Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWE by Giero


Giero

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Chairman - Shane McMahon

COO - Triple H

Wiceprezes - Stephanie McMahon

 

Poniedziałek - Raw

Wtorek - SmackDown

Środa - NXT

Piątki - Friday's Night's Main Event

Sobota - Gale TakeOver

Niedziela - Gale PPV

 

http://psd-dreams.org/data/thumbnails/382/201910010117_RawLogo_CutByDangerLiam.jpg

Raw:

Generalny Manager - Kevin Nash

Komentatorzy - Michael Cole&Jerry Lawler&Booker T

Konferansjer - JoJo

Wywiady - Charly Caruso

 

WWE Champion - Dolph Ziggler

WWE Intercontinental Champion - Kevin Owens

WWE Raw Tag Team Champions - Antonio Cesaro&Kassius Ohno

WWE Raw Women's Champion - Ronda Rousey

 

Roster:

 

AJ Styles (Face)

Alberto Del Rio (Heel)

Baron Corbin (Heel) - kontuzjowany

Big E Langston (Face)

Bobby Roode (Heel)

Braun Strowman (Tweener)

Chris Jericho (Heel)

Cody Rhodes (Heel)

Dolph Ziggler (Face)

Finn Balor (Tweener)

Goldust (Face)

Hideo Itami (Heel)

Jeff Hardy (Face)

John Morrison (Heel)

Kane (Heel)

Kevin Owens (Heel)

Kurt Angle (Face)

Mojo Rawley (Heel)

Roman Reigns (Heel)

R-Truth (Face)

Sami Zayn (Face)

Samoa Joe (Heel)

Seth Rollins (Face)

Shinsuke Nakamura (Face)

The Miz (Heel)

Titus O'Neil (Face)

Triple H (Heel)

 

American Alpha - Chad Gable&Jason Jordan (Face)

B-Team - Bo Dallas&Curtis Axel (Heel)

Breezango - Fandango &Tyler Breeze (Face)

The Club - Karl Anderson&Luke Gallows (Heel)

The Kings of Wrestling - Antonio Cesaro&Kassius Ohno (Face)

The Young Bucks - Matt Jackson&Nick Jackson (Heel)

 

Alicia Fox (Heel)

Bayley (Face)

Ember Moon (Face)

Kairi Sane (Face)

Kaitlyn (Face)

Mickie James (Heel)

Natalya (Face)

Nia Jax (Heel)

Nikki Bella (Heel)

Ronda Rousey (Face)

Sasha Banks (Heel)

 

 

 

http://psd-dreams.org/data/thumbnails/383/WWE_SmackDown_Logo_by_TioRollins.jpg

SmackDown:

Generalny Manager - Steve Austin

Komentatorzy - Tom Phillips&Corey Graves&Renee Young

Konferansjer - Greg Hamilton

Wywiady - Byron Saxton

 

World Heavyweight Champion - Randy Orton

WWE United States Champion - Bobby Lashley

WWE Cruiserweight Champion - Gran Metalik

WWE SmackDown Tag Team Champions - The Revival

WWE SmackDown Women's Champion - Charlotte Flair

 

Roster:

 

Aleister Black (Tweener)

Alexander Rusev (Heel)

Apollo Crews (Face)

Batista (Face)

Big Show (Face)

Bobby Lashley (Face)

Bray Wyatt (Heel)

Brock Lesnar (Tweener) w/Paul Heyman

CM Punk (Heel)

Curt Hawkins (Heel)

Daniel Bryan (Face)

Dean Ambrose (Heel)

Heath Slater (Face)

Jinder Mahal (Heel)

John Cena (Heel)

Kofi Kingston (Face)

Randy Orton (Heel)

Rey Mysterio (Face)

Ryback (Heel)

Sheamus (Heel)

Sting (Face)

The Rock (Heel)

Undertaker (Tweener)

Velveteen Dream (Heel)

Zack Ryder (Face)

 

Dywizja 205:

 

Adrian Neville (Face)

Akira Tozawa (Face)

Buddy Murphy (Heel)

Cedric Alexander (Face)

Gran Metalik (Face)

Kalisto (Face)

Rich Swann (Face)

Ricochet (Face)

Sin Cara (Heel)

TJ Perkins (Face)

Xavier Woods (Face)

 

The Ascension - Konnor&Viktor

The Bludgeon Brothers - Erick Rowan&Luke Harper

The Colons - Epico&Primo

#DIY - Johnny Gargano&Tommaso Ciampa

The Revival - Dash Wilder&Scott Dawson

The Usos - Jey&Jimmy Uso

 

Becky Lynch (Face)

Billie Kay (Heel)

Carmella (Heel)

Charlotte Flair (Heel)

Dana Brooke (Heel)

Emma (Heel)

Naomi (Face)

Paige (Face)

Peyton Royce (Heel)

Tamina Snuka (Heel)

 

 

http://psd-dreams.org/data/thumbnails/629/NXT_Logo_2019_by_xlxvladxlx.jpg

NXT:

Generalny Manager - Shawn Michaels

Komentatorzy - Mauro Ranallo&Beth Phoenix&Nigel McGuinness

Konferansjer - Mike Rome

Wywiady - Cathy Kelly

 

NXT Champion - Pentagon Jr

NXT Tag Team Champions -

NXT Women's Champion - Alexa Bliss

 

Roster:

 

Adam Cole (Heel)

Andrade "Cien" Almas (Heel) w/Zelina Vega

Angelico (Face)

Austin Aries (Face)

Brian Cage (Face)

Drew McIntyre (Heel)

Elias Samson (Heel)

Eric Young (Heel)

Fabian Aichner (Heel)

Kenny Omega (Heel)

Lars Sullivan (Heel)

No Way Jose (Face)

Oney Lorcan (Face)

Pentagon Jr (Tweener)

Pete Dunne (Tweener)

Roderick Strong (Heel)

Solomon Crowe (Heel)

Tye Dillinger (Face)

Will Ospreay (Face)

 

Authors of Pain - Akam&Rezar w/Paul Ellering (Heel)

Heavy Machinery - Otis Dozović&Tucker Knight (Face)

Riddick Moss&Tino Sabbatelli (Heel)

Sanity - Alexander Wolfe&Killian Dain (Heel)

Street Profits - Angelo Dawkins&Montez Ford (Face)

TM-61 - Nick Miller&Shane Thorne (Face)

Undisputed Era - Bobby Fish&Kyle O'Reilly (Heel)

 

Alexa Bliss (Heel)

Aliyah (Face)

Asuka (Face)

Bianca Belair (Heel)

Candice LeRae (Face)

Lacey Evans (Heel)

Liv Morgan (Face)

Mandy Rose (Heel)

Nikki Cross (Heel)

Ruby Riott (Heel)

Sonya Deville (Heel)

Tessa Blanchard (Heel)

 

 

Stajnie:

 

Sanity- Alexander Wolfe, Eric Young, Killian Dain, Nikki Cross

Undisputed Era - Adam Cole, Bobby Fish, Kyle O'Reilly, Roderick Strong

 

 

 

Kalendarz PPV:

1.04.2016 NXT TakeOver: Dallas

3.04.2016 WrestleMania 32

1.05.2016 Backlash

22.05.2016 Extreme Rules

8.06.2016 NXT TakeOver: The End

19.06.2016 Super ShowDown

24.07.2016 Battleground

20.08.2016 NXT TakeOver: Brooklyn II

21.08.2016 SummerSlam

 

Turnieje:

Luty - Dusty Rhodes Tag Team Classic

Lipiec - Mae Young Classic

Grudzień - King of the Ring

 

 

MONDAY NIGHT RAW

24.02.2014

Pierwsze RAW po Elimination Chamber otwiera pokaz sztucznych ogni. Po tym przywitali nas komenatorzy: Michael Cole, Jerry "The King" Lawler i John "Bradshaw" Layfield. Panowie przypomnieli wydarzenia z niedzielnego PPV, podczas gdy to:

- Randy Orton w komorze eliminacyjnej pokonał Alberto Del Rio, Big Showa, CM Punka, Daniela Bryana i Sheamusa i obronił swój WWE Championship. Doszło do interwencji Kane'a, który wykonał Chokeslam Bryanowi.

- The Shield przegrało z Wyatt Family po Sister Abigail na Romanie Reignsie.

 

---

 

*I Hear Voices In My Head*

Do ringu zmierza Randy Orton. Viper jest przywitany buczeniem, ale o nie zwraca na to uwagi. Pewnym krokiem wszedł do kwadratowego pierścienia i wziął mikrofon.

 

Randy Orton: Mistrz WWE przed Wami stoi dlatego proszę... zamknijcie swoje jadaczki! Wczoraj na Elimination Chamber pokonałem pięciu pozostałych rywali. Możecie sobie mówić co chcecie o sposobie wygranej. Jednak to ja zostałem ostatni w komorze eliminacyjnej! Ja! Twarz WWE! Randy Orton! Ani Del Rio, ani Big Show, CM Punk, Daniel Bryan czy Sheamus nie dali mi rady! Po moim wczorajszym zwycięstwie chyba już nikt nie ma wątpliwości kto jest prawowitym i właściwym WWE Championem! Teraz pozostało mi jedno... WrestleMania trzydziesta! To ja będę głównym Main Eventerem najważniejszej gali w roku! To ja...

 

*I Walk Alone*

Ktoś już chyba nie chce słuchać tych wszystkich przechwałek! To Batista! Zwycięzca Royal Rumble 2014 przy mieszanej reakcji z mikrofonem wyszedł uśmiechnięty na ring.

 

Batista: Randy, Randy, Randy... nic się nie zmieniasz! Przechwalasz się i bluzgasz w stronę WWE Universe, a potem podkreślasz, że to ty jesteś Twarzą WWE! Dla mnie jest to żałosne jak się zachowujesz.

 

Randy Orton: Wiesz co jest dla mnie żałosne? To, że ktoś taki jak ty wraca po czterech latach, wygrywa Royal Rumble Match i dostaje z miejsca miejsce w Main Evencie WrestleManii trzydziestej. To jest dla mnie żałosne. Jest wielu dużo lepszych zawodników w organizacji od Ciebie. A mimo to Triple H trzyma Twoją stronę! Nie zrozumiem tego... i właściwie nie chcę tego zrozumieć, bo gówno mnie to obchodzi!

 

Batista: Wiesz co? Od dzisiaj raczej to Ciebie będzie obchodziło! Bo jako zwycięzca Royal Rumble Matchu mam prawo do wyboru pasa mistrzowskiego, o który chcę walczyć. I wiesz co wybrałem? Zgadnij! Tak Randy! WWE Championship! Ty i ja! Na WrestleManii trzydziestej! I najlepsze jest to, że nie możesz mi tego pojedynku odmówić, bo walkę mam już gwarantowaną!

 

Randy Orton: Widzę, że naprawdę chcesz bym skopał Ci tyłek. No dobrze... zawalczymy na WrestleManii! Zobaczymy kto wyjdzie z tego pojedynku górą... na pewno będę to ja!

 

Batista: Jeszcze się przekonamy Randy... jeszcze się przekonamy!

 

Brzmi muzyka Batisty. Obydwaj spojrzeli sobie jeszcze w oczy i "Animal" opuścił ring.

 

---

 

Normal Match

Heath Slater vs Tyson Kidd

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2101/3049_Heath_Slater.jpgvshttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/1427/Tyson_Kidd5_cutout_by_Crank.jpg

Inicjatywę ma Tyson Kidd. Częstuje rywala Backhand Chopem i wysyła Irish Whipem w narożnik. Kanadyjczyk wchodzi na drugą linę... i wykonuje Tornado DDT! Przypięcie 1.....2...... Kick Out. Kidd podnosi Slatera, a ten wyprowadza Jawbreaker. Do tego mamy Flapjack! Heath wchodzi na narożnik. Mamy Diving Crossbody!!! Jednak Tyson jakoś zdołał przejąć rywala i wynosi.... Brainbuster!!! Kidd zapina Slaterowi Sharpshooter!!! Czy Heath odklepie?! Jeszcze walczy... ale jednak klepie!

Winner: Tyson Kidd (by submission)

 

---

 

Kamera przenosi się na parking areny. Nagle nadjeżdża jakaś limuzyna. Wychodzi z niej szofer i otwiera drzwi, a stamtąd wychodzi... Vince McMahon! Na hali słychać wrzawę, a Chairman WWE kwituje to uśmiechem i mówi "nadchodzę!"

 

---

 

Przenosimy się na zaplecze. Jest tam Renee Young, która ma gościa...

 

Renee Young: Witajcie! Moim rozmówcą jest uczestnik wczorajszego Elimination Chamber matchu - Daniel Bryan! Danielu... nie zabrakło kontrowersji we wczorajszym pojedynku o WWE Championship. Jak skwitujesz zachowanie Kane'a?

Daniel Bryan: Kane atakując mnie pokazał, że wciąż nie potrafi panować nad sobą i swoimi emocjami. Wczoraj widzieliśmy prawdziwego Kane'a, czyli Wielką Czerwoną Maszynę.

Renee Young: Zamierzasz coś z tym zrobić?

Daniel Bryan: Powiem Ci Renee tak - na pewno to się nie skończy dla Kane'a dobrze. Do tej pory byłem cierpliwy... ale powoli moja i fanów WWE cierpliwość się kończy! A zniecierpliwiony Daniel Bryan... nie jest zbyt miły!

Renee Young: Dzisiaj walczysz z Alberto Del Rio. Jesteś do niej przygotowany?

Daniel Bryan: Odpowiem Ci na to głupie pytanie tak: YES! YES! YES!

 

 

---

 

Normal Match

R-Truth vs Zack Ryder

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/135/rtruth1_wfmashupz.jpgvshttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/627/3074_Zack_Ryder.jpg

Jak dotąd przewagę miał R-Truth, ale nagle widzimy, że Ryder zaczyna kontrować. Truth próbuje Irish Whipem cisnąć rywala w liny, ale ten odwraca atak i gdy to R-Truth się odbija od lin mamy Dropkick od Rydera! R-Truth przeczołgał się do narożnika, a Zack sygnalizuje kolejny atak krzycząc "WOO! WOO! WOO!" i... mamy Broski Boot! Ryder podnosi rywala i chwyta go, by wykonać Suplex. Jednak ten się nie daje i kontruje kilkoma solidnymi ciosami z pięści w korpus przeciwnika. R-Truth się wydostaje, a Ryder odbija się od lin.. ale nadziewa się na Spinebuster! R-Truth zaczyna wykonywać swój taniec, a następnie odbija się od lin... mamy Leg Drop! Ryder się podnosi, a przeciwnik znowu wykorzystuje liny... by wykonać Lie Detector! Przypięcie 1.......2.......3! Wygrana w ładnym stylu rapera.

Winner: R-Truth (by pinfall)

 

---

 

*No Chance*

Arena eksplodowała wrzawą! Chairman WWE powraca na RAW! Charakterystycznym krokiem zmierza do ringu. Gdy wchodzi do środka i bierze mikrofon fani wciąż skandują jego imię, a Prezes delektuje się jeszcze chwilę chantami, a następnie zabiera głos...

 

Vince McMahon: Nazywam się... do cholery przecież wszyscy wiedzą jak się nazywam! Tak jest! Nazywam się Vince Kennedy McMahon i jestem Prezesem World Wrestling Entertainment! A od dzisiaj... wchodzimy powoli na ostatnią prostą do WrestleManii trzydziestej! Największej imprezy sportowej w tym roku! Chyba nie myśleliście, że zabraknie na niej Waszego ukochanego Prezesa, prawda?! Świetnie! Tak też myślałem! Długo mnie nie było w tym ringu... i naprawdę się stęskniłem za tym wszystkim. Za Waszymi okrzykami, za emocjami związanymi z walkami naszych gwiazd... Na szczęście... Wróciłem! Od razu biorę się do roboty. Chcę Wam ogłosić, że w związku z dużymi pracami nad galą jaką jest WrestleMania stwierdziłem, że potrzebuję do pomocy samych zaufanych ludzi. A obserwując ostatnie miesiące w tej organizacji uważam... że niestety nie ma tutaj takich obecnie. Dotyczy się to zarówno tak zwanej "Dyrekcji" jak i Generalnych Managerów RAW i SmackDown!. Dlatego też zdecydowałem się wprowadzić zmiany. Brad Maddox i Vickie Guerrero nie są już Generalnymi Managerami! Zastąpią ich dwie wielkie gwiazdy wrestlingu! Jeszcze nie poznacie dzisiaj ich nazwisk. Za to co do dalszych moich planów...

 

*Behold the King, The King of Kings!*

Czas zagrać w grę! COO - Triple H z mikrofonem w ręku podąża w stronę ringu. Nie wygląda na zadowolonego. To zapowiada konfrontację... czy tylko słowną?

 

Triple H: Widzę, że tatulek jest w niezłej formie, bo w ciągu kilku minut swojej wypowiedzi już dokonał błąd, który może się słono zemścić. Powiedz mi Vinie... dlaczego psujesz to co ja robię dla tego biznesu? Dla dobra tego biznesu?! Na stanowiska Generalnych Managerów wybrałem ludzi, którym można najbardziej zaufać. A ty od tak przychodzisz tutaj i wszystko zmieniasz za magicznym pstryknięciem palca?

 

Vince McMahon: Hunterze uważaj do kogo się zwracasz... po pierwsze jestem Twoim teściem, a po drugie, co ważniejsze Twoim szefem! Uważaj zanim cokolwiek dalej powiesz, bo mogę z Tobą zrobić to samo co z Generalnymi Managerami! Tymbardziej, że Twoje decyzje w ostatnich miesiącach nie spotkały się z pozytywnymi reakcjami zarządu. Organizowanie Handicap Matchy, czy faworyzowanie swoich byłych kolegów z ringu nie należy do rzeczy, które powinien robić COO!

 

Triple H: Stary dobry Vince, który lubi straszyć dzieci tym, że Mikołaj nie istnieje... pamiętam jak ty sam nie raz robiłeś gorsze numery ode mnie! Owszem... może czasami powinienem niektóre sytuacje inaczej rozwiązać, ale założę się, że to ja byłbym lepszym Prezesem WWE od Ciebie!

 

Te słowa zaskoczyły Vince'a i obydwaj spojrzeli sobie głęboko w oczy. Publiczność cały czas trzymała stronę McMahona i krzyczała jego imię.

 

Vince McMahon: W końcu się wydało o co Ci chodzi.. Powtórz to jeszcze raz!

 

Triple H: Ogłuchłeś na starość? Byłbym lepszym Chairmanem WWE niż ty!

 

Vince McMahon: Na szczęście się o tym nie przekonamy...

 

I Vince zaczął opuszczać ring, gdy Triple H się zdenerwował i w końcu zaczął krzyczeć w jego stronę.

 

Triple H: Widzisz?! Boisz się! Boisz się, że wizja ze mną jako Chairman mogłaby być lepsza niż WWE za Twoimi sterami! Jesteś zwykłym tchórzem, bo nie możesz się przyznać, że Twój czas się kończy!

 

Prezes stanął na stage'u i powoli odwrócił się w stronę ringu.

 

Triple H: Jeżeli chcesz mi udowodnić, że się mylę to jest jeden sposób! Stwórzmy pięcioosobowe teamy z największych gwiazd WWE! Na szali będzie Twoje stanowisko Prezesa i moja rola jako COO! Zbierzmy najlepsze w historii zespoły i walczmy na WrestleManii! Co ty na to.... tato?!

 

Vince McMahon: Daj mi tydzień na odpowiedź.

 

I przy swojej muzyce opuścił zostawiając zdenerwowanego Triple H'a w ringu.

 

---

 

Normal Tag Team Match

The Real Americans vs The Usos

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/5381/The_Real_Americans_CutByJess_16September2013.jpgvshttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/2333/Usos_2012CutByJibunjishin1.jpg

W środku ringu Antonio Cesaro i Jey Uso. Samoańczyk wyprowadza Samoan Drop i wchodzi na narożnik. Szykuje się do skoku... mamy Frog Splash! Uso przechodzi do przypięcia 1........2...... Swagger przerywa! Jimmy wskakuje na narożnik... i Dropkickiem wyrzuca z ringu Swaggera! Po czym idzie za nim i po za ringiem trwa ich brawl. Tymczasem Jey czeka aż Cesaro się podniesie i wyprowadza Superkick! Ale mamy unik! A po chwili wspaniały German Suplex od Cesaro! Teraz to on czeka, by przeciwnik się podniósł... i mamy Flapjack, a następnie Very European Uppercut! Cesaro przypina 1.......2.... Jimmy wyciąga go z ringu! Uso jest otoczony przez rywali, więc czeka aż Swagger ruszy z atakiem... i Jimmy robi unik, a Cesaro inkasuje Clothesline od Jacka! Swagger łapie się za głowę, a Uso atakuje go Superkickiem! Natomiast Antonia wrzuca do ringu, bo licznik sędziego dochodził już do ośmiu. Cesaro wstaje... ale zostaje powalony przez Jey'a Running forearm smashem! Jey robi zmianę z Jimmym, a ten wskakuje do ringu... i mamy Springboard corkscrew senton! Przypięcie 1.......2..... Kick Out! Jimmy widzi, że na krawędzi ringu, więc atakuje go Running Shoulder Thrust! Natomiast po chwili robi zmianę z Jey'em... i obydwaj wyprowadzają podwójny Superkick Cesaro! Przypięcie 1.........2.........3! Zwycięstwo Usosów w ładnym stylu!

Winners: Jimmy Uso and Jey Uso (by pinfall)

 

---

 

Jesteśmy w szatni The Shield! W środku jest Seth Rollins, a wchodzi właśnie Dean Ambrose.

