie to zamknięty pokaz tylko dla osób związanych z MZW.

Yao 
Midcarder

Wysłany: 2014-05-04, 16:50   

No tak ale liczyłem że właśnie program Jędrusia będzie jednym głównych wydarzeń :) .Mimo wszystko te dwie walki zapowiadają się dobrze ale nie będę ukrywał że poczuje się zawiedziony jak gala odbędzie się bez publiczności.

SixKiller 
Living Legend

Wrestler: Outsiders, Hart, Flair, HBK
Podziękował: 23
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2014-05-04, 17:30   

MZW musi uważać, by nie przesadzić w żadną ze stron. Jeśli show będzie za długie, to wiele osób obejrzy go na podglądzie i o niczym nie wyrobi sobie zdania. Wbrew pozorom te pięciominutowe walki to niezły pomysł, bo to za krótko, żeby się znudzić i przewijać, a jednocześnie wystarczająco, by zapoznać się z zawodnikami. Przy następnej okazji już wiem: ten gość jest taki, a ten taki; tego chcę oglądać, a tego nie.

Captain Jerry 
Lower Midcarder

Wrestler: Danny Havoc
Podziękował: 5
Wysłany: 2014-05-04, 22:24   

Z racji tego, że jest to debiut to nie spodziewam się jakichś fajerwerków, ale sądzę że jeśli pokażą kilka fajnych akcji to może zachęcą tym ludzi do dalszego śledzenia tej federacji. Ciekawi mnie tylko czy to będzie Lucha, bo wbrew pozorom biorąc pod uwagę rozmiary polskich wrestlerów to mogą dużo nadrobić akrobatyką.

heretyk

Podziękował: 10
Wysłany: 2014-05-11, 16:32   

Miała być wczoraj gala a tu kompletny brak informacji zarówna na forum jak i na fanpage'u, czy MZW mogłoby ustosunkować się odnośnie tego kiedy materiał będzie w internecie?

Kurt2H 
Jobber

Podziękował: 12
Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2014-05-11, 16:54   

heretyk napisał/a:
Miała być wczoraj gala a tu kompletny brak informacji zarówna na forum jak i na fanpage'u, czy MZW mogłoby ustosunkować się odnośnie tego kiedy materiał będzie w internecie?

MZW mówiło że pokaz odbędzie się 10 maja a w internecie będzie dostępny za tydzień. ;)

Yao 
Midcarder

Wysłany: 2014-05-11, 22:34   

Na fejsie znalazłem jedno zdjecie z gali ale toby było chyba na tyle przecieków i pozostaje nam czekać aż wrzucą całość do sieci.

SixKiller 
Living Legend

Wysłany: 2014-05-11, 22:49   

Muszę przyznać, że te odrapane ściany mają swój klimat :wink: Jeśli kiedykolwiek MZW zorganizuje galę o nazwie Underground, to tylko tam.

Yao 
Midcarder

Wysłany: 2014-05-11, 22:58   

Więcej zdjęć z pokazu:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

I jak tutaj nie mówić o Polskim Lucha ? :lol:

Kowal 
Main Eventer

Wrestler: Cesaro, Styles, Chuck Taylor
Podziękował: 207
Podziękowano mu 276 razy w 32 Postach
Wysłany: 2014-05-12, 10:29   

Foty wyglądają fajnie, tylko szkoda że całość pokazu ma się pojawić z komentarzem panów od profilu "wrestlingowym szlakiem narciarskim" z facebooka. Niby fajnie że będą komentatorzy, ale słuchałem ich komentarza do ostatniego odcinka ME i za bardzo wieje od tego Supronem i Boryssem. Myślę że lepiej wstawić też wersję bez komentarza, jakby komuś się nie podobał sposób, w jaki gala jest komentowana.

SixKiller napisał/a:
Jeśli kiedykolwiek MZW zorganizuje galę o nazwie Underground, to tylko tam.