 

Dean Ambrose: Gdzie jest Roman?

 

Seth Rollins: Za chwilę ma walkę... a co jest?

 

Dean Ambrose: W sumie to dobrze, że go nie ma... mamy okazję pogadać.

 

Seth Rollins: Coś się stało?

 

Dean Ambrose: Nie zauważyłeś, że Roman zachowuje się ostatnio... co najmniej dziwnie?

 

Seth Rollins: Skąd ten pomysł?

 

Dean Ambrose: Uważam, że woda sodowa uderzyła mu do głowy. Po tym jak pobił rekord eliminacji na Royal Rumble wywyższa się, bo inni go komplementują. A przecież zrobił to naszym kosztem...

 

Seth Rollins: Pamiętaj, że ty sam chciałeś wyeliminować Reignsa!

 

Dean Ambrose: Więc trzymasz jego stronę? Nie zauważyłeś, że jemu nie chodzi już o dominację The Shield? Tylko o dominację Romana Reignsa? Uważam, że on... czyha tylko na okazję, by zdobyć mój U.S. Championship na WrestleManii!

 

Seth Rollins: To co mówisz jest dla mnie co najmniej śmieszne...

 

Dean Ambrose: Uwierz mi! On myśli, że zdobywając tytuł mistrzowski na największej gali w roku wejdzie do elity i dostanie kolejne title shoty tak jak chociażby John Cena! Nie widzisz tego? Jemu zależy już tylko na sobie...

 

Seth Rollins: Ciężko mi uwierzyć w to co mówisz... według mnie powinniśmy się cieszyć i patrzeć z podziwem jak jeden z naszych kolegów się rozwija i staje się jednym z najlepszych.

 

Ambrose zaczął wychodzić.

 

Dean Ambrose: Jeszcze wspomnisz moje słowa! Jemu nie zależy już na The Shield... jemu zależy na sobie!

 

Po tych słowach Ambrose opuścił lekko zmieszanego Rollinsa.

 

---

 

Normal Match

Roman Reigns vs Kofi Kingston

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2596/romanreigns_2.jpgvshttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/620/2412_Kofi_Kingston.jpg

Pojedynek na razie do tej pory wyrównany. Byliśmy świadkami bardziej wymiany ciosów niż inicjatywy któregoś z zawodników. Reigns odbija się od lin, ale Kingston ściąga go do parteru Hip Tossem. Do tego wykorzystuje liny... by wykonać Springboard Crossbody!! Przypięcie 1......2...... Kick Out! Roman wstaje, ale zaraz zostaje powalony Two-handed chopem! Reigns podnosi się i znowu Two-handed chop od Kofiego! To tylko jednak co raz bardziej nakręca Reignsa, który ponownie szybko się podnosi i robi unik przed kolejnym atakiem... tylko po to, by wykonać Samoan Drop! Reigns sygnalizuje kolejny atak uderzając pięścią w matę... i mamy Superman Punch! Nakręcony Reigns czeka, by wykonać Spear. Kofi się podnosi... i robi unik! Próba Trouble in Paradise, ale teraz to Roman uniknął ataku, odbija się od lin.... Spear!!! Przypięcie 1..........2........3! Znakomita końcówka walki!

Winner: Roman Reings (by pinfall)

 

Reings kontynuuje passę zwycięstw w walkach solowych. Tymczasem dopiero teraz Rollins i Ambrose wyszli z trybun na ring. Rollins gratuluje Reignsowi wygranej, a Ambrose klaszcze mu z kpiącym uśmieszkiem. Roman jednak nie zwraca na to uwagi tylko dalej celebruje swoje zwycięstwo. Kofi w międzyczasie szybko uciekł z ringu.

 

 

---

 

Ponownie jesteśmy na zapleczu. Tym razem CM Punk ma coś do powiedzenia.

 

CM Punk: Niestety... wczoraj zawiodłem. Nie udało mi się odebrać WWE Championship Randy'emu Ortonowi. W tej chwili... nie jest to jednak dla mnie ważne! Dużo ważniejsze jest to co się dzieje na szczycie władzy. W końcu ktoś zdecydował się dać Triple H'owi pstryczek w nos. Nie przepadam ani z Triple H'em, ani z Vincem McMahonem... Mógłbym dużo wymienić powodów dlaczego ich nie lubię. Tym razem jednak trzymam stronę Prezesa. Chociażby dlatego, że przez Triple H'a Royal Rumble Match wygrał człowiek, który wraca po czterech latach i liże dupę "Dyrekcji". Do tego z góry dostaje miejsce w Main Evencie WrestleManii kosztem zawodników, którzy rok w rok harują jak mrówki. WWE Championship Randy Orton posiada też tylko dlatego, że Triple H jest COO. Gdyby nie to od dawna tytuł posiadałby Daniel Bryan. Z kolei Mistrzami Tag Team są kumple Huntera z DX. Wszędzie powiązania... Z Vincem też miałem w swoim życiu na pieńku trzy lata temu, ale wszystko sobie wyjaśniliśmy. Jeżeli wszyscy chcą, by w WWE znowu panował ład... powinni trzymać stronę tego, który stworzył ten biznes! A ponieważ ja jestem Best in the World... to ogłaszam, że jeżeli Vince McMahon zaakceptuje wyzwanie Triple H'a to chętnie znajdę się w drużynie Chairmana i sam skopię z przyjemnością tyłek Tryplakowi!

 

Obraz się urywa...

 

---

 

Normal Match

Alberto Del Rio vs Sheamus

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2387/2870_Alberto_Del_Rio.jpgvshttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/1439/2586_Sheamus.jpg

Inicjatywę ma Irlandczyk. Meksykanin odbija się od lin... mamy Powerslam od Sheamusa! Celtycki Wojownik wynosi rywala na High Cross, ale ten się wydostaje... mamy German Suplex! Przypięcie 1........2....... Kick Out! Sheamus próbuje wstać... i w ostatniej chwili unika Superkicku! On sam odbija się od lin... i Brogue Kick! Przypięcie 1........2.......3! Irlandczyk pokonuje Meksykanina w dosyć krótkim pojedynku!

Winner: Sheamus (by pinfall)

 

---

 

Do swojej limuzyny zmierza Vince McMahon. Zatrzymuje go pieknąca córka - Stephanie. Chwyta go za rękę...

 

Stephanie McMahon: Tato co masz zamiar zrobić? Wiesz, że nie musisz słuchać Triple H'a. To ty masz tu władzę! Nie musisz nikomu nic udowadniać!

 

Vince McMahon: Widzisz Stephanie... Nie mogę pozwalać, by ktoś gardził moją pracą. Triple H dzisiaj powiedział kilka słów za dużo i jeżeli to jest jedyny sposób, by mu wybić z głowy...

 

Stephanie McMahon: Czyli się zdecydowałeś?!

 

Vince McMahon: Ostateczną odpowiedź dam na SmackDown!. Nie martw się córeczko... stary Vince McMahon ma jeszcze kilka asów w rękawie i moja talia może mi uratować życie.

 

Stephanie McMahon: Mam nadzieję, że wiesz co robisz...

 

Vince McMahon: Nie martw się o swojego ojca. Idź do swojego męża. Nie chcę by konflikt między mną, a nim wpłynął na Wasz związek. To jest biznes. Tak się załatwia sprawy we wrestlingu...

 

Stephanie McMahon: No dobrze. Skoro tak mówisz.

 

Vince pocałował Stephanie w czoło i wsiadł do limuzyny, która po chwili odjechała.

 

---

 

Na SmackDown! zobaczymy walki uczestników Elimination Chamber matchu o World Heavyweight Championship! Antonio Cesaro zmierzy się z Christianem, Damien Sandow z Rybackiem, a John Cena z Markiem Henrym!

 

Ponadto poznamy też odpowiedź Vince'a McMahona na rzucone mu dzisiaj wyzwanie przez Triple H'a. Czy zobaczymy pojedynek o posadę Chairmana WWE na WrestleManii XXX?

 

A już za chwilę Main Event dzisiejszego RAW! CM Punk kontra Daniel Bryan!

 

---

 

Normal Match

CM Punk vs Daniel Bryan

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/37/CM_Punk_85_GD.jpgvshttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/223/Daniel_Bryan18_cutout_by_Crank.jpg

Pojedynek bardzo wyrównany. CM Punk ciska Bryana Irish Whipem w narożnik. On sam bierze rozbieg... mamy Step-up high knee! Do tego chwyta przeciwnika w Headlock, by zaraz wykonać Bulldog... ale Daniel odpycha rywala, który plecami pada z impetem na matę! Punk próbuje się podnieść, ale gdy tylko jest na kolanach Bryan to wykorzystuje i mamy serię kopnięć w klatkę piersiową! Do tego szykuje się kopnięcie w głowę... ale Punk w ostatniej chwili zrobił unik i przeszedł w Schoolboy Pin! 1.......2....... Kick Out! Obydwaj wstają.. i mamy Roundhouse Kick od Punka! Best in the World widząc leżącego przeciwnika postanawia wykorzystać do następnej akcji narożnik. Wchodzi powoli na szczyt i niczym kiedyś Randy Savage wznosi ręce ku górze! Diving Elbow Drop! Ale jest unik Bryana! Ten szykuje się do kolejnego ataku... Running single leg high knee!!! To chyba koniec! Pin 1........2....... Kick Out! Bryan nie wierzy! Podnosi się i czeka aż przeciwnik wstaje. Ten to robi i mamy Roundhouse Kick od Daniela! Punk w ostatniej chwili zrobił unik i.... GO TO SLEEP!!! Przypięcie 1........2.........3! Best in the World wygrywa to starcie!

Winner: CM Punk (by pinfall)

 

CM Punk szczęśliwy zaczął celebrować swoje zwycięstwo, gdy nagle na arenie zabrzmiało...

 

 

*Behold the King, The King of Kings!*

Triple H zmierza do ringu! Punk choć zaskoczony pokazuje, że jest gotów do starcia. Bryan wcześniej zdążył już wyturlać się z ringu po walce i uciekł z areny. Triple H jeszcze przed wejściem do ringu zdejmuje marynarkę i krawat, a potem wchodzi do środka i zaczyna się brawl! Inicjatywę przejmuje Triple H, który Irish Whipem ciska Punka w liny, a gdy ten odbija się wracając zostaje potraktowany Jumping High Knee! Do tego COO podnosi Punka... mamy Gut Kick, a potem Pedigree!!! Publiczność buczy. Czyżby to jest sygnał dla wszystkich ewentualnych wsprzymierzeńców Vince'a McMahona?! Być może odpowiedź Chairmana nadejdzie na SmackDown!, a tymczasem sceną triumfalnie wznoszącym rękę ku górze Triple H'em nad leżącym CM Punkiem kończymy to RAW!

 

Newsy:

 

:arrow: Na oficjalnej stronie WWE podano informacje o tym, że walki Money in the Bank ponownie będą odbywać się na WrestleManii! Galę PPV zastąpiono powracającym No Way Out. Od teraz ponownie będzie się odbywać jedynie jeden Money in the Bank match, a zwycięzca będzie mógł zrealizować walizkę na dowolnym mistrzostwie.

:arrow: Mówi się o zmianie polityki WWE i większej ilości walk z gimmickami na galach PPV. Dotyczy to między innymi Extreme Rules, Over The Limit, No Way Out i TLC. Te cztery gale mają być najbardziej hardcorowe w ciągu roku. Ponadto na Hell in a Cell ma być więcej walk w placu zabaw dla Diabła. Na PPV mają też wrócić pojedynki w stalowej klatce.

:arrow: Na następnym SmackDown! poznamy odpowiedź Vince'a McMahona na wyzwanie Triple H'a. Z kolei kolejne RAW ma otworzyć nowy Generalny Manager tego brandu. Rozpoczną się też walki kwalifikacyjne do Money in the Bank matchu na WrestleManii XXX.

Edytowane przez Giero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 596
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Giero

    323

  • TheVillain

    105

  • Yarexon

    37

  • shocker98

    16

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  156
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.11.2012
  • Status:  Offline

Widzę, ze zabrałes sie za WWE, dobry wybór :D ale przejdzmy do rzeczy.l

To co na początku dało sie zauważyć, to zmiana gal ppv, oraz przywrócenie "starego porządku", czyli podział na rostery.

Nie będę sie wypowiadał na temat walk, bo piszesz same końcówki. Ale mogę ci zarzucić jedno, jeśli chodzi o walki, gdy jest przycięcie, to myśle, ze trzy kropki miedzy cyframi wystarcza, ale mniejsza z tym.

Orton vs Batista, cóż, mam nadzieje, ze u ciebie Batista jest w lepszej formie, choć i tak mam przeczucie, ze nie skończy sie na 1 vs 1.

Feud Tryplaka z Vince'm według mnie zbyt szybko zbudowany. Ale ze względu na Money In The Bank match watpię, ze dojdzie do walki 5 vs 5. Bardziej stawiałbym na walkę Punka z Hunterem w której stawka będzie władza, a oczywiście CM jako przedstawiciel Vince'a.

Cos jeszcze? Ano Shield. Ich rozpad jest nieunikniony, ale czy dojdzie do tego przed WrestleManią? Cóż, pozyjemy zobaczymy.

Odcinek solidny, czekam na SmackDown i The Rocka... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

http://images3.wikia.nocookie.net/prowrestling/images/1/16/2014_WWE_Smackdown_Logo.png

FRIDAY NIGHT SMACKDOWN!

28.02.2014

Pierwsze SmackDown! po Elimination Chamber otworzył pokaz sztucznych ogni. Po chwili przenieśliśmy się do komentatorów: Michaela Cole'a i Johna "Bradshawa" Layfielda, którzy przypomnieli wydarzenia z ostatniego PPV, kiedy to:

- John Cena obronił World Heavyweight Championship w komorze eliminacyjnej pokonując

Antonio Cesaro, Christiana, Damiena Sandowa, Marka Henry'ego i Rybacka.

- Big E Langston obronił Intercontinental Championship przeciwko Jackowi Swaggerowi.

 

 

*No Chance!*

 

Chairman WWE otwiera dzisiesze SmackDown! przy dużym popie publiczności! Vince McMahon wszedł do ringu mniej radosny niż na RAW co nie zbyt powinno dziwić. Triple H rzucił Prezesowi wyzwanie do walki ich drużyn na WrestleManii trzydziestej! Czy Vince zaakceptuje wyzwanie?

 

Vince McMahon: W poniedziałek na RAW doszło do sytuacji, która kompletnie mnie zaskoczyła. Mój własny zięć, któremu nie wystarczy to co mu do tej pory dałem rzucił mi wyzwanie do pojedynku naszych drużyn na WrestleManii trzydziestej! W tej sytuacji przypomniało mi się powiedzenie "Dasz komuś palec, a on weźmie całą rękę". Triple H jest COO w WWE i oprócz mnie właściwie ma najwięcej do powiedzenia w tej organizacji. No może też oprócz mojej córki Stephanie, ale ona nie ma wpływu na już podjęte decyzje przez COO czy Chairmana tej organizacji. Pewnie po tym co usłyszałem na RAW spytalibyście mnie czy żałuję wyboru Triple H'a na COO? Otóż odpowiedź brzmi... NIE! Dzięki temu, że Triple H przejął kilka obowiązków, które dotąd należały do mnie spadł ze mnie ciężar i mogłem więcej odpoczywać i spędzać czasu z rodziną niż dotąd. Ale jak widać komuś odbiła woda sodowa do głowy... Czasami władza i potęga całkowicie zmienia człowieka i chyba to stało się z Hunterem. Teraz tylko jedna rzecz została mi do powiedzenia - czy zaakceptuje wyzwanie Triple H'a na WrestleManię trzydziestą? Skwituję to tak - YES! YES! YES! . Triple H'u! Rzucając mi wyzwanie rzuciłeś się na głęboką wodę! Jesteś głupi stawiając na szali swoje stanowisko COO! Ponieważ... stracisz je! A jeżeli przegrasz z moją drużyną na WrestleManii to także i Kane straci posadę Dyrektora do spraw Operacji! Co galę będę odsłaniał swoją talię! Nie będę wykorzystywał w zbyt dużym stopniu obecnych zawodników, którzy skupieni są na swoich interesach. W zanatrzu mam kilka asów, które wkrótce dadzą mi ponownie pełną władzę w WWE! Już wkrótce poznacie członków mojej drużyny! Wygramy tą wojnę! I to ja nadal będę Prezesem WWE!

 

 

Po tych słowach Vince rzucił mikrofonem w matę i przy swojej muzyce opuścił arenę.

 

---

 

Normal Match

Antonio Cesaro (w./ Zeb Colter, Jack Swagger) vs Christian

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/955/cesaro.jpgvshttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/118/Christian17_cutout_by_Crank.jpg

Inicjatywę ma Christian. Ciska Cesaro w narożnik Irish Whipem, a sam bierze rozbieg... by wykonać Dropkick! Cesaro jednak w ostatniej chwili odepchnął nogi przeciwnika przed jego akcją i po chwili chwycił je. Przeciągnął do środka... i rozpoczął swój Cesaro Swing! Fani zaczęli liczyć okrążenia, a gdy doszło do dziesięciu Prawdziwy Amerykanin w końcu puścił rywala i przeszedł do przypięcia 1.......2..... Kick Out! Cesaro podnosi rywala za głowę... a ten kontruje Jawbreakerem! Do tego odbija się od lin... i mamy Hurricanranę! Kapitan Charyzma wchodzi na narożnik... i Frog Splash! Ale jest kontra! Very European Uppercut od Cesaro! Do tego Neutralizer i Christian już nic nie miał do powiedzenia! Pin 1.........2.......3!

Winner: Antonio Cesaro (by pinfall)

 

Swagger wbiegł do ringu i wykopał Christiana. Następnie razem z Colterem i Cesaro zaczęli celebrować wygraną Antonio. Całą radość przerwała....

 

*Medal*

 

Muzyka Kurta Angle! Arena eksplodowała wrzawą! The Real Americans nie mogli uwierzyć... a Złoty Medalista Olimpijski wyszedł na stage! Kurt Angle powraca na SmackDown! Jeszcze tradycyjne wzniesienie rąk ku górze... i wybuch fajerwerków, a potem Kurt zaczął zmierzać w kierunku ringu! Zeb Colter uciekł z kwadratowego pierścienia. Gdy tylko Angle wszedł do środka Cesaro ruszył na niego... ale ten zrobił unik przed ciosem i wykonał German Suplex na Antonio, a ten wypadł po tej akcji z ringu! Zostali w nim tylko Kurt i Jack! Ruszyli na siebie! W końcu po wymianie ciosów... mamy Olympic Slam! Do tego chciał wykonać swój Ankle Lock, ale Cesaro zdołał wyciągnąć Swaggera z ringu. The Real Americans zaczęli uciekać z areny, a Angle oparł się o liny i tylko uśmiechnął. Zabrzmiała muzyka Kurta i jeszcze przez chwilę triumfował swoje małe zwycięstwo nad The Real Americans. Czy to oznacza kolejne starcie na WrestleManii XXX?!

 

---

 

Przenosimy się na zaplecze. Kamera uchwytuje jak idzie do swojego biura Dyrektor do spraw Operacji - Kane. Zaczepia go Stephanie McMahon.

 

Stephanie McMahon: Kane gdzie się podziewałeś w trakcie RAW? Czemu nie było Cię w arenie?

 

Kane: Wybacz mi Stephanie, ale załatwiałem osobiste sprawy.

 

Stephanie McMahon: Sprawy osobiste w trakcie pracy, którą powinieneś wykonywać?! A wiesz, że wkrótce tej pracy możesz nie mieć?!

 

Kane: Z całym szacunkiem Stephanie, ale wiem co robię. Chyba w przeciwieństwie do Ciebie...

 

Stephanie McMahon: Co to ma oznaczać do jasnej cholery?

 

Kane: Chyba dobrze wiesz, że w końcu będziesz musiała wybrać którąś ze stron. Albo Vince'a, albo Triple H'a.

 

Stephanie McMahon: O mnie się nie martw. Martw się o siebie, bo jeżeli mój ojciec utrzyma władzę to ty stracisz swoje stanowisko.

 

Kane: Sam dopilnuję by tak się nie stało. Otóż szefowo rozmawiałem z Triple H'em w tej sprawie. Jeżeli będzie potrzebował mojej pomocy to wzmocnię jego drużynę na WrestleManię. A teraz jeżeli możesz... pójdę do swojego biura, by wykonać parę telefonów.

 

Stephanie McMahon: Świetnie. Pamiętaj, że mam Cię na oku.

Kane tylko wzruszył ramionami i poszedł. Stephanie wyglądała tak jakby nad czymś się zastanawiała, ale pokręciła głową i też odeszła.

 

---

 

Money in the Bank Qualifying - Normal Match

Darren Young vs Sin Cara

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2102/3047_Darren_Young.jpgvshttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/2588/2991_Sin_Cara.jpg

Pojedynek w narożniku. Darren próbuje wrzucić rywala na sam szczyt. Ten jednak wydostaje się z uchwytu i odpowiada mocnym Punchem w głowę. Wstaje na drugiej linie, chwyta przeciwnika... i mamy Tornado DDT! Do tego Sin Cara czeka aż przeciwnik zaczyna się podnosić.... i częstuje go Springboard Hurricanraną! Young chwiejąc się przechodzi do narożnika... ale zaraz zostaje potraktowany Dropkickiem z rozbiegu! Sin Cara czeka aż rywal wstanie... i zapina La Misticę!!! Darren Young po chwili odklepuje! Dosyć szybkie zwycięstwo Meksykanina, który jedzie na WrestleManię!

Winner: Sin Cara (by submission)

 

 

---

 

Zaglądamy Renee Young, która ma gościa!

 

Renee Young: Witajcie na SmackDown! Moim gościem jest World Heavyweight Champion - John Cena! John dzisiaj w main evencie stoczysz pojedynek z World Strongest Manem - Markiem Henrym. To Twoje pierwsze starcie po Elimination Chamber. Jak się czujesz po niedzielnej gali i czy jesteś w pełni formy przed walką z Markiem?

John Cena: Czuję się świetnie. Obroniłem swój World Heavyweight Championship title co powoduje, że jestem w znakomitym humorze od niedzieli. Pojedynki z Markiem Henrym nigdy nie należały do najprzyjemniejszych i najłatwiejszych. Dzięki wygranej w komorze eliminacyjnej czuję się jednak bardziej pewny siebie niż kiedykolwiek i cieszę się, że pojadę na WrestleManię!

Renee Young: Znamy już przeciwnika Randy Ortona o WWE Championship. Będzie nim Batista. Myślisz, że Dyrekcja wkrótce przekaże Ci kto będzie Twoim rywalem o World Heavyweight Championship?

John Cena: Dyrekcja ma chyba obecnie większe problemy niż przejmowanie się moją postacią. Na SmackDown! jest jednak kilku chętnych, którzy chcieliby mój tytuł mistrzowski i myślę, że wcześniej czy później dostanę wyzwanie na WrestleManię.

Renee Young: To dla Ciebie będzie kolejna WrestleMania w karierze. Czy najbardziej wyjątkowa?

John Cena: Prawdopodobnie tak. Będę bronił tytułu na jubileuszowej WrestleManii. A zwykle jechałem na największą galę w roku, by zdobyć pas mistrzowski. Dlatego tym ważniejsza będzie WrestleMania trzydziesta! Bo jadę tam jako World Heavyweight Champion! I jako World Heavyweight Champion mam zamiar z niej wrócić! Nie ważne kto będzie moim przeciwnikiem!

Renee Young: Dzięki za wywiad!

 

---

 

Normal Match

Damien Sandow vs Ryback

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2586/damien_sandow_4.jpgvshttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/2099/2871_Ryback.jpg

W akcji Sandow. Ciska przeciwnika Irish Whipem na liny... a potem częstuje go Jumping High Knee! Widząc leżącego na macie Rybacka sygnalizuje kolejny atak krzycząc "You're Welcome!" i mamy Elbow Drop! Przypięcie 1.........2....... Kick Out. Sandow decyduje się wejść na narożnik. Szykuje się Diving Crossbody... ale Ryback przechwytuje rywala w locie i wykonuje Fallaway Slam! Big Hungry nakręca się sygnalizując kolejny atak... Running Lariat! Czy będzie po wszystkim? Pin 1..........2..... Kick Out! Ryback krzyczy "Finish Him" i wynosi rywala na barki! Mamy Shell Shocked! Przypięcie 1.........2........3! Ryback wygrywa!

Winner: Ryback (by pinfall)

 

---

 

*I Walk Alone*

To Batista! Reprezentant RAW na SmackDown! Został przywitany buczeniem! Czyżby Animal chciał coś powiedzieć o jego walce na WrestleManii trzydziestej z Randym Ortonem?

 

Batista: WrestleMania trzydziesta! Z dnia na dzień nadchodzi i z dnia na dzień jestem coraz bardziej podekscytowany! Między innymi dlatego, że po czterech latach mogę ponownie zostać WWE Championem! Ludzie różnie odbierają mój powrót. Nie interesuje mnie to! W tej chwili mam tylko jeden cel - odyskać Mistrzostwo WWE! Na WrestleManii Randy Orton nie będzie miał łatwo. Mimo iż niektórzy wątpią w moją formę to zapewniam - jestem w stanie pokonać Ortona! Nie dostałem tej walki, bo Triple H jest COO. Dostałem tą walkę, bo wygrałem Royal Rumble Match! Jeżeli ktokolwiek w to wątpi to załatmy to w ringu! Kocham ten biznes! I to jest jedyny powód, który spowodował mój powrót do WWE! Odszedłem, bo nie podobało mi się to jak traktowani byli zawodnicy. Wróciłem, bo kocham wrestling, a to ostatnia chwila w moim życiu, by zdobyć tytuł mistrzowski! Nie wiem ile jeszcze w stanie będę, by skopać komuś tyłek. Wiem, że nie zważając na nikogo! Absolutnie nikogo będę podążał dalej ku elicie! Dalej będę walczył o pasy mistrzowskie! A na WrestleManii trzydziestej to ja zostanę WWE Championem! Randy'ego Ortona nie uratuje nic i nikt przede mną! Bo zwierzak... został znowu... uwolniony z klatki!

 

Po tych słowach zabrzmiała ponownie muzyka Batisty i opuścił ring.

 

---

 

Normal Non-Title Match

John Cena © (World Heavyweight Champion) vs Mark Henry

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/64/2787_John_Cena.jpgvshttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/24/Mark_Henry_29_GD.jpg

Jak na razie World Strongest Man rzucał rywalem po całym ringu jak zabawką. Mark podnosi Johna i wbija go z całej siły w narożnik. Do tego sam odchodzi kilka kroków, by nabrać rozbędu... i zaatakować Body Avalanche! John zsuwa się na matę, a Henry przechodzi do przypięcia 1....2... Kick Out! Mark postanowił kontynuować atak przy pomocy lin. Odbija się od nich, by wykonać Running Splash... ale Cena zrobił unik! John chwilę wyczekuje na dobry moment... i mamy Throwback! Henry leży na plecach, więc czas na "You can't see me!" i... Five Knuckle Shuffle! Mark wstaje... a Cena wynosi go na barki! Henry okazał się jednak zbyt ciężki i zdołał się wydostać, po czym odpycha przeciwnika na liny, ten odbija się... i nadziewa się na World's Strongest Slam! Czyżby koniec?! Pin 1...2.... Nic z tego!!! Mark zaskoczony wstaje i podnosi Cenę. Ten znienacka zdołał ponownie wynieść Henry'ego choć z problemami utrzymywał go na barkach! Mamy Attitude Adjustment! Cena jednak nie przechodzi do przypięcia, tylko zapina STF!!! Mark chwilę walczy z bólem, ale nie daje rady i odklepuje!

Winner: John Cena (by submission)

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/ae/John_Cena_performs_STF_against_Mark_Henry.jpg/800px-John_Cena_performs_STF_against_Mark_Henry.jpg

 

 

Zabrzmiała muzyka Ceny i ten zaczął świętować swoją wygraną. Wydawało się, że tym obrazkiem skończymy SmackDown!, gdy jednak...

 

*You think you know me*

 

Nie... czy to możliwe?! To... EDGE! Rated R Superstar wrócił do WWE! Chyba nikt w to nie wierzy. Czy to sen? Edge ze stage'u pokazuje najpierw, że pas zawiśnie na jego biodrach, a potem wskazał na logo WrestleManii XXX! Cena wygląda na zszokowanego. Tą sceną kończymy SmackDown! i widzimy się na RAW!

 

 

http://www.allwrestlingsuperstars.com/wp-content/uploads/2011/12/Edge-Entrance.jpg

 

 

Newsy:

 

:arrow: Na kolejnych tygodniówkach będzie się odbywać po jednym pojedynku kwalifikacyjnym do Money in the Bank matchu. Udział w nim weźmie ośmiu zawodników.

:arrow: Tak to prawda! Edge i Kurt Angle wracają na SmackDown! Na razie nie wiadomo ile będą w stanie walczyć, ale podpisali roczny kontrakt z organizacją. Wiadomo też, że raczej będą walczyć także na tygodniówkach, nie tylko na PPV>

:arrow: Wszyscy wciąż czekają na powrót Undertakera. Za potencjalnych przeciwników na WrestleManii XXX uznaje się: Brocka Lesnara, The Rocka czy Rybacka.

:arrow: Najbliższe RAW i SmackDown! otworzą nowi Generalni Managerowie obydwóch brandów.

:arrow: Przez falę powrotów do WWE w rosterze może dojść do kolejnych czystek po WrestleManii i niektórzy zawodnicy mający niską pozycję w organizacji mogą się powoli żegnać z WWE.

 

 

KARTA WALK NA WRESTLEMANIĘ XXX

 

5 on 5 tag team elimination match

Team McMahon (???, ???, ???, ???, ???) vs Team Triple H (???, ???, ???, ???, ???)

http://iv.pl/images/08588789498435648065.jpg

 

Normal Match for WWE Championship

Randy Orton © vs Batista

http://iv.pl/images/89642094889894100702.jpg

 

Money in the Bank Match

Sin Cara, ???, ???, ???, ???, ???, ???, ???

http://iv.pl/images/13818175143423825514.jpg

 

 

@shocker98 jak widzisz będzie i walka o władzę i MitB. To będą dwa największe pojedynki, bo reszta (po za walką tag team) będzie raczej w solowych starciach. Na The Rocka musisz jeszcze poczekać, cierpliwości ;)

 

Będę się starał tygodniowo wydawać dwa odcinki, choć w kwietniu i maju mogą się pojawiać rzadziej (matura :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  156
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.11.2012
  • Status:  Offline

Pojawił się nowy odcinek, już przeczytany więc pora na komentarz. :)

- Vince akceptuje wyzwanie Triple H'a i zobaczymy starcie o władzę na WrestleManii. Zapowiada się naprawdę niesamowite starcie. Już nie mogę doczekać się odsłonięcia pierwszych kart, co do zawodników którzy zawalczą w tym pojedynku.

- Walka Cesaro z Christianem, ale to mało ważne, ważniejsze to co wydarzyło się po niej. KURT ANGLE! WHAT? Jestem pozytywnie zaskoczony! Nic nie wskazywało na to, że wróci, a jednak. Już widzę to starcie na WrestleManii: Kurt Angle vs Jack Swagger w submission matchu. :)

- Segment z Stephanie i Kane'm. No to chyba znamy pierwszych uczestników walki o władzę. W drużynie Vince'a prawdopodobnie znajdzie się Punk. Natomiast w zespole Triple H'a Kane. Nie wiem czy sam Triple H weźmie udział w tej walce, ale raczej tak.

- Sin Cara w walce o walizkę Money In The Bank. Szczerze wątpię, że to on sięgnie po walizkę.

- Wywiad Renee z Ceną, w sumie bla bla bla... Typowy Cena. ;)

- Walka Rybacka z Sandowem. Ryback odnosi zwycięstwo i może to zwiastuje lekki push i ostatecznie walkę z Grabarzem na WrestleManii? Cóż, nie byłbym niezadowolony z takiego rozwiązania... :)

- Batista też zbytnio nic nie wniósł. Natomiast później była walka Ceny z Henry'm, Cena wygrywa, ale to nie wszystko... Edge powraca! Może to nie brzmi zbyt wiarygodnie, ale aż usłyszałem Theme Song Edge'a i te fajerwerki, i tę reakcję publiczności na jego powrót. Ojj, Cena będzie miał trudne zadanie na WrestleManii!

 

Ogólnie odcinek wyszedł fajnie. Dwa powroty na jednej tygodniówce to dużo, ale jednak w sumie wyjdzie to na plus, jestem pewny. Dwa odcinki tygodniowo to dobra ilość. Ja nie pogardziłbym większą dawką odcinków, ale jak to mawiają, co za dużo to nie zdrowo. :)

A tak btw. Zmień sobie obrazek walki Ortona z Batistą, bo tam na ramieniu Ortona wisi i pas Wagi Ciężkiej, i pas WWE. Ale to pas Wagi Ciężkiej jest widoczny. Niby taki szczegół, ale jednak troszkę razi w oczy. Czekam na następny odcinek! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

http://cdn3.sportsmockery.com/wp-content/uploads/2013/03/RAW-LOGO.png

MONDAY NIGHT RAW

3.03.2014

Utworem "Tonight is the night" i pokazem sztucznych ogni otworzyliśmy dzisiejsze RAW! Po chwili przywitali nas stali komentatorzy czerwonej tygodniówi: Michael Cole, Jerry "The King" Lawler i John "Bradshaw" Layfield. Panowie przypomnieli wydarzenia z zeszłego tygodnia, kiedy to:

- Doszło do pierwszej konfrontacji słownej Randy'ego Ortona i Batisty przed ich oficjalnym pojedynkiem na WrestleManii trzydziestej.

- Triple H rzucił wyzwanie Vince'owi McMahonowi na WrestleManię, a ten zaakceptował je na SmackDown!

- CM Punk pokonał Daniela Bryana w main evencie, a po walce Triple H zaatakował go. Best in the World wcześniej ogłosił, że będzie po stronie Vince'a McMahona na WrestleManii.

 

*I think I'm cute, I know I'm sexy!*

http://www.wwe.com/f/wysiwyg/image/2012/08/hbk_raw.jpg

Sha....Shaw.....SHAWN MICHAELS OTWIERA RAW! Czyżby to on był Generalnym Managerem czerwonej tygodniówki?! Publiczność oszalała z radości, a HBK tanecznym krokiem wszedł do ringu! Fani przecierają oczy z zaskoczenia!

 

Shawn Michaels: Panie i Panowie! Chłopcy i dziewczęta! Fani WWE w każdym wieku! Witajcie na MONDAY NIGHT RAW! Zapewnie wszyscy się zastanawiacie co tu robi stary, poczciwy The Heartbreak Kid - Shawn Michaels! Otóż... w tamtym tygodniu, był to bodajże wtorek, siedzę sobie z rodzinką przy stole, a tu nagle dzwoni do mnie telefon. Patrzę... kurczę - Vince McMahon! Ciekawe co ode mnie chcę? Odbieram zatem, a tu Prezes swoim jak zwykle łagodnym szepnął mi do ucha, że szuka nowego Generalnego Managera RAW i proponuje mi to stanowisko. Powiedziałem mu, że zastanowię się i oddzwonię. Ale przecież... kocham wrestling! Uwielbiam ten biznes! Dlatego już po kwadransie zadzwoniłem do Viniego i powiedziałem, że biorę tą robotę! I tak... ZOSTAŁEM GENERALNYM MANAGEREM RAW! Dla mnie to tymbardziej przyjemność, że Prezes pomyślał o mnie akurat przed największą galą - WrestleManią trzydziestą! Wspólnie będziemy mogli podziwiać jubileuszową WrestleManię! Ale... do WrestleManii jeszcze miesiąc! Skupmy się na dzisiejszym RAW! A zaplanowaliśmy kilka naprawdę ciekawych walk. Postanowiłem, że dzisiaj zobaczymy starcie Gwiazdy Roku 2013 - Daniela Bryana! z... Dyrektorem do spraw Operacji - Kanem! Ponadto odbędzie się walka kwalifikacyjna do Money in the Bank matchu na WrestleManii trzydziestej. Rywalem Justina Gabriela będzie Tyson Kidd! Do ringu na RAW po czterech latach powróci Batista! Rywalem Animala będzie Sheamus. A w Main Evencie WWE Champion Randy Orton zmierzy się z Albertoooooooooo Deeeeeeeel Rioooooooooo! To i wiele więcej czeka Was na dzisiejszym Monday Night RAW!

 

Tymi słowami Shawn skończył przemowę i przy swojej muzyce opuścił ring.

 

---

 

Money in the Bank Qualifying - Normal Match

Justin Gabriel vs Tyson Kidd

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/2098/jgabriel.jpgvshttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/1427/Tyson_Kidd_2012CutByJibunjishin4.jpg

Byli tag team partnerzy uraczyli publiczność naprawdę świetnym show i dużą ilością ciekawych akcji. Pojedynek trwa już ponad dziesięć minut, a w natarciu jest Afrykańczyk. Częstuje rywala Hurricanraną. Do tego odbija się od lin... Springboard Crossbody! Ale Tyson zdołał przerolować i przejść do pinu! 1...2... Kick Out! Kanadyjczyk Irish Whipem ciska go w narożnik. Wrzuca rywala na wyższą linę, a ten odpowiada kilkoma Punchami w głowę, a Tyson pada na matę. Justin wchodzi na samą górę... 450 splash!!! Pin 1...2...3! Afrykańczyk jedzie na WrestleManię!

Winner: Justin Gabriel (by pinfall)

 

---

 

PROMO WRESTLEMANIA XXX

 

---

 

Czas na gościa Renee Young!

 

Renee Young: Witajcie! Jest ze mną WWE Champion - Randy Orton! Randy... dzisiaj Twoim rywalem jest Alberto Del Rio. Czy to dla Ciebie dobry test przed pojedynkiem z Batistą na WrestleManii?

Randy Orton: Po pierwsze... do WrestleManii pozostał jeszcze nieco ponad miesiąc. Znając Dyrekcję stoczę jeszcze parę walk, więc nie można tego pojedynku z Albercikiem nazwać testem. Po drugie każdy rywal, który ma ze mną walczyć automatycznie na starcie stoi na straconej pozycji. Po trzecie denerwuje mnie, że od Royal Rumble wszyscy mówią więcej o Batiście niż o mnie! O Legend Killerze! Viperze - Randym Ortonie! Na Survivor Series pokonałem olbrzyma jakim jest Big Show. Na TLC w rewanżu okazałem się także od niego lepszy. A na Royal Rumble po raz kolejny pokonałem Daniela Bryana. Kiedy zakończyłem stare porachunki i udowodniłem, że to ja jestem Twarzą WWE pojawił się "Bootista". Dave... nie wiem czy ty do cholery widzisz, ale publika Cię nie cierpi. Ja Cię nie cierpię. Wszyscy Cię nie cierpią! Na WrestleManii nie tylko Ci pokażę gdzie jest Twoje miejsce... ale po raz kolejny pokażę wszystkim dlaczego... jestem Legend Killerem!

 

---

 

Normal Match

Batista vs Sheamus

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/7/Batista_CutByJess_28February2014.jpgvshttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/1439/sheamus2.png

Pojedynek bardzo wyrównany. Trwa właśnie wymiana ciosów. A to jeden, a to drugi częstuje się mocnym Punchem w głowę. W końcu wydaje się, że inicjatywę przejmuje Batista, bo po kilku solidnych uderzeniach ciska rywala Irish Whipem na liny. Robi jednak błąd, bo schyla się, a Sheamus to wykorzystuje częstując go mocnym kopnięciem w klatkę piersiową. Celtycki Wojownik ciska rywala w narożnik... i mamy Corner Clothesline! Irlandczyk przejmuje powoli kontrolę nad walką. Podnosi Animala i ustawia między linami. Beats of the Bodhran! Sheamus kilkakrotnie uderza w klatkę piersiową oponenta. Do tego Irlandczyk wstaje na krawędzi ringu... i Big Boot! Sheamus przechodzi do przypięcia 1...2... Kick Out! Great White sygnalizuje akcję kończącą! Bierze rozbieg... SPEAR OD BATISTY!!! Zwierzak w ostatniej chwili zaatakował! Do tego wyniesienie... Batista Bomb! Przypięcie 1...2...

 

*I hear voices in my head...*

 

To Orton! Batista przerwał pin będąc pewny, że już było trzy i wygrał walkę. Randy wstaje na stage'u i wznosi swój pas mistrzowski do góry. Natomiast Animal stoi przy linach... i zostaje zaskoczony Schoolboy Pinem! 1...2...3! Sheamus wygrywa!

Winner: Sheamus (by pinfall)

Irlandczyk ucieka zadowolony z ringu, a Dave próbuje się jeszcze kłócić z sędzią. Po chwili godzi się jednak z porażką. Randy w międzyczasie wziął mikrofon i zaczął przemawiać.

 

Randy Orton: Dave! Dave! Co z Tobą? Czyżbyś przegrał swoją walkę? Smutne... stary Animal nie nauczył się, że trzeba mieć oczy dookoła głowy. Wiesz co Ci powiem Dave? Kiedyś może rzeczywiście byłeś Animalem. Byłeś niebezpiecznym zwierzem, którego każdy mógł się obawiać. Ale teraz... teraz jednak jesteś zwykłym, malutkim zwierzaczkiem. Małym szczeniaczkiem, który co najwyżej może zsikać się ze strachu widząc silniejszego i potężniejszego rywala od siebie.

 

Batista: Wiesz kim za to ty jesteś? Nie jesteś żmiją. Jesteś co najwyżej wkurwiającym małym gadem!

 

Randy Orton: Fani chyba nie podzielają Twojego zdania! Ciekawe... czyżby Cię nie lubili? Czyżby tęsknili za starym drapieżcą? Czyżby nie kupowali zwykłego... pomyślmy jak to ująć... LIZUZA?

 

Batista: Nagle zacząłeś skupiać się na tym co fani mówią? Nie ośmieszaj się! Lepiej myśl o WrestleManii trzydziestej! Bo na niej stracisz WWE Championship! I to ja będę ostatnim, który będzie stał na nogach!

 

Randy Orton: Co masz na myśli?!

 

Batista: LAST MAN STANDING MATCH! Co ty na to Orton?!

 

Randy Orton: Z przyjemnością spowoduje u Ciebie zawał serca Dave! Masz to!

 

Zabrzmiała muzyka Batisty, a publiczność wydawała się zaskoczona tym co przed chwilą się wstało i panowała zupełna cisza na hali.

 

---

 

Zaglądamy na zaplecze. Widzimy jak idzie Shawn Michaels. Nagle zaczepia Triple H, który wychodził ze swojego biura z Kanem.

 

Triple H: Shawn stary druhu! Jak się masz?

 

Shawn Michaels: Od czasu do czasu pojękiwanie przez kręgosłup, a tak to czuję się jakbym miał drugą młodość.