Najlepiej taką galę zrobić w zimie. Skoro przy kilkunastu stopniach na dworze tam leci para z ust, to jak musi być przy mrozie na dworze? :D

SixKiller 
Living Legend

Wysłany: 2014-05-12, 12:15   

Kowal napisał/a:
całość pokazu ma się pojawić z komentarzem

Ryzykowna decyzja, ale może się opłacić. Komentatorzy pomogą sprzedać postacie i odciągną uwagę od różnych niedociągnięć, bo widz będzie się koncentrował nie tylko na obrazie, ale też na fonii. Ale jak się nie przyłożą, to zepsują show i następnego dnia wszyscy będą mówili tylko o nich, a nie MZW :wink:

Kowal 
Main Eventer

Wrestler: Cesaro, Styles, Chuck Taylor
Podziękował: 207
Podziękowano mu 276 razy w 32 Postach
Wysłany: 2014-05-12, 12:49   

SixKiller napisał/a:
Komentatorzy pomogą sprzedać postacie i odciągną uwagę od różnych niedociągnięć, bo widz będzie się koncentrował nie tylko na obrazie, ale też na fonii.

Z jednej strony masz rację, bo jeden z tych komentatorów ma już doświadczenie w komentowaniu wydarzeń sportowych w TV i nie zrobi nic głupiego. Ale z drugiej strony dobrze wiemy jak trudno jest zrobić Polski komentarz do gali wrestlingu, żeby brzmiało to poważnie, a nie jak marna kopia komentarza w języku angielskim.

W sprzedawaniu postaci komentatorzy rzeczywiście mogą pomóc, jeśli wspomną coś o postaci, jej genezie itp. Natomiast lepiej żeby na pierwszej gali od razu nie było konieczności tuszowania niedociągnięć, tylko żeby zostało to dopracowane już w samym, krótkim przecież show. Mimo wszystko bardzo mnie ciekawi jak to wyszło, bo jeśli w miarę fajnie, to z pewnością tym bardziej zmotywuje to DDW to wzmożonej pracy nad swoim produktem, bo jak ktoś mieszka np. w połowie drogi do MZW i DDW to będzie musiał jednak podjąć decyzję na kogo wydać kasę, tak więc to nie może być tak że DDW skupia się na swoim regionie, MZW na swoim, a co z resztą? Reszta musi podjąć decyzję co wybrać i gdzie pojechać.

SixKiller 
Living Legend

Wysłany: 2014-05-12, 13:45   

Tu nie chodzi o tuszowanie jakichś ewidentnych niedoróbek, tylko o takie sytuacje, jakie mają miejsce, że fani w internecie rozkładają walki na części pierwsze, i potem piszą: ten punch w 1:15 fajny, a ten w 3:20 do dupy... Komentarz powinien to wszystko zlepić i stworzyć jakiś spójny całokształt, co będzie z korzyścią dla samego MZW, bo całokształt zawsze zbiera lepsze noty.

A co do ludzi z innych części Polski, to i tak będą to pojedyncze jednostki, może niewielkie grupki, jak w przypadku zlotów Attitude na galach DDW. Więc rzeczywiście lepiej skupić się na lokalsach, bo jak się ich przekona raz, to można mieć ich zawsze. Swoją drogą, gdyby napięta atmosfera na linii DDW-MZW została przeniesiona na gale tych, ekhm, federacji, to przy założeniu, że byłoby to dobrze podane, mogłoby przynieść profity (np. w postaci większych odwiedzin przyjezdnych). Bo tak... Kamil i Jędruś w ogóle nie są over, więc to, że wygrali/przegrali wszyscy mają gdzieś. Ale jeśli już któryś z nich wygłosi promo, obrażające "konkurencję", spali koszulkę czy cokolwiek, to już to ściągnie na nich zainteresowanie, bo ludzie będą się zastanawiali, co będzie dalej, czy ci drudzy odpowiedzą itd. Jasne, że jest to sposób tabloidowy, odwołujący się do niskich instynktów, ale nie ma co wierzyć, że "wrestling sam się obroni". No, chyba że będzie to dziki hardcore.

Odpowiedz do tematu