 

Kane: Czy moja walka z Danielem Bryanem to był Twój pomysł?

 

Shawn Michaels: O ile reszta pojedynków była moją inicjatywą to z inicjatywą Waszego pojedynku wyszedł Vince McMahon.

 

Kane: Znakomicie...

 

Kane udał się w kierunku ringu, a zostali HBK i HHH.

 

Triple H: Shawn... jesteś moim najlepszym przyjacielem. I nie raz ratowaliśmy sobie wzajemnie tyłek. Mam nadzieję, że nie będziesz po stronie mojego wroga i nie będziesz robił wszystkiego co Ci każe.

 

Shawn Michaels: Twój wróg? Hunter do diabła! To ojciec Twojej żony! Sam sobie stworzyłeś swojego wroga! Póki co Vince jest szefem i moim i Twoim, więc na razie...

 

Triple H: Póki co nie zapominaj Shawn, że ja jestem też COO. Mam wyższą pozycję niż Generalny Manager. A być może będę zarządzał całym WWE! Pamiętaj Shawn... jeżeli mi podpadniesz to może się źle dla Ciebie skończyć.

 

Shawn Michaels: Ty... ty mi grozisz?

 

Triple H: To ostrzeżenie Shawn. Pamiętaj kto przez ostatnie około dwadzieścia lat wspierał Cię.

 

Shawn Michaels: Wiesz co mnie martwi Hunterze? To jak się zmieniłeś pod wpływem władzy, którą posiadasz jako COO.

 

Triple H: Władza to potęga. Jako Generalny Manager przynajmniej po części może ty to wkrótce zrozumiesz. Chyba, że nie wytrwasz zbyt długo na tym stanowisku jeżeli ja dojdę do całkowitej władzy w WWE.

 

Po tych słowach Triple H odszedł. Shawn jeszcze popatrzył chwilę na niego, a potem wzruszył ramionami.

 

---

 

PROMO WRESTLEMANIA XXX

 

---

 

Normal Match

Kane vs Daniel Bryan

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/21/2071_Kane.jpgvshttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/223/2533_Daniel_Bryan.jpg

Walka trwa na środku ringu. Kane zapina rywalowi Headlock. Ten odpycha go na liny... ale zaraz Bryan zostaje potraktowany mocnym podbródkowym. Kane wchodzi na narożnik... i mamy Diving Clothesline! Daniel powalony, a Wielka Czerwona Maszyna sygnalizuje kolejną akcję podnosząc rękę. Ten jednak zdołał się wydostać częstując go Low Kickiem. Do tego solidny European Uppercut, a Kane odbija się od lin... i nadziewa na Belly to belly suplex! Daniel czeka aż rywal się znajdzie na kolanach i częstuje go serią kopnięć w klatkę piersiową, co fani kwitują okrzykami "YES!". Na koniec szykuje się kopnięcie w głowę... ale Kane zrobił unik i do tego roll-up! 1...2... Kick Out! Obydwaj się podnoszą... i podwójny clothesline! Sędzia odlicza obydwóch zawodników, którzy leżą na macie. Mamy już siedem i wstaje Bryan. Podnosi się też Kane. Daniel chciał już wykonać Running single leg high knee... ale Kane zrobił w ostatniej unik odpychając nogi rywala... i wpadając na sędziego! Ten przewraca się i wypada z ringu! Kane wykorzystuje moment i wychodzi z ringu, by wziąć krzesełko! Wchodzi z nim do ringu... i częstuje rywala Chair Shotem, co publiczność kwituje buczeniem! Kane idzie po sędziego i wrzuca go do kwadratowego pierściania, a potem powoli odlicza przypięcie 1........2........3!

Winner: Kane (by pinfall)

 

*Behold the King, The King of Kings!*

Triple H zmierza z młotkiem do ringu! Wchodzi do środka i wykopuje z ringu sędziego. Pokazuje Kane'owi, by ten podniósł Bryana. Hunter szykuje się już do Sledgehammer shotu...

 

*Look in my eyes! What do you see?!*

 

To CM Punk z krzesełkiem w ręku biegnie do ringu! Triple H i Kane natychmiast uciekają zostawiając obolałego Bryana. Wściekły Punk wciąż trzymając w ręku krzesełko bierze mikrofon.

 

CM Punk: Tylko na tyle Was stać?! Co?! Stary Triple H! W garniturze boisz się wejść tu do ringu i załatwić ze mną sprawę jak facet z facetem!

 

Ktoś zakaszlał. Okazało się, że to... Vince McMahon pokazał się na titantronie!

 

Vince McMahon: Świetnie! Widzę Hunterze, że masz już pierwszego członka do swojej drużyny na WrestleManię! Chcę ogłosić, że... ja też! CM Punk i Daniel Bryan będą w moim teamie! Gdyby nie stan zdrowia Bryana ogłosiłbym już na teraz kolejny pojedynek... ale niestety, nie będę narażał go! Za to już za tydzień... w Main Evencie RAW! Triple H i Kane zmierzą się z Danielem Bryanem i CM Punkiem!

 

Po tych słowach Vince się zaśmiał i zabrzmiała muzyka Bryana oraz Punka. Triple H krzyczał "NO!', a Punk i Bryan krzyczeli z publicznością "YES!".

 

---

 

NA NAJBLIŻSZYM SMACKDOWN!

 

ODBĘDZIE SIĘ KOLEJNY POJEDYNEK KWALIFIKACYJNY DO MONEY IN THE BANK MATCHU

DOWIEMY SIĘ CZEMU KURT ANGLE ZAATAKOWAŁ THE REAL AMERICANS ORAZ

CO OZNACZA POWRÓT EDGE'A I JEGO ZACHOWANIE PO WALCE JOHNA CENY Z MARKIEM HENRYM

 

---

 

PROMO WRESTLEMANIA XXX

 

---

 

NORMAL MATCH

Randy Orton © (WWE Champion) vs Alberto Del Rio

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/69/rorton_2.pngvshttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/2387/Alberto_Del_Rio_CutByJess08March2013.jpg

W natarciu Viper. Częstuje rywala kilkoma Punchami w głowę. Do tego odbija się od lin... mamy Clothesline! Meksykanin szybko wstaje... i robi unik przed kolejnym Clotheslinem, a po chwili mamy Double knee backbreaker! Randy powalony, a Alberto przechodzi do pinu 1...2... Kick Out! Del Rio czeka aż rywal będzie na kolanach... i mamy Superkick! Kolejne przypięcie 1...2... ponownie kick out! Zdenerwowany Arystokrata wchodzi powoli na narożnik. Czeka... Diving Senton! Ale mamy unik! Randy w ostatniej chwili się odsunął, a Del Rio z impetem upada na matę. Obydwaj wstają... i mamy Powerslam od Vipera! Randy nakręcony podnosi przeciwnika i ustawia między linami... Rope-hung DDT! Żmija sygnalizuje już finishera.. RKO!!! Pin 1...2...3! Randy wygrywa!

Winner: Randy Orton (by pinfall)

 

Randy zaczął celebrować swoją wygraną, ale nagle...

 

*I walk alone*

 

To Batista wyszedł na stage! Nie miał jednak zamiaru iść na konfrontację siłową z Randym. Na odległość Dave pokazał, że wkrótce pas będzie należał do niego, na co Randy kręci głową i wznosi do góry WWE Championship. Tym obrazkiem kończymy RAW i widzimy się na SmackDown!

 

Newsy:

 

:arrow: Po RAW Triple H potwierdził, że Kane dołącza do jego drużyny, by na WrestleManii walczyć o władzę z Vincem McMahonem. Z kolei już wiadome jest, że w drużynie Prezesa znajdą się CM Punk i Daniel Bryan.

:arrow: SmackDown! otworzy nowy Generalny Manager niebieskiej tygodniówki. GMem RAW został Shawn Michaels.

 

 

KARTA WALK NA WRESTLEMANIĘ XXX

 

WWE Championship - Last Man Standing

Randy Orton © vs Batista

http://iv.pl/images/88379493288906513022.jpg

 

5 on 5 elimination match

Team Vince McMahon vs Team Triple H

(CM Punk, Daniel Bryan, ???, ???, ???) vs (HHH, Kane, ???, ???, ???)

http://iv.pl/images/41294156271532563719.jpg

 

Money in the Bank ladder match

Sin Cara, Justin Gabriel, ???, ???, ???, ???, ???, ???

http://iv.pl/images/19656782247960509786.jpg

 

Edytowane przez Giero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  156
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.11.2012
  • Status:  Offline

Dobra, pojawił się kolejny odcinek więc skomentuję.

Na początek powiem, że szkoda. Szkoda, że tylko 4 walki odbyły się na Raw. Myślę, że 5 to powinno być takie minimum, szczególnie iż piszesz same końcówki. Ale nie ważne, odcinek mimo wszystko wyszedł solidnie, jak to na dobrego bookera przystało. ;)

- Shawn Generalnym Managerem Raw. W sumie obstawiałem, że to HBK bądź Ric Flair zostanie GM'em Raw no i nie myliłem się. Shawn wraca jako face, więc nie może obejść się bez konfrontacji w późniejszym czasie z Hunterem.

- Gabriel w Money In The Bank Ladder Matchu. Można to fajnie wykorzystać.

- Batista przegrywa przez Ortona. W sumie Batista na majku u Ciebie, i Batista na majku w prawdziwym WWE to to samo. I dobrze. Tylko ciekawi mnie co planujesz. Na zwierzaka zaczynają buczeć, a przecież zmierzy się on z innym heelem, Randy'm Ortonem. Ciekawe... :)

- No i nie musiałem długo czekać. Jest pierwsza konfrontacja. Coś mi się wydaję, że HBK jeśli nie przejdzie Heel Turnu, to dołączy do Teamu Vince'a na WrestleManii... :D

- Kane wygrywa z Bryanem przez uderzenie krzesełkiem. No cóż, Bryan u Ciebie nie jest takim terminatorem, jak choćby w prawdziwym życiu, ale myślę że to i dobrze.

- Po walce dochodzi do konfrontacji, no i jest. Pierwsze karty odsłonięte. Bryan, Punk i trzech innych (HBK mejbi) vs HHH, Kane i trzech pozostałych. Jak na razie ciekawie się zapowiada.

- Orton w Main Evencie pokonuje Alberta Del Rio. Po walce przychodzi Batista i pokazuje, że to on będzie mistrzem przez gest. To jest genialne w swej prostocie. Po co po raz kolejny dawać bitwę na słowa. Dave widać, że myśli i na razie nie spieszy mu się do konfrontacji ringowej z Ortonem.

 

Widziałem u Ciebie lepsze odcinki, dla tego oczekuję czegoś więcej po SmackDown. Niebieska tygodniówka zapowiada się ciekawie. Edge, Kurt Angle, Real Americans, Nowy GM. No właśnie nowy GM. Kim on może być? Strzelam, że będzie to Ric Flair bądź Hulk Hogan. A może jakiś heel? Kevin Nash? Czekam na SmackDown!

 

A, jeszcze jedno. Widać, że u Ciebie Orton i Cena nie walczyli o WWE World Heavyweight Championship. Napisałeś, że Orton walczył z Big Showem i Bryanem. Jeżeli masz na przykład zapisane pełne wyniki TLC bądź Royal Rumble, to może udostępnisz? Z chęcią sprawdzę, co tam się działo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

http://images3.wikia.nocookie.net/prowrestling/images/1/16/2014_WWE_Smackdown_Logo.png

FRIDAY NIGHT SMACKDOWN!

7.03.2014

Piosenka "This Life" i pokaz sztucznych ogni otworzył kolejne SmackDown! w drodze do WrestleManii! Po chwili przywitali nas komentatorzy - Michael Cole i John "Bradshaw" Layfield. Panowie przypomnieli najważniejsze wydarzenia z poprzedniej gali, czyli:

- Vince McMahon zaakceptował wyzwanie Triple H'a i oficjalnie odbędzie się ich pojedynek o władzę na WrestleManii trzydziestej.

- Kurt Angle powrócił i zaatakował The Real Americans.

- Sin Cara wygrał z Darrenem Youngiem i zakwalifikował się do pojedynku Money in the Bank na WrestleManii.

- Doszło też do powrotu Edge'a, który po walce Johna Ceny pokazał, że pas będzie należał do niego i wskazał na logo WrestleManii.

 

*Real American*

HULK HOGAN POWRACA! Na arenie jest taki pop, że komentatorzy właściwie przestali się odzywać, bo to było bez sensu. Hulkster w swoim stylu wszedł do ringu i wykonując kilka charakterystycznych dla siebie gestów już na początku SmackDown! zdołal rozgrzać publikę chyba do granic możliwości!

images?q=tbn:ANd9GcRjkhTESBMRxB-tPdm20uZmtE4hEhfq3n4htdfQD_qzvZPtKwx6BA

 

Hulk Hogan: Coś czuję bracia, że Hulkamania od dzisiaj ogarnie SmackDown! Jestem niezwykle wzruszony tym, że mogę ogłosić iż zostałem Generalnym Managerem SmackDown! Jest to olbrzymie wyróżnienie zwłaszcza, że dostaję tą funkcję tuż przed najważniejszym wydarzeniem roku jakim jest WrestleMania! A to nie będzie jakaś tam kolejna WrestleMania, to będzie WrestleMania trzydziesta brothers! Na pewno będzie się działo i będzie zabawa! Ale dzisiaj... dzisiaj jesteśmy na SmackDown! Do WrestleManii jest coraz bliżej, ale pozostał jeszcze niecały miesiąc. A co nas czeka dzisiejszego wieczoru? Kolejny reprezentant SmackDown! będzie walczył o miejsce w Money in the Bank matchu. Antonio Cesaro zawalczy z Damienem Sandowem! Ponadto zobaczymy po kolei dwóch obecnych mistrzów tag team! A w Main Evencie odbędzie się sześcioosobowy gauntlet battle royal o miano pretendenta do Mistrzostwa Interkontynentalnego na WrestleManii trzydziestej! To tyle bracia! Życzę Wam udanej zabawy!

 

 

---

 

Money in the Bank Qualifying - Normal Match

Antonio Cesaro vs Damien Sandow

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/955/3188_Cesaro.jpgvshttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/2586/damien_sandow_4.jpg

Trwa wymiana ciosów. Sandow atakuje Punchem. Cesaro odpowiada solidnym Uppercutem. Po kilku wzajemnych ciosach inicjatywę przejmuje Antonio i po kolejnym mocniejszym podbródkowy Damien odbija się od lin... i nadziewa się na Dropkick! Tymczasem Prawdziwy Amerykanin wchodzi na narożnik. Czeka aż przeciwnik się podniesie... Diving European Uppercut! Pin 1...2... Kick Out! Obydwaj wstają... i mamy Neckbreaker od Sandowa! Damien szykuje się już do You're Welcome! Ale rywal w ostatniej chwili skontrował, odepchnął go na liny, a potem Flapjack... i Very European Uppercut! Na sam koniec Neutralizer i pin! 1...2...3! Cesaro będzie walczył o walizkę Money in the Bank na WrestleManii!

Winner: Antonio Cesaro (by pinfall)

 

---

 

*You think you know me!*

 

Edge jest w drodze na ring! Ciekawe co nam powie na temat swojego powrotu przed tygodniem? Gdy Rated R Superstar wchodził do kwadratowego pierścienia zobaczyliśmy jeszcze jak na ostatnim SmackDown! John Cena pokonał Marka Henry'ego i w trakcie celebracji World Heavyweight Championa pojawił się na stage'u Edge.

 

Edge: Wróciłem! Tak to ja! Rated R Superstar, Oportinista jest znowu na SmackDown! I chcę odzyskać to co jest mi należne! Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej! Dlatego bez zbędnych celegieli... John Cena! Zapraszam Cię na ring!

 

Edge spojrzał w kierunku stage'u.

 

Edge: No dalej! Nie mam całego dnia!

 

*My time is now!*

 

A jednak Cena pojawia się na arenie! Przy swojej muzyce wchodzi powolnie do ringu, a nie tak jak zawsze wbiegając. John bierze mikrofon i kładzie pas na macie między nim, a Edgem.

 

John Cena: To co jest Ci należne? Za kogo do diabła się uważasz?! Nie ma Cię trzy lata i wracasz tuż przed WrestleManią, by odebrać mi tytuł?

 

Edge: Widzę, że przynajmniej z rozumowaniem Cena nie masz problemów. Choć miałeś tydzień, by wpaść na to.

 

John Cena: Powiem Ci raz, moja odpowiedź brzmi... NIE!

 

Fani są zaskoczeni zachowaniem Johna. Zaczęli krzyczeć

 

Edge: Ok, rozumiem... spodziewałem się takiej odpowiedzi... ale widzisz, ty już tu nic nie masz do powiedzenia.

 

John Cena: Jestem World Heavyweight Championem, mam prawo zdecydować z kim chcę walczyć!

 

Edge: Jednak pamiętasz chyba, że odchodziłem z WWE jako World Heavyweight Champion. I tak naprawdę z góry należy mi się walka o ten pas.

 

John Cena: Wiesz co Edge? To cały ty! Całą karierę idziesz na skróty! Pamiętam jak moim kosztem zdobyłeś WWE Championship realizując walizkę Money in the Bank tuż po mojej walce na New Year's Revolution! Znowu się w to samo bawisz?

 

Edge: Słuchaj! Albo załatwimy tradycyjnie załatwimy tą sprawę w ringu, albo sam odbiorę co jest moje!

 

Obydwaj byli już mocno nabuzowani. Wydawało się, że zaraz dojdzie do bójki...

 

*No Chance!*

 

Ale na stage'u z mikrofonem pojawił się Vince McMahon!

 

Vince McMahon: Ale Panowie! Co to za problem? Edge rozumiem Twoją chęć odzyskania tytułu, jednak John ma trochę racji. Musisz sobie zasłużyć, by walczyć na WrestleManii! Dlatego za tydzień... Edge zmierzy się z trzema rywalami w Gauntlet Handicap Matchu! Jeżeli pokonasz wszystkich wytypowanych przez ze mnie zawodników to dostaniesz pojedynek o Mistrzostwo Świata Wagi Ciężkiej! Jeżeli przegrasz to ten, który Cię pokona zmierzy się z Johnem Ceną na WrestleManii trzydziestej o World Heavyweight Championship! Tyle!

 

Vince uśmiechnięty opuścił arenę przy swojej muzyce, a Cena wziął swój pas mistrzowski i krzycząc "Nie uda Ci się!" wycofał się z ringu.

 

---

 

Normal Match

Billy Gunn © (WWE Tag Team Champion) (w./Road Dogg) vs Eric Rowan (w./Luke Harper, Bray Wyatt)

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/128/3098_Billy_Gunn.jpg vshttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/3755/3108_Erick_Rowan.jpg

Rowan trzyma rywala w Bearhugu. Gunn próbuje się wydostać. Częstuje olbrzyma kilkoma uderzeniami z łokcia. Po kilku w końcu się wydostaje, odbija się od lin... ale mamy Big Boot od Rowana! Pin 1...2... Kick Out! Eric podnosi rywala, a ten kontruje Jawbreakerem, a do tego Dropkick! Billy odbija się od lin... Fame-Ass-er! Pin 1...2...3! 1:0 dla New Age Outlaws!

Winner: Billy Gunn

 

Road Dogg szczęśliwy wszedł do ringu i pogratulował partnerowi. Teraz kolej na Jessego Jamesa! Rywalem Luke Harper.

 

Normal Match

Road Dogg (WWE Tag Team Champion) (w./Billy Gunn) vs Luke Harper (w./Eric Rowan, Bray Wyatt)

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/113/3086_Road_Dogg.jpgvshttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/3808/3109_Luke_Harper.jpg

Harper blokuje rywala głowę trzymając w Headlocku. Road Dogg wydostaje się uderzając kilka razy z łokcia w brzuch przeciwnika. Do tego DDT! Harper wstaje, ale chwieje się i upada na liny. Jesse James to wykorzystuje... wykonując Leapfrog body guillotine! Do tego mamy charakterystyczny taniec. Road Dogg odbija się od lin.. Shaky Knee Drop! Pin 1...2... Kick Out! Mistrz Tag Team szykuje się do kolejnego ataku i wstaje przy linach... a Rowan wykorzystuje to i łapie go za nogę! Sędzia natychmiast reaguje, ale i tak uwaga Road Dogga została odwrócona i wykorzystał to Harper atakując Double Axe Handle w plecy! Billy Gunn natychmiast rusza w stronę rywali i powala Bray'a i Erica Clotheslinem! Tymczasem w ringu Luke częstuje przeciwnika European Uppercutem. Ten odbija się od lin... i mamy Shake, Rattle and Roll! Road Dogg próbuje wynieść rywala... Pumphandle falling powerslam! Pin 1...2...3!

Winner: Road Dogg (by pinfall)

Billy Gunn wyciąga przyjaciela z ringu i uciekają wraz ze swoimi pasami mistrzowskimi z areny. Bray jest mocno poddenerwowany na swoich towarzyszy, że przegrali te walki.

 

 

---

*Medal*

Już chyba wszyscy wiemy kto zmierza do ringu! Kurt Angle powrócił tydzień temu na SmackDown! Zaatakował The Real Americans, ale widać było, że Złotemu Medaliście Olimpijskiemu w szczególności zależało na Swaggerze. Co ma nam do powiedzenia?

 

images?q=tbn:ANd9GcQnCKiJGHFbl6aytKk_I0kPy-FKviOWA7Ktwsw4E3uYkUxKJfCVpQ

 

Kurt Angle: Szczerze? Cholernie za Wami tęskniłem! Wróciłem do WWE! Wróciłem na SmackDown! Teraz jednak mam zupełnie inne cele niż na przykład dziesięć lat temu. Odchodząc z WWE wiedziałem, że wtedy dokonałem tu już absolutnie wszystkiego! Zdobyłem właściwie wszystkie tytuły mistrzowskie! Walczyłem z największymi sukinsynami tej organizacji! Walczyłem nawet z Hulkiem Hoganem, który teraz jest Generalnym Managerem SmackDown! Zrobiłem w tej organizacji już właściwie wszystko... Spytacie więc pewnie - to po co do cholery wróciłem?! Odpowiedź jest prosta - Jack Swagger! Wiecie co? Po prostu go nie cierpię! To dlatego, że niemal wszyscy uważają, że on jest nowym Kurtem Angle! Ma moje ruchy! Ma MOJĄ AKCJĘ KOŃCZĄCĄ! Czas z tym skończyć! Jest tylko jeden Kurt Angle! Jack! Jeżeli jesteś w arenie to rusz swoje dupsko na ring!

 

*Patriot*

 

Długo Angle nie czekał na odpowiedź. Zabrzmiała muzyka Prawdziwych Amerykanów, a pojawił się... Zeb Colter! Stanął jednak tylko na stage'u.

 

Kurt Angle: Kim ty do diabła jesteś?!

 

Zeb Colter: Nazywam się Zeb Colter! Wiem, że chciałeś zobaczyć Jacka, ale...

 

Kurt Angle: Ale z Tobą nie będę gadał! Jestem Kurt Angle! Jestem Złotym Medalistą Olimpijskim! I zasługuję na szacunek rywali! A jeżeli Swagger nie pojawia się tu osobiście to dla mnie oznacza, że się mnie boi! Przekaż Jackowi, że rzucam mu wyzwanie na WrestleManię trzydziestą! Ja i on w submission matchu! Zwycięzca nie będzie miał prawa używać Ankle Locku do końca swojej kariery! A teraz staruszku znikaj stąd, bo to mój czas antenowy!

 

Zeb Colter: Chcę powiedzieć, że powinieneś uważać na swoje słowa. W imieniu Jacka akceptuję Twoje wyzwanie! Bo my nie boimy się wyzwań! Jesteśmy Prawdziwymi Amerykanami! Nikt nie może nam grozić! We the people!

 

Kurt zaczął się śmiać... ale nagle z trybun do ringu wybiegł Swagger, który chwycił nogę rywala i zapiął Patriot Lock! Angle jednak sobie poradził przechodząc na plecy i odkopując Swaggera! Ten szybko uciekł z ringu, a Kurt stanął przy linach i zaczął rzucać groźby Jackowi. Zabrzmiała muzyka Swaggera, a ten rozkładając ręce opuszczał arenę będąc wybuczony przez publiczność.

 

---

Czas na gauntlet battle royal match o miano pretendenta do Mistrzostwa Interkontynentalnego należącego do Big E!

 

#1 Broken Dreams

 

To Drew McIntyre! I to tego przy swoim starym theme songu! Szkot wchodzi do ringu i bierze mikrofon.

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/614/drewmcintyrebymrigfx.png

 

Drew McIntyre: WWE od kilku miesięcy pogrążało mnie. Przez debilny pomysł kogoś z władz zostałem połączony w stajnie z Heathem Slaterem i Jinderem Mahalem. Męczyłem się z tymi dwoma debilami i co galę skopywano mi tyłek nie ważne z kim walczyłem... koniec bycia Jooberem! Koniec z kręcenia się z dwoma frajerami! Od dzisiaj Wybraniec Vince'a McMahona wraca do swojej starej postaci! Można powiedzieć, że przywdzieram swoją starą skórę! Tyle, że od dzisiaj nie jestem Wybrańcem Vince'a McMahona! Jestem Wybrańcem samego BOGA! On zesłał mnie tu, by jako chrześcijański Europejczyk nawrócił Was wszystkich! Pamiętajcie! Bóg jest jeden!

Drew przestał przemawiać i zabrzmiało...

 

#2 Somebody Call My Momma

 

To Xavier Woods w tanecznym kroku zmierza do ringu!

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/870/Xavier_Woods.jpg

 

Eliminacje:

:arrow: Xavier Woods wyeliminowany przez Drew McIntyrera po Clotheslinie

:arrow: Tensai wyeliminowany przez Drew McIntyrera po Big Boocie

:arrow: Curtis Axel wyeliminowany przez Titusa O'Neila po wyrzuceniu z ringu

:arrow: Titus O'Neill i Drew McIntyre wyeliminowany przez Marka Henry'ego po Clotheslinie

 

Po walce Mark cieszył się z wygranej i wskazał na logo WrestleManii trzydziestej.

 

 

---

 

If you smeeeeeeell what The Rock is cooking!

 

THE ROCK WRACA NA SMACKDOWN! Wydawało się, że już nie czeka nas nic wielkiego tego wieczoru, ale DWAYNE JOHNSON ZNOWU W WWE! Publika szaleje i krzyczy "Rocky"! A The Rock wchodzi do ringu i wykonuje swój charakterystyczny gest brwiami i patrzy w logo WrestleManii trzydziestej! Kto by się spodziewał!

 

The Rock: Finally... THE ROCK HAS COMEBACK... TO FRIDAY NIGHT SMACKDOWN! The Rocka nie mogła ominąć WrestleMania trzydziesta, bo WrestleMania trzydziesta bez The Rocka jest niczym! Dlatego też The Rocka zaprasza najbardziej odważnego sukinsyna, który będzie chętny zmierzyć się z The Rockiem na WrestleManii! Czekam na chętnego tydzień! Na następnym SmackDown! ma pojawić się gość, który chce bym skopał mu tyłek! If you smeeeeeeell what The Rock is cooking!

Ponownie zabrzmiała muzyka The Rocka! Obrazkiem spoglądającego go na logo WrestleManii trzydziestej kończymy to SmackDown! Widzimy się na RAW!

 

 

 

KARTA WALK NA WRESTLEMANIĘ XXX

 

 

5 on 5 elimination match

Team Vince McMahon vs Team Triple H

(CM Punk, Daniel Bryan, ???, ???, ???) vs (HHH, Kane, ???, ???, ???)

http://iv.pl/images/41294156271532563719.jpg

 

WWE Championship - Last Man Standing

Randy Orton © vs Batista

http://iv.pl/images/88379493288906513022.jpg

 

Submission Match

Jack Swagger vs Kurt Angle

http://iv.pl/images/90084184856454255000.jpg

 

Intercontinental Championship - Normal Match

Big E Langston © vs Mark Henry

http://iv.pl/images/32310320083793509597.jpg

 

Money in the Bank ladder match

Sin Cara, Justin Gabriel, Antonio Cesaro, ???, ???, ???, ???, ???

http://iv.pl/images/19656782247960509786.jpg

 

 

Newsy:

 

:arrow: Jak można było zauważyć gimmick Drew McIntyre'a przeszedł transformację. Od teraz znów będzie Wybrańcem, ale samego Boga. Mówi się też o dużym pushu. Ciężko jednak powiedzieć, czy będzie facem, czy heelem.

 

 

Wiem, może słabo wyszedł ten odcinek. Jednak od następnego będę pisał nie będę schodził poniżej pięciu pojedynków!

Edytowane przez Giero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline

Cóż... dopiero teraz przeczytałem diary i powiem ci szczerze... wychodzi to wszystko średnio. Pod zwlgędem story jest ok, walki krótkie, ale na tygodniówkach i tak niewiele z nich czytam, segmenty niezłe ale brakuje ci czegoś bardzo ważnego. Wogóle nie wczuwasz się w gimnicki. Wszyscy mówią podobnie do siebie. Najbardziej oryginalny speeh wyszedł.... McIntyre'owi! Wolę oglądać wrestling od sportów walki typu boks, bo tutaj w ringu sa dwie całkwicie różne osobistości, każdy jest inny... u ciebie jakoś tego nie czuję. Musisz to porawić.

 

 

PS The Rock rzuca wyzwanie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  156
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.11.2012
  • Status:  Offline

SmackDown wyszło nienajgorzej, no ale wciąż może być lepiej. McIntyre zmienia gimmick i jak to powiedział przedmówca, to była największa zaleta SmackDown. Dobrze podbudowałeś feud Angle'a ze Swaggerem, a tak poza tym to nic ciekawego się nie wydarzyło. Może wymiana zdań między Edge'm a Ceną też była poniekąd ciekawa. W każdym razie czekam na Raw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

@Paul Heyman dzięki za uwagi. Co do Speechów to może z czasem lepiej będą mi wychodzić, bo po raz pierwszy na poważniej wziąłem się za pisanie WWE.

@Shocker98 myślę, że od teraz będzie lepiej ;)

 

http://cdn3.sportsmockery.com/wp-content/uploads/2013/03/RAW-LOGO.png

MONDAY NIGHT RAW

10.03.2014

Piosenka "Tonight is the night" i pokaz sztucznych ogni otworzyło kolejne Monday Night RAW! Po chwili przenieśliśmy się do naszych stałych komentatorów - Michaela Cole'a, Johna "Bradshowa" Layfielda i Jerry'ego "The Kinga" Lawlera! Panownie przypomnieli wydarzenia z poprzedniego tygodnia, kiedy to:

- Shawn Michaels został Generalnym Managerem RAW

- Justin Gabriel zakwalifikował się do Money in the Bank matchu na WrestleManii.

- Doszło do walki Kane'a z Danielem Bryanem. Za pomocą Triple H'a i krzesełka wygrał Dyrektor do spraw Operacyjnych. Później obydwaj jeszcze chcieli obijać Bryana, ale na pomoc przyszedł CM Punk. Sytuację przerwał Vince McMahon, który ogłosił, że Punk i Bryan będą w jego drużynie na WrestleManii.

- Najpierw Randy Orton przeszkodził Batiście w jego walce z Sheamusem, a potem Animal pojawił się po walce Vipera z Alberto Del Rio.

 

Co nas dzisiaj czeka?

 

*Sheamus zmierzy się z R-Truthem o miejsce w Money in the Bank matchu*

*The Wyatt Family zmierzą się z The Shield!*

*W Main Evencie CM Punk i Daniel Bryan zmierzą się z Triple H'em i Kanem*

 

---

 

*Look in my eyes! What do you see?*

 

To muzyka CM Punka otwiera dzisiejsze RAW! Best in the World pojawia się na stage'u. Co ciekawe... za chwilę wychodzi i staje obok jego Daniel Bryan! Uśmiechają się do siebie i przybijają żółwika, a za chwilę... robią miejsce Vince'owi McMahonowi! Cała trójka idzie do ringu. Gdy wchodzą do środka mikrofon bierze Chairman WWE.

 

Vince McMahon: Czujecie to? To słodki smak wygranej, który czeka moją drużynę na WrestleManii trzydziestej! Dwadzieścia siedem dni pozostało do największej gali w tym roku! Cholera! Aż sam mam ciarki na plecach! Myślę, że również Wy! Ludzie zebrani tutaj w arenie i przed telewizorami nie możecie doczekać się, by zobaczyć jak moi zawodnicy kopią dupska drużynie Triple H'a! Tydzień temu ogłosiłem, że do mojej drużyny dołączą Ci dwaj faceci, którzy stoją obok mnie, czyli CM Punk i Daniel Bryan! Pierwszy to Najlepszy na świecie! Drugi jest niesamowitym technikiem! Ale! To zaledwie dwie karty odsłonięte z mojej talii! Mam jeszcze trzy miejsca! I postanowiłem, że dzisiaj poznacie moją tajemnicę! Tajemnicę tego, kto wzmocni moją drużynę na WrestleManię trzydziestą! Więc zaczynajmy! O to Lionheart! King of the World! Y2J! CHRIS JERICHO!

 

Break the Walls Down!

 

CHRIS JERICHO WRACA DO WWE! Y2J został dość ciepło przyjęty przez fanów. Chris wszedł energicznym krokiem do ringu. Przywitał się z Danielem Bryanem, Vincem McMahonem i trochę nięchętnie, ale jednak podał rękę CM Punkowi i stanął obok jego.

 

Vince McMahon: Kolejny człowiek miał na pieńku i z Triple H'em i z Randym Ortonem. Zdobył chyba wszystkie możliwe tytuły mistrzowskie w WWE. W następnym roku minie dwadzieścia lat od jego debiutu we wrestlerskim ringu! Największy Atleta Świata! BIG SHOW!

 

Well it's the Big Show!

 

Really?! Big Show powraca! Nie widziany był w ringu od TLC 2013 kiedy walczył z Randym Ortonem i doznał kontuzji po ataku Triple H'a i Kane'a w walce bez dyskwalifikacji o WWE Championship. Teraz olbrzym zmierza do ringu i stanął obok Daniela Bryana.

 

Vince McMahon: Na sam koniec... Nie spodziewałem się, że tego człowieka poproszę kiedyś o pomoc. Ale tak jak wiele razy niemal miałem przez niego zawał serca tak teraz może on uradować mi posadę. To ja właściwie wprowadzałem go do WWE! To Teksański Grzechotnik! Jeżeli wiedzie o kim mówię krzyknijcie wszyscy razem HELL YEAH!

 

Dźwięk zbitego szkła

 

STONE COLD STEVE AUSTIN!!!! To chyba największa niespodzianka jeżeli chodzi o team Vince'a McMahona! Steve wszedł do ringu przy olbrzymiej owacji publiczności i stanął po lewej stronie, obok Chrisa Jericho. Vince wyszedł przed szereg.

 

Vince McMahon: O TO MÓJ ZESPÓŁ! Steve Austin! Chris Jericho! CM Punk! Daniel Bryan! Big Show! Najlepsi z najlepszych! To jest mój wymarzony team na WrestleManię trzydziestą! To jest zwycięski team cholera jasna! Triple H! Teraz do Ciebie się zwracam! Dzisiaj czekam na Twoją odpowiedź! Podaj skład swojej drużyny! A od następnego RAW nasi zawodnicy będą w solowych walkach mierzyć się między sobą aż do WrestleManii trzydziestej! A potem! Nie muszę mówić co Ciebie czeka i Twoich towarzyszy Hunterze. Bo od tej chwili TO JA! Stanowię tą grę...

 

Vince na sam koniec uśmiechnął się i przy swojej muzyce ze swoją drużyną opuścił arenę. Cała szóstka została pożegnana olbrzymim popem.

 

---

Walka #1

Normal Match

Rey Mysterio vs Kofi Kingston

http://iv.pl/images/64018391166749355649.jpg

Panowie zaczęli od przyjacielskiego podania sobie ręki. Potem mamy gong... i ruszyli! Z klinczu lepiej wyszedł Kofi, który zapiął Headlock. Mistrz 619 odpowiedział kilkoma ciosami z łokcia i wydostał się, a następnie odbija się od lin... i zostaje zatrzymany Jumping Back Elbow przez Kingstona! Kofi podnosi rywala i Irish Whipem próbuje cisnąć go w narożnik, jednak ten odwraca akcję i to Ghanijczyk ląduje w narożniku! Rey bierze rozbieg... i Back Body Dropem zostaje wyrzucony na krawędź narożnika! Kofi dopiero po chwili to zauważył i zostaje skarcony Springboard Hurricanraną! Kingston ląduje na drugiej linie naprzeciwko co oznacza chyba 619... ale w ostatniej chwili Kofi przechwytuje nogi rywala! Rey trzyma się ciągle lin, a zdenerwowany Kingston w końcu wyciąga rywala i katapultą ciska go w narożnik. To tego bierze rozbieg... i atakuje Dropkickiem w plecy! Afrykańczyk wchodzi wchodzi na narożnik i szykuje się Diving Crossbody... ale Rey w ostatniej chwili zrobił unik! Do tego częstuje Kofiego solidnym kopnięciem w klatkę piersiową! Meksykanin sam teraz wchodzi na narożnik... a Kofi wstaje... i popycha Rey'a, a ten upada z narożnika w banery po za ringiem! Sędzia upomina Kofiego, który tylko rozkłada ręce... i bierze rozbieg, wy wykonać Suicide Dive! Kingston jak nie on wstał i zaczął pokazywać swoją wyższość nad rywalem. Wrzuca go do ringu i przechodzi do przypięcia 1...2... Kick Out! Kofi kręci głową, ale za chwile odbija się od lin mamy Boom, Boom, Boom... Boom Drop! Afrykańczyk sygnalizuje kolejny atak i czeka, by przeciwnik wstał... Trouble in Paradise! Pin 1...2...3!

Winner: Kofi Kingston (by pinfall)

Kofi celebruje zwycięstwo, ale wygląda trochę jak nie on. Podnosi jednak Rey'a i dziękuje mu za walkę... by chwilę później wyprowadzić mu Low Blow!!! Kingston zostawia rywala i opuszcza ring śmiejąc się, a publika żegna go dużym heatem.

 

 

---

Aweeeesoooome zabrzmiało z głośników, a to oznacza, że dawno niewidziany Miz zmierza do ringu! Czas na Miz TV!

 

MIZ TV

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/4658/the_miz_tv_logo_unconquerable.jpg

Miz: Witajcie w moim niesamowitym show jakim niewątpliwie jest Miz TV! Do każdego mojego programu dobieram gości z rozmysłem i biorąc pod uwagę to co obecnie dzisiej się w WWE. A obecnie trwa chyba najgorętsza w historii organizacji Road to WrestleMania! Na WrestleManii trzydziestej jednym z najciekawszych pojedynków będzie starcie o WWE Championship! Randy Orton zmierzy się ze zwycięzcą Royal Rumble matchu Batistą! I to najpierw Animala chcę zaprosić do ringu!

 

*I Walk Alone*

 

Batista pewnym krokiem i uśmiechnięty, choć wybuczany przez publiczność zmierza do ringu. Tam przywitał się z Mizem i wstanął obok

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/7/Batista_CutByJess_28February2014.jpg

 

Miz: Dave... Zanim zaproszę Randy'ego na spokojnie chciałbym zadać Ci jedno pytanie. Jak reagujesz na zmianę zachowania publiczności w stosunku do Ciebie?

Batista: Jest mi to w tej chwili obojętne. Mogą sobie na mnie buczeć, mogą na mnie gwizdać... w każdym bądź razie to ja wygrałem Royal Rumble Match 2014 i to ja zasłużenie jadę na WrestleManię trzydziestą! Każdy może sobie mówić co chce, ale nic, ani nikt już nie zmieni tego faktu!

Miz: Dzięki Dave za odpowiedź, a teraz chciałbym zaprosić...

 

*I hear voices in my head...*

 

Miz niezawodolony, że mu ktoś przerwał odszedł na bok i oparł się o liny. Natomiast Randy wszedł do ringu i wziął mikrofon.

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/69/rorton_2.png

Randy Orton: Po pierwsze chcę podkreślić, że jako WWE Champion i Twarz tej organizacji to ja powinienem być zaproszony do tego jakże dennego programu, prowadzonego przez jakże wielkiego idiotę. Po drugie... Dave! Widzę, że moje słowa sprzed tygodnia chyba podziałały na Ciebie!

Batista: Nie wiem o co Ci chodzi Randy... jedynym człowiekiem, którego słucham... jestem ja sam! Nie potrzebuję nikogo! Absolutnie nikogo, by udowodnić, że jestem lepszy od Ciebie, czy też każdego innego zawodnika w WWE!

Randy Orton: Jednak potrzebowałeś kogoś! Potrzebowałeś samego Triple H'a jako COO, by powrócić i zgarnąć walkę o WWE Championship na WrestleManii trzydziestej!

Batista: Czy ty naprawdę jesteś takim debilem na jakiego wyglądasz?

Randy Orton: Dave... Dave... Dave... Chcesz obrażając mnie wyrobić sobie przewagę psychiczną? To na mnie nie działa! To ja jestem Legend Killerem! To ja mogę zabrać Ci wszystko co posiadasz!

Batista: Jesteś Legend Killerem?

Randy Orton: Jestem!

Batista: Serio?!

Randy Orton: Tak!

Miz: Really? Przed te mną stoją dwaj uczestnicy jednej z najważniejszych walk WrestleManii trzydziestej, a kłócicie się jak małe dzieci!

Batista: Zamknij ryj Miz!

Miz: To ty się zamknij Dave! Pamiętaj, że to jest mój program! To ja w tej chwili mam władzę! I nikt nie będzie mi podskakiwał!

Randy przyglądał się z uśmiechem tej scenie, a Batista... uderzył z pięści w głowę Miza! Orton rzucił się zapinając Sleeper Hold Animalowi, ale ten zdołał z rzucić rywala z siebie. Mamy Gut Kick i próba Batista Bomb... ale Randy wydostaje się uderzając w czołowa przeciwnika! Do tego... mamy RKO!!! Fani skwitowali to gromkim wiwatem i Orton opuścił arenę. Tymczasem Miz zdjął z siebie marynarkę i koszulę... i mamy Skull-Crushing Finale na Batiście! Niesamowity wykopał Animala z ringu i nakręcony pokazywał swoją wyższość przy swojej muzyce.

 

 

---

 

Walka #2

Money in the Bank Qualifying - Normal Match

R-Truth vs Sheamus

http://iv.pl/images/74896677139226276113.jpg

Panowie zaczęli od przyjacielskiego podania ręki... a potem ruszyli w klincz! Lepiej z pojedynku siłowego wyszedł Sheamus i zapiął boczny Headlock. R-Truth odepchnął go na liny... a ten odpowiedział Running Shoulder Blockiem! Irlandczyk odbija się od lin, Truth przechodzi pod nim, ten znowu się odbija od lin... i mamy Dropkick od R-Trutha! Prawda podnosi rywala i Irish Whipem ciska go w narożnik. Sam bierze rozbieg... i jest Missile Dropkick! R-Truth wchodzi na narożnik... i mamy Diving Leg Drop! Przypięcie 1....2... Kick Out! Killings nie przerywa ataku i zapina Headlock w parterze. Sheamus sygnalizuje sędziemu, że może dalej walczyć. Powoli się podnosi... i częstuje rywala kilkoma uderzeniami z łokcia. W końcu wydostaje się z dźwigni, odbija się od lin... Running knee lift! Irlandczyk podnosi przeciwnika i przerzuca między liny! Beats of the Bodhran! Publiczność odlicza każde uderzenie w klatkę piersiową, aż Sheamus puszcza R-Trutha, przechodzi na krawędź ringu... i częstuje oponenta uderzeniem z kolana! Irlandczyk nakręcony pokazuje swoją wyższość i wchodzi do środka ringu, by przejść do przypięcia 1...2... Kick Out! Sheamus podnosi R-Truha i wynosi na High Cross... ale ten się wydostaje! Odbija się od lin... i zostaje zatrzymany Back Elbow! Celtycki Wojownik wstaje i sygnalizuje swój finisher! R-Truth się podnosi... i mamy Brogue Kick! Przypięcie 1...2...3! Sheamus jedzie na WrestleManię!

Winner: Sheamus (by pinfall)

 

Po walce Sheamus pomaga wstać R-Truthowi i klepie go po plecach, co trybuny kwitują brawami.

 

---

 

Czas na wywiad! Renee Young będzie rozmawiać z Triple H'em!

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/5179/Renee_Young__3_CutByJess_21December2013.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/74/2894_Triple_H.jpg

Renee Young: Witajcie! Moim gościem jest nasz COO - Triple H! Hunterze... dzisiaj po wielu latach stoczysz walczę na RAW. W tag teamie z Kanem zmierzysz się z CM Punkiem i Danielem Bryanem. Co uważasz o decyzji Vince'a McMahona?

Triple H: Co sądze o jego decyzji? To proste - sądzę, że jest niedorzeczna! Niestety to co rozporządzi Prezes organizacji nie można podważyć... ale wkrótce to się zmieni!

Renee Young: Ty sam jesteś gotowy do dzisiejszego pojedynku?

Triple H: O jestem bardziej niż gotowy! Wraz z Kanem tak skopiemy dupy Punkowi i Bryanowi, że przez cały tydzień nie będą mogli usiąść!

Renee Young: Co powiesz o składzie drużyny Vince'a McMahona na Wasz pojedynek na WrestleManię trzydziestą? Steve Austin, Chris Jericho, Big Show, Daniel Bryan i CM Punk... Czy dzisiaj ty ujawnisz swój team?

Triple H: Powiem tak - obojętne mi jest kogo w drużynie będzie miał Vinie. Steve Austin to już stary emeryt! Y2J nie walczył od kilku miesięcy, bo wolał dawać koncerty ze swoim zespołem i pisać pewnie denną biografię... Big Show może i jest olbrzymi, ale porusza się po ringu jak mucha w smole, CM Punk to najbardziej przemądrzały zawodnik w WWE, a Bryan po za okrzykami YES! nic nie ma do pokazania. Czy ujawnię swoj team? Cierpliwości Renee... cierpliwości! Vince myśli, że ma sytuację pod kontrolą, ale to ja będę się śmiał ostatni! Bo to ja! The Game stanowię tą grę!

Renee Young: Dzięki za wywiad.

 

---

 

Walka #3

Normal Tag-Team Match

The Shield vs The Wyatt Family

http://iv.pl/images/80485470894884729690.jpg

Zaczynają Rollins i Harper. Z klinczu lepiej wyszedł członek Rodziny Wyattów i przeciągnął siłowo w narożnik. Tam sędzia zaczyna odliczać, a Luke powoli puszcza przeciwnika... i częstuje go solidnym Punchem w głowę! Harper ciska rywala Irish Whipem w przeciwległy narożnik i sam bierze rozbieg... ale Seth kontruje uderzeniem z łokcia! Do tego wchodzi na narożnik... Diving Moonsault!!! Pin 1...2... Kick Out! Luke z dużą siłą odrzucił rywala. Rollins robi zmianę z Ambrosem, a ten wbiega i zaczyna częstować Harpera wściekłą serią kopnięć. Dean podnosi Luke'a i Irish Whipem ciska go na liny... i ten chwyta się lin podczas, gdy Mistrz Stanów Zjednoczonych próbował wykonać Dropkick i upadł twarzą na matę! Luke robi zmianę z Erickiem i obydwaj podnoszą rywala, ciskają Irish Whipem w liny... i częstują go podwójnym Back Elbow! Rowan podnosi przeciwnika... i mamy Bearhug! Ambrose walczy z bólem... ale w końcu zaczyna kontrować częstując Ericka ciosami z łokcia w głowę! Do tego Gut Kick... i Jawbreaker! Ambrose podchodzi do swojego narożnika, by zrobić zmianę. Chęć wejścia sygnalizuje Reigns, ale Dean go ignoruje i robi zmianę z Rollinsem. Ten odbija się od lin, by wziąć rozbieg... i częstuje Dropkickiem Rowana! Przypięcie 1...2... Bray przerywa! Od razu do ringu wskakuje Ambrose i biegnie szalony na Wyatta... ale ten chwyta jego głowę i wyrzuca z ringu. Bray wychodzi z kwadratowego pierścienia i po za ringiem rozpoczyna brawl z Ambrosem! Tymczasem Rowan podnosi Rollinsa... i wyprowadza mu Fallaway Slam! Bray ciska Ambrose'a w metalowe schodki! A Harper zaczął rozbierać stół komentatorski! Tymczasem Erick podnosi Rollinsa... a ten kontruje Jawbreakerem! Do tego mamy Backhand Chop... i Seth robi zmianę z Romanem! Tymczasem Bray i Luke stoją już na jednym ze stołów komentatorskich i szykują się do podwójnej akcji na Ambrosie. Przerywa to... Rollins, który wskakuje na narożnik i atakuje Diving Moonsaultem przewracając pozostałą trójkę!!! Fani skandują "Holy Shit!" Tymczasem Reigns... atakuje Rowana Superman punchem! Roman sprawdza co z jego kolegami. Powoli dochodzi do siebie Ambrose. Tymczasem... Rowan zaskakuje Reignsa Big Bootem! Roman wypada z ringu! Kompletne zamieszanie! Ambrose wstaje i otacza ring, by dojść do swojego narożnika. W międzyczasie Luke wrzuca do ringu Reignsa i pomaga wstać Bray'owi. Erick szykuje się do kolejnego Big Boota... ale Reigns zrobił unik! Odbija się od lin... SPEAR!!! Przy swoim narożniku są już Bray i Luke, a Seth dopiero powoli wstaje. Tymczasem Roman chce zrobić zmianę z Deanem... ale TEN ZESKAKUJE Z NAROŻNIKA! AMBROSE ODMAWIA ZMIANY REIGNSOWI! Mistrz Stanów Zjednoczonych odchodzi na stage i z kpiącym uśmieszkiem patrzy w stronę ringu. Tam Erick zaskakuje Reignsa kolejnym Big Bootem! Do tego robi zmianę z Bray'em, a Luke po za ringiem ciska Rollinsa w metalowe schodki! Wyatt robi szaleńczą pozę w narożniku... i mamy Sister Abigail! Pin 1....2...3!

Winners: The Wyatt's Familly (by pinfall)

Rodzinka Wyattów świętuje zwycięstwo, a Dean patrzy na to wszystko wciąż się kpiąco uśmiechając i kręcąc głową. Wznosi swój tytuł Mistrza Stanów Zjednoczonych i przy heacie opuszcza arenę. Czyżby rozpad The Shield?

 

---

 

*I Walk Alone!*

 

Ponownie brzmi dzisiaj muzyka Batisty! Zmierza on do ringu, a relizator pokazuje nam scenę nagraną kilka chwil wcześniej. Widzimy jak dyskują ze sobą na korytarzu Shawn Michaels i Vince McMahon. Rozmowę przerywa im wściekły Animal.

 

Batista: Chcę go dopaść!

Vince McMahon: Kogo?

Batista: Jak to kogo?! Randy'ego! Przez niego dwukrotnie dzisiaj zostałem skompromitowany! Najpierw przez RKO, a później przez Miza! Chcę jeszcze dzisiaj skopać tyłek Ortonowi!

Shawn Michaels: Zajmę się tym Prezesie... Wstrzymaj się zwierzaku! Wiem, że chciałbyś walczyć z Randym przed WrestleManią, ale nie możemy sobie pozwolić na Waszą bezpośrednią konfrontację na zwykłej tygodniówce. Jeżeli pokonasz dzisiaj The Miza to za tydzień na RAW zmierzysz się z Ortonem i Mizem w walce tag teamowej! Ale będziesz musiał sobie znaleźć tag team partnera. Pasuje Ci?

Batista: Jeżeli tylko w ten sposób mogę spotkać się z Ortonem w walce... niech będzie.

Vince McMahon: Świetnie sobie poradziłeś Shawn! Wiedziałem kogo wybrać na Generalnego Managera!

Shawn Michaels: Dziękuję Prezesie!

 

 

Walka #4

Normal Match

The Miz vs Batista

http://iv.pl/images/17858744309697324077.jpg

Od razu Batista rzucił się ze wściekłymi ciosami z pięści w głowę Miza. Irish Whip na liny... i Miz powalony Shoulder Blockiem! Dave podnosi rywala... i wyrzuca go z ringu! Sam też wychodzi z kwadratowego pierścienia i chwyta przeciwnika... a potem ciska nim w banery! Animal podnosi przeciwnika i wrzuca do ringu, a potem przechodzi do przypięcia... jeden count. Batista zapina Chin Lock. Miz próbuje doczołgać się do lin, ale ciężko mu to idzie mając na plecach takiego olbrzyma. W końcu po kilku chwilach walki udało się Niesamowitemu przerwać dźwignię, dotykając lin. To jednak nie przerywa ataku Animala, który zaczyna okopywać plecy Miza. Batista podnosi oponenta... i z całej siły ciska go Irish Whipem w narożnik! Ten aż odbija się i pada na matę. Pewny swego Animal zaczyna pokazywać swoją wyższość. Idzie do przeciwnika... a ten zaskakuje go Jawbreakerem! Do tego odbija się od lin... Springboard Bulldog! Miz zachęcony udanymi atakami sygnalizuje Skull-Crushing Finale i już chwyta Batistę... gdy ten kontruje kilkoma ciosami z łokcia! Chwyta go za głowę i ciska na liny... I MAMY SPEAR OD BATISTY! Przypięcie 1....2... KICK OUT! Animal nie wierzy! Wznosi kciuki do góry... a potem opuszcza w dół, co oznacza czas na finishera! Batista wynosi Miza... a ten wydostaje się i atakuje DDT! Miz podnosi rywala... I JEST SKULL-CRUSHING FINALE!!! Przypięcie 1.....2.... KICK OUT! Awesome wchodzi na narożnik. Szykuje się Diving Crossbody... ale Batista w ostatniej chwili skontrował na Spinebuster!!! Do tego wyniesienie... BATISTA BOMB! Przypięcie 1......2.....3!

Winner: Batista (by pinfall)

 

 

Batista cieszy się ze zwycięstwa, a publiczność nagradza go heatem...

 

 

---

JUŻ W PIĄTEK FRIDAY NIGHT SMACKDOWN!

 

ZOBACZYMY KOLEJNĄ WALKĘ KWALIFIKACYJNĄ DO MONEY IN THE BANK MATCHU

DOLPH ZIGGLER VS XAVIER WOODS

 

PONADTO POJEDYNEK CZŁONKA TEAMU MCMAHONA Z ZAWODNIKIEM TEAMU TRIPLE H'A

CM PUNK VS KANE

 

A W MAIN EVENCIE 3 ON 1 GAUNTLET HANDICAP MATCH O MIANO PRETENDENTA DO WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP

 

---

 

PRZYPOMNIENIE WYDARZEŃ Z POPRZEDNIEGO RAW

DANIEL BRYAN VS KANE

Walka trwa na środku ringu. Kane zapina rywalowi Headlock. Ten odpycha go na liny... ale zaraz Bryan zostaje potraktowany mocnym podbródkowym. Kane wchodzi na narożnik... i mamy Diving Clothesline! Daniel powalony, a Wielka Czerwona Maszyna sygnalizuje kolejną akcję podnosząc rękę. Ten jednak zdołał się wydostać częstując go Low Kickiem. Do tego solidny European Uppercut, a Kane odbija się od lin... i nadziewa na Belly to belly suplex! Daniel czeka aż rywal się znajdzie na kolanach i częstuje go serią kopnięć w klatkę piersiową, co fani kwitują okrzykami "YES!". Na koniec szykuje się kopnięcie w głowę... ale Kane zrobił unik i do tego roll-up! 1...2... Kick Out! Obydwaj się podnoszą... i podwójny clothesline! Sędzia odlicza obydwóch zawodników, którzy leżą na macie. Mamy już siedem i wstaje Bryan. Podnosi się też Kane. Daniel chciał już wykonać Running single leg high knee... ale Kane zrobił w ostatniej unik odpychając nogi rywala... i wpadając na sędziego! Ten przewraca się i wypada z ringu! Kane wykorzystuje moment i wychodzi z ringu, by wziąć krzesełko! Wchodzi z nim do ringu... i częstuje rywala Chair Shotem, co publiczność kwituje buczeniem! Kane idzie po sędziego i wrzuca go do kwadratowego pierściania, a potem powoli odlicza przypięcie 1........2........3!

 

*Behold the King, The King of Kings!*

 

Triple H zmierza z młotkiem do ringu! Wchodzi do środka i wykopuje z ringu sędziego. Pokazuje Kane'owi, by ten podniósł Bryana. Hunter szykuje się już do Sledgehammer shotu...

 

 

*Look in my eyes! What do you see?!*

 

 

To CM Punk z krzesełkiem w ręku biegnie do ringu! Triple H i Kane natychmiast uciekają zostawiając obolałego Bryana. Wściekły Punk wciąż trzymając w ręku krzesełko bierze mikrofon.

 

 

CM Punk: Tylko na tyle Was stać?! Co?! Stary Triple H! W garniturze boisz się wejść tu do ringu i załatwić ze mną sprawę jak facet z facetem!

 

Ktoś zakaszlał. Okazało się, że to... Vince McMahon pokazał się na titantronie!

 

 

Vince McMahon: Świetnie! Widzę Hunterze, że masz już pierwszego członka do swojej drużyny na WrestleManię! Chcę ogłosić, że... ja też! CM Punk i Daniel Bryan będą w moim teamie! Gdyby nie stan zdrowia Bryana ogłosiłbym już na teraz kolejny pojedynek... ale niestety, nie będę narażał go! Za to już za tydzień... w Main Evencie RAW! Triple H i Kane zmierzą się z Danielem Bryanem i CM Punkiem!

 

 

---

 

Main Event

Normal Tag Team Match

CM Punk&Daniel Bryan vs Kane&Triple H

http://iv.pl/images/58899474340784315523.jpg

Zaczęli Punk i Kane. Best in the World od razu rzuca się serią Punchów na Wielką Czerwoną Maszynę. Irish Whipem ciska na liny... a ten odbija się i zaskakuje rywala Big Bootem! Kane podnosi Punka i wysyła go w narożnik. Sam bierze rozbieg... ale Punk kontruje kopnięciem! Do tego wchodzi na narożnik... Diving Clothesline! Punk robi zmianę z Bryanem! Daniel wchodzi i obydwaj podnoszą Kane'a, wysyłają Irish Whipem na liny... i częstują go podwójnym Dropkickiem! Bryan przechodzi do przypięcia... jeden count! Amerykański Smok chwyta ręce Kane'a... i mamy Surfboard! Big Red Monster krzyczy z bólu, a Daniel po chwili puszcza dźwignię. Kane ma już chyba dość, bo sygnalizuje chęć zmiany z Triple H'em. Jednak do niej nie dochodzi, bo Bryan podnosi Kane'a i wyprowadza mu solidny Uppercut. Kane odbija się od lin... i atakuje Daniela Clotheslinem! COO zachęca Dyrektora do spraw operacyjnych, by wstał. Ten robi to... i mamy zmianę! Triple H podnosi Bryana i częstuje go Bulldogiem! Do tego mamy kopnięcie z kolanka w brzuch Punka! Triple H podnosi Daniela, ciska go na liny... i częstuje Back Body Dropem! Do tego mamy Jumping knee drop. Przypięcie 1....2... Kick Out! Hunter podnosi rywala, zapina Waist Lock i prowadzi do swojego narożnika, by zrobić zmianę z Kanem. Ten od razu częstuje Bryana kilkoma Punchami w brzuch. Kane odbija się od lin... i mamy Running DDT! Przypięcie 1....2... Kick Out! Ulubiony Demon Diabła wchodzi powoli na narożnik... i jest Flying Clothesline! Kane wznosi do góry sygnalizując Chokeslam. Czeka aż przeciwnik wstanie... i chwyta go za gardło! Daniel wydostaje się jednak po kilku ciosach z łokcia... i zaskakuje oponenta Belly to belly suplexem! Kto pierwszy wykona zmianę? Bryan czy Kane? Obydwaj robią zmianę z tag team partnerami! Od razu do ringu wbiegają Punk i Triple H, którzy rozpoczynają brawl! Z inicjatywą wychodzi Best in the World, który przepchnął Huntera do narożnika. Punk odszedł kilka kroków, wziął rozbieg... i mamy Step-up high knee! Do tego Bulld.... Hunter odpycha Punka, a ten upada z impetem na matę! Punk podnosi się... I MAMY SPINEBUSTER OD TRIPLE H'A! Hunter nie zauważa jednak Bryana... KTÓRY ATAKUJE GO DIVING DROPKICKIEM Z NAROŻNIKA! Do ringu wbiega też Kane... KTÓRY WYKONUJE CHOKESLAM BRYANOWI! Wielka Czerwona Maszyna szykuje się do wykonania kolejnego Chokeslamu, tym razem Punkowi... ale ten go odpycha, a on przewraca sędziego, który wypada z ringu! Sam Kane też wypada z ringu! Punk odwraca się do Triple H'a, a ten zaskakuje go Gut Kickiem i szykuje się Pedigree... ALE PUNK KONTRUJE BACK BODY DROPEM! CM Punk sygnalizuje GTS, ale... nie zauważa, że spod maty wysunął się Brock Lesnar i wręcza Triple H'owi jego młotek! Hunter powoli się odwraca.... i mamy Sledgehammer shot!!! Kane wrzuca sędziego do ringu i mamy przypięcie 1...2...3! Bryan nie zdołał przerwać pinu!

Winners: Kane&Triple H (by pinfall)

Po walce do ringu wbiega jeszcze Brock Lesnar, który wykonuje jeszcze Bryanowi F5! Triple H wypycha z ringu sędziego w trójkę zaczynają znęcać się nad Punkiem i Bryanem.

 

*No Chance!*

 

Vince McMahon wychodzi na stage, a za nim do ringu wybiegają Chris Jericho, Big Show i Brock Lesnar! Rozpoczyna się brawl trzy na trzy! Jednak gdy podnoszą się Bryan i Punk inicjatywę zaczynają przejmować...

 

*Down in the Catacombs*

 

WHAT?! NIE! TO NIE MOŻLIWE! TO... ABYSS!!! MONSTER DEBIUTUJE W WWE! Wchodzi do ringu... i częstuje Big Showa Black Hole Slamem! Do tego potężny Big Boot dla Stone Colda... Do tego Abyss wykonuje podwojny Chokeslam Punkowi i Bryanowi! Cała czwórka jest już wykopana z ringu, a Chrisa Jericho trzymają Lesnar i Kane. Triple H ma w rękach swój młotek... I UDERZA NIM Y2J-A W GŁOWĘ! Chris zaczyna krwawić, a Abyss, Kane, Lesnar i Triple H stają wokół jego pokazując swoją wyższość. Natomiast przeciwnicy stają obok McMahona i wszyscy mają przestraszone miny. Tą sceną kończymy dzisiejsze RAW!

 

KARTA WALK NA WRESTLEMANIĘ XXX

 

 

5 on 5 elimination match

Team Vince McMahon vs Team Triple H

(Big Show, Chris Jericho, CM Punk, Daniel Bryan, Steve Austin) vs (Abyss, Kane, Lesnar, Triple H)

http://iv.pl/images/41294156271532563719.jpg

 

WWE Championship - Last Man Standing

Randy Orton © vs Batista

http://iv.pl/images/88379493288906513022.jpg

 

Submission Match

Jack Swagger vs Kurt Angle

http://iv.pl/images/90084184856454255000.jpg

 

Intercontinental Championship - Normal Match

Big E Langston © vs Mark Henry

http://iv.pl/images/32310320083793509597.jpg

 

Money in the Bank ladder match

Sin Cara, Justin Gabriel, Antonio Cesaro, Sheamus, ???, ???, ???, ???

http://iv.pl/images/19656782247960509786.jpg

 

 

Newsy:

 

:arrow: Triple H zaskoczył wszystkich ściągając z TNA Abyssa i dołączając go do jego drużyny. Na SmackDown! powinniśmy poznać ostatniego członka zespołu COO.

:arrow: Kofi Kingston przeszedł heel turn

:arrow: WWE zastanawia się jeszcze nad heel turnem Miza, stąd jego zachowanie w trakcie MIZ TV.

:arrow: Mówi się, że gala Money in the Bank zniknęła tylko na rok 2014, bo tym pojedynkiem WWE chciało podnieść poziom WrestleManii XXX. W następnym roku ma wrócić Money in the Bank PPV i zastąpić galę Payback.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline

Spoko odcinek. Mogę doczepić się tylko do jednego. Wraca Y2J, wraca STEVE AUSTIN i co... nie dostają nawet mikrofonu do ręki.... nie... nie widzę tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

@Paul Heyman po prostu nie chciałem zbytnio wydłużać segmentu, a uważam, że skoro to jest feud na linii McMahon - Triple H to głównie oni powinni gadać. Być może, gdyby te powroty byłyby w innej sytuacji to dałbym im się wypowiadać. Ale spokojnie, po WrestleManii każdy powinien dostać nowe feudy i wtedy będą mieli sporo "czasu antenowego" ;)

 

 

Hayward, California

 

http://images3.wikia.nocookie.net/prowrestling/images/1/16/2014_WWE_Smackdown_Logo.png

FRIDAY NIGHT SMACKDOWN!

14.03.2014

Sytuacja w WWE z każdym dniem do WrestleManii jest coraz bardziej napięta! Konflikt między Vincem McMahonem, a Triple H'em rozgorzał na dobre. Chairman odkrył już wszystkie swoje karty, a COO dzisiaj ma zaprezentować nam ostatniego członka jego drużyny. Jeżeli chodzi o wydarzenia na SmackDown! sporo namieszały powroty Kurta Angle i Edge'a. Dzisiaj obydwóch zobaczymy w akcji. Złoty Medalista Olimpijski zmierzy się z tag team partnerem swojego rywala na WrestleManii Jacka Swaggera, czyli czeka nas pojedynek Kurt Angle vs Antonio Cesaro! Natomiast Edge w 3 on 1 gauntlet handicap matchu zawalczy o możliwość walki z Johnem Ceną na WrestleManii o World Heavyweight Championship! Dzisiaj też na SmackDown! pojawi się reprezentant RAW - CM Punk, by zmierzyć się z Dyrektorem do spraw operacji - Kanem. SmackDown! zapowiada się niesamowicie!

 

*Behold the King, The King of Kings!*

COO otwiera dzisiejsze SmackDown! Triple H w garniturze wychodzi na stage, a zaraz po nim Abyss, Brock Lesnar i Kane. Hunter wygląda na uśmiechniętego i pewnego siebie w trakcie drogi do ringu. Ciekawe co nam przekaże? Tryplak bierze mikrofon i opiera się o liny.

 

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/74/2734_Triple_H.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/163/Brock_Lesnar10_cutout_by_Crank.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/106/abyss_studio_01.pnghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/21/3004_Kane.jpg

Triple H: A nie mówiłem? Poniedziałkowa noc była chyba jedną z najlepszych w moim życiu. Może nie zdobyłem kolejnego WWE Championship, czy World Heavyweight Championship, ale na co to komu do licha, gdy mogliśmy zobaczyć zdziwioną i jednocześnie przestraszoną minę Vince'a McMahona kiedy zobaczył Abyssa?! Jest to warte chyba więcej niż milion dolarów! Zresztą zobaczcie sami!

http://pinkie.ponychan.net/chan/files/src/139378459820.png

Triple H: Tak! To było boskie! Ta mina będzie mi się śniła chyba przez rok, gdy wygram pojedynek na WrestleManii trzydziestej ze swoją drużyną! Apropos mojego teamu... Są w nim największe potwory tej organizacji! Wielka Czerwona Maszyna, Ulubiony Demon Diabła - Kane! Bestia - Brock Lesnar! I Powrót - Abyss! Lepszych graczy nie mogłem wziąć do mojej gry! No i ja! The Game! Król Królów! Triple H! Wkrótce Prezes całego WWE! Tak... z każdym dniem czuję coraz bardziej słodką moc władzy! Jednak... brakuje jeszcze jednego elementu w tej jakże ważnej układance! Potrzebuję jeszcze jednego gracza do mojej gry! Zastanawiacie się pewnie kto do może nim być do jasnej anielki? Odpowiedź jest prosta... jest to jednocześnie ktoś, kogo spodziewalibyście się najmniej i ktoś, kto może być najbardziej pokręcony z naszej piątki! Panie i Panowie... przedstawiam Wam piątego uczestnika mojej drużyny nie z tej ziemi!

 

 

*Another Me*

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/62/tna_jeff_hardy_2013.jpg

Wszyscy zaskoczeni są theme songiem, ale... TO JEFF HARDY! WHAT?! JEFF HARDY WZMACNIA DRUŻYNĘ TRIPLE H'A!!! Fani są zszokowani. Widać, że jedni się cieszą, że Enigma wrócił do WWE, a inny łapią się za głowę, że w taki sposób. Jeff wchodzi do ringu i klepie Triple H'a po plecach, oraz podaje rękę innym członkom zespołu. Wykonuje do tego swój charakterystyczny taunt, ale zostaje za to nagrodzony heatem.

 

Triple H: Ten człowiek jest tym, którego potrzebowaliśmy! Ten człowiek może podnieść poziom naszego zespołu do takiego, który nikt inny by nam nie dał! Ten człowiek może być tym, który połączył wszystkie elementy tej układanki w jedną całość i nasz zespół w tej chwili jest postrachem wszystkim! Vince... myślałeś, że masz sytuację pod kontrolą stary druhu? Myliłeś się! Od teraz to ja mam inicjatywę! To ja mam drużynę marzeń! A Twoja w porównaniu z moją jest niczym! Moja drużyna może być postrachem wszystkich! Twoim największym koszmarem Vince! A wszystkie te potwory... są pod moją kontrolą! Bo to ja! Triple H! The Game! Król Królów! Stanowię tą grę!!!

 

Ponownie zabrzmiała muzyka Triple H'a i zadowolony z siebie COO opuścił ring wraz ze swoją drużyną.

 

-------

 

Walka #1

Normal Match

Xavier Woods vs Dolph Ziggler

http://iv.pl/images/37116080310297907220.jpg

Zaczęli! Ze zwarcia lepiej wyszedł Dolph, który zapiął Wrist Lock. Xavier wydostał się, odbijając się od lin i robiąc salto w powietrzu. Do tego kontra... i teraz to Woods zapina Wrist Lock! Show-Off jednak zdołał przejść w Waist Lock. Xavier chwyta się lin... i odpycha Dolpha. Ten zaskakuje przeciwnika Dropkickiem i Woods wypada po za ring! Ziggi najpierw pokazał swój charakterystyczny taniec, a potem wyszedł za rywalem. Ten zaskoczył go Uppercutem i dołożył Gut Kick. Do tego Xavier chciał cisnąć przeciwnika w metalowe schodki... ale ten w ostatniej chwili skontrował i to Woods wylądował w nich z impetem! Dolph resetuje licznik sędziego i wraca po oponenta. Wrzuca go do ringu i przechodzi do przypięcia... ale mamy tylko jeden count. Ziggler kontynuuje swój atak zapinając Headlock w parterze. Woodsowi zaczyna brakować tlenu, ale nie poddaje się. W końcu powoli się podnosi i kontruje kilkoma ciosami z łokcia! Snapmarem zrzuca z siebie przeciwnika, a sam odbija się od lin... i atakuje Zigglera Dropkickiem w plecy! Przypięcie 1....2.... Kick Out! Xavier decyduje się, by wejść na narożnik. Robi to jednak zbyt długo... i Dolph zaskakuje go znakomitym Jumping DDT!!! Show-Off wykonuje charaktestyczny taunt... i dokłada Jumping Elbow Drop! Przypięcie 1...2... Kick Out! Dolph wstaje i czeka, aż przeciwnik się podniesie i... Zig Zag! Jednak skontrowany! Xavier w ostatniej chwili złapał się liny i odepchnął przeciwnika. Jednak gdy Woods się tylko odwraca... mamy Superkick! To chyba będzie po wszystkim! Pin 1...2...3! Ziggler jedzie na WrestleManię!

Winner: Dolph Ziggler (by pinfall)

 

 

 

-------

 

Widzimy jak CM Punk wchodzi na zaplecze SmackDown! ze swoim bagażem! Best in the World wita się z Big E Langstonem i idzie do szatni. Po zatrzymuje go jednak Generalny Manager niebieskiego brandu - Hulk Hogan!

 

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/37/punk_10_2.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/171/hogan_02.jpg

 

Hulk Hogan: Witaj bracie na SmackDown!

 

CM Punk: Nie spodziewałem się takiego komitetu powitalnego!

 

Hulk Hogan: Chcę żebyś poczuł się jak u siebie w domu i spokojnie przygotował do walki z Kanem.

 

CM Punk: Hulk wiedz, że jestem niesamowicie szczęśliwy wracając na SmackDown!... na Twoje SmackDown! do tego!

 

Hulk Hogan: Punk to nie jest SmackDown! moje, ani Twoje, czy nawet Triple H'a, albo Vince'a McMahona. To show dla WWE Universe! Jednak cieszę się, że taka gwiazda jak ty - Best in the World wraca na niebieską galę!

 

CM Punk: Widziałeś może Chrisa Jericho?

 

Hulk Hogan: Nie, dzisiaj nie ma go w budynku. Ma być chyba za tydzień.

 

CM Punk: Może to i lepiej... nie wejdziemy sobie w paradę. Ma do nas duże presensje za to, że zostawiliśmy go w poniedziałek.

 

Hulk Hogan: W sumie to ma rację... ale cóż, nie można płakać nad rozlanym mlekiem, prawda bracie? No dobra, ale nie będę przeszkadzał Ci w przygotowaniach. Zresztą jak Kane zobaczy, że Tobie poświęcam czas może stwierdzić, że źle wypełniam obowiązki... Idę do biura. Powodzenia w walce Punku! Liczę na Ciebie!

 

Hogan odszedł, a kamera pokazała uśmiechnięte oblicze Punka.

 

-------

Zostajemy na zapleczu, zaglądamy do szatni The Real Americans!

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/5381/The_Real_Americans_CutByJess_16September2013.jpg

 

Zeb Colter: Panowie... jeszcze dzisiaj Prawdziwymi Amerykanie ponownie będą musieli udowodnić, że tylko czyści i rodowici obywatele Stanów Zjednoczonych są w stanie dzięki swojej wierze pokonać każdego! Że dzięki byciu prawdziwym patriotą i wiarą w swoje barwy można wnieść się na wyżyny swoich umiejętności! Że dzięki utożsamianiu się z własnym krajem można być naprawdę kimś! Może i Kurt Angle jest nazywany "Amerykańskim Bohaterem"... ale to my jesteśmy Prawdziwymi Amerykanami! To my podkreślamy przy swoją narodowość! To my jesteśmy wzorem do naśladowania dla wszystkich, którzy chcą być prawdziwymi patriotami! To my jesteśmy narodem! Dlatego wszyscy razem krzyknijmy We The People!

 

Cała trójka wzniosła ręce do serca i krzyknęła "We The People!"

 

Zeb Colter: Antonio! Wiesz, że jesteś w stanie pokonać Kurta Angle! Wiesz, że jesteś w stanie udowodnić swoją wyższość nad nim! Bo to ty jesteś Prawdziwym Amerykaninem! We The Pople!

 

Ponownie we trzej powtórzyli gest i krzyknęli "We The People!" I wyszli z pomieszenia, a Swagger motywował jeszcze Cesaro.

 

-------

Walka #2

Normal Match

Kurt Angle vs Antonio Cesaro (W./Jack Swagger, Zeb Colter)

http://iv.pl/images/32836929626937261203.jpg

Mamy gong... i ruszyli! Od razu Kurt zaskoczył rywała Belly-to-belly suplexem! Do tego po chwili Overhead Belly-to-belly suplex... i jeszcze jeden! Antonio po trzecim suplexie wyturlał się z ringu wściekły takim początkiem walki. Natomiast Kurt zachęcał rywala, by wrócił do kwadratowego pierścienia. W międzyczasie Angle sprawdza, czy nie kombinuje czegoś będący przy ringu Swagger. Antonio wstaje na krawędzi ringu... a Kurt natychmiast go chwyta i Suplexem rzuca na matę! Cyborg, by osłabić rywala zapina Bodyscissors. Cesaro odczuwa ból, ale próbuje przybliżyć się do lin. Angle jeszcze bardziej wzmacnia uchwyt... ale Prawdziwemu Amerykanowi w końcu udaje się przerwać dźwignię! Kurt czeka aż rywal się podniesie... i mamy German Suplex! Złoty Medalista Olimpijski nie przerywa jednak uchwytu... i mamy drugi German Suplex! Czy będzie... jest jeszcze jeden German Suplex! Kurt jednak nie przerywa swojej serii... czwarty German Suplex!!! I... JEST PIĄTY GERMAN SUPLEX Z RZĘDU! Cesaro podnosi chwiejąc się, a Kurt pokazuje swoją wyższość... za co zostaje skarcony, bo Antonio sprowadza go do parteru i zaczyna swój Cesaro Swing!!! Fani odliczając każde kółko, jedno... drugie... trzecie... czwarte... piąte... szóste... siódme... ósme... dziewiąte... i jest dziesiąte!!! Cesaro jest nakręcony i... WYKONUJE NEUTRALIZER! Czy to będzie koniec? 1....2.... KICK OUT! WOW! Wszyscy z Prawdziwych Amerykanów nie wierzą! Antonio podnosi Kurta... A TEN ZNIKĄD WYKONUJE OLYMPIC SLAM!!! Ankle pełny adrenaliny zdejmuje górną część kostiumu! Szykuje się... tak! Już jest Ankle Lock!!! Jednak uwagę sędziego odwraca Swagger, który wstaje na krawędzi ringu i kłóci się z sędzią! Ten nie widzi, że Antonio klepie! Kurt wściekły puszcza swojego przeciwnika i podchodzi do Swaggera. Wymieniają kilka zdań... a Cesaro zaskakuje Angle'a Schoolboy Pinem!!! 1...2.... KICK OUT DO CHOLERY! Antonio jest zszokowany! Podnosi Kurta i wyprowadza mu z całej siły European uppercut! Ten aż pada na matę po uderzeniu. Angle z trudnością, ale podnosi się... i zachęca Cesaro do kolejnych ataków! Antonio podnosi go... a ten kontruje Jawbreakerem!!! Do tego mamy DDT!!! Obydwaj leżą na macie, a sędzia odlicza. Swagger i Colter bardzo przeżywają pojedynek i klepią w matę, by zachęcić Cesaro do wstania. Pierwszy jednak podnosi się Angle!!! Antonio wciąż leży, a Kurt wspina się na narożnik... MAMY MOONSAULT Z NAROŻNIKA!!! HOLY SHIT! Przypięcie 1....2....3!!! Kurt wygrywa tą bitwę!

Winner: Kurt Angle (by pinfall)

 

Brzmi muzyka Kurta... ale natychmiast do ringu wbiega Swagger, który aplikuje mu Patriot Lock!!! Angle krzyczy z bólu... jednak po chwili udaje mu się przerzucić na plecy i odkopać rywala! Do tego z trudem podnosi się... I WYKONUJE OLYMPIC SLAM SWAGGEROWI! Jack szybko wyturlał się z ringu, a Colter zabrał jeszcze Cesaro. Poobijani Prawdziwi Amerykanie ze stage'u oglądali triumfującego, choć zmęczonego Kurta Angle!

 

-------

 

PROMO WRESTLEMANII

 

-------

 

*IF YA SMEEEEEEEL! WHAT THE ROCK IS COOKIN'!*

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/207/therock2_by_dillhare.jpg

 

THE ROCK IS COOMING! Co nam ugotuje The Great One?! Na razie zmierza do ringu witany owacyjnie przez fanów. Czy odniesie się do swojego wyzwania rzuconego tydzień temu?

 

The Rock: Finally The Rock has comeback to Hayward! Finally The Rock has comeback to Friday Night SmackDown! And finally! Finally The Rock has comeback to WWE! Chcę Wam podziękować! Podziękować za to, że mimo wszystkich komentarzy niby ekspertów, którzy krytykowali mój ostatni reign jako WWE Champion, Wy zostaliście przy The Rocku! The Rock chcę Wam podziękować, że czekaliście przez ostatnie miesiące cierpliwie i doczekaliście się powrotu The Rocka! WWE Universe zawsze byli w moim sercu! The Rock zawsze chętnie robił zdjęcia z fanami, podpisywał autografy i wymienił kilka zdań z tymi, którzy są naprawdę prawdziwym wsparciem The Rocka! The Rock nigdy nie zapomina i chce Wam powiedzieć coś, czego nie powiedział tydzień temu: wielkie dzięki! A teraz przejdźmy do innej ważnej rzeczy! WrestleMania trzydziesta! The Rock nie wróciłby do tego ringu bez powodu, prawda? Otóż WrestleMania trzydziesta jest bez The Rocka... jak Hulk Hogan bez pokonania Andre The Gianta! WrestleMania trzydziesta bez The Rocka jest jak płatki śniadaniowe bez mleka! WrestleMania trzydziesta bez Najbardziej Elektryzującego Człowieka w Całej Rozrywce Sportowej jest jak Kudłady bez Scooby'ego Doo! Finally WrestleMania trzydziesta jest... jak The Rock bez WrestleManii trzydziestej! Wszyscy WWE Universe byliby mocno rozczarowani, gdyby The Great One nie walczył na WrestleMani trzydziestej! I The Rock to wie! The Rock przyzna nawet, że miał propozycję od Vince'a McMahona, by wzmocnić jego drużynę w walce o władzę. Jednak The Rock wie, że jest stworzony do wyższych celów! The Rock nie będzie przez całe życie ratował tyłka innych! The Rock musi w końcu też zadbać o to, by dać coś fanom od siebie! Dlatego też tydzień temu The Rock rzucił otwarte wyzwanie. The Rock zawalczy z kimkolwiek z rosteru, czy z po za na WrestleManii trzydziestej! Dlatego już teraz The Rock jak i pewnie cały świat czeka na chętnego do pojedynku z People's Championem! Śmiało! Nie bójcie się! The Rock przyjmie wyzwanie każdego! Co jest? Czyżby nie było chętnych? W takim razie...

 

*DONG!*

 

NO! THIS IS IMPOSSIBLE! FANI ZAMARLI I ZGASŁO ŚWIATŁO! NIE... THE ROCK NIE WIERZY! TO UNDERTAKER! OH MY GOODNESS! DEADMAN ZMIERZA DO RINGU W SWOIM CHARAKTERYSTYCZNYM, PRZERAŻAJĄCYM WSZYSTKICH STYLU! Phenom wstaje naprzeciw The Rocka. Rocky od pojawienia się na stage'u Takera nie wierzy, że to on. Nawet macha ręką przed twarzą... a sam siebie szczypie! Ale to nie jest sens! Undertaker powolnie kieruje wzrok... ku logu WrestleManii trzydziestej! Fani chantują "Undertaker", a ten charakterystycznie dla siebie przejeżdża palcem po szyi! PO CHWILI CHWYTA ZA GARDŁO THE ROCKA I WYPROWADZA MU CHOKESLAM!!! Widownia kwituje to olbrzymim popem! UNDERTAKER POWRACA! UNDERTAKER VS THE ROCK NA WRESTLEMANII TRZYDZIESTEJ! HOLY SHIT!

 

-------

 

PRZYPOMNIENIE WYDARZEŃ Z RAW

 

-------

 

Czas na wywiad! Gościem Renee Young jest... Kane!

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/5179/Renee_Young__3_CutByJess_21December2013.jpghttp://psd-dreams.de/data/thumbnails/21/3004_Kane.jpg

Renee Young: Witajcie! Moim gościem....

Kane: Strach... strach to ulubione narzędzie diabła. A kiedy jest w rękach Najbardziej Ulubionego Demona Diabła może mieć niesamowitą siłę. Najlepszym tego przykładem jest ta niby zwycięska drużyna Vince'a McMahona. Tak naprawdę to zespół przegranych. Przegranych już zanim rozpocznie się nasz pojedynek! Chociażby taki CM Punk. Uważa, że jest Najlepszym na Świecie. Jednak na RAW to CM Punk stał na stage'u i przerażony patrzył w naszą stronę. Strach... otacza wszystkich. Kiedy się ujawnia pokazuje prawdziwe oblicze tych, których fani uważają za swoich bohaterów. Tak naprawdę Ci bohaterowie to zwykli tchórze! Nieudacznicy! Przegrani! I dzisiaj... dzisiaj pokonując CM Punka na SmackDown! udowodnię to!

I Kane odszedł zostawiając lekko przestraszoną Renee,

 

-------

Walka #3

Normal Match

Kane vs CM Punk

http://iv.pl/images/05744199571219756961.jpg

Zaczęli! Na początku wydawało się, że dojdzie do klinczu, ale Punk sprytnie oszukał Kane'a i poczęstował go mocnym Low Kickiem. Kane próbuje chwytać rywala, ale ten robi unik... i znowu atakuje Low Kickiem! Punk odbija się od lin... ale zostaje sprowadzony do parteru mocnym podbródkowym! Kane podnosi oponenta i wysyła go w narożnik. Big Red Machine chwyta rywala... i Irish Whipem wysyła w przeciwległy narożnik! Sam bierze rozbieg... ale Punk kontruje uderzając z łokcia! Do tego biegnie na niego... ale ten zatrzymuje go solidnym podbródkowym! Kane czeka aż przeciwnik się podniesie... i częstuje go Running Big Bootem! Przypięcie 1....2.... Kick Out. Wielka Czerwona Maszyna podnosi rywala... i wykonuje Body Slam! Kane kieruje się w stronę narożnika i wchodzi na jego szczyt. Czeka aż Punk wstanie... i atakuje go Flying Clotheslinem! Kane już sygnalizuje Chokeslam! Best in the World podnosi się... a Kane chwyta go za gardło! Jednak ten kontruje kopnięciem i dokłada do tego DDT! Punk się nakręca! Wchodzi na narożnik i... nie trafia Diving Elbow Dropem!!! Kane w ostatniej chwili zrobił unik! Obydwaj się podnoszą... i mamy potężny Clothesline od Dyrektora do spraw operacji! Kane podnosi rywala... I WYKONUJE CHOKESLAM! Przypięcie 1...2... Kick Out! Kane jest wściekły! Ale chwila...

 

 

*Behold the King, The King of Kings!*

To COO - Triple H! W garniturze wychodzi na stage i trzyma mikrofon.

 

Triple H: Jako COO tej organizacji zarządzam iż od tej chwili ten pojedynek staje się walką bez dyskwalifikacji! Powodzenia panowie!

 

Triple H się uśmiecha, a Kane podnosi Punka i Irish Whipem wyrzuca z ringu. Tymczasem... na stage'u pojawiają się Abyss, Brock Lesnar i Jeff Hardy! Punk powoli wstaje i wbiega do ringu... prosto w łapska Kane'a, który wykonuje Chokeslam!!! Pozostała trójka wchodzi do kwadratowego pierścienia. Abyss podnosi Punka, wysyła Irish Whipem na liny... i wykonuje Black Hole Slam! Lesnar podnosi Punka... i mamy F5! Do tego Jeff wchodzi na narożnik... i jest Swanton Bomb! Na koniec egzekucji Kane dokłada Tombstone Piledriver! Przypięcie jest tutaj tylko teatralne 1....2....3.

Winner: Kane (by pinfall)

 

Kane każe sędziemu, by ten wzniósł wszystkich ręce ku górze w geście zwycięstwa. Zadowoleni z siebie członkowie zespołu Triple H'a celebrują zwycięstwo stając na narożnikach. A na macie leży poobijany CM Punk. Czy taki obrazek zobaczymy na WrestleManii?

 

 

-------

CO NAS CZEKA NA RAW?

 

W POJEDYNKU O MIEJSCE W MONEY IN THE BANK MATCHU ZOBACZYMY WALKĘ

ALBERTO DEL RIO VS DAVID OTUNGA

 

THE MIZ I RANDY ORTON ZMIERZĄ SIĘ Z BATISTĄ ORAZ JEGO TAG TEAM PARTNEREM

 

A W MAIN EVENCIE BIG SHOW STANIE TWARZĄ W TWARZ Z BROCKIEM LESNAREM!

 

-------

 

*My time is now!*

 

World Heavyweight Champion w drodze na ring! Jednak widać niepokojącą zmianę w postacie Ceny. Uśmiech jest raczej kpiący z ludzi, a na stage'u nie zasalutował jak zwykle przy swoich wejściach. Do tego do ringu wszedł powolnym krokiem. John jest już w kwadratowym pierścieniu i wziął mikrofon.

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/64/John_Cena_31_GD.jpg

 

John Cena: Chill, chill, chill... Wasz mistrz tu jest! Czemu buczycie? THE CHAMP IS HERE! Ok... Skoro tak chcecie. Prawdę mówiąc mam już gdzieś Wasze reakcje na mnie. Jakiś czas temu zrozumiałem, że trzeba w swoim życiu coś zmienić. Mam trzydzieści sześć lat. Trzeba przestać z zachowaniem się jak dzieciak i podlizywaniem się, by dostać cukierka. Czas dojrzeć. A to oznacza, że czas pomyśleć o swoich sprawach! Jako World Heavyweight Champion pojadę na WrestleManię trzydziestą! I mam zamiar z tej WrestleManii wrócić do domu ze swoim pasem mistrzowskim. Jednak... chcę zrobić to w sposób jaki wszyscy będą pamiętać. Chcę zrobić to w sposób, o którym mówić będzie cały świat do następnej WrestleManii! A tego nie może mi zakwarantować walka z Edgem, który wraca po jakichś trzech latach i jak nigdy nic domaga się pojedynku o MÓJ TYTUŁ! Znam Edge'a! Możecie traktować go jak bohatera, swojego ulubieńca... Ale jest to jeden wielki krętacz! Przez całe swoje życie szedł na skróty! Przez całą swoją karierę oszukiwał wszystkich.... a najbardziej oszukał Was! Twierdził, że kończy z ringiem! Że nie może już walczyć, bo jest chory i musi opuścić WWE... KŁAMSTWO! Twierdzi, że z góry należy mu się walka na WrestleManii trzydziestej, bo zostawił ten tytuł nie przegrywając... KŁAMSTWO! Ten człowiek jest jednym, wielkim KŁAMCĄ! I przy okazji mydli Wam wszystkim oczy! Naprawdę nie wiem jak on to robi... jak mu się to udaje. Ale pokazuje, że jest naprawdę dobry w tym co robi... czyli w okłamywaniu siebie i wszystkich dookoła dzień w dzień! Sądzi, że może mnie pokonać na WrestleManii trzydziestej? KŁAMSTWO! Mnie nie da się pokonać! A na pewno nie może tego dokonać nie w pełni kondycji, chory umysłowo i kłamliwy człowiek! Zgodziłem się na dzisiejszy Gauntlet Handicap Match o miano pretendenta do mojego tytułu mistrzowskiego. Poprosiłem jednak Hulka Hogana, bym jako Mistrz miał prawo do wyboru przeciwników Edge'a. Dlatego też usiądę sobie teraz spokojnie przy stole komentatorskim i będę patrzył jak Edge obrywa!

 

John skończył przemowę, a przez cały jej czas był wybuczony przez fanów...

 

*You think you know me!*

 

Edge już w drodze na ring! Przywitany niezwykle owacyjnie! Pewny siebie wszedł do kwadratowego pierścienia, a potem wskazał najpierw na pas mistrzowski niesiony przez Cenę, a następnie na logo WrestleManii trzydziestej. Kto jest jego pierwszym rywalem w tym Gauntlet Handicap Matchu?

 

Main Event

3 on 1 Gauntlet Handicap Match for World Heavyweight Championship

Drew McIntyre vs Edge

http://iv.pl/images/99179705435468818923.jpg

Na początek Szkot od razu kopnął rywala w kolano, a potem poczęstował maczugą w plecy. Do tego jeszcze mocny Uppercut. McIntyre Irish Whipem ciska Edge'a na liny... i mamy Running back elbow. Drew powoli rozpracowuje przeciwnika. Podnosi go... i wykonuje Back Suplex! Szkot rozbawiony rozkłada ręce, a Cena klaszcze mu. McIntyre bardzo pewny siebie wynosi rywala na barki... Ale Edge wydostaje się po kilku uderzeniach z łokcia i wykonuje Edge-O-Matic! Rated R wchodzi na narożnik... i mamy Diving Crossbody! Drew zdołał przerolować i przypina 1....2.... Kick Out! Obydwaj wstają... i mamy Running Big Boot od Szkota! Wybraniec już nie wygląda na uśmiechniętego. Powoli podnosi oponenta... i częstuje go Short-arm clotheslinem! Pin 1....2.... Kick Out. McIntyre idzie w zaparte i zapina Headlock w parterze. Fani zachęcają Edge'a do walki. Ten powoli podnosi się... i dzięki sile wydostaje się z dźwigni! Do tego mamy Half nelson bulldog! Nakręcony Edge... zapina Edgecator! Szkot walczy z bólem... próbuje doczołgać się do lin, jeszcze centymetr... udaje mu się przerwać dźwignię! Powoli się podnosi, a odwracając się... mamy Gut Kick i Edgecution! Widzimy szaleńczy wzrok Edge'a, więc chyba wiemy co nadchodzi! Wstaje przy narożniku, czeka aż przeciwnik się podniesie... I MAMY SPEAR!!! Przypięcie 1...2...3! Pierwszy rywal pokonany! Jeszcze dwóch...

Winner: Edge (by pinfall)

 

Kto następny?

 

*Feed me! Moooreee.....*

Ryback! Big Guy zmierza do ringu, a Cena śmieje się widząc zaskoczenie Edge'a.

 

Main Event

3 on 1 Gauntlet Handicap Match for World Heavyweight Championship

Ryback vs Edge

http://iv.pl/images/52186519748889565511.jpg

Big Guy od razu wbiega do ringu i atakuje Running Lariatem! Ryback podnosi rywala... i wyprowadza mu Fallaway Slam! Edge po tej akcji wyturlał się z ringu. Realizator pokazuje nam Cenę, który się śmieje. Ryback wychodzi z kwadratowego pierścienia... i wysyła przeciwnika w metalowe schodki! Sędzia odliczył już do czterech. Big Guy podnosi oponenta... i wbija go w metalową rurę od narożnika! Po chwili wrzuca go do ringu i sam też wchodzi. Przypięcie... jeden count. Ryback zapina Chin Lock! Edge odczuwa wspory ból... ale po chwili udaje mu się skontrować kopnięciem w głowę! Rated R wydostaje się... i mamy Edgecution!!! Przypięcie 1....2... Kick Out! Big Hungry jeszcze walczy! Edge odbija się od lin... a Ryback zaskakuje go Powerslamem!!! Big Guy nakręcony odbija się od lin... i mamy Thesz Press! Dodatkowo też tradycyjna seria Mat Slams! Ryback odchodzi do narożnika i sygnalizuje swój kolejny atak, a fani skandują "Feed Me More!" Szykuje się Meat Hook... ale mamy kontrę w postaci Drop to Hold od Edge'a! Oportunista czeka aż rywal wstanie... i częstuje go Flapjackiem!!! Teraz to on krzyczy "FEED ME MORE!" Czeka by rywal się podniósł... i rusza na niego, ale ten w ostatniej chwili kontruje Overhead belly to belly suplexem! Ryback wynosi oponenta na barki... I MAMY SHELL SHOCKED!!! Przypięcie 1.....2..... KICK OUT! Edge przetrwał finisher Rybacka! Ten w to nie wierzy! Cena także, który odliczał wraz z sędzią! Wściekły Big Guy podnosi Edge'a... i wykonuje Jackhammer!!!! Cholera! To akcja Goldberga! Ryback krzyczy "FINISH HIM!" i odchodzi ponownie do narożnika, by wziąć rozbieg do kolejnej akcji. Ryback rusza... A EDGE W OSTATNIEJ CHWILI KONTRUJE SITOUT POWERBOMBEM! Przypięcie 1....2... Kick Out! Rated R sygnalizuje swojego finishera! Wstaje w narożniku... MAMY SPEAR!!! Pin 1.........2.......3! WOW!

Winner: Edge (by pinfall)

 

Cena łapie się za głowę, a na arenie brzmi już muzyka ostatniego uczestnika tego pojedynku...

 

*Just Close Your Eyes*

 

CHRISTIAN! Edge jest zaskoczony! Będzie walczył ze swoim przyjacielem!

 

Main Event

3 on 1 Gauntlet Handicap Match for World Heavyweight Championship

Edge vs Christian

http://iv.pl/images/25920152991157608490.jpg

Edge nie wierzy w to, że ma walczyć z Christianem. Ten rozkłada ręce... wymieniają parę słów... i Christian uderza z liścia w twarz Edge'a! On nie wytrzymuje i rzuca się na przeciwnika serią ciosów, jednocześnie sprowadzając go do parteru! Rater R podnosi oponenta zmuszony przez sędziego i Irish Whipem ciska Kapitana Charyzmę na liny. Ten odbija się, wraca... i zostaje potraktowany Flapjackiem! Oportunista podnosi rywala i ciska go z całej siły w narożnik, a ten aż się odbija... Edge szykuje się do Edgecution... ale Christian w ostatniej chwili uciekł mu z uścisku i wyturlał się z ringu. Edge podążył za Christianem. Panowie zaczynają wymianę ciosów, która kończy się ciśnięciem Christiana w banery. Edge częstuje jeszcze rywala Backhand Chopem i wrzuca do ringu. Tam... Kapitan Charyzma atakuje go Back Kickiem! Odbija się od lin... ALE EDGE ZNIENACKA ATAKUJE ENZUIGIRI! Christian powalony, a Rated R kontynuuje atak... wykonując Vertical Suplex! Pin 1...2... Kick Out. Edge podnosi rywala i ciska go w narożnik. Tam częstuje go kilkoma Shoulder Thrustami. Dodatkowo wchodzi wyżej po linach i wznosi swoją pięść do góry, co fani kwitują cheerem i odliczają kolejne ciosy w głowę jeden... drugi... trzeci... czwarty... piąty... szósty... siódmy... ósmy... dziewiąty! Edge odchodzi od narożnika, chwyta rywala w Front Face Lock... i mamy Edgecution! Oportunista się nakręca! Klaszcze w stylu Christiana i wstaje przy narożniku. Czyżby kolejny Spear dzisiaj? Edge bierze rozbieg... ale Christian robi unik, a on uderza barkiem w metalową rurę od narożnika! Kapitan Charyzma już szykuje się do finishera... ale w ostatniej chwili Edge go odpycha na liny! Christian się odwraca... a Edge częstuje go Big Bootem! Widać, że Oportunista odczuwa już trudy tego gauntlet handicap matchu i poruszcza się powoli. Udaje mu się jednak zapiąć Edgecator! Christian walczy z bólem. Sam Cena zachęca Kapitana Charyzmę do walki! Jeszcze centymetr... i jest! Christian się wydostał! Wstaje... i gdy odwraca się MAMY SPEAR OD EDGE'A! Przypięcie 1....2.... KICK OUT! WHAT?! EDGE NIE WIERZY! A Cena odetchnął z ulgą! Rated R podnosi rywala i kręci głową, a ten chwiejąc się coś jeszcze mu mówi. Edge... WYKONUJE KILLSWITCH!!! WYKONUJE FINISHER CHRISTIANA! Przypięcie 1.....2....3!

Winner: Edge (by pinfall)

 

 

Edge już celebruje zwycięstwo, gdy... do ringu wpada Cena i wykonuje Attitude Adjustment!!! Fani na niego buczą, na co on odpowiada swoim tradycyjnym "You Can't See Me!", odbija się od lin... Five Knuckle Shuffle! Na sam koniec tej kombinacji Cena zapina STF!!! Edge odklepuje zapominając, że to nie walka. Natomiast Cena nie przerywa submissionu! Dopiero kilku sędziów zdołało oderwać World Heavyweight Championa od rywala. Pokazują mu, by wyszedł z ringu. Ten zapiera pas i opuszcza kwadratowy pierścień. Staje jeszcze na stage'u, kpiąco się uśmiecha i salutuje. Tym obrazkiem kończymy SmackDown!

 

 

KARTA WALK NA WRESTLEMANIĘ XXX

 

 

5 on 5 elimination match

Team Vince McMahon vs Team Triple H

(Big Show, Chris Jericho, CM Punk, Daniel Bryan, Steve Austin) vs (Abyss, Jeff Hardy, Kane, Lesnar, Triple H)

http://iv.pl/images/41294156271532563719.jpg

 

WWE Championship - Last Man Standing

Randy Orton © vs Batista

http://iv.pl/images/88379493288906513022.jpg

 

Normal Match

The Undertaker vs The Rock

http://iv.pl/images/75218969296040583460.jpg

 

World Heavyweight Championship - Normal Match

John Cena © vs Edge

http://iv.pl/images/34118643845239673186.jpg

 

Submission Match

Jack Swagger vs Kurt Angle

http://iv.pl/images/90084184856454255000.jpg

 

Intercontinental Championship - Normal Match

Big E Langston © vs Mark Henry

http://iv.pl/images/32310320083793509597.jpg

 

Money in the Bank ladder match

Sin Cara, Justin Gabriel, Antonio Cesaro, Sheamus, Dolph Ziggler, ???, ???, ???

http://iv.pl/images/19656782247960509786.jpg

 

 

Newsy:

 

:arrow: Christian i John Cena przeszli heel turn.

:arrow: Jeff Hardy dołączy do RAW i na razie będzie heelem.

:arrow: Jak można zauważyć na WrestleManię obecnie jest zaplanowanych siedem walk. Na pewno dojdą jeszcze dwie - O U.S. Championship i WWE Tag Team Championship. Już wkrótce powinniśmy poznać pretendentów. Ponadto być może dojdzie jeszcze jedno starcie. Wszystko powinno zamknąć się w dziesięciu pojedynkach.

:arrow: Po WrestleManii szykuje się seria zwolnień. Z rosterem ma się pożegnać około dziesięciu zawodników. Być może zobaczymy też debiuty kilku zawodników z NXT lub ściągniętych z innych organizacji.

:arrow: WWE Draft odbędzie się na specjalnym RAW 5 maja, czyli dzień po Extreme Rules. W odcinku zobaczycie około sześciu, siedmiu pojedynków.

 

Edytowane przez Giero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  471
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.09.2012
  • Status:  Offline

Jakieś takie, krótkie te gale..... ale to nie znaczy, że słabe. Wręcz przeciwnie ! Bardzo mi się podobają, ale razi ich długość, a raczej krótkość :razz: Walki są ok długości, ale segmenty zbyt krótkie i jest ich za mało. Storyline są ciekawe i teraz najbardziej interesuje mnie walka o władzę. Abyssa się kompletnie nie spodziewałem w Teamie HHH'a. Ba ! Nie spodziewałem się, że w ogóle pojawi się w WWE ! Ciekaw jestem kto będzie tym ostatnim zawodnikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  317
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  27.12.2011
  • Status:  Offline

Tygodniówka genialna, moim zdaniem lepsza niż RAW. Tyle gwiazd dawnych czasów, powrót Jeffa - fantastycznie, szkoda, że tak to rozegrałeś, a nie inaczej, cóż trudno.

Pozwolę sobie omówić Wrestlemanię, która ma genialną kartę!

Porównując obie drużyny - Team Vince'a bardziej lubię, ale Team Triple H to same potwory, tutaj może być wiele rozwiązań, liczę na ME! Batista vs. Randy - Oh God, why. Stawiam na Batistę, ale mam nadzieję, że dołączą jeszcze jacyś zawodnicy do tej walki. The Rock vs. The Undertaker - to może być showstealer i pewnie nim będzie. Nie popełnij błędu i nie przerwij streaku. ;) Edge vs. John Cena - oczywiście, że Rated R! Nie mogę się doczekać tej walki, mimo że w takim połączeniu było ich już od groma i ciut-ciut. Swagger vs. Angle - Ankle Lock Match nam się szykuje. Zwycięzca zależy od tego czy chcesz promować Swaggera na nowego mistrza subów, czy dać Kurtowi "trofeum" za to, co zrobił dla federacji. Bi gE vs. Mark - BOOOOOOOOOOOORING! I Money in the Bank - od 26 brakuje mi tego na WM. Bez względu na wszystko liczę na Cesaro. ;)

#WeWantWWEDraft #WaitingforWRESTLEMANIAXXX #I'mwithVnce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

@Qba5000 dzięki, przy pisaniu SmackDown! chciałem naprawdę się postarać :) Myślę, że teraz z odcinka na odcinek będę się rozkręcał ;) Co do walki o streak chyba dodam jeszcze jakiś gimmick, by pojedynek był ciekawszy :)

 

http://i1.ytimg.com/vi/_4q5BLJmpaw/0.jpg

 

:arrow: Oficjalnie doszło do pierwszej fali zwolnień. Z organizacją pożegnali się:

Brodus Clay, Darren Young, Santino Marella i Tensai.

 

:arrow: Kończy się powoli kontrakt The New Age Outlaws, więc możliwe, że w najbliższym czasie będziemy świadkami zmian posiadaczy pasów tag team.

 

:arrow: Apropos dywizji tag team po WrestleManii planowana jest przebudowa. Obecne tag teamy:

The New Age Outlaws (Bill Gunn&Road Dogg)

The Real Americans (Antonio Cesaro, Jack Swagger)

The Wyatts Familly (Bray Wyatt, Erick Rowan, Luke Harper)

The Usos (Jey Uso&Jimmy Uso)

 

:arrow: Kreatywni układają plany dla rodzinki Wyattów. Mówi się o rozpadzie stajni. Na razie jednak na WrestleManii prawdopodobnie stoczą pojedynek trzech na trzech. Na RAW byliśmy już świadkami rozpadu The Shield i niemal pewny jest Triple Threat Match o U.S. Championship

 

:arrow: Coraz bliżej powrotów są Evan Bourne i Rob Van Dam. Są plany, by przynajmniej jeden z nich walczył na WrestleManii.

 

:arrow: WWE zastanawiało się nad heel turnem Miza, ale na razie odłożono te plany. Mimo, że Pan Niesamowity na następnym RAW będzie walczył w drużynie z Randym Ortonem, który jest heelem to jednak heel turn przeszedł też Batista.

 

:arrow: Dziesiątka zawodników, którzy mogą wyjść z tła i dostać push:

- Antonio Cesaro

- Bray Wyatt

- Dean Ambrose

- Dolph Ziggler

- Drew McIntyre

- The Miz

- Roman Reigns

- Seth Rollins

- Wade Barrett

 

:arrow: Zawodnicy, którzy mogą przejść z rosteru NXT do głównego: Adrian Neville, Sami Zayn, The Ascension

 

:arrow: Oficjalnie na WWE Draft 5 maja zobaczymy siedem pojedynków. Sześć solowych o pojedyncze picki do swojego rosteru i jedno starcie RAW vs SmackDown! o aż trzy picki.

Raz na jakiś czas będę wydawał jakiś większy newspack jak ten ;) Mam nadzieję, że się podobało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